Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lotti vs Saru Taidana

3 posters

Go down

Lotti vs Saru Taidana Empty Lotti vs Saru Taidana

Témanyitás by Rosalia Szer. Jan. 30 2013, 11:57

Harctér leírása: Mosoda
Az idomárok igencsak különleges küzdőtérre kerülnek. Egy 15x15 méteres négyzet alapterületű üvegkockába, melynek magassága meghaladja a 10 métert és felül nyitott, így maximálisan bejön a nappali fény. A helyszín pikantériáját az adja, hogy úgy van berendezve, mint egy mosoda: Egyik oldalt hatalmas dézsákban áznak a lepedők és törölközők, a pályát pedig keresztbe szeli az 5 hosszú szárítókötél (2 méternyi magasságban), melyeken már kiteregetett, kis híján födig érő fehér lepedők száradnak. A száritóköteleket nem lehet elszakítani, elvágni, immortal object feliratot jeleznek, ha mégis próbálkoznátok. Ráadásul magas szintű akrobatika jártasság híján sem az idomárok, sem a petek nem tudnak úgy lengni rajta, mint a tornászok.

Felszerelés:
Mindkét versenyzőnek le kell vennie minden pluszt érő ruházatát! Saját fegyvereitekkel harcolhattok, viszont a bónuszok itt sem érvényesülnek. Kristályok, potik nem használhatóak. Speciális képesség használható, jártasságok viszont nem!

Párbaj időtartama: 5 kör/fő (ha a bíró úgy ítéli, akkor +1 kör)
Határidő: 3 nap/fő

Bíró: Rosalia
Zsűri: Kayaba Akihiko, Klein, Egil

Lotti
Élet: 6
Fegyverkezelés: 1
Erő: 5
Kitartás: 2
Gyorsaság: 3
Speciális képesség: 3

Saru Taidana
Élet: 10
Fegyverkezelés:
Erő: 5
Kitartás: 3
Gyorsaság: 8
Speciális képesség: 4

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Lotti vs Saru Taidana Empty Re: Lotti vs Saru Taidana

Témanyitás by Lotti Hétf. Feb. 04 2013, 21:27

Némiképp reménykedve ácsorogtam az újabb forduló gondolata előtt. Ezt a kedélyállapotot az előző küzdelmem nem várt győzelme hozta magával. Az az után felugró szintlépésről tájékoztató ablakocska pedig még csak rá tett egy lapáttal erre, így most egy boldog második szintű játékosként fogok kiállni a következő ellenfelemmel szemben, aki nem más, mint...
- Óhh..! - pattan ki számból a meglepődő szócska, mikor meglátom, hogy akivel összehozott a torna, az nem más, mint az a srác és a majma, akivel már korábban találkoztam. Csupán egy perc volt az egész, nem több.
A kezemben lévő pálcára tekintek.
Igen, ezt vettem tőle, nem is olyan régen. A bolt még most is mintha itt lenne előttem, elég csak rá gondolnom. Ő ott ácsorgott a pult mögött, mellette a majom, akinek szemét egy kis kendő takarta el, de ebben mondjuk nem vagyok biztos. Kevésbé törődtem az állattal és többet a portékákkal. Vajon ő emlékszik rám..? Hát, ezt csak egy módon lehet megtudni...
- Gute... - kezemet a szám elé téve köhintek egyet.
- Szervusz. Emlékszik rám? - mutatok magamra, de mikor a szemem sarkában feltűnik Stark, akkor jut eszembe, hogy ő is ott volt a boltban, még ha csak egy pillanatra is, a fi simán láthatta a szörnyetegemet.
- ...Ránk. - egészítem ki a mondatomat, majd az ujjammal felváltva mutatok Starkra és magamra, de miután ezt is megismételtem párszor, s az arcomon is reménykedő mimika terül szét, átkényszerítem magamat a kerekített szemekről mosolygósra, amit a szám is felvesz.
- Lotti vagyok. - mondom kedvesen, vigyorogva. Ha kezet nyújt, akkor nem utasítom vissza a gesztusát, de akkor sem sértődöm meg, ha ez nem következik be. Nem vagyok tisztában a japánok szokásaival. Erhm, talán meg kellene hajolnom? Na, ha ő meghajol, akkor én is, más esetben lesz, ami lesz.
Stark sokáig legelteti szemeit a srác petjén. Valami nagyon foglalkoztathatja vele kapcsolatban, vagy már éppen azt tervezi, hogy hogyan fogja megtámadni? Remélem nem tervez előre, mert még fogalmunk sincs, hogy milyen terepre kerülünk. És ha itt tartunk, azt sem tudom, hogy hanyadik szintet karcolja az ellenfél... Scheiße, ez sem tűnik sokkal ígéretesebb küzdelemnek, mint az előző volt. Túl alacsony a szintem, mindenkitől félnem kell. Jajj de unom már ezt!
Starkkal befurakszunk a teleportáló helyiségbe, ahonnan egy pillanat alatt átkerülünk egy üvegkockába. Amint úgy érzem, hogy a lábam már szilárdan áll az új terepen, nyomban lépek egyet előre. Távol akarok maradni a pálya szélétől. Nagyon ciki lenne, ha amiatt vesztenék, mert kiesek a ringből, ami egyébként leginkább egy kínai mosodára hasonlít, igaz ázsiai mosónők kivételével, mert azokat most nem kapunk a küzdőtérhez. Nem is baj, nem hiányzik, hogy sikítozva szaladgáljanak körülöttünk, vagy csak csendben üljenek és mossanak...
Stark morogva besétál elém, hogy ennyivel is takarásban legyek, de ha a fiú stírölni akar, így is bőven megteheti...

