Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ 35. boss ]

+6
Rinne
Rikomono
Hinari
Szophie
Ozirisz
Simeon
10 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

[ 35. boss ] Empty [ 35. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Dec. 09 2019, 09:26

Minimum szólimit: 100 szó (kivétel parancsnoki posztok)
Harci kör határidő:
- Parancsnoknak 2 nap
- Többieknek a parancsoktól számítva 3 nap

Szervező: Simeon
A boss harc státusza: Nyilvános
Random esemény: aktív (3-as)

Résztvevők:
- Simeon
- Chancery
- Rikomono
- Hinari
- Ozirisz
+ aki még időben ír az indulás előttig

A bossteremhez vezető út egy nyirkos barlangra emlékeztet, homokos talajjal. Néhol még halcsontokat, kagylókat is találtok, mely szinte biztos, hogy a dísz része. A kapu előtt egy csuklyás alak áll, aki a csapat érkezésekor fogad titeket.
- Üdvözlök mindenkit! A nevem nem érdekes, viszont az általam hozott infó az már annál inkább. A bossotok lesz az első vízalatti dög. És vigyázzatok! Amennyire mi tudjuk a bossteremben kicsit másképp fogy a levegő, mint másutt! - mondja majd miután ezt a "lényeges" infót átadta, már ment is dolgára.

// Ha van változás a képességgel rendelkező felszerelésetekben az előző bosshoz képest, kérlek jelezzétek //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Chancery Kedd Dec. 10 2019, 10:04

/szerintem rossz szinten van a bosstopik... :3 /
Köszi a jelzést, áttettem :3

~Én kezdek hajlani arra, hogy megkérjelek, ezeken a szinteken inkább hagyd ki a bossokat.~
-Így is kevesen vagyunk, nem szeretnék cserben hagyni senkit.
~De én meg utálom a vizet! Ez nyomósabb indok!~
Chan elkuncogta magát ennek hallatán, pedig a macska tényleg komolyan gondolta, amit mondott. Még így is, hogy Dust a fején ücsörögve próbálta melegével szárítani a vadászt, Álomkelő morogva és füleit hátracsapva ballagott végig a nyirkos barlangon. Chan viszont felettébb jól érezte magát, ami általában azt szokta előre jelezni, hogy hamarosan valami rossz vagy még rosszabb hírt fog kapni. Mindenesetre lesz, ami lesz, valahogy mindenképp megoldják. Olyan még sosem volt, hogy ne lett volna valahogy.
Egy sóhajjal áll meg nem messze a kaputól és a várakozó csuklyás alaktól. Hát, amíg nem Kayaba-hasonmás, mint az előző, addig semmi baja vele, ráadásul csak örül neki, ha esetleg ő is harcolni jött. Sőt, talán...
Kicsit félredönti a fejét, de végül elveti az ötletet. Nem, Tachi mintha magasabb lenne ennél az alaknál, szóval nem ő az. Pedig de jó lenne...
Tekintetét végigjáratja az ajtón. Simeon talált rá a járatra, a fiú mostanában lelkesen vetette bele magát a frontharcosok életébe, és mikor lelkesen odaugrált hozzá a további teendőkkel, pont Chant találta meg a kéréssel, hogy segítsen a parancsnoki munkában. A lány rögvest összerezzent, és lelki szemei előtt krokodilok csattogó állkapcsai villantak fel. Valamiért Ren volt a legélesebb ebben az emlékképben. Ren, és a krokodilok...
Mély levegőt vett, kicsit benn tartotta, majd lassan kifújta. Igazából azóta se tudja, Simeon végül keresett-e valaki mást a parancsnoki posztra, miután Chancery közölte vele, hogy ő talán nem épp a legjobb választás, de akár így, akár úgy, igyekszik minél inkább segíteni. Igaz, az eddigi harcokban sem volt valami aktív. Hinari és Ozirisz rendre az utolsók közé rakta, a gyógyító képessége miatt, amit már olyan régen használt utoljára, hogy azt se tudja, most vajon mennyire lehet erős. Remélhetőleg még sok ideig nem is kell bevetnie és maradhat a masszív sebzésosztó.
Gondolatban épp a lehetséges tagok ismert képességeit próbálja felidézni, mikor lassan megjelennek a többiek. Ahogy egyre többen vannak, úgy látni rajta, hogy egyre jobban izgul. Ha Ozirisz is megjelenik, akkor viszont kicsit megkönnyebbülten elmosolyodik és mellé szegődik.
-Mond, hogy nem fogok összeroppanni, kérlek. -sutyorogja. Mikor mindenki láthatólag megjelenté s a csuklyás elregélte a saját információját, Álomkelő felállt és leugrott a szárazabb szikláról, ahol eddig kuporgott.
~Csá, gyíkok, én leléptem >< ~
Chan úgy ment utána és húzta vissza a két hátsó lábánál fogva, pedig ő sem örült a hírnek. Nem tud úszni. Sem a valóságban, de talán még a SAO-ban is. Érdekes lesz így a dolog...


