Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Peter Worker vs Szophie

3 posters

Go down

Peter Worker vs Szophie Empty Peter Worker vs Szophie

Témanyitás by Rosalia Pént. Jan. 04 2013, 00:21

Harctér leírása: SIVATAG
A két játékos egy 10x10 méteres üvegtartályba teleportálódik, melynek egy méteres pereme van. Aki ezen a korláton kívülre kerül, az automatikusan kiesik a játékból. A tartály derék magasságig tele van sivatagi homokkal, ami jócskán megnehezíti a közlekedést. Vannak buckák és vannak völgyek is, ahova el lehet bújni, de csak óvatosan, mert megeshet, hogy futóhomokba léptek, ahonnan csak a pet és idomárja egymást segítve húzhatja ki a másikat.

Felszerelés: Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Speciális képesség használható.

Párbaj időtartama: 4 kör/fő (ha a bíra úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: nincs

Bíra: Rosalia
Zsűri: Kayaba Akihiko, Silica, Rosalia

Pontok:

Peter Worker
Élet: 10
Fegyverkezelés: 0
Erő: 7
Kitartás: 10
Gyorsaság: 6
Speciális képesség: 2

Szophie
Élet: 4
Fegyverkezelés: 3
Erő: 7
Kitartás: 2
Gyorsaság: 2
Speciális képesség: 2


A hozzászólást Rosalia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 04 2013, 11:28-kor.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Szophie Empty Re: Peter Worker vs Szophie

Témanyitás by Peter Worker Pént. Jan. 04 2013, 04:08

Őszintén? Nem sok kedvem volt itt lenni, de jöttem végül, minthogy a céhem legelső pontjában pont arról írtak, hogy törekedni kell a kaszton belüli legjobbasságra. Ez a torna ilyen téren példamutató volt, szánakozva néztek volna rám a későbbiekben, ha ki sem próbáltam volna magam itt. Nem örültem a helyzetnek, hogy a távolból néztek minket, azonban a kicsiny sárkány sokkal lelkesebben galoppozott mellettem, élvezte, hogy a középpontba lehetett. Nagyot sóhajtva néztem le rá, de kisebb mosolyra is húztam a szám őt látva.
- Legalább te jól érzed magad. – én is alig hallottam a szavaimat, de nem volt kedvem megismételni.

- Egy újabb lány? – keseredetten néztem a kijelzőre és esett össze a tartásom – Átok ez, én mondom.
Tény volt, hogy eddig csak lányokkal álltam szemben párbajaim során és bár hivatalosan még nem veszítettem egy ellen sem, a küzdelmeim egyszer sem voltak túl kecsegtetőek számomra. Motivációnak viszont elégnek éreztem azt a bizonyos kapcsolat gyűrű, mit felajánlottak kedvesen a győztesnek, de addig még hosszú volt az út és önbizalmam jelenleg mélyen el volt ásva, hogy pozitívan lássam a dolgokat.
Nos, kezeimet kivettem a zsebeimből, miként a küzdőtérre kerültünk.
Néztem, hogy a korlát milyen távol volt tőlünk és automatikusan léptem beljebb egy lépésnyit, nem akartam átesni rajta. A tömeg hangja még terelte egy pillanatra a figyelmem, de csakhamar vissza is néztem a pályára, próbáltam koncentrálni.
- Por. – állapítottam meg a nyilvánvalót és rúgtam is bele a földbe, hogy pár porszem a magasban semmivé váljon – Milyen kellemetlen. Na de. – néztem előre – Kezdjük el. – szóltam és másztunk meg egy kisebb magaslatot. Kellemetlen volt még állni is benne, de nem volt mit tenni ez ellen most.
Hogy felértünk a magaslatra, szóltam Hisamének, hogy induljon meg Szophie, Miss Ellenfelünk felé. Reméltem, hogy a sárkány ha nem is probléma nélkül, de könnyebben járja e terepet, mint én.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Peter Worker vs Szophie Exp_bal2601/2700Peter Worker vs Szophie Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Szophie Empty Re: Peter Worker vs Szophie

