Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Allen Dante

3 posters

Go down

Allen Dante Empty Allen Dante

Témanyitás by Allen Dante Pént. Dec. 28 2012, 21:44

Név: Sara Lightsworm
Nem: Lány
Kaszt: Íjász
Kor: 17

Vagyon:
Ismeretlen

Kinézet: Anyai ágon japán, apaion angol. Leginkább anyja vonásait örökölte. Magassága átlagos, körülbelül 170 cm magas. Haja fekete, szemei kékek, de akár szürkének is nézheti az illető. Akármit is viseljen, egy piros/vörös masni mindig a nyakában van.
Allen Dante Girl34

Jellem: Kicsit visszahúzódó, de kedves lány, aki bármikor segítene barátainak. Néha kicsit naiv, és rácsodálkozik a dolgokra, de valójában nagyon intelligens és művelt személyről van szó.

Pontok:
Élet: 1->+1
Fegyverkezelés:1->+3
Erő: 0->+1
Kitartás: 0->+1
Gyorsaság: 3->+2
Speciális képesség: 0->+2

Felszerelés:
Kezdő íjász felszerelés

Képesség:
Ice Barrage:
Egy olyan lövés, ami az ellenfelet mozgás képtelenné teszi, majd lelassítja. A képességnek az ereje függ a használó szintjétől, ugyanis a „fagyasztás” annyi körig tart ahányas a használója. A fagyasztás mozgás képtelenné teszi az ellenfelet, de a szemből jövő támadásokat hárítani tudja. A lassítás abból áll, hogy az ellenfélnek a gyorsasága egy körig a felére csökken. A képességet annyiszor tudja használni, és annyi emberen egy csatában, ahány speciális képesség pontja van.

Találkozásnak a története:

Egy újabb nap kelt fel a Kezdetek Városában. Mint mindig a reggelivel kezdtem, a fogadóban ahol megszállok minden este. Ez szinte már rutin számomra, hogy Annei az emeleti lépcsőfordulónál üdvözöl és megkérdezi, hogy mit kérek reggelire. Miután meg reggeliztem, elmegyek a városba körülnézni, hátha akad egy ínyemre való küldetés. Valahogy így telnek a napjaim, hol találok küldetéseket, hol nem. Éppen a főtéren sétálgatok, mikor észreveszem, hogy néhány srác körbeáll egy lányt, aki látszólag nem nagyon élvezi azt a szituációt. Odamegyek hozzájuk és megszólítom őket.
- Na de uraim, nem szép dolog zaklatni egy ilyen bájos hölgyet. –mondom széles vigyorral az arcomon, de közben a védekezésre is készülök, mert van egy érzésem, hogy az egyikük le fog keverni egyet.
- Ne szólj bele kölyök, nem a te dolgod. –kiált rám, és ahogy sejtettem meg is akar ütni, de nem hagyok neki alkalmat rá, megragadom a karját és a vállam felett átdobom.
- Nos, én nem így gondolom, főleg úgy hogy megtámadtál. –mosolyodok rá a földön lévő férfira, vagyis inkább fiúra, hisz alig lehet nálam idősebb pár hónappal, vagy maximum egy évvel. De a baj párban jár, tartja a mondás, mert az egyik társa szintén rám támad, de pechére eléggé magas szinten űzöm a harcművészetet, így könnyűszerrel leszerelem a támadást és őt is két vállra fektetem. Hamarosan a tömegből előáll egy magas, nyurga srác, és megszólít.
- Látom jó vagy a közelharcban, ezért nem kockáztatom meg, hogy neked megyek, inkább kihívlak egy párbajra.
- Lenne egy kérdésen, ki vagy te? –teszem fel a kérdést, ami mit ne mondja eléggé célra törő, mivel ő hívott ki és még be sem mutatkozok.
- A nevem Claus, és ennek a bandának a vezetője vagyok.
- Így már mindjárt más, az én nevem Bornis, örvendek. Nos, akkor, ezt most szögezzük le, ha én nyerek, akkor békén hagyjátok a lányt és elmentek innen, meg felel?
- Teljes mértékben, de ha én nyerek, mindent elverek rajtad, amit a társaimnak okoztál.
Erre választ már nem adok, csak bólintok rá, és hamarosan meg is jelenik a kihívás kijelző, amit el is fogadok. És a harc elkezdődik. Az első csapásából látszik, hogy hatalmas erővel rendelkezik, de a gyorsasága meg sem közelíti az enyémet. Amint a csapását hárítom, egy gyors ellentámadásba kezdek, ami telibe is találja. Ettől egy kicsit meghátrál, de nem adja fel. De a támadásai így sem sikeresek, teljesen átlátom a támadásait, és térek ki előlük. Már teljesen átvágtam a páncélját, így az életpontjait veszem célba, amiket hamar el is veszek, így a párbaj véget is ér. Belátva a vereségét az ellenfelem elhagyta a főteret a bandájával együtt. ezután odalépek a lányhoz és megszólítom.
- Gyere velem, meghívlak egy italra. –mondom neki és megragadva a kezét a fogadóba viszem ahol megszálltam.
Amint beérünk Annei fogad minket és amint meglát bennünket, ahogy a kezét fogom az ismeretlen lánynak kajánul elmosolyodik, majd egy asztalhoz vezet minket és felveszi a rendelésünket.
- Bocsánat, hogy ilyen váratlan módon magammal rángattalak, de hirtelen ez jutott az eszembe. Remélem nem okoztam ezzel nagy problémát.
- Mmm, sőt inkább köszönöm, hogy segítettél. Nem tudom, hogy mi történt volna, ha nem jössz. Amúgy Sara-nak hívnak, örvendek.
- Szintúgy, engem Bornis-nak. Mond csak miért támadtak le azok a srácok a téren?
- Azt akarták volna, hogy csatlakozzak a csapatukhoz. De én nem akartam, de ők nem tágítottak, és nem hagytak el menni sem.
Közben meg jön a rendelésünk, amíg azokat fogyasztjuk, megtudok néhány dolgot Sara-ról, többek között, hogy Angliában él, és mellette néhány hobbijáról is tudomást szerzek. Amikor fizetek, Annei a kezembe nyom egy szórólapot majd hatalmas vigyorral az arcán eloldalog. Megnézem és látom, hogy egy kisebb fesztiválnak a szórólapja, ami a mai estén lesz. Elgondolkozok, hogy mit is kéne tennem, végül arra a következtetésre jutok, hogy elhívom magammal Sara-t. Ő egyből igent mond a meghívásra, megbeszéljük, hogy este hét órakor találkozunk a főtéren. Ezután külön váltunk és mind a ketten megyünk addig is a magunk dolgára. A megbeszélt időpont hamar eljön, a biztonság kedvéért korábban a találkozó helyére megyek, és ott várok rá. Ahogy a tömeget nézem, látom, hogy a lányok nagy többségén yukata van. Ezt nem is csodálom, mivel a játékosok nagyszázaléka japán és a fejlesztők is azok. Így most egy japán fesztiválon is részt vehetek. Eljön a találkozó időpontja, és Sara megjelenik. Gyönyörűen tündököl a lemenő nap és az utcai kivilágítás együttes fényeiben. Ezután elindulunk a fesztiválra, majd elvegyülünk a hatalmas tömegben. Az órák csak úgy repülnek, mígnem közeledik az éjfél. Ekkor Sara megkér, hogy kövessem őt. Egy dombra megyünk fel, ahonnan belátni az egész várost, ekkor éjfélt üt az óra és a tűzijátékok, mind az égbe repülnek, és gyönyörű színpompába öltöztetik a fekete eget. A műsor végén Sara felém fordul és megragadja a kezemet.
- Bornis, köszönöm ezt a napot, nagyon jól éreztem magam veled. Nem hittem volna, hogy találkozni fogok olyas valakivel, mint te, örülök, hogy ez megtörtént. –mondja, majd menne is el, de én nem engedem el.
- Ha… ha ennyire jól érezted magad velem, akkor ne menj el. Maradj velem, és ígérem, hogy több ilyen napban lehet részed. –azzal rámosolyodok.
- Komolyan gondolod? –kérdezi, amire én bólintok. – Akkor, ha nem bánod mostantól a társad lennék…
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty Re: Allen Dante

