Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanami vs Leo

4 posters

Go down

Kanami vs Leo Empty Kanami vs Leo

Témanyitás by Leonard Pént. Júl. 05 2019, 14:30


Mivel Leo sem volt infúzióval Hinarihoz kötve, így néhanapján azért előfordult, hogy önmagától keresett fejlődési lehetőséget, annak ellenére is, hogy akaito nélkül kevésbé érte meg a dolog. Ettől függetlenül mégsem hagyhatta, hogy a lány összenőjön vele, az semelyiküknek se tett volna jót, és az Alexszal való kapcsolatának főleg nem. Mármint Leo kapcsolatának, Hinarira úgyse lenne mérges.
Szóval a kardforgató fiú ezen a napon is úgy döntött, hogy önálló kihívásba kezd, azonban nagyon hamar rájött, hogy a kazamaták és a mobolás egyedül egyáltalán nem mókásak, de cserébe még veszélyesek is, ha az ember nem tank pontozással rendelkezik.
Így jutott el végül az arénába. Akár tetszik, akár nem, a börtönből visszatérése óta egyetlen egy alkalom sem volt, amikor nyert volna bárki ellen is, és ezt szánalmas ranglistás helyezése is nyíltan hirdette. Megvakarta a fejét, és arra az elhatározásra jutott, hogy ezzel kezdeni kell valamit, mielőtt céhvezérük meglátja, és felakasztja a Palota tetejére Nestor eledelnek, amiért a céh hírnevét így tönkreteszi.
Na nem mintha bízhatott volna benne, hogy most eredményesebb lesz, mint eddig. Nem is az volt a célja. Viszont legalább azt a látszatot kellett kelteni, hogy próbálkozik. Felöltötte hát szupermenő, vörösben pompázó vértjét, aztán körbenézett szerencsés ellenfél után kutatva. Alig pár perc múlva meg is találta a tökéletes alanyt.
Odasettenkedett Kanami mögé, és egy széles vigyor kíséretében hátulról fél kezével magához ölelte a lányt, kit már rég nem látott.
- Szavasz, Csjaszi! Van kedved egy barátságos mérkőzéshez, vagy most sietsz zenélni? - tette fel a kérdést lazán a vörös indikátoros lánynak. Apropó indikátor; Kanami számára feltűnhetett, hogy Leo már nem olyannal rendelkezik, mint eddig. És nemcsak, hogy kizöldült, de még céhbe is lépett régi találkozójuk óta.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kanami vs Leo Exp_bal18220/10500Kanami vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kanami vs Leo Empty Re: Kanami vs Leo

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Júl. 05 2019, 16:31

Eég régóta egyedül voltam már. Lassan kezdtem hozzászokni ehhez az érzéshez, de mégis valami szorított odabent. Odabent a szívemben éreztem, hogy kellene a társaság, hogy kellene az elfoglaltság, hiszen már koncerteket sem adok egy jó ideje. Pedig aztán az egyedi gitárom mindig ott van nálam az inventorimban.
Mindegy. Éppen magányosan sétáltam a házamtól nem túl messze, nézegettem az arra járókat, az új arcokat és a régi visszatérőket. Emlékeztetve a régi szép időkre.
Mikor aztán valaki hirtelen átkarolt hátulról.
-Uhhh ne ijesztgess!-fordultam hátra a mögöttem álló férfi felé akivel valami nem stimmelt...-Hmm mintha megváltoztál volna... új frizura? Na mindegy szóval mi?-néztem végig rajta újra miközben kitaláltam mit válaszoljak:
-Hát.... nem tudom rég nem harcoltam, de okés végülis miért ne?-adtam be a derekamat, végülis jó kis elfoglaltság lenne. Így Leonardra nézve kissé mosolyogva indultam el a házam felé, hogy gyorsan összeszedjem a cuccomat, majd azonnal vissza is mentem hozzá.
-Na asszem megvan minden, úgyhogy mehetünk.-ekkor esett le mi más rajta:
-Te... mikor lettél zöld? És céhtag, ha már itt tartunk.-faggattam ki őt hirtelenjében.
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
Kanami vs Leo Exp_bal2972/3100Kanami vs Leo Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kanami vs Leo Empty Re: Kanami vs Leo

