Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

404 Full

4 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Hinari Vas. Feb. 12 2017, 15:33


Ami az előző fehér részből kimaradt: Take-nek van 2 random célpontja is, így az előző köröm után (a kétoldalú kockák eredményeképp) Hina és Ozi is sebződik még 10-10-et.
Életpontok tehát a mostani kör előtt: Hina: 250/200; Ozi 210/130; Give: 1100-171-84=845

- Ozirisz támadásaitól függ - jött a válasz, egy kicsit későn is, de én még ennyi idő alatt sem lettem volna képes mégcsak átgondolni se. Nemhogy kiszámolni. Céhtársam viszont elhibázta az elsőt, de egy kis pihenő után másodszorra már betalált, így reménykedve kérdeztem rá a fegyveremtől újra: nekem biztos volt a támadásom, több kérdéses adat tehát nem volt az egyenletben.
- Copy Kristály helyett Villámgyors Ütés Potionnal megleszel ebben a körben.
Csodás. Tehát mindent ugyanúgy, csak más itemmel.
- Igen.
- Köszi.
Nem is volt nagyon kérdés, hogy érdemes-e elhasználni egy újabbat ebből a potionból a siker kedvéért, hiszen a másik verzió elég nagy kockázattal járt. Előrelendültem, és egyelőre nem szóltam Ozinak a változásról; az még az eddiginél jobban is kizökkentett volna. Ígysem volt egyszerű megtalálni a másik itemet, amikor a kristályt már olyan gondosan előkészítettem... A vágások azonban könnyedén mentek, s kettő után megittam a potiont, ezzel pont annyi plusz többletkört nyerve, amennyi - ahogy Give életcsíkjából kiderült - éppenhogy elég volt a vízköpő elpixelezésére.
- Kis változás a tervben - fordultam aztán fáradt mosollyal a fiú felé - Túl jó voltál a kockázatosabb verzióhoz ^^
És mint a bagoly abban a mesében, kértük a következőt.



2 támadás, Villámgyors Ütés Potion, pihi, 3 támadás majd pihi, összesen 5*171=855 sebzés a bossba, amivel el is pixelezi Give-et, és vele együtt Take is eltűnik. Kör végén Hina gyógyul 20 hp-t. (250/220)
Jöhet a kövi @.@

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Sakuya Csüt. Feb. 16 2017, 12:20

pihenéskép jöhet egy Óriáscsiga hangulat zene xD
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Hinari Csüt. Feb. 16 2017, 22:38


Mostmár tényleg valami egyszerűt kellett kapnunk; annyi kifejezetten nehézzel találkoztunk már rövid ittlétünk alatt. Ennyire szerencsétlen lett volna a sorsolás? Hosszútávon nem hittem benne.
Óriáscsiga.
Konkrétan elnevettem magam. Inkább a megkönnyebbüléstől, mint magától a mobtól, amit ha jól tudom, már a saját szintjén is hamar leütöttek; már akkor sem volt nagy kihívás. Nem neveztem volna egyértelműen bossnak. Persze örültem neki, minden sikamlósságával és lassúságával együtt: plusz egy pont, és lehetőség a healre. Habár az itemekkel már óvatosan kellett bánni, így egy kis gondolkozás után fordultam Ozirisz felé.
- Ne használjunk potiont. Én két kör alatt maxra gyógyulok, te pedig használj heal képességet és azzal együtt üsd le. Úgy már elég életpontod lesz egy esetleges nehézkesebbre – mint például a tizedik boss – tettem hozzá, persze csak gondolatban, majd hátrébb álltam, és kipihenve magam vártam, hogy céhtársam leüsse a csigát.