_________________
[No Signature Available]
Lotti
Lotti
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Lotti vs Saru Taidana Empty Re: Lotti vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Szomb. Feb. 09 2013, 18:54

Nyertem! – tudatosodott bennem, de közben egy kis ördög a vállamon kibökte:
Ugyan már, mi mást vártál, naná, hogy nyertél, apafej!
Jah-jah – bólogattam nagy hevesen saját magamnak, mire Susaya kérdő tekintete vándorolt be elém a képbe, a fejem tetejéről sasolt az arcomba, hogy hát én mégis kivel beszélgetek.
I S M E R T S É G Ü N K Ö R Ö K N Y O M A L E L K E M E N – visította bölcsen és enyhe fásult felhanggal Susaya, és bár haloványan felmerült bennem az érzés, hogy ez valami rejtett öv alatti tökönrúgás lehet tőle, de inkább nem járattam rajta az eszemet, hanem ráhagytam a hülyeségét.
Valaki oldalról rám csipogott. Tuti, hogy csaj volt, de felé se fordultam. Rajongók, fangirl-áradat, pff, tök gáz! Érted, kell a francnak az ilyen kis könnyen megszerezhető bárki. Oda se fordultam, csicseregjen csak saját magában, beszélni se tud, béndzsa kislány… akkor már inkább Susayának riposztoltam.
Ne a szád járjon, hanem a kezed, és ne bénázz annyit, mint múltkor, oks? – próbáltam ráripakodni, de túlságosan elfoglalt voltam, hiszen a fene se találta volna meg ebben a büdös nagy tömegben, hogy hova is kéne most mennünk a következő meccshez. Én már készen is álltam rá, de jobb ötletem nem lévén, a kezembe vettem Susayát. Legalább fitogtathatom az erőmet, és vagizhatok az új jártasságommal.
Feldoblak, és körbenézel nekem, rendben, töki? – Költői kérdés volt, tudtam, hogy aranymajmom soha nem menne ebbe bele, így egyszerűen csak fel akartam lendíteni, ahogy tájékoztatom a szituról, de a következő meccsünk közbeszólt: teleportálódtunk. Kezemben Susayával ámulva lestem körbe ebben a bazi nagy…. mi a francba kerültünk mi?! Könyörgöm, én panelházban nőttem fel, nem nyomornegyedben, felénk kultúrája volt a teregetésnek, és nem harcterek díszítettek a mosatlannal!
Az lendített ki nagy bámészkodásomból, hogy Susaya lendületet vett a kezemben, én meg elhatároztam, hogy segítek neki, és ha már az én tervem volt, megreptetem. Neki is feszültem, hogy jól feldobom a kötelekre, de a kezem csődöt mondott, a súlyemelésem befuccsolt, Susaya meg egy béna kecskeugrás-szerűség után előttem fél méterre a földön landolt.
Bocs, haver, elfelejtettem, hogy le vagyok tiltva – heherésztem mint valami csóró tökkelütött, és hogy ne kelljen látnom, ahogy Susaya szinte látható becsmérlő pillantást vet felém örökké lecsúszott homlokpántja mögül, tekintetemmel gyorsan ellenfelünket kerestem. A hangját már hallottam, köszönt a drága, ott muzsikált fülemben édesen raccsoló egzotikus szava járása. Oh, biztos francia a kincsem! – vigyorgok magamban, nem leszek én rasszista, attól még, hogy francia… érted… doesn’t matter had sex – gondoltam, de aztán feltűnt Susaya dermedtsége, és végre én is megláttam a csajt a pálya másik oldalán. És a petjét. Hát a pofám leszakad, már megint ezek?! Ott álltam, mint akit rajtakaptak, és tök döbbenten hesszeltem a csajt. Ez a meccs nagyon gáz lesz…

