Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ 33. boss ]

+7
Danee
Szophie
Ozirisz
Chancery
Simeon
Hinari
The Gleam Eyes
11 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[ 33. boss ] Empty [ 33. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Hétf. Aug. 12 2019, 11:50

Első kör határideje: 2019.08.19. (vagy míg ki nem nyitják a bossterem ajtaját)
Minimum szólimit: 100 szó (kivétel parancsnoki posztok)
Harci kör határidő:
- Parancsnoknak 2 nap
- Többieknek a parancsoktól számítva 3 nap

Boss ajtaja előtti tér: Vizes, sziklás környezet, nagyjából bokátokig ér a víz.

Szervező: Ozirisz
A boss harc státusza: Nyilvános

Résztvevők:

- Hinari
- Chancery
- Szophie
- Danee
- Simeon
- Rikomono
- Rinne
- Ozirisz
- Shadow
- Brooklyn
+ aki még időben ír az indulás előttig

Közös Tarisznya:

Sok szerencsét és tartalmas boss ölést kívánok mindenkinek


ui: legyetek szívesek csak azokat a felszereléseteket feltüntetni, ami változott az előző bossharc óta (aki nem volt előzőn értelemszerűen minden speckó felszerelését tüntesse fel), ezzel is megkönyítve a munkám Very Happy akinek nem változott a felszerelése kérem írja a postja végére, hogy a "felszerelésem nem változott". Köszönöm Smile
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Hinari Kedd Aug. 13 2019, 16:20


Ezúttal Oziriszre bíztam mindent. Képes volt rá. Meg tudta tenni. Ő meg - én pedig ott voltam mellette Allal az oldalamon, egészen végig. Szophiera rámosolyogtam és öleltem át, amikor megjött, Chant hasonlóképpen köszöntöttem, közben oda-odapillantva céh-és kaszttársamra biztatón. Mi voltunk itt leghamarabb és sorban köszöntem, intettem az érkezőknek, egyre inkább átnedvesedett pegazus bakanccsal. Újabb boss, növekvő vízszint. Lassan fel kell húznom a Búvárkodást.
Persze ami bossinfót Ozirisz szerzett, azt átbeszéltük, de ezen felül egyelőre csak magabiztos és nyugodt megfigyelője voltam az eseményeknek, tenyeremet a Katana markolatán nyugtatva. Nemrég elköltöttem az összes Kristálykövem és feltöltöttem az itemkészletem is - felkészültem tehát a folytatásra.

Fejemben képek sorjáztak két szőke férfiről, akik fesztelenül beszélgetnek az erkélyen. Arcomra mosoly költözött.



A felszereléseim nem változtak, a statpontjuk viszont igen - ha Keita befrissíti boss előtt, a karakterlapon lévő statok lesznek az aktuálisak.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal29686/10100[ 33. boss ] Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Simeon Szer. Aug. 14 2019, 16:50

Vidáman baktattak a többiek mellett, már aki szintúgy jött velük a bossra a céhből. Mert ők jöttek megint! Igaz éppenhogy, de újfent elérték a boss szintjét még Ozirisz üzenete előtt, és amikor az megjött, Simeon lelkes kiáltozással szaladt végig a céhházban és azonnal elújságolta a hírt Chancerynek, Daneenak és Eikinek is: megtalálták a következő termet, haladhatunk eggyel feljebb! A lány engedélyével Simeon még aranyat is vett ki a bankból, hogy megvegye belőle az észlelést, amit a szervező kért és így most boldogan vigyorgott a csapat szélén első, hármas szintű jártasságával és a lába körüli vizet tapicskolta unaloműzésként. Tengerszem vele ellentétben végtelenül nyugodtan és elégedetten folyt szét mellette és még szemeit is lehunyta, úgy hűsölt, egészen addig, amíg valaki nem kezdett bele valamiféle taktikai megbeszélésbe. Akkor aztán már a polip is figyelt és igyekezett minél több dolgot megjegyezni: odabent a boss ellen majd jól, nagyon jól kell harcolniuk!

Nem változott semmilyen felszerelésem, de vettem 3-as szintű Észlelést! Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal16717/10500[ 33. boss ] Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Chancery Szer. Aug. 14 2019, 19:41

Chancery feltűnően nyugodt volt. Kicsit magát is meglepte, de kezdett hozzászokni. Olyan érzés volt számára, mintha a lelkéből egy fekete folt tűnt volna el szép lassan, és sokkal könnyebb volt még a teste is. A vállairól szó szerint eltűnt a képzeletbeli súly, és kihúzva magát, karba tett kézzel, már-már anyás mosollyal nézett a többiekre.
Álomkelő viselkedett máshogy; ő mancsait némi fintorral emelgette, ahogy próbált szárazabb területeket keresni a földön és azokon lépdelni. Nagy valószínűséggel végképp elkönyvelte magában, hogy a harmincas szintek nem lesznek a kedvencei. Végül sikeresen megtelepedett az egyik sziklán, ahol meg tudta várni, amíg be kell menniük. Dust, a főnixmadár régi szokásának hódolt azzal, hogy Chan macskafüles pántjaiba kapaszkodva üldögélt a feje tetején lehunyt szemmel, mint valami bölcs és cuki bagolyka.
Chancery nem izgult, úgy érezte, ez a boss könnyű lesz és hamar mehetnek haza. Azon viszont már ő is elkezdett filózni, amin Hinari. Hogy a Búvárkodást lassan el kéne kezdenie fejleszteni.


