Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Nyelvöltő Henric

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Noxy Csüt. Márc. 07 2013, 18:09

A harcművésszel simán elbántam, neki se volt éppenséggel sok élete. Néhány nyílvessző, és ennyi. Ekkor hallottam a Békakirály sikítását és egy erős nyekkenést, amelyt a fal általi ütközet okozhatott. Odafordultam, és láttam, hogy a harcos, akivel a kiskölyök vívódik, nyerésre állt. Talán tényleg jobb lett volna felmérni mégiscsak, melyik a legerősebb a három bandita közül.
Gyorsan elsurrantam a harcos háta mögötti falhoz, hogy onnan meglepjem hátulról. Két nyilat lőttem a nyaka és a vádlija felé

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 07 2013, 18:09

The member 'Judy Noxia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Egil Csüt. Márc. 07 2013, 23:33

Judy lőtt, azonban csak egy nyila ért célba, így két életponttal csökkentette tovább a harcos életét jelző csíkot, ám most az ellenfeletek köre következik és a fejszéjével a hozzá közel álló Thunder felé sújt. Gyorsasága és fegyverkezelése van olyan jó, mint Thunderé, így csapásával négy életponttól fosztja meg a kardforgatónkat.

Harcos: - 8 élet
Thunder: - 4 élet

Következzen a második kör. Sok sikert.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Thunder Szomb. Márc. 09 2013, 13:51

Miután megtámadtam a harcost társam Judy is követte példámat és az ellenfél háta mögül célba is vette majd ős is megsebesítette, ezzel lejjebb véve anna életét. Ezek után a harcos engem vett célba és így a páncélzatomtól meg is szabadított. Megmarkoltam fegyveremet és egy újabb csapásra készültem fel melynek most a jobb válla a célpontja.

Életpont: 25/25
Páncélzat: 0/4


A hozzászólást Thunder összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 09 2013, 17:02-kor.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 09 2013, 13:51

The member 'Thunder' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Egil Szomb. Márc. 09 2013, 18:18

Nem sokon múlt, de a találat sikerrel járt, így további hat élet lett oda az egyre dühösebb harcos csíkjából. A harcos fejszéje váratlan csillogni kezd, ám hatása még nincs, valószínű a támadása lesz másabb, mi Judy köre után megy végbe.

Harcos: - 14 élet
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Noxy Szomb. Márc. 09 2013, 18:39

Úgy tűnik, az akció sikerrel járt, de csak az egyik nyíldarabom találta telibe. Legalább én olyan távolságban vagyok, ahol nem találhat el. Azonban Allen nem volt ilyen szerencsés.
- Vigyáz! - Hiába, a figyelmeztetés későn jött, és Allen bekapott egy kis csapást. Szerencsére látva az életvonalát Allen paneljén nem sok ment le, csak legalább 4 élet.
Észrevettem, hogy a harcos fejszéje csillogni kezd. Rossz előérzetem van: itt valami történni fog. Gyorsan ha le tudom lőni a kezét, talán elejti, és nem lesz semmi. Elsansszolok másik irányba úgy, hogy még mindig a háta mögött álltam. Három újabb nyilat lőttem. Kettő a tarkója és a válla felé inkább figyelemelterelés, a harmadik a fegyvert fogó keze csuklóját vette célba.

PÁNCÉL: 0 +2
ÉLET: 10


A hozzászólást Judy Noxia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 09 2013, 18:40-kor.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Márc. 09 2013, 18:39

The member 'Judy Noxia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Egil Hétf. Márc. 11 2013, 15:34

Sajnos Judy nyilai nem találnak. Kettő mellette suhan el, egy pedig a fegyverébe áll, de sérülést nem okoz. A fénylő fejszével Thundert támadja és találja is el a fiút, azonban most nem négy, hanem nyolc életpontot sebezve rajta. A fejsze ragyogása halványul, ugyanakkor Judy felé kezd el rohanni.