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Lotti vs Saru Taidana Empty Re: Lotti vs Saru Taidana

Témanyitás by Lotti Hétf. Feb. 11 2013, 20:59

Mérgesen pillantok a srácra. Rohadtul bunkó volt tőle, hogy egyszerűen ignorált engem odakint. Mégis mit képzel magáról? Megnyer egy küzdelmet meg van egy majom a kezei között, máris levegőnek nézhet mindenkit?! A ficsúr, most majd jól hátsón penderítjük Starkkal! Vagyis csak Stark, én nem hiszem, hogy bármit tudnék vele kezdeni. Azt hiszem az is biztos, hogy nem számít neki: lány vagyok, akkor is lelkiismeret furdalás nélkül püfölne engem.
Ami másik furcsa dolog pedig az, hogy mióta meglátott engem idebent, dermedten ácsorog, még az állatát is elejtette. Nem baj, jól tette. Az a majom bénább még az én szörnyemnél is. Mégis mire lehet használni egy olyan csöppséget? Agyrémet kapnék, ha nekem lenne olyan segítségem, mint a srácnak...
- Miért nem észrevenni előbb? Bemutatkoztam... - nyögöm elkeseredetten a fiút végigmérve. Még mindig le van döbbenve, vagy nem tudom. Kezd kissé kínos lenni. Azért azt nem gondoltam volna álmomban sem, hogy képes vagyok így megigézni valakit! De sebaj, ha ezt is felírhatom a képességek listájára, azzal csak több leszek!
Azonban nem akarom, hogy az ellenfelem sztázisa alábbhagyjon, így szó nélkül Starkhoz lépek és az egyik ujjammal megpöckölöm a hozzám legközelebb eső hátából kiálló tüskét. Az állat erre rám figyel, mire én a srác felé bököm az állammal. Nem is kell több a szörnyetegnek... Szeme felvillan, s egy nagy üvöltés kíséretében megindul egyenesen az ellenséges kis pet irányába, hogy egy jókorát harapjon ki annak a husikájából. Ezt képletesen értem...
Én meg mit csináljak? Jobb híján a kezemben lévő pálca az egyetlen olyan, amivel csapkodni tudom a fiút... A legutóbb nem használtam ki ezt a lehetőséget, mert csak a menekülésre koncentráltam... Talán most aktivizálnom kellene magam.
Lassú léptekkel kezdek közeledni Second Life kristálybolt tulaja felé. Tempómat egyre gyorsítom, mag végül elérem azt a sebességet, amit a három pontos gyorsaság megenged. A tervem az, hogy megpróbálom lecsapni a pálcámmal, aztán meg... Majd hozza a többit a pillanat heve!

_________________
[No Signature Available]
Lotti
Lotti
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Lotti vs Saru Taidana Empty Re: Lotti vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Kedd Feb. 12 2013, 13:12

