Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neuro vs Allen

3 posters

Go down

Neuro vs Allen Empty Neuro vs Allen

Témanyitás by Allen Dante Pént. Jan. 25 2013, 19:13

~ Fussatok bolondok! –mondom magamban. Upsz, ennek olyan in medias res-es beütése van, szóval inkább kezdem az elején, hogy ne legyen zavaró.
Minden reggel kezdődött, pontosabban dél előtt pár órával. Mivel már megint veszélybe került a lakhatásom, kénytelen voltam elvállalni egy újabb munkát a szálloda tulajdonosától. Ismét szállítanom kellett, de legalább csak egy helyre, egy kovácsműhelybe kellett alapanyagot vigyek. Bár, furcsálltam, hogy csak ennyi a dolgom és letudva a tartozásom, de elfogadtam. Hamar le is rendeztem a dolgot, olyan félóra alatt, így a nap hátralevő része, szabadon telt, de azért előtte írtam egy levelet Franz-nak. Majd a városban kezdek el lófrálni. És ekkor veszem észre, hogy néhány fiú egy lánnyal kikezdett, akin látszik, hogy nem nagyon élvezi a dolgot. Mint a Justice Leuge tagja, és mint magán személy, nem nézhetem tétlenül, ahogyan valaki, jelen esetemben valakik, piszkálnak más játékosokat. Ez után odaléptem hozzájuk.
- Srácok, van valami problémátok? –teszem fel a kérdést feléjük hajolva, mivel alacsonyabbak nálam.
Mikor megfordulnak. Felnéznek rám, majd miután egymásra néznek, úgy döntenek, hogy inkább elhagyják a terepet, pontosabban elfutnak. A lány egy ideig meg sem tud szólalni, de mikor észbe kap, meghajol előttem és megköszöni a segítséget, majd itt elvállnak az útjaink. Ahogy folytatom, tovább az utamat az eget kezdem el kémlelni és az ott szálló madarakat bámulom, ahogyan egymással marakodnak egy kenyérdarabon.
- Furcsák az állatok. –jegyzem meg és a fejemet kezdem el rázni.
Ekkor úgy érzem, mintha egy valaminek nekimentem volna, és mikor előre nézek, látom, hogy tényleg így történt, mert egy fiú fekszik előttem a földön. Mikor segítenék felkelni neki, csak akkor veszem észre, hogy akinek nekimentem az nem más, mint Neuro, akivel a tornán küzdöttem meg.
- Nahát, milyen furcsa véletlen, hogy veled hozott össze a sors. –mondom neki mosolyogva, még mindig a kezemet tartva feléje.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Aiko Pént. Jan. 25 2013, 19:36

Reggel, korán kelek, végrehajtom a szokásos edzésemet, majd egy kisebb, felfedezőutat teszek, ideje pihenni kicsit, és én most a pihenésnek ezen formáját választottam. Tehát, neki is indultam hosszúnak tűnő utamnak, az első szint szélének egy részét végig caflattam, és rengeteg állattal találkoztam, tettem néhány próbát, arra, hogy mi történik, ha lelökök valamit a szint széléről. Nagy nehezen, sikerült egy vaddisznót a szint szélére ráncigálnom, majd lelöknöm. Igencsak mókás volt látni, ahogy eltűnik a semmiben. Eléggé valószínű, hogy megsemmisült, de a biztonság kedvéjért, visszamentem a spawn helyükre leellenőrizni ezt. Ahogy gondoltam, az állat előttem éledt újra, továbbra sincs menekvés. Lassan, elindultam vissza a város felé. Elég hosszú utat tettem meg, míg nem város közelbe értem. Szépen lassan, az eget bámulva haladtam, mígnem egy ismerős arc került a látóterembe. Bár ez a látótér már nem volt elég arra, hogy elkerüljük egymást, így ütközés lett belőle, amit én szenvedtem meg jobban. Bár nevét, a fiúnak elfelejtettem, vagy talán nem is tudtam, így először féltem reagálni, arra amint mondott. Kezét nyújtotta felém, én elfogadtam a gesztust, ő felsegített majd köszöntem.
- Szia! Ööö… Bocsi.. de hogy is hívnak? A neved teljesen kiment a fejemből…
Mondtam, majd válasza után, ismét bemutatkoztam.
- Az én nevem Neuro, ha esetleg már nem emlékeznél rá. A tornánk… hogy is mondjam… elég rosszul sült el. Ha gondolod, megküzdhetünk ismét, a „szörny” beleszólása nélkül.
Ezzel, egy párbaj felkérést küldtem neki egy teljes életes küzdelemről. A párbaj felkérésének elfogadása esetén, hátrébb álltam, és hagytam, hogy ő támadjon először, sajnálatos módon, nem tudhattam, hogy mennyire nőtt azóta köztünk a különbség, és hogy ki lehet az erősebb kettőnk közül, bár a párbaj pont jó arra, hogy eldöntsük ezt.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Allen Dante Pént. Jan. 25 2013, 20:58

