Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arisa Miyu vs Saru Taidana

3 posters

Go down

Arisa Miyu vs Saru Taidana Empty Arisa Miyu vs Saru Taidana

Témanyitás by Rosalia Pént. Jan. 04 2013, 00:22

Harctér leírása: ŰRUTAZÁS
A játékosok egy 15X15X15 méteres üvegkockába kerülnek, melyben antigravitáció uralkodik, tehát az idomárok és petjeik is úgy közlekednek, mintha egy űrhajóban lennének. A sasra is hatással van ám az antigravitációs tér, mivel a repülés szinten tartása, plusz az egy vonalban haladás is nehézkesebbé válik. Maga a harctér egy füves terület, szilárd talajjal, néhány fával, amelyek között akkora a távolság, hogy szökkenésekkel is komfortosan lehet közlekedni közöttük.

Felszerelés: Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Speciális képesség használható. Jártasságok letiltva.

Párbaj időtartama: 4 kör/fő (ha a bíra úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: nincs

Bíra: Rosalia
Zsűri: Kayaba Akihiko, Klein, Egil

Pontok:

Arisa Miyu
Élet: 4
Fegyverkezelés: 3
Erő: 7
Kitartás: 2
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 1

Saru Taidana
Élet: 10
Fegyverkezelés: 0
Erő: 5
Kitartás: 3
Gyorsaság: 8
Speciális képesség: 4


A hozzászólást Rosalia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 25 2013, 16:47-kor.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Arisa Miyu vs Saru Taidana Empty Re: Arisa Miyu vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Szomb. Jan. 12 2013, 01:34

Vetkőzés? – csillant fel a szemem mohón, amikor azt mondták, hogy le kell venni a felszerelést. – Máris! – vágtam rá lelkesen, és már dobáltam is le magamról a páncélt, a cipőt… nem sok cucc volt rajtam. – Ruha is? – kérdeztem, de ez csak a show része volt, nem véletlenül néztem körbe, hogy figyeli-e bárki, hogy végre megmutathassam a sok kockának, hogyan is néz ki egy négy darab kidolgozott, igazi kocka, méghozzá a hason. Az enyémen! Igen, csak négy, de most mit mondjak? Még tartana egyébként az edzéstervem!
Szomorúan vettem tudomásul, hogy ezúttal sem tart igény senki a kockáim látványára, hát még a szervezők. – Rendben van – egyeztem bele lemondóan. A regisztráció hátralevő része igazán probléma nélkül zajlott, és Susayával az oldalamon önbizalomtól dagadó mellkassal léptem be a teleportba, ami aztán már dobott is be minket a küzdőtérre.
Baaa! Mekkora királyság már! – szaladt ki a számon, ahogy elkapott a gravitáció hiánya, és abból a lépésből, amivel minden további teketóriázás nélkül meg is akartam indulni ellenfelém felé, sikeresen fellöktem magam ebben a bizonyos kockában. Iszonyatosan jól szórakoztam, Susaya nem tudott nem fellibbeni hozzám, egyem a drágalátos energikus kis zúzáját. – Pacsi, haver! – nevetgéltem, boldogan libegve (a boldogság rózsaszín ködében) ebben a gravitációt teljesen mellőző kockában. Susaya természetesen – szerencsétlen kis pirosseggű páviánom –, pacsizni próbált, aztán még az arcára is kiült a kétségbeesés, ahogy programja próbálta feldolgozni, mitől is kezdtünk forogni ellenkező irányokba.
Baró! – ujjongtam tovább, teljesen mellőzve azt a tényt, hogy egyébként tökre nem mellesleg mégiscsak egy meccsen veszünk részt, ahol létezik más is rajtunk kívül. Kit érdekel ez ilyenkor, amikor ilyen frankón kitalált játszóházban tudsz űrhajósosdit játszani…?