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Dec. 29 2012, 11:42

Szia!

Az NJK-t elfogadom. Beleírhatod az NJK listába. Csak arra kérlek, hogy küzdőtéren ne használd társként, kivéve, ha előre megbeszéled a küzdő féllel.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty Jellem és név módosítás

Témanyitás by Allen Dante Vas. Jan. 13 2013, 13:29

Jellem:
Allen, mint, a valóságba, és mint a játékban egy nehezen kiismerhető természettel, jellemmel rendelkezik, de ha egyszerűen valaminek nevezni szeretnénk a jellemét, azt mondanánk rá, hogy olyan, mint egy kaméleon. Folyamatosan alkalmazkodik a környezetéhez, és hidegvérét, nyugodtságát, racionalitását, egy pillanatra sem veszíti el. De ha valaki több időt is eltölt vele az ember, akkor hamar rájön, hogy valójában milyen is. Akik rászorulnak, szívesen segít semmiféle ellenjuttatás nélkül. Természetesen nem nézi jó szemmel, hogyha egyes emberek terrorizálnak másokat, ilyenkor mindig beleavatkozik, és próbálja megoldania dolgot, ha másképp nem, akkor harccal. Mindig a végletekig küzd, és sosem adja fel, képes az utolsó pillanatokban is erőt venni magán és felállni. Az ölés nem a kenyere, ő inkább a pszichológiai hadviselésnek a híve, inkább szellemileg megtöri ellenfelét és úgy „bünteti” meg. Általában úgy, hogy „megmutatja”, nekik milyen a halál, innen van a Fehér Kaszás elnevezés. Pontosan nem lehet megfogalmazni, hogy ezt hogyan is viszi végbe, de köze van a kisugárzásához, ami olyan aurát képes árasztani, ami az emberekben a legnagyobb félelmeiket felszínre hozza, ilyenkor tekintete üressé válik, mint a sötétség, ami magával akarja rántani az embert. Ám van egy másik, ami nyugodtságot, és békességet áraszt, amivel barátkozni szokott, vagy az embereket próbálja jókedvre deríteni, vagy vigasztalni, ilyenkor általában egy mosollyal, vagy fejsimogatással oldja meg a dolgokat. Mivel tudja, hogy milyen valakit elveszíteni, aki közel állt hozzá, ezért folyamatosan arra törekszik, hogy ezt ne kelljen átélnie senkinek sem. Gyors helyzet felismeréssel és emberismerettel rendelkezik. Képes akár hamar kiismernie ellenfelét, beszélgető partnerét. Nem túl beszédes, fiatalemberről van szó, harcok alatt nem beszél sokat, de ha egyszer úgy dönt, hogy beszélhetnékje van, akkor belekezd és eléggé nehéz „lelőni” őt. Ekkor akarva-akaratlanul képes másokat megbántani, de hamar észbe kap és bocsánatot kér az illetőtől, illetőktől. Mivel sokáig volt solo player ezért még benne van az, hogy; „egyedül mindent megoldok”, de hamar belátja, hogy a nagyobb feladatokhoz, mások segítségére is szüksége van, amit igénybe is vesz.