/felszerelésben lett azóta egy Pegazus Bakancs (egy harc során két körön keresztül könnyebb eltalálni az ellenfelet, az ellenfél pedig nehezebben találja el a tárgy használóját. A kockán egy-egy értékkel módosítja a célszámot. Az első körben a képesség nem használható.) és egy Vikinggyűrű (az első támadásod nem fogyaszt cselekvéspontot) /
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal2062/2100[ 35. boss ] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Simeon Csüt. Dec. 12 2019, 17:20

Eredetileg a kagylók miatt kezdtek el befele rohanni a kazamata mélyére (illetve Simeon rohant, Tengerszem pedig ijedten próbálta utolérni), de hogy hatalmas kagylók és csillogó barlangok helyett egy bosstermet találnak, na azt egyikük sem gondolta! Simeon azon pillanatban nyitotta le a menüjét és írt Channak, hogy megtalálták, megtalálták! Most ők találták meg! Aztán persze a koordinátát is lementette, mert hát amikor ő is kapott leveleket, azokban is mindig voltak. Meg is keresett egy korábbit, amikor hívták és felsorolta Tengerszemnek a neveket. Ott, a kapu előtt, a nyirkos homokon guggolva. Tengerszem pedig megjegyezte. Aztán visszamondta, így tudta Simeon mindenkinek elküldeni - de persze, időpont az nem volt még. Nem is jutott eszükbe... meghát, erről majd úgyis Chan ír nekik, nem?
A következő dolga volt hazateleportálni és odanyargalni a lányhoz, hogy elújságolhassa neki élőben is, hogy milyen volt az egész és hogyan jutottak oda - mert ők találtak egy igazi, tényleg igazi bosstermet! Simeon ennél büszkébb már nem is lehetett volna. Aztán, már kicsit félénkebben megkérdezte céhvezérét, hogy ugye lesz ő a parancsnok? - az idomársrác ugyanis képtelenségnek tartotta, hogy ő majd mindenki mindenét fejből tudja, és bár beszélni nagyon szeretett, de azt azért még ő is átlátta, hogy ez komoly dolog. Nem, egyáltalán nem volt való neki... ellentétben Chanceryvel, aki azt a dobozkás virágos küldetést is milyen jól végigcsinálta velük!

Így a nagy, nevezetes napon, talpig páncélban és fülig érő vigyorral ért oda a csapathoz, maga mellett Tengerszemmel, aki elégedetten keresett magának egy sekélyebb pocsolyát és nyúlt el benne.
- Vízalatti, de szuper! - kiáltott fel a fiú, nagyjából Álomkelő nemtetszésével egyszerre - Akkor abban nagyon jók leszünk - bólogatott és eleinte nem is figyelte a másik petet, de amikor meglátta, hogy Chan a két lábánál fogva húzza vissza, kitört belőle a nevetés. Tengerszem szája széle pedig mindeközben felsőbbséges mosolyra húzódott: amikor az idomárlány és Álomkelő elhaladtak mellette, úgy húzta ki magát, mint az új király, akit éppen most választottak meg az előző, címére méltatlan helyett.
- Ph-h! - fordult is utánuk fél fejjel és mostmár tényleg, ő is alig várta, hogy elkezdhessék.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal16717/10500[ 35. boss ] Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Dec. 16 2019, 17:54