Thunder élete: 17
Judy élete: 10+2
Harcos élete: 22

Jöjjön egy újabb kör.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Thunder Kedd Márc. 12 2013, 12:29

Megtámadtam a harcost mely ismét elszenvedett némi veszteséget majd társam is megtámadta azonban neki nem sikerült megsebeznie őt. A fénylő fejszével eltalált és meglehetősen sok életponttól szabadított meg a harcos. Ez még nem tol elég neki hiszen Judy felé kezdet el futni. Követtem hát én is és amikor utolértem a hátán ejtek egy ferde vágást és felkészülök a támadására.

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 12 2013, 12:29

The member 'Thunder' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Egil Szer. Márc. 13 2013, 09:35

Ám a csapás a háta helyett a földbe csapódik. Így Judy elé ér a Harcos.
Judy a te köröd jön. Egy lövés. Remélem talál.

Thunder élete: 17
Judy élete: 10+2
Harcos élete: 22
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Noxy Szer. Márc. 13 2013, 10:22

Nem talált egy nyíl sem, de a harcos észrevett engem, így miután mégis elkapta Allent a villogó fejszéjével, amivel nem kevés életet levett. Most felém tartott, hogy engem is eltaláljon. Most fordított volt a helyzet: Allen akart rajtam segíteni, de ő se találta el ezúttal. Azért én se haboztam, gyorsan lőttem egyet a harcosra, és ha talál vagy sem, egy sansszal igyekszem elkerülni a csapását.

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Márc. 13 2013, 10:22

The member 'Judy Noxia' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Egil Pént. Márc. 15 2013, 10:13

Judy nyila talált, ám az nem állította meg a veszélyes harcost.
A helyzet nem tűnik túl rózsásnak, az ellenfeletek sokat sebez és még rendesen van élete, ám mielőtt lesújtana íjász lányunkra a király állja útját váratlanul. A fejsze és Judy közé állva a kicsiny kardjával védekezik.
- Megbánod, amit a hercegnőmmel tettél! – a rím kimarad, de a mondanivalója ennél érthetőbb nem is lehetne.
A fiú ellöki magától a harcos fegyverét, majd pár villámgyors mozdulattal támadja az ellent. Teljesen más, mint mikor a vaddisznók ellen mutatkozott be. Szinte csak azt láthatjátok, miként csökken és csökken az életsáv. Zöldből sárga, sárgából vörös, majd pixeleire hullva válik semmi semmivé a harcos.
A fiú az oszlophoz siet, melyhez a kedvesét kötözték és oldozza ki. Romantikus pillanat ez, úgy itt, mint a filmekben, így nem is akarom részletezni. Könnyes szemek, öröm okozta sírás és a szerelmes csók. Kedves pillanat és miután észrevesznek titeket, a fiú és hercegnője elétek el.
- Nyelvöltő Henric a becses nevem és köszönjük, mit értünk tettetek. A jutalmat megkapjátok, csak el ne herdáljátok. Bátor emberek vagytok, köszönöm, hogy velem voltatok. – meghajolnak mindketten, majd színes fényárban emelkednek fel. Kezük, lábuk és arcuk felfénylik, majd mintha robbannának, úgy tűnik el minden árnyék a barlangban velük együtt.
- Köszönjük.
A panel jelez, a küldetést sikeresen végig vittétek.
A 250 szavas minimum újra él.

Ez az utolsó kör, írjátok meg szépen. Kellemes írást nektek!

Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Noxy Pént. Márc. 15 2013, 11:05

