Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peter Worker vs Ryuninji Ren

3 posters

Go down

Peter Worker vs Ryuninji Ren Empty Peter Worker vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Cardinal Hétf. Jan. 28 2013, 17:01

Harctér leírása: Ellentétek kalitkája
A küzdőtér egy 20x20x20 méteres üvegfalú, hangszigetelt szoba. A harctér két részre van választva középen, és a pálya két felébe Aincrad két legszélsőségesebb időjárási körülménye van beprogramozva. Peter és Hisame oldalán -10 fok körüli hőmérséklet uralkodik és gyenge hófúvás nehezíti a körülményeket, a talajt pedig vastag hóréteg fedi, melybe belesüpped a lábatok. Ren és Reginald felére viszont 30 fok feletti hőség és páradús levegő jellemző, a forró talajon kiégett fű található, valahonnan pedig kabócák monoton hangja hallatszik. A harctér kellős közepén található egy vastag fa is, melynek egyik fele kopasz és havas, a másikok pedig dús lombkorona található, képviselve az éles kontrasztot.
Természetesen petjeitek csak a saját felükön érzik magukat jól, mind a Jégsárkány, mind a Főnix statjai az életet leszámítva feleződnek, ha a számukra kedvezőtlen oldalon tartózkodnak. Az idomárok képzettségeit nem érinti a terep.

Felszerelés:
Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Kristályok, potik nem használhatóak. Speciális képesség használható, jártasságok viszont nem!

Párbaj időtartama: 5 kör/fő (ha a bíró úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: 3 nap/fő

Bíró: Klein
Zsűri: Kayaba Akihiko, Klein, Silica

Peter Worker
Élet: 12
Fegyverkezelés: 2
Erő: 8
Kitartás: 10
Gyorsaság: 10
Speciális képesség: 4

Ryuninji Ren
Élet: 7
Fegyverkezelés: 1
Erő: 9
Kitartás: 3
Gyorsaság: 6
Speciális képesség: 4
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Ryuninji Ren Empty Re: Peter Worker vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Peter Worker Kedd Jan. 29 2013, 23:41

A tömeg előtt a sorban álltam és kedvtelenül tapasztaltam, hogy a középpontba kerültem. Előre hajoltam, hogy szemügyre vegyem a továbbjutottakat, majd kellett lépnem is, hogy ne essek el, miként megláttam Lottit. Lotti! Fogalmam sem volt, hogy mit keresett ő itt, hogy miért pont ő, azonban örömmel töltött el, hogy az ismerős "Ryuninji Ren" szerepelt a nevem mellett a táblán.
Az ostoba Rennek már nem egyszer akartam egy pofont adni, úgy igazán rendesen megütni őt, azonban értelmetlen lett volna, hisz az öklöm okozta fájdalmat úgy sem érezte volna, így mindig is elvetettem ezt, de most…

A küzdőtérre érkezve tapsvihar köszöntött, nagyobb, mint korábban és egyáltalán nem bántam, hogy Ren volt az ellenfelem. Ő következett, legalábbis képzeltem el őt a szerepben. Éljenzés, tapsvihar, minden mi korábban lehetett a koncertjein, nem mintha egyet is láttam volna korábban. Talán kihasználhattam ezt, de még ötletem sem volt, hogy hogyan.
A pálya, hová kerültünk, egy szóval érdekes volt. Hóban álltam, de nem fáztam, azonban Hisame rögtön fürdeni kezdett lelkesen mellettem. Jégsárkány társam otthon érezte magát, az ő környezete volt.
- Hé! Hisame. – szóltam, de nem figyelt – Hisame, kérlek! – emeltem a hangomon – Majd később szórakozunk, most kérlek, figyelj. – állt meg mellettem és nézett előre velem együtt.
Figyelmem rögtön egy különleges fa terelte el. Az egyetlen a pályán, azonban csupán csak a felét fedte hó, másik fele szép zöld volt. Látványa bizonytalansággal töltött el, de nem volt mit tennem. Gondoltam várok, gondoltam köszönök a fiúnak, hisz nem egy kalandunk volt már, de erősen vitatkoztam magamban, hisz ütni akartam már azt a gyönyörű arcát.
- Szervusz Ren! Ezer örömmel foglak ütni! – mi a fejemben, az a számon, de a köszönés megvolt, így intettem Hisamének, hogy induljon meg.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Peter Worker vs Ryuninji Ren 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Ryuninji Ren Empty Re: Peter Worker vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Jan. 30 2013, 17:54

