Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

4 posters

Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by RenAi Vas. Feb. 05 2017, 23:48

Kellemes semmittevés. Ezt az aktív teljesítményt próbáltam művelni, az arénával szembeni étteremben. Szétnéztem ma azon a területen, de valahogy nem volt különösebb kedvem hozzá. Ren jutott az eszembe aki meghalt, majd Eiki… aki szegény már unta a püfölésem. Azon… gondolkodtam miként is tehetném szórakoztatóvá a velem való harcot. A képességem… kissé megbolondította a dolgokat, hisz ameddig támadásom nincs, addig elég vicces a helyzet, de azokkal akik sokat tudnak sebezni, szintén más a felállásom. Beleharaptam a reggelizős meleg szendvicsembe és hangosan szürcsöltem a teámból. Segítettek a koncentrációban. Végül úgy gondoltam a dolgokat csakis próbákkal fogom tudni, kiküszöbölni. Majd a közös arénás meccsemen elmélkedtem el. Azt hiszem azt élvezték… Szóval, van valami ami már meg is lesz hozzá. Most már csak ellenfél hiányzik. Ölteletem nem igazán volt, akivel szívesen, vagy akivel céllal álljak ki… Így miután befejeztem a reggelit, lecammogtam az aulába. Pár meccset végig néztem, amiből ötleteket meríthetnék, és kihívókat kerestem magamnak. Remélhetőleg meg is találtam azt, akivel még nem volt szerencsém párbajozni, viszont nem volt számomra közömbös. Gondoskodott arról, hogy ne lehessen. Így hátulról veszem célba, cselesen becserkészem, és ha esetleg hátra pillanata, elvegyülök a járókelők között. Ha kellő közel kerülök hozzá, hátulról lassan eltakarom a szemecskéit, persze csak gyengéden. A hangom kissé elvékonyítom, hogy ne legyen könnyű dolga.
- Kitalálod-e ki vagyok? – Suttogtam halkan a fülébe, majd a hogy a kellemes pillanatot megkoronázzam még kapott bele egycuppanósat is. Persze, az a kevésbé kellemes pillanatok közé tartozhat, hisz ha sikerült akkor egy ideig még csöngeni fog a fülecskéje, de én már csak ilyen kis gonosz-ciccmicc vagyok. Vigyorogva fordulok szembe vele, persze reméltem hogy nem kell valamiféle mészárlást kivédenem, hisz én puszta szeretettel és békés szándékkal jöttem.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by Rikomono Hétf. Feb. 06 2017, 11:42

Eljött annak is az ideje, hogy visszadugjam a pofámat az aréna rangsoroló meccsei közelébe. Nem toltam túl a dolgot, hiába szeretek verekedni, valahogy a versengés nem volt az én asztalom, de a jutalmak, amiket ki lehetett belőle szedni, azok jól jöttek. Szóval az volt a terv, hogy egyszer-egyszer bekukkantok, valakit laposra verek, aztán szevasz. Utána maradok az én saját területemnél, vagyis a harc öröménél mindenféle ostoba tét nélkül. Az volt a legjobb, csak úgy szétszabdalni a bunkó pasikat, meg az idegesítő picsákat. Ha kikapok, kit érdekel? Én azt élvezem, ha jól szétrúghatom a hátsójukat, az nem számít, ha közben az enyém is hasonló sorsra jut.
Na, elég a kitérőből, lényeg hogy most az aréna területén lézengtem, bámészkodtam, és kerestem, kibe lehet belekötni. A felhozatal kicsit sivár volt, unalmas alakok tengerén küzdöttem keresztül magamat. Senkiről se rítt le, hogy na, neked kell szétrúgnom a tökeidet, vagy kitépni a hajadat. Te is egy szürke kisegér vagy, meg te is, meg te is, meg te is. Uncsi. Elég csak ránézni, mi zajlik a küzdőtéren. Némán, fogukat összeszorítva vicsorítanak egymásra, semmi duma, csak a pengék csattognak. Uncsi. Nekem más kellett. Valaki, akinek lehet szívni a vérét. Vagy ilyesmi. Az adja az igazi fűszert. Ha már tétje van, hadd legyen már fun is egyben. Na erre fel valaki mögém lépett, és letaperolta a szemeimet. Furcsa egy fétis, ha már fogdosnak, akkor máshol szoktak, de elég sok ilyen beteg állat van, akik nem elégednek meg a cicikkel vagy a popsival, hanem rámennek a hónaljra, a köldökre meg ezekre a hülye helyekre. Biztos van olyan, akit a szemek izgatnak. Na most alapból ha hasonlót tapasztalok, akkor először is kicsavarom a csávó karját, aztán földhöz baszom, ha rossz kedvem van, még rá is taposok. Itt most az állított meg, hogy női hangot hallottam, vagyis annak tűnt, így csak odáig jutottam, hogy megfogtam a karját. Ettől függetlenül halvány lila gőzöm se volt, ki lopakodott mögém, de tekintve, hogy pillanatokon belül elém táncolt, nem is kellett találgatnom.
- Hát te meg ki a franc vagy? - szólaltam meg idegesen, vagyis eljátszottam, hogy az vagyok. Azt nem kellett gyakorolnom, elég sokat forr az agyvizem, elég hitelesen elő tudom adni Rolling Eyes - Mit akarsz tőlem? Összetévesztettél valakivel? - szegeztem neki a kérdést RenAi-channak. De mókás lesz összezavarni szegény párát, már ha összezavarodik, de amilyen magabiztosan adtam elő az ismeretlent, csak leszek rá valami hatással Rolling Eyes
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by RenAi Hétf. Feb. 13 2017, 10:04