Megragadja a kezemet, és a segítségemmel felkel a földről, de mikor a nevemet akarja mondani, közli velem, hogy sajnálatos módon nem emlékszik rá, majd bemutatkozik. Bár ez felesleges felém nézve, mivel én még emlékszem az ő nevére, de ha már bemutatkozik, akkor nekem sem ártana.
- Engem Allen-nek hívnak, örvendek az újbóli találkozásnak. –mutatkozok be neki ismét.
Alig fejezem, be a bemutatkozásomat ő egy párbaj felkérést küld nekem. Teljes életes párbajra szeretne felkérni. Kicsit gondolkozok, hogy mit is kéne csinálnom, elfogadjam vagy ne. Szeretném megtudni, hogy valójában melyikünk a jobb, de nincs kedvem megölni senkit vagy meghalni. Bár valahogy mégis arra az elhatározásra jutok, hogy elfogadom a felkérést. Amint ez megtörténik, ő hátrébb megy és felkészül a csatára. Pontosan nem tudom, hogy mire képes valójában, de azt tudom, hogy ügyes, mármint ezt sikerült leszűrnöm a tornán való küzdelmünk alatt. Látszik, hogy nem akar támadni, vagyis rajtam a sor, hogy kezdjek. Talán ez egy jó kezdés lehet, mert így talán ki tudom elemezni ellenfelem védelmi mechanizmusát. Megindulok feléje egyenesen, kardomat magam mellett tartva, majd mikor a közelébe érek, hirtelen egy testcselt vetnék be, amivel azt a látszatot keltem, hogy balra indulnék meg, de valójában jobbra, majd megpróbálnám kirúgni a lábát, ezzel elveszítve az egyensúlyát, majd a balkezemben lévő kardomat belé szúrnám. Ám ha ez nem jönne össze, akkor mindenképp távolabb kerülök tőle, és várom, hogy mit fog lépni. Ekkor veszem észre, hogy most nem pizsama van rajta, mint a múltkori harcunk során, most valahogy komolyabban tudom venni, valahogy komolyabbnak is tűnik így.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Aiko Pént. Jan. 25 2013, 21:58

Allen, elfogadta a párbajt, és szépen lassan neki is indított, az első támadásának. „Gyorsabb, mint volt.” Első támadásakor megzavart, és egy rúgással, ki is billentett az egyensúlyomból, majd belém vágta kardját. A vágással egy időben, utána is fordultam, és megpróbáltam én is megvágni. „Annyit sebez, mint én, ez nem túl jó hír.”
- Nem rossz, de most én jövök.
Ezzel, egy támadást indítottam, ugyan azt a trükköt használtam, mint ő, de vele ellentétben, én, rúgás helyett, lábam lendítésével, pördültem egyet, és annak energiájával támadtam rá. Láttam, hogy ellenfelem tényleg sokat fejlődött, bár talán, ez mind csak a játék rendszernek köszönhető, úgy érzem, a kardforgató tudásom nagyobb, mint az övé, és mivel a sebzésem is nagyobb, így már csak a sebesség különbség marad. Mikor kissé távolabb kerültem tőle, egy újabb szabályt akartam bevezetni.
- Kérlek, legyünk óvatosak a vége felé, nem lenne jó, ha valamelyikünk meghalna. Ha felkiáltasz, hogy feladod, én azonnal abbahagyom támadást, és kérlek, tégy te is hasonlóképp.
Majd intettem neki, hogy, ha gondolja, ismét megkezdhet egy újabb támadást. Én addig, beálltam, hogy elkezdjem előhívni a képességem. Ezúttal, az egész testét figyelni fogom, és megpróbálom megjósolni a trükkjeit. Bár a tornán én mozogtam többet, így ellenfelemet nem ismerhettem ki túlságosan. „A kardforgató edzések, csak többet érnek, mint néhány adat.” Ez a gondolat lebegett fejemben. Boldog vagyok, hogy mostanában nincs bajom a testem uralmával, és remélem, hogy azt a szörnyet még jó ideig nem látom, de továbbra is abban a tudatban élek, hogy én végeztem szüleimmel. Bár nagybátyám soha semmit nem mondott róluk, de az a kép, nagyon is valós volt. Az hogy eddig nem emlékeztem erre, azt jelentheti, hogy az agyam próbált védeni.