Egy kicsit elfáradtam ebben a nagy talajmozgatásban, amit műveltem, hogy megzavarjam ellenfelemet. Be is vált, de nagyfárasztónak bizonyult. Nagy szerencsémre megszólalt az áldott hang, ami a párbaj végét jelezte. Így nem tudta ellenfelem bevinni a támadását. Na, nem mintha hagytam volna vagy ilyesmi. Egy vízágyon való pihenést, meg modortalanság félbeszakítani, főleg ha ártó szándékkal teszik ezt. Végre vége. Nagy nehezen feltápászkodom, mire sikerül is a talaj újra normális. Pontosabban egy emelvényen találjuk magunkat. Ami nagyon érdekes. A biztonság kedvéért pár erősebbet taposok a földre és ugrok is párat. Az emelvény, amin állunk, normális. Az esély arra, hogy elessek csekély. Míg a bírák tanakodnak Regi a vállamra száll, én pedig megsimogatom. Kitett magáért a párbaj alatt. Remek pajti. Míg a bírák azon vitatkoznak, hogy milyen formában jelentsék majd be a győzelmemet, addig én integetek a tömegnek. Hajlongok az előadásom befejeztével. Kicsit sztárolom magam, de ezért igazán nem szólhatnak le, mert nekem jóformán ebből állt az életem és remélem, hogy még fog is. Mikor az egyik zsűritag feláll, abbahagyom az integetést és feléjük nézek. Persze én már tudtam előre, hogy én fogok nyerni. Másként ez nem is történhetett volna, de azért nem árt meghallgatni a zsűri véleményét is. Felkészültem majdnem mindenre, csak arra nem, hogy veszítsek. Türelmetlenül várom az eredményhirdetést.
- Ez aaaaaz- bokszolok a levegőbe egy szép nagy ugrás közepette. Hatalmas tapsot kapok, amit meg is köszönök a közönségnek. De sajnos nem élvezhetem sokáig a győzelmemet, mert vissza teleportálódok a váróba.
- Franc…..- mérgelődök egy kicsit, majd ledőlök egy kényelmes kis fotelba, Regi pedig egy másikban helyezkedik el. Egy kicsit elbóbiskoltam és mire felocsúdok, már menni kell. Itt az idő. Kilépek az ajtón. A közönség elé sétálva folyamatosan integetek nekik. Ennyit megérdemelnek. Mind a négyen kint vagyunk már. Alaposan felmérem őket. Háromból kettőt ismerek is. Pe-chant és Lo-chant. Intek nekik is. A sorsolás kezdetét veszi. Nem nagyon izgat, hogy kit kapok ezért inkább a tömeggel foglalkozom. Amikor újra a táblára nézek már meg is van a következő ellenfelem, aki nem más, mint Pe-chan. Érdekes sorsolás, de egyáltalán nincs ellenemre. Pár buzdító mondatot akartam neki mondani, mint például ne utáljon meg, azért mert elkenem a száját, meg ilyenek. De sajnos egy újabb teleportálás közbeszól.
A küzdőtér elég érdekes. Csak pislogni tudok párat úgy, ahogyan Regi is. Pe-chan éppen hóban áll és a pete hempereg a hóban. A hóban, pedig nálam az nincs. Sőt inkább hőség van. Alaposabban megnézve, ez a küzdőtér igen érdekes. Felét hó borítja, míg a másikfelét amin én állok, kiégett fő. A harctért közepén álló fa is meg van felezve és mindegyik fél felvette az évszaknak megfelelő formáját. A bámészkodásom Peter zavarta meg a köszönésével. Elég érdekes köszönés mi tagadás, de tőlem egy mosolyt kap. Legalábbis az elején ezt.
- Szia Pe-chan!- köszönök neki, majd egyik kezemmel felé mutatok
- Öhm.. Te??- kérdezem kicsit meglepve, majd a Peterre mutató ujjamat magam felé fordítom
- Engem??- Fejem lassan balra fordítom és körülnézek. Majd jön ugyan ez a mozdulat a másik irányba is. Sőt, még felfelé is pillantok pár másodpercre. Reginald, aki a vállamon ül, utánozza a mozgásomat. Teljes szinkronban mozgunk.
- És hol a másik négy, aki majd lefog engem??- kérem széles vigyorral az arcomon. Ilyen satnya testel nem engem fog püfölni, nem bizony. Püföléshez ilyen klassz, kidolgozott izom kellenek mind, ami nekem van. Feszengenék is egy kicsit, de nem hallom a közönség hangját, ami felettébb zavaró a számomra. Sokat nem számít a harcban, de mégis, egy kis pluszt azért jelentett az előző küzdelmemben is. Lassan lépkedek Pe-chan hófedte része felé. A képzeletbeli választóvonalnál megállok pár másodperce. Nagyon fura ez az egész. De milyen menő!! Egy ilyet tuti beszerzek majd otthonra, ha kikerülök ebből az átkozott játékból. Erőt veszek magamon és átlépek azon a bizonyos vonalon.
- Huhuu….d-d-d-de-de-de-de-d-d-de hideg vaaaan- Dadogásom fogvacogásomnak köszönhető. Reginald is remeg a vállamon. Neki sem jön be ez a klíma. Ezen a térfélen elképesztően hideg van. Kezeimmel dörzsölöm a vállaim és felkarjaim, Lábaimmal toporzékolok kicsit, hogy egy minimális meleget is érezhessek. Nem csak fázok, hanem a csontomig hatol ez a hideg. El sem hiszem, hogy Pe-chan meg csak ott áll és semmi jelét nem adja annak, hogy fázna. Nem is bírom sokáig és szinte visszaugrok a saját térfelemre. Itt meg majdnem beszédülök a hírtelen meleg miatt. Tiszta szívás ez a harctér.
- Mit ne mondjak… Jól bírod a hideget…- kiáltom neki, miközben lehívom a panelem és felveszem a kabátom és a kesztyűm, meg egy jó meleg cipőt. Nem is várok sokáig, mert itt még megsülnék ebben a cuccban. Reginaldot a karomba fogom, majd a pet lángra is kap. Kellemes meleget áraszt így talán kevésbé fogunk fázni. Átlépek ismét a harctérre, hogy megmutassam Pe-channak, hogy itt akit eldádáznak, az nem én leszek.
- Huhúúú.. nem semmi a térfeled Pe-chan… olyan lehangoló. Csak nem rólad mintázták??- kérdem kuncogva, miközben lassan haladok felé és készülök egy-két trükkel a számára.


