Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

404 Full

4 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 17 2017, 18:01

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
404 Full - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s 404 Full - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Hinari Kedd Jan. 17 2017, 23:20


Sajnos nem tudtuk megoldani itemhasználat nélkül: a bossnak Ozirisz támadásai után is maradt valamennyi élete, és bár mindketten túléltünk volna egy teljes támadási kört, mégis, az ezt követő boss bármelyik lehet, s ezért nem kockáztathattunk. Innentől viszont egyszerű volt. Rálőttem a bossra; még abban sem voltam biztos, hogy nekem is kell totemre mutatni, hiszen sokat nem számított már. Persze azért mondtam, nehogy a pixeleződéssel esetleg egy utolsó robbanást is kapjunk ajándékba, de onnantól, hogy a nyíl belefúródott Jaelenába, már nem volt sok dolgunk hátra.
Figyelni kellett, hogy hasra ne essünk a tigrisek eltűnése után.
- Itemképesség - feleltem a fiúnak, miközben - hála a magas szintű akrobatikának - két lábbal érkeztem a talajra, majd pihentem egy keveset a harmadik csatánk előtt. Jó lett volna ezúttal valami kevésbé gondolkodóssal folytatni.


Elpixelezem a bosst, a fejpánt miatt pedig max élettel indulok a következő körben.
--> Hinari: 250/250 hp, Ozirisz: 210/153 hp

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Sakuya Szer. Jan. 18 2017, 09:45

. Következő ellenfeletek Holt lelkek őrzője
A boss következők alakját veszi fel:
Lirian - árnyharcos
Yukino - kardforgató
Lian – Kardforgató
Trouble - Íjász
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Hinari Szer. Jan. 18 2017, 14:51


13x jövök és semmire sem kell dobnom.

Ahogy változott a terem, egy határozott bólintással konstatáltam, hogy a 11. boss termében vagyunk. A bosst néztem, hogy kivé fog alakulni; hogy vajon ismerni fogom-e az illetőt? Inkább a mellettem álló fiú miatt reméltem, hogy nem. A megjelenő férfi azonban nem volt ismerős, a kezében lévő két fegyver pedig elárulta a kasztját is, így csupán egyetlen kérdés maradt hátra, mielőtt elindultam volna.
- Ozi, nem