Témanyitás by Szophie Pént. Jan. 11 2013, 14:08

Egy állatidomár torna.. Elég érdekesen hangzik, és tapasztalat szerzés szempontjából sem utolsó. Még ha ki is esek rögtön az elején, akkor is megéri. - Ilyen gondolatokkal mentem a hatalmas aréna felé. A nézőtér tele. Meg lepődtem, mennyien kíváncsiak egy ilyen küzdelem sorozatra. Kissé szorongva éreztem magam, hisz nem szeretem a feltűnést, és most hirtelen ezer, meg ezer személy fogja lesni minden mozdulatom, minden baklövésem. Ez a szorongás Vezérre nem ragadt át, sőt, ő igazán élvezte is a tömeg jelenlétét. Hirtelen kürt szó, és a kapu megnyílik.
- Tehát itt az idő! - mondtam, és kiléptem a szikrázó napsütésbe. Tapsvihar, üdvrivalgás, papírsárkányok, én pedig teljesen lámpalázas lettem. Ha tehettem volna, visszafordulok, de ehelyett inkább magabiztosságot tettetve indultam meg a virágszirmos úton, egyenesen középre. Kisorsolták az ellenfelem, majd hirtelen egy homokos helyre teleportáltak.
- Nagyszerű, mindenhol homok! Ennél rosszabb nem is lehetne! Mindenhova belemegy a ruhámba, és még menni is alig lehet benne. - panaszkodtam farkasomnak. Ő úgy látszik nem bosszankodik ennyire, sőt teljesen vidámnak tűnt.
- És most? -kémeltem át a túloldalra, egyenesen ellenfelemre.Valamiért bosszúsnak látszott. Épp az járt a fejemben, hogy nem kéne-e bemutatkozni, vagy valami ehhez hasonló, de aztán arra lettem figyelmes, hogy egy sárkány már éppen felém galoppozik.
- Ó.. hát nem törődik sokat a formaságokkal. - állapítottam meg. - Rögtön bele is vág.. És most akkor? - néztem farkasomra. - Mi is induljunk el felé, vagy inkább várjuk meg, míg ideér? - erre Vezér csak nagy, értetlen szemekkel nézett rám. - Na jó, induljunk meg mi is közép fele, mert nem akarom, hogy úgy legyen vége, hogy egyszerűen kilöknek ezen a korláton. - mutattam magam mögé, majd megindultam. Nagyokat lépkedtem, és próbáltam nem belesüllyedni a homokba, farkasom előttem.
- Azért az nem lenne jó, ha a szél is fújna, hisz akkor tele menne a szemünk homokkal, aztán még csak látni sem látnánk. - elmélkedtem. Minden idegesség elszállt belőlem, amit a tömeg okozott, a helyét átvette a harc előtti izgalom.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Peter Worker vs Szophie Exp_bal12046/10500Peter Worker vs Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Szophie Empty Re: Peter Worker vs Szophie

Témanyitás by Peter Worker Pént. Jan. 11 2013, 19:34

Tervem egyszerű volt, sokat fejlődtem mostanában és életpontjaim sokat nőttek, bátrabb is lettem emiatt időnként, de szerencsére még nem bántam meg ezt, még...
Nem akartam a két állatot egymásnak ereszteni, így első, talán kockázatos tervként, hagyni akartam, hogy a piciny farkas engem támadjon szabadon, miközben Hisame a lányt piszkálta volna.
Fogalmam sem volt, hogy milyen erős lehetett a harapása a kutyának, de gondoltam kipróbálom, hogy meddig bírom ellene, remélve, hogy társam eredményesebben küzd a lány ellen, mint a farkas ellenem. Hittem, hogy kitartásunk elég lesz.
- Hisame! Tiéd a lány! – állt meg egy pillanatra és csodálkozva nézett rám, furcsa hangot adott ki magából, mit a csodálkozás hatására írtam fel – Csak támad a lányt. – kacsintottam felé és intettem a pálcámmal, hogy folytassa a futás.
Bízott bennem, vagyis legalább reméltem, hogy bízott. Futott nehezen a porba és próbáltam követni őt, azonban lábam nem mozdult velem az egyik lépésnél. Mintha lecövekelt volna és ennek okán estem is előre. Nem arccal előre, csupán csak letérdeltem és még időben magam elé tudtam tenni a kezeimet. Eleget estem el már homokozóba és tudtam, hogy homokot nem akartam most enni.
- Hisame. Tiéd a lány! – kiabálva ismételtem, hogy tartsa magát a tervhez, függetlenül, hogy én máris a földre kerültem. Próbáltam gyorsan kényelmesebb helyzetbe kerülni. Csupán csak a lábam süllyedt el, a fenekemet - min ültem - egyenlőre nem akarta elnyelni ez a pálya, de a biztonság kedvéért nem akartam egyenlőre erőteljesebb mozgásba lendülni. Próbáltam óvatosan kioperálni a lábam a fogságból, de nem sikerült. Hátra néztem még, láttam, hogy Hisame próbálta kikerülni a farkast, de hirtelen úgy tűnt egyedül volt kettő ellen. Ostoba én!
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Peter Worker vs Szophie Exp_bal2601/2700Peter Worker vs Szophie Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Szophie Empty Re: Peter Worker vs Szophie

