Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

3 posters

Go down

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Empty King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

Témanyitás by Rosalia Pént. Dec. 21 2012, 20:05

Harctér leírása:
Az ovális alakú arénában egy 15x15 méteres, négyzet alakú porondra teleportálódtok. Ez a bizonyos porond 1 méterre emelkedik ki a körülötte lévő igen mély vízből, s aki ebbe beleesne, annak úszás jártasság nélkül igencsak nehéz lenne visszamászni. Maga a négyzet alakú terület sima felületű, olyan mint a boxolóké, tehát kicsit rugalmasabb, könnyebb elrugaszkodni rajta. Korlát nincs, felhasználható eszközök nincsenek.

Felszerelés: Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Speciális képesség használható.

Párbaj időtartama: 4 kör/fő (ha a bíra úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: nincs

Bíra: Rosalia
Zsűri: Kayaba Akihiko, Klein, Silica

Kiyoshi Nagoyaka
Élet: 2
Fegyverkezelés: 4
Erő/Irányítás: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 5
Speciális képesség: 1

King Chromwell
Élet: 2
Fegyverkezelés: 6
Erő: 2
Kitartás: 1
Gyorsaság: 1
Speciális képesség: 3


A hozzászólást Rosalia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 18 2013, 00:10-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Empty Re: King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

Témanyitás by King Szomb. Dec. 22 2012, 01:17

Kacsázva haladtam a sok résztvevő és érdeklődő között: a lábam remegett, és én képtelen voltam parancsolni a rám törő pánikrohamokon. Újra és újra mély levegőket vettem, de nem akartak engedni a bordámat szorító vaspántok, amik lehetetlenné tették, hogy felszabadultnak érezzem magam. Megpróbáltam megszólítani az egyik résztvevőt, de a fogaim koccantak, én pedig képtelen voltam bármit is mondani.
Kerestem azokat a pontokat, amikbe kapaszkodhatok: a rutinszerű modulok a verseny lebonyolításában, mint a regisztrálás. Kétségbeesetten próbáltam megragadni őket, hogy találjak néhány átfedést a valódi világ, és ennek a játéknak az alternatív valósága között. Szükségem volt rájuk, szomjaztam utánuk, hajós voltam a sós tengeren hányódva: amit eddig találtam víz, az csak erősítette nedvesség utáni áhítozásomat.
Verseny. Ebbe az egyetlen szóba kapaszkodtam, ami felébresztett bennem valamit. Szellemet? Akaratot? Csak dobálóztam itt a szavakkal, de valójában fogalmam sem volt, hogy mi történik velem. Vagy körülöttem. Csak éreztem, hogy valami ébredezik bennem (túlélési ösztön?), és én próbáltam sodródni vele. A tömeggel. A sós tengervízben.
Láttam a pixelek pattanását: egy arénába kerültem. Zavarodottan néztem körben. Hogyan is kerültem ide? Nem fájt a fejem, de határozottan kellemetlen érzés ült a nyakamon. A tagjaimban. Súly húzta a kezemet, szemem sarkából oda lestem hát. Meglepetten láttam, hogy a kaszámat szorongatom. Elkezdődött ezek szerint?
Riadtan fordultam szembe az arénával: máris rohamozna valaki felém? Most bántani fogjuk egymást? Az fájni fog…? Túl sok volt a kérdés a fejemben és túl kevés, amit én tudtam tenni: ott álltam a hozzám képest nevetségesen nagy és otromba kaszát a kezemben szorítva. Felfordult a gyomrom már attól is, hogy fognom kellett. Hirtelen összekuszálódott minden: miért is vagyok én itt? Mit várok el ettől?
Újabb és újabb és újabb kérdések, és sehol nem láttam válaszra esélyt.
Ott álltam csak, ernyedt izmokkal.
Az őrület szélén.

_________________
Adatlap. l #8B7E66. l


King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Kingalrs01
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Empty Re: King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

Témanyitás by Aida Atsumori Szer. Dec. 26 2012, 10:25

(Sajnálom hogy késtem! Már leírtam 4 verziót, de egyik se tetszik igazán. Bár, ezt láttam a legjobbnak. A narrátori munkát aláhúzással jelöltem, a gondolat vitelt pedig dőlt, apróbb betűkkel.)