Ott tartottam, hogy visszatérőben voltam az aréna színterére és szerencsés áldozatokat kerestem magamnak. Vagy legalábbis olyat, akivel élvezet volna olyan szinten is megismerkedni. Meg is láttam az első potenciális áldozatom, és rá is vetettem magam. Ehm... értve mindezt úgy, hogy hátulról halkan becserkésztem, gondos tervezésemnek köszönhetően természetesen sikerült is. Majd a kezeimet lágyan a szemére tapasztottam, a hangomat eltorzítottam és csodálatos hangomon szóltam hozzá. És az eredmény? o.o

Sok gondolat futott át a kobakomon, abból az egyik... Hogy legagad, mert valójában kis félénk a lányka. QQ A másik, hogy tényleg elfelejtett. Ami talán jobban is fájna mint az előző, hisz én jól éreztem magam vele. Majd jött a hamradik opció. Mi van ha tényleg összetévesztettem valakivel? QQ
- Rövid ezüstös haj, laza megjelenés, kék szemecskék... hmm... törpi alkat. (Magasabb volt nálam.) Kis méregzsák... csinos alkat, cuki rucik... hmm... Bocsi, lehet tényleg összekevertelek valakivel. - Mosolyodtam el majd fordultam is meg, hogy magára hagyjam. Persze tudtam, hogy nem téveszthettem össze de két opcióm volt. Ha, tényleg félti a hírnevét, akkor nem akarom szégyenbe hozni, ez nálunk japánoknál már csak így megy. Ha viszont csak játszik velem, akkor bizony beszállok. Majd megeheti amit nekem főzött ki. Azt nem tudhatom előre, mit is fog reagálni, lehet kereshetek másik áldozatot magamnak, bár nem hiszem. Tuti nem hagy úszni veszni. Ebben azért reményedek, hogy ahogy én őt, úgy ő is engem jó partnernak fog tartani egy harcban. A bossra is gondolni kell, ott is volt és lesz is, hogy egy oldalon harcolunk a csúnya gonosz AI-k ellen. Szóval jót remélek a naptól.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by Rikomono Kedd Feb. 14 2017, 18:53

Na most, vannak ezek az elvárás nevű dolgok. Amikor teszek valamit, akkor azt azért teszem, mert számítok valamilyen következményre. Siker, kudarc, akármi. És ezek a lehetőségek jó előre megfogannak a kobakomban jó esetben. Ha nem, akkor cselekedtem gondolkodás nélkül, ami azért elő-előfordul, főleg ha nyúlkálnak felém, mert biza az ilyen alkalmak könnyen végződhetnek úgy, hogy az illető a földön végzi kicsavart karral. Most is majdnem így lett, de még időben bevillant, hogy ez nem az a pillanat, amikor erre szükség van. És ja, a cél itt az volt, hogy zavarba hozzam a kisjányt. Egy pillanatra azt is hittem, hogy sikerül, jó muri lett volna látni, ahogy hirtelen azt se tudja, hol van. Meg az is megfordult a fejemben, hogy esetleg erősködik tovább, hogy ismer és nem járassam vele a bolondját meg stuff. Hát egy frászt, a csaj végigmustrált, majd kijelentette, hogy ja, lehet tényleg összetévesztett valakivel. És még hátat is fordított nekem. Ez volt az a pillanat, amikor egy animében nekem szép lassan elpattan egy ér a homlokomban, miközben lehajtom a fejem, és a frufrum sötét árnyékba vonja a szememet, jelezve a "na ne szórakozz velem, te kis csíra, különben felnégyellek és kiakasztom a darabjaidat a város négy legmagasabb pontjára" állapotomat. Itt viszont csak annyi történt, hogy léptem egyet utána, és nemes egyszerűséggel hátba rúgtam RenAi-chant, vagyis elérni nem értem el, mert megvédte a rendszer, de azért érezhette a lökést. Talán el is terült. Az erőpontjaim elég magasan állnak.
- Na ide skubizz, bogaram - ropogtattam meg az ökleimet - Nekem senki se fordít hátat rendes bocsánatkérés nélkül - pillantottam rá fenyegetően, és léptem még közelebb, majd kinyújtottam a kezem, és homlokon pöcköltem - Így ni ;P - konstatáltam a bosszúmat, aztán jó nagy medveölelésben a karjaim közé vontam a csajt - Elkaptalak. Innentől kezdve az enyém vagy, és ez addig így marad, amíg le nem győzöl - jelentettem ki vigyorogva.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by RenAi Vas. Feb. 19 2017, 22:08