Nekem változott felszerelés, szóval berakok most minden infót, ami szükséges:
Infok:
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal2062/2100[ 33. boss ] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Ozirisz Szer. Aug. 14 2019, 22:52

Egy héttel korábban

Hogy pontosan hogyan is keveredtem ide? Egy kicsit hosszú történet. Az egész egy váratlanul elkapott félmondatból indult, amit a Kezdetek Városa főterén kaptam el a teleport felé igyekezve. Eredeti tervem egy kis farmolás volt telihold idején az örök jég birodalmában, de az új szint városába igyekvő játékosok és a csillagvizsgáló említése miatt úgy csináltam, mint a tipikus GPS: "újratervezés...".
Kellemes meglepetésben volt részem, ahogy kiléptem Sutame város teleportkapujából. Végre nem egy lehangoló, bűzös mocsaras szint. Az előző szintet például pont emiatt nem szerettem, de ez a szint szöges ellentéte. Tiszta víz, rendezett környék, és végre egy városka. Először felderítettem a települést, tipikus mi merre van, milyen lehetőségek vannak és társai dolgok, majd végül az említett csillagvizsgáló felé vettem az irányt. Szerencsére a játékosok, akiknek köszönhetően ide keveredtem, már végeztek a dolgukkal, és csodával határos módon kifogtam egy olyan idősávot, amikor magam voltam. Tökéletes. Így legalább zavartalanul tudtam kémlelni Aincrad égboltját. Bár tudtam, hogy ezek nem igazi csillagok, de nem is számított. Csak a hangulat végett, és mivel a csillagászat mint téma amúgyis érdekelt, miért ne? És odakint, a város zavaró fényeinek hála nem nagyon volt lehetőség efféle dolgokra...

Nem tudom, meddig nézhettem a messzinek tűnő fénypontokat az égbolton, de egyszercsak hullócsillagokra lettem figyelmes. Reflexből kívántam, és engedtem is volna el a dolgot, de az egyik meteor nagyon közelinek és fényesnek tűnt. Követtem az objektumot, ami egy erőteljes villanás kíséretében ért földet valahol a szint széle fele, dél-délkeleti irányban. Hirtelen jött ötlettől vezérelve felkerekedtem, hátha valami ritka fémből van, vagy kinyerhető belőle valami értékes nyersanyag, ami jól jöhet kovácsoláshoz. Csónakbérlés, evezés, majd a tények felismerése: Amilyen könnyűnek tűnt a csillagvizsgálóból beazonosítani a helyszínt, olyan nehéz valójában innen lentről. Már egy-két órányi eredménytelen keresgélés után indultam volna vissza, amikor találtam valamit. Nem, nem a meteoritot, hanem valami mást, amiből eleget láttam, hogy tudjam mi az: a bosstermet. Már megint, csak úgy belebotlok. Bezzeg amikor célzottan jártuk utána a szinteket, akkor véletlenül se. Sose értem ezeket a dolgokat. Mindenesetre a térképen megjelöltem a helyet, majd evezés vissza, kis kérdezősködés a városban, majd irány haza.

Másnap, amikor Hinarival összefutottam, rögtön elújságoltam neki, nagy valószínűséggel megtaláltam a bosstermet. Bár eredetileg úgy terveztem, hogy rábízom ezt a mostani bosst is a kardforgató lányra, de ezúttal máshogy történt: Hinari biztosított afelől, hogy mellettem áll, és segít. Igen, ebben eddig sem kételkedtem. Amin meglepődtem, hogy ennyire bízik bennem, hogy tudja, hogy nem lesz gond, és meg tudom csinálni. Valószínűleg ez legutóbb is így lehetett a részéről, csak akkor még nem vettem észre. Vagy csak nem akartam észrevenni, és a könnyebb utat választottam. De azt tudom, hogy akkor még nem igazán álltam készen rá, és túl sok minden kavargott a fejemben. Mindenben a veszélyt láttam, a sarki zöldségestől elkezdve a random kezdő játékosokon át a szimpla mezei gépi karakterekig. Mindenütt a rejtett támadást "vártam", de úgy tűnik, feleslegesen paráztam rá a leártalmatlanabb dolgokra. Nem történt rajtaütés, nem sodort felém a szél Wantedes posztereket, sem semmi ilyesmi. Az efféle para meg bőven elég ahhoz, hogy ne tudjon az ember koncentrálni. De ettől függetlenül az óvatosság azért nem árt, azaz kellő elővigyázatosság az idegenekkel, főleg védett területen kívül, és társai. Na mindegy, a lényeg az, hogy Hinari mellettem áll, és segít, ha baj van. Bár abban még nem tudok hinni, csak legfeljebb reménykedni, hogy tényleg nem is lesz baj. De a biztonságérzet hatására, amit céhtársam jelenléte és támogatása ad, végül rábólintottam. Ideje visszatérni, ahogy Riko is a múltkor megmondta. Majd jött a taktikai infók átbeszélése, aztán az ötletelés után a körüzenet kiküldése a jelenlegi frontosoknak, céhvezéreknek, és a szokásos tennivalók.