//Akkor a régi sorrendet is be szeretném ezzel tartani, ha nem baj.^^//

A nyilam betalált, ahova kellene, de ez sajnos nem állította le a banditát, aki nagy fösvénnyel felém tartott továbbra is. Még Allan se tudta őt leállítani. Ha tudtam volna, hogy mi lesz, még egy pontot kellett volna raknom az életemre. Igaz, az se állhatott az útjába akkora sebzéssel. Még elkerülni se tudtam őt, reflexszerűen magam elé emeltem a karomat, mikor már rám akart csapni a bárddal. Majdnem lepergett előttem életem rövid kis filmje, azt hittem, hogy itt ezen a küldetésen fogok meghalni.
Vártam, de végül nem sújtott le rám a vég, viszont a balta másnak csattant. Kinéztem a karom mögül, és láttam a Békakirályt, ahogy tőle nagyon szokatlanul kiállt a harcos ellen. Latba vetette minden kelekótyaságát, és komoly elszántsággal kezdte gyors ütemben csapkodni a támadó NJK-t. Kissé döbbenten néztem végig a rövid, de drámai harcot, amíg a harcos életsávja teljesen le nem ment, majd pixelekre hullott szét.
El kell ismerni, ha a Békakirály megkomolyodik és egy nemes cél érdekében támad, akkor kisgyerek létére ő a legnagyszerűbb harcosok egyike, ráadásul az utolsó percekben nem is kellett már segíteni neki. A nap hőse kimentette a Békakirálynőt, akivel filmekbe illő romantikus pillanatokat rendeztek le - na ezt nemhogy udvariasságból, de még lelkivilágomat is megőrizvén nem néztem; kicsit undorító, hogy egy kisgyerek romantikázik egy undormánnyal.
Végül abbahagyták az idillizést, és felénk fordultak, hogy a Békakirály megköszönje nekünk a segítséget. Amúgy a Békakirály bemutatkozott igazi nevén, Nyelvöltő Henricnek hívják. Érdekes név, bár egyszer se láttam a gyerektől, hogy a nevéhez híven öltögeti a nyelvét...
Mielőtt bármit is mondhattam volna (például szívesen, vagy viszlát), sci-fi filmekhez illően a párocska felemelkedett a levegőbe, és színkavaldás fényeffektek körében bitekre robbantak. Így tűntek el ők és minden árnyék a barlangban. Én és Allen ott maradtunk kettesben a jutalmakkal együtt. Még nem néztem meg a magam inventoryját, de azért kíváncsi vagyok, mi szépet kaptam jutalmul.
- Nos - szólaltam meg hosszú idő után. -, érdekes egy küldetés volt. Örültem, hogy együtt dolgozhattunk, Allen, de úgy tűnik, innen elválnak útjaink.
És tényleg így gondoltam. Most hogy a küldetésnek vége, ideje búcsút inteni, és tovább állnom magányos farkasként, amíg be nem üt valami újabb olyan kaland ami másokhoz is fűzni fog. Mindig is ezt tartottam jobb megoldásnak, mert ha nem lógnak a nyakamon, és nem kell többfelé is figyelnem, könnyebb edzenem, felkészülnöm, fejlődnöm, hogy életben maradjak ebben a kegyetlen játékban.
Átvettem a magam jutalmát, égy pillanat alatt már a kijáratnál voltam. De mielőtt elmentem volna, még visszafordultam a sráchoz.
- Sok sikert a játékhoz. Remélem, magasabb szinten majd találkozunk. És vigyázz magadra, nehogy meghalj, mert veled sokkal méltóbb és értékesebb játszótársat veszítene SAO foglyai.
Azzal elmentem.

//Köszönöm szépen a játékot, Egil! Nagyon tetszett nekem a küldetés és a mesélésed! Very Happy //

_________________
Statok:
Jártasságok:
Spec: Céhbazár március [A céhbónuszod arany része egy általad választott küldetésben a kétszeresére nő. (Mesélőnek jelezni kell!) - Bújj-bújj szellem, Ai küldetése]
Noxy
Noxy
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1050
Join date : 2013. Jan. 21.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Thunder Pént. Márc. 15 2013, 20:56