Fogalmam sem volt mi is a pontos célja, csupán találgatni tudtam. Túl szégyenlős, túl óvatos… esetleg csak incselkedik velem? Három lehetőség versengett a sikerért amit fejben játszottam végig. Végül, akárhogy is legyen, úgy döntöttem bele mentem a játékba. Pofátlanul végig mértem, minden egyes porcikáját kielemezve, majd szimplán kijelentettem, hogy igaza van. Valószínűleg összetévesztettem valakivel és még szemtelenül hátat is fordítottam neki, bár akkor már alig bírtam megállni a röhögést, a szám oldala még rángatózott is kissé a vigyorgörcstől, amit kis híján kaptam. Nos, ekkor éreztem, hogy valami kellemetlenül nekem lendült, és ki más lenne ha nem én, aki egyenest pofára terült a hirtelen „gesztustól”. Egy pillanatra fel sem fogtam mi történik, még a földön feküdve fordultam a hátamra, hogy lássam támadóm arcát. Ki más lenne mint ő? És nos, ekkor jött el az a pillanat, amikor az ember nem tudja, hogy sírjon vagy nevessen. Nehezemre esett komolyan venni őt, viszont parásan is viselkedett. Nem számítottam arra, hogy ilyen hevesen fejezi ki majd a nem tetszését. Abban reménykedtem, hogy mint minden cuki lányka (mert legbelül minden lány sugárzik a cukiságtól) nos, majd fordítva sül el a tréfa, és ő esik kétségbe, de nem. Ahhoz az érzéshez jelenleg én álltam közelebb. Lemerevedten bámultam mit is akar most, és fel sem tűnt a közönségünk, mert persze egy ilyen bravúros esés kontra támadás, és szájtépés azért felkelti a kósza játékosok figyelmét, de jelenleg csakis Rii-chanra koncentráltam, és arra, hogy köhöm…. .___. Túléljem.
A shockot amit rám osztott, egy újabb shock követte, szavakkal meg sem próbáltam védekezni, amikor kiosztotta rám a megsemmisítő csapását. Maga a mozdulatsor… amit, végig vezetett rajtam… egy pillanatra felidézte Jint, és elszorult a szívem. Talán még könny is összegyűlt a szemem sarkában, de kellett pár pillanat, hogy összekaparjam magam. Még mindig nem felejtettem el őt, és bevillant az a gondolat is… hogy ez a nő mégis hogy a francba tudja felidézni a mozdulataival azokat a pillanatokat, amihez valójában nincs is köze. Először Tachi egyik mozdulatát, most pedig Jinét. Magam sem értettem, de valami furcsa ragaszkodást, szeretetet, talán hálát éreztem az irányába. Úgy éreztem, egy pillanatra mintha Jint kaptam volna vissza, vagy… általa üzent volna. Igen! Ez biztos Jin egyik üzenete volt a lány által a túlvilágról. Lassan érintettem meg a homlokom, és azt a pontot ahova a pöccintést kaptam. Majd mindezt egy hatalmas ölelés szakította meg. Wtf? Belém fagyott a szó? Le voltam döbbenve, hogy egy fél mondat sem hagyta el az ajkaim, majd az ő mondata segített ezt megtörni.
- Gonosz vagy! Ha legyőzlek el fogsz hagyni, ha meg nem akkor én leszek az örök vesztes. – Öltöttem ki a nyelvem, miközben kezdtem visszatérni a valóságba. Majd megvártam míg leszáll rólam. Ha ez megvolt és ismét talpon lehettünk, akkor kezdtem el agyalni mit is találhatnék ki neki. Volt is egy ötletem. Na jó, sok ötletem volt. De ezt csakis akkor hozom fel, ha úgy látom neki nincs.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by Rikomono Hétf. Feb. 20 2017, 17:23

Furcsa volt. Mármint nem a lány, hanem én voltam az. Érted, én alapból mindig találok csomót a kákán, bele tudok kötni bárkibe és bármibe, és meg is teszem, ha valami nem tetszik, mert egy, idegesít, kettő, részemről ez így őszinte, és ha valamit gyűlölök, az a hazugság. Szóval ja, én alapból nem vagyok egy kedves, barátságos csaj. Én egy köcsög vagyok, és ezt fel is vállalom bármikor. Nem az én bajom, ha valakinek nem tetszik. Erre most itt van ez a csaj, és kihozza belőlem a leggyerekesebb, leg...izébb... viselkedésem. Mióta pöckölök én homlokon bárkit ilyen játékosan? Röhejes. És nem értettem, miért. Mit csinált, mit tud ez a bige, hogy ennyire haverkodom vele? Miért érzem ilyen jól... vagy nem is az, egyáltalán miért érzem azt a késztetést, hogy vele barátságos akarok lenni? Nem vágom. De ha egyszer jól esik megölelni, akkor mi a tökömet csináljak? Rolling Eyes
- Nekem mindegy, ha neked jó így, akkor nem kell harcolnod a szabadságodért... de azért gondolj bele, ha legyőzöl, akkor... - itt közelebb hajoltam, és tekintetbe véve, hogy közönségünk van, csak csábosan a fülébe súgtam - ...azt teszel velem, amit akarsz - kuncogtam, majd elengedtem, és léptem hátra kettőt. Olyan... kislányosan illegetve-billegetve magam előtte. Jó, ez is olyan, hogy csak úgy spontán jönnek a hülyeségek, mármint eszembe se jutna alapból harcolni vele, mer' mér' akarnám én bántani őt? Ez az, hogy még úgy nagyon az inger sincs meg bennem erre, pedig úgy általában eléggé viszket a tenyerem, és imádok mindenkit laposra verni, aki szembe jön. Szóval tiszta nonszensz az egész, erre még én itt provokálom, meg minden. Na nem mintha ő valószínűleg ne azért lenne itt, amiért én, és akkor gondolom legalább ezen a téren is szórakozhatunk jól egymás társaságában. Van ez a hülyeség, hogy ha összecsapnak a kardjaink, akkor jobban megismerjük egymást, mint egy kiadós dumálással. Nekem kardom nincs, csak két késem, de bizti működik, nem?
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by RenAi Pént. Márc. 03 2017, 12:40