Oh, bakker – találtam meg jópár pillanat után végre a hangomat, ahogy az ellenfelemet stíröltem. Nem akartam hinni a szememnek, pedig az enyém aztán extra megbízható, cserben nem hagyna, érted, de a franc akarta, hogy a szemem szembesítsen vele, hogy végül ezzel, pont ezzel a csajjal kerültem szembe.
Oh, bakker – ismételtem meg újfent az előbb elhangzottakat, de azon túl, hogy ezzel semmiféle változatosságot nem hoztam a beszélgetésünkbe részemről, még a csaj kérdésére sem válaszoltam. A tarkómat vakarásztam zavaromban, nem voltam messze attól, hogy tökkelütött módjára még esetleg vigyorogjak és heherésszek is. Gáz, gáz a helyzet, Taidana-fiú! – emlékeztettem magam. Nem mintha szükség lett volna rá. Egyik lábamról a másikra álltam. Már ott tartottunk, hogy Susaya is kérdőn lesett vissza rám. Néhány pillanatig álltam a tekintetét, majd kapcsoltam: jah, tényleg, tenni kéne valamit.
Menj már, menj! Tapsra vársz? – OK, némileg több volt az ingerültség a hangomban annál, mint ami alapesetben szokott lenni, de valljuk már be, hogy azért az Elemi Erejű Sötétség Mob tökre nem hétköznapi ellenfél. Meg ránézésre az idomárja sem. Nagyon nem.
Hát akkor most majd muszáj lesz produkálni valamit, nem? – tértem vissza a tarkóvakaráshoz, meg a csaj bámulásához, kit érdekel, hogy közben a petje mit is csinál? Susaya úgyis kezeli a helyzetet. Nekirohan ő, aztán fel egy vászonra, onnan a madzagra, hát persze, a helyzeti előnyt nyilván ki kell használni, aztán amikor fenn van, egy hangos és meglepett majomrikkantás, majd a földre vágódik. Zavartan lesek oldalra: nagyon úgy tűnik, hogy Susaya kapaszkodásra szánt kezének kevéske a kötél vastagsága, és képtelen megkapaszkodni benne. A zuhanással magával rántotta a lepedőt is, naná, hogy az rázuhan. Lényegében a levegővel hadakozik, ahogy próbálja levetni magáról. Ide gurul, oda gurul… Ég a pofám miatta, de komolyan! Nyomorék! Szerencsétlen! Beéget a csaj előtt!
A neved még nem is mondtad – harapom be a szám szélét a jelenetet látva, és reménykedő pislantásaim reflektorában figyelem, ahogy elindul felém. Oh, rajtam ne múljon, én is teszek néhány lépést az irányába. Ahogy futásba vált, némileg elbizonytalanodom, hogy akkor mit is akarhat tulajdonképpen, aztán ahogy felém vágtat, kétség nem férhet hozzá:
Nézd, nem beszélhetnénk ezt meg? Mondjuk egy csésze kávé mellett? Tudod, kávé, finom lötyi, bár tény, hogy nem tea, de azért… – zavarodok bele saját mondanivalómba, és ez jobban elvonja a figyelmem, mert bakker, most már nem is Susaya, hanem saját magam égetem be magamat a csaj előtt, ez ultragáz, és ezzel egyidejűleg garantálom, hogy amint Lotti megérkezik, semmilyen ellenséges szándékkal nem fog találkozni, hacsak nem veszi annak a némi pírt az arcon, meg egy bizonytalan „Na, mit gondolsz?" félhangos tudakolózást.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Lotti vs Saru Taidana Empty Re: Lotti vs Saru Taidana