A hozzászólást Ryuninji Ren összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 03 2013, 16:26-kor.

_________________
Peter Worker vs Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Ryuninji Ren Empty Re: Peter Worker vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Peter Worker Pént. Feb. 01 2013, 09:01

Hát ilyen lehangoló lennék? Gondolkodtam el szavain, miként léptem a hóba. Hogy megjegyezte a hideget, nekem is feltűnt az, bár egyáltalán nem remegtem annyira, mint ő, vagy csak nem akartam remegni. Nem akartam gyengének tűnni. Erősnek akartam mutatni magam, hogy féljen engem, bár korábbról találkozva vele, tudtam, hogy egy mit sem ért most.
- Hahaha. – imitáltam nevetést, de csak megjátszottam, hisz nem volt mosoly az arcomon – A te térfeled meg olyan melegnek tűnik, mint… - nem folytattam, a sértegetés nem volt az erősségem és nem akartam szópárbajba kerülni vele, hisz tudtam alul maradtam volna. Kedves fiú voltam, ha ismertem is illetlenebb szavakat, sosem használtam őket.
Rent magát szemeltem ki magamnak és Hisamének is úgy intettem, hogy őt támadja, ne a társát. Hogy szárnyai voltak a Főnixnek, hogy a magasba tudott menekülni, így nem sok esélyt láttam a sikeres támadására, azonban félni lehetett tőle.
A küzdelem elkezdődött és a késemet markolva a kezemben indultam meg Ren felé. Késem pengéje rövid volt, így közel kellett kerülnöm hozzám, hogy megsértsem őt, azonban a hóban lépve nem olyan volt, mint a rendes talajon. Nem csúsztam, de mégis más volt.
Hisame előttem volt és rugaszkodott el a földtől, Ren felé. Reméltem csak csupán, hogy harapni tudja őt, de ha nem, mögöttem voltam pár lépéssel és suhintottam volna a fegyveremmel.
Mióta foglyok lettünk eme ijesztő ám mégis nagyszerű világban, talán most először élveztem a küzdelmet. Máskor is harcoltam és volt, hogy én hívtam párbajra másokat, de csak most akartam úgy igazán ütni mást, most került elém olyan ellenfél, kinek megmozdulásai, szavai nem voltak szimpatikusak nekem.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Peter Worker vs Ryuninji Ren 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Ryuninji Ren Empty Re: Peter Worker vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Feb. 01 2013, 17:18