Nekem minden a legtermészetesebbnek tűnt, egy dolgot kivéve. Ez a lány... honnan tud olyan dolgokat... amiket nem volna szabad. Jin pöckölését, azt az érintést... Bosszantó, vagyis inkább nyugtalanító... mégis, egyfajta békés, kellemes biztonságot nyújtó érzés lett úrrá rajtam. Olyan volt, mint valami isteni jel, valami sugallat. Mintha Jint kaptam volna vissza egy rövidke időre, sőt... talán ő üzent. Üzeni hogy jól van, és hogy örül nekem, hogy tovább jutottam, és jó úton haladok, ez pedig egy újabb lökést, egy újabb támogatást adott.

Most pedig itt voltam a karjaiba, igaz egy erőteljes hátba lendítés után, de nekem az már semmiség. Először picit zavartan fogadtam, de végül a szeretet minden jelét felismerve, a keblemre öleltem.
A rövid szóváltást, egy még rövidebb susmuss követte. Ami meg is akasztott. Tényleg! Mit kezdhetnék én vele, ha az alatvalóm lenne? o.o Ötletem nem volt. És ez most a legnagyobb őszinteséggel és ártatlansággal mondom. Bár hozhatná minden reggel a forrócsokimat, a reggelimet, megfésülhetné a hajam, felöltöztethetne... Hmmm... azt hiszem vér szemet kaptam! *-*
- Meggyőzlek!... Mármint akarom mondani, legyőzlek! ><”- Hagytam egy kis szünetet.
- Reeenben! Ki is találtam. ^^ Enyém lesz a terem kreáás, tiéd az hogy lehessen-e mérgezni, potizni stb... valamint annak a kérdése, hogy láthatnak-e minket. - Mosolyodok el, és már indulok is a pulthoz, ahol megvalósíthatom gonosz és szörnyű tervem. Ami a következő. Ugyanaz amit már egyszer Cear és Shu is megkapott ellenem és úgy érzem, mind élveztük. Kizárt hogy, pont egy ilyen fajta lánynak ne csillanna a fel a szeme. Szóval. Ha megdumáltunk, akkor nagy erőkkel bele is vetettem magam. Adott volt egy óriási terep. A két végpontján mi, majd ha kiteleportáltat minket, mindketten még az öltözőben megkapjuk a zsákunkat.


A terep felülnézete::

A csomagok:
Rikomono:
Egy darab csapdaháló.
Egy darab távcsöves puska. – Fehér.
Egy darab külső módosító kristály. (Rákattintva csakis a jelenlévők személyének külsejét veheted fel.)
Egy darab drótkötél. (10méter)

Ai:
Egy darab távcső.
Tippmann Bravo One fegyver. - Citromárga.
Egy darab hangtorzító kristály. (Rákattintva csakis a jelenlévők hangját tudod utánozni)
Egy darab tükör.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by Rikomono Vas. Márc. 05 2017, 13:39