Ismét egy újabb bossharc áll előttünk. Ezúttal Simeon bukkant rá a bossterem helyére. Remélem ezúttal tényleg a bosst találta meg, és nem úgy, mint az előző szinten, ahol az ál-bossterem után még jött irdatlan mennyiségű séta hol fényben, hol sötétben. Ezt a sok gyaloglást pedig szívesen kihagynám...
Mindenesetre kíváncsian – és mivel ezúttal nem én vezetem a harcot, jóval kevésbé stresszesen – érkeztem meg a megadott helyre. - Nem lesz semmi baj, nyugodj meg, és menni fog... meg mi is itt vagyunk, ha gáz lenne – válaszoltam a mellém szegődő idomárlánynak. Na igen, ezúttal most őt ér az a megtiszteltetés, hogy harcba és győzelembe vezesse a csapatot. Nem egyszerű feladat, de Chancery már bizonyította párszor, hogy képes rá. Neki egy kis visszarázódás, hiszen egy jó ideje már szinte csak Hinari vagy jómagam vezettük a bossokat, nekem meg egy kis pihenés. Az utolsó két boss egy kicsit sok energiát kivett belőlem. A "fénysugaras mikrohullámú sütő" és a "sokat sétálunk a semmi közepén egyszercsak erőtér" típusú agyrémek – engem legalábbis – túl könnyen kizökkentettek a nyugalmamból. Eleinte mindkettő átvágott a saját módján...
A csuklyás alak, aki a feltételezett bossterem előtt van, kicsit aggasztott. Vízalatti dög? Remek... Nagyon nem volt ínyemre a dolog, elvégre az úszás az nagyon nem az erősségem. Mondjuk az akrobatika se, de annak ellenére mégis elég jól elboldogultam – legalábbis általában – a hótól és jégtől állandóan csúszós szinteken. Jobban azonban belegondolni nem volt időm, Álomkelő menekülési kísérlete, és ahogy Chancery húzta vissza a macskát, megnevettetett. - Már csak Vezér kellene ide, libafoszöld gumicsizmákkal...
A másik elgondolkodtató dolog, hogy Chan és Simeon mintha tökéletes ellentétei lennének egymásnak. Simeon lelkes, és Tengerszemmel együtt alig várják a vízalatti mókát, Chancery pedig azon küzd, hogy Álom ne meneküljön haza álmodozni. Chan tűz, Simeon víz. Apropó tűz, valószínűleg túlzottan sokra nem fogok menni a "Vízalatti dög"-el szemben a lángoló karddal. Ez gonoszság...
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal19096/10100[ 35. boss ] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Szophie Hétf. Dec. 16 2019, 20:06


- Libafoszöld? - állt meg a lány derékra tett kézzel, enyhén szemrehányó arckifejezéssel Ozirisz mellett. - Szóval azt mondod, képes lennék libafoszöld csizmát adni a petemre? - Egy pillanatig még meredten nézett rá, aztán elnevette magát.
- Nos, azt hiszem, ezen a szinten semmire nem mennénk vele, farkas méretben pedig nem gyártanak bikinit - viccelődött tovább a helyzeten könnyedén, habár valójában koránt sem volt ennyire gondtalan. Vezér legszívesebben követte volna Álomkelőt a jó száraz, meleg házba haza, amint meghallotta ezt a víz alatt dolgot, és ő maga is némiképp ódzkodott ettől a fordulattól. Tudott úszni, nem azzal volt baj. Emlékezett a mozdulatokra - odakintről. Idebent is volt alkalma kipróbálni, egyetlen problémaként csupán azt tudta megjelölni, hogy ezen alkalmakkor egyszer sem kellett közben szörnyekkel is megküzdeni. Arról már nem is beszélve, hogy bár olyan kényes nem volt, mint egy macska, Vezér sem szívesen mártózott meg semmilyen folyadékban, elkerülvén az ázott kutya szagot.
- Örülök, hogy megint így összegyűltünk. Remélem, végül lesz valami hasznunk. Kíváncsi vagyok, mennyire lesz erős ez a víz alatti lény - morfondírozott félhangosan, aztán arrébb sétált, hogy teret adjon a többieknek is.

[A karakterlapomhoz képest van +1 kitartásom és +5 erőm]
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal12046/10500[ 35. boss ] Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Hinari Hétf. Dec. 16 2019, 20:50


Miután Chanceryvel átbeszéltük a bossinfókat, sok kételyem nem maradt a mai nappal kapcsolatban: nyugodtan és felkészülten sétáltam Ozi mellett, amikor pedig odaértünk, biztató mosollyal fogadtam a céhtársam mellé besoroló idomárlányt, jelezve neki, hogy ne aggódjon, ügyes lesz.
- Tehát tényleg vízalatti... - mormoltam félhangosan, amint a köpenyes fickó elmondta az információt és bár teljes mértékig nem hittem neki (ahogy ismeretleneknek sosem), de mivel passzolt az elképzelésemmel, bólintottam rá - És a levegővel is gondjaink lesznek - sóhajtottam és pillantottam rá a parancsnoklányra, ám többet nem mondtam: ezt is átbeszéltük, nem lesz itt probléma.
Álomkelő persze máshogy gondolta - és én nem tudtam nem elnevetni magam a szituáción, ahogy Chan két lábánál fogva húzza vissza a tiltakozó macskát. Ozi hozzászólása pedig tovább oldotta a hangulatot, amit az éppen érkező Szophie tetőzött be a karba tett kezével. Boldogan köszöntem barátnőmnek, de még mielőtt Chan hozzákezdett volna a taktika ismertetéséhez, tettem be az alapítvány itemjeit a közös tarisznyába, ahogy régen. Ha jók a becsléseink, egyre-kettőre közülük még szükségünk lehet...