Hina pihen, köre végén +20hp 250/240
Boss üt Hinába 4-et. 250/236
Ozirisz heal képeséget használ és támadja a bosst: +50hp; a fejpánt miatt meg Hina is gyógyul még 20 hp-t. Boss elpixeleződik, az aktuális életpontok pedig: Hina 250/250; Ozi 210/180

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Ozirisz Pént. Feb. 17 2017, 01:14

A vízköpők elég szívós jószágoknak bizonyultak, a két vágásomból az egyik úgy ahogy van, lepattant róla. Megcsúszott rajta a nodachi, amire nem számítottam. A második támadás viszont sikeresen faragott le az életcsíkjából egy kisebb darabot. Majd jött Hinari, és ahogy azt illik, pár pillanat alatt elpixelezte a bosst. Még a katana mozgását sem tudtam követni, olyan gyors volt...
- Köszi. Pedig egy lepattant róla sajnos... - válaszoltam a lánynak. Egy támadást elhibáztam, de szerencsére céhtársam jó volt taktikázásban, és rögtön alkalmazkodott a helyzethez. Változtatott a terven, és ennek köszönhetően győztünk!
Vajon mit kapunk következőnek? Ezúttal végre meghallgatást nyertek imáink, és kifogtunk egy nevetségesen gyenge bosst. Szó szerint, ugyanis Hinarit elkapta a nevetés. Mondjuk azért az a túl nagyra nőtt csiga hát... elég egy furcsa látvány, azt meg kell hagyni. Az eddigi tapasztalataim alapján a csigák mind vicces teremtések. Eszembe jutottak azok a sárga, sok szemű csápoló csigák, amik kétségbeesetten próbáltak menekülni előlünk a magas fűbe, csak épp a gyorsaságuk ezt nem igazán engedte nekik. Pláne, amikor hátranézett az egyik hogy követik-e, majd folytatta tovább a reménytelen menekülést. Meg persze az „üveggolyók”, amit azóta a nap óta hála Alexnek mindenki ismer a céhben. Főleg, ha valaki egy álmos reggel rálép az egyik szanaszét heverő golyóra, és bumm! Még szerencse hogy védett övezet...
- Egyetértek, a potikat ne pazaroljuk. Jól jönnek azok a ténylegesen nehéz helyzetekben. - válaszoltam a lánynak – Ez viszont olyan lassú, hogy két támadása között akár le is lehetne főzni egy pár potit, már aki ért az ilyesmihez. - tettem hozzá, majd miután odacsúszott hozzánk a csigusz, aktiváltam a gyógyító képességem, és egy szép hosszú vágást ejtettem a házán. Majd a támadás után a boss is elpixeleződött, és az életpontjaim is nagyjából helyreálltak. Ezzel azt hiszem már jobban állunk...

// Sakuya, kérnénk a kövi bosst :3

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Sakuya Kedd Feb. 21 2017, 20:18

Következő a Falkavezér.
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Hinari Szer. Feb. 22 2017, 16:38


9x Hinari (Sebzés: 80, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia)
7x Ozirisz (Sebzés: 74, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia)

- Na igen. Vagy készíteni pár szendvicset. Kezd hosszabbra nyúlni, mint terveztem... - feleltem a fiúnak, miközben pár lassú lépéssel elálltam a csiga útjából. Persze jött utánam, hisz engem támadott, de nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget; inkább már a következő ellenfelünkre koncentráltam. Ha minden igaz, még két-három szerencsésebb kör, és megvagyunk. Az pedig már nem lehet túl sok. Közben céhtársam elpixelezte az Óriáscsigát, felgyógyítva magát egy kevéssel, s már változott is a terem. Egy farkasfalkába csöppentünk.
- Ezt, mivel már egyikünken sincs páncél, azonnal és gyorsan kell. De legalább két pontot ad - mondtam, majd felizzítottam a Katanát, aktiváltam az erőbónuszom, és a dupla sebzéssel még azelőtt elpixeleztem, hogy akár a Falkavezér, akár valamelyik másik segítője megmozdulhatott volna. Hát igen, a gyorsaság. Viszont még nem végeztünk ennyivel: előbb a négy farkast is le kellett ütni, hogy továbbmehessünk, és sajnos ezek se sebeztek éppen keveset - Párat hagyok, hogy gyógyulhass - fordultam céhtársam felé - Bár aligha tudnám leütni őket egyből - tettem hozzá jókedvűen, már a harc utáni jóleső percekre gondolva.