"Megint egy unalmas nap" gondoltam, és az ágyamban hemperegtem."Ma is lusta vagyok küldetéseket csinálni, vagy valami hasznosat. Unom már. Amióta benne vagyok ebben a gyilkos játékban nem ittam tejet Sad. Igazi csokit se ettem. Mi lesz így velem? Igazából arra is kíváncsi vagyok, mi van az ősökkel. A mondás igaz. Az ember tényleg csak akkor jön rá hogy milyen fontos is valami, vagy valaki ha elveszíti. Jó, lehet hogy még nem vesztettem el őket, de távol vannak tőlem és teljesen olyan. Na jó befejezem az virtuális ágyban poshadást, nyávogást, inkább körülnézek." Így is tettem. Kiugrottam az ágyból, aztán a terasz felé vettem az irányt. Körbe pillantottam, majd leugrottam. Sokáig bóklásztam a nagy városban, de semmi érdekeset nem találtam. Betértem egy hosszúzsák utcába, és amint végére értem, hátra arc helyett a jobb oldalon lévő épület falának támaszkodtam. Hátam mögött papír zörgött, úgy gondoltam, valami plakátszerű. Megfordultam. Valóban plakát volt, amin azt reklámozták hogy megrendezésre kerül a "Nagy torna". Először fogalmam se volt hogy mi a rák lehet ez az izé. Valami sportoló találkozó, vagy, több óráig tartó tesióra? Elolvastam az ismertetőt, és minden világos lett. Ez a Nagy torna, egy rendezvény, ahol minden kasztnak másfajta feladata lesz, legalábbis az volt írva. ”Hmm érdekes…vajon milyen feladata lesz az állatidomároknak? Kitudja hamarabb szobatisztává tenni a petét? Ja, el is felejtettem hogy ebben a világ egyáltalán nincs szükség wc-re. Nehéz megszokni…” Aznap eldöntöttem hogy elmegyek arra a versenyre, benevezek és remélhetőleg el is nyerem az egyelőre ismeretlen díjat. Eljött a nap, és az óriási épület felé siettem. Egyébként akkor még semmit se láttam belőle, annyira nagy volt a tömeg. Hosszas séta után rádöbbentem, nem is azért jelentkeztem, mert annyira nyerni szeretnék, csak jó lenne egy kicsit szórakozni. Csak annyi baj volt, hogy pont most tartottam a regisztrációnál, és a pultos csávó totál hülyének nézett. Hamar elvégezte a dolgokat, „Mert rossz lenne elkapni mástól a hülyeséget!”. Már nagyon izgatott voltam, hogy mi lesz. Nagyban gondolkoztam, amikor bevezettek egy fülkébe, aztán…vízzel körülvett porondon találtam magam. ”Máris elkezdődött? Francba, a kezembe van a lándzsa. Akkor a) nem mehet, helyette b).” Magabiztosságom, csak addig tartott, amíg rá nem néztem ellenfelem vészjósló arcára.”Végem van..” Hiába szenvedtem önbizalom hiányban, végül úgy döntöttem én lépek először, ha valami gyors támadással még. Rohantam a fickó felé, de középtájnál elcsúsztam, pont pofára estem. ”Hogy mennél a pokolba, Kayaba!” Felálltam és tovább mentem. Magamban dicsértem, hátha nem szívat meg (ha ő tette) annyira. Nos, nem így lett, pár lépés után megint eltanyáltam, de akkor még jobban. "Kész, ennyi, lehet nem is ő szívat engem, csak simán béna vagyok.” Nem adtam fel, ismét felpattantam, és ahogy a felbukások előtt, úgy, vágtattam a rémisztő személyhez.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Empty Re: King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

Témanyitás by King Szer. Dec. 26 2012, 21:20

Hány éves ez a kölyök? – dermedten figyeltem a srácot, aki ellen küzdenem kellett.
Kellett volna.
De hogyan?!

