Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Az elveszett lány

3 posters

Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Asuna Csüt. Aug. 02 2012, 20:07

Résztvevők: Mikazuki Mizuki, Zaraki Kizashi

Feladat: A Kezdetek Városában elfogyott minden küldetés a mai napra, így más városokba/falukba kellett mennetek, hogy megtaláljátok a napi feladatotokat. A legtávolabbi faluba mentetek le Horunkába, ahol (a városinál sokkal kisebb) küldetéstáblán találtok egy hírdetést, amelyen ez áll:

Eltűnt húgomat keresem!

"Van egy kis húgom, aki még nagyon kezdetlegesen tud harcolni. Le akart engem nyűgözni azzal, hogy a falu melletti erdő egyik erősebb szörnyének az itemét elhozza nekem. Már három napja semmi hír róla. Nem szeretném azt hinni, hogy meghalt, ezért erős harcosokat szeretnék felbérelni, hogy keressék meg, és hozzák vissza nekem (lehetőleg épségben). Nagy jutalomban részesítem azokat akik teljesítik ezt a nagy kérést!

Alexander, az aggódó bátty"


A fiú egy elérési útvonalt is adott meg a levél alján, ahova majd a kislányt kell leszállítani. A feladatotok egyenlőre az lenne, hogy induljatok el az erdőbe (együtt, vagy külön-külön. mindegy.) és útközben vigyázzatok a kisebb mobokkal, amik nem jelentenek nagy fenyegetést nektek. (egy hit, és kifekszenek, azonban nagyon agresszívak, így amint meglátnak, támadnak)

Határidő: Két nap/fő
Írási sorrend: Nincs, azonban az itteni sorrend fog folytatódni a későbbiekben.
Asuna
Asuna
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Hitodama Csüt. Aug. 02 2012, 20:42

Úgy tűnt hogy Mizuki tetemes időt elpazarolt evéssel és vásárlással, mivel amikor visszatért a város főterére, a hirdetőtábla ahol küldetést vehetett volna fel lecsupaszodott. Már bánta hogy így tett, de annyira jól esett végre úgy és annyit enni, ahogy és amennyit nem sajnált, még ha bizonyára nem is volt igazi. Viszont a tábla nem volt így rendjén, szüksége lett volna pénzre és tapasztalatpontra még annál is inkább, úgy érezte hogy máris mindenki megelőzte őt, ami egyértelműen nem tett jót az önbizalmának. Mivel volt körülötte még néhány játékos, sértett arckifejezést vett fel majd az ügyben tehetetlenül megfordult és otthagyta a teret. A várost maga mögött hagyva végre figyelő szemektől rejtve lógathatta az orrát és elveszhetett a gondolataiban. Kicsit több sikerre számított fejlődés terén, belegondolni is fájt hogy mi lesz gyenge marad és semmire sem viszi, sokáig képtelen is volt máson forgatni a fejét

Tekintete csak akkor emelkedett fel, mikor előtte egy település házait pillantotta meg. Egy szempillantás alatt visszatért gerincessége és mondhatni bevonult a falu közepére, ahol nem hogy játékos de NJK sem volt, éppen. Ellenben az ottani hirdetőtáblán fityegett valami papiros, amit letépett és gyorsan szemügyre vett. Helyeslően bólintott az ott említett kislány viselkedésére, nagyon is jól vélte érteni annak indokait, hogy bizonyítson igenis több mint mások. A bátyjának úgy tűnt, hogy negyed akkora bátorsága sem volt mint a lánynak, így inkább utóbbi mintsem az előbbi érdekében rávette magát a dologra. Szegény Mizukit frusztrálta a dolog, hiszen nem igazán volt tisztában az NJK-k és küldetések gyakran szövevényes és valótlan kapcsolatával, így hát rettentően haragudott Alexanderre, amiért képes magára hagyni tulajdon testvérét azzal, hogy három napig várt rá anélkül hogy még az első este keresésére indult volna, aztán is csak egy plakátra tűzte ki a tényt, hogy eltűnt

Mizuki tehát innen is továbbállt és a mutatott erdő felé vette az irányt, még mindig a párhuzamot szondázva a fiú és az ő szülei között, cseppet sem tetszett neki az egész. Szerencsére annyira nem merült el saját gondolataiban, hogy ne vegye észre időben a hátulról nekirontani készülő kezdő mobot. Nem vette könnyedén a harcot, inkább arra koncentrált hogy semmiképpen ne kapjon be sérülést, fegyvere pedig apránként végezte gyilkos munkáját, nem kapkodva. Ha nem érte váratlan meglepetés és sikerült túlélnie az első kis csetepatéját, folytatta útját az erdő széléig, ugyanezt a taktikát alkalmazva ha újabb mobba futott
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Az elveszett lány Exp_bal135/500[Küldetés] Az elveszett lány Exp_ures  (135/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Zaraki Kizashi Csüt. Aug. 02 2012, 21:13