Statok stimmelnek a karakterlappal.
ABAs itemeket betettem a közösbe ^^
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal29686/10100[ 35. boss ] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Rikomono Csüt. Dec. 19 2019, 14:00

Na jó, egy ideje ez volt a leginkább elviselhető környezet, ami ezeket a bossharc nevű agyrémeket illette. Se a barlangokban való mászkálás, se a homokos talaj nem zavart egy cseppet sem, és ami azt illeti, már a sok félnótást is kezdtem megszokni... valamennyire. Úgyis a saját fejem után megyek, szóval tulajdonképpen pont nem érdekel, kik hadonásznak még mellettem. Ennek szellemében nem is nagyon köszöntem senkinek, inkább a késeimet tisztogattam, hogy legalább ne unjam halálra magam.
- Na mi van, senki sem intéz lelkesítő beszédet? Rolling Eyes - morogtam inkább csak a bajszom alatt. Ez valahogy még hiányzott a repertoárból, bár az jobban érdekelt, hogy mi a faszt keresett itt az a csuklyás alak. Fura volt, hogy csak úgy átad valami kétes infót, aztán olajra lép. Mindenesetre ha úszni kell, abban legalább otthon vagyok, meg is ropogtattam az ujjaimat. Rég harcoltam víz alatt, pedig kifejezetten élveztem a dolgot.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal12783/10100[ 35. boss ] Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Rinne Csüt. Dec. 19 2019, 15:44

Futólépésben közeledtem a barlangon keresztül a találkozási hely felé. Izgalmas és kalandos helyszín volt, amikor kicsi voltam, emlékszem rá, hogy apály idején bemerészkedtem víz alatti barlangokba, aztán egy kicsit túl sokáig maradtam ott, és úgy kellett kiúsznom. Ez most nem olyan, de arra emlékeztetett, ott is csöpögött a víz a falakról. Viszont a járat végén nem várt egy csomó másik ember, akik ugyanebben a kalandban vettek részt, most viszont voltak. Kicsit lihegve, de fülig érő mosollyal érkeztem meg, volt rengeteg ismerős arc, bár Eikisan nem volt sehol...
- Máshogy fogy a levegő... az mit jelent? - néztem körbe tanácstalanul, de biztos csak én értettem félre. Kihúztam magam, és lelkesen vártam az utasításokat, mint a kiskutya, amikor látja a gazdiját bottal a kezében bounce
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal10790/10100[ 35. boss ] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Chancery Csüt. Dec. 19 2019, 17:26

Hálás mosoly. A hangulat oldottabb volt, mint amilyennek érezte, ez tény és való, még ő is képes volt felismerni. Miután Álomkelő végül lehiggadt és hajlandó volt harcolni, máskülönben örök életére elfelejthette volna a tonhalat és a lazacot, Chan megnyugodva nézett körbe az összegyűlt társaságon. Egyvalaki kivételével mindenkinek örült, viszont aláírta, hogy arra az egyre is iszonyú nagy szükségük van, főleg talán pont most. Végül hiába szerette volna még tovább húzni a várakozást, már mindenki megjelent, aki meg szokott, Riko pedig már morogni kezdett. Az a lány sosem volt épp a türelem híve, Chan pedig ideges volt és most pont hogy húzni szerette volna az időt. Végül előre lépett, oldalán a macskával, fejük felett a köröző főnixxel, és szembefordult a többiekkel.
-Próbálok rövid, de alapos lenni. -mosolygott, és tekintet egy kicsit elidőzött Rikomonón. -Ez, hogy máshogy fogy bent a levegő, nem tudom én sem, mit jelenthet, szóval figyeljetek nagyon oda magatokra. Hogy vízalatti, azt sejtettük eddig is, most már legalább biztos. Egy kis sárkány lesz, ami a jó hír, hogy nulla a sebzése, és "semmilyen esetben nem támad vissza", szóval ki kell majd tapasztalni, mi lesz a habitusa. Talán valami speciális képességgel támad, szóval Rinne, ne ijedj meg, ha a lovagpajzsod ezt nem tudja kivédeni, Hina is meg én is segítünk a védekezésben. Iszonyú gyors, 84-es gyorsasága van, fegyverkezelése 64, speciálisa 37. Viszont ami fontos, hogy minden tűz alapú cuccot kikapcsol, szóval sem Ozi fegyvere, de az én összes képességem is ki van ezzel lőve. -ezen a ponton, bár fura, de megcsillannak a szemei és Álomra néz. Az ő képességeit a boss kikapcsolja... de Álomét nem. Kicsit elmosolyodik, ez ugyanis nem is jutott eszébe, mikor még Hinarival vették át a taktikát. Jól van, jól fognak alakulni a dolgok. Visszafordul a többiek felé. -Szokás szerint szépen felbuffoljuk magunkat, addigra kiismerjük a mozgását és remélhetőleg ezt a levegős dolgot is. Cél most különösképp a minél több sebzés bevitele minél rövidebb idő alatt. Ha valakinek van elosztható pontja, a Búvárkodást amennyire lehet, még húzzátok fel gyorsan, biztos ami biztos. És bátran használjátok most a gyógyító kristályokat és potikat, amiket csak lehet. Ha vízalatti, tehát fulladásos alapon működik a dolog, szerintem lesznek bent levegőforrások, vagy felszín, bármi ilyesmi. Igyekszem mindenkire odafigyelni, de ha nagy veszélybe vagytok, érzitek vagy látjátok, hogy fogy a levegőtök, azonnal szerezzetek valahonnan.
Azzal ő is bepakolja a közösbe mindazt, amit szokott. Megvárja, amíg mindenki készen áll, majd ismét átfut a tekintete Riko-n.
-Akkor vágjunk bele.
És ha mindenki kész, kinyitja a bossterem ajtaját, miközben úgy érzi, mindjárt összeesik az idegességtől.