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisa Miyu vs Saru Taidana Empty Re: Arisa Miyu vs Saru Taidana

Témanyitás by Arisa Miyu Hétf. Jan. 14 2013, 15:17

Tömegek özönlöttek a csarnok felé, ahol a verseny kerül lebonyolításra. Kissé feszengve indultam meg a jelentkezés helye felé, ahol pár aláírás után már regisztráltak is a versenyre. Nemsokára kiválasztották számomra az ellenfelet is. A nézők tapsvihara közepette teleportáltak át minket a kijelölt küzdőtérre. Hirtelen furcsa érzés lett úrrá rajtam, nem is értetem az egészet, ezért ellőre léptem egyet. Vagyis léptem volna, de ehelyett kissé felrepültem.
- Mi a..? - lepődtem meg. Egyre feljebb és feljebb mentem. Ijedtemben elkezdtem kalimpálni a kezeimmel, hátha az segít, de ezzel csak rontottam a helyzetemen, ugyanis hirtelen megfordultam a levegőben, és fejjel lefelé haladtam tovább.
- A szoknyám! - kaptam a lábamhoz, de furcsa mód az rendesen állt.
- Valaki segítsen, mert kirepülök a harctérről, mielőtt akármit is csinálhattam volna! - nyafogtam. Ekkor sasom repült (?) oda hozzám, és felülről megtaszított, így megint lefele haladtam. Megpróbáltam magamat kormányozni, kicsit ügyesebben, mint az előbb, így viszonylag könnyen értem le egy fa lombkoronájában, sasom társaságában.
- Ez nem lesz egyszerű dolog.. - mondtam. - Talán a képességemmel tudok kicsit segíteni a mozgásodban.- Ezután a lombok közül a túloldalra pislogtam. Ott is repülő alakokra ettem figyelmes.
- Az ellenfeleink! És úgy látom ők élvezik mindezt. - sóhajtottam.
- A koncepciónk a következő! - mondtam sasomnak. - Először megpróbáljuk kitapasztani a mozgást, azután én a képességemmel meglöklek egy kicsit feléjük, te pedig ahogy éred, támadod őket.. Csíp, harap, karmol.. amit csak tudsz! Azután próbálj meg a szemben levő falról visszarugaszkodni, és megint ebbe az irányba jönni, úgy, hogy közben megint eltaláld őket. Közben én is megyek abba az irányba.. Aztán középen pacsizunk! -mosolyodtam el. - Persze közben ők is csinálnak valamit, és e szerint még fogunk változtatni a terven, de lényegében ez lenne. Most pedig hajrá! - próbáltam meg lekecmeregni a fáról.
Arisa Miyu
Arisa Miyu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Dec. 15.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisa Miyu vs Saru Taidana Empty Re: Arisa Miyu vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Hétf. Jan. 14 2013, 17:26