Úgy gondoltam, hogy ismét jól esne egy kis potya arany szerzése. Zsebre tett kézzel, öntelten lépegettem a a főtéren lévő tábla felé, miközben szemeimet az égnek meresztettem. Mikor már éreztem a tábla közelségét, pontosabban nem éreztem, de megszokásból tudtam, hogy hol van, megálltam. Lassan, gondosan vittem le a szememet, miközben egy véletlenszerű helyre böktem azzal a céllal, hogy az lesz a következő küldetés, amit megcsinálok. Meglepetésemre az ujjam csak a pucéran álldogáló tábla egyik pontjára mutatott, a táblán egy árva küldetés sem volt. Gondoltam, hogy biztos reset volt, hogy frissüljenek. Azonban időm már nem volt, hogy küldetésig várjak, kisétáltam a városból és ballagtam a szinten lévő egyetlen falu felé. Tudtommal csak a városokban resetelhetik a küldetések listáját, így szinte biztosra mentem, hogy a faluban találok egy megbízást. Mentem, mentem, mendegéltem és végre sikerült a faluba érnem. Egy igazán hosszú kirándulás volt ez, az isten háta mögé, a map szélére, na, de aggodalomra semmi ok, rálestem a táblára. Egy szép szál küldetés lebegett ott, amit szememmel gyorsan átolvastam. A küldetést azért még a táblán hagytam, lehet, hogy valakinek kelleni fog még az adat. A visszajuttatási helyet azért memorizáltam.
Indultam is tehát az erdő felé, útközben szerencsémre csak egy vaddisznó támadott meg, annak is annyi esze volt, mint a kocsonyának, így könnyedén elintézhettem a késeimmel. Mivel kezdett esteledni és este nem előnyös erdőbe menni, így letáboroztam a szélénél és aludtam egyet. Másnap, miután felkeltem és készülődtem távozni, a távolban egy lányt pillantottam meg, aki éppen az erdő felé tartott.
- Hé, te!
Kiáltottam neki és intettem, hogy jöjjön közelebb, azt gondolva, hogy ez a küldetés felettébb könnyű volt és már csak az várt rám, hogy a lányt a helyre vigyem. Elvégre reméltem, hogy ő volt az a lány, akit kerestek.
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
[Küldetés] Az elveszett lány Exp_bal126/150[Küldetés] Az elveszett lány Exp_ures  (126/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Asuna Csüt. Aug. 02 2012, 21:15

Örülök, hogy gyorsan pörög ez a küldetés, talán előbb végzünk vele, mint a másik küldetéssel. De most jöjjön a folytatás. Very Happy

Feladat: A postotok addig tartson, míg felkészültök az ütközetre! ^^

Az erdő szélén egymásra találtatok, mint látszik, bár nem olyan biztos az, hogy egyből is sejtitek azt, hogy célotok közös. Ha esetleg valamelyikőtöknek lesz bátorsága rákérdezni, akkor nyugodtan mehettek együtt is tovább, elvégre így sokkal könnyebb lesz minden. Ahogyan beindultok az erdő közepe felé, arra lesztek figyelmesek, hogy sehol egy mob se. A kevésbé eszeseknek ez fel se tűnhet, azonban aki szeret figyelni az apróságokra, annak furcsa lehet. (természetesen amint sétáltok befelé, úgy sor kerülhet az ismerkedésre is.) Amikor beértek az erdő közepébe, egy óriási nagy fába ütköztök. A fa tetején ott lesz a lány, aki (mint látszik) semmi baja, hiszen egy almafán talált bújóhelyet, így élelme, és alvóhelye is volt. Amint meglát titeket, az arca kedvesről döbbentre megy át, majd felkiált.
-Csapda! - de már késő. Amint körbe néztek, észre vehetitek, hogy egy kisebb kobold csapat körbe vett titeket. Már számítottak rá, hogy valaki eljön a lányért, és gondolatuk beigazolódott. Erősebbek az erdőn kívüli vaddisznóknál, így vigyázni kell velük.
Asuna
Asuna
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Hitodama Csüt. Aug. 02 2012, 22:14

Nem sokkal azután, hogy gond nélkül kiiktatott két zokniagyú állatfélét, az erdőt megközelítve egy kiáltás ütötte meg a fülét. Ahogy körbepillantott, egy felé integető alakot szúrt ki a fák szélénél. Nem látta hogy miféle vagy kiféle volt az, de a hangja egyértelműen egy fiúé-férfié volt, abban azonban kételkedett hogy az illető Alexander lett volna. Habár szeretett volna egy kis önfeledt ugrándozásba kezdeni, inkább megemberelte magát és emelt fővel odament az idegenhez, aki kezdő ruhája alapján egy másik játékosnak bizonyult. Amikor az kurtán megkérdezte tőle, hogy nincs e neki véletlenül egy Alexander nevű bátyja, gondolatban mélyet sóhajtott amiért sikerült kifognia valakit, aki ugyanarra a küldetés teljesítésére hajtott. Végigmérve az illetőt volt egy olyan érzése, hogy nem biztos hogy minden simán készült menni
- Nem vagyok - válaszolta, ha más nem hát egy meghajlás kíséretében - én is őt keresem a lusta bátyja miatt, aki jobban fogja tenni ha rendesen megfizet
Volt némi problémája a játék működésével kapcsolatban és nem tudott fejből egyetlen utalást sem arra, hogy csapatban bónuszt kapna a jutalomra vagy levonást. Nem volt oda az ötletért de más küldetés sem volt, így az extra gondolata vonakodó mormolást csikart ki belőle, olyan mint akit képletesen nyúztak volna
- Hé... - kezdte így, ha a srác már eddigre el is indult másfelé - egyedül dolgozok, de ezt az egy küldetést találtam és kellene a jutalom... Ad egy ilyen csapatos teljesítés többet érte? Mert a bónusz jól jönne...
Természetesen a fiú egy szintúgy nem volt boldog a látásától, így ha a kérdésre válaszolt is egy csapat ötletért nem volt oda egyáltalán. Mizuki nem igazán bánta, csak kicsit abban az esetben, ha tényleg járt a bónusz. Így azonban egy próbálkozásnál nem firtatta túl a dolgot, mely alól kivételes eset volt ha az idegen meggondolta magát mint vezető, Mizuki rövid mormolást követően belement a dologba. Nem volt alkudozó fajta és ugyanezt a játékosból is ki tudta nézni, további beszélgetésre pedig valószínűleg egyik esetben sem igazán került sor, hacsak nem kérdezték. Igaz akkor is elég zavart volt amiatt, hogy milyen választ kellene olyankor adni, hiszen ugyancsak szegényes tapasztalatai voltak, minden hasonlót csupán könyvekből és képregényekből tudott. Ha esetleg a nevét kérdezte volna, a válasza egy kurta "Hitodama" volt