/szokásos itemek berakva a közösbe/
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal2062/2100[ 35. boss ] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Dec. 20 2019, 13:16

Az ajtót kitárva meglepődve vehetitek észre, hogy a túloldala teljesen víz alatt van. Bár az ajtó nyitva, a víz mégse folyik ki a kazamatába, hanem falként hullámzik lágyan. Belépve a vízbe, bár érzitek, hogy nedvesek vagytok, mégse jelenik meg az oxigént jelző sáv, hisz szabadon tudtok lélegezni, mely nagy valószínűséggel a testetekhez simuló vékony buboréknak köszönhető. Mikor mindannyian beléptek egy aprócska lény úszik hihetetlen sebességgel elétek és aranyosan csipogva szól hozzátok.
- Óh? Vendégeim vannak! Micsoda öröm, micsoda öröm! De sajnos el kell mennetek innen gyermekeim. Nem mehettek innen tovább, hisz nem élnétek túl nélkülem a következő szinteket. Tekintve, hogy… hehe… mivel nincsenek kopoltyúitok. Szóval sicc-sicc! – mondja a kis sárkányszerzet és várja kedvesen, hogy elmenjetek. Az apró lény mellett megjelenő életsáv fölött a Xilo, a Mélység Őre nevet olvashatjátok.


[ 35. boss ] 22893d21769d001b3fa2ce363c0bbeec

Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:


Boss cselekvések:


Életpontok/adatok:
???: Full HP ??? P

--------------------------
Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
Ozirisz (49. szint): 210/210 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
Rinne (46. szint): 370/370 HP, 355 páncél, 230/230 CSP
Szophie (47. szint): 165/165 HP, 95 páncél, 255/255 CSP
Chancery (45. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 340/340 CSP
Simeon (37. szint): 200/200 HP, 95 páncél, 150/150 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Chachery
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Chancery Pént. Dec. 20 2019, 15:55

Álomkelő a szó szoros értelmében sír, mikor belépnek a víztömegbe XD

Nem mintha Chan nagyon meg lenne nyugodva, gyűlöli a vizet és a fulladásos halál mindig is a legkevésbé kívántak között szerepelt nála.
Xilo megjelenése nem lepte meg, azon kívül, hogy majd' elolvadt a látványtól magában, annak ellenére, hogy ezt nem mutatta ki túlságosan. Csupán elmosolyodott és kicsit félredöntötte a fejét. Egyre gyakoribbak az értelmes bossok, akik inkább pszichológiai hadviselést fojtatni. Majd elkuncogta magát.
-Ha viszont nem megyünk tovább, pláne nem éljük túl. -kacsintott a kissárkányra, remélve, hogy a buborék lévén tud beszélni. A csapat, elsősorban Ozirisz felé fordult. -Ozi, kérhetünk egy kis Gyorsaságot? :3 -mosolyog rá. -A többit rád bízom.


/Ozirisz jön/
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal2062/2100[ 35. boss ] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Ozirisz Pént. Dec. 20 2019, 20:09

