Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DenDenTsuku

2 posters

Go down

DenDenTsuku Empty DenDenTsuku

Témanyitás by DenDenTsuku Pént. Jún. 04 2021, 21:04

Pet képesség:
Nagai shita - Kiöltött nyelv

Diamond nyelve meglehetősen hosszú. Bébiként közel két méter és ez evolúciónként növekszik. Támadásával, képes egy körre leszorítani ellenfelét, méghozzá úgy, hogy körbetekeri áldozatát. Lehűlési ideje: három kör.






Fogalmam sem volt mire számítsak, de meg kellett tennem. Kezdő nyulakat vadásztam. Túl cukik és fürgék voltak, de ki kellett bírnom. Veszélyesebbeket nem vállalnék, a nyúlfarokból pedig csak tizenöt darab kell. Egyszerűnek hangzott, mégis durván megizzasztott, sőt kifejezetten nehéznek bizonyult, mert ezek a nyamvadt nyulak, nem maradtak egy helyben. Kis késemet sírva vágtam beléjük, megszakadt a szívem értük, még úgy is, hogy a pokolba kívántam őket. Közben Diamond is szedegette őket sorba, így pár alkalom után úgy döntöttem, ráhagyom a piszkos munkát. Tökéletes volt. Erős támadásaival szétroppantotta a nyulakat, nekem pedig oda sem kellett néznem. Néha azért ellenőriztem, hol tart az ocsmányságom és ekkor tűnt fel a fejlődés, amit produkált. A nyulak egy ideig megdermedtek, majd szinte "maguktól" meghaltak. Ekkor villant fel egy kis ablak a menümben. Új képesség aktiválódott. Lenyitottam azt, majd elolvastam. Szemöldökránclova értelmeztem a sorokat.
- Hmm~ Még a végén hasznos leszel! - Csillant fel a szemem, miközben kezdtem megszokni a béka látványát. Nem tudtam szeretni, de igyekeztem legalább elfogadni. Nehezemre esett, viszont megkönnyítette ez a jó hír ebben. Figyelgettem egy ideig mégis mit és hogy csinál. Legbelül pedig egy furcsa érzés fogott el. Talán csodálat? Elgondolkodtam. Ki kéne próbálni máshol is, de jómagam nem kívánok harcolni. Fejlődjön csak a petem én távolmaradok az efféle agresszív, veszélyes dolgoktól. Azt hiszem meg kell ejtenem az első küzdőteremet, vagy arénámat. Jobbn megéri a második, de a fene sem akarja, hogy szarrá alázzák. A gondolataim hullámoznak ezt a kérdést illetőleg. A küldetésjelzőm felvillant. Időközben meglett a kért létszám a nyúlfarokból. Alig hozzáérve, finnyásan összeszedtem őket, az inventorimba raktam, majd leadtam a megfelelő npc-nek. Félve indultam következő állomásomra. Az arénatér felé.


A hozzászólást DenDenTsuku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 17 2021, 18:32-kor.

_________________
Színem:#4CEAF4

☆Adatlap (Ozi)            
☆Adatlap (SAO)
DenDenTsuku
DenDenTsuku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2021. Apr. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

DenDenTsuku Empty Re: DenDenTsuku

Témanyitás by Strea Kedd Jún. 08 2021, 14:33


Szia,
A petképesség így, ebben a két külön hatással rendelkező, hátrány nélküli formában nem elfogadható, de lássuk az alternatívákat:
1. Ha 1 körre lebénítod az ellenfelet és más hatása nincs a képességnek, az hátrány nélkül is okés.
2. Ha mérgezni akarod, akkor ezt hátrány nélkül max az irányítás felével teheted, de nem rögtön az első körben levonva a teljes felet (pl negyed-negyed a kövi két körben).
3. Ha az irányítás negyedénél több kárt akarsz okozni már az első körben, akkor a peted nem támadhat.
4. Ha mindkét hatását szeretnéd a képességnek, akkor írj hozzá hátrányt. (Értelemszerűen, ha a spec sebzés negyednél több, és még 1 körre bénítani is akarsz mellette, akkor a támadásvesztés már önmagában nem lesz elég hátrány, emellett a több hatással rendelkező képességeknek eleve gyengébbnek kell lenniük, mintha csak bénítani vagy csak mérgezni szeretnél.)

Írj ide a topicba, ha kiválasztottad, melyik a szimpatikus és átírtad a fenti reagot.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
DenDenTsuku Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

DenDenTsuku Empty Re: DenDenTsuku

Témanyitás by DenDenTsuku Csüt. Jún. 17 2021, 18:33

Az első opciót választom: 1 körre lebénítod az ellenfelet és más hatása nincs a képességnek.

_________________
Színem:#4CEAF4

☆Adatlap (Ozi)            
☆Adatlap (SAO)
DenDenTsuku
DenDenTsuku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 19
Join date : 2021. Apr. 30.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

DenDenTsuku Empty Re: DenDenTsuku

Témanyitás by Strea Pént. Jún. 18 2021, 09:35


Rendben, ezesetben elfogadom a képességet ^^

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
DenDenTsuku Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

DenDenTsuku Empty Re: DenDenTsuku

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.