Ha külön, ha kompromisszum kategóriájú csapatban haladva, de végül mindketten ugyanazon fa alatt kötöttek ki egy időben. Mizuki látott néhány lepottyant almát a földön és vágyakozva tekintett fel, azonban a gyümölcsös ágak között egy lányt pillantott meg, aki csapdát jelezve éppen elkiáltotta magát. Azt el sem tudta képzelni, hogy mi az ördög folyt ott éppen és ideje sem lett rá, mivel egy csoport sosem látott kreatúra bukkant fel a fák közül, éppenséggel minden irányból
- Ezek micsodák? - kérdezte, hátha választ kap valakitől, fegyverét pedig egy jobbról-balra alulról-felülre irányú rézsút lélekvágásra készítette fel, melyből megtörtént esetben visszafelé egy ellenkező irányú közelharci csapással sújtott volna le egy következő támadóra, vagy ugyanarra ha mellé ment vagy találat esetén nem múlt ki. Azonban mindenképpen védekező harcmodort próbált felvenni, noha jelenleg még nem volt sok elosztott pontja, hogy bármiféle bravúrra képes legyen
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Az elveszett lány Exp_bal135/500[Küldetés] Az elveszett lány Exp_ures  (135/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Zaraki Kizashi Csüt. Aug. 02 2012, 23:13

A lány közelebb jött és egy kérdést szántam neki.
- Te vagy az a kis csaj, akit keresnek?
Aztán egy kérdést tett fel, hogy a csapatos teljesítés többet ér-e.
- Figyelj. Összekeversz valamit, a bónusz csak akkor jár, ha egy céhesekkel csapatozol. A mi esetünkben csak látnánk egymást, na meg mindketten kapnánk a jutalomból, nem csak én, aki egyértelműen rendesen meg is csinálná a küldetést.
Egy meghívást küldtem neki, miközben elindultam az erdő felé.
- Elfogadod vagy meghalsz. Nem általam, de a szörnyek mindig a magadfajtára mennek elsőnek.
Ha elfogadta, ha nem, egyenesen tovább haladtam az erdőben, nem törődve társammal, teljesen csöndben. Az egyik késemet dobáltam közben, ez valami jó szokássá fajult nálam. Imádtam ezt csinálni. Nem kellett valami sokat barangolnunk, egy nagy almafánál kötöttünk ki. A földön néhány alma hevert, a késemet a ruhám ujjába csúsztattam és inkább egy almával folytattam a feldobálást. Megnyugtatott. Ekkor kiderült, hogy fent ott csücsül a kis cafka, méghozzá nem átlagos módon, hanem kiabál. Talán ha a szülei modort neveltek volna bele, akkor nem lenne ilyen baromi idegesítő.
- Kuss, cafka! Senki sem kérdezte a véleményed és vakok sem vagyunk.
Kiáltottam rá és dobtam meg az almával, ami mellé ment és az egyik ágat találta csak el. Igen, bizonyára nem voltam vak és körben állt egy új faj. Még a harc előtt elvigyorodtam és a "társamnak" válaszoltam.
- Ezek a mi szerencsehozóink, plusz aranyat is kapunk értük.
A mondat közben lassan kicsúsztattam a két késemet, majd szorosan megmarkoltam őket. Nem lenne kedvező, ha kiejteném őket.
A harc elején kiválasztottam a távolságiakat. Egy hangos füttyentéssel magamra vontam a figyelmet és egy távolsági szemébe néztem. Mivel a speciális képességem csak egyes, ahelyett, hogy mögé teleportálnék, valahol fél messze elé kerültem. Nem volt mit tenni, manuálisan kellett megközelítenem a rohadékot.


A hozzászólást Zaraki Kizashi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 02 2012, 23:30-kor.
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
[Küldetés] Az elveszett lány Exp_bal126/150[Küldetés] Az elveszett lány Exp_ures  (126/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Asuna Csüt. Aug. 02 2012, 23:25

Na ezt a kört is gyorsan lezavartuk. Jöhet a következő.

Feladat: Iktassátok ki az összes koboldot, aki rátok támadott, majd hozzátok le a lányt a fáról.