Napjainkban

Egy héttel később pedig ismét annál a furcsa ajtónál álltam, a lényeges különbség, hogy ezúttal már nem egyedül. Bár kifelé nem mutattam semmi jelét, legbelül rendkívül paráztam. Oké, Riko nem bánja, hogy ismét parancsnokosdival próbálkozok, de például Daneetól tartottam. Azután a könyvtárbeli megbeszélés után főleg. Akkor azt mondtam, hogy nem valószínű, hogy valaha képes leszek bossharcot vezetni. Most meg szépen önellentmondásba keveredek az akkori önmagammal. Nem tudom. Talán a lovag srác számára is felejthetők voltak az akkor mondottak. Talán. És persze ott van még a félelmem az azt megelőző bossterem előtti történésektől. Ahogy szép sorban beérkeztek a népek, természetesen üdvözöltem mindenkit, majd miután mind megvoltunk, belekezdtem.
- Először is köszönöm, hogy eljöttetek – kezdtem bele, miközben végignéztem a társaságon – Nem lesz könnyű dolgunk, ez elég gyors boss a maga 80 gyorsaságával, és az 50 speciális képesség sem baráti, elsősorban a supportok és gyógyítók számára, de a dps-ek számára is problémás lehet a képességakvitálás esetleges nehézsége. - mondjuk ha nagyon kell a gyógyítás, akkor az itemek használata azért egyfajta mentőövet jelent a biztos sikerrel, de reméljük nem fogunk eljutni idáig. - Mint említettem az üzenetben, a jártasságoknak is szerepük lesz. Az információk, amiket sikerült kiderítenem, így szólnak – közben megnyitottam a menüből az említett jegyzetet, és felolvastam:
- A boss kétféleképpen is legyőzhető: A szívkövek elpusztításával, vagy a négy Megfigyelő legyőzésével. Minden megfigyelőhöz tartozik egy Szívkő, melyet csak III-as Észleléshez lehet észrevenni.
- Csak az támadhatja a Szívkövet, akit még nem fedtek fel.
- és végül: a Megfigyelők egy hatalmas kőgólemre hasonlítanak.
Majd egy kis hatásszünet után elkezdtem kifejteni amit Hinarival kiötleteltünk – Vagyis vagy a négy Megfigyelőt vagy a négy Szívkövet kell elpusztítani. Feltételezem a Szívkövek sebzéstűrése kevesebb, hiszen annak van követelménye, hogy ki veheti észre és ki támadhatja. Ezért is kértük, hogy aki teheti, fejlessze az Észlelés jártasságát. - persze írhattam volna a Lopakodás/Rejtőzés kombóról is ugyanezt, de azokkal kevesebben futkoznak, míg az Észlelés az gyakorlatilag alapkövetelmény a túléléshez. - Illetve szeretném megkérdezni, kinek van legalább 3-as szintű Észlelése. Ők fogják a Szívköveket támadni, a többiek pedig azokat Megfigyelőket, amelyikeknek még sértetlen a Szívköve. - majd egy kis szünet után folytattam – Valamint szeretnék megkérni mindenkit, hogy a jártasságait még idekint kapcsolja be. Észlelést valószínűleg már útközben aktiváltátok, Látás elvileg nem lényeg, de nem árthat. Ami az Észlelés mellett fontos, mivel az infók felfedést is említenek, az a Lopakodás-Rejtőzés kombó, ami a felfedezést nehezítheti a Megfigyelők részéről. Szóval akinek vannak ilyen jártasságai, kérem még idekint kapcsolja be. - nagyjából ennyi volt a lényeg, amire jutottunk első körben. - Illetve akinek kérdése, észrevétele, ötlete van, vagy esetleg valami információja a bossról, az most szóljon, és átvitatjuk a dolgokat. - néztem körbe az egybegyűlteken. Majd hirtelen eszembe jutott valami – Lehet elfelejtettem említeni, de szerintem magától értetődő: kérlek bennetek, aki még nem tette meg, támogassa az ABA-t a szokásos részvételi díjjal vagy hasznos itemekkel. Mint látjátok, ez a boss is az 50 spec pontjával ellehetetleníti a biztos képességaktiválást, és ilyen esetben biztonságosabb a mindig működő potionokat, kristályokat használni. Az elhasznált itemeket pedig közös érdek, hogy pótolva legyenek. Ezügyben Hinari az illetékes, forduljatok hozzá bizalommal – néztem rá céhtársamra egy mosollyal az arcomon. Majd vártam a további fejleményeket. Elsősorban új infókat, vagy éppenséggel észrevételeket a taktikával kapcsolatban. Nem árt, mert lehet, hogy valami felett átsiklottunk, vagy valamivel nem számoltunk, és én még mindig amondó vagyok, hogy inkább egy lépést vissza, átbeszélni a dolgokat, mint fejjel a falnak, holott megelőzhető lehet mindez. Azon a pár percen meg végképp nem múlik semmi.


Változás felszerelésben:
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal19096/10100[ 33. boss ] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Szophie Csüt. Aug. 15 2019, 00:29


Szophienak halvány lila gőze nem volt róla, mi a francot keres itt. A boss nem nyújtott sem izgalmat, sem drámát, de ha adott volna bármi effélét, a lányt éppen az sem érdekelte volna. Nem érte meg a fáradtságot az a hülye elosztható pont sem, a terem előtt összegyűltek pedig inkább néztek ki úgy, mintha délutáni teára jöttek volna, mintsem komoly harcosoknak. Kivéve persze Ozit. A srácon minden tettetett magabiztosság ellenére is látszott, hogy a háttérben megrogyott a tudatalatti térde a parancsnokság súlya alatt. Az idomárlány pedig épp ezért vette a fáradtságot, hogy odalépjen valaha volt céhtársához, és barátságos mosoly kíséretében rátegye a kezét a vállára amolyan támogatóan. Ennyiben, meg Hinari megölelésében aztán ki is merült a szociális energiája, és inkább a háttérbe vonult, hogy tovább bosszankodhasson sárosan tocsogó cipőjén.
Vezér korántsem volt a helyzet magaslatán. Ha azt hinnétek, Álomkelő komikus látványt nyújtott a sziklán kuporogva, akkor képzeljetek el egy farkast négy békazöld gumicsizmában, ahogy erejét megfeszítve küzd, hogy fent maradjon a vízmentes szikla tetején. A sziklán, ami túl kicsi volt egy ekkora termetű farkas számára, főleg ha azt egy macska is birtokba vette már. A pet páros egyetlen szerencséje az volt, hogy Vezérnek magas szintű akrobatikája volt. Valami isteni erő így tehát a sziklán tartotta a termetes állatot, és a kedélyek megnyugodni látszottak.
Szophie ezzel szemben nem tartotta akkora problémának, csupán bosszantónak az elázott bakancsot, habár hőérzetét negatívan befolyásolta a nem épp termál melegségű iszonyat, amiben kénytelen volt tocsogni. Nagy sokára, a taktika megbeszélés alatt aztán egy-két tüsszentés is elhagyta a száját, pedig Aincradban elvileg nem is létezik olyasmi, hogy megfázás. Bizonyára valami tudatalatti izét lehetett felelőssé tenni a fizikai reakcióért, de ennyire mélyen nem volt ereje elgondolkodni a dolgon.
A tárgyaláshoz egyébként épp ennyire összeszedetten állt hozzá. Ozirisz már rég tudta a jártasságait, hiszen minden parancsnokot szokás szerint tájékoztatott azok alakulásáról, így még akkor sem tartotta fontosnak szólásra nyitni a száját, amikor ezekről volt szó. A taktikai infókra csak bólintott egy látványosat, jelezve, hogy tudomásul vette, aztán a körmeit kezdte el piszkálni a fennmaradó időben.
.
Spoiler:
.
Felszerelésem nem változott.
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal12046/10500[ 33. boss ] Exp_ures  (12046/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Danee Hétf. Aug. 19 2019, 07:58