Hány éves vagy, fiú? – kiabáltam oda neki két bucskázása között. Esett és kelt, miközben én földhöz gyökerezett lábbal álldogáltam. Egyik lábamról a másikra támaszkodtam. A kasza ott volt a kezem ügyében, de bárcsak ne így lett volna!
Bárcsak ez az egész ostoba játék létre se jött volna! Izzadtság csorgott a halántékomon, és tényleg úgy éreztem magam, hogy percek kérdése, és meg fogok őrülni. Már most is mintha belém-belém mart volna az észveszettség. Képtelen voltam mit tenni saját magammal: mit tegyek? Mit csináljak?
És ott volt a másik srác: vele mi legyen? Mi most komolyan… harcolni fogunk? Bántjuk majd egymást? Nem lesz veszélyes? Bele lehet halni?
Úgy éreztem, kérdések ezrei záporoznak az agyamra, átszakadnak a gátak, elönt a tenger, és én sehol sem találok semmit, amibe belekapaszkodhatnék, nem tudom, hol a felszín, nem jutok levegőhöz, az izmaik rángatóznak, ahogy nem jut oxigén a vérembe, a mellkasom lángol, a fejemet szét akarja pattintani a nyomás.
Eleredt az orrom vére.
Az első versenyeim előtt ez gyakran előfordult.
Hát hogyne, hiszen alig múltam tizennyolc akkor, hogy hivatalos próbákon vehettem részt, és a véremben nem csak hormonok, hanem néhány serkentő is dolgozott – ahogy a szívem is –, így könnyen előfordult, hogy a szervezetemben bizony hamarabb megpattant valami, minthogy a startpuska eldördült volna.
Ez most viszont a SAO volt. És itt – az orromhoz nyúltam –, bizony nem folyhat az ember vére. A kezemmel nem érintettem vért. Nem folyt a vérem. Csak odaképzeltem.
Felnéztem a fiúra. Rámeredtem. Ő rohant felé. Határozottabbnak tűnt, mint én. Úgy gondoltam, hogy tudja, mit csinál. Az én testem értékes volt. De az ő élete is!

A karomat kitártam. Nem fogok ellépni az első ütése elől. Meg se fogom próbálni. A saját bőrömön akarom megtapasztalni, hogy milyen a hatása annak, ha belém vágnak egy fegyvert. Az első csapást hagyni fogom. Az lesz a puska robbanása, ami elindítja majd a versenyt. A versenyt, amire én most neveztem. És amit meg is akarok nyerni!

_________________
Adatlap. l #8B7E66. l


King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Kingalrs01
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Empty Re: King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

Témanyitás by Rosalia Csüt. Jan. 03 2013, 22:27

Ugyan a párbajnak nem kívántam határidőt szabni, hogy mindenkinek legyen ideje kigondolnia, mi is a legjobb lépés, hiszen "csak" négy köre van a bizonyításra, hogy ő a legjobb, Nagoyaka Kiyoshi esetében a válasz annyira elnyúlik, hogy figyelmeztetem: vasárnap 21.00-ig reagáljon, ellenkező esetben diszkvalifikálja magát a versenyből!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Empty Re: King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

Témanyitás by Aida Atsumori Hétf. Jan. 07 2013, 21:15

(Rosa a naptárban egy napot visszaállítanál, az órán pedig 15 percet? Very Happy)




Eleséseim között megkérdezte hogy milyen idős vagyok. Nagyon csodálkoztam. Ki a fenét érdekel hogy hány éves az ellenfele!? Az, hogy mióta igázik ebben a világban isten kezei alatt!? Gyorsan lenyugodtam, nincs értelme ezen filózni és válaszolnom is kellet.

- Tizenhárom vagyok, de azért ne becsülj le.
- húztam kis mosolyra a szám, majd felnéztem rá.
Mint előbb, megint meg kellet lepődnöm: egyáltalán nem volt felkészülve a támadásomra, csak állt mereven, közben testéről ömlött a víz. Már majd meg őrült, azt se tudja mit csináljon, Támadtam volna...de hát..teljesen le volt blokkolva...ha támadok, akkor valószínűleg első támadásom után lever De ha meg nem akkor nincs semmi értelme itt lenni....muszály lesz még egy taktikát kifejlesztenem, ami csel, és amihez kezdettől kell lándzsa.
"Gyerünk te idióta, találj ki valami. a b) terv nem jó, a) pedig már kilőve. C) használata veszélyes lenne, nem biztos hogy bevállna..bár, kitudja, lehet hogy most sikerül. Akkor oda érés előtt bukfenc, aztán gyertyaszerü mozdulat, amivel képen rúgom, ha ez meg van gyorsan lándzsa kézbe és másik manőver...bár az MMORPG-s tudásomat is bevethetném, például a WoWból lophatnám a Warrior képességet, a Bladestormot, és valami más játékból, is. A Bladestorm nem a legjobb választás. Pörgéstől elszédülök. Mmmh..nem tudom!"
A pasas jobb oldalára ugrottam, megpróbáltam oldalba bökni a rúd véggel, majd mögé ugrani, és a pengével megsebezni.