Ahogyan a koboldok látták, hogy támadni készültök nem vártak tovább, hanem egyből rátok is támadtak. A kislány ezt egy sikítással, és egy becsukott szemmel díjazta. A harc kimenetele rajtatok fog múlni, de remélhetőleg nyeréssel záruljon. Miután végeztetek mennyetek fel a lányért, aki addigra már repes az örömtől, hogy megmentettétek.
-Köszönöm onee-chan, onii-chan. Nagyon hálás vagyok, hogy megmentettetek! - ugrott boldogan Mizuki nyakába. A nap lassan le is ment, és nincs is más dolgotok, mint hazavinni a lányt. Utatok természetesen az erdőből kivezet, vagy legalábbis csak az erdő széle felé. Mobok útközben csak egy-kettő látható, ám azok elég fontosnak tartják, hogy a lány ne jusson ki az erdőből. Vajon miért?
Asuna
Asuna
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Hitodama Pént. Aug. 03 2012, 00:22

- Jó tudni - vett fel egy jól sikerült, "nem vagyok lenyűgözve" arcot, s mivel a meghívást elfogadva rálátott a karakterlapja nyilvános részére, könnyedén visszavágott - de látom valaki másnak is bizonyítania kell a 'rendes küldetésteljesítési' készségét, kíváncsian várom tényleg olyan jó e! Ami pedig a szörnyeket illeti, ha rám jönnek szétszedem őket ha élek ha halok! És ennyi!

***

- Több arany, jobb fegyverek! - kiáltotta lelkesen
A különös lények éppen úgy tettek, mint ahogyan arra Mizuki elejétől fogva számított: támadtak. Ennek köszönhetően különleges támadása felvágta az elsőt míg a fordított irányú közelharci csapásba egy fürge goblin egyenesen belefutott. Ekkor azonban már nyakán voltak a többiek, s ha átmeneti csapatvezetője nem terelte volna magára a figyelmet, valami sérülést biztos bekapott volna, így viszont hátraszökkenéssel fellökte a másfelé kukkoló mögötte levőket. Ennek köszönhetően valószínűleg levághatta egyiküket, mielőtt még a másik felugrott és a többi utolérte volna. Így szabad szökkenéssel csupán három irányból jöttek a támadók, s a gyűrűből kikerülve így legalább hátulról nem kellett számítani rájuk. Onnantól már végig egy lépéssel az ő mozdulataik előtt járt és remélhetően megúszta a sérüléseket. Gyorsaságával pedig talán még akkor is felülkerekedhetett, ha egy csapása kritikusan gyenge lévén elsőre nem oszthatta ki az elvárt halált. A közelharciakkal küzdve egyszer átvágott néhány távolságin is, s a meglepetés erejét kihasználni igyekezve megpróbálta legalább az egyiküket felnyársalni, s ha nem akkor legalább nem megsérülni. Ha életpontja esetleg mégis tizenöt környékére süllyedt volna, mindenképpen elhasználta gyógyitalát, hiszen még nem volt olyan erős hogy mindent kockáztathasson. Végül sikerült feltakarítani a fa környékét és bár nehezére esett, valami elismerésre hajazó megjegyzést megérdemelt a csapatvezetője
- Na jó, ez tényleg nem volt annyira béna - mondta - de hááát a harc is könnyű volt...
Nem kellett több megjegyzést tennie, hiszen legvégül mindkettejük útja visszavezetett a Nagy Fa alá, ahol a lány nem hogy nővérnek szólította de éppen az ő nyakába érezte úgy, hogy ugorjon. Még ez az új nagyszerű világ és ereje sem tudta megakadályozni azt a kósza gondolatot, hogy mi történhetett volna vele, ha ez a lány a valóságban vetette volna rá magát. Kishíján össze is csuklott, mielőtt ráébredt hogy teste egyáltalán nem akarta megadni magát, mindössze a megszokás ösztöne dolgozott benne. Örült neki, de valamiért hamar elszállt belőle a diadal. Úgy tűnt hogy időközben kezdett későre járni az idő, holott meg mert volna esküdni hogy az imént még délelőtt volt, ha nem éppen reggel. Végül is elindultak kifelé, noha az időközben megszaporodott mobok előszeretettel rugaszkodtak saját maguk számára öngyilkos támadásokba, valamiért nagyon megindultak rájuk. Az NJK lányra sandított
- Nincs nálad valami, ami nem volt nálad amikor idejöttél? - kérdezte kicsit lóhátról, de logikája merített valamennyit a kalandregényekből, amiket oly sokat olvasott - A bátyád névre rá nem szolgáló tudodkid szerint ki akartál fosztani valami szörnyet, mid van?
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Az elveszett lány Exp_bal135/500[Küldetés] Az elveszett lány Exp_ures  (135/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Zaraki Kizashi Pént. Aug. 03 2012, 13:42