Futottam ahogy csak bírtam a harcos után, de mikor arra került a sor, hogy hátba támadjam akkor elvétettem és a kardomat a földbe csaptam. Ez nem hátráltatott hiszen a kardom annyira a földbe fúródott hogy biztosan meg tudtam rajta támaszkodni és így mintha egy cigánykereket végeznék el, de eközben a lábammal találnám el. Olyan gyorsan történt mind ez, hogy magam is meglepődtem mit vittem véghez csak sajnálatos módon eredménytelenül, viszont ennek következtében mikor elvégeztem ezt a látványos mozdulatot kardomat ki is húztam a föld rabságából majd fojtattam utamat a harcos felé. Mire feleszméltem a kis békakirály Judy megmentésére igyekezett és könnyedén elintézte ellenfelünket.
~ Nah szép. Akkor minek is vagyunk itt? ~ mondtam magamban mikor a harcos pixelekre bomlott. Ezt követve a békakirály az oszlophoz sietett és szabadította ki a láncok vagy kötelek közül kedvesét. Romantikus pillanatok vették kezdetét bár nem tudom hogyan lehet szeretni egy ilyen undormányt. Nem is kellett sokat várni míg ismét hozzánk nem szól a gyerkőc.
- Nyelvöltő Henric a becses nevem és köszönjük, mit értünk tettetek. A jutalmat megkapjátok, csak el ne herdáljátok. Bátor emberek vagytok, köszönöm, hogy velem voltatok. - meghajoltak mindketten és egy fényárban szétrobbanva eltűnnek miután értesítettek hogy a küldetését kapott jutalmat megkaptuk.
- Nos, érdekes egy küldetés volt. Örültem, hogy együtt dolgozhattunk, Allen, de úgy tűnik, innen elválnak útjaink. - szólt hozzám Judy mikor eltűnt a küldetésadónk.
- Szintén örültem a társaságodnak. - majd szépen el is indultunk kifelé a barlangból.
- Sok sikert a játékhoz. Remélem, magasabb szinten majd találkozunk. És vigyázz magadra, nehogy meghalj, mert veled sokkal méltóbb és értékesebb játszótársat veszítene SAO foglyai. - szólt hozzám Judy ismét.
- Vigyázz te is magadra. - azzal el is köszöntem tőle és utamra keltem.

// Köszöntem a játékot Egil Very Happy //

_________________
Próbálkozás, kudarc, próbálkozás, kudarc... az egyetlen igazi kudarc, ha többé nem próbálkozol.

Képességek:




[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Thundergf

Színeim:Dimgray(Szövegszín), Crema(Beszédszín), Cyan(Gondolatok), Red(Vámpír)
Thunder
Thunder
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 489
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 30

Karakterlap
Szint: 17
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Egil Pént. Márc. 15 2013, 22:13

Amennyiben a kockadobás eredménye 1 vagy 2 lesz, Thunder a barlangból kifele menet talál majd egy normál tárgyat.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 15 2013, 22:13

The member 'Egil' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Egil Pént. Márc. 15 2013, 22:20

Köszönöm szépen a játékot. Az első meséléseim közé sorolom ezt a kalandot! Jó játékosok vagytok és köszönöm, hogy ilyen aktívak voltatok!

Jutalmak:
  • + 50 exp + 10 exp bónusz, minthogy rettentő gyorsak voltatok és ha várni kellett, azt többnyire miattam. Ez dicséretes!
  • + 70 arany


Thunder keresése sajnos sikertelen volt.

Céheitek nincsenek, így ezen számolás nehéz feladatától mentettek meg engem, miért még egy köszönet!

Növényeket és érceket majd KA fog osztani nektek.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Márc. 15 2013, 22:47

Thunder: Érclátás: 25 -> 33, 3 Bronzérc, 3 Munkálatlan Bőr, 1 Holdkő, 4 Sida Kő, 4 Vasérc, 2 Halvány Rubint
Növénylátás: 25 -> 33, 6 Tövisgyökér, 1 Barna Gomba, 5 Faeno Levél, 4 Vörös Pitypang, 4 Kis Tövisgyökér

Judy Noxia: Érclátás: 1 -> 9, 6 Vasérc, 1 Rubint, 1 Holdkő, 4 Munkálatlan Bőr, 2 Bronzérc
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Nyelvöltő Henric - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Nyelvöltő Henric

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.