A jellememen kívül szeretném a nevemet Allan Ange-ról Allan Dante névre módosítani, és a Bornis-t is erre szeretném átíratni.
Vagyis adatlapon: Név: Allen Ange -> Allen Dante
oldalon szereplő név: Bornis -> Allen Dante
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty Re: Allen Dante

Témanyitás by Cardinal Vas. Jan. 13 2013, 14:35

Ossu! Very Happy

Szép részletese sikerült az új jellemleírás, elfogadom a pályázatot! Kérlek, frissítsd az adatlapod az új jellemnek és névnek megfelelően! Ne feledd, hogy ezentúl az új neveddel fogsz tudni bejelentkezni az oldalra!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty Kaszt váltás

Témanyitás by Allen Dante Csüt. Feb. 14 2013, 21:43

Nos, ezt már egy jó ideje fontolgatom, hogy mikor is kéne megtennem és már elszántam magam rá. Leginkább azért teszem ezt, mert reményeim szerint jobban illik hozzám, mint az elődje, és a másik ok, hogy kezdtem unni a kardot Very Happy

Ismét napos reggelünk van, a digitális madarak csicseregnek, a digitális Nap ragyog a digitális égen, szóval ez egy digitálisan szép napnak indul. Ezen agyalva kimászok az ágyból és magamra ölteném a ruhámat, mikor a felszerelésem között megpillantok egy számomra ismeretlen tárgyat, először nem tudom mire vélni ezért, mint mindig a kíváncsiság vezérletével megnyitom a tárgyat, ami egy ablakot jelenít meg előttem;

Tisztelt Allen Dante,
Ezennel felajánljuk önnek, hogy lehetősége legyen egy kasztváltásra, a választott kaszt bármi lehet,
ami a játék keretein belül található meg, és melléje kiválaszthatja a fegyverét is.
Ezt a lehetőséget azért kapja, mert Ön, részt vett a BETA tesztelésen, ezért kapja tőlünk ezt a kis ajándékot.
Üdvözlettel, Kayaba Akihiko

Nos, eléggé érdekes kis üzenet és hát nem mindennap kap ilyet az ember. Így gondolkodóba esek, ezzel egyetemben visszahuppanok az ágyra. Sokáig csak nézek előre, oly módon, hogy a fogaskerekek az agyamban abszolút nem forognak. Ezért egy hatalmas sóhajjal hátradőlök és tovább töröm a fejemet.
- Vajon mit kéne tennem? De eléggé csábító ajánlat, de ha váltanék, akkor mit válasszak… hm. –töprengek továbbra is, mikor egyszer csak eszembe jut valami. – Ha már úgy is a Fehér Kaszásnak „hívnak”, akkor miért is ne váljak azzá.
Ezt a lehetőséget egyedül a harcművész kasztnál tudom kijátszani. Egy kis habozás után el is döntöm, hogy mit szeretnék. Rámegyek a harcművész kasztra és kiválasztom hozzá a kezdő fegyvert, ami nem más, mint egy kasza. Ekkor kicsit furcsán kezdem érezni magam, mintha forogna velem a világ, majd hirtelen abbamarad minden és ez után úgy vagyok mintha mi sem történt volna, csak annyi különbséggel, hogy a felszerelésem között egy kaszát találok és mikor a Szabdalót szeretném felszerelni, már nem tudom, de a kaszát könnyűszerrel véghezviszem.
- Hát… akkor ennyi volt a kardforgató karrierem. Bár talán nem is bánom, a BETA-t is azzal a kaszttal játszottam, kell egy kis változs. –jelentem ki boldogan, majd lemegyek az ebédlőbe.

Fegyver:
Egy két métert megközelítő nyéllel rendelkező, borotvaéles pengével felszerelt kasza, aminek végén egy másfél méteres lánc lóg.

Allen Dante Women_wings_black_rock_shooter_scythe_dead_master_desktop_1600x1000_hd-wallpaper-858347
// Csak a kaszáról egy kép, a lánc sajnos nem látható :/ //

És ha lehet akkor a képességemet is módosítanám:
Eddig a sebzés: gyors/2+erő
De az új: Gyorsaság(plusszok nélkül)+fegyverkezelés
Természetesen a többi maradna, de ha nem elfogadható, akkor azt majd módosítom.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty Re: Allen Dante

Témanyitás by Cardinal Pént. Feb. 15 2013, 03:01

Ossu!

A kasztváltást elfogadom, a képességmódosítást viszont nem tudom, ehhez szükséges volna, hogy visszaüssön a képességed használat közben vagy utána valahogyan.

Inventory-dba kerül egy Kezdő Kasza (+1 erő), a kardodat pedig innentől fogva nem tudod felszerelni.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty Kinézet bővítés

Témanyitás by Allen Dante Vas. Márc. 03 2013, 22:04

Bővíteném a kinézet leírásomat, ami mondhatni... maradjunk annyiban kicsit gyatra volt ehhez képest Very Happy

Allen egy félvér fiú, mivel apja angol, anyja pedig francia, így mondhatni, mindkét oldalról örökölt néhány vonást. Apjától a magasságát örökölte, vagyis az ő családjától, ami 187 cm, mert az anyai felmenői mind alacsonyak voltak. Ezzel a magassággal mindig is kitűnt kortársai közül. Bőrszíne a fehér és a kreol közötti átmenet. Az anyai családjától az ezüst hajszínt örökölte, ami minden egyes családtagnál megfigyelhető, így nála is, ami félhosszú, vagy a fiúk esetében már hosszúnak számító hajhossza van. A hajszínhez párosul a zöld vagy kék szemszín, de Allen esetében a zöld. Mivel jó pár évig vívást és harcművészetet tanult, így megfelelő izomzattal rendelkezik, persze ez nem olyan látványos, mint amilyen a testépítőknek van, hanem mondhatni, hogy azért diszkrétebb azokénál, ha egyszerűen meg akarnánk fogalmazni, azt mondanánk, hogy szálkás.
Ruhaviselete, kicsit talán eltér a korabeli fiatalokétól, mert jobban kedveli az alkalmi megjelenést, mint a sportos, utcait. Az egyszerű színvilágot kedveli, semmi minta, vagy csini-vili, csak egyszínű ruházat. Általában a fehéret és hozzá valami világosat szokott viselni, de van mikor a sötétebb ruházat is megjelenik nála, amik leginkább a feketére hajaznak. Majd erre felvesz egy zakót, ami nem üt el az alatta lévő ingtől. Természetesen az öltözetéhez elengedhetetlen a nyakkendő, ami tökéletesen passzol az hozzá.
Mielőtt még bárki is azt mondaná, hogy ez az összeállítás gátolná a harcokban, nem, tökéletesen mozog, talán még szabadabban, mintha az alap harci ruházatot viselné.