Arcomon hirtelen kezdett mosoly széthúzódni. Ez az! Erre vártam! Mészárlás! A leggyorsabb tempóban haladtam a kobold felé és az utolsó pillanatban, nagyjából fél méterre tőle hajítottam bele a kést a fejébe és amikor kivettem, akkor előtte ráugrottam ezzel meg is fürdetve az erdő füveiben. Kitéptem a kést az arcából és lassan semmivé lett. Úgy látszott, hogy Mizuki már nagyban kialakított egy stratégiát, mivel megöli a közelharciakat. Szegény csak arra nem gondolt, hogy közben a távolságiak levadászhatják, így erre is nekem kellett figyelnem. Rohantam az egyik íjásztól a másikhoz és egyenként szúrtam le őket. A nagyját hátba, hiszen annyira elfoglaltak voltak a Mizukira való nyilazással, hogy rám sem hederítettek, bár lehet azért, mert mozgás közben nem vagyok annyira feltűnő, mint Mizuki harc közben, de ez nekem nem is jelentett hátrányt. Ott állt végül előttem az utolsó íjász. Arcom komolyra váltott és felegyenesedtem. Lassan sétálni kezdtem felé, két késsel magam mellett. Szegény pánikban volt és lövöldözgette belém a nyilait, de tudtam, hogy több életem van annál, amit levihetne. Hamarosan már előtte is álltam, néhány nyílvesszővel magamban. A lábamat lassan az arcához emeltem, majd egy hirtelen mozdulattal a földbe tapostam a fejét. Miután a földbe nyomtam, még megforgattam egyszer-kétszer a lábamat, mintha egy csikket taposnék el. Felálltam és reménykedtem, hogy nem kell már segítenem Mizukinak is, aki megjegyezte, hogy ez annyira nem volt béna. Erre csak egyféleképpen tudtam válaszolni:
- Hát persze, hogy nem volt béna, én miért bénáznék? Emberi életemben is csak bunyóztam, itt sem lehet problémám. Az egyetlen gond ami lehetett volna... - mutattam rá Mizukira - ... az te lehettél volna, de most nem szidlak le, hiszen jó kislány voltál és elvégezted a dolgodat is. Szerencséd.
A kislány lejött a fáról és Mizuki nyakába ugrott. Adj isten! Ha az én nyakamba ugrott volna, akkor elharapnám a torkát, elvenném az aranyát, majd a hulláját egy zsákban vinném a küldetés feladójának, azzal az üzenettel, hogy az erdő lakói megölték. Végül is így is kéne kapnom jutalmat, hiszen a küldetést megcsinálnám. Visszavinném a lányt. Na, de vissza a történésekhez, miközben ballagtunk visszafele Mizukinak jó kérdések jutottak az eszébe. Talán nem is annyira hülye a csaj, mint gondoltam volna.
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
[Küldetés] Az elveszett lány Exp_bal126/150[Küldetés] Az elveszett lány Exp_ures  (126/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Asuna Pént. Aug. 03 2012, 14:04

Nagyon jó postok születtek. Csak így tovább! ^^
Ha így haladunk, még ma estére vége is lesz a küldetésnek, és ki is oszthatom a jól megérdemelt jutalmat. Persze ez még egy kicsit odébb van..Razz

Feladat: Válasszatok a lehetőségek közül, és ügyesen játszátok ki. Bármelyiket válasszátok, a végén már vissza kell indulnotok a faluba. (vagy a kislánnyal, vagy anélkül. döntés a tiétek.)

Amennyire közelebb haladtok az erdő széle felé, annál sötétebb kezd lenni. Már csak a hold fehér fénye mutatja nektek az útat, persze az is csak kevésbé, hiszen a lombos fák ágai csak minimálisan engedik át a fényt. Mizuki kérdésére visszatérve jó helyen kapizsgál, ami látszik is, hiszen az apró, alig 120 cm-es lány a kérdés után egyből a földre vetette a tekintetét, mintha szégyenkezne valami miatt, de aztán nagy levegőt vett, és megszólalt.
-Az item neve aranyalma. Ezt nem egy szörny őrzi, ennek teljesen más a funkciója. - vár egy kicsit, megnyitja az item listáját, és kiveszi az almát, ami valóban arany színben pompázott. -Ez egy nagyon sokat érő item. Annak a fának a ritka termése, ahova felmásztam. Hátránya, hogy 1-2 kilométeres körzetből az összes szörnyet idevonzza. Nagy esélyt látok rá, hogy mire kiérünk az erdőből, már ott fognak minket várni az erősebbek. - a kislány szomorú arccal rátok néz, majd hozzáteszi. -Sajnálom, hogy csak most szólok. Nem mertem elmondani, mert féltem, hogy itt hagytok. - az, hogy meghatott ez titeket, vagy sem az a ti dolgotok. Az viszont már biztos, hogy ha nem hagyjátok magára a lányt, akkor nem kell sok idő, és máris a nyakatokon tudhattok egy csomó mobot, akik talán erősebbek is az eddigieknél. Ám vigyázzatok, mert a lány olyan makacs, hogy inkább meghal, minthogy itt hagyja az aranyalmát. A döntés most a tiétek.
a) itt hagyjátok a lányt, és a saját bőrötöket mentitek.
b) nem féltek a kihívásoktól, és az aranyalmával együtt elindultok arra a helyre ahol már biztos várnak titeket a szörnyek.
c) irányt változtattok, és ketté váltok (egyikőtök a kislánnyal marad, másikótok az almával eltereli a figyelmet).
Remélem jól döntötök, de siessetek, hiszen ha sokáig időztök egy helybe, akkor a mobok elindulnak felétek!
Asuna
Asuna
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Hitodama Pént. Aug. 03 2012, 14:59

- Hö... szerencse, na persze - fonta össze duzzogva karjait a mellkasa felett, még hogy szerencséje volt, elismeri majd ha fagy