Témanyitás by Szophie Szomb. Jan. 12 2013, 11:31

Utam a homokban nem volt zökkenőmentes. Alig léptem párat, egy homokbuckában orra estem.
- Ilyen az én formám, szép kis bemutatkozás. - zsörtölődtem, majd ellenfelemre néztem, hogy megtudjam, milyen reakciót váltott ki belőle a bénázásom. Arra lettem figyelmes, hogy ő is a földön van.. Vajon ő is olyan szerencsétlen, mint én? Nem, ahogy egyre lejjebb süllyedt a homokban, sokkal valószínűbbnek tűnt az, hogy futóhomokba lépett.
- Itt ilyesmi is van? - csodálkoztam el. - Remek! Most még ez is..- ekkor négykézlábra ereszkedtem, és gondosan elkezdtem magam előtt tapogatni a födet. Amikor megbizonyosodtam arról, hogy biztonságos, előre kúsztam egy kicsit, majd újra elkezdtem a műveletet. Bolondnak nézhettem ki, de inkább legyek az, mintsem én is belemenjek egy ilyen valamibe, aztán ott leljem halálom.
- Egyébként lehet segítenem kéne neki, mert nem lehet olyan könnyű kikeveredni onnan..- mondtam Vezérnek, amire egy csúnya morgást kaptam. - Azt hiszem, igazad van, ő most az ellenségünk, nem eshet meg rajta a szívem. Inkább örülnöm kéne a szerencsés helyzetemnek. - közben a sárkány már veszélyes közelbe ért.
- Mit gondolsz? Elbírunk legalább a pettel? - kérdeztem. - Talán úgy, hogy egyedül van.. Támadjuk ketten őt, ha elintéztük valamelyest a sárkányt, akkor segítünk a fiúnak, jó? Nem akarom, hogy így legyen neki vége..- elővettem a késem, felálltam, és azt terveztem, ott is maradok, ki tudja, hol van futóhomok alapon.
- Csak óvatosan a homokkal! - utasítottam Vezért. Ez után ő a speciális támadását kezdte el használni, ami jó ötlet, hisz így meg sem kell mozdulnia a biztonságos talaj részről. Majd elkezdett közelebb futni a sárkány felé, én a nyomában, szorosan mögötte, de mégis biztonságos távolságban. Ez a homok dolog nagyon aggasztott engem.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Peter Worker vs Szophie Exp_bal12046/10500Peter Worker vs Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Szophie Empty Re: Peter Worker vs Szophie

Témanyitás by Peter Worker Szomb. Jan. 12 2013, 23:43

Már már unalmassá válhatott, hogy mindig ugyanazzal próbálkoztam ilyenkor, de a késemet vettem elő és próbáltam innen távolról megsérteni a lányt, vagy az állatát, de a dobott pengém a közelükbe se ért. Most meglett volna az irány, csupán csak az erő volt kevés, mivel elhajítottam. Sóhajtottam, majd szenvedtem tovább, miközben tudtam, hogy Hisamét bántották. Egyedül még nem volt távolabb tőlem ilyen helyzetben és mindig tőlem kapta a „parancsokat”, kétségbe eshetett, így erőt véve magamon húztam ki végül valahogy a testemet. A kiabálás elmaradt, minthogy itt nem éreztem, nem fájt semmim sem, csak tudtam, hogy erősebben kellett próbálkoznom. Talán egy kisebb futóhomok nyavajába ragadhattam, hogy egyedül képes voltam kimászni belőle, de nem volt időm hálálkodni. Feltápászkodtam nehezen, majd az eldobott késemhez futottam. Visszatértem a küzdelembe, legalábbis reméltem ezt. Hisame sérült, ebben biztos voltam. Bár mondtam neki, hogy a lányt támadja, akkor még maga mellett hitt engem, de hogy egyedül állt kettővel szemben, csupán csak értetlenkedett.
- Megérkeztem! – hangomra rögtön felélénkült a társam – Mint mondtam, tiéd a lány. – sajnos nem volt távolsága lendületet venni, így helyből ugrott a lányra, én pedig használva a képességem tettem könnyebbé a testem és akartam távolabbról a farkasra vetődni.
A kést a fejem fölé emeltem és egy kisebb csatakiáltással úgy mond repültem az állat felé. Csak remélni tudtam, hogy hangom elég volt, hogy lecövekeljen, mert hát nem akartam a földre esni sikertelenül. Igen, nem fájt volna, de akkor is, nem akartam komédia tárgya lenni.
Hisame a lányra vetődött, én pedig a bundás négylábúba akartam állítani a picinyke késem.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Peter Worker vs Szophie Exp_bal2601/2700Peter Worker vs Szophie Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Szophie Empty Re: Peter Worker vs Szophie