Témanyitás by Lotti Csüt. Feb. 14 2013, 20:16

Kerekedett szemekkel vad fékezésbe fogok, midőn a srác a nevem felől érdeklődik. Na persze nem vagyok meglepődve azon, hogy nem tudja a nevem, mert másra sem figyelt oda, nem még majd erre! Az idegesítő az, hogy viszont ő számon kéri rajtam, hogy miért nem mondtam eddig... Mintha amúgy is nekem kellene előre bemutatkoznom, micsoda bunkó! Nálunk Németországban nem így mennek ám a dolgok, pff, bezzeg itt Japánban annyival több a tapló...
- Mondottam, hogy Lotti! - vágom vissza pukkadozva, de nem kérdezem meg, hogy hogyan őt hogyan hívják, majd csak rájön magától hogy neki is be kellene vallania a nevét. Vagy ha nem teszi meg, akkor Bunkó-nak fogom hívni és számolgathat magában, hogy miért találtam ki ezt neki. Bunkó! Jól hangzik.
Starkra pillantok, aki szintén tanácstalanul ácsorog, csak ő meg a majom előtt, aki éppen egy lepedővel birkózok. Mi fene? Nem a szörnyemet kellene leterítenie? Vagy valami fétis, hogy lepedőbe burkolózva fetreng? Ejj, micsoda majma van ennek a srácnak. Legalább olyan fura, mint ő. Vagy jobban.
- Nem! - vakkantom oda ingerült a srácnak, mikor az kávéra akarna invitálni. Mi ütött belé? Épen egy küzdőtér kellős közepén vagyunk! Vagy ez valami megtévesztés akar lenni a részéről? Azt hiszi, hogy bedőlök neki és majd barátságosan odamegyek, megölelgetem, amíg ő leszurkál, vagy mi? Nem most jötten le a falvédőről...
Újra szaladni kezdek, de egy pillanatra Starkot is szemügyre veszem. Ráugrik a lepedővel birkózó majomra, de nem hiszem, hogy különösebben meg bírná sebezni, mert ő is belegabalyodik az érintett tárgyba a hátán lévő tüskéknél fogva. Óh istenem, lehetne néha körültekintőbb is! Most mégis mit gondolhat rólam a srác? Nem elég, hogy naivnak látszom, de még a petem sem félelmetes, mert kifog rajta egy lepedő, amiben amúgy már az ő állata is benne van. Hmm, lehet, hogy mégsem vagyunk olyan bénák...
Amint elég közel vagyok a sráchoz, meglengetem a pálcámat, amivel egyenesen hasba szeretném vágni. Ez akár sikerül, akár nem, inkább utána meghátrálok. Nem szándékozom sokáig a közelében maradni, mert ennyi erővel ő is nekem jöhet. Akkor pedig el lennék veszve, mer én nem tudok verekedni! Csak csajosan, de hát annak most nincs itt az ideje...

_________________
[No Signature Available]
Lotti
Lotti
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Lotti vs Saru Taidana Empty Re: Lotti vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Pént. Feb. 15 2013, 15:44

Oh, hogy csücsörít, amikor beszél – figyeltem elragadtatva tündéri kis ajkacskáját, ahogy nekem dumált. Csillogó tekintetem rajta függött, ahogy pukkadozott… Komolyan egy élmény volt. – Te vagy nekem a pütypürütty lány! – próbáltam bókolni, és egyben ignorálni Susaya sikongását a lepedővel való küzdelme közben, amibe – zavartan pislantottam oda, mert magához vonzotta a figyelmem –, már az EESM is belegabalyodott. – Nagyon cuki a peted… – próbáltam elütni valahogy, hogy undor költözött az arcomra: félelmetesnek tartanám, és bakker, tartom is minden más esetben, pedig ahogy elnézem, inkább ritka gusztustalan petje van, elég tré, és ahogy a vászonba csavarodva küzdenek mind a ketten Kicsi Mesterrel, mint valami B-kategóriás ultragáz underground-alja mozgó szoborcsoport. Zavart, hogy zavar, ahogy zavarnak. Igen, ez volt az igazság.
A figyelmem éppen eléggé el is terelődött ahhoz, hogy kellemetlen érzés kerítsen hatalmába: a hasam a központja, én pedig riadtan tekintek le, a csaj éppen hadonászik valamivel. Hát nem megsebzett?! – Hé, ez nem volt szép, raccsolós! – kerít hatalmába a düh, hogy én kiteregetem neki a lelkemet, odaadom neki a szívemet, erre csak annyira képes, hogy belém szúr. OK, egy küzdelem közepén vagyunk, tényleg, el is kap a hév, mondván, hogy ha így akarja, akkor leszek én is ilyen, rajtam aztán ne múljon, amilyen kis lassú teremtés, megetetem csigákkal, sőt mit csigákkal, az öklömmel, igen, megkóstoltatom vele az öklöm, meg a kafa sebzésem, hadd nyelje, nyeld csak kicsinyem. Felágaskodik bennem a férfiú virtus, nem csak a HP-m sebződött, hanem a büszkeségem, és utóbbin nem enyhíthet semmifajta SAO-rendszer, így hát bosszúból, puszta kézzel csapok oda neki én is, hadd érezze a szeretetemet és törődésemet!
Ezzel az erős karral védenélek meg mindentől, ha hagynád! – keskenyedik el a hangom, ahogy ha nem sikerül, hát megismétlem megint a csapást, és csak utólag esik le, hogy nem is kemény jobbhorgokat, hanem pofonokat osztok, csattanósokat, méghozzá pontosan annyit, amennyi csak szükséges ahhoz, hogy egy végre betaláljon.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Lotti vs Saru Taidana Empty Re: Lotti vs Saru Taidana