***

- Na, tudtam én hogy itt valami bűzlik - jelentette ki diadalmasan - de még hogy itt hagyni, én aztán nem vagyok olyan szerencsétlen, hogy ne végezzek el egy feladatot. Mellesleg a lusta bátyád megérdemli a jutalom fizetést amiért három napig ki se mozdult a falujából és hirdetni is csak aztán jutott eszébe. Még akkor is ha nincsenek lábai, kúsznia kellett volna...
Persze a helyzet az új fejlemények mellett kérdéses kimenetelűnek ígérkezett, ha ez a drága izé ennyire vonzotta az agyatlan mobokat, akkor a kislány előbb vagy utóbb valószínűleg feldobná a talpát, amikor is ugyanazon minutumban lőnének is a küldetésnek, Alexander pedig röhögne hogy egy ujját se mozdította. Azonban eszébe jutott egy elfogadhatónak tűnő ötlet és mintha az alma is piszkálta volna a csapatvezető szemét, talán előnyt kovácsolhatna belőle
- Tudod mit, szuperhős? - fordult a fiúhoz - Látom hogy tetszik neked ez az izé, vedd kölcsön és tegyél vele néhány kört, addig én elsprintelek a kölyökkel a bátyuskához. Ha ennyire profi vagy akkor lássuk hányat döngölsz a földbe, mielőtt visszaérek megmenteni a napot és talán egy irhát is! Eddig nem volt rossz, lássuk igazából milyen fából faragtak?
Ha bejött a javaslat, már nem is habozott tovább a távozással, iszkolt onnan a falu irányába miközben a kislányt maga után húzta, s ha az erőre költött pontjai elegek voltak hozzá, esetleg még cipelni is hajlandó volt. A kardot mindenesetre keze ügyében tartotta, s tőle telhetően óvatosan vágott át a vidéken remélve, hogy mire visszaér marad neki bőven vagdalkoznivaló
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Az elveszett lány Exp_bal135/500[Küldetés] Az elveszett lány Exp_ures  (135/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Zaraki Kizashi Pént. Aug. 03 2012, 15:39

A kislány közölte, hogy az item neve aranyalma. Kivette az almáját és nem hittem a szememnek. Sőt, még azt is kezdte magyarázni, hogy ez egy nagyon sokat érő tárgy. Nekem már ez a rész is elég volt ahhoz, hogy magaménak akarjam. Az a hátránya, hogy egy-két kilométeres körzetből minden mobot felém vonzana. A lány megjegyezte, hogy nem merte elmondani, mert félt. Vajon mennyi lehet az értéke? Tovább nem húzhatom, nekem kell. Beállítom úgy, hogy segítek, de egy árva segítség sem lesz a szándékom mögött. Az a baj, hogy a falu felé nem futhattam vele, mert akkor kiderülne a turpisság. Tehát megszólaltam.
- Én átveszem az aranyalmát, hogy ti addig problémák nélkül a faluba érhessetek.
A kislány lehet, hogy imádja az aranyalmát, de ha "elterelni" megyek biztos nem kerget. A küldetés jutalom azonban szerintem csak akkor járna, ha megvárna a társam, de a szavaiból ítélve, amiket felém intézett az előbbi mondanivalóm után, nem igazán szeretne megvárni. Áhh, leszarom a küldetés jutalmat! A jackpot a kezemben van! Gondoltam, miután megkaptam az aranyalmát. A mobok lassan kezdtek felém haladni.
- Viszlát!
Kiáltottam egy mosollyal a számon majd teljes erővel sprintelni kezdtem a legközelebb város felé, ami Torubana városa volt. Bár nem volt messze a város a kezdetek városától, de nem akarok túl sokáig szenvedni. Két opcióm volt. Vagy az erdőn keresztülvágok és úgy hamar a városba érek, lehet közben meghalok, vagy északról kerülök csak vaddisznók között kanyarogva. Az utóbbit választottam, de mire eldöntöttem már rég rajtam volt a nyúlcipő. Teljes erőmből sprintelni kezdtem. A mobok csak lassan mozogtak, de nem szabadott, hogy hagyjam azt, hogy utolérjenek. Nem érdekelt Mizuki, nem érdekelt a küldetés, úgyis csak egy tapló adta fel. Ami engem érdekelt az az aranyalma eladása volt. Futottam több kilométeren keresztül és már láttam a várost, a gond csak az volt, hogy hullafáradt voltam. Már a futás közepénél is fáradtam, de ez már súlyos volt. Nem bírtam tovább futni, leálltam és lihegni kezdtem.
- Azt hiszem itt van végem.
Szólaltam meg, de eszembe jutott, a koboldok elleni taktikám. Füttyentettem ismét, nem volt nagy hatása, csak annyi, hogy az eddig felém jövő malacok rám is néztek. Rápillantottam az utolsóra és mindenemet beleadva, nagy koncentráció után sikerült a legvégső malac mögé ugranom. Tökéletes! Így már csak hátulról mentek nekem a mobok. Az oldalamat fogva tettem meg az utolsó lépéseket, sétáltam be a városba, ahova már nem követhettek a mobok, hiszen nem mehetnek a városokba és falvakba. Vagyis eddig én még egyet sem láttam város területen belül. Már csak el kellett adnom a sok profitért cserébe.
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
[Küldetés] Az elveszett lány Exp_bal126/150[Küldetés] Az elveszett lány Exp_ures  (126/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Asuna Pént. Aug. 03 2012, 16:19

Készüljetek a kritikával, mert a küldetés végén kifogom kérdezni a véleményeteket, a küldetésről! Razz
Amúgy szép postokat hoztatok össze, nagyon büszke vagyok rátok! Rolling Eyes

Feladat: Játszátok ki a küldetés végét a megadott szempontok szerint, majd menjetek a saját utatokra..