Csumi! – kiabáltam oda a csajnak heves kapálózás közepette, amikor ő is felbukkant lombkorona szinten. Próbáltam a lábammal integetni. Sikerült!
Gondolom ez valami hiba, és mindjárt helyreállítják, nem? – osztottam meg vele legbelsőbb gondolataim. Időközben igyekeztem összeszedni magam: úszómozdulatokat imitálva próbáltam eljutni szerencsétlen Susayához, akinek szinte a szemében láttam a rettegést a csatatér teljesen lehetetlen és minden eddigi ismeretével szembemenő viselkedése miatt – kár, hogy mint mindig, most sem látszott semmi a tekintetéből, ezúttal az antigravitáció miatt úgy lebegett előtte a lecsúszott homlokvédő, mintha odaszögezték volna. – Csak maradj nyugton, Kicsi Mester! – próbáltam csitítani, hogy semmiképpen se kezdjen direkt ficánkolásokba, még a végén a mostaninál is lehetetlenebb lesz összeszedni. Nagy nehézségek árán sikerült összefogódzkodnunk. A lendület tovább vitt minket, így néhány pillanattal később az egyik fa egy kinyúló ágába kapaszkodtunk bele. – Hát, azt hiszem, hogy jobb lesz, ha vigyázunk. – Susayát úgy kellett leműtenem magamról. – Szedd… össze… magad! – fejtegettem le szinte ujjanként magamról. Dühített, hogy csak ennyitől így maga alá csinált. Rá sem ismertem az én tökös aranymajmomra. Nem volt méltó rá ez a viselkedés!
Ne akard, hogy pirosseggű páviánnak csúfoljalak megent, gyerünk, szedd már össze magad! – förmedtem rá. Igazság szerint kicsit még élveztem is, hogy végre én vagyok az, aki jobban tudja a helyzetet kezelni, és nem ő.
Addig tologattam, míg végre a nyakamba kapaszkodott. Nagyjából úgy néztem ki vele, mintha palást lógna a hátamról, de segond, egy arany palást csak növeli felséges kinézetem! Az ellenfeleink után lestem, hogy mi a véleményük arról, hogy ilyen lassan állna helyre a harctér programjának futása. A fák azonban tökéletesen eltakarták őket, fogalmam sem volt, hogy mégis mi a fenét művelhetnek.
Hahó, itt vagytok még? Elég jó buli, de idő után idegesítő, nem? – próbáltam beszélgetést kezdeményezni velük, amíg a felelősök rendberakják a cuccost…

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisa Miyu vs Saru Taidana Empty Re: Arisa Miyu vs Saru Taidana

Témanyitás by Arisa Miyu Kedd Jan. 15 2013, 18:53

– Csumi! - kiáltott nekem az ellenfelem, amikor vélhetően észrevett.
– Gondolom ez valami hiba, és mindjárt helyreállítják, nem? - Én eddig azt hittem, hogy.. Mit is hittem? Semmire nem gondoltam, pláne nem arra, hogy ez valami hiba. Az ellenfeleimet néztem, és azon gondolkoztam, hogy most akkor várjak-e arra, hogy helyre áll minden, vagy támadjak, közben láttam, hogy ő társát próbálja.. megnyugtatni? Úgy gondolom, hogy a majomnak ez a helyzet nagyon nem tetszik. Pedig az űrbe is kiküldtek majmokat, még az emberek előtt. Még szerencse, hogy Pidgey - így neveztem el sasomat, nevét nagyon értelmesen a pokémonból kapta. - nem ijedt meg, sőt teljesen jól uralta a helyzetet.
– Hahó, itt vagytok még? Elég jó buli, de idő után idegesítő, nem? - szólalt meg ismét az ellenfelem.
- Nem is jó buli, nekem nem tetszik.. Egyébként mégis hova mentünk volna? Persze, hogy itt vagyunk..- kiabáltam vissza.
- Ő még mindig ezzel van elfoglalva. - súgtam aztán halkan. - Itt az idő arra, hogy belefogjunk a harcba.. .
Ekkor sasomat a fiú irányába igazítottam , majd ezután képességem segítségével megtaszítottam a sasomat hátulról - nem csak arra jó, hogy ellenséges tárgyakat lökjek el magam felől. - arra is jó, hogy a sasomat taszítsam el, nagy erővel. Ahogy a fiú közelébe ért, megszólaltam, hisz talán ő még mindig úgy gondolja, ez csak hiba.
- Szerintem ez nem hiba, talán megeshet, hogy a szervezők a harcot fel akarták dobni egy kicsit egy ilyen harctérrel. Ülhetünk itt napestig, nem fog megjavulni.. Szóval inkább vágjunk bele! Sok szerencsét! - kiabáltam. Ekkorra sasom vészes közelségbe került, és talán el is találta a fiút. Én cswak annyit láttam, hogy elsüvített mellette, egyenesen a harc túl fele felé.
Arisa Miyu
Arisa Miyu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Dec. 15.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisa Miyu vs Saru Taidana Empty Re: Arisa Miyu vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Pént. Jan. 18 2013, 14:26