Pe-channak szemmel láthatóan nem jön be a kis szurkálódásom, pedig szerintem még egész jól kezelem a helyzetet, ahhoz képest, hogy egyből kötekedett a kékhajú fiúcska. Egyből azzal kezdeni, hogy élvezettel bántalmazna engem?? Hmmm pedig nem emlékszem, hogy én valaha is ártottam volna neki. Sőt, még a kis barátnőjére se nyomultam rá, annyira amennyire normális esetben megtettem volna. Nagyon visszafogottan viselkedtem. Mindegy is. Ez itt most egy küzdelem, egy kellemetlen küzdőtéren. Hiába a kabát, kesztyű és meleg cipő, amit nemrég magamra öltöttem, még mindig fázok és ezen Reginald elhaló lángjai sem segítetnek valami sokat. Szegény nem néz ki valami jól. Pe-chan szavain csak kuncogok, nem akarom sértésnek venni, mert nem egyértelműen az. És talán így jobban is jár, mert a sértéseket kegyetlenül meg kell torolni.
-Hát igen. Azt a térfelet nyilván nem nekem szánták. Akkor lenne egy nagy medence, tele szexi csajokkal. Jó is lenne. Akkor aztán építhetnél hóembert egyedül. – álmodozom pár pillanatig, majd Reginald szárnyra kap, én pedig előkeresem a fegyverem, ami egy görbe bot. Meg is lendítem egy párszor. A tőrt nem szeretem soha, az olyan lányos. Egy bot 3.5 fokkal menőbb, mint egy picike tőröcske. A petem mozgása kissé bizonytalan. Lámpalázas lenne?? Áh, azt kétlem, elvégre ő az én főnixem, na meg eddig nem is viselkedett így. Máskor hevesen lobogó lángjai, most éppen hogy csak pislákolnak. Tekintetéből viszont elszántságot tükröz. Tehát lehet, csak megjátssza magát, hogy lankadjon az ellenfele figyelme. Okos ez a Reginald. Javasolhattam volna neki én is, de mindegy. A fegyverem tovább lengetem, majd mindkét talpamnak nekiütögetem a végét, mit egy nagy baseball játékos, aki ütni készül. Majd be is állok az ütéshez és várom a támadó feleket. A botot két kézzel fogom és hátralendítem. A picike támad először és el is rugaszkodik. Nem habozok, és azonnal a fegyveremet lendítve megpróbálom Hisame-t pár méterre elrepíteni, mint egy baseball labdát. Bár tuti nem lesz pályarekord. A sikertől függetlenül Peter eltalál a női fegyverével és megszabadít 2 egész hp-tól. Azonnal hátra is lépek, közben pedig próbálok védekezni fegyveremmel. Végül intek Reginek. Ideje kezelésbe venni Pe-chant. A főnix megindul, miközben próbálok védekezni hátrálás közben. Azonban valami nem stimmel. a pet vagy túljátssza a szerepét, vagy nem tudom, de sokkal gyorsabbnak kellene lennie ennél.
- Regi ne játszadozz!! Adj neki!!- szólítom fel a madárkát, aki már célba is veszi Peter hátát, aki velem van elfoglalva. Jómagam pedig védekezésre összpontosítok, na meg arra, hogy ne essek el. A vékonyak hóréteg ellenem van. Ha Hisame is itt van, akkor nem nagyon bírok velük, Pe-channal még talán elboldogulok, de kettejükkel.. Plusz még aggodalommal tölt el Reginald is.


Regi: 18 Hp
Ren: 35 - 2 = 33 Hp

_________________
Peter Worker vs Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Ryuninji Ren Empty Re: Peter Worker vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Peter Worker Vas. Feb. 03 2013, 10:48

Hisame támadását könnyen kivédte, sőt, még ütésével ő okozott neki sérülést és repítette messzebb tőlünk a társam. Tudtam, nem fájt neki és nem nézve utána suhintásommal sikerült vágnom Rent. A siker nem volt teljes és ráadásul egyedül is maradtam itt. A madár a hátamat támadta és én nem tudtam ellene védekezni. Nem fájt, de bosszús voltam miatta.
Kettőjük ellen nem sok esélyem lett volna, így használva a képességem tettem könnyebbé a testem, majd rugaszkodtam el Renttől. Mondhatni repültem egy pillanatra, de érkezésem keserves volt. A látvány megvolt, de fetrengtem a hóban pár pillanatig, majd hempergésem Hisame állította meg, miként a testemnek támaszkodott.
Hálásan köszöntem meg neki és miközben felálltam, futott végig a hideg rajtam. A küzdelem nem úgy kezdődött, mint gondoltam, vagy mint szerettem volna, de túl egyszerű is lett volna. Mosolyogtam optimizmusomon, majd indultunk meg újra, úgy mint korábban. A négylábú társam ugyanúgy futott előttem, majdhogynem másoltuk az előző támadásunk, azonban most volt egy tapasztalatnyi előnyöm, mivel akkor nem rendelkeztem. Hisame első támadását kivédte akkor és az enyémet nem tudta, így hirtelen ötletként félúton a késemet dobtam Ren felé. Nem hittem, hogy sikerül ez a támadásom, sőt egyáltalán abban reménykedtem, hogy eltalálom őt, de nem is ez volt az elsődleges célom. Hogy megváltam a pengémtől, azt csupán csak figyelemelterelésnek szántam és reméltem, hogy ezúttal a piciny sárkány is tud komolyabb sérülést okozni elrugaszkodásával.
A főnix fiókával továbbra se foglalkoztunk, Rent akartam ütni és sebezni. Repülni továbbra se tudtunk és nem volt ötletem, hogy miként marasztaltuk volna a földön a madárkát, így legfeljebb félreléphettünk volna a következő támadása elől, de nem hittem ebben.