Mostanság gyakorlat lett, mióta Simeon velünk jön Bossolni, hogy ő hozza a híreket is, ha meg van a bizonyos terem.
Így aztán nem is nagyon törtem magam az efféle felfedező utakkal, sem pedig az infó máshonnan történő begyűjtésével.
Egyszerűen csak jöttem én is utána, nagyokat ásítva, és halkan morgolódva, hogy ja, már megint semmit nem fejlesztettem a felszerelésemen. Pedig itt lenne az ideje.
De a búvárkodásommal nem volt gond. Már a 4. szinten is igyekeztem mindenféle skilles támogatottság nélkül szert tenni némi gyakorlatra, a 31. óta pedig már erőlködni se kellett.
- Nekem is a gyorsaságát meg a specét adta meg a besúgó, azt hiszem mostanra már nem lehet megbízni abban, hogy másnak nem adják el ugyanazt az árut ...
- Amúgy Észlelés nálam rendben, Lopakodásom nincs viszont


//felszerelésben nincs változás
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal7644/7700[ 33. boss ] Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Chancery Hétf. Aug. 19 2019, 12:21

/ezt egyszerűen muszáj, hogy IMÁDLAK SZO <3
Bocsi owo/
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal2062/2100[ 33. boss ] Exp_ures  (2062/2100)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Rikomono Hétf. Aug. 19 2019, 12:56

Na, ez a majdnem örök éccaka szintje se lesz a kedvencem. Igen, vágom hogy nekem mindennel bajom van. Mindennel IS! Szóval azért csak mondom, hogy bár nem egy fagyos szint elviselhetetlenség tekintetében, de azért én inkább a napsütés híve vagyok, és se a naplementétől, se a holdfényes tengerparttól nem alélok el. Sőt, konkrétan hányok az ilyen giccses cuccoktól, pedig már látom előre, hogy lesz olyan balfasz, aki majd ide akar hozni "randizni". Aztán majd véletlenül az éjszakai csónakázás kellős közepén beborítom a fazont a tengerbe, én meg szépen elevezek Rolling Eyes
- Pegazus gumicsizma vajon nincs? >.> - morogtam a bokáig érő víz miatt. Normál esetben full mezítláb jönnék, de állítólag ez egy gyors szörnyike, szóval marad a vizes cipős senyvedés.
- Uhh, rossz helyre jöttem? Ez valami közös céhes gyakorlat? - szólaltam meg, mikor megláttam a szokásos arcokat, és felfedeztem vele együtt, hogy vagy egyik, vagy másik céhnek a logója van gyakorlatilag mindenkire aggatva.
- Tök uncsik vagytok, senki se beszélget senkivel - sóhajtottam fel, mert hát gyakorlatilag szokás szerint az volt a recept, hogy mindenki jó kisdiákként végighallgatja a felesleges süketelést. Ezúttal Ozzytól.
- Hé, Szefós, macskagéneket ültettél a farkasodba? Jobban parázik a víztől, mint egy igazi cicus - csaptam hátba a csajt így köszönésképpen - Csizmás Kandúrnak hívják? - kacsintottam rá, bár eddig se vette magára a csipkelődéseimet, szóval azért nem aggódtam miatta, hogy ne fogná fel, nem sértegetni akarom. Kivételesen. Utána viszont a szónokunkhoz vonultam, és átvetettem a karomat a vállán.
- Sok a szöveg, öcsipók. A kölykön kívül itt mindenki veterán, nem? - böktem a tonhalas kiscsávóra - Nyugi van, menni fog. Légy laza és ne hagyd, hogy szétessünk Wink - veregettem meg a vállát, majd nyomtam egy cuppanóst az arcára. Nem vágom, mi történt, de úgy tűnt, hogy összekapta magát a csávó valamennyire, és ez jó volt - Szívkő támadás, vettem. Legyen az bármi Rolling Eyes - hagytam ott, majd megropogtattam az ujjaim, és azt kezdtem nézegetni, kinek lehet itt kőből a szíve Rolling Eyes


Felszerelés változatlan. Észlelés 3, Rejtőzés 4, Lopakodás 3, Látás 3 aktív.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal12783/10100[ 33. boss ] Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Rinne Hétf. Aug. 19 2019, 13:40

Újabb nap, újabb kihívás. Talán. De én optimistán néztem szembe ezzel a harccal is, töretlenül bízva benne, hogy ezúttal majd próbára lesznek téve a képességeim, és elég időt nyerek a csapatnak, hogy a segítségemmel győzelmet arassunk a gonosz, vörös szemű, vagy éppen kancsal szörnyetegek felett. Kivételesen azt hiszem, megértettem az üzenetet is, amit kaptam valakitől, nem volt benne az a sok bonyolult szó, mint általában. Csak amikor beszélni kezdtek a terem előtt, akkor bizonytalanodtam el egy kicsit, és néztem körbe kissé tanácstalanul, hogy mégis miről van szó, mit jelent az a sok szokatlan kifejezés, amivel dobálózni kezdtek.
- Nekem... van - emeltem fel a kezem most kevésbé lelkesen, mint máskor. Egyrészt mert nem teljesen értettem, miről van szó, másodszor meg azért, mert nem voltam benne biztos, hogy tényleg van-e olyanom, ami kell. De azt hiszem van, szóval kihegyeztem az érzékeimet.

Nyem változott az öltözetem~
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal10790/10100[ 33. boss ] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Shadow Hétf. Aug. 19 2019, 23:54

A farkassal együtt bolyongtunk oda a meghirdetett helyszínre. Nem siettem, nem mintha hallhattam volna bármit is, ami meglepett volna. 
Az árnyékból hallgattam a nagy beszédet, mármint úgy tettem, mintha hallgattam volna. (szerencsére begyakoroltuk, hogy a farkas jelez, ha közeledne valaki, de eddig nem keltette nagy feltűnést azt hiszem.) Mikor úgy tűnik, hogy már senkinek sincs több mondandója odalépek a nagybeszédűhöz, és csak egy apróságot teszek közre (mindenfajta vagy féle bemutatkozás nélkül). 
-Ha valakinek van legalább 70-es speciális képessége, és feltétlenül szükséges, hogy biztosan müködjön a képessége, azt három cselekvés erejéig biztosítani tudom. Cserébe minden buff, debuff vagy sérülés, ami legalább egyikünket éri, mind a ketten megkapunk.
Technikailag... Ezt bármely két játékos, bármelyik statjával meg tudom csinálni, ha elég közel van az érték egymáshoz.
(harcművész spec: Egyedi felszerelés: a boss idejére +19 kerül a speciális képességre)
Itemek:
This should be right:
Shadow
Shadow
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2019. Jan. 23.