Zaraki Kizashi: A városban hamar találtál egy eladó NPC-t, aki szíves örömest megvette tőled a ritkaságot. Az NPC egy öreg vegyeskereskedő férfi volt, akinek a fején alig volt látható egy-két hajszál. A háta már az öregségtől begörnyedt és a keze is folyamatosan remegett. A szemében lehetett látni a csillogást, amikor elővetted az eladni kívánt itemet. Legelőször nem akart engedni az alacsony árból, de végül (ha ügyes vagy) rá tudod venni, hogy adjon neked összesen 100 aranyat. Miután végeztél az alkudozással nyugodtan mehetsz a dolgodra, ugyanis más feladatod már nincsen.

Mikazuki Mizuki: A faluba minden gond nélkül elértetek. A lány és a küldetés papír segítségével hamar megtaláltad Alexandert akiből addig amíg nem látott meg titeket, nem is látszott belőle semmi izgulás a húga megkeresése iránt. Persze ezt a kis lány nem vette észre, így boldogan rohant a báttya "aggódó" kezei közé. A fiú kérdően végigmérte húgának megmentőjét, majd megszólalt.
-Hol van az aranyalma? - kérdezett rá. Természetesen elmagyarázod neki, hogy a társad hamarossan hozza is, de mivel fél óra várakozás után se tűnt fel, így két lehetőség merülhetett fel. Vagy meghalt a sok utána futó mob miatt, vagy pedig felültetett téged. Amennyire ismered a fiút, tudod, hogy az utóbbi történt.
-Ha nincs alma, nincs jutalom. A húgom megmentésére szánt pénz az alma árából jött volna össze, így viszont sajnos nincs pénzem kifizetni a szolgálataidat. Sajnálom. Viszlát. - mondta, majd megfogta a húgát, beléptt morcos képpel a házba, és rádcsapta az ajtót. Úgytűnik ez a küldetés most nem jött össze. Talán majd legközelebb..


Asuna
Asuna
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Hitodama Pént. Aug. 03 2012, 17:50

Könnyű szívvel engedte útjára a fiút, hiszen a küldetés papírján egy szó sem volt arról hogy aranyalmával kellett visszavinni a lányt, mert hát a csapatfőnök nem a semmiért szemezett azzal az izével, ebben biztos volt. Arra számított hogy ha tényleg meg is lép azzal a szörnyvonzó gyümölcsféleséggel, a küldetést annak rendje és módja szerint teljesíti és járni fog az arany, no meg persze a tapasztalatpont

A kislány egyáltalán nem viselkedett nyűgösen a visszavezető úton, aminek Mizuki őszintén örült, nem akart még piszkálódást is amikor "profi" kardforgatóként elvégezte a munkát. Alexanderhez érve azonban kellemetlen meglepetésben volt része, hiszen már érkezésükkor az aranyalmáról kezdett kérdezősködni, a húgának pedig nem is örült. Úgy tűnt hogy maradnia kellett, ami viszont keresztbe tett annak hogy visszamenjen elagyabugyálni azokat a mobokat, a "hős" báttyra pedig mindeközben szúrós szemeket meresztett. Az idegen fiú természetesen nem tért vissza, ami végül is egyáltalán nem tartozott a váratlan fejlemények közé, elvégre éppen ő koptatta le, úgymond. Amint azonban Alexander kijelentette, hogy ha nincsen meg az aranyalma akkor jutalom sincs, már indult is volna háza ajtajának rejtekébe a lánykával együtt