Páncél: 7/0
Élet: 20/20
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Allen Dante Pént. Jan. 25 2013, 22:46

A támadásom sikeresen talál, de itt még nem engedhetem le a védelmemet, mert amint ez megtörténik ellenfelem egy gyors ellentámadásba lendül. Szinte ugyanazt a technikát alkalmazza, mint én, bár kisebb módosítással, ugyan is miután megvágom, ő pördül egyet, majd fordulatból rúg a lábával. Sok reakció időt nem hagy, de sikerül arrább vetődnöm, hogy ne sebezzen meg. Ez után felállok vele szemben és várom a reakcióját. Mikor fel kell, a földről ismét hozzám szól. Egy feltételt szab meg a harcunknak, ami nagyon is ésszerű, ha jobban belegondolok, mert meghalni nincs kedvem és piros játékossá sem szeretnék válni, az ő megölése miatt. Az ajánlata az, hogy ha valaki feladja, pontosabban felkiált akkor a másik automatikusan megáll, így nem hal meg és a meccs is véget tud érni, veszteségek nélkül. Nem kell kétszer mondania, bár nem állt szándékomban megölni őt.
- Rendben, elfogadom, én is valami hasonlóra gondoltam. –mondom neki, de közben nem veszem le róla a szememet, nehogy egy támadással meglepjen, amíg itt bájcsevegünk egymással.
Ez után inti, hogy támadhatok, nos, talán heccelni akar, vagy valami mást tervez, de védekező pozícióba áll be. Mielőtt támadnék, egy stratégiát eszelek ki ellene, hogy kizökkentsem, valamennyire. Most nem a tornán vagyunk, ahol a környezet teljesen ellenem van. Ekkor a terv elkészül és indítom is a támadásomat. Mielőtt megindulnék egy követ rúgok feléje, majd ismét feléje futok, majd a kellő távolságból, olyan három-négy méterről a kardomnak a hüvelyét egyenesen a gyomorszája irányába küldöm, és ha sikeresen kizökkentem akkor lesújtok rá a pengémmel, de ha mégsem jönne össze, akkor megpróbálnék a háta mögé kerülni és onnan támadni, majd ismét távolabb kerülni tőle. De ha semmi sem jönne össze, akkor próbálom tartani a biztos távolságot, a két-három métert.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Aiko Pént. Jan. 25 2013, 23:27

Mikor intettem Allennek, először hezitált, ami nekem jó is volt, mert szépen lassan töltődött a képességem, és ennek hála, közelebb kerültem a sikerhez. Egy kis életet feláldozni a végső győzelemért, abszolút megéri. De nem az következett amit vártam, nem támadott, hanem egy kő közelgett felém. Hagytam, hogy elmenjen mellettem, nem talált el szerencsére, de ez után, egy sokkal nagyobb és rosszabb dolog jött. Allen, a fegyverének tokja, egyre csak közeledett a gyomrom felé. Megfeszített hassal vártam a becsapódást. „Nem szabad mozognom.” Csak ez járt a fejemben, hiszen, ha megmozdulok, nem leszek képes előhívni a képességem, ami értelmetlenné teszi eddigi életveszteségem. Ekkor Allen, túl haladt rajtam, és ismét egy vágást ejtett rajtam, majd távolabb állt, mint ha várt volna arra, hogy visszatámadjak. Talán azt hihette, hogy lefagytam, nem is tudom pontosan, hogy mi játszódott le a fejében ekkor, de ez így volt a legjobb nekem. Amíg nem kell védekeznem semmi probléma nincs. Szinte, már a győzelmet, a kezemben éreztem. A kardom lánca előjött, és fordulatból támadtam ellenfelem. A fordulat miatt, a kardomban már benne volt a lendület, így elég gyors volt ahhoz hogy ne térjen ki előle ellenfelem. Ha a csapás sikeres, akkor újabb és újabb csapásokat mértem rá. Reméltem, hogy védekezés közben, elveszíti annyira az erejét, hogy végül, már ne tudjon védekezni csapásaim ellen. Boldog voltam, hogy elő tudtam hívni a képességem, hiszen nem azért gyakoroltam annyit, hogy aztán ne használhassam. Most már szinte biztos voltam a győzelmemben. „Nem fogok veszíteni! Itt és most nem!” Ezzel a gondolattal küzdöttem, és csaptam le.

Páncél: 7/0
Élet: 20/12 ( a tok miatt +1 hit)


A hozzászólást Neuro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 26 2013, 15:35-kor.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Allen Dante Szomb. Jan. 26 2013, 15:21