Spoiler:
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty Re: Allen Dante

Témanyitás by Cardinal Hétf. Márc. 04 2013, 04:31

Ossu!

Elfogadom, örülök, hogy a jellem mellett ez is bővült Very Happy Az adatlapodon ne felejtsd el frissíteni!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty 2. speciális képesség pályázat

Témanyitás by Allen Dante Vas. Márc. 31 2013, 14:50

Akkor ennek is eljött az ideje, spec képesség 2 :3

Will of the Reaper:
Passzív képesség, mely bármikor aktív. Elve azon alapszik, hogy a fegyverkezelés (felszereléssel)/4-et hozzá adja az erőhöz. Azonban, hogy vannak korlátai is, ami abból áll, hogy az erőpontokra minden harmadik (3.) szinten lehet rakni, aminek maximális értéke kettő (2) pont. A másik, az, hogy fegyverkezelésre szintenként három (3) pontnál többet nem rakhat a játékos, de ezeket, akár minden szinten pontozhatja. A sikeres boss fightok után kapott pontot, sem az erőre, sem a fegyverkezelésre nem rakhatja.
+ a jobb átláthatóság érdekében, jobb lenne ezt az értéket egy + oszlopban jelölni :3

Story:


Ez a nap is úgy indul, ahogy a többi, békés, kellemes, nyugodt, mit is kívánhatna egy pihenésre vágyó srác, aki megannyi megpróbáltatáson esett már túl, és még ki tudja, hogy miket kell elviselnie. Vagyis egy szó, mint szár, ma a pihenés napja van. Így a megszokottnál egy kicsit többet maradok az ágyban heverészéssel töltve az időmet, de amint a gyomrom úgy rendelkezik felettem, hogy ideje lemenni, reggelizni, nem tudok ellentmondani a parancsának. Így komótosan kimászok a takaró alól, és elindulok az ebédlő fele. Mikor leülök az asztalhoz Annie lép oda hozzám és megkérdezi, hogy mit óhajtok enni. Egy kis gondolkozás után, úgy döntök, hogy egy kiadós angol reggelit rendelek. A reggelim kisvártatva meg is érkezik, aminek rögtön neki is állok. Az ízek mennyeien összeértek a számban, mintha az otthon ízeit csalták volna bele, ebbe a játékba. Amint végzek vele, felállok, megköszönöm az ételt és elhagyom a fogadót, hogy valamivel elüssem a napomat. Gondolkozni kezdek, hogy vállaljak egy rövid küldetést, vagy inkább küzdjek meg valakivel. Az utóbbi valószínűbbnek tűnik, mert, ahogy egy sikátor előtt haladok el, látom, hogy néhány suhanc, mert másnak nem tudom őket nevezni, egy párt zaklatnak. Nagyon nem tetszik ez a jelenet, ezért bármiféle tervezés, gondolkodás nélkül odamegyek hozzájuk.
- Ejnye, uraim. –szólítom meg őket, majd végig futtatom rajtuk a szememet. – Kérem, fejezzék be, mert még csúnya vége lesz. –folytatom mondandómat a három férfi fele.
- Mit akarsz kölyök? –kiált rám az egyikük, aki éppen a megtámadott fiút fogta, amíg társai a lányra mozdultak rá.
- Csak annyit, hogy engedjétek el őket. –mondom egy széles mosollyal az arcomon.
Ennek hallatára egymásra néznek, majd elkezdenek hangosan nevetni, végül az egyik, amelyik a lány közelében van, odalép hozzám, és megragadja a zakómat, majd a falnak nyom.
- Kölyök, ha nem kotródsz innen, nagyon megjárhatod.
- Hm… -s közben rántok egyet a vállamon. – Megkérhetnélek, hogy engedd el a ruhámat. –mondom neki, de hangom, már jóval komolyabban hangzott, mint az előbb. A kérésemnek nincs nagy hatása, sőt most még jobban elkezdtek nevet. Még egyszer megkértem, hogy eresszen, de ekkor is süket fülekre találok. – Hát rendben. –szólalok meg ismét, majd megragadva a fickó karcát kicsavarom, és földhöz vágom. – Hogy ti nem értetek a szép szóból.
- Te kis rohadék. –kiált fel a másik lánynál lévő alak, és indulna is felém.
- Állj. –kiált rá a társa, aki még talpon van. – Értelmetlen lenne, inkább döntsük el ezt egy párbajban. Mit szólsz hozzá, kisfiú?
- Felőlem, de szerintem nem itt szeretnétek küzdeni.
- Persze hogy nem. –mondja, és a főtérre mutat. –Küzdjünk meg ott, még nézők is lesznek.
Bólintok, hogy rendben van s elindulunk a „küzdőtérre”, közben a két fogvatartottat elengedik, akik abban a pillanatban el is menekülnek a helyszínről. A térre érve felállunk egymással szembe és közben várom a felkérést. Eddig az indikátorukat nem is figyeltem, de most végre szemügyre tudom venni. Mindhárman piros játékosok, így vélhetően a küzdelem, amit fel fognak ajánlani, a teljes életes. Az elméletem helytálló volt, és a felkérés megérkezik, amit elfogadok. Vélhetően a vezérükkel állok szemben, aki egy kardforgató, ezt a fegyveréből tudom megállapítani. Az időzítő lejárta után elkezdődik a küzdelem. Ő ront nekem, elsőnek, de a támadását könnyedén tudom hárítani, így egy ügyes mozdulattal elkerülve indítom az ellentámadást, ami betalál, de életet nem vettem le vele. Még néhányszor ezt megismétlem, de éppen, hogy sikerül megsebeznem. Piszok sok élete van, nekem meg alig van valamennyi sebzésem. Már kezdem magamat fáradtnak érezni, amire az ellenfelem is rájött, így kapva az alkalmán, ismét támadást intéz ellenem. Amit az életcsíkomra tekintek, látom, hogy jóval a felét levette. Ez így nem jó, jegyzem meg magamban, hiszen még egy találat és nekem annyi. Valamit tennem kell. Ha szerencsém van, akkor sikerül annyi sebzést bevinnem, mielőtt ismét kifulladok, hogy megnyerjem a küzdelmet. De ez jelen helyzetemben veszett ügynek tűnik, de semmiképpen nem adom fel. Felállok a földről és néhányszor megforgatom a kaszámat, majd megindulok feléje. Mikor a közelébe éreke egy hatalmas ugrással átugrom, majd néhány vágást végzek rajta.
~ Még, még, még, még többet kell, bevigyek neki. –ismételgetem magamban.
Végül azt veszem észre, hogy egyre nagyobbakat sebzek rajta, hirtelen nem tudom, hogy miért van ez így, de ha már ez megtörtént, akkor itt ne állunk le és fejezzük be. Végül elérkezett az utolsó csapásnak az ideje, aminél felugrik az ablak, hogy meg akarom őt ölni. Lendítem is a kaszámat, hogy a fejét levágjam, de mikor már a nyakánál lenne a penge rányomok a nem opcióra, így megkímélve az életét.
- Ennyi volt, most az egyszer életben hagylak, de ha legközelebb találkozunk, nem leszel ilyen szerencsés. –mondom neki, s azzal hátat fordítok neki.
Amint elhagyom a főteret a menümet böngészem, hogy mitől lehet az, hogy a sebzésem egyik pillanatról a másikra megugrott, végül megtalálom, egy új képesség, érdekes… azzal az égre pillantok és egy hatalmasat nyújtózkodok