- Mit szólnál ha a harc közben beszélgetnénk? Látom kicsit parázol, de nem nyugi nem kell...csak engedd el magad, figyelj rám, a lépéseimre, a támadásaimra, aztán reagálj gyorsan.
- próbáltam terelni a szót és közben rájönni hogy a tervem melyik részében tartok.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Empty Re: King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

Témanyitás by King Pént. Jan. 11 2013, 21:32

A karomat önkéntelenül engedem le, ahogy a fiú rohamozik. Csak tizenhárom? – döbbenten figyelem minden lépését, miközben ez jár a fejemben. Teljesen megzavar az, amit mondd. – Kis pisis vagy még… – morgom meglepetésemben.
Megszoktam, hogy céltudatos emberek között vagyok, akik egymásban néha már nem is az embert, hanem szimplán egy eszközt láttak, ami nem jó többre vagy másra, minthogy lehagyják őket, többek legyenek nála. Viszont mi élsportolók voltunk, a legjobbak – és éppen ezért taglózott le annyira, ahogy ez a gyermek viselkedett. Szememmel alig tudtam követni a lépteit. Hova lett? – néztem körbe, mert rohama olyan gyors volt, hogy pillanatok alatt kikerült a látóteremből.
Felkiáltottam meglepettségemben, ahogy megjelent mellettem: egyáltalán nem számítottam rá, hogy ez megtörténhet. Hogy került oda? – Újabb értelmetlen gondolat, ami csak arra volt jó, hogy növeljem a saját kétségbeesésem.
A való életben mozgásom energikus volt, jellemzőek voltak rám a gyors reflexek. Megszoktam, hogy rövidtávon, pillanatok alatt kell döntenem, és nem teketóriázhatok, mert akár egyetlen ritmusváltás vagy néhány rövidebbre fogott lépés eldöntheti azt, hogy végül ki kerül a dobogóra. Itt viszont nem lehetőséget láttam a pillanatokban, csak azt éreztem, ahogy a képembe ordítják: el vagy veszve.
Ha akartam volna sem lettem volna képes kitérni a szúrás? vágás? belém mártotta a pengéjét? mi történt velem? Csak azt láttam, ahogy az életcsíkom megindul. Páni félelem fogott el: nagyon sok ment le belőle.
Szinte sarkon pördültem volna, ahogy hangját hallottam felcsattanni mögöttem, de addigra belém mart következő ütése is. Láttam, képtelen voltam nem látni, hogy a következő csapása halálos lenne rám nézve!
NE! – kiáltottam fel teljes rémülettel, és azzal a kézzel, amelyikkel súlyt éreztem a kezemben, felé csaptam. Bármi lehetett volna a kezemben, csak vághassam hozzá, szúrhassak felé, ékelhessem közénk, tarthassam el magamtól ezt a fiút! Másik kezemet magamhoz szorítottam, ösztönös mozdulat volt, védeni akartam a testemet. A félelem volt az úr a tetteim felett.

_________________
Adatlap. l #8B7E66. l


King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Kingalrs01
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Empty Re: King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

Témanyitás by Rosalia Vas. Jan. 13 2013, 16:14

Kiyo határideje hétfő este 9:32.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Empty Re: King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