Témanyitás by Leonard Vas. Júl. 07 2019, 16:18


Kanami első találkozásuk alkalmával is már szimpatikus volt Leo számára, és ez a benyomás azóta sem változott meg benne. Elég vörös indikátorossal volt már dolga hozzá, hogy nem csak a saját példája miatt tudja, bármilyen hülyeség miatt is alakulhatott úgy valaki sorsa, hogy megbélyegezze az indikátor.
Kanami pedig egyáltalán nem tűnt fenyegetőnek, sőt. Talán egyike volt a legérdekesebb személyiségeknek Aincradban. Leo látta párszor fellépni és énekelni - a közönség minden alkalommal imádta a lányt.
Rövid szomszédságuk alatt habár nem gyakran futottak össze, de bármikor látta Kanamit, az erőtől és fiatalságtól duzzadó, lelkes, pörgős csaj benyomását keltette. Most valami mégis megváltozott benne, és habár Leo szenzorai nem voltak elég jók hozzá, hogy rájöjjön, mi, az azért neki is feltűnt, mintha a csaj kicsit el lenne szontyolodva.
- Tudom - tudom - bólogatott Leo Kanami hezitálását látva. - Verekedni nem olyan mókás, mint együtt sörözni a bárban. De néha azt is kell, és akkor már az ember inkább csinálja valaki olyannal, mint te - mosolygott rá teljes természetességgel a lányra, miközben leengedte a karját róla, amellyel eddig ölelte, és természetesen végig ott battyogott mellette, miközben a háza felé tartott, közben pedig be nem állt a szája.
- De ha van kedved, utána beülhetünk valahová, együtt tölteni a délutánt, hogy valami értelmeset is kezdjünk magunkkal. Mit szólsz? - fűzte tovább mondanivalóját, annak reményében, máris elintézett egy kellemes napot magának. Utálta az egyedüllétet, szóval örült volna a pozitív visszajelzésnek.
A lány kérdésére aztán büszke mosoly ült ki az arcára.
- Nem olyan régóta. Menő, mi? Karácsonykor zöldült vissza az indikátorom, ezt kaptam a Jézuskától, aztán beszéltem Hinarival, és tádám. Céhtag lettem.
- Na gyere, válaszd ki a pályát, ezt most rád hagyom - mosolygott aztán rá újra Kanamira szelíden, és előreengedte az arénába.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kanami vs Leo Exp_bal18220/10500Kanami vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kanami vs Leo Empty Re: Kanami vs Leo

Témanyitás by Kanami Minagawa Kedd Júl. 09 2019, 14:42

-Látod, rögtön rátapintottál a lényegre. Egy ital sokkal mókásabb lenne, sőt talán rám is férne már jópár. Benne vagyok, de csak akkor ha te fizetsz...-tettem hozzá az egészhez egy kicsit vidámabban, hiszen végre valahára lesz egy napom amit talán még élvezni is fogok! Olyan régóta vágytam már erre... hiszen az utolsó látogatóm Ká, már hónapokkal ezelőtt járt nálam... és akkor sem alakult minden a legtökéletesebb módon.
De ez most mindegy... a gondalataimat ugyanis eltereli egy válasz az indikátort és a céh jelzést illetően...
-Hát irigyellek... engem mostanában kövekkel dobálnak az utcán csak emiatt...-teszem hozzá neki az ajándékjára, bár tény én is hozzá tettem ezt meg azt, de akkor sem kéne kővel dobálni az embert fényes nappal. Mocskos kis kölykök!
-Én válasszam ki? Hát végülis jól van, bár ebben sosem voltam valami kreatív. Mármint a pályakészítésben.-néztem megint Leora egy kicsit megszeppenve. Ami azt illeti sosem állítottam még be ilyesmit, sőt azt sem nagyon tudom hogyan kell. De szerencsére a felület elég egyértelmű és van pár előre összeállított séma is, ami elég érdekesnek hangzik:
-Hmm Római Colosseum, Ketrecharc, Lovagi bajvívó mező, elhagyatott kastély, napos kert, tóparti édenkert, mi a rák ez a sok séma? Ááá bocs, megvan ez jó lesz! Boksz ring!-beszéltem leginkább magamnak és kiválasztottam a pályát, majd Leora néztem:
-Remélem tetszik a hely, bár szurkolók nélkül elég uncsi a helyszín nem?-húztam fel az erre szolgáló csúszkát, amitől megjelent úgy 150-200 NPC.
-Így jó is lesz
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
Kanami vs Leo Exp_bal2972/3100Kanami vs Leo Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kanami vs Leo Empty Re: Kanami vs Leo