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal5180/5300[ 33. boss ] Exp_ures  (5180/5300)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Aug. 20 2019, 11:08

Ahogy kinyílik a terem, hirtelen mintha egy kisebb képszakadás történik, majd a következő pillanatban mintha a szabadban találnátok magatokat. Bogáig ér a víz és a levegő sem a legmelegebb. Egy hatalmas szikla állja el utatokat, mely mögött az egész csapat bőven elfér és még sétálnotok is kell, hogy megkerülhessétek. Az ég sötétjét bevilágító csillagok elsőre nem igazán adja meg számotokra a jellegzetes boss légkört, ám mielőtt kikukucskálhatnátok egyszer csak egy kísérteties HANG hallatszódik és a szikla fölött mintha egy világítótorony, erős reflektor fénye világítaná be a tájat. Ha végül kinéztek a meglátjátok eme hatalmas méretű lényeket, kik a tájat nézik szüntelen:


[ 33. boss ] 33_bos10


Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés:
A sebzés okozói:


Játékos cselekvések:


Boss cselekvések:


Életpontok/adatok:
Megfigyelő #1: Full HP ??? P
Megfigyelő #2: Full HP ??? P
Megfigyelő #3: Full HP ??? P
Megfigyelő #4: Full HP ??? P

--------------------------
[-] Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
[-] Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
[-] Ozirisz (48. szint): 210/210 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
[-] Rinne (45. szint): 355/355 HP, 355 páncél, 220/220 CSP
[-] Szophie (44. szint): 150/150 HP, 95 páncél, 225/225 CSP
[-] Danee (42. szint): 200/200 HP, 210 páncél, 300/300 CSP
[-] Shadow (36. szint): 120/120 HP, 120 páncél, 370/370 CSP
[-] Chancery (45. szint): 305/305 HP, 65 páncél, 230/230 CSP
[-] Simeon (32. szint): 180/180 HP, 90 páncél, 180/180 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Ozirisz
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:


// Megkérek mindenkit, hogy mindig az aktuális körébe írja hogy mely jártasságai aktívak //
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Ozirisz Kedd Aug. 20 2019, 18:20

Kicsit meglepődtem Szophie bátorításán, viszont jobban belegondolva teljesen érthető is volt. Hisz ismert a lány épp eléggé, így azon kevesek közé tartozik, aki képes detektálni a kifelé mutatott aránylag határozott kép és a belső, mindenféle dolgok már-már kaotikusnak mondható kavargása közti ellentétet. Még valaha régen, amikor a világ még egész fiatal volt, és én pedig mint valami medve, ébredtem a téli álomból, néztem ki bambán a fejemből. Nem tudtam szinte semmit a világról, sem az itteni boldogulás alapvető dolgairól, és akkortájt botlottam bele a városban. Akkor tanított meg az alapvető dolgokra, segített eligazodni, majd valamivel később céhtársak is voltunk egy jó hosszú ideig. Azóta persze rengeteg sok minden történt, de nem is olyan túl rég, ismét tanúbizonyságot tett rá, hogy indikátor ide vagy oda, még maradt belőle régi Szophieból, jócskán. Aki képes küzdeni a jó ügyért. Minden bizonnyal észlelte rajtam, hogy feszült vagyok, és még talán azt is megkockáztatom, hogy többet is. És mintha tudta volna, hogy most nagyon jól jön egy kis bátorítás, egy kis plusz, hogy eljusson az infó a tudatomig: nem vagyok egyedül, és bízik bennem, hogy menni fog...
Majd Riko zökkentett ki a gondolatmenetemből, ahogy a furcsamód vicces látványra amit Vezér és Álomkelő produkáltak terelte a szót. Normál körülmények között, avagy amikor nem stresszel az ember, valószínűleg egyből kiszúrtam volna a nem mindennapi jelenetet, de így csak fáziskéséssel történt ez meg. Azt viszont tény és való, furcsa, és vicces, és egy halvány mosolyt azért nekem is varázsolt az arcomra ahogy jobban megnéztem a kutya-macska barátság jelen példáját. Valahol irigyeltem is őket. Nem görcsölnek az élet nagy dolgain, hanem elvannak a kis világukban, ahol a legnagyobb probléma jelenleg, hogy le ne forduljanak a szikláról.
- Hát nem a legjobb hír – válaszotlam Daneenak – Reméljük nem csinálnak belőle rendszert, és nem válik belőle általánosan elterjedt szokás szerte Aincradban. Elég kellemetlen volna, ha például a vendéglátásban is ugyanezt eljátszanák... - húztam el a számat kicsit, ahogy belegondoltam. Oké, újrahasznosítás, de azért ennyire ne...
Riko reakciója viszont abszolute váratlanul ért. Az a lány maga a kiszámíthatatlanság. Szerencsére azonban nem egy Súlyemeléssel megtámogatott tockost hanem bátorító szavakat, vállveregetést és egy cuppanóst kaptam tőle – Köszönöm, és igyekszem – válaszoltam a lánynak mosolyogva, majd bólintottam. Egy rövidke pillanat erejéig kicsit meg is hatódtam, hogy még ő is támogat, és bíztat, hogy menni fog. Álmomban nem gondoltam volna rá, hogy ennyien fognak támogatni. Összességében ez egy pozitív csalódás, ahhoz képest amire számítottam.
Majd az árnyékból előlépő sráchoz szóltam – Hmm, ezt jó tudni, és köszönöm. Hasznos képesség, lehet élni fogunk vele. - Oké, vannak hátulütői, mint az osztott sebzés és debuffok, de az még mindig a kisebbik rossz, mintha besül a gyógyító képesség akkor, amikor nagyon szükség volna rá. Bár ezen a téren az itemek is megoldást nyújtanak, de adott esetben egy sebzésnövelő képesség is így beleférhet biztos sikerrel. De az majd meglátódik, attól függően mennyit sebeznek a megfigyelők... - Nos, akkor jártasságok be mindenkinek, és lássuk a medvét... - majd Rikóra néztem, hátha van kedve berúgni a bossterem ajtaját.

