Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Egil

Go down

Egil Empty Egil

Témanyitás by Egil Szer. Jan. 16 2013, 15:10

Hali,

Bevallom, nem tudom, hogy magamtól tudnék e ide mit írni, így átolvastam a sárgabetűs kollégáim adatlapját és azok alapján írom meg én is az enyémet.

Történeteimet nem látom előre, így nem tudom, hogy mivel tudnám őket jellemezni. Szeretek NJK-kat használni, talán ez fog is látszódni egy – két kalandomnál, egyéb információt nem tudok mondani ezzel kapcsolatban, igyekszek mindig valami újat kiötleni majd. Ötleteimet leginkább képekből merítem, megihlet egy – egy karakter, vagy tájkép.

Szeretem, ha a játékosok írnak. Jó, tudom, van egy határidő, de mindig is a küldetés legyen az első például egy küzdőtér, vagy ismerkedés helyett. Nem tagadom meg azokat sem, sőt örülök is nekik, de a küldetéseknél sosem egy játékos vár a hozzászólásra, hanem több. Ez legyen mérvadó mindenki előtt!
Szeretem, ha kérdeznek, megjegyeznek egy – két dolgot, mit rosszul csinálok. Ha nem kérdeznek, nem mondanak kritikát, akkor a látszat azt mutatja nekem, hogy jól csinálom, mit csinálok és ez számomra szokatlan, ijesztő.
Nem szeretem a nagyképűséget.
Nem szeretem, ha valakik a küldetéseknél üzengetnek a másiknak. Megvan mindennek a maga helye.
Ha úgy adódik, a történeteim végén fogok véleményt mondani a játékosok írásáról is. Amolyan tanácsok, pozitív vélemények, eldugva a szövegben egy kevés negatív kritika, ha van az illetőnek mit mondani.

Tervbe van véve pár történet, mikről nem spoilerezek. Talán egy NJK lista is, de ez még kérdéses, minthogy nem tudom most, hogy hogy érek rá majd velük foglalkozni, gondolok itt küzdőteres lehetőségre.

Aktív meséléseim:
John Jovi
Zöldfülű Laculas
Nyelvöltő Henric
Vio és Anat
Az áprilisi nővérek

Ez igen csak rövid lett.
Egil
Egil
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 231
Join date : 2013. Jan. 12.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.