//a storyra csak ennyi tellett :/
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty Re: Allen Dante

Témanyitás by Cardinal Hétf. Ápr. 01 2013, 00:22

Ossu!

Elfogadom a pályázatot, gratulálok a 10. szintű képességedhez Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty Allen Dante

Témanyitás by Allen Dante Vas. Okt. 20 2013, 16:40

Visszajövetelem megünneplésére egy módosító pályázattal kezdenék:
- Képesség módosítás: Diable Jugdment --> Shadow Crow World
- Jártasság váltás: súlyemelés --> lopakodás


Az újrakezdés kezdete


Már napját sem tudom, hogy mikor hagytam ott a frontharcosokat, vagy a mentem el a céhemtől, de azt biztosra tudom, hogy már egy jó ideje a játéknak a megnyitott szintjeit rovom, s segítek azoknak a játékosoknak, akik éppen segítségre szorulnak, vagy kedvet kaptak arra, hogy csatlakozzanak a frontharcosok sorai közé, csak eddig nem merték azt megtenni. Persze az eredeti célomat sem felejtettem el, feltérképezni a játékot és megtalálni azokat a módosításokat, amik a BETA játék óta megváltoztak, majd ezeket az információkat a kisebb játékosok elé tártam. Persze nem csak én voltam, aki ezt a foglalkozást űzte. Hozzám hasonlók, akik ahelyett, hogy a fronton küzdöttek volna információkkal látták el az embereket, persze ki önzetlenül, ki a saját javára fordítva a tudását, de akadtam olyanokkal is, akik visszaéltek ezzel. Mivel az előző céhem mottója még akkor is a szemem előtt lebegett, így segítettem az éppen rászorultaknak. Mondhatni, így teltek a napok egymás után. Lehet, hogy nem voltak olyan mozgalmasak, mint mikor a többiekkel tisztítottuk meg az emeleteket, de valamiért akkor úgy éreztem, hogy nem ártana jobban megismerni ezt a játékot.
Valahogy sikerült visszatérnem az első emelet fővárosába, ami rengeteg nosztalgikus emléket elevenített fel bennem. Ahogy a főtéren sétálok, végig az egyik utcának a sötétjében megpillantok egy fiút, aki a földön üldögél, bánatosan maga elé tekintve. Egy darabig még nézem a srácot, majd odalépek hozzá. Amint fölé hajolok az addigi kis fényt is eltakarom felőle, ami rávilágított, hogy azért még se legyen teljesen észrevétlen az emberek számára, bár véleményem szerinte teljesen felesleges volt, mert eddig nem mintha bárki figyelmét fel kelltette volna.
- Mi a helyzet? –kérdezem meg, egy barátságos mosolyt ejtve feléje.
A fiú felnéz rám, de amint tekintetünk találkozik, szégyenlősen ismét lehajtja fejét, majd mintha észre sem vett volna, folytatja a maga elé való bambulást. Azonban nem hagyom ennyiben a dolgot és ismét megkérdezem tőle, de most már nem is akar tudomást venni rólam. Más nem jut eszembe, mint lealacsonyodni az ő szintjére, így letérdelek mellé, majd kérdésemet ismét felteszem neki. Talán elszántságomnak köszönhetem, bár nem hiszem, mivel csak kétszer kérdeztem rá és csak a másodikat utasította el, de már annak is örültem, hogy felfigyel rám.
- Nos, akkor elmondod, mi nyomja a szívedet? –teszem fel az újabb kérdést.
- A nővérem… -mondja egy kisebb szünet után, elfojtott hangon.
Csak ekkor veszem észre, hogy szemei pirosra vannak dörzsölve, vélhetően sírt, és ezt nem akarta kimutatni a külvilág fele, ezért inkább mindenkit elutasított.
- … A nővéremet elrabolták. –fejezi be mondatát, majd ismét lesüti a szemét.
Egy szó nagyon megüti a fülemet, mégpedig az elrabolták. Az utóbbi időben egyre gyakrabban hallom ezt. Mostanában felütötte a fejét az emberrablás, amiknek leginkább fiatal lányok az áldozatai. Mivel érdekel a dolog, úgy döntök, hogy többet megtudok erről az egészről.
- Mond csak. –szólítom meg ismét a fiút. – Ha nem lenne nagy kérés tudnál nekem mesélni az esetről?
A fiú hirtelen nem tudta, hogy mit mondjon vagy cselekedjen. Reakciójából arra tudok következtetni, hogy én vagyok az első ember, aki foglalkozik a gondjával. Végül az a választ adja, hogy elkezd sírni és egyenest a mellkasomnak esik, végül átkarol. Néhány percig nem is akar elengedni, ami kezd kínossá válni. És nem csak számomra, hanem számára is, hiszen első ránézésre olyan tizenöt évesnek nézem. Persze nem arra gondolok, hogy nem sírhat, de azért ennyire nem kell eláztatni ezt a mellékutcát. Megragadom a vállait és eltaszítom magamtól.
- Na, miután befejezted a sírást elkezdenéd a mesélést? És ha lehetséges ne hagyjál ki semmit. Kezdhetnéd azzal, hogy bemutatkozol, engem Allen-nek hívnak.
A srác megtörli a szemeit, szipog néhányat, s végezetül egy mély lélegzetvétel után, ami azt jelzi, hogy már megkönnyebbült, elkezdi mondandóját. Elsőként a bemutatkozással kezdi, így megtudom, hogy Yamato-nak hívják, és a nővérét, akit elraboltak, Inori-nak. Továbbá arról is tudomást szerzek, hogy az egész incidens a mai reggelen történt a városon kívüli területen, ami természetesen kívülre esik a védett zónán. Végül egy nagyon fontos információt is megtudok, mégpedig, hogy egy üzenetet kaptak arról, hogy egy csapattal küldetésre indulhatnak, abban reményében, hogy könnyedén nagy szinteket lépjenek.