Kellett emlegetni Vezért, hamarosan meg is érkezett Szophieval együtt. - Simán – válaszoltam a lánynak reflexből. Szophie körül eléggé gyakoriak a furcsa jelenségek és a nem megszokott dolgok, és mivel Vezér az ő petje, őt se kímélik ezek a fajta dolgok. Bár a meredt pillantását hirtelen nem is tudtam hová tenni, de nem is kellett - hamarosan kitört belőle is a nevetés, és ez így pont jó volt.
Szépen beérkeztek a szokásos arcok, Rikón ismét forgattam a szemem. Ha valaki beszédet tart, akkor az a baj, ha éppen elmarad – vagy épp csak késik - a bossterembe bemasírozás előtti rituálé, akkor pedig az. A víz alatti boss kicsit viszont aggasztott, hiszen nem vagyok hű de jó az ilyesmiben. Chancery tanácsát viszont megfogadtam, gyorsban osztottam pár pontot Búvárkodásra, hátha valamit segít a túlélés érdekében. De a boss statjai akkor is aggasztóak, túl sok rajt a Gyorsaság, és Fegyverkezelésből is több van neki mint amennyi számunkra ideális lenne. Meg ez a levegős cucc, csak bízom benne, hogy az a búvárkodásos dolog kicsit segít rajta.
Ahogy kinyílt a bossterem ajtaja, tágra nyílt szemekkel néztem az ajtóban hullámzó víztömeget. Ott van, de valami rejtélyes erő miatt mégsem folyik ki. - Mit nem adnék egy ilyen képességekkel bíró szekrényajtóért – konstatáltam a furcsa dolgot. Na igen, kicsit könnyebb lenne úgy a "rendrakás", hogy nem kellene kitámasztani a szekrényt, hogy ki ne boruljon belőle a sok lom.
Ahogyan végül átléptünk a vízfalon, valóban, megjelent az emlegetett kis sárkány, és igencsak gyorsan úszott elénk. ~Megint egy boss, ami túlzott értelemmel bír, és próbál megvezetni minket, remek~. Majd rögtön rám esett a feladat, hogy kezdjek. - Rendben – válaszoltam Chancerynek, majd aktiváltam a gyorsaságnövelő képességem, majd egy támadást próbáltam végrehajtani a vízfalnak hála kialudt kardommal...


// gyorsaság buff (1 nagykörig +16 gyorsi, Tengerszem permanense miatt másfélszeres, azaz +24 gyorsi), majd egy támadás (Vikinggyűrű miatt az első támadás nem fogyaszt CSP-t)
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal19096/10100[ 35. boss ] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Ozirisz Pént. Dec. 20 2019, 20:09

hopp, a támadás kockája lemaradt
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal19096/10100[ 35. boss ] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 20 2019, 20:09

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[ 35. boss ] 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Dec. 20 2019, 21:26

[ 35. boss ] 22893d21769d001b3fa2ce363c0bbeec

Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 143
- 143 Ozirisz

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES
Minden résztvevő gyorsasága 24 ponttal megnőtt.

Boss cselekvések:
Ozirisz buboréka kibukkant.

Életpontok/adatok:
Boss: -143 HP
[ 35. boss ] Hpcsikd

--------------------------
Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
Ozirisz (49. szint): 210/210 HP, 130 páncél, 176/200 CSP OOO
Rinne (46. szint): 370/370 HP, 355 páncél, 230/230 CSP
Szophie (47. szint): 165/165 HP, 95 páncél, 255/255 CSP
Chancery (45. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 340/340 CSP
Simeon (37. szint): 200/200 HP, 95 páncél, 150/150 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Chachery
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 20 2019, 21:49-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Chancery Pént. Dec. 20 2019, 21:38

-Ezt már... mintha mondtad volna egyszer... -dönti félre a fejét. Még ez is rémlik neki, hogy egyszer ő is félredöntötte a fejét. Furcsa... kifejezetten furcsa.
Ozirisz köre után mintha minden újra megtörtént volna, de végül az egészet betudja annak, hogy ideges. Ahogy a férfi buborékja kipukkad, már kezdi sejteni, mi folyik itt. Amíg nem támadnak, addig a buborék valószínűleg marad, ha támadnak, akkor viszont elindul az oxigénjelző. Már csak az a kérdés, hogy milyen gyorsan fog vajon fogyni, lesz-e lehetősége Ozinak levegőért menni valahova. Ezen kívül innentől kezdve akkor elindul az, hogy minél több sebzést kell bevinni minél gyorsabban.
És ehhez a leginkább két embert is tudna mozgósítani.
-... Riko! Te jössz. Sorozd meg, ahogy tudod, és rád bízom, mit használsz ki a képességeidből. -mosolyodik el. Nézzük, sikerül-e neki.


/Riko jön/
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal2062/2100[ 35. boss ] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Rikomono Pént. Dec. 20 2019, 22:04

- Ez nem volt rövid Rolling Eyes - jegyeztem meg a kis beszédet hallva, szokás szerint semmi olyat nem hallottam, ami különösebben hasznos lett volna, de legalább most a macskafüles csaj duruzsolt, legalább ennyi újdonságként hatott. Ja, és úgy festett, hogy konyít egy kicsit a harcikáláshoz, ha egyből azzal kezd, hogy buffolgat minket. Most azt nem kommentálnám, mennyire idiótán nézett ki a kapu mögött a vízfal, inkább csak fejest ugrottam bele, és lendületes tempókkal néztem körbe "odalent". A boss nem is sárkány volt, hanem csak egy flancos vízikígyó, heh.
- Ezt már szeretem. Keményen, határozottan, nincs izé - bólintottam, és már löktem is magam a szörny felé, majd tettem egy félfordulatot, hogy mindkét késemet egy mozdulattal belevágjam a pikkelyesnek tűnő testbe. Eh, ez még a buffal se volt elég két körre >.>