Kicsit furcsán nézek, mikor a kőrúgásra és a hüvelyem dobására meg sem mozdul, ekkor már biztos számomra, hogy valamire készül, de még ekkor sem állok meg, ahogy eredetileg tervezem, beviszek egy vágást és eltávolodok tőle. Még mindig értetlenül nézek re, hogy mi a fenét művel, talán meg akar halni. De nem kell sokat várnom, mert kiderül, hogy mit is tervezett eddig. A különleges képességét aktiválja, ami eléggé érdekes, bár nem a rossz értelemben. A kardja végén egy lánc jelenik meg, amit megragadva elkezd pörgetni a feje fölött, majd egyre lejjebb engedi azt, mindeddig, míg az én testem magasságába nem ér és ott folytatja azt. Mivel nem vagyok elég messze tőle, ezért a láncának a sugarába esek, aminek köszönhetően el is talál és egy jókora sebzést ejt rajtam. A forgás még nem áll meg, ekkor a kardommal leszúrom a láncot ezzel megállítva a támadását. Jelenleg egyikünk fegyvere sem használható, mivel az övét a földhöz szegeztem az enyémmel.
- Elég felelőtlen vagy ugye tudod, mi lett volna, ha nem sikerül előhívnod a képességedet? –mondom neki a kardomra támaszkodva. – Jól jegyezd meg. Nem áll szándékomban megölni téged, és ha azt látom, hogy valami öngyilkosságra hajazó mozdulatot végzel, a küzdelmet akkor fogom befejezni. –mondom neki hűvösen.
Nem tudom, hogy ebből mennyit fogott fel, de a mondandóm lényege az volt, hogy próbáljunk nem meghalni, és élvezzük amennyire lehetséges ezt a küzdelmet, és döntsük el, hogy melyikünk a jobb, vagy hogy én megtudjam állapítani, hogy mennyit fejlődtem ez a kis idő alatt. De továbbra is a kardomon támaszkodok, hogy ne tudja használni azt a támadását még egyszer és amint a lánca eltűnik, visszarúgom a fegyverét neki.

páncél: 0/2
élet: 12/20

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Aiko Szomb. Jan. 26 2013, 15:55

A képességem előhívása után, támadom, de néhány pörgetés után, ellenfelem leszúrta kardom láncát, és karjával támasztotta kardját. Ismerős volt a mozdulat, én is hasonlóképp tettem Enheriel farkasa ellen.
- Ha nem sikerül előhívni a képességem? Akkor kénytelen lettem volna feladni a harcot, vagy úgy küzdeni tovább. Sajnálatos módon, ez a képességem hátránya, de elég is a beszédből. Bár értékelem a leleményességed, a lánc leszúrásával kapcsolatban. Erre sajnos nem voltam felkészülve.
Megpróbálom, kirántani kardját, és ezzel talán sikerül is kibillenteni az egyensúlyéból, ha csak egy kicsit is megbillen, akkor puszta kézzel esek neki. Mivel, kisebb vagyok nála, ezért könnyebb elkerülnöm az ütéseit. Ekkor, elkezdek felé futni, de közben, folyamatosan feszítem a láncot, ha esetleg kardját akarná használni, akkor egy gyors mozdulattal, ki tudjam védeni, ugyanis a láncommal, meg is tudnám védeni magam, és ha visszahúztam a kardom, támadni is tudok. Ha kardját kihúzza a földből, akkor így teszek. Ha nem, akkor hozzá érve, egy felütéssel próbálom eltávolítani a kardomtól, de közben ügyelek a védekezésre is. „Korábban, még nem történt velem olyan, hogy valaki leszúrta a láncom. Ennek a kiküszöbölésére is tennem kell valamit majd később. Allan gyors és ügyes. A tornán az erőm miatt gyorsabb lehettem, mint ő, de itt, ténylegesen a sebesség számít.” Reggel még nem gondoltam, hogy ismét párbajozhatok korábbi ellenfelemmel, és azt sem, hogy ilyen kiegyenlítődött lesz a küzdelem. De nem várhatom meg, míg eltűnik a láncom, így hát cselekednem kell. Megteszek mindent a győzelemért, kivéve a csalást, ha csalással győznék, az felérne egy vereséggel, nem tennék ilyet, semmi esetre sem.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Allen Dante Szomb. Jan. 26 2013, 16:54

Amíg a kardon támaszkodok, hogy nehogy el tudja rántani onnan, azonban megfeszíti a láncát és megpróbálja azt. Ennek következtében kicsit kibillenek, de hamar visszanyerem egyensúlyomat. Ekkor ő már felém közeledik, és ahogy egyre jobban a közelembe kerül, a láncát úgy tekeri fel a kezére, így folyamatosan feszes állapotban tartja a láncot, ami a kardjához van rögzítve. Nem hagyom, hogy ilyen könnyedén megszerezze azt, ezért rálépek a láncra, majd megragadom, és magam fele rántom, és talán ezzel elveszíti az egyensúlyát, aminek a pillanatában én kihúznám a kardomat és rá is támadnék, majd eltávolodnék tőle, olyannyira, hogy ne kerüljek bele a láncának a hatósugarába. Azonban ha nem sikerülne mindezt véghezvinni, akkor minél gyorsabban egy biztonságos távolságot veszek fel. Közben megpillantom a kardomnak a hüvelyét és gyorsan felveszem a földről. Ekkor az az ötletem támad, hogy ezt még egyszer talán tudnám használni, mint az előbb, csak most nem fogom eldobni inkább magamnál, tartom, az esetleges láncos támadás hárítása érdekében. Ahogy állok ellenfelemmel szemben, jobban szemügyre veszem a fegyverét. Nagyon menő, és is szeretnék egy ilyet, csak az enyémen akár egy pisztoly is lehetne. Ez pont olyan, min a nagybátyám egyik regényében a főhősnek a fegyvere. Ekkor elmosolyodok, mert kezd egyre érdekesebbé válni ez a küzdelem és tényleg nem tudni, hogy mit fog hozni a vége, és remélem, hogy Neuro is élvezi ezt, mert a tornánk eléggé érdekesen fejeződött be. Amíg ezen agyalok védekező pozíciót veszek fel és figyelem ellenfelemet, és próbálom megkeresni a gyenge pontját, ami szinte lehetetlen, mivel hogy szinte egy szinten vagyunk, talán annyi a különbség, hogy én egy kicsit gyorsabb vagyok.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Aiko Szomb. Jan. 26 2013, 22:33

