Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robiizmus őrült ötletei

2 posters

Go down

Robiizmus őrült ötletei Empty Robiizmus őrült ötletei

Témanyitás by Robiizmus Szer. Aug. 09 2017, 12:29

A képességemet szeretném kissé módosítani, mivel elég hosszúnak találom a képesség feltöltődését.
Eredeti:
Képesség : Csatában (mind pvp mind mobok, bossok elleni harcban) 1x képes vagyok olyan sebesség elérésére hogy nem képes követni merre is megyek, így konkrétan eltűnök a szeme elöl. De támadni ezzel a sebességgel nem tudok, ám mögé/mellé tudok kerülni, és úgy már normál sebességemmel le tudok sújtani az ellenfelemre, vagy akár jó pár méterrel hátrébb kerülni. De ha használtam egy harcban, a rákövetkező harcban nem tudom újra használni. De, az ezt követő után újra képes vagyok használni. Szóval 1csatában használom, akkor a függetlenül attól, hogy is alakul ez a harc, a következőben nem tudom használni. Így 1 csatában 1x, és utánna 1 csatát várni kell hogy újra használhassam.

Új
Képesség Neve:
-Villámtánc
Csatában (mind mobok, minibossok és bossok elleni harcban és pvp-ben egyaránt használható) egyszer képes vagyok olyan sebességet elérni, hogy nem képes senki sem követni a szemével, így elérve azt, hogy eltűnjek a szemük elől, és ezt a képességet akár magas ugrásra is használhatom (másfél méter magasra ugrani), de földre érkezésnél nem sebeződök meg.

Időkorlátja:
-Pontosan öt egész másodperc.

Kitétel:
-Ebben a sebességben előhúzni a kardomat vagy ha elő is van, támadni nem tudok.

Újratöltődés:
-Miután használtam az egyik körben, utána minimum öt körnek kell letelnie, hogy újra használhassam (változó öt és tíz kör között a karakterem állapotától függően. Mind mentális és fizikai állapotát tekintve. Egyéni meglátás szerint)

Remélem még így is jó Very Happy

_________________
Pff:
Robiizmus
Robiizmus
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 90
Join date : 2016. Jun. 15.
Tartózkodási hely : Ahol épp van helyem :P

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Robiizmus őrült ötletei Empty Re: Robiizmus őrült ötletei

Témanyitás by Strea Szer. Aug. 09 2017, 21:44


Így is jó igen Smile Elfogadom a módosítást ^^

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Robiizmus őrült ötletei Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.