Hisame: 29 HP
Pete: 51 HP

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Peter Worker vs Ryuninji Ren 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Ryuninji Ren Empty Re: Peter Worker vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Feb. 03 2013, 18:44

Hisame felém tart, lendítek, és bumm, talált. Igaz nem egy hazafutás, de akkor is szépen repül a pici hüllő, azonban Pe-chan sajnos eltalál a női fegyverével és értékes Hp pontoktól szabadít meg. Ez nem valami szép tőle. Regi ezért bosszút is áll és hátba támadja a fiút. Nagyon furcsa ez, Reginaldnak mintha nehezére esne a levegőben maradni, igaz van egy kis hófúvás, de azért na, nem ekkora. Arra számítottam, hogy folyamatosan sorozni fog, de nem így tesz, csak elrugaszkodik tőlem. Elkerekedett szemekkel nézem, hogy odébb „repül” a kékhajú. Mit repked ez itt nekem egy párbaj közepén? Hmmm.. Ez nagyon gyanús. Kékes, de majdnem fehér haj, nagyokat ugrik, nem fázik, pedig kellene. Nem vitás. Pe-chan egy mini jeti. Igen ez mindent megmagyaráz. A nagy szőrős és izmos izék kitagadták, mert pici lett, satnya és szőrtelen. Szegény fiú. Így már érthető, hogy miért fordul így magába néha. Hehe… Vicces egy elképzelés, tuti felhúznám vele. Érdeklődve figyelem a hópihe effektust, amit levág itt nekem, de a földet érésén elnevetem magam. Nem is inkább nevetés ez, hanem már erőteljes röhögés. Vicces, ahogy a hóban fetreng a párbaj ellenfelem, ráadásul még csak nem is az én hibámból. Nehéz is visszafognom a nevetésem, de csak megoldom valahogy, közben folyamatosan jár a lábam, toporzékolok, mert számomra itt nagyon hideg van. Lekelletem, olyan tisztán látszik ebben a fagyban, hogy szinte már zavar a látásban, mikor nagyobb adag levegőt szívok a tüdőmbe, majd eresztem ki. Sosem szerettem a hideg évszakokat. Nemcsak azért mert az a fázós vagyok, hanem mert a lányokon is túl sok olyankor a ruha, csak az arcukat látni, pedig nem az az elsődleges szempont, ami alapján felmérjük őket mi férfiak. Nálam például csak a harmadik dolog, amit megnézek egy lánykán. De most nincs idő ilyenekre, mert Pe-chan a mini Jeti alaposan kifürödte magát a hóban és újabb rohama készül. Jómagam készítem a baseball ütőnek kinevezett görbe botomat, Reginald pedig feljebb emelkedik. Pe-chan felém tart, cöh… Ugyan úgy támad, mint az előbb. Ennyire lenézne?? Na, várjon csak.
- Öcséééém !!! O.O- nézek értetlenül, mert az ellenfelem a vállamba dobja a tőrét. Ez a kelleténél jobban meglep. És sajnos ezt ellenfeleim kegyetlenül ki is használják. Hisame ugrik nekem újfent. Regi próbálja eltéríteni a támadást, de nem sikerül neki. Alaposan elkésik és majdnem a földbe, pontosabban a hóba csapódik. Még súrolja is. Kész ez a főnix. Fáradtabb, mint amilyennek lennie kellene. Azóta viselkedik furcsán, hogy beléptünk a mini Jeti fagyos szentélyébe. Azonban ezzel nem foglalkozhattam most, mert a kis sárkány a torkomnak ugrik, aminek következtében hanyatt esek, bele a hóba.
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ- üvöltök, mert mindig elfelejtem, hogy nem fáj. Egyik kezemmel, amelyikben a bot van, megpróbálom magamhoz szorítani a gyíkot és csettintek egyet a másik kezemmel, ezzel kilőve magamat és Hisame-t. Egyenesen át a melegebb térfélre, persze csak, ha sikerül őt magammal rángatnom. A két térfél közötti hőmérséklet különbség érezhető. a fagypont alatti hőmérsékletről, hírtelen átkerültem a hőségbe. Mintha csak egy forró kemencében lennék, főleg, mivel kabátban vagyok. Ha az ellenséges petet magammal tudtam rángatni, akkor most megpróbálok megszabadulni tőle. Eldobni, hogy úgy mondjam. Ha nem, akkor csak felkelek, és áthívom Regi-t, majd feléjük nézek. Majd a tőrt is kihúzom a vállamból és eldobom.
- REGIIIIII! Kiáltok a főnixemnek, aki meg is indul felénk. Az ő esetében látványos a határvonal átlépése. Amint megtörténik lángjai új életre kelnek és hevesen, vadul lobognak. Szinte száguldozik a korábbi sebességéhez képest és célba is veszi Hisame-t. Egyenesen felé tart, laposan repül közvetlen a föld felett. Én pedig levetem kabátom, és pólóm, egyszóval felmeztelenkedek. A petet a petre bízom, magam pedig Peter felé nézek.
- Nem jössz át egy kicsit?? itt olyan kellemes idő van- felelem kuncogva és a fegyverem lóbálom. Baromi nagy a hőség, vagy csak úgy érzem a korábbi hideg után.