Jól van, na, attól még nem kell leharapni a fejemet! – kiabáltam vissza durcásan. Szerintem igenis gáz volt! Mert valljuk be: most hogy a fenében fogunk mi itt Susayával karatéjozni, meg ugrabugrálni, taktikázni, ha semmi közünk nem lehet a talajhoz? Max érintőlegesen, amíg újra fellökődünk az égbe. És ez így nagyon nem frankó! Ettől függetlenül: hajlottam rá, hogy a csajnak igaza lehet, hiszen már talán egy perce is itt voltunk, és még mindig semmi javulás nem történt.
Uh… ja, persze, várj, megpróbálunk eljutni hozzátok! – kiabáltam vissza megint, mert úgy gondoltam, hogy most rohadt úrias leszek, és majd szépen akkor odalöködöm magam Susayával a hátamon, aztán kitaláljuk, hogyan pofozhatnánk egymást. A csaj petje is érdekelt, mindig is érdekesnek találtam, hogy az én aranymajmomhoz képest mennyire kis szürke tucattermék tudni lenni a többiek állata. Bár ebben a pillanatban betolakodott fejembe az Elemi Erejű Sötétség Mob képe, és nagyot nyeltem, de nem volt időm ezen teketóriázni. Mozgásra lettem figyelmes, és bizony csak gyorsaságom mentett meg attól, hogy hagyjuk magunkat felnyársalni… egy tubica csőrére?! Jobban megnézve valami komolyabb állatról volt szó, de láthatóan egész ügyesen kormányozott ebben a vonzástörvények nélküli levegőben. Nem volt jobb ötletem, és ha már egy ágba kapaszkodva lebegtem, akkor egy erőteljes lökéssel lefejeltettem magammal a fa törzsét, csak hogy a pet ne tudjon megsebesíteni. Fogalmam sem volt, hogy tényleg gyorsabb voltam nála, vagy csak a gravitáció nélküli tér miatt nem tud igazán rákapcsolni.
A fa lombkoronájából lestem kifelé: most mit csináljunk? Itt nem bujkálhatok az egész küzdelem alatt, franc akarja beégetni magát ennyi ember előtt! Susaya adta meg a tippet, aki végre kicsit kezdett ellazulni, ahogy természetes közegébe jutott. Bár messze nem volt olyan ügyes, mint egyébként, de azért egész pofásan lendült át egyik ágról a másikra. Lökte és taszította magát, az ágakat használva biztos pontként.
Ez az én majmom! – kurjantottam nagy boldogan, majd elmormolva egy gyors testcserét felvettem az ő alakját - hiszen a sajátomat mégse arra tervezték már hála égnek, hogy ágról ágra járjak. Nem volt értelme tovább várni: én is nekilendültem az ágaknak. Bénázásom okaként azonban nem jutottam tovább, mint a szomszéd fa lombkoronája, ahol Susaya mentett meg utolsó pillanatban attól, hogy megint kisodródjak: ezúttal ő kapta el az én kezemet, és kapaszkodott a másikkal egy faágba… Ilyen kis nyomorékok mi nem lehetünk!

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisa Miyu vs Saru Taidana Empty Re: Arisa Miyu vs Saru Taidana