Témanyitás by Aida Atsumori Hétf. Jan. 14 2013, 21:30


Amikor megtudta hogy csak tizenhárom vagyok, "Kis pisisnek" nevezett. PISIS!!? Jó fiatal vagyok, de ez azért túlzás, nem? Legszívesebben valami bug által Void erővel szét aláztam volna, mint egy Malzahar, de amiért ez nem az a játék és ilyen bugok nem léteznek a végrehajtás is lehetetlennek bizonyult. Megpróbáltam megint lehiggadni, de a "pisis" megnevezés még mindig nagyon zavart. A viselkedése nagyon fura volt, már zavart. Nagy ellenségnek gondoltam, aki nekem ront, elmebeteg módjára elkezd kaszabolni, majd végül fél életnél rájövök, egyáltalán nem olyan amilyennek hittem. Tévedtem. Helyette meglepően zavarodott, önbizalom hiányban szenvedő és még sorolhatnám. Újra csalódtam benne, de pozitívan. Abban a hitben voltam, hogy a meccs végéig csak állni fog, közbe várja hogy mikor lesz vége, de az utolsó pillanatban megfordult, aztán támadásba lendült. Lépnem kellett, nehogy eltaláljon. Fürgén hátraléptem párat, megragadtam a lándzsámat, végül beszédbe kezdtem.

- Tudom hogy fiatal vagyok, de azért nem gondolod hogy a "pisis" megnevezés túlzás? Tudom hogy két ellenfél között a kommunikálás nem olyan gyakori, de azért én csacsogok neked, ha nem baj.
- mosolyogtam. - Az előbb miért voltál ennyire leblokkolva? Ohh tényleg, baj ha tegezlek?
"Örülök. Indított ellentámadást és azthittem leviszi a fejem. Hála istenenk nem így történt. Sikerült levinnem valamit az életéből, de még nem állhatok le, nem bízhatom el magam, mert a végén még tényleg leszed. Védekezni kezdek, ha támad akkor hárítom, indítok egy szúrást, vágást, oldalra ugrok, aztán meg eldőlik, ha nem jön akkor neki megyek, lentről felfelé vágok, fentről lefele, jobbról-balra, balról jobbra. Rendben, ezek valamelyikét fogok alkalmazni"

Töprengésem befejeztem, lándzsám nyelét megmarkoltam, felvettem egy védekező pozíciót majd vártam mi történik.


A hozzászólást Nagoyaka Kiyoshi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 17 2013, 20:20-kor.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Empty Re: King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

Témanyitás by King Kedd Jan. 15 2013, 01:10

Teljesen meg voltam zavarodva. Értetlenül néztem a gyermekre, aki egy huszonéves ékesszólásával emelt szót ellenem. Vagy a véleményem ellen? A csata ellen? Az előbb még úgy támadt rám, mint valami ördögfióka, démoni kis teremtmény, most pedig…? Fogalmam sem volt, miről beszél. Nem telt több tőlem, minthogy meredt szemmel figyeljem őt. Csak úgy repkedtek közöttünk a szavak, abban sem voltam elsőre biztos, hogy ismeri a jelentésüket: kommunikáció? Csacsogás?
Baszki. – Ez volt az egyetlen szó, amivel hozzá tudtam szólni.
Újra magam elé emeltem a kezem, hogy megbizonyosodhassak róla: nem tértek vissza az avatarok. Itt állok egy sráccal szemben – ezek szerint tényleg nem több tizenhárom évesnél –, aki képes volt nekem ugrani, vagdalkozott a lándzsájával, attól félek, hogy meg fog ölni. Alakja a szememben hatalmassá nőtt, árnyéka rám vetült, de közben…? Beszélt hozzám, érdeklődött, mintha mi sem történt volna, mintha nem próbálna lenullázni, kinyírni ebben a rohadt virtuális világban.
Hát persze, hát persze – a halántékomat dörzsöltem, és azt vettem észre, hogy kifutnak alólam remegő lábaim: a földre estem. A kasza csörömpölve menekült a közelemből, mintha nem akarna olyasvalaki kezének ügyében lenni, aki képtelen őt helyesen forgatni. A lendület túlvitte a porond szélén, pillanatokon belül halk buggyanás jelezte, ahogy elmerült a küzdőteret övező vizes árokban.
Látod, nincs is fegyverem! – kacagtam fel a kisfiúra nézve, annak az embernek az örömével, akit kevés dolog boldogít már. És akármennyire is úgy tűnik, ez nem egy olyan dolog volt. A nevetésem száraz volt, boldogság nem, hahota, bujkáló őrület annál jobban kicsengett belőle.
Hogy tudsz annyira gyors lenni? Gyorsabb nálam! Futó vagyok, érted, kölyök, futó! Hogy vagy nálam gyorsabb? – Érdeklődve pillantottam felé. Már magam sem tudtam, hogy mit gondolok, vagy mit érzek: páni félelmet? Elkeseredést? Belenyugvást? Olyan sok szót ide tudnék még írni…

_________________
Adatlap. l #8B7E66. l


King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Kingalrs01
King
King
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2012. Dec. 21.