Témanyitás by Leonard Kedd Júl. 23 2019, 21:00


- Igen - igen - bólintott elgondolkodva Leo, hogy már egészen komolyan festett.
- Azonban az ital nem segít a fejlődésben - tárta szét a karját aztán lazán.
- Viszont hé, az nem lehúzás? Nem vagyok olyan gazdag gyerek, hogy mindent fizessek. Csak a randin - kacsintott Kanamira, és kíváncsi volt, milyen reakciót csikarnak ki belőle szavai. Monduk amennyire megismerte Kanami habitusát, volt egy-két tippje.
- Valóban? - nézett rá aztán a lányra leplezetlen megrökönyödéssel. - Remélem, nem hagytad nekik. Ha legközelebb találkozol velük, szólj, segítek helyretenni mindet. Amit csinálnak, legalább akkora bűn, mint amit az indikátor jelezhet - nem mutatja más, csupán az arcán jelentkező vörös folt, de dühös lett attól, amit hallott. Ő maga is volt ebben a cipőben, és rengeteg mocskot kapott az indiátora miatt jogtalanul. A másik oldalon is volt, és habár óvakodott mindig a vörösöktől, hiszen sokan valóban ártó szándékúak. Kanami ezzel szemben egyértelműen nem volt az, csupán vadóc. Ami még jól is állt neki, ez volt a lány stílusa, ami alapvetően Leonak tetszett. Volt benne valami megmagyarázhatatlanul vonzó, azon túl, hogy annyira mélyen nem ismerték meg egymást soha. Amire egyébként, szimpatikusság ide vagy oda, Leonak eddig nem volt igénye. Bár talán nem volna hülyeség, igazából Kanami most pont úgy festett, mint akinek jól jön egy barát, meg pár korsó sör. Vagy valami keményebb. Vajon mi történhetett vele? Olyan vagány csaj, hogy Leo elképzelni sem tudta, hogy néhány dobálózó ember ennyire mélyen érintse. Olyasvalakinek ismerte meg, aki lazán elküldi őket a francba. Talán nem ismerte eléggé. Leo megállapította magában, hogy ez lehet az értetlensége forrása. Bizonyra történt a lánnyal valami személyes, amit nem akar megosztani csak úgy akárki fiával. Leo tehát nem gondolkodott többet a dolgon. Az is éppen elég volt, hogy feldühítette magát azokon a szörnyű dobálózó alakokon. Hogy lehetnek emberek ilyenek?
Mindeközben besétáltak az arénába, és a lány ki is alakította a helyszínt. Leo arcára széles mosoly ült, amikor meglátta.
- Klassz - hüledezett. Nem is emlékezett rá, hogy volt ilyen opció is a panelon, bár elég egyértelmű.
- Akkor használunk fegyvet a harchoz, vagy valódi boxmeccset vívunk? - kérdezte aztán, továbbra is körbeszemlélve, de a következő pillanatan felcsendülő  zajok, amit a hirtelen támadt tömeg hallatott, lefagyasztották, hogy aztán a következő pillanatban még szélesebbé váljon a vigyor az ajkain.
- Te aztán megadod a módját rendesen. Látom, nem szeppensz meg némi közönségtől.

Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kanami vs Leo Exp_bal18220/10500Kanami vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kanami vs Leo Empty Re: Kanami vs Leo

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Júl. 26 2019, 15:00

-Hmmm... akkor azt hiszem randi lesz belőle-kacsintottam rá Leora. Most végülis akkor meg lettem hívva egy randira? Idebent... izé szóval soha nem voltam randin még. Valahogy ez eddig kimaradt nekem, bár lehet nem lenne rossz...
Vörösödtem el egy kicsit, miután kijelentettem, persze a témaváltás aztán ezt hamar el is űzte.
Igazat megvalva senkinek nem meséltem arról, hogy mi miután jött és hogyan is volt sorban. Persze nem éppen egy aréna előtt fogok megnyílni pláne nem olyan ürge előtt, akit eddig láttam vagy kétszer. Szóval csak ahogyan említésre kerül a dolog egy kicsit szégyenlve magamat próbálom terelni a szót:-nem hagytam dehogy... de ugye ha teszek valamit az mindig kivált egy okozatot is. De mindegy majd legközelebb csak alakul valahogy!
Így aztán én a részemről le is zártam a témát gyorsan. A pályát beállítván pedig Leoban felmerül pár kérdés is, amire kis mosollyal az arcomon válaszolok meg:
-Hümhüm... hát nem biztos úgy fer lenne kesztyűben...-vettem fel a fejszémet, ami amint megjelent szinte azonnal egy arany kesztyűvé alakul át.-Az én drágám már felkészült az ilyen helyzetekre! Ünneplés és véres harc! Ez kell most nekem lehet igazad volt!-persze az egész nem lett volna igazi a ringlány nélkül, aki elsétált, hogy már csak 60 másodperc van hátra a harcig.
Kanami vs Leo Nintchdbpict0000962493291
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
Kanami vs Leo Exp_bal2972/3100Kanami vs Leo Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kanami vs Leo Empty Re: Kanami vs Leo