Elgondolkodtat ez a történet, azzal a szintlépéssel, mégpedig azért mert nem most először hallok erről. Meglehet, hogy nem egy csapatról van szó, de régebben az utazásom során néhányszor hallottam, hogy van egy céh, ami azért alakult meg, hogy a többi játékost előbbre vigye.
- Megtudod, mondani, hogy miféle csapatról van szó. Gondolok a nevükre, persze ha van.
- Nos, a nevüket nem tudom megmondani, mert az üzenetben nem közölték velünk… -mondja majd hangja elcsuklik.
- Mikor találkoztatok velük akkor bemutatkoztak, vagy te nem volt ott? –teszem fel kérdésemet.
- De, ott voltam, azonban alig a találkozás után eszméletemet vesztettem, és mire magamhoz tértem egyedül feküdtem a földön.
- Értem, és nem emlékszel valami ismertetőre, aminek a segítségével a nyomukba tudnék eredni?
- Te most segíteni akarsz nekem? –teszi fel kérdését, és már látom a szemein, hogy ismét könnybe lábad. Azonban hogy ezt elkerüljem, gyorsan folytattam is.
- Nem mondtam? Mindegy, és igen, segítek, de mindenre szükségem van, ami csak az eszedbe jut, szóval erőltesd meg magad. Valami olyan dolog kell, ami megkülönbözteti őket, amiből rá tudunk jönni, hogy ők azok.
Yamato hirtelen gondolkodóba esik, olyannyira, hogy már a homloka is ráncosodik. Gyors töprengés után, felvillan a képzeletbeli villanykörte a feje felett, az öklét a tenyerébe csapja és végül felpattan.
- Varjú! –kiált fel. – Egy varjú volt mindegyiküknek a vállán. Ez segít valamiben? –teszi fel a kérdést, már halkabban.
- Hm… -és most én is elkezdek gondolkozni. – Amit mondtál a varjúról, nagyon emlékeztet egy fejvadász céhre. Nemrég meg is gyűlt velük a bajom, problémás egy társaság, szóval jobb, ha sietünk.
- Ezt, hogy érted?
- Ha nem érünk oda időben, akkor a nővéred nem fogja megélni a másnapot. –mondom, neki miközben felkelek én is földről és indulok is kifele. – Oh, de ha velem akarsz tartani, akkor valamit kezdeni kéne a külsőddel. –azzal megnyitom a tárgylistámat, és egy elixírt veszek ki belőle, amit átnyújtok neki. – Ezt idd meg, és utána indulhatunk is.
Yamato nem nagyon kérdezősködött, egyből meghúzta a fiola tartalmát, aminek köszönhetően apró pixelek kezdtek el keringeni körülötte, majd egy villanás után megváltozott a kinézete.
- Ezt egy küldetésem után szereztem, annyit tud, hogy ideiglenesen megváltoztatja a fogyasztója kinézetét, szóval még addig kell végeznünk, amíg le nem jár a hatása. Hat óránk van, igyekezzünk.
Azzal elindulunk arra a helyre, ahol a rablás történt. Amint megérkeztünk helyszínre ismét egy fiolát veszek elő, amit már jómagam fogyaszt el. Amint megittam a nyomkövetés jártasságom olyannyira megnőtt, hogy a nyomok láthatóvá váltak számomra, természetesen ideiglenesen.
- Menjünk. –szóltam a srácnak, aki követni kezdet.
Néhány percnyi menetelés után Yamato hirtelen megáll, s néma csendben, néz ismét maga elé, amit nem tudok mire vélni. Meg szeretném kérdezni tőle, hogy mi a gond, de ő ebben megelőz.
- Mondd csak, hogy értetted azt, hogy nem fogja megélni a holnapot?
- Úgy ahogy kell. –válaszoltam egy mély sóhaj után. – Ez a céh arról hírhedt, hogy embereket rabolnak el és harcra kényszerítik őket, persze úgy hogy mindenképpen ők veszítsenek, és így a kihívójuk könnyű tapasztalatra tegyenek szert. Persze az egyéb dolgok sem maradnak el. Ez idáig az egyik legundorítóbb céh, amivel valaha is találkoztam. Szóval, ha még látni szeretnéd a nővéredet, akkor ne gondolkozz sokat, hanem gyere.
Azzal ismét elindulok a célunk irányába. Yamato is belátja, hogy ha meg szeretné menteni Inori-t akkor nincs ideje tétovázásra. Nemsokára meg is érkezünk egy barlanghoz, aminek a bejáratáig vezetnek a nyomok, mert abban a pillanatban a főzetem hatása megszűnik. Így nagyon nincs más hátra, mint előre. Elsőként én lépem át a barlang bejáratát, ami szerencsés cselekedet, mert amint átlépem, egy blokád emelkedik fel, ami elzárja Yamato útját.
- Allen, mi folyik itt, nem tudok bemenni.
- Én sem tudom, de ahogy elnézem ez egy csapda, vagy magam sem tudom mi, de úgy látom, hogy nem tudok kimenni innen, és te sem tudsz bejönni. Innentől hagyd rám a dolgot és várj. Megteszek mindent, hogy visszahozzam a nővéredet.
Azzal hátat fordítok neki és elindulok a barlang belsejébe. Ahogy egyre beljebb haladok, úgy kezd sötétedni a barlang. Azonban, mire teljesen sötétségbe kerülök, hirtelen kék fényárba borul a barlang. A falakon kék lángok jelennek meg, amik csak lebegnek, nem kapcsolódnak semmihez. Érdekesnek tartom, de örülök is, mert így biztosabban tudok előre haladni. Azonban néhány kanyar után, egy hatalmas kapu állja utamat. Első ránézésre egyszerű, dupla ajtajú, fém reteszes kapunak tűnik, azonban, mikor jobban megnézem, látom, hogy rengeteg varjú minta van megbújva rajta. Ebből arra tudok következtetni, hogy ez lehet a fejvadászcéhnek a rejtekhelyének a bejárata.
Mikor ki akarom nyitni, egy üzenet jelenik meg előttem, amin annyi szerepel, hogy;