Témanyitás by Arisa Miyu Vas. Jan. 20 2013, 14:10

– Jól van, na, attól még nem kell leharapni a fejemet! - mondta durcásan.
- Most megharagudtál? Nem gonoszkodásnak szántam.. - kiabáltam vissza.
Hirtelen arra lettem figyelmes, hogy a fiúból majom lett. Most komolyan.. két majom? Ez egyre jobb.. Talán ez az ő képessége? El kezdtek ágról- ágra ugrálva közlekedni, de nem jutottak sokáig. Nos igen, nem túl szerencsés ez a harctér. És én most maradjak itt, vagy várjam meg, míg ide akrobatikáznak?
Most már csak az a nagy kérdés, hogy a majom képességeit is fel tudta venni, vagy csak az alakját? Illetve, hogy melyik ,melyik..? Ekkor egy olyasmi ötlet fogalmazódott meg bennem, hogy mi lenne akkor, ha egyszerűen csak fellökném őket, valami olyan helyre, ahol nincs kapaszkodó és hagynám, hogy csak simán ott lebegjenek, amíg e nem jár az idő.. Csak hát a kivitelezés nem menne olyan egyszerűen, így erről le is tettem, és inkább azon kezdtem el gondolkodni, hogy majom alakban a fiú vajon tudja-e használni a kését? Persze ez tejesen mindegy abban az esetben, ha a majom képességét tudja használni..
- Nyáááá.. Most mihez kezdjek? - szenvedtem hangosan. Közben a sasom elérte a túlsó falat, és onnan visszapattanva hasított megint felém.
Felkészültem arra, hogy ha ideér, elkapom, és megállítom, hogy megint mellettem legyen, csakhogy ez nem ment olyan egyszerűen. Amikor kinyújtottam a kezem, hogy elkapjam, magával sodort, és én rajta lógva siklottam tovább, egyenesen neki a falnak, ahova szépen felkenődtem.
- Ó, hogy az a..- nyöszörögtem. - megpróbáltam elrugaszkodni onnan, hogy ne lógjunk ott örökre, de akkor meg megindultunk a másik irányba. Még szegény Pidgey - nos igen, az a pokemonos név.. - sem tudott kormányozni, tekintve, hogy úgy kapaszkodtam belé, hogy ki sem tudta nyitni a szárnyait.
- És most ide- oda fogunk pattogni, mint egy pingpong labda? - sóhajtottam kínomban, miközben a másik fal felé tartottunk.
Arisa Miyu
Arisa Miyu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Dec. 15.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisa Miyu vs Saru Taidana Empty Re: Arisa Miyu vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Kedd Jan. 22 2013, 13:16

Hát persze, hogy nem gonoszkodásnak szántad – morogtam magamban, hogy zászlóként himbálóztunk Susayával a kis faágunkról. Komolyan mélységesen csalódtam magunkban, ez harctéri teljesítményünk legalja, amit itt bemutattunk eddig. Elhatároztam: igenis legalább egyet be fogunk mosni a csajnak, amíg a küzdelmünket a játékosok teljes ellehetetlenítése miatt le nem fújják, mondván, hogy itt nem lehet küzdeni. Milyen igazuk volna! Leeshetne végre nekik is…
Hóó, rukk! – lendítettem magunkat alulra, hogy földközeli pályára állhassunk. A célom igen egyszerű volt, és hangos, meg annál kétségbeesettebb módon kiabáltam oda a velem együtt túl nagy gyorsulással a földhöz közeledő Susayának. – Ragadd meg a füvet! A füvet ragadd meg! – Jól hallható volt a bang!, ahogy aranymajmom alakjában a földhöz csapódtam, és hiába próbáltam megőrizni lélekjelenlétem, és néhány könnycseppet hullajtva a megszégyenüléstől, azért elmarkolni az aljnövényzet kapaszkodós részét, de ezt egészen ellehetetlenítette, hogy füstpamacsot eregetve az ütközéstől visszaváltoztam saját eredeti alakomba. Az emberi kezet viszont már marhára nem kapaszkodásra találták ki, hacsak nem metróról vagy villamosról beszélgetünk, így néhány fűszálat kitépve és ez által pixelekre bontva repültem lassan vissza az égbolt irányába.
Susaya viszont sikeresen teljesítette a küldetésemet. – Menj tovább nélkülem! Hagyj hátra! – kiabáltam neki, majd hamarosan túlemelkedve a lombkoronán, el is tűnnék a látóteréből. Az aranymajmom egy ideig érdeklődve figyel még utánam, majd megindul. Az aljnövényzet a fogódzkodója, segítsége saját speciális képessége, célja pedig, Taidana nyomán, hogy eljusson Miyuhoz vagy legalább a közelébe, és bizony bemoshasson neki egyet. Úgy igazán, olyan Susayásan.
Gazdája eközben lassan túlemelkedve a lombkoronán is a magasból figyeli, hogy kedves kis petecskéje hogyan boldogul.
- Majom, küzdj és bízva bízzál! - mondja.

