Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanami

2 posters

Go down

Kanami Empty Kanami

Témanyitás by Kanami Minagawa Vas. Szept. 23 2018, 21:24

Egy új képességre szeretnék pályázatot beadni.

Név: Armored Hands

Típusa: Permanens

Leírása:

A képesség hatására Kanami képes a kezében tartott fegyvert magába húzni, ezzel tulajdonképpen pusztakezes harci állapotra váltva. Kívülről ez úgy néz ki, hogy Kanami amikor felvesz egy fegyvert, akkor az pixelekre bomlik és ökle köré húzódik, amolyan vasököl formába.

Képesség megszerzésének története:

Emlékeztek egy kellemes gyerekmesére ami egy erdőben játszódik és arról szól, hogy egy vörös köpenyes kislány hogyan képes a farkassal megvívni.

Ez történet ahhoz hasonló lesz.


A szokásos klisés bevezető rész következett, mely során a Kezdetek Városát madártávlatból láthatjuk. Az apró kis szemekkel, melyek lassan a főtér felé közelítve elérnek a történet főszereplőjéhez, azaz Hozzám!

-Tudod. Amikor azt mondtam, hogy a legjobb árúdat add nekem, akkor nem hittem, hogy annak is olyan íze lesz, mint amit frissen hányt ki egy kutya! Te féreg!-Nos igen lehet túlzás volt előre kijelenteni a dolgot, de még nem késő félrenézni.

Tudniillik rájöttem arra, hogy felesleges is lenne nekem játszani a jópofát. Pár játékos kivételével úgysem érdekelt már senkit, így hát néha jobb pillanatomban elengedtem magamat és kezdőket kezdtem el zargatni. Elegáns mi?

Szóval ott álltam én ahogy a madárka elsuhant felettem én pedig éppen egy ifjú szakácsnak mondtam meg őszintén, hogy nagyon szar.
Talán nem is kell mondanom, hogy elsírta magát a srác. Igen egy Srác! Basszus hova fajult el ez a világ is. Jó tény ami tény, elég sok kis pisi tízéves lebzselt még öt év után is ezen a környéken, és ez a kis bohóc is tiszteletre méltó már azért is mert lassan Grand Master szakács lesz, de attól még nem lesz finomabb ez a retek...

Így kezdődik ez a barátságos történet.


Szóval kezdtem hozzászokni a Bullymog keddekhez. Általában mindig találok valakit akibe érdemes belekötni, azonban ma... egy kicsi srácba futottam aki kristályokkal foglalkozott. Nem is kell mondanom, hogy nem tetszett az ócska cucca nekem, így fogtam meglöktem, amitől felborult.
-Komolyan szedjétek már össze magatokat! Minek hívtok oda, ha amit árultok egy szemét? Komolyan ezen gondolkodjatok el egy kicsit.
Ne is kérdezzétek. Elég sok dolog történt ami miatt itt lyukadtam ki, de erre most nem alkalmas, hogy elmondjam nektek, szóval SNITT!

Aznap délután az erdőbe voltam unaloműzés miatt. Farkasokat aprítottam, pár kellemetlen emlék miatti feszengés enyhítése miatt. Ismerős már nem? Az a bizonyos sztoriban is van egy lány aki az erdőben vadászik a farkasokra. Vagy lehet rosszul emlékszem a sztorira? Na mindegy...

Emlékszem arra, hogy éppen egy fekete farkast vágtam ketté. Amikor két játékos állt elém.
-Hé emlékszel mit szoktál csinálni minden kedden?
Ezek sem félnek kimondani mit akarnak nem?
-Hmm az ipar fellendítésére gondoltok? Szóval mondjátok el melyik kis seggdugazs küldött ide megveretni engem? Hmm? A bőgőmasina vagy a másik kis szemét volt?
Nem is nagyon akartak válaszolni, inkább csak elővették a kis cuki pengéiket és egyenesen nekem ugrottak...

Először a páncélom karcolgatták utána meg lassan a hp-m is elkezdett fogyni, persze én sem hagytam magamat és szépen sárgába vittem őket. Nade haladjunk.

Ott álltunk egymással szemben, mint 1v2 mikor fejembe ötlött a leggyorsabb megoldás.

Ha most eltenném a fejszét, akkor az ultimmal letudnám őket csapni egyszerre, de az a baj nem sebeznék annyit. A fenébe! Ó basszus most mi legyen?!


Szóval ha ez egy tündérmese lenne, akkor előjönne a tündérkereszt Kayaba vagy egy Dzsin a gombából... De gondolom sejtitek ez nem így működik.

A harc egyszerűen folytatódott. Én nagy nehezen csapkodtam őket, de elmenekültek mielőtt győzelmem teljes lett volna. Én pedig ott hevertem a fűben a vörös csík határán lihegve.

-Szóval a kis szemetek verőket küldtek akiket elvertem... Anyám milyen egy nyápic banda.... Pfuuuhhh

Sóhajtottam nagyot mikor egy üzenet ablakot dobott fel a rendszer....

Rendszer:

Ekkor vettem észre, hogy a fegyverem szépen pixelekre esik és a kezem felé közelít, majd szépen körbe öleli azt.

-Te jó ég! Ezt miért nem lehetett öt perccel ezelőtt?!

_________________
Kanami 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kanami Empty Re: Kanami

Témanyitás by Strea Csüt. Szept. 27 2018, 15:48


Szia,
Érdekes történet; elfogadom a képességet!

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Kanami Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.