Beletelt egy pár másodpercbe mire a tudatos szintre is lejutott az infó, hogy valami teleportálás-féle történt. Majd jött az a furcsa, hátborzongató hang és a reflektorfény. Óvatosan kikukucskáltam a szikla mögül. - Csak nekem tűnik úgy, hogy a Világok Harcába csöppentünk így hirtelen? - jegyeztem meg hangosan. - Azokat a fénysugarakat kell valahogy kikerülnünk mozgás közben... ha a Megfigyelők nem tudják túl gyorsan forgatni a fejüket, talán ki lehet játszani a felfedezést. De ahogy látom, elég nagy területet befognak... - húztam el a számat – Semmiképp se kellene egybe húzni többet, jobb, ha külön-külön vannak... és első legyen fedezéket keresni a támadás után, vagy biztonságosan visszatérni ide – mondtam a csapatnak, majd kicsit elgondolkodtam. Hol a viharban lehetnek a Szívkövek? Az biztos, hogy első körben olyasvalakit kellene küldeni, akinek észlelése és lehetőleg lopakodása is van. Ezzel elég sok ember jöhet szóba, azonban Hinarit és Rikót nem ártana későbbre tartogatni a nagy sebzésük és gyorsaságuk miatt. Ahogy Szophie és Chan is később kerül képbe, avagy a petek miatti esetleges több célpont támadása is. Szóval valószínűleg követem a trendet és egy tankosabb beállítottságú játékost küldök előre. A lovaglány felé fordultam – Rinne, te kezdesz. Kérlek helyezd védelem alá a csapatot, majd a jártasságaiddal próbáld megkeresni az egyik Szívkövet, és támadd meg – mondtam a lánynak, majd hozzátettem – Lehetséges, hogy a harc kezdetén még nincsenek jelen a Szívkövek, szóval ha nem találsz semmi ilyesmit, akkor az egyik Megfigyelőt támadd, lehetőleg hátulról a fénysugár miatt. Utána pedig rejtőzz el, vagy térj vissza ide – adtam ki az utasítást, majd figyeltem az eseményeket, ha jött egy fénysugár, lebuktam a szikla mögé, ha nem akkor hunyorogtam, kerestem a távolban azokat a bizonyos Szívköveket.


// Rinne kezd :3
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal19096/10100[ 33. boss ] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Rinne Csüt. Aug. 22 2019, 11:19

- Bálnák? Vannak itt bálnák? Arra emlékeztet... - utaltam a hangokra, amik a szikla mögül jöttek. Tettem volna néhány lépést, hogy kikukucskáljak, de ekkor Ozisan megszólított és mondott néhány dolgot, aminek a felét nem értettem. Megvédek mindenkit, ezt mondani se kell. Támadjak kőszívet meg megfigyelőt, de azt se tudtam, ezek hogy néznek ki, vagy hol vannak. Szóval kicsit bizonytalanul bólintottam. Egy dolgot viszont értettem. Rejtőzzek!
- Akkor ninja leszek. Nin-nin! - mondtam, és megkerültem a sziklát látványosan lopakodva. Mint ahogy a filmekben szokták. Aztán megtorpantam, ahogy elterült a szemem előtt a négy, hatalmas lámpafejű lény.
- Szóval ezek lehetnek a megfigyelők... - gondolkodtam suttogva, és keresni kezdtem a kőszíveket, hátha megtalálom. Vajon megharagudnának rám, ha az egyetlen kőre csapnék, amit biztosan látok? Furcsa ez a hely, vízben kéne lopakodnom... Talán ez a hang elnyomja a vízcsobbanását, ahogy lépkedek benne! Kőszív, kőszív... hát, ha nincs, akkor irány a legközelebbi megfigyelő, aztán iszkiri!


Mindenki megkapja a védelmem, mivel kilencen vagyunk, ezért -45% sebzés a minket ért támadásokra.
Lopakodás 3-mal mozgok, miközben Észlelés 3-mal keresem a szívköveket, és ha találok valami olyasmit, akkor meg is csapkodom. Ha meg nem, akkor az egyes megfigyelőt csapkodom meg. Mivel lopakodásból támadok, ezért +23 sebzésem van. Ha van páncélja a célpontomnak, akkor ehhez még további 20% sebzésbónusz társul.
Rinne
Rinne
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 305
Join date : 2018. Sep. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal10790/10100[ 33. boss ] Exp_ures  (10790/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Aug. 22 2019, 18:43

Rejtőzés Próba
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 22 2019, 18:43

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[ 33. boss ] 4766591541_a6962e6ebb_s [ 33. boss ] 4766597959_9de1fd561c_s [ 33. boss ] 4766591541_a6962e6ebb_s [ 33. boss ] 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Csüt. Aug. 22 2019, 18:53

Bár Rinne lopakodik, kis híján felfedte magát, ám még pont időben sikerül elérnie az egyik Megfigyelőt. Ahogy közelebb ér észre is veszi az Észlelésével az Őrszem testében villámgyorsan mozgó szívet. Egy precíz vágás nyomán a boss fájdalmasan felvonyít ám egyelőre még nem veszi észre Rinnét. Azonban ahogy felnöveszti termetesre a pajzsát ezzel sikeresen magára vonja a bossok figyelét, így mind a négyen rászegezik a vakító sugaraikat. Azonban támadni nem támadnak.

Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 85
A sebzés okozói:
- 62 Rinne
- 23 Lopakodás bónusz


Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Boss cselekvések:
- Rinnére kerül egy Megfigyelő jelző: 1

Életpontok/adatok:
Megfigyelő #1: Full HP ??? P
Szívkő: -85 HP
[ 33. boss ] Hpcsikd
Megfigyelő #2: Full HP ??? P
Megfigyelő #3: Full HP ??? P
Megfigyelő #4: Full HP ??? P

--------------------------
[-] Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
[-] Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
[-] Ozirisz (48. szint): 210/210 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
[-] Rinne (45. szint): 355/355 HP, 355 páncél, 175/220 CSP
[-] Szophie (44. szint): 150/150 HP, 95 páncél, 225/225 CSP
[-] Danee (42. szint): 200/200 HP, 210 páncél, 300/300 CSP
[-] Shadow (36. szint): 120/120 HP, 120 páncél, 370/370 CSP
[-] Chancery (45. szint): 305/305 HP, 65 páncél, 230/230 CSP
[-] Simeon (32. szint): 180/180 HP, 90 páncél, 180/180 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Ozirisz
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Ozirisz Pént. Aug. 23 2019, 13:19