Témanyitás by Leonard Csüt. Aug. 15 2019, 17:54


- Te komolyan az aranyamra játszol, ha még erre is hajlandó vagy - kacagott fel Leo jóízűen. Szóval randi? Miért is ne. Hívhatjuk bárhogy is, a lényeg, hogy ő fizet. De akkor már a randi kifejezés sokkal csábítóbb, mint az egyszerű lehúzás.
Közben a témát is tovább folytatták, de a nem túl őszinte magyarázat után Leo inkább feladta a kérdezősködést. Rájött, hogy ez nem olyasvalami, amit meg akarnak osztani vele, a kíváncsiskodás pedig nem kenyere. És már az is csoda volt, hogy az ő szociális érzékével észrevette a nyilvánvaló jeleket.
Kanami hangulata egyértelműen arról árulkodott, hogy jobb volna a figurát poénosabbra venni. Mondjuk a ring, amit kialakított, pont nem nyújtott táptalajt ehhez, ellenben nagyon kreatív, és élvezetes volt. A szurkoló NPC-ket hallgatva a fiúban máris felbuzogott a harci kedv, pedig ez soha nem volt jellemző rá.
Amikor pedig meglátta azt a csajt ott sétálni a táblával, csak egy röpke pillantást vetett annak külsejére, mielőtt megjegyezte:
- Te nem tudnál ilyen ruhát hordani? Puszta kíváncsiság, cserébe én is gatyára vetkőzöm - kacsintott ellenfelére. Aztán persze a számláló lassan a végéhez közelített, így nem maradt más hátra, ideje volt koncentrálni. Mégsem akarta félvállról venni Kanamit, hülyéskedés ide vagy oda, egy harcra készültek.
Nos, a kardot sajnos nem lehetett kesztyűvé változtatni, ellenben megvolt az az előnye, hogy Leo távolabbról is eltalálhatta ellenfelét. Ezt próbálta kihasználni, a megfelelő távolságot tartva közelített tehát a csajhoz, és igyekezett a gyorsaságára építeni a támadását, mint mindig.
Először bal irányból intézett egy vágást Kanami felé, majd egy fordulattal hátrébb ugrott, mielőtt szemből próbált szúrni. Mindvégig tartotta a távolságot, a harmadik csapását pedig Kanami karjai felé irányította elegáns ívben.


Leonard (Sebzés: 83, támadás elvétése 1 ÉS halál dobása, minden más esetben talál, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia, 3.3 SP kiskörönként.)
Kanami Minagawa (Sebzés: Z:68 / S:74 / P:80, támadáshoz 4 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia, 1 SP kiskörönként.)


Leonard (31. szint): 125/125 HP, 75 páncél, 225/225 CSP
Kanami Minagawa (26. szint): 95/95 HP, 70 páncél, 130/130 CSP

3 Támadás.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Kanami vs Leo Exp_bal18220/10500Kanami vs Leo Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Kanami vs Leo Empty Re: Kanami vs Leo

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Aug. 15 2019, 17:54

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Kanami vs Leo 4767249862_5877ffd2ef_s Kanami vs Leo 4766609959_af0c0eb7c7_s Kanami vs Leo 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Kanami vs Leo 4766591541_a6962e6ebb_s Kanami vs Leo 4766591541_a6962e6ebb_s Kanami vs Leo 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Kanami vs Leo Empty Re: Kanami vs Leo

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Aug. 23 2019, 20:43

-Nem is az aranyadra, inkább csak... szórakozásra..-mondom Leonak egy kicsit huncutkodva vele, végső soron valamilyen kalandnak jó lesz ő is. Majd kiderül, hogy mi lesz ebből az estére, vagy azon is túl.
Az időzítő azonban szépen lejárt és Leo egyenesen nekem rontott, ami miatt én azonnal nullára és padlóra is kerültem...
-Ismerős érzés...-mondtam magamnak, amikor megjelent a felirat. Szépen letéptem volna akkor az arcomat, hiszen eddig egy normális és jó arénám nem volt. -Gyenge vagyok sajnálom... Na de ezért tényleg jár az ital nem?-próbáltam egy erőltetett mosollyal enyhíteni a lelkemben érzett fájdalmat. Túl gyenge vagyok, annak ellenére, hogy mindig erősnek akarok tűnni. De az az igazság, pláne hogy egyre többször velem szembe jön, hogy semmirekellő vagyok.

Köszönöm a játékot és gratulálok!
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Exp:
Kanami vs Leo Exp_bal2972/3100Kanami vs Leo Exp_ures  (2972/3100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kanami vs Leo Empty Re: Kanami vs Leo

Témanyitás by Cardinal Vas. Aug. 25 2019, 23:28

Rendszerfrissítés... aréna küzdelem zárása... 75 exp jóváírva... 180 arany jóváírva...

Leonard: +50 pont
Kanami: -50 pont

Aréna küzdelem lezárva!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Kanami vs Leo Exp_bal0/0Kanami vs Leo Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kanami vs Leo Empty Re: Kanami vs Leo

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.