Mikor elkezdek közeledni ellenfele, Allen felé, nem várt módon, rálép, az általam, kezemre tekert láncra, ezzel kissé megdőlök előre, Allen végigvág, miközben elesek, újabb hét élettől megfosztva. „Még egy vágás, és végem.” Nem volt kedvem feladni a harcot, túl sok volt a rossz élmény mostanában, ezt a harcot nyernem kell, így hát, nem szóltam hogy elég, bár egy kevés félelem rám tört ezzel kapcsolatban, de nem fogom feladni ettől függetlenül.
- Szép volt, folytathatjuk.
Szóltam ellenfelemnek, ezzel is megerősítve felé, hogy semmi baj az életem szintjével. A kardom lánca eltűnt. Felvettem kardom a földről, egy újabb taktikát eszeltem ki. „Ha felé futva, feldobnám kardom, akkor, ezzel talán, elvonhatnám a figyelmét, és lefegyverezhetném és mikor a kardom leesett végre lesz esélyem győzni. Csak az a fontos, hogy a kardom a közelünkben essen le.” Ezzel neki is kezdtem, feldobtam kardom, futni kezdtem Allen felé, már majdnem oda értem, mikor az orrom előtt zuhant le, és szúródott földbe a kardom. Ledermedve álltam meg, majdnem megöltem saját magam, elég fura módja az öngyilkosságnak, ilyennel inkább nem próbálkozom többet. Kardomat felvéve, kicsit leizzadva indultam ismét támadásnak ellenfelem felé. Kardom a földön húzva végig, megpróbáltam ellenfelem szemébe, föld pixeleket repíteni, hogy ezzel megalapozzam a győzelmem. Ha ez sikerült, egy felfelé irányított vágással próbáltam felmetszeni mellkasát. Bár ez talán nem volt túl igazságos, de egy kardforgatónak, a terep adta lehetőségeket is ki kell használni, fel kell használnia a természetet is a művészet kiteljesedéséhez, ezt tanította mesterem. Bár abban nem voltam biztos, hogy megfelelően használom ki a természetet.

Páncél: 7/0
Élet: 20/5
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Allen Dante Szomb. Jan. 26 2013, 23:03

Támadásom sikerrel jár, sikerül kibillentenem az egyensúlyából, amit nem sikerül visszanyernie, így a vágást be tudom vinni neki. Ez így nem lesz túl jó, mert ha így folytatódik, a harc akarva, akaratlanul és meghal szegény srác, amit még mindig nem akarok. Most már csak rajta múlik, hogy folytatni akarja, vagy inkább feladja a küzdelmet, mert arra talán ő is rájött, hogy még egy vágás és búcsúzhat ettől a világtól és nem csak ettől, hanem a valóélettől is. Ez után feltápászkodik, és kardját a kezébe veszi, majd abban a pillanatban a kardról a láncok eltűnnek.
~ Vajon most mire készülhet? –találgatok magamban, mert látom rajta, hogy most valamin nagyon gondolkozik.
Nem is kell sokat várjak, mert hamar meg is tudom, hogy mit ötölt ki. Nem másról van szó, mint hogy a kardját feldobja a levegőbe, közben ő megindul felém. Nagyjából ki tudom számolni, hogy hova érkezne a kardja, ezért néhány lépést hátrébb lépek, de ellenfelem egy tényezővel nem számolt, azzal, hogy a kardja hova is fog érkezni. Bár ezt néhány pillanaton belül meg is tudja, mert alig néhány centivel előtte ér földet. Ezzel nem kis szívbajt okozva magának, hiszen majdnem saját magát nyársalja fel.
- Meg akarod öletni magad? -kiáltok rá, kicsit megijedve.
Néhány pillanatra meg is áll. Majd kardját ismét megragadja, és biztos megfogadta magának, hogy többet ilyent nem fog csinálni, ismételten megindul felém. Kardjának pengéjét a föld fele irányítja. Ebből már tudom, vagyis inkább sejtem, hogy mire készül. Ha minden igaz, akkor a port szeretné felkavarni és ezzel megzavarni a látásomat. Jó trükk, de azzal nem számol, hogy ez számomra egy alap, mivel képességemnek is ez az egyik beindítója. Ezért, amint akarná felfele lendíteni a kardját, az enyémet eléje rakom ezzel megállítva a mozdulatát. Mivel tudom, hogy nincs sok élete hátra és ebből a pozícióból csak sebezni tudnék, ezért hátrébb megyek és kitalálok valamit, hogy miképpen tudnám lefegyverezni.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Aiko Szomb. Jan. 26 2013, 23:32