Témanyitás by Lotti Szomb. Feb. 16 2013, 15:41

Milyen pütypürütty lányról beszél ez az idióta?! Én nem vagyok semmilyen pütypürütty, ráadásul nem az övé! Ehh, miért hoz össze a sor állandóan az ilyen fogaskerék-hiányos alakokkal? Nem tudok mit kezdeni az ilyen helyzetekben a mindenségit! Arra meg, hogy Starkot dicséri szép szavakkal, még annyira nem tudok mit mondani neki, szóval azt meg főleg ignorálom. Még hogy cuki lenne? Egy szörnyről beszélünk, aki egy horrorfilmből lépett ki, nem pedig egy kiskutyáról, vagy cicáról. Mégis mi rajta a cuki?!
Magasra emelem a kezemet és ügyesen rávágok a srác oldalára a pálcával. Szememmel az arcát fürkészem. Úgy tűnik meg van lepődve. Nem számított volna erre a lépésre? Azt hitte majd azért jövök ide, hogy lesmároljam?
Dühösen reagál lépésemre és az ő keze is mozgásba lendül. Egy pillanatra azt hiszem, hogy képen töröl, de ennek ellenére elég csajosan arcon csap. A kiadós pofontól hátrébb tántorodom, de nem ugrok neki, hogy bosszút álljak ezért az egyáltalán nem férfias lépésért. Meg is lepődök. Miért pofozkodik?
- Megvédeni? - csodálkozom el szavain. Most már tényleg tanácstalan vagyok. Ott állok egy helyben, karjaim lógnak formás alakom mellett, a pálcát épphogy nem ejtem ki a kezemből és nem tudom miről beszél az előttem lévő alak.
- Megvédeni mitől? Világtól? - kezdek el körözni a levegőben a pálcával. De csak a csuklóm jár körbe, így igen kis köröket írok csak le, miközben arcomon továbbra is értetlen mimika ül.
- Akarsz te harc egyáltalán? - vakarom meg a fejemet. Fél szemmel Starkra lesek, aki még mindig a lepedővel küzd.
- Elég játék! Hozzám! - kiáltom az állatnak, ami amint meghallja szavaimat, máris felpattan, nem törődve azzal, hogy esetleg a lepedő vagy a majom még bele van-e gabalyodva, s elindul felém.
Azt hiszem most nem csinálok semmit, csak kivárok. Ha ennyire nem akarja a küzdelmet, akkor fölösleges csapkodnom pálcikával, vagy Starkot rászabadítani. Megvárjuk míg letelik az idő, vagy mit tudom én...

_________________
[No Signature Available]
Lotti
Lotti
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Lotti vs Saru Taidana Empty Re: Lotti vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Hétf. Feb. 18 2013, 12:33