- Ez a beszéd, kislány! - paskoltam meg bólogatva. Hát nem fasza, hogy harcolhatunk egymással? Nem tudom, hogy fog ez a dolog kinézni, én őszintén szólva erősen kételkedtem benne, hogy mennyire lesz komoly a dolog. Mármint... erről a csajról ki az, aki el tudja képzelni, hogy felemeli a kardját, és eszelős röhögéssel beléd mártja? Én tuti nem. Aztán lehet, hogy meglep és kiderül, hogy egy pszichopata állat, mint amilyen én is tudok lenni alkalomadtán, de ja, ez most elképzelhetetlen volt számomra.
- Felőlem. Akkor nem pazarolunk potikat - szólaltam meg. Khm... Nekem nem is lett volna mit. Iszonyú gáz volt a készletem, és lusta voltam ilyen kis vackok után kajtatni. Tök hasznosak, de nem tudom... nekem nem érte meg az energiát. Összekaparni a gazokat, megkeresni azt, aki tud nekem főzni vagy írni, ehh... Nem volt nekem való ez a szöszölés vele. Kéne valami szolgalelkű faszi, akit megbízhatok ezzel, és megelégedne mondjuk egy puszival cserébe. Ja, keresni fogok egy ilyen lúzert, tuti van egy tonna. Élete nagy napja lesz, hogy egyáltalán ránézek, az elég is, hogy bekapcsoljam a pincsimódot. Körbe néztem, bár mg nem azért, hogy lecsapjak valakire. Inkább arra voltam kíváncsi, hogy akarok-e közönséget magunknak. És ahogy az a néhány lézengő kocka nézett minket, biztos voltam benne, hogy már áll a farkuk. Nem, nem adom meg nekik azt az örömet, hogy lássanak. Se engem, se RenAi-chant.
Na most hogy a csaj mire készült, arról halvány lila gőzöm se volt, de a zsákja arra jó volt, hogy belegabalyodjak abba a hálóba, amit kiszedtem belőle. Alig tudtam lerázni a kezemről Rolling Eyes De volt még benne valami kristály, kötél meg... meg... bassza meg, ez egy puska! De kurva menő! Egyből a vállamra is kaptam, és kipróbáltam, milyen belenézni. Egyből megértettem, miért fekszenek le a sniperek, így állva sanszom nem volt eltalálni egy apró célpontot, úgy mozgott a cucc a kezemben. Volt súlya, súlyemelés ide vagy oda, stabilan, támaszték nélkül nem tudtam megtartani. Megtapiztam, hogy felugorjon a menüje, gyorsan elolvastam, amit tudni kell róla. Nagyon baró! Összeszedtem a cuccokat, és ki is léptem a terepszemlére. Erdő itt, folyó ott. Semmi túl bonyolult, be is bújtam egy fa mögé. Vadászni fogunk egymásra vajon? Tiszta poén lenne, elejteném, mint egy vadat aztán... felfalnám ;P
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by RenAi Szomb. Márc. 18 2017, 22:54

Biztos voltam abban, amit kitaláltam, és ehhez az kellett, hogy legyőzzem. Nem ismertem a pontozását, és harcolni is csak egyszer láttam csupán, de ez nem akadályozott meg abban, hogy ne lelkesedhessek iránta. Győzni akartam. Kész kis tervem volt, amihez szabad terepet is biztosított. Nagyot bólintottam, amikor hallgatva rá, bejelöltem a nem pazarolunk potit opciót, vagy valami ilyesmi volt a neve, de hamar meg is voltam a kreálással. Széles vigyorral az arcomon léptem be, hisz biztos voltam abban, hogy meglepem majd őt. Sajnálatos módon nem ismerted, vagy csak nem akartad kihasználni Ait, hogy ő lehessen a te „szolgalelkű faszid”, pedig szívesen segédkezett volna, viszont úgy, hogy nem tudta miben szenvedsz hiányt, így nem tudta felajánlani a segítségét sem.
Belépve az ajtón, meglepődtem picit, hogy megint ugyanazt sorsolta ki nekem a rendszer mint legutóbb, de nem akadtam fent a dolgon, sőt… úgy éreztem még hasznát is vehetem az ismereteimnek. Időközben a tükörre is rájöttem, mire is tudom használni, a fegyveren is megtaláltam a ravaszt, ámbár a célzás… sosem volt az erősségem, de majd most más lesz. Legalábbis így álltam hozzá. A távcső sajnos nem a fegyverre szerelhető fajta volt, de nem bántam, bár a hangtorzításnak még nem tudtam miként vehetem majd hasznát.

Rövid áttekintés után rohamosan bele is vetettem magam az erdőbe. Egy dologgal előrébb jártam mint ő, mégpedig a terep ismeretével. Ugyanis volt egy pont, amit ha elérek, akár nyert ügyem is lehet. Ez pedig a híd alja, vagy legalább annak a látótere. Szóval sprintre fogtam magam, és a célom az erdő széle, majd az első bázisnak használható szikla volt. Úgy véltem, a hidat ő is hamar észreveszi, és azon keresztül akar áthaladva majd meglelni. Ámbár a második hídról, ami távolabb esik, akár mögé is kerülhetnék, de nem terveztem húzni az időt, valamint nem az én stílusom. Szemtől szembe, gyere galambom, most nem turpiskodok, legalábbis még. Tehát az első sziklánál megbújva várok, és próbálom felderíteni ő merre mozoghat.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by Rikomono Kedd Márc. 21 2017, 10:36