Ellenfelem, ismét keresztbe tesz támadásomnak, már inkább nem is számolom hanyadszorra, de tétovázást vélek felfedezni benne. „Ez jól jöhet, szóval nem szánta el magát gyilkolásra, de biztosan tudja, hogy én már gyilkoltam, hiszen a mostani sárga indikátorral ellentétben, a tornán még piros voltam.” Talán rá tudok ijeszteni, hiszen ő úgy sem mer megsebezni, itt az ideje, hogy komoly támadásokat mérjek rá. Kezemet, fegyvere elé tartva, megpróbáltam megszúrni. Fél megvágni, ha megvág, meghalok, ez hihetetlenül felemelte az adrenalin szintem, nem érdekelt hirtelen semmi, ha megölöm, vagy ha meghalok, mit sem számít már. Annak ellenére, hogy teljesen magamnál voltam, úgy viselkedtem, mint a sötét énem, csak támadtam és támadtam, bár valószínűleg, a legtöbb támadásom kivédte, ez most nem számított nekem. Ha megkért hogy hagyjuk abba a harcot, nem vettem róla tudomást. Később már úgy tűnt, hogy ismét nem önmagam vagyok, de ez nem a sötét énem, ez valami egészen más, nem akarok megállni, nem akarom hogy megállítsanak. „Ölni akarok.” Újra és újra lejátszódott szemem előtt, ellenfelem brutális kivégzése, bár semmi bajom nem volt a fiúval, sőt kedvesnek tartottam. "Mégis… mégis mi ez a furcsa érzés? Talán tényleg annyira sok volt, a mostanában ért megaláztatás, hogy beértem a gyilkos címre? Talán ismét piros leszek? Nem tudom, hogy mit kéne tennem.” Csak támadok, mint egy gép, egy gép, ami felett elvesztették az irányítást. Most, hogy nem akarom megállítani magam, ez még félelmetesebbé teszi a dolgot, és saját magamban is egy kis félelmet kelt a gondolat, hogy gyilkolni fogok, mégis örömmel tölt el az érzése.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Allen Dante Vas. Jan. 27 2013, 16:24

Ismét támadásba lendül, de most valahogy máshogy viselkedik, mint eddig, mintha valami baljós aura kerítené a hatalmába. Valahogy emlékeztet arra, mikor a tornán küzdöttünk meg egymás ellen, de ha jobban belegondolok az valahogy másképp nézet ki, mint a mostani. Valamit mesélt még a küzdelmünk előtt, egy szörnyetegről, hogy reméli az most nem fog közbe avatkozni. De valahogy mégis kikelt magából és őrült módon kezd el támadni. Nem látok benne semmi könyörületet, csak gyilkolási vágyat. Valahogy le kell nyugtatnom, mert ha így folytatja tovább, lehet csak magának fog ezzel ártani, de hirtelen nem jut semmi az eszembe, és amíg nem történik semmi sem a fejemben, addig a csapásait próbálom elkerülni, idáig sikeresen. Hatalmas erővel érkező csapások, de az egyiknél sikerül egy nyílt pontot találnom, és megállítani a támadást. Jelenleg egymásnak feszülve állunk, és ekkor a másik kezemben lévő hüvellyel a fejére koppantok, hogy figyeljen rám.
- Neuro, azt mondtad, még a meccsünk elején, hogy nem szeretnéd, hogy a „szörny” közbe avatkozzon, ugye? De most nézz magadra, szinte olyan, mintha te lennél az. –mondom neki egy széles mosollyal az arcomon. – Én veled szeretnék megküzdeni, azzal, akivel a tornán és a mostani párbajunkat kezdtem. –mondom neki és közben semmiképpen sem engedem el. – Kicsit módosítsuk a feltételeket, ha visszatérsz, és úgy tudod folytatni a harcok, és abban az állapotodban meg tudsz sebezni, akkor automatikusan feladom a küzdelmet és elismerlek téged. De ha nem, akkor most felejtsük el a folytatást, rendben? –teszem fel az ajánlatomat.
Ha elfogadja és a régi énjével tudok tovább küzdeni, akkor hátrálok, és ismét védekezésbe kezdek, de ha nem hajlandó rá, akkor feladom a küzdelmet oly módon, ahogy az elején megbeszéltük.