Témanyitás by Szophie Hétf. Jan. 14 2013, 21:04

Nekigyürkőztünk ketten - a farkasom, és én - a sárkánynak. Elég kínkeservesen küszködtünk, nem is beszélve a sok homokról, erre mit veszek észre? Egyszer csak ott volt mellettünk az idomár ellenfelem is.
- Hát ez nagyon jó.. - nyöszörögtem.
- Megérkeztem! - mondta. Mintha nem vettem volna észre.. – Mint mondtam, tiéd a lány. - folytatta. Hogy mi? Én? Mi? Szóval az a tervük, hogy a sárkány intéz el engem? Jajj nekem..
Egy félelmetes mitológiai szörny közelített felém hihetetlen gyorsan. Nincs idő elkerülni, rám vetődik. Közben fél szemmel figyeltem, a fiú meg valami repülés szerűségű ugrással vetődött farkasomra, és egyenesen azt támadta.
- Vezér.. - melankólikus hangulat lett rajtam úrrá. Miért kell mindig a farkasomat bántani? Pedig szegénykém olyan kis aranyos. Persze tudtam, hogy nem lesz semmi baja, de azért nem volt túl jó érzés az, hogy bántják. Persze nem panaszkodhatok, hisz az előbb mi is ezt csináltuk. Időközben engem a sárkány kezdett el marcangolni, ahogy ért. Én fújtatva, rúgkapálva próbáltam menekülni, nem túl nőiesen. Foggal, körömmel harcoltam, szó szerint, mert véletlenül bele is haraptam szegény állatba. A nap közben szikrázóan sütött, mintha semmi baj nem lenne, én pedig szenvedtem. Bár szerencsémre nem éreztem a fájdalmat, persze lehet, hogy az is jobb lenne, tekintve hogy akkor biztos jobban küzdenék a fájdalom forrása ellen.
Ekkor Vezér vonyítására lettem figyelmes.
- Mit csináltál vele, te szadista.. - hirtelen lelöktem magamról a sárkányt, és elindultam farkasom irányába, de mitológiai ellenfelem hamar utolért. Ekkor a képességem segítségével megpróbáltam elvakítani, utolsó próbálkozásképpen. Ha ez sikerül, akkor elindulok farkasom és a fiú irányába.
- Tarts ki! - kiabáltam. Nem láttam, hogy Vezér még "él"-e , de nagyon reméltem.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Peter Worker vs Szophie Exp_bal12046/10500Peter Worker vs Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Szophie Empty Re: Peter Worker vs Szophie

Témanyitás by Peter Worker Szer. Jan. 16 2013, 13:12

- Tarts ki! – hallottam Szophie hangját és figyeltem rá.
Kedves volt tőle, hogy biztatott, de sajnos nem sokat értem a farkas ellen. Igaz, ráugrottam, de a támadás a továbbiakban nem úgy alakult, mint gondoltam. Harapott, tépett a kis dög és végül, miként láttam, hogy közelített a lány, felálltam és távolodtam tőlük nehezen.
- Hisame? – csodálkoztam, hogy engedte a lányt, majd keresve és megtalálva őt a tekintettemmel csak néztem, hogy miért szédelegett össze vissza – Hisame! – szóltam neki, de a szerencsétlen társam nem tudott irányba állni – Mi történt veled? – kérdeztem magamtól sem, mint mástól.
Futottam felé, majd értem hozzá, rátettem testére a kezeimet és morgott rám indulatosan.
- Hé, nyugi. Én vagyok az. – felismerte a hangom, majd nyöszörgött nekem. Nem látott, nem tudom, hogy mit csinált vele a lány, de Hisame vak volt jelen pillanatban. Nem tetszett ez nekem, nagyon nem. Remélni tudtam csak, hogy e sérülése elmúlik hamarosan.
Guggoltam a négylábú társam mellett és miközben simogattam őt, néztem az ellenfeleinkre. Én nem akartam támadni, nem tudtam volna hogyan és hogy csak magamban bízhattam, kedvem sem volt igazán hozzá. Gondolataimban sem akartam kihasználni Hisamét, de ő volt kettőnk közül a támadóbb, én meg élő falként a védelmezőbb. Felálltam, de nem mozdultam előrébb. Kitartásomat elég magasnak éreztem, így állni akartam az ütéseket, a támadásokat, míg Hisame meg nem gyógyul. Sóhajtottam, vártam, majd tekintettem akaratlanul is a kijelzőre vándorolt. Néztem, hogy volt e korlát, hogy meddig harcolhatunk, vagy csak győzelemmel zárulhatott e a csata. Az elsőnek jobban örültem volna, egyedül nem lehettem képes győzelemhez vezetni magunkat.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Peter Worker vs Szophie Exp_bal2601/2700Peter Worker vs Szophie Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Szophie Empty Re: Peter Worker vs Szophie