Szóval... tök jó, hogy elbújtam egy fa mögé, de kellene valami stratégia, nem? Az FPS-jellegű játékokért sose voltam oda, pedig igazán nem lehet rám azt mondani, hogy lányos játékokat toltam volna valaha is. Sőt, ha valaki rám néz, és tippelnie kéne, milyen címeket vittem ki, bizti benne lenne a listában egy csomó FPS. Illett hozzám a hentelés. Csak én jobban élveztem azt, ha nem egyedül szenvedek a küldetésekkel, szóval ezért indultam el az MMO-s vonalon, ha meg single player, akkor inkább RPG. Az meg ugye általában fantasy alapú. Szóval ja, a lényeg az, hogy puskákkal nem volt sok tapasztalatom. Oltári mázli, hogy ebben a játékban mindent óvodás szintre egyszerűsítenek, így képes voltam ezt a cuccot is használni annak ellenére is, hogy igazi lőfegyvert még nem fogtam a kezembe. Legalábbis azt hiszem, tudom használni Rolling Eyes
Mindegy, stratégia. Valamit ki kell ötletelni, nulla tapasztalat ide vagy oda. Azt a következtetést gyorsan levontam, hogy... hogy is mondják... kempelni kell ezzel a stukkerrel, menet közben használhatatlan. Szóval akkor kell egy hely, ahonnan minél többet belátok a pályából. Vagy legalább a... hm... a híd. A hidat látni kell. Vállamra kaptam a puskát és átsurrantam az aljnövényzeten. Lopakodtam, amíg nem találtam egy helyet, ami viszonylag közel volt a hídhoz, és jól ráláttam onnan a környékére. Lepakoltam, hasra vágtam magam, és kitámasztottam a fegyvert, de nem a távcsővel kerestem, mert annak túl kicsi volt a látószöge. Észleléssel és Látással valószínűleg többre megyek, így ezek segítségével próbáltam inkább megkeresni a lányt. A Rejtőzésem olyan magas, hogy így mozdulatlanul szinte teljesen biztos, hogy észrevehetetlen vagyok. De azért remélem nem türelemjáték lesz, mert gyűlölök várni, meg tétlenül lenni. Ebből a szempontból gáz ez a fegyó Rolling Eyes
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by RenAi Hétf. Ápr. 03 2017, 17:27

Nem kapcsoltam be, semmiféle lopakodást és hasonló jártasságot. Egyedül a súlyemelés és az akrobatika, valamint az ugrás, ami szinte mindig aktív. Biztos voltam abban, hogy már ő is megindult, de fogalmam sem volt, merről akar megközelíteni. Őt „ismerve” szinte biztos voltam abból, hogy szemtől szembe fog támadni. Úgy véltem, ahhoz hogy bekerítsen, a hátam mögé kerüljön, nem igen lesz türelme. Viszont, a fedezék mögött, szükségtelenül, de leguggolva próbáltam, kitalálni, merre is, lehet, és miként juthatnék a közelébe. Ekkor villant be valami, bár nem volna fer a részemről, de egy próbát meg kell érjen. Van egy elgondolásom, és egy sunyi kis tervem. Miszerint, a hopp, lopj és fuss. Így kaphatok képet csakis arról, hogy merre lehet... és, hogy mije is van. Tehát, nagy levegőt vettem, majd kimondtam.
- SwitchBack Rikomono! - És ha sikerült a képim, a lány közvetlen, karnyújtásnyira lévő közelébe érkeztem, és a narancssárga buborékok amint megjelentek, szét is foszlottak, hisz nem volt mit tölteni. Ösztönszerűen a táskájához akartam nyúlni, majd ekkor pillantottam meg, hogy a fegyvere akcióra készen, lehelyezve lapult a fűben vele együtt.
- Hopp! - Nyúltam érte, és ha tudtam megragadtam majd.
- Lopj! és... Fuss! - Adtam ki parancsot magamnak, és reméltem hogy a meglepettséget ki fogom tudni, használni, ha nem... hát marad a birkózás.

Persze... ha nem sikerül, akkor minden marad... ott, ahol. .___.


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 03 2017, 17:28-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 03 2017, 17:27

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by Rikomono Hétf. Ápr. 10 2017, 15:36

Nem jó ez a játék. Én alapból is gyűlöltem sunyulni, a szemtől-szembe harc híve voltam. Ha akarsz valamit, gyere ki a hóra, aztán elintézzük, mint férfi a... ööö... hagyjuk. Szóval úgy. Ököllel, bicskával, amit akarsz. Én nem futamodok meg, hanem földhöz baszlak, aztán pisloghatsz. Na, szóval én ilyen voltam, nem az a karakter, aki megbújik a fűben, vár, és vár, és vár, vagy majd támad hátulról és kést döf a hátadba. A harc legyen nyílt és fair. Szóval kezdeti lelkesedés ide vagy oda, körülbelül egy perc fekvészet után látványosan elkezdtem unni magam. Nyűgös lettem, meg minden ilyesmi. Fészkelődtem, igazgattam a fegyvert, piszkáltam a távcsövet, állítgattam, meg mindent megtettem, hogy valamivel elüssem az időt. És ezzel el is telt fél perc, királyságosság. Azt tudtam, hol a csaj, legalábbis gondoltam nem egy vadkan bújt meg a folyó túloldalán. Az észlelésem jelezte, hogy ott van, csak nem láttam a cuccos mögé. Legalább kilógott volna a lábujjhegye, hogy becéloztam volna azt Rolling Eyes
Sóhajtottam egy nagyot. Legyen az, hogy kiugrasztom a nyulat a bokorból. Az jól hangzik. Akkor ő is tudni fogja, hol vagyok, és talán elő is bújik, megpróbál más fedezéket keresni. Na, akkor lesz nyílt és tiszta ez a harc :3 Visszafeküdtem a puska mögé, belenéztem a távcsőbe, és miután megtaláltam a búvóhelyét a célzókával is, vettem egy mély levegőt, visszatartottam, és meghúztam a ravaszt. Mivel le volt támasztva a puska, és bennem van erő, ezért minimális volt a visszarúgás, és ellen is tudtam neki tartani, ellenben olyan csengése lett a fülemnek a durranástól, hogy elnyomtam egy jó hangos basszameget is melléje. Nem jár ehhez hangtompító? Vagy nekem fülvédő? Füldugó? Bármi? Állj, nekem most azt kéne néznem, kiugrik-e a csaj. Gyorsan újratöltöttem, és néztem, mit csinál.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by RenAi Kedd Ápr. 18 2017, 19:11