Regi: 18 Hp
Ren: 33 – 2 – 8 = 23 Hp


_________________
Peter Worker vs Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Ryuninji Ren Empty Re: Peter Worker vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Peter Worker Kedd Feb. 05 2013, 23:04

Valóban, az ő oldalán kellemesebb idő volt, mint a havas tájon, de mint ahogy ott sem öltöztem, úgy itt sem vetkőztem. Valóban, ott hideg volt, itt meleg, de egy küzdelem közepén voltunk, nem volt ruházkodásra idő és a kitartásomat is elégnek éreztem, hogy ha nem is órákig, de pár percig ellegyek a két térfél bármelyikén is. Nem nyávogtam az időjárás miatt és nem vetkőztem, mint… ő. Tény, hogy cselekedetével a nézők felét megnyerhette magának, de én nem tartoztam közéjük.
A késem már nem volt nálam, megváltam korábban tőle, így fegyvertelenül, tehetetlenül néztem miként a Főnix felöklelte a négylábú társam. Meglepődtem ezen, gyorsabbnak gondoltam Hisamét és gyorsabb is volt! Elméletileg… de most mégsem tudott kitérni a madár támadása elől és nem értettem ennek az okát. A környezetváltozás ennyire megviselte volna őt, ennyire nem bírta volna a hőséget? Nem tudtam és estem hamar kétségbe a helyzetünket tekintve.
Rennél ott volt a botja, nálam nem volt a késem. Hisame a földről nem tudta támadni a madarat, ellenben az égből könnyen áldozata lehetett bármelyikünk is a Főnixnek. Nagy levegőt vettem, fújtattam egy pillanatra, de nem jutott új gondolat az elmémbe. Gyorsnak kellett lennem, hisz egy küzdelem során sincs idő gondolkodni, így intettem Hisamének, hogy fusson a pálya egyedüli fájához. A pillanatnyi gondolat megvolt. Ha támadni nem tudjuk a madarat, akkor legalább ő ne tudja sérteni a társam. Reméltem, hogy a fa törzse megvédi a sárkányt az égből érkező csapásoktól, ugyanakkor én még szabad és nagyobb célpont voltam. Az átlagtól több volt az életpontom, ezt már megjegyezték páran, így még magam miatt nem kezdtem el aggódni és indultam meg a fiú felé. Béna voltam, nem volt fegyverem, de a vállam keménynek éreztem és bár tudtam, hogy nem okozok cselekedetemmel sérülést neki, mégis a testemmel akartam sodorni őt, miközben Hisame a fához futott fedezékként.


Hisame: 20 Hp
Pete: 51 Hp

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Peter Worker vs Ryuninji Ren 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Ryuninji Ren Empty Re: Peter Worker vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Feb. 06 2013, 20:54