„Be szeretnél lépni a varjak birodalmába?”

Válaszom, vagyis az ujjam az igen válaszra irányul és megnyomom a gombot. Azonban egy nem várt fejlemény történik. Testem izzani kezd, majd egy pillanatra pixelekre esik. Látom, ahogy életcsíkom a nullához közelít, ami ellen akárhogy is küzdök, nem tudok mit tenni. A következő pillanatban, meg azt veszem észre, hogy életem ismét növekedni kezd, és a testem is kezd visszaállni. Amint minden visszaáll semmi furcsát nem tapasztalok, sőt mintha felszabadultabb lennék. A kapu kitárul, amin már be tudok lépni. Kicsit tétován, de mivel van egy célom, amit mindenképpen teljesítenem kell, átlépem a kapu határát és belevetem magam az ismeretlenbe. Alig néhány percnyi séta után ismét egy kapu előtt találom magam, ami kisebb, mint elődje. Félve, de ezt is kinyitom, azonban ekkor már nem villan fel semmilyen üzenet, könnyedét ki tudom tárni. Amint teljesen hátratárul egy kivilágított teremben találom magam, aminek a végén egy trón ékeskedik, amin valaki éppen ül.
- Ki vagy te? –szólít meg az illető. – Mi keresni valód van a Varjak területén?
- Egy embert keresek, pontosabban egy lányt. Remélem, tudsz nekem segíteni.
Erre fickó elmosolyodik és csettint az ujjaival. Nem sokkal rá kilenc lány jelenik meg, mind láncra verve.
- Ez itt a felhozatalom, válassz közülük.
Ekkor már tudom, hogy jó helyen járok, kicsit bizonytalanul, de megindulok feléje, miközben haladok előre, megjelenik a képesség listám. Ekkor kell szembesülnöm vele, hogy megváltozott az Diable Jugdment képességem aminek még nem ismerem képességét, ezért csak a véletlenre tudok alapozni, ha használni szeretném. Mikor odaérek a lányok elé, megszólítom őket.
- Melyikőtök Inori? –teszem fel kérdésemet, amire nemsokára egy lány lép ki a sorból félő kifejezéssel. – Örvendek a találkozásnak. Nem kell aggódnod, az öcséd jól van, hamarosan újra láthatjátok egymást. –mondtam miközben a trónon ülő férfi fele fordulok. – Ha nem gond, akkor az összes foglyot magammal vinném.
- Azt nem engedhetem. –mondja, miközben felkel a székéből. – Srácok. –csettint, s öt csatlósa jelenik meg. – Kapjátok el.
Mind az öten megindulnak felém, cselekedni nincs sok időm, mert mire észbe kapok, már körbe is vagyok véve. Érkezik az első csapás, amit nagy nehezen hárítani is tudok, de a következő már találna is, ha nem teszek valamit. Ekkor eszembe jutnak a képességeim, amik megváltoztak. Kockázatos a próbálkozás, de ha most nem teszem meg, akkor itt hagyom a fogaimat. Így használom az új képességemet. A használatkor azt veszem észre, hogy a felém közelítő támadás átmegy rajtam, majd a következő pillanatban alulról látom az eseményeket. Ahogy előre nézek, minden fekete, csak ami felettem van, azt látom tisztán. A sötétségben tudok mozogni. Egy gyors következtetést vonok le, ami abból áll, hogy képes vagyok az árnyak világába bekerülni és abban mozogni. Nem is kellet sok idő, mire teljesen magamévá tettem az új képességemet. Amint kilépek az árnyékból, amibe belementem, az ellenfelem háta mögé kerülök, aminek hála könnyű találatot tudok ejteni rajta, majd a támadás után ismét eltűnök. Miután jó párszor eljátszom ezt, felállok velük szembe.
- Ha nem akartok meghalni, most takarodjatok innen. –mondtam gyilkos tekintetemet rájuk szegezve.
Nem is kellett kétszer mondani nekik, fegyvereiket egyből eltették és elfutottak. Mikor a főnökük fele fordulok, látom rajta a dühöt, de hamar le is higgad.
- Nem vagy rossz, sőt tetszel, de attól függetlenül most meghalsz. Sikerült kielemeznem a képességedet, szóval most nem menekülsz. –azzal fegyvert ránt és rám támad.
Támadásai gyorsak és pontosak, ellentámadásra nagyon nincs is esélyem, csak a védekezésre. Mikor már nagy veszélyben érzem magam, egy árnyékos területet keresek magamnak, de amint körbepillantok, egyetlen egyet sem találok, és ebben a pillanatban egy találatot kapok, amitől hátrarepülök.
- Mondtam, nincs esélyed. A képességed most már teljesen haszontalan. Köszönhetően a teremnek, ami arra képes, hogy olyan fényt bocsájtson ki, amitől a testeknek nem lesz árnyék vetülete. Egyszóval ha nincs árnyék, nem tudsz eltűnni.
Ekkor hirtelen felugrik a képességem, ami most már egy újabb leírással is rendelkezik. Miután elolvastam akaratlanul is egy mosoly ült ki az arcomra.
- Egyszóval ha nincs árnyék, akkor csinálnom kell.
Mondatom befejezése után testemet egy fekete ködszerű dolog vette körbe, amiből varjak alakultak ki és körülöttem helyezkedtek el.
- Akkor folytassuk a küzdelmet.
Most én indítok ellene támadást, majd mikor a közelébe érek, hirtelen eltűnök az egyik varjúban, ami egyenesen az ellenfelem mögé repül, majd mikor ez megtörténik, kiugrok belőle és vágást ejtek a hátán, majd ismét a visszatérek az árnyak világába és megismétlem ezt többször, mindaddig, míg az élete már alig öt százalék alá nem esik.
- Add fel, innen már nincs folytatás. –szegezem rá tőreimet.
- Soha. –kiáltja, és ismét rám ront.
Azonban egy könnyed mozdulattal kikerülöm és mindkét fegyveremet a hátába szúrom, aminek köszönhetően a férfinek az élete nullára csökken és szilánkjaira hullik. Egedül a kulcsok maradnak utána, amik a bilincseket nyitják. A lányok elmondják, hogy még többen is vannak, akik még a cellákban raboskodnak. Mikor mindenkit kiszabadítunk, a terem ajtaja ismét kitárul és Yamato lép be rajta, aki egyenesen nővéréhez szalad és átöleli.
Mindannyian megköszönik a segítségemet, majd mikor kiérünk a barlangból, a banda többi tagja áll velünk szemben, akik bocsánatért esedeztek, majd megígérték, hogy feladják magukat a rendészeten. Azonban, hogy ez biztosan megtörténjen velük tartok ugyan úgy, mint a többiek is…