A képességem luftot ütött, befuccsolt. Ekkor vált bennem a felismerés biztossá, elhanyagoltam a speciális pontjaimat... Pár kérdés azért még előttem állt. Mit kezdjek ezzel a felállással? Sok időm nem volt ilyeneken mélázni, hisz egy festékpatron placcsant a fedezékem túloldalán. Fel is sikoltottam, és abban a pillanatban az ösztöneim a futás parancsát adták ki, amint kitettem a fedezék mögül a lábam, hogy helyzetet válltok... azzal a lendülettel húzódtam is vissza. Nem tudom mennyi idő ameddig eljutok egy másik fedezékig... de butaság volna megkísérelni, hisz ez még bírja. Egy pontból tud csak támadni, ha mozog észreveszem. Ámbár én nem szúrtam ki őt, csupán a lövés ívét visszavezetve saccolhattam meg a helyzetét. Nem tudtam miféle fegyvert kapott, viszont mivel nem   szaladt hozzám, gondolom nem egy kést és valami könnyű fegyvert. Ebben a pillanatban úgy éreztem, előnyben vagyok. Az orrom sem dugtam ki a bunker mögül, viszont a kezembe vettem a tükröt, ami még járt és azt forgatva, megtalálva a megfelelő ívet próbáltam kiszúrni a lány pontos helyzetét és őt magát is. Hátrány lehet az ő részére még az is, hogy a tükör visszaveri a fényt, így ha ide pillant kicsit megvakulhat, ha sikerül úgy tartanom a kis segédeszközöm. Csak idő kérdése hogy kiszúrjam, a fegyver valószínűleg fekete lesz, az enyém is az. Úgy gondolom ő is valami fedezék mögött lehet, próbáltam visszaemlékezni a ruháját domináló színekre, hogy felfedezhessem az avar színei közül. Ez idő alatt azon kellett gondolkodnom, hogy gyorsaság, fegyverkezelés vagy speciális képesség. Ügyeltem azért arra, hogy sok ne látszódhasson a kezemből is. A hangos káromkodását meg is mosolyogtam, de semmi kárörvendés nem járt mellé. Viszont döntöttem, megpróbálkozok azzal amivel pár perce... de most biztosítom magam. Használom a buffom magamra, és speciális képességet töltök ha tudok. Ha sikerült már elterveztem mindent. Először is összezavarom.
- Itt vagyok, tudod jól, alig harminc méter és mégsem találsz el?... - Próbáltam cukkolni.

/A bossterembe véletlen betérve, de sikerült dobnom egy hármast. >< Így most a speciális képességem kap 25 pontot, azaz jelenleg 99 pont, három körig. /

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by Rikomono Hétf. Ápr. 24 2017, 16:15

Picsába, lemaradtam! Annyit láttam már csak, hogy visszaugrik amögé a vacak mögé. Azért eleresztettem még egy lövést, hadd remegjen csak félelmében :3 Meg így legalább azt is láttam, hogy ez nem éles lőszer, mert a fedezékén placcsant. Festék. Paintball puskának ez azért elég menő! Oké, de hogyan tovább? Nem sikerült, amit akartam, és szerintem ő is rájött, hogy nem pálya a szabadban futkorászni, szóval ott fog maradni, miközben nekem nem kéne helyzetet változtatnom. Matthelyzet, vagy hogy mondják. Lehet vennem kéne a sátorfám, és odébb állni, keresni egy olyan szöget, ahonnan belátok a cucc mögé. Gyorsan döntöttem, hogy ez lesz, bármi jobb annál, mint hogy itt fetrengjek és nézzem a semmit. Akkor legalább mozgok, megvan az az érzés, hogy csinálok is valamit. Máris nekiláttam összepakolni, eközben láttam, hogy megpróbál még a szemembe is belevilágítani. Bakker, tudja, hogy milyen fegyó van nálam? Ha ebbe belenézek, garantáltan káprázik a szemem utána percekig >.>
Miután faszán összecsomagoltam, már szedtem is a lépteimet az aljnövényzetben, a gyökerek között botladozva. Mivel tudtam hol van, arra gondoltam, hogy elég odébb mennem néhány tucat métert, és akkor beláthatok a fedezéke mögé legalább annyira, hogy a hátát el tudjam találni. Hallottam a kiáltását, de nem reagáltam rá. Annyira azért nem vagyok hülye, hogy ne tudnám, óriási előny az, hogy csak én tudom, hol van a másik. Neki fogalma se lehet, le merem fogadni. Elég sietősen haladtam, még addig akartam cselekedni, amíg biztonságban érzi magát. Innen már láttam, hogy van egy másik híd is, de az túl messze volt ahhoz, hogy azon keresztül megkerüljem. Inkább letelepedtem egy ilyen páfrányszerű cucc mögé, ami engem takar, de én kilátok mögüle, ha ügyes vagyok. És miért ne lennék ügyes? Gyorsan összeraktam a támasztékot újra, mögé feküdtem, és céloztam. Bassza meg, homályos. Hogy is kell ezt...? Ja, megvan a tekerő a távcsövön. Picit buzeráltam a cuccot, és jobb lett, úgyhogy már csak meg kell találni őt újra, és el kell dönteni, hogy elég messzire kerültem-e ahhoz, hogy lássam is.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by RenAi Hétf. Május 01 2017, 21:07