Karakterlap
Szint: 2
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Empty Re: King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

Témanyitás by Aida Atsumori Csüt. Jan. 17 2013, 21:26


Egyik kérdésemre se kaptam választ, helyette csak bámult mint hülye gyerek a moziba, közbe kinyögve egy szót, amiből az ég egy adta világon nem tudtam meg semmilyen információt: ,,Baszki". Hát, legalább megtudtam hogy ő is tud beszélni, neki is vannak hangszálai. A kezét nézte, én meg őt. Már azon gondolkoztam, vannak-e itt cápák, mert ha nem akkor lehet fejest ugrok a vízbe, gőzölgő fejjel. Lekéstem. A kaszája megtette, lehet csak az én kedvemért, fejest - vagyis...pengést??? - ugrott, gazdája pedig a földrekerült, az én reagálásom nélkül. Egyre jobban össze voltam zavarodva. Sajnáltam őt. Valahogy látszott rajta, minden érzése. Talán félelem, őrület, hasonlók. Ismét megszólalt, társítva egy bolond nevetésével.

– Látod, nincs is fegyverem!

Minnél több szót hallottam a szájából, annál jobban töltött meg a sajnálat. Harmadjára is elkezdte használni hangszálait, megkérdezte, hogy vagyok ilyan gyors, nála is gyorsabb, és el is mesélte a valóéletben lévő foglalkozását: futó. Ekkor felvettem a legkomorabb tekintetem, - amennyire tudtam. - majd elindultam felé. Lassan sétáltam, közbe a járási sebességem tempójával fokozatosan leengedtem a lándzsámat. Odaértem hozzá, a lándzsa a keze mellé esett.

- Sajnos ez a világ minden fizikai előnytől megfoszt minket.
- néztem rá. - Én nem tudhatom milyen az, amikor az egyik napról a másikra eltűnik az ember tulajdonsága. - mosolyogtam rá. - Nekem két dolgom volt, Családom és barátaim. Sosem gondoltam volna hogy ennyire fognak hiányozni. A harc folytatásakor úgy se ellenáklnék, de amenny---áá ez a szó nem illik hozzám - húzódott még nagyobbra a szám - - Inkább úgy mondom: ha van kedved nyugodtan kapd fel a lándzsám, aztán kaszabolj le..
Tudtam hogy nem fogja ezt tenni, hiszen nem olyannak éreztem.

- Na jó nem gondoltam komolyan, állj fel!
- nyújtottam felé a kezem. - Mond, ha kijutunk innen egyszer, akkor tartasz nekem valamilyen tesiórát? Tudod sose voltam annyira jó benne.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Empty Re: King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

Témanyitás by Rosalia Szomb. Jan. 19 2013, 16:22

A zsűri elvonul, hogy meghozza döntését. Öszességében elmondható mindkét játékos félről az értékelések alapján, hogy a Kreativitás, Harci taktika és Környezet kihasználtsága azok a részek, ami miatt a legtöbb pontlevonást kapták, a későbbiekben erre érdemes odafigyelni. Hozzáteszem a környezet végett utólagosan elmarasztalnám magamat, mivel ennél izgalmasabb környezetet is kaphattatok volna.
Kiyo, szeretném továbbá felhívni a figyelmedet, hogy ezután ha lehet, akkor mellőzd a kiemelt, aláhúzott, dőlt betűs és mindenféle szövegvariálások keverését, mert a postjaid a küllem miatt nem hogy könnyebben értelmezhetővé, hanem zavaróvá váltak. A késésekre pedig ezután fokozottan figyelj oda!

Összesítés alapján, 193:156 arányban a győztes King!

Mindkettőtök jutalma 25 exp, 25 arany. Kingnek spec. képesség miatt +2 exp.
Köszönjük a részvételt, továbbjutó King.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka Empty Re: King Chromwell vs Kiyoshi Nagoyaka

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.