Új képesség leírása:

Shadow Crow World:
A karakter körül fekete füst jelenik meg, ami valójában árnyék, amikből varjak formálódnak meg. Maximum hat (6) darabot hozhat létre, amikbe képes a használó belemenni ("egyé" válni az árnyékkal). Ezek a használó számára egy árnyéknak felelnek meg, de másoknak annyit jelentenek, amennyit látnak. A varjak szint*10m-t repülhetnek, míg a használó bennük van, különben ott vannak a használó körül.
Mivel a használó számára egy árnyéknak felelnek meg, így "kedve szerint" váltogathatja, hogy melyik varjúban tartózkodik. Azonban ezt kockadobással kell eldöntenie, hogy melyikbe is vált. Sikeres Észlelés vagy Keresés esetén (halál-korona dobás, ha megegyezik a használó lopakodásával valamely jártasság, vagy ha nagyobb valamelyik jártassága, akkor biztosan megtalálhatják), vagy ha a vakszerencsére alapoz, akkor neki is dobni kell, hogy melyik varjat találja el, s ha a két szám megegyezik akkor a támadás sikeres. A használó maximum kettő (2) körig tartózkodhat a varjakban. A varjak speciális képesség/körig aktívak utána szétfoszlanak, s ha a használó bennük tartózkodott akkor kiesik belőlük.
Mivel képessé válik az árnyékban mozgásra, nem csak a varjakéba, hanem 10. szinttől más árnyékba is, és amíg az árnyékban van addig tökéletesen látja hogy mi van a külvilágban.


U.i.: mivel öltem ezért az indikátor színének elbírálása Admini döntésre szorul.


A hozzászólást Allen Dante összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 21 2013, 14:14-kor.
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty Re: Allen Dante

Témanyitás by Cardinal Hétf. Okt. 21 2013, 13:26

Ossu!

Szép, terjedelmes pályázat lett Smile A képességednél a spec pontok/kör hatóidő viszont nagyon sok, inkább úgy csináld, hogy maximum két körig tartózkodhatsz az árnyakban.

Még egy kérdés: akit megöltél, az zöld indikátoros volt?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty Re: Allen Dante

Témanyitás by Allen Dante Hétf. Okt. 21 2013, 13:29

Oh, ezt tényleg kihagytam ._. piros volt
Allen Dante
Allen Dante
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 312
Join date : 2012. Nov. 22.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty Re: Allen Dante

Témanyitás by Cardinal Hétf. Okt. 21 2013, 22:01

Nah, azt hiszem minden probléma elhárult, elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Allen Dante Empty Re: Allen Dante

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.