Pe-chan eltalál a tőrével és még a pici sárkány is nekem ugrik megszabadítva egy kis hp-tól. Bevallom, nem kicsit lep meg a dolog és csak úgy tudom megoldani ezt a problémát, hogy kilövöm magam a pettel együtt. Ledobom magamról Hisame-t és felkelek. Közben már szólok is Reginek, hogy foglalkozzon a gyíkkal. Teszi is a dolgát és amint átér a határvonalon, szinte robbanásszerűen kap lángra. Elég látványos, de nem foglalkozhatok most a látvánnyal. A kést eldobom és meglendítem a botom, miközben Pe-chant figyelem. Panelem lehívom és levetek pár ruhadarabot, hogy könnyebb legyen leviselni az itteni hőséget. Eközben Reginald sikeresen felökleli az ellenfelét. Ügyes, nagyon ügyes és újra életerős, aminek nagyon örülök. Büszkén húzom ki magam a főnixem felülkerekedésén. Nagyon büszke vagyok rá. Lassan, de biztosan kezdem megérteni, hogy miért is van ketté osztva a pálya. Főnix, jégsárkány, tűz és jég. Hisame a hidegben, Regi pedig a hőségben teljesít jobban. Igen, tuti ez lesz. Végignézek ellenfelemen. Teljesen fegyvertelen. Abszolúte nálam van az előny, de a közönségnek nem egyoldalú küzdelem kell, hanem látványos. Egy laza mozdulattal eldobom a botom, Kezeim ökölbe szorítom, és magam elé emelem, majd elkezdek pattogni jobbra-balra, mint a boxolók.
- Gyere Pe-chan…. ezt most lerendezzük, mint két férfi. – Az apró sárkány a fa irányába tart gazdája parancsára, azonban Regi követi őt, de csak egy kis ideig. Hírtelen felrepül és csinál pár trükköt a levegőben, majd a földre száll. Két szárnyát kitárja, és egyik lábát felemeli, majd egy Bruce Lee féle üvöltést próbál imitálni, a maga kis vékony madárhangján. Egész jól sikerül, Majd várja ellenfelét. Egy szárnyas, aki a földön akar harcolni. Sőt még egy igazán találó kihívást is megejt. Mindeközben megkezdődik az idomárok elleni küzdelme is. Ellenfelem megrohamoz, így én is hasonlóan cselekszem. Két vézna test közeledik rohamtempóban egymás felé, bár az övé sokkal véznább, én azért ki is nézek valahogy, főleg így, félmeztelenül. Szép nagyot durranunk egymásba. Én minden erőmet beleadom, nehogy elessek, és ezzel hátrányba kerüljek. Ha mégis így történne, akkor megpróbálok azonnal felkelni, viszont ha nem akkor egymásnak feszülünk egy rövid ideig, azután hátraugrok. Ismét egy kis tánci, míg kezemmel arcom védem, mert ugye arra vigyázni kell, mert milliókat ér. Majdnem annyit, mint a hangom. Végül egy jobb horgot indítok el a kékhajú srác arca felé. Reginald Pedig várja Hisame válaszát a kihívásra. Ideje megnövelni a népszerűségünk, mert abból sosem elég és rendkívül múlandó. Támadásom sikerességétől függetlenül hátralépek egyet.
- Most mutasd meg Pe-chan.. gyere-gyere.. használd az öklöd...- próbálom heccelni a fiút, igaz elég nyugodt fajta, lehet nem sikerül majd. Akkor majd bevetek mást is.


Regi:18 Hp
Ren: 23 Hp

_________________
Peter Worker vs Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Ryuninji Ren Empty Re: Peter Worker vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Peter Worker Vas. Feb. 10 2013, 09:35

Rohamom sikereként egy pillanatra egymásnak feszültünk, majd ütötte az arcom az öklével. Vártam a fájdalmat, de az mint mindig, most sem jött.
Próbált heccelni és bár nem voltam mérges, dühös a szavai miatt, mégis ütni akartam őt. Sosem voltam birkózó, sosem támadtak még rám, hogy legyen tapasztalatom ilyen helyzetekben és mindig is úgy gondoltam, hogy a szavak embere lettem volna, vagy épp hátat fordítva gyorsan futottam volna, de ezt most nem tehettem meg.
Egymással szemben álltunk és ütnöm kellett, hogy ne szenvedjek el még egy fájdalmasnak tűnő támadását. Kitartásom magas volt, így nem gondoltam, hogy hamarabb fáradnék, azonban meg volt az aggodalom is bennem, hogy ha nem találom el, akkor mit sem ér, hogy lassabban fáradok.
Egy pillantást vetettem oldalra, Ren madarára. Ő várta a társam, ki hogy történjen valami előlépett a fa árnyékából, azonban nem támadta meg az érdekesen álló főnixet. Csupán csak nézte őt távolabbról, talán várt a parancsra, vagy egy nem létező galambra, hogy felszálljon kettőjük között megadva ezzel a rajt kezdetét, de én nem intéztem semmi szót Hisame felé. Rábíztam, hogy miként tesz és ő nem akart támadni. Talán már várta is a párbaj végét jelző dudát, hisz a Szophie elleni korábbi küzdelmünk is hamar véget ért, csupán csak egy – két támadást tudtunk akkor egymás felé intézni. Szóval ő várt és én ütöttem Rent, legalábbis akartam ütni őt.
A vidámparkokban szokott lenni egy játék a sok közül, melyet ütni kell és az megmutatja, hogy milyen erővel is lendítjük a karunk, hogy a boksz zsák szerűséget fel üssük. Nos, a zsák helyére Ren arcát képzeltem és reméltem, hogy válaszaként megütik a dobot, vagy megfújják a dudát jelezve a küzdelem végét.