Hát az én fülemben kajak egy ballisztikus rakéta robbanása volt a pofon csattanása, amit lekevertem neki. Még én is meglepődtem, bakker, el sem tudtam képzelni, hogy akkor neki mégis mi játszódik le a fejében. A kis francia fejében. Hát nem tünemény? Én meg felpofozom. Királyság, Taidana, így kell csinálni, jah, a nő verve jó. Nyomorék!
- B-bocs! – kétszer futok neki a b betűnek, nem mintha problémát jelentene a kimondása, 18 mínusz 1-2 évnyi tapasztalatom van a helyes ejtésében, de ezúttal még az olyan alapvető dolgok is problémát okoznak, mint a beszéd. Ujjam helytelen szokás szerint megtalálja a bozontomat, és zavartan megvakarom a tarkómat, az orrom dörzsölöm, miközben hallgatom a csaj… Kiborulását? Hegyi beszédét? Kifakadását?
- A világtól, igen! – Kapva kapok azon, amit mondd, mert a világtól való megvédés az olyan tök menően hangzik, hősies cuccos, na, érted. Bólogatok is mellé lelkesen. Bármitől megvédem ezt a csajt, ellenszolgáltatásokért cserébe, érted – nyalom meg a szám szélét, majd visszatér a telefogas vigyor.
- Persze, akarok harc! – Igazság szerint bármire rábólintanék, amit ő ajánlj fel, legyen az… nem tudom, most egyáltalán mit is helyeseltem? Jah, igen, harc, hiszen egy küzdőtéren vagyunk, most ez egy viadal. Hát nem tudom, akkor esetleg talán most az jönne, hogy ha ő is szeretné, netalántán nekem kéne most vagy legalábbis minél előbb…
- Akkor most mossak be neked egyet?! – hápogok, mert semmilyen más helyes végkövetkeztetésre nem tudok jutni, csakis ezt akarhatta akkor a csaj. De most komolyan ezt akarja?! Franc se érti a női logikát, most töröljem képen megint? Baromság! Sokkal jobb dolgokat is el tudok képzelni. Jöhet a smár, aztán a házasság, hiszen dagad a poci, indul a kölyökprogram, két focicsapatnyit akarok… oh, a SAO-ban nincs gyerekáldás. Akkor meg főleg boldogság van!
Valaki landol a hátamon, meg sem rezzenek már, Susaya legalább végre túljárt Lepedő Úr eszén. – Grat, haver – mondom epésen, miközben felnyúlok, hogy megdörzsöljem az állát az én kis aranyból öntött pirosseggű páviánomnak.

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Lotti vs Saru Taidana Empty Re: Lotti vs Saru Taidana

Témanyitás by Lotti Szer. Feb. 20 2013, 20:46

Még bocsánatot is kér a pofonért. Úgy tűnik tényleg komolyan gondolja a dolgot, de minden esetre árgus szemekkel fürkészem minden mozdulatát, rezzenését. Stark persze nálam is jobban figyel a srácra. Értetlenül pillant rám, majd az állítólagos ellenfelünkre, végül megint engem les. Mintha még egy halovány nyüszítő hangot is hallatna, de nem esküdnék meg rá, lehet akár a szél is, vagy akármi. Nem adok neki semmit parancsot, habár látszik rajta, hogy arra vár. Biztos le akarja szedni azt a méhtelepre való arany-majmot. Szúrhatja a szemét.
És tényleg a világtól akar megvédeni, mint szavaiból kiderül, s azokhoz társuló lelkes fejrázása csak erősít szavain. Továbbra sem tudom, hogy higgyek-e neki, de azt hiszem nincs más választásom.
Aztán mégis rábólint a harcra, merthogy akarja. Most akkor mi van? Meg akar védeni, hogy el akar verni?! Döntse már el az isten áldja meg!
Újfent felkapom a vizet, ami talán látszik is rajtam, de dühömet újra ketté lövi egy mondattal, amit egyszerűen nem bírok kisilabizálni. Gyér japán tudásom csak annyit enged meg, hogy megértsem a szót: mosni. Meg valamilyen töltelék szavak.
- Huh? - nyögöm zavarodottan, majd Starkra pillantok, természetesen fölöslegesen, mert a szörny nem szolgál semmi infóval.
- Mosni mit? - tudtommal Aincradban nem lehet mosni, vagyis nem is lehet, mert nem koszolódunk. Óhh, csak nem..? Arrgh! Engem akar megmosni?! Azért ennyire nem kellene előre sietni, az előbb még harcról volt szó, most meg ez? Instabil a csávó, mint a csernobili négyes reaktor!
- E-Engem..? - teszem fel a kérdést legalább olyan bátortalanul, mint ahogy ő korábban bocsánatot kért tőlem. Mégis mire gondol? Miért akarna engem megmosni? Nem szaglok!
A biztonság kedvéért gyorsan megillatozom a karomat. Kellemes illatú. Akkor lehet, hogy a hátamat akarja megmosni, mint azokban a japán pornókban?! Mégis mit képzel rólam, hogy én majd odanyomom neki, hogy sikálja csak?! Pff..!
Karjaimat összefonom és gyanúsan nézek a srácra.

_________________
[No Signature Available]
Lotti
Lotti
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 118
Join date : 2012. Dec. 14.