Megmosolyogtatott a lovaglány ninjás megszólalása és a látványos lopakodás. Kicsit legalább tudta oldani a stresszt ahogy egy pillanatra elterelte a gondolataim a nyomasztóbb témáról. A fedezék mögül figyeltem az események alakulását, és először meg is örültem neki, hogy úgy tűnt, Rinne megtalálta amit keresett. Azonban utána meg is ijedtem egy pillanatra, ahogy hirtelen szó szerint reflektorfénybe került. De legalább nem támadtak, legalábbis egyelőre, ami jó jel. Valószínűleg ezzel a rivaldafénnyel már felfedezték, tehát előle a Szívkövek védve lesznek a következő körben.
Az igazat megvallva, legbelül aggódtam azért Rinnéért. Bár jó tank, és sok a sebzéstűrése, állja a sarat, viszont a Megfigyelők sebzése ismeretlen. És négyen vannak. Elvileg nem lehet túl sok sebzésük, de azért nem árt az óvatosság, hiszen például a Jégkirálynőnek sem volt "alap" sebzése, de amit leművelt a jégtüskékkel és a területi sebzéssel, az káros az egészségre. De remélhetőleg nem lesz baj, és a lovaglány sem hülye, hogy ott maradjon ha nagy gáz történne...
- Simeon, kérlek Tengerszemmel együtt támadjátok a Szívköveket, kezdve azzal, amit Rinne már megkezdett. Észlelés legyen aktív, és mindenképp kerüljétek a fénysugarakat – szólítottam meg a párost – Lehetőleg hátulról közelítsétek meg az ellent, a támadás után pedig fedezékbe vagy vissza ide. - bár valószínűleg a támadás után úgyis felfedezik őket, de ha van egy kis esély, hogy megússzák, megéri megpróbálni. A fedezék meg sosem árt. - A Szívköveket ha ott vagytok, biztos felismeritek hogy mik is valójában. - adtam ki az utasítást a polipos srácnak. Tengerszem valószínűleg jól boldogul, hiszen a víz az számára hazai terep. Legfeljebb a víz hőfoka ami gondot okozhat számára, de ez érthető is, én is szívesebben csobbannék Lobria partjainál mint a huszonakárhányas szint jéghideg vízű tavában...

// Simeon következik :3
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal19096/10100[ 33. boss ] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Simeon Szomb. Aug. 24 2019, 14:48

Tengerszem azért nem tudott nem odafigyelni a pet párosra ott fenn a sziklán és fölényes mosollyal terülni szét még ennél is jobban a vízben. Őneki jó volt így, tökéletes volt így. Simeon fel is nevetett, amint meglátta a nagy farkast azokban a gumicsizmákban, de aztán igyekezett nagyon koncentrálni az elmondottakra és mivel volt már magas észlelése, valami szívköveket kellett akkor keresniük... ugye? Surprised Persze Rikomono megszólalását nem is hallotta, különben biztos felhúzta volna az orrát, hiszen ő már volt ám bosson, tehát nem új! Igaz valószínű nem is olyan magas szintű, mint az összes többiek.
Miután beléptek, a sötétség körülfonta a srácot, aki kétségbeesetten kereste Tengerszem közelségét. Ott gubbasztott a többiekkel egy szikla mögött és nagyokat nyelt, mert ez a boss volt, itt nem lehetett félni! Még akkor sem, ha sötét volt. Neki nagyon, nagyon sötét.
- Miért kell elkerülni a fénysugarakat? A fénycsíkok mindig jók és segítenek - kérdezte elkeseredetten és megerősítésért nézett Chanceryre és Daneera; szinte könyörgött, hogy valaki mondja meg ennek a parancsnoknak, hogy nincs, nincs igaza! - Nem szeretem a sötétet... - tette hozzá sírósan, de azért csak elindult a magabiztos Tengerszem után. A polip otthonosan érezte magát a vízben és szinte hangtalanul suhant előre, néha visszanézett igaz, hogy gazdája követi-e őt. Simeon persze ott akart lenni a fénysugár közepén, de egyelőre nem lehetett, mert támadni kellett azt a mozgó izét a nagy teremtmények belsejében. Mert ő már látta bizony!
- Phh-hhh! - intett a pet halkan és ha tudták, megtámadták a szívkövet, egyszerre, együttes erővel. Utána meg vissza kellett menni a sötétbe. Vissza kellett volna. Tengerszem vissza is ment, de Simeon megmakacsolta magát és dacosan beállt abba a vonalba, ahová a legközelebbi fénysugár nemsokára vetülni fog: ő egészen biztos volt benne, hogy nem léteznek gonosz fénysugarak, tehát ezek sem voltak azok, tutira nem!
Csak akkor nyugodott meg, ha fényárba került, ami végre száműzte a sötét gonosz árnyait...


Támadunk mindketten, azaz ha az egyikünk betalál, a másikunk is be fog, viszont ez 10%al több csp-be is kerül.
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal16717/10500[ 33. boss ] Exp_ures  (16717/10500)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Aug. 24 2019, 14:48

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[ 33. boss ] 4767250438_224285ea8b_s [ 33. boss ] 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Aug. 25 2019, 16:34

Rejtőzés Próba
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Aug. 25 2019, 16:34

The member 'The Gleam Eyes' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
[ 33. boss ] 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by The Gleam Eyes Vas. Aug. 25 2019, 17:01

Hinari jön.
Kivéve, ha a parancsnok módosítja a sorrendet.