_________________
Élet: 41; Fegyverkezelés: 52; Erő: 14; Irányítás: 21; Kitartás: 45; Gyorsaság: 37; Speciális képesség: 12; Páncél: 60
Keresés: 1; Akrobatika: 1 Súlyemelés: 1 Nyomkövetés: 3
Kertészkedés: Gyakorló szint; Lovaglás: Mester szint; Bűvészkedés: Haladó szint; Vadászat: Gyakorló szint

Peter Worker vs Ryuninji Ren 296ogeu
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Ryuninji Ren Empty Re: Peter Worker vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ryuninji Ren Vas. Feb. 10 2013, 19:22

Peter Rohamát megállítja az enyém és rövid ideig egymásnak feszülünk, majd hátrébb ugrok és behúzok neki egyet. Közben persze táncikálok, mint valami profi boxoló. Ez azonban nem jön be,mert már kapom is a visszajárót. Nagy mák, hogy itt nem érezzük a fájdalmat. Regi tovább tartja a menő pózt, de Hisame nem lép semmit sem erre a provokálás félére. Ez elég fura. A pet is ugyan olyan hűvös mint a gazdája, bár ezen nem kellene, hogy meglepődjek, hiszen Reginald is sokban hasonlít rám, amire mondjuk büszke is vagyok. Mialatt a petek farkasszemet néznek, egymással addig mi gazdik hősiesen püföljük egymást. Tudtuk jól, hogy ezzel nem érünk el szinte semmit sem, de nekem kellett ez a kis show. Ami azt illeti nem teljesen úgy alakul a dolog, ahogyan azt vártam, mert egyet adok, egyet kapok a mostani felállás. Rá kell, hát jöjjek, hogy a pofon is olyan mind az ajándék. Jobb adni, mint kapni.
- Hopp Pe-chan.. gyere Pe-chan hopp-hopp- táncikálok jobbra-balra, amivel önmagában nincs gond, azonban ezzel ki is merül a boxtudásom. A valódi világban még a boxzsák is kinevetne, ha megütném. Pont ezért voltak velem mindig biztonsági emberkék. Sosem voltam egy Rambo és nem is leszek valószínűleg. A kigyúrt férfiakat amúgy is csak a másik kigyúrt férfiak szeretik, míg a nőknek csak nagyon kis százaléka van oda értük. Nagy szerencsémre Pe-chan is hasonló kaliberű, legalábbis annak tartom az eddigi teljesítménye alapján. Nem nagyon jutunk dűlőre és már kezdek picikét fáradni, ami nem meglepő, mert nagyon erőteljes pofonosztás megy mind a két fél részéről. Hisame továbbra sem csinál semmit, így a főnixem leteszi az eddig felemelve tartott lábát, fejét oldalra hajtva érdeklődik, hogy most akkor mi is van. Majd szárnyait oldalra kitárva kezd el csicseregni valamit madárnyelven. A nyelvet nem lehetett megérteni, de azt mindenki levághatta, hogy ez egy kötekedés, mint mikor egy izomagy karjait széttárva szólal meg, hogy gyere k*cs*g. Ez sem vezet célra. Regi egy türelmes madárnak mondható, de már neki is kezdett itt az elfogyni neki, főleg mikor rám néz és látja, hogy ezerre megy, az adok-kapok játék. Sajnos nem hallom a tömeget, így nem tudom eldönteni, hogy mennyire élvezik ezt a kis látványt. Mondjuk, az biztos tetszik a női közönségnek, hogy félmeztelen vagyok. igen, ezzel biztos megnyerem magamnak a nőket és annál több már nem is nagyon kell nekem. Végül Regi megunja a várakozást és hátat fordít a kis sárkánynak, majd egyik szárnyával int egy pápát. Nekem is tennem kell valamit, mert így még baj lehet. Az állóképességem nem éppen a legjobb.
- Ha….ha….hapcíííííííííí- imitálok egy trüsszentést és közben képességem is aktiválom mellyel Pe-chant a Mini Jetit visszaküldöm a saját fagyos, rideg és lehangoló térfelére.
- Bocsesz allergiás vagyok a gyengébbekre- kiáltom neki, majd lihegve integetek a tömegnek és feszengek is egy kicsikét, persze azért nem veszem le a szemem az ellenfeleimről. Kitudja, lehet, valami turpisságra készülnek. Náluk nem lehet tudni.


Regi:18 Hp
Ren: 23 Hp


_________________
Peter Worker vs Ryuninji Ren 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Ryuninji Ren Empty Re: Peter Worker vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 24 2013, 19:47

Megszólal a harc végét jelző duda, és immár nem először tapasztaljátok azt, ahogy a küzdőtér egyszerű poronddá változik alattatok. Immár a hőmérséklet is elviselhetőbb, és se a száraz fű, se a hó nem ropog a talpatok alatt. A zsűri egyik tagja pedig ismét felemelkedik, és egy köhintéssel jelzi, hogy szólni kíván a mikrofonba. Nem tartott sokáig a bírálás.

- 210-194 arányban a győztes... Peter Worker! Gratulálunk!

Győztesként Peter kap jutalmat, ami ezúttal 30 xp és 30 arany. Lezárom a párharcot!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Ryuninji Ren Empty Re: Peter Worker vs Ryuninji Ren

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.