Karakterlap
Szint: 3
Indikátor: Zöld
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Lotti vs Saru Taidana Empty Re: Lotti vs Saru Taidana

Témanyitás by Taidana Szer. Feb. 20 2013, 21:28

Azt veszem észre, hogy hideg kis kígyócska – nem, nem a félszemű változat – indul meg a hátamon, és egészen a tarkómig kúszik: kiráz a hideg. Fogalmam sincs, hogy mi a franc ez, de komolyan mondom, mintha hallani véltem volna valami iszonyatosan tök hallhatatlan dolgot. Hallatlan! Érted…
Nem.
Mindegy.
Én sem értem, tekintetem miért vándorol az Elemi Erejű Sötétség Mobra – meg az oldalt lebegő lepedőkre is, de nem, azok nem lebbennek, nem huzat volt –, de néhány másodpercig gyanúsan méregetem. Aztán Lotti sóhajt, mellkasa emelkedik és süllyed, ez az ár-apály jelenség kapásból magára vonja a figyelmem. Aztán kis munkával csak feljebb googlizok.
T U D N I K E L L H A L L A N I A S Z Í V S Z A V Á T, D E T U D N I K E L L, M I K O R É R D E M E S H A L L G A T N I
I S R Á
– nyekergi elégedetlenül a fejem tetejéről Susaya, és ez felér egy vakvarjús rikoltólidérc támadással, már ha van ilyen, de ha nincs, az aranymajmom gáz hangja annyi ihletelő erővel bír, hogy kapásból megalkotom neki ezt a szópárt.
Nem mintha nem az lenne minden vágyam továbbra is, hogy én ezzel a csajjal legyek egy pár. Igazán egy pár. Olyan összebújós egy pár. Egy pár. Még párszor kimondom magamban, hogy egy pár, mert érted, a szavaknak erejük van, hátha valóra válik, ha sokat ismételgetem: egy pár, egy pár, egy pár!
Aztán Lotti válaszol, nálam meg a levegő döbbenten bennreked.
Téged mossalak meg? – harapom be a szám szélét, ahogy ő kérdez, én visszakérdezek… bakker, nem, ez így nem volt túl férfias! – Csak nem rossz kislány voltál? Eltángállak, cica! – próbálom menteni a menthetőt és még a legjobbat kihozni belőle. – Hrr – utánzom egy fújó macska hangját, és játékosan felé karmolok, ujjam megakad a blúzában, a pulzusom megugrik, a szemem kiguvad, heherészek, és hopsz, tök véletlenül ott is felejtem akkor már a kezem, arcomra kiül a teljes siker minden boldogsághormont felvonultató mimika-áradata, ott van rajta az összes heuréka! és victoria!, és egyéb flancos ünnepszavak sorfala, miközben boldogan-szemérmesen felnézek, arcom már hajol is közelebb a lányéhoz, miközben blúzát magam felé vonom, oh my god! – ez az utolsó gondolatom, mielőtt…

_________________
A D A T L A P

Second Life Kristálybolt - "Kristállyal kereskedek, de életet adok el."

pontozás:
Taidana
Taidana
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 495
Join date : 2012. Aug. 27.
Tartózkodási hely : Aincrad?

Karakterlap
Szint: 15
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Lotti vs Saru Taidana Empty Re: Lotti vs Saru Taidana

Témanyitás by Rosalia Vas. Feb. 24 2013, 20:56

Habár komoly harcra nem került sor, a párbaj mégis élvezetes volt a nézők számára. Egyesek igaz fujjogtak, hogy csépeljétek már végre egymást, mert nem azért adták ki a pénzt a belépőre, hogy a szövegeléseteket hallgassák a látványos összecsapások helyett, de a zsűrinek így is sikerült értékelnie a küzdelmet. Harci taktika és környezet kihasználtsága nuku, de íme az eredmény:

207:209 arányban, tehát csupán két ponttal, de Saru Taidana nyerte a küzdelmet. A győzelemmel járó jutalom Taidanának 30 exp és 35 arany, ő jutott tovább a döntőbe. Mindkét résztvevőnek gratulálunk!

_________________
Mesélői adatlap
Mesélői színem: #cd4962
Rosalia
Rosalia
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 1543
Join date : 2012. Nov. 01.

Vissza az elejére Go down

Lotti vs Saru Taidana Empty Re: Lotti vs Saru Taidana

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.