Témanyitás by Szophie Csüt. Jan. 17 2013, 13:36

Hamar rá kellett jönnöm, hogy petem csak szokásához híven nyavalygott, nem tűrte jól ha megszorongatják. Igazából nem lett annyi baja, mint vártam, sőt, a nagy hűhóban még sikerült is neki sebet ejtenie ellenfelünkön.
- Hisame? - kérdezte a fiú. Nos igen, lehet nem nagyon tudja, mi van a sárkánnyal.. Ezek után villám sebesen oda futott petjéhez, de ez a rész engem már nem igen érdekelt. Amíg biztonságos távolban van, nincs okom rá figyelni.
- Te kis buta.. - sántikáltam oda Vezérhez megdorgálni. - Mégis mi okod volt a vinnyogásra? Már megint hozod itt rám a frászt.. Aggódtam érted! Már azt hittem, valami nagyobb bajod lett, erre szórakozol itt velem.. - bocsánatkérőn rám nézett.
- Cöhh.. Mintha ezzel el lenne minden intézve..- húztam fel az orrom, majd hirtelen kifejezés váltással gyengéden ránéztem. - Na de jól van, hogy lásd milyen ember vagyok.. megbocsátok.. - Igazából örültem is neki, hogy nincs baja, de persze ezt nem mondhattam meg neki. A végén még azt hiszi, jó dolog, ha a szívbajt hozza rám az állandó nyafogással. Ekkor hirtelen bevillant, hogy ez egy harctér, és amíg ez a fajta affér volt kettőnk között, ellenfeleim meg is támadhatnak. Nagy sietve fölpattantam , megfordultam, de semmi nem volt. Ők ugyanott álltak, ahol eddig. Persze az oké, hogy a sárkány nem mozdult, de hogy a fiú sem.. Talán azt hiszi, hogy ez egy sérülés? ehet ő is úgy aggódik, mint én Vezérért? Persze az is lehet, hogy ez csak taktika, és ha közelebb megyek, mert megsajnálom, gonosz vigyorral rám ront. És a vakság is hamarosan elmúlik. Olyan esetlennek tűnt, és teljes mértékben kiszolgáltatottnak. Ennyire csak nem jó színész..
- Öhm.. - léptem közelebb. Ha lélekben csak egy kicsit is hasonlítunk, akkor nagyon valószínű, hogy most teljesen le van lombozódva a petje miatt.
- Ha ez zavar, akkor elmondom, hamarosan elmúlik ez az állapot.. - mondtam, remélhetőleg biztonságos távolból. Most akkor közelebb menjek, vagy ne? Tejesen ki is merültem, és - bár élete még nem volt veszélyesen alacsony. - Vezér is nagyon elcsigázottan festett. Semmi kedvem, és erőm nem volt tovább harcolni, és ezt meg is mondtam.
- Én kifulladtam! Nincs tovább.. Szerintem hamarosan lezáródik a harc, vagy mi zárjuk le, vagy valami, mert nekem már annyi. - mondtam meggondolatlanul, hisz nem túl jó az, ha az ellenségednek bevallod a bajaid.
- Egyébként az én nevem Szophie! Örvendek! - mosolyogtam rá, miközben kimondtam azokat a szavakat, amiket még a torna elején szerettem volna.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Peter Worker vs Szophie Exp_bal12046/10500Peter Worker vs Szophie Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Szophie Empty Re: Peter Worker vs Szophie

Témanyitás by Rosalia Szomb. Jan. 19 2013, 17:06

Minőségi küzdelemnek lehetett szemtanúja a zsűri, még ha tényleges harcra alig került sor. Viszont ennyi is elegendő volt az értékeléshez. Pontlevonások akadtak helyt-helyt, de drasztikus hibát nem róttunk fel.

Az összesítés alapján győztes végül 201:191 arányban Peter!

Mindkettőtök jutalma 25 exp, 25 arany. Gratulálunk mindkét résztvevőnek, továbbjutó Peter.
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Peter Worker vs Szophie Empty Re: Peter Worker vs Szophie

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.