Két natúr támadás 85-85 sebbel, ha az első kocka talál, kap egy öt pontos mérgezést is. CSP-t nem fogyasztok.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal12783/10100[ 35. boss ] Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 20 2019, 22:04

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[ 35. boss ] 4766610511_dda12706fc_s [ 35. boss ] 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Dec. 20 2019, 22:17

[ 35. boss ] 22893d21769d001b3fa2ce363c0bbeec

Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 170
- 170 Rikomono

Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES
Minden résztvevőnek +24 gyorsaság buffja van

Boss cselekvések:
Rikomono buboréka kibukkant.

Életpontok/adatok:
Boss: -313 HP
[ 35. boss ] Hpcsikd

--------------------------
- Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP OOOX
- Ozirisz (49. szint): 210/210 HP, 130 páncél, 176/200 CSP OOX
- Rinne (46. szint): 370/370 HP, 355 páncél, 230/230 CSP
- Szophie (47. szint): 165/165 HP, 95 páncél, 255/255 CSP
- Chancery (45. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 340/340 CSP
- Simeon (37. szint): 200/200 HP, 95 páncél, 150/150 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Chacery
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:


A hozzászólást The Gleam Eyes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 20 2019, 22:28-kor.
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Chancery Pént. Dec. 20 2019, 22:25

Már nagyjából sejti, mennyi élete lehet a kicsikének, és amennyiben a fulladás nem azt jelenti, hogy az utolsó buborék kipukkadása után rögvest meghal az illető, hanem előbb az életpontjai fogynak csak el, mint más játékokban, akkor bőven le fogják győzni, mire Ozinál bármi probléma merülne fel. A Gyorsaság nem elég viszont, és bár Sim tudna még buffolni, a srác és a petje iszonyú nagyot tudnak csapni is. Hinari viszont...
-Hina, nem fog kelleni védekezned, szóval gyere kérlek, és csapj oda neki annyit és amekkorát csak tudsz. -avagy ismét a játékosra bízza, hogy miként használja a tudását. Az a megnyugtató viszont, hogy már most tudja, mi lesz a következő lépése, hacsak a boss nem lepi meg őket valamivel.
Oké, Chan, menni fog ez.


/valóban Hinari jön :3
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal2062/2100[ 35. boss ] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Hinari Pént. Dec. 20 2019, 22:49


Chan egészen jól összefoglalta, amikről a csokiszobában beszélgettünk, amikor pedig végül kitárult előttünk az ajtó, mögötte a roppant víztömeggel, már kezdtem sejteni, milyen szintek is lesznek felettünk.
- Még jó, hogy nem szoknyában jöttem - mosolyogtam rá Ozira és Szophiera, majd megigazítottam a felszereléseim alatt a szinten vásárolt, erre a célra összeállított, kék színű búvárruhát. Úszódresszre is gondoltam korábban, de Channal ellentétben nem hittem benne túlságosan, hogy melegvizű mélytengerek jönnének... amikor pedig a csapat egymás után ugrott be a kapun, én is követtem a példájukat.

A kissárkány kifejezetten aranyos volt. Amíg beszélt, tettem pár kört a vízben, hogy szokjam a mozgást a felszerelésekkel és kezemben a Katanával, a harc kezdetekor viszont már ott tempóztam Chan mellett, és figyeltem. A buffot, Ozi és Riko támadását, a kipukkant buborékokat, a számlálót és nem utolsó sorban a Katanám élén felcsillanó, halványsárga fényt.
- Rendben - bólintottam és bár kicsit azért elgondolkodtam, hogyan is kellene sebzést növelnem inkább, de végül a képességhasználat mellett döntöttem: a villámgyors ütés potion megvár később is, amikor jobban kell. Egy nagykör alatt ugyanis, elnézve a boss életcsíkját, úgyse fogjuk tudni leütni őt... Így hát a gondolatban kimondott aktiválószóval megemeltem az erőmet és így igyekeztem minél több, vörös pixelcsíkot hagyni Xilo azúrkék-lila testén.


Erőt emelek 80-al (+40 Tengerszem), azaz 110+120=230 sebzés/találat. Megy 3 támadás a bossba, a pernamensem miatt max 1-et hibázhatok. Az első támadásom a gyűrűm miatt nem fogyaszt CSP-t.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal29686/10100[ 35. boss ] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 20 2019, 22:49

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[ 35. boss ] 4767251444_0f76bf2817_s [ 35. boss ] 4766612103_86ee832108_s [ 35. boss ] 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Dec. 20 2019, 23:18

[ 35. boss ] 22893d21769d001b3fa2ce363c0bbeec

Rinne jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.

Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói: 460
- 460 Hinari

Játékos cselekvések:
KÉT TÁMADÁS SIKERES
Minden résztvevőnek +24 gyorsaság buffja van
Hinari sebzése nő 120 ponttal.

Boss cselekvések:
Hinari buboréka kibukkant.

Életpontok/adatok:
Boss: -733 HP
[ 35. boss ] Hpcsikd

--------------------------
- Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 225/300 CSP OOXX
- Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP OOXX
- Ozirisz (49. szint): 210/210 HP, 130 páncél, 176/200 CSP OXX
- Rinne (46. szint): 370/370 HP, 355 páncél, 230/230 CSP
- Szophie (47. szint): 165/165 HP, 95 páncél, 255/255 CSP
- Chancery (45. szint): 270/270 HP, 105 páncél, 340/340 CSP
- Simeon (37. szint): 200/200 HP, 95 páncél, 150/150 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Chancery
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Hinari Szomb. Dec. 21 2019, 00:01


Nem harci poszt

Hiába a Búvárkodás, a második találat után már kezdtem úgy érezni, hogy az előző lendítésekhez képest erőteljesen fogy a levegőm.
- Chan, minél többet támadunk, talán találatonként, annál gyorsabban fogy a levegőnk - tájékoztattam a lányt felpillantva a nevem melletti számlálóra, majd próbáltam spórolni az energiámmal és onnantól csak helyben lebegni, amennyire tudtam - Viszont támadásnál pukkad ki a buborék; szerintem Szophieéknál vagy veletek érdemes kipróbálni, hogy mennyire veszi külön a petet az idomártól. Nálatok csak kevés sebzést bukunk vele - ötleteltem, Simeonékat azonban direkt nem vettem bele a felsorolásba, hisz az ő esetükben, már ha jól emlékszek vissza, legalább annyit sebzett a srác, mint a polipja. Azt pedig, hogy a levegőfogyás miatt innentől inkább tényleg fegyverkezelés vagy bármi erőnövelő item, mint gyorsaság, már nem is tettem hozzá: azok alapján, amit beszéltünk, (meg amúgyis) Chan is biztosan erre a következtetésre jutott... annak ellenére, hogy a fulladásos sebzésem mértékétől függően én valószínű pont nem ezt a taktikát fogom követni, ha fontos lesz befejeznem majd a harcot. Akár annak vége miatt, akár valamely csapattársam életpontjainak végefele miatt.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal29686/10100[ 35. boss ] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Chancery Szomb. Dec. 21 2019, 17:07

-Igen, látom. -bólint, amint Hinari megerősíti azt, amit látott. Ozi is, Riko is csak egyet támadott, amivel kipukkasztották a buborékot, Hinari viszont képes volt hármat is ütni. Pukkasztott, majd két egység a sávján el is tűnt. Tehát támadásonként is elfogy egy, és kiskörönként is. Ozirisz a következő körben el fog kezdeni fuldoklani. Eredetileg Rinnét akarta bevetni ezek után, hát ha az ő pajzsa használható, de ahogy Hinari többlettámadása rávilágított egy problémára, mégis más irányba fordul.
Szophie-nak kevesebb életpontja van, mint neki, bár Vezér többet sebez. Ha a fulladás esetén csak x számú életpontot veszítenek eleinte, akkor Chan tovább fogja kihúzni, mikor elfogynak a buborékjai. Megigazította a kesztyűjét és elmosolyodott.
-Akkor megyünk.
~Pirosat! Úgyis alapból dühös vagyok erre a kis mitugrászra!~
Chan maga nem mozdult; az ő elenyésző sebzése nem valószínű, hogy mérvadó lenne, és legalább kipróbálja, hogy törik-e a buborék, ha csak a petek rohannak előre. Álomkelő viszont, amint megkapta a Kesztyű buffját, már tőrt is előre, amennyire tudott, és minden erejével igyekezett elkapni a sárkányt; a vízben szinte úgy tűnt, felforr kicsit a hangulat, mikor fekete tollak seregét indította útjának, hogy duplázza esélyeit. Dustot főnix létére nem zavarja a víz.


/Kesztyűn a Dühös aktiválva, a pet sebzése megnő 12-vel. (illetőleg Dustnál kérdéses, hogy miben is maradtunk legutóbb, megkapja-e az értéket vagy sem).
Álom használja a képességét, találat esetén 30-at sebez a bossba, majd támad, a Kesztyűbuff nyomán találat esetén 102 sebzés. Chan marad a helyén. A sima kockáknál az első kocka Álom, a második Dust./
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[ 35. boss ] Exp_bal2062/2100[ 35. boss ] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 35. boss ] Empty Re: [ 35. boss ]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.