A festék a fedezéken placcsant, majd kisvártatva egy másik... Azon tanakodtam, mennyi lövésünk is lehet. Vagyis mindegy, volt.. ő mínusz kettő az enyémhez képest. És bár paráztam, mert meg tud billenteni ha eltalál, valamint... az első sikeres találattal, nyer is az illető. Tehát, egy lövésünk van csak. Ő tudja, merre is találhat, viszont ez alapján megpróbáltam én is visszakövetni merre is lehet, majd zavarni a tükörrel. Ha kellő ideig egy helyre világítok... felgyújthatnám az avart, de az nem az én stílusom volna. Más terveim voltak. Megfordult a fejemben, hogy ezek után helyet változtat, de fogalmam sem volt merre teszi, hisz nem láttam. Nem mertem túlzottan kidugni a fejem, és távcsővel is csak meg-megingó fűszálakat láttam... de azt nem csak egy irányban... Talán vadak.. vagy szél... Mondjuk állatokat nem láttam, de a beállításnál sem.

Szóval egy ideig vaktában, villásítgattam, miután használtam a képim. Majd egy nagyot nyeltem, és újra próbáltam. Lejátszottam a fejemben mit is fogok csinálni. Odaportolok, majd ellopom a fegyverét és uzsgyi. Röviden és szaftosan. Persze... támadhatnám is, de azt csalásnak éreztem. Így maradtam ennél a tervnél. A képességem aktiváltam, ha sikerült mellette teremtem, és amint megpillantottam, megpróbáltam felkapni a fegyverét, és elszaladni az erdő felé. Míg az én felszerelésem a táskámban lapul.
- Megvagy! - Kiáltotam vidáman vigyorogva, majd felkapva elszaladtam a "gyilkos"ával.


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 01 2017, 21:07-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 01 2017, 21:07

The member 'RenAi' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by Rikomono Csüt. Május 04 2017, 12:32

Oké, most már kezdtem úgy érezni, hogy ez a távcsöves puska túl macerás. Mármint érted, itt kell baszakodni vele egy csomót: támasztékot felállítani, stabilan ráhelyezni ezt a vackot, mögé feküdni, beállítani a nézőkét, aztán meg állítgatni, hogy jó felé nézzen. Idegesítő. Más fegyvereknél tuti nincs ilyen, bár igazi puskát nemigen fogtam még ezen kívül, csak FPS-ekben futottam össze a Kalasnyikovval és a társaival. A fegyver maga baró, de én nem bírom, ha valami ilyen macerás, arról nem is beszélve, hogy semmi akció nincs így, csak nézek bele a távcsőbe, és kész. Uncsi. Soha többé nem leszek mesterlövész, az hót ziher! Én nem is értem, hogy bírják ezt a profik, kurva idegesítő lehet készenlétben állni akár órákon keresztül is, ráadásul pattanásig feszült idegekkel. Én meg akkor leszek igazán ideges, ha ezt a procedúrát el kell játszanom még egyszer. Vagy kétszer. Legalábbis így gondoltam, amikor belenéztem a kukkolóba. És mivel nem láttam, így tényleg frusztrált lettem, és kedvem támadt ahhoz, hogy földhöz vágjam a puskámat >.>
Hogy erre nem került sor, az talán csak annak köszönhető, hogy a fegyverem ebben a pillanatban önálló életre kelt, és faképnél hagyott. Biztos megérezte az ellenszenvemet Rolling Eyes Nem, csak a csaj került valahogy mögém, full észrevétlenül. Hát ez totálisan érthető volt, RenAi-chan simán lepipálja a ninjákat. Ja, nem. A kezdeti wtf-érzés után aztán ráébredtem, hogy csórják a puskámat, szóval utána vetettem magam, és a bokájára fogva igyekeztem a földre vinni. Na nem azért, hogy visszaszerezzem azt a vackot. A cuncimókus pechjére földharcban elég erős voltam. Kár, hogy itt egy jó kis karfeszítésnek, vagy egy kellemes fojtásnak semmi hatása nincs, de azt simán el tudtam érni, hogy ne nagyon tudjon mozogni, kiszabadulni a szorításomból. Szóval rá akartam vetni magam, hogy összecsomagoljam, és végrehajtsam a leghatékonyabb támadást ezek között a körülmények között: addig akartam csikizni, amíg fel nem adja Rolling Eyes
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by Cardinal Szomb. Május 27 2017, 13:20

RenAi inaktivitás miatt vereséget szenvedett. Rikomono jutalma 120 exp és 320 arany. Lezárom a küzdelmet, egymással legközelebb június 4. után küzdhettek meg.

Rikomono: +10 pont
RenAi: +2 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll: Empty Re: [Hardcore] Rii-chan vs. Ai-chan - Avagy két dudás egy csárdában. :roll:

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.