Mivel nincs páncélom, dupla sebzést mérek a bossra. Erőbuff majd támadok, ütésenként (80+81)*2=322 sebzéssel. 5 támadás a bossba amivel el is pixelezem, a 6. az első tigrisbe megy (itt márcsak 161 sebzés), majd pihi, végül két ütés a másodikba.
A köröm utáni állás:
Tigris #1: 200/39
Tigris #2: leütve
Tigris #3: 200/200
Tigris #4: 200/200

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Ozirisz Szer. Feb. 22 2017, 18:29

Hinari szendvicses megjegyzésén jót derültem. Szinte azonnal lejátszódott a lelki szemeim előtt, ahogy nekiállunk szendvicseket gyártani és vígan falatozni, a csiga pedig csak csöszmörög a maga 4-es gyorsaságával, és még bőven jól is lakunk, mire odaérne Very Happy
Na igen, a csiga nem bizonyult komoly ellenfélnek, viszont rogtön utána kaptunk egy farkasfalkát. - Két pont, de ez még mindig egyszerűbb mint az amazon – válaszoltam a lánynak, aki közben már neki is esett a legnagyobb farkasnak. Majd az egyik segítőt is elintézte, a másikat is majdnem.
- Rendben – válaszoltam a lánynak – Bízd csak rám a többit – tettem hozzá mosolyogva, majd az első suhintással elpixeleztem a megsebzett farkast. Aztán bemértem a következő vicsorgó farkast, és aktiváltam a gyógyító képességem. A következő támadásom visszatöltött egy adagnyi életpontot, majd követte két vágás, ezzel a következő is jó kutya módjára elpixeleződött. Aztán jött az utolsó, ami már mögöttem is termett. Bizonyára nem tetszett neki, hogy a fajtársainak elláttam a baját, de ez egy ilyen világ. Vagy mi, vagy ők. És akárhogy is vesszük, ezek a bundás jószágok kezdték a balhét, szóval mi csak megvédtük magunk.


7 támadásom van
1. támadás elpixelezi a Farkas #2-t, heal képi aktiválás,
2.-4. támadás Farkas #3-ba, elpixeleződik
5.-7. támadás Farkas #4-be, elpixeleződik
honnan jöttek a tigrisek? Rolling Eyes

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Sakuya Csüt. Feb. 23 2017, 20:47

Következő menet. Ellenfeleitek:Hullafalók
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Sakuya Pént. Feb. 24 2017, 12:04

Hullafalók
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 24 2017, 12:04

The member 'Sakuya' has done the following action : Kockadobás


'12-es dobókocka' :
404 Full - Page 3 4671493936_f48a3db727_s 404 Full - Page 3 4671495468_55bb4123b3_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Hinari Pént. Feb. 24 2017, 12:59


9x Hinari (Sebzés: 80, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia)
7x Ozirisz (Sebzés: 74, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia)


Ahogy előzetesen kiszámoltuk, Ozirisz le tudta ütni az összes tigrist farkast, így csupán - hála a kör végi healnek - tíz pontnyi sebződést szenvedtem el; bőven keveset ahhoz, hogy akár a Marcang előtti robbanás, akár a Pókkirálynő állatkái ki tudjanak ejteni a következő körben. Ám szerencsére nem kaptuk meg egyiket se: utolsó ellenfeleink a Hullafalók voltak, nem túl szép, de annál elégedettebb perceket elevenítve fel.
Ezúttal azonban nem rúgtuk fel a kupacot, legalábbis egyelőre.
- Leütöm az elsőt, aztán meglátjuk, hogy mi ugrik ki utána - fordultam céhtársam felé, majd egy erőbuffot követően elkezdtem végrehajtani egy többvágásos kombinációt, aminek egy csapat elszálló pixel lett az eredménye. Egy megvan, maradt mégegy - Lássuk ki vagy - rúgtam bele a kupacba, az előugró lény feje fölött megjelenő felirat és az ezzel egyidőben eltűnő buffom pedig nem hagyott sok kétséget afelől, mivel is van dolgunk - Ez egy toxikus példány - mondtam ki hangosan is a gondolatot, végül beleütve még párat, amennyi többletköröm megmaradt a pihenéssel együtt. A végét pedig Oziriszra bíztam, hátrébb is állva, amíg befejezi a harcot.