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Aiko Vas. Jan. 27 2013, 16:51

Hiába támadok, újra és újra, őrült módjára, nem sikerül ellenfelemet megsebeznem, vagy megölnöm, mivel továbbra sem érdekelt, hogy él-e Allen, vagy kivégzem-e őt. Jól állta ütéseim, talán túl jól is, ettől kissé ideges lettem és hagytam magam kizökkenteni, mikor megütött a tokjával. „Mégis miről beszél? Hiszen velem harcol.” Észre sem vettem a gyilkos tempót amit diktáltam. Lefejeltem őt, majd elhátráltam tőle, kardomat pörgetve.
- Ha fel mered adni, megöllek, ha nem adod fel, talán akkor is. Nem tudom miről beszélsz, ez a harc csak köztünk folyik, és az erősebb fogja túlélni. És tudod mi a legviccesebb?
Ekkor őrült nevetésbe kezdtem.
- Ha megöllek, nem leszek újra piros.
Mondtam óriási mosollyal az arcomon.
- Egyébként is, azzal, hogy Varmin ellen megvédtelek, nekem is ki kellett teleportálnom, igaz, én nem akartam, de, nem is tudom hogyan, ki teleportáltam. Tudod milyen rossz érzés volt, ismét ekkora szégyennel a hátam mögött, a főtéren felkelni a földről? Most megkapod a jutalmad.
Mondtam, majd elindultam, hogy ismét támadjam. Bár a lelkem egy része fájt, ami miatt ilyeneket mondtam, és gyilkosságot tervezek, de talán a félelem, vagy a kétségbeesés az, ami ide sodort engem. „Elég ebből a játékból, nem tűrök több megaláztatást, ő is csak lenéz engem, és segíteni akar… Hát megmutatom, hogy mennyire nem kell a segítség, és ha majd pixeleire omlott, rá jön, hogy ő a gyenge, és nem én.” Az első támadást, alulról vittem be, és kardomat, egy rúgás követte, majd én is használtam tokomat, egyenesen a fejét céloztam be vele. „Győzök, és ezzel vége a vesztes szériának.”
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Allen Dante Vas. Jan. 27 2013, 17:57

Úgy látszik, hogy a beszédem nem elegendő, ahhoz, hogy észhez térjen. Ismételten őrült módjára, nekem esik. egy alulról érkező vágással próbál eltalálni, de azt nehezen sikerül kivédenem a kardommal. De a támadása itt nem áll meg, ugyan is ezt követően egy rúgást indít, amit nem tudok elkerülni, és ha ez még nem lenne elég ő is a kardjának a hüvelyét használja, és azzal próbál ráütni a fejemre, de azt a saját hüvelyemmel sikeresen hárítom azt.
~ Francba. Így esélyem nincs még feladni sem a küzdelmet, úgy látszik feltett szándéka, hogy megöljön. –mondom magamban.
Csak ekkor veszem észre, hogy az indikátorának színe sárga, vagyis ebből azt tudom leszűrni, hogy az ölés nem idegen tőle. Valójában nem tudom, hogy milyen múlttal rendelkezik, de nem tűrhetem, hogy egy gyilkos mászkáljon az utcákon, még akkor sem, ha nem szándékosan ölt meg egy másik játékost. A jelen helyzetben keményebb módszerekhez kell folyamodnom. Mindent bele adok, és véglegesen megpróbálom észhez téríteni a gyereket. Kardomat és hüvelyemet megragadva ismételten megindulok feléje. Nem fogok nagy taktikát alkalmazni, csak egyszerűen lefegyverezem, hiszen ehhez értek a legjobban, mivel vívó bajnok vagyok. Amint a közelébe érek, az esetleges csapásait megpróbálom elkerülni és kivédeni a kardommal, majd ismét kirúgnám a lábát, és hogy biztosan a földet elérje, a hüvelyemmel még tolok egyet rajta, de olyannyira, hogy csak elessen, és ne sebződjön, majd kirúgnám a kezéből a kardját. Legvégül pedig a hasára ráülnék és lábaimmal a kezeit kitámasztom, hogy ne nagyon tudjon mozogni. Remélhetőleg összejön és most már rendesen végig hallgat.
- Neuro, szerintem itt hagyjuk abba az egészet. És egyébként is nagyon hálás vagyok, hogy akkor megmentettél, és nem te vagy az egyedüli, aki onnan el teleportált. És ha szégyenről beszélünk szerintem jobban megszívtam, mint te, mivel én hívtam össze a csapatot és én voltam az aki elsőként felsült ott. Szóval… ja és még valami, ha megölsz engem, akkor meg ismét pirossá fog válni az indikátorod színe. Történjen akármi, de ezen a küzdelem alatt nem fog senki sem meghalni, és erről jó magam fog gondoskodni. -mondom neki majd ismét elmosolyodok, mivel eddig eléggé komoly tekintetem volt.