(off)Köszönöm a küzdelmet!(/off)

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisa Miyu vs Saru Taidana Empty Re: Arisa Miyu vs Saru Taidana

Témanyitás by Arisa Miyu Kedd Jan. 22 2013, 19:19

Ide-oda pattogásom között egyszer csak mire leszek figyelmes? Hát nem egy majom csapódik az arcomnak?
- Ha most a valóságban lennénk, elég komolyan betörted volna az orrom - mondtam fojtott hangon, tekintve, hogy korlátozva volt a szám, egy majommal. Kis híján majdnem megfulladtam tőle, és még életpontot is vett le tőlem ezzel a kis műveletével. Csodásan festhettünk, a sasom, rajta lógok én, nekem meg az arcomon egy majom, és ez a kis rakás szépen ide-oda libeg a térben, jobbról, balra. most már csak azt kell eldöntenem, hogy ez a valami rajtam a fú-e, vagy a petje. Meg próbáltam volna körbenézni, hogy a másik hol van, de ez nem nagyon ment, arcomban az állattal.
- Pidgey!!! Lécci, csak annyit kérek, hogy a fákat kerüljük ki! - mondtam, miután a hátam egy fának csapódott, vagy legalábbis én arra engedtem következtetni, hogy így történt. Onnan megint elindultunk az ellenkező irányba. Hát persze, mégis miért álltunk volna meg?
- De te, kis izé, legalább te elmozdulhatnál a pofámból. kérlek.. - próbálkoztam hatni a majomra.
- Most akkor mi lesz? Az örökké valóságig itt lebegünk, vagy megállítják ezt az egészet, vagy támad valaki? Mert én ezt már nagyon kezdem unni. - nyafogtam csak úgy magamnak.
Ekkor kürt szó hallatszik, és azt érzem, hogy hirtelen lefele zuhanok, majd födet érek.
- Föld, drága föld! És drága gravitáció, ég áldjon! - mondtam, mikor leértem, és eltávolodott az arcomból az állatka, sasomat pedig a vállamon tudtam.
- Hát akkor ennyi volt? - néztem körül. Nagyon úgy tűnt, vége a harcnak.
- Nem volt valami tartalmas.. Igazból nem tettünk mást, mint ide-oda lebegtünk.. - nevettem el magam. Elég vicces, hogy eredetileg az volt a terv, hogy majd jól össze-vissza verjük a másikat, erre nem elment az idő a lebegéssel, és beszéddel? Igazából nagyon jó kis párbaj volt ez úgy, ahogy van, emlékezetes, az biztos. És legalább mostantól jobban becsülöm a gravitációt is..
Arisa Miyu
Arisa Miyu
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Dec. 15.

Karakterlap
Szint: 4
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Arisa Miyu vs Saru Taidana Empty Re: Arisa Miyu vs Saru Taidana

Témanyitás by Rosalia Pént. Jan. 25 2013, 22:19

A zsűri elvonul meghozni a döntést, majd az eredményt átnyújtják a bírának, aki minden kritika és kommentár nélkül kihirdeti a zsűri összegzését.

A győztes 174:228 arányban Taidana.

Jutalmatok fejenként 30 exp, 30 arany. Gratulálunk mindkét résztvevőnek, továbbjutó Taidana.

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Arisa Miyu vs Saru Taidana Empty Re: Arisa Miyu vs Saru Taidana

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.