- Azt hiszem itt végeztünk. Szép volt - mosolyogtam jókedvűen a fiúra, miután elpixeleződött a második is, majd -mielőtt megjelent volna a következő boss - lehívtam a menüt és kiléptettem magunkat a harcból - Tizennyolc pont, első hely. Otthon pedig összedobok valami finomat, ha Al nem tette meg eddig, és kipihenjük a mai napot. Jó lesz? ^^ - kérdeztem, majd megköszöntem a Katanának is a segítséget, kilépve a csarnokból.



Az első hullafalónak nincs típusa. Erőbuff majd 4 támadás, ezzel el is pixelezem, utána belerúgok a kupacba, hogy kijöjjön a második: ez egy toxikus hullafaló (10-es dobás), ami semlegesíti a képességem, a maradék támadások tehát 80-as sebzéssel mennek: 2 támadás, pihi, majd 2 támadás. Összesen 320-at sebeztem bele, tehát a köröm végén az élete: 500/180
Utánam jön Ozi és leüti.

A harc állása:
1. Erdei Boszorkány (17.)
2. Jaleena, az Amazon (20.)
3. Holt lelkek őrzője (11.)
4. Gruk'ma a Majomkirály (15.)
5. Mokkrer, a Jégkatona (22.)
6. Gant, Vízköpők Mestere (24.)
7. Óriáscsiga (2.)
8. Falkavezér (13.)
9. Hullafalók (16.)

-2(résztvevők)+2+3+2+2+3+3+1+2+2=18 pont

És ezzel be is fejezzük Smile Köszi a levezetést, Ozi hsz-e után jöhet rá a zárás ^^

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Ozirisz Pént. Feb. 24 2017, 20:58

A farkasok elpixeleződése után jött a következő, és egyúttal az utolsó boss. Mármint bossok, ugyanis megnyertük a Hullafalókat. Szerencsére ez csak levezetés a korábbi bossokhoz képest, nincsenek sokan, és emiatt nincs is túlbonyolítva a harc a kismillió taktikai résszel.
- Renden – válaszoltam Hinarinak, aki neki is indult is az első hullafalóhoz, hogy levágja. Majd miután végzett vele, „előhívta” a következőt, ami egy toxikus hullafaló volt. Ez, ha jól rémlik, deaktiválja a képességeket. - Jobb, mintha az Éheset kaptuk volna a maga négyszeres sebzésével... - válaszoltam a lánynak, majd miután ő végzett, izzítottam a nodachit, egy pár utolsót még rásózva a hullafalóra. A toxikus dögségeket amúgy is jobb elégetni, mielőtt még elterjedne a nyavalyája a városban. A Lángoló Nodachi pedig erre jó eszköz, szóval csak azt kapja, amit megérdemelt. Három vágás, majd a hullafaló is pixeleire esett.


- Pedig csak most kezdtem igazán belelendülni... - jegyeztem meg – A mai nap sokat tanultam a bossokról, és gyakorlásnak is kifejezetten jó volt – mondtam a lánynak, majd mosolyogva hozzátettem – Szép volt, az érdem elsősorban a tiéd ^^ A taktikázásod és a nagy sebzésed nélkül vesztett harc lett volna.
Az első hely hallatán felcsillant a szemem. Ennyi lett volna? Mondjuk a munka javarészét Hinari végezte, én csak besegítettem neki. Vajon leszek én is olyan erős, mint ő? Talán rengeteg gyakorlás után már megközelítem azt a szintet...
- Gondolatolvasó – válaszoltam a lánynak – Elég sokáig elvoltunk itt, és már farkaséhes vagyok Rolling Eyes
Majd elindultunk a Palota felé, hogy a nap hátralévő részében kipihenjük a bossharcok fáradalmait.

// három támadás a megmaradt hullafalóba, az elpixelezi.
Köszönjuk a levezetést ^^

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Sakuya Hétf. Feb. 27 2017, 10:41

Oké a tcs-t lezárom:
Elért pontok 18 így első helyre kerültetek

jutalmatok 36 exp és 90 arany fejenként
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 3 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.