Kiosztott sebzés: 110
A sebzés okozói:
- 65 Simeon
- 45 Tengerszem


Játékos cselekvések:
MINDEN SIKERES

Boss cselekvések:
- Rinnére kerül egy Megfigyelő jelző: 2
Rinne teste felforrosodik
- Simeon magára vonja Megfigyelő #2-t
- Simonra kerül egy Megfigyelő jelző: 1


Életpontok/adatok:
Megfigyelő #1: Full HP ??? P (Rinne)
Szívkő: -195 HP
[ 33. boss ] Hpcsikd
Megfigyelő #2: Full HP ??? P (Tengerszem)
Megfigyelő #3: Full HP ??? P (Rinne)
Megfigyelő #4: Full HP ??? P (Rinne)

--------------------------
[-] Hinari (50. szint): 300/300 HP, 85 páncél, 300/300 CSP
[-] Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 110 páncél, 360/360 CSP
[-] Ozirisz (48. szint): 210/210 HP, 130 páncél, 200/200 CSP
[-] Rinne (45. szint): 355/355 HP, 355 páncél, 175/220 CSP
[-] Szophie (44. szint): 150/150 HP, 95 páncél, 225/225 CSP
[-] Danee (42. szint): 200/200 HP, 210 páncél, 300/300 CSP
[-] Shadow (36. szint): 120/120 HP, 120 páncél, 370/370 CSP
[-] Chancery (45. szint): 305/305 HP, 65 páncél, 230/230 CSP
[-] Simeon (32. szint): 180/180 HP, 90 páncél, 145/180 CSP
--------------------------
nincs halott/kiesett játékos
--------------------------
Parancsnok: Ozirisz
--------------------------
Közös tarisznya:
Spoiler:
--------------------------

Statok:
--------------------------

Tárgybónuszok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Ozirisz Kedd Aug. 27 2019, 16:52

Meglepődtem Simeon szavait hallva – Azért kell elkerülni, mert akit felfedeznek a Megfigyelők, nem tudják támadni a Szívköveket. És esélyes, hogy célpont lesz... - válaszoltam a srácnak. Elég egyértelmű, hogy ha a rosszfiúk keresnek minket zseblámpával, nem jó ötlet ha megtalálnak. Aztán jobban belegondolva, visszaemlékezve arra a napra, amikor Takeshi és cimborái megvezettek minket, akkor is hogy lelkendezett a lángoló kard láttán, és hogy mennyire nem tetszett neki, amikor az a furcsa lovag eltiposta a nagynehezen összekínlódott esti tüzet. De azért az is mekkora trollkodás, hogy szépen megvárja amíg a hülyegyerek végez, és zutty, lámpaoltás. Na mindegy...
Majd ahogy a páros megtámadta a Szívkövet, utána jött a nem várt történés. - Mi a... ? - néztem ki a fejemből bambán és meglepetten. Ledöbbentem, ahogy eljutott a vizuális infó a felismerés szintjére. Meg is ijedtem egy pillanatra. Halványlila ibolyám nem volt, mi fog történni, de úgy tűnik a legrosszabbat megúsztuk... még, egyelőre, mivel Simeon és Rinne életcsíkja egyaránt zöldbe voltak, teljes töltéssel.
Egy intenzív fejcsóválás után megszólaltam - Te Riko... nem akarsz jósdát nyitni? Rolling Eyes - próbálva kicsit elterelni a figyelmet a jelen helyzetről és saját bénázásomról. Mégis, milyen már, hogy a parancsnok szavának ellenszegülnek? Látszik nem vagyok se Hinari, se Mirika, se senki hasonló, akiben megvan az a plusz, ami a vezetéshez szükséges. A határozottság és a magabiztosság. És illett volna eszembe jutnia, hogy Simeon bizony nem szereti a sötétet, és figyelembe venni, számítani erre az eshetőségre... - Riko, tudod a dolgod, Szívkövek. Ha az egyik megvan, jöhet a következő. Fene se tudja mennyi életük van, de esélyes hogy nálad már az egyik Szívkőnek vége, a Megfigyelő meg eldől mint fél disznó az ólban... - majd még gyorsan hozzátettem - Visszafele hozd ki a célkeresztből a srácot – avagy láttunk már sunyi mód hirtelen nagyot sebző bosst, és Rinne sem tankolhat végtelenségig. Simeont elnézve kicsit meg is sajnáltam szegényt, de szükségszerűnek láttam. Akkor kell viszont istenigazából aggódni, ha Aincradban is építenek metrót...


// Riko jön :3

Just why not? XD:
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal19096/10100[ 33. boss ] Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Rikomono Szer. Aug. 28 2019, 12:49

Na most az egy dolog, hogy bebasztam a kaput, de hogy az úgy visszaüssön, hogy képszakadás lesz belőle, olyat még nem pipáltam. Gőzöm sincs, hogy kerültünk a szabadba, viszont a bokáig érő víz a legnagyobb örömömre megmaradt, és kaptunk mellé egy idegesítő hangot is. És akkor még a vaksi zseblámpafejű szörnyekről nem is beszéltünk.
- Szívkő. Tudom, hogy hülye vagyok, de azért arra még emlékszem, amit három perce mondtál Rolling Eyes - vagyis amit én megismételtem, arra emlékeztem, a többire meg nem nagyon, de az nem is volt fontos. Csak az a rohadt kő - A kölyök meg hadd élvezze a rivaldafényt, most majd megtanulja, hogy mi történik a retardált kis pöcsökkel - utasítottam vissza a kérését. Azt a világítótorony úgyse húzza sokáig, legalábbis ha Ozzy nem csinál semmi hülyeséget, és a kölyöknek se lesz baja, mert ott a hibbant pajzsos csaj, aki védi. Ha meg mégis, magamra vállalom a felelősséget Rolling Eyes
Nem vagyok az a nagy lopakodó típus, de most felfogtam, hogy nem kéne bemászni a fénybe, úgyhogy ebben a szellemben kerülgettem meg a tereptárgyakat, és igyekeztem közben rejtve maradni, amíg oda nem értem a behemótokhoz. Innen már számomra is nyilvánvaló volt, hogy mi a tököm az a szívkő, úgyhogy jó bérgyilkos módjára végeztem is a sérült bigyóval, aztán jó esetben nekimentem annak, amelyik a kisköcsögöt nézte intenzíven, majd eltűntem a félhomályban. Ugye?


Leszedem az egyeske szívkövét ha minden igaz (85+25 seb lopakodás miatt), aztán a ketteske szívkő is kap egy pofont a Razonek Tüskével (85 seb), így kerül rá öt ponty mérgezés is. Intenzíven használom a hármas észlelésem, a négyes rejtőzésem és a hármas lopakodásom. A támadás a vikinggyűrű miatt nem fogyaszt CSP-t.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[ 33. boss ] Exp_bal12783/10100[ 33. boss ] Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[ 33. boss ] Empty Re: [ 33. boss ]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.