Élet: 20/7
Páncél: 2/0

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Aiko Vas. Jan. 27 2013, 18:23

Őrölt támadásom egy része, sikeres volt, de mégsem örülhettem igazán neki, hiszen nem sokkal később, ellenfelem leterített, már megint sikerült felülkerekednie rajtam. „Ha meg merne ölni, már rég nyerhetett volna.” A földön feküdtem, és Allen, a hátamon volt, nem tudtam túlságosan mozogni, hiszen, a harc során is eléggé elfáradtam. Allen ismét magyarázott, igaza volt, csak nemrég lettem sárga, nem lenne jó újra bepirosodni, de még mindig csak a gyilkolás járt az eszemben. Eltartott egy darabig, míg lenyugodtam, és rájöttem, hogy amit teszek nem jó, és nem is értettem, hogy eddig hogy gondolhattam a gyilkosságra. Allen semmit sem ártott nekem, saját döntésemből mentettem meg őt, szeretnék olyan maradni, mint akkor, de nem tudom, hogy megengedhetem e magamnak azt a luxust hogy jófiú maradok. Ezt nem tudhatom előre, de végül úgy döntök, hogy, amíg nem kényszerít rá a játék, nem fogok ismét gyilkolni.
- Rendben, ha feladod, vége a meccsnek. Ígérem, nem támadlak meg, ha leszállsz rólam.
Ha ezt elfogadta, és leszállt rólam, akkor felálltam, köszönés és bármi nélkül elmentem onnan. „Nem tud ölni? Ez az amit én gyengeségnek nevezek? Ebben a gyilkos játékban, talán az a nehéz, hogy ne gyilkoljunk, az a nehezebb út, és úgy döntöttem, én is ezt választom, itt az ideje, tartani magam a fogadalmamhoz, miszerint segítek másoknak.” Kicsivel később, küldtem Allennek egy üzenetet, amiben ez állt.
/- Ígérem, mikor legközelebb találkozunk, már zöld leszek. Nem hozok magamra többé szégyent. -/
Ezzel az új irányelvvel folytatom a játékot, és remélem semmilyen fájdalom nem zökkent ki ebből. Most talán egy jobb világ felé indítom útnak magam, de még nem tudhatom, hogy sikerül e megtartanom, azt a bizonyos ígéretet.
Aiko
Aiko
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 246
Join date : 2012. Dec. 19.
Age : 30
Tartózkodási hely : NASA

Karakterlap
Szint: 9
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Allen Dante Vas. Jan. 27 2013, 19:20

Úgy látszik hatottak rá a szavaim, és belátja, hogy értelmetlen, ha továbbra is így viselkedne. Ezek után felkelek róla és tisztán kijelentem, hogy győzőt. Talán nem olyan befejezés lett, amilyet elképzelt, de mos a küzdelemnek már vége. Mikor meg akarnám szólítani, ő egyből tovább áll. Még mielőtt teljesen hang távolon kívül esne, utána szólok.
- Majd ha tudod irányítani magad, akkor ismét megküzdhetünk, egy normális párviadal keretein belül. –kiáltom oda neki, majd végül eltűnik a szemem elől. – Nos, ideje haza térni, eléggé megéheztem. És még jelentést kell, tegyek Franz-nak, a megbízatásáról, amit adott még a reggel.
Ez egy jó küzdelem volt, bár lehetett volna egy kicsit kevésbé gyilkolászós, kár hogy a végére ismét elfajultak a dolgok. De nem bánom, mert talán a következő alkalommal, már nem ilyen véget fogunk írni, mert még mindig nem tudjuk, hogy melyikünk a jobb. Ahogy a főtérre érek, látom, hogy egy üzenetem érkezik. Feladója Franz, aki egy újabb megbízást báz rám, persze ezért nem kapok jutalmat, sőt ha nem teljesítem, akkor kirak a fogadóból.
- Kell, egy házat vegyek magamnak, mert kicsit fárasztó, ha az embert ugráltatják. –mondom egy hatalmas sóhajtást követően. – Akkor lássuk, hogy mit is kell, csináljak.
A megbízásom most abból áll, hogy egy macskát kell, megkeressek, amiről az üzenetben van egy kép róla. Ahogy jobban szemügyre veszem a képét, nagyon ismerősnek tűnik, bár ez nem is csoda, mert a macska egyenest a lábam előtt heverészett.
- Nos, ez letudva. –mondom, majd az ölembe veszem a kis állatkát és elindulok vissza a fogadóba, ahol a gazdája is ott vár minket.

- - - FIN - - -

_________________

Remények és álmok nélkül nincs élet, találd meg a sajátjaidat és élj!
by: A.B.

Színem: #0099ff
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Cardinal Kedd Jan. 29 2013, 12:42

Ossu! Very Happy

Tetszett a párbajotok sztorija, ellenben néha úgy éreztem, hogy Allen picit túl nagy fölényben volt még annak ellenére is, hogy gyorsabb és képzettebben forgatja a kardját. A későbbiekben próbálj meg vigyázni rá, hogy egy hasonló szintű ellenféllel szemben ne csinálj megalázónak tűnő dolgokat, mint a lánc leszúrása, vagy hogy egy sor őrült vagdalkozásban minden támadást hárítasz.

Lezárom a küzdőteret, 15 xp és 45 arany jutalmat adok!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Neuro vs Allen Empty Re: Neuro vs Allen

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.