Mizukit magasról nem érdekelte a pénz, viszont a méreg irdatlanul elkapta, ahogy ő is az NJKt hogy ha lehetséges volt, lehetőleg a hajánál fogva, másik kezével pedig a ruháját ragadta meg. Nem akarta megölni és úgy tűnt nem is lehetett, de a dühét máson nem tudta kitölteni
- Utálom az árulókat - szabadította ki húga kezéből, s ha tudta akkor minden szó után koppantott egyet a bátty fejével a házfalon - nem... tudom... hogy... te küldted... a húgod... vagy... csak... szándékosan... hagytad... elmenni! Teszek... a rohadt... aranyadra... te... kint... hagytad... a húgod... három... napig... egy... almáért...
Végre abbahagyta a kopogtatást, azonban a jól eső kioktatással nem hagyott fel, miközben ügyelt arra hogy a kishúg ne vágja hátba valamivel, mielőtt még megérthetné hogy valószínűleg mi folyt a háttérben. A satuba fogott Alexandert persze nem hagyta szóhoz jutni
- Fogadok arra hogy azért vártál addig, nehogy valami kalandozó meglépjen az aranyaddal ami mondjuk megtörtént. Ha érdekelne kiforgatnám az összes zsebedet, mert a papírodon a húgodat kellett visszahozni és még az alku rád eső felét is olcsó voltál teljesíteni
Elengedte, természetesen úgy hogy egy időben be is penderítse az ajtón, majd lehetőleg gyengéden megállította az NJK lányt, ha utána akart volna futni (vagy esetleg Mizukit püfölni). Kételkedett abban hogy a lány egészen érteni fogja, de ha tudta volna mifélék az NJKk az ilyen játékokban, lehet meg sem próbált volna beszélni vele
- Megállj, nem hallottad még hogy ha valaki rosszat csinál akkor megérdemel valami büntetést? A bátyád rosszat csinált, nagyon rosszat! Nem akarlak itt hagyni vele, kérlek, ha van rokonotok aki lehetőleg gyakran civakodik a bátyáddal én szívesen elviszlek hozzá. Tudom hogy nagyon szereted és az almáért is elmentél neki, pedig hallottam tudtad hogy miféle. Ő viszont úgy tűnik hogy valami gyáva csaló, akit nem zavar ha neked rossz helyette. Nekem a szüleim ilyenek, maguk érdeklik és nem én, képesek voltak magamra hagyni ahogy téged ez a fickó, csak engem tovább mint három napig!
Ha kiderült hogy semmi értelme nem volt a győzködésnek, otthagyta mindkettejüket és maximum egy kovács vagy hasonló jól megtermett NJKnak próbálta elmesélni a bátty viselkedését, hátha megoldódik a probléma. Ha valami csoda folytán a lány együttműködött és akadt is rokon, gondolkodás nélkül elvitte hozzá Alexander tiltakozása ellenére és előadta a történetet. Akkor is így tett, ha nem volt rokon akihez mehettek volna, ez esetben megpróbált egy másik faluban kérdezősködni lehetőleg becsületes külsejű njkknál, izmos kovács előnyben. Ha viszont nem járt sikerrel, azon kezdett el tűnődni hogy magával tudná e vinni, mert se egyedül sem a bátyjával nem volt szíve hátrahagyni
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
[Küldetés] Az elveszett lány Exp_bal135/500[Küldetés] Az elveszett lány Exp_ures  (135/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Zaraki Kizashi Pént. Aug. 03 2012, 18:24

Nem kellett viszonylag sokat keresgélnem a városban, az első öreg kereskedő fazon rákapott a ritka tárgyra. Ezúttal tényleg kijelenthettem magamban, hogy "JACKPOT". A kis görnyedt kopasz azonban azt hitte, hogy simán átverhet és huszonöt aranyért veheti meg az almát.
- Ötven arany alá nem megyek.
A kis sunyi, remegő még mindig nem torpant meg a huszonöttől.
- Hetvenöt.
Szólaltam meg, azzal a reménnyel, hogy ha folyamatosan drágítom lehet megveszi, de helyette csak makacskodni kezdett és még mindig huszonötöt ajánlott.
- Száz arany.
Jelentettem ki, miközben feldobtam az almát és úgy tettem volna, mintha nem tudnám elkapni. A bolond szerintem már vagy húsz éve nem ugrott ekkorát, mint most a semmiért, mivel az utolsó pillanatban elkaptam.
- Látom, hogy igazán kell neked a tárgy, szépen perkálj százötvenet, vagy nálam marad.
Az öreg érezte, hogy fel kell vinnie az árat, de csak egy huszonöttel dobta meg, így ötven lett. Én viszont arra jutottam, hogy még mindig az én érdekemben cselekszem és kezdem lefele vinni, de úgy, hogy nekem is megérje.
- Még mindig százötven.
Szólaltam meg, mire a hülyéje felvitte hetvenötre. Tudtam, hogy az almát el fogom tudni adni a győzelem már csak néhány lépésre volt.
- Na jó, leengedem százhuszonötre, de csak, mert sajnálom az öregeket.
A fészkes fenét sajnáltam. Megegyeztünk százban, így rászedtem egy hetvenötös profitot is. Gyönyörű volt látni, ahogy megkapom a száz aranyat. Ezzel az összeggel már százzal kevesebb kellett a céhemhez, bár ez elég egyértelmű volt. Imádtam a játékot. Elővettem a késemet majd dobálgatni kezdtem, miközben visszacammogtam a kezdők városába és eldöntöttem, hogy jobb lenne, ha egy ideig elkerülném Horunka faluját, hiszen lehet, hogy még mindig rám várnak. Hehe.
Zaraki Kizashi
Zaraki Kizashi
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 31.

Karakterlap
Szint: 2
Exp:
[Küldetés] Az elveszett lány Exp_bal126/150[Küldetés] Az elveszett lány Exp_ures  (126/150)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Asuna Pént. Aug. 03 2012, 19:45

A küldetést ezennel lezárom. Nagyon jól játszottatok, és ehhez mérten ki is osztom a jutalmakat.

Zaraki Kizashi:

+Használt cipő (+1 gyorsaság)
+100 arany (az eladott aranyalma)
+10 arany (az új mob "felfedezése")
+10 exp (a legyőzött mobok)

Mikazuki Mizuki:

+Szalmakalap (+1 páncél)
+Vas Kard (+2 erő)
+10 arany (az új mob "felfedezése")
+35 exp (legyőzött mobok + küldetés teljesítése)
Asuna
Asuna
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2012. Jul. 30.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Az elveszett lány Empty Re: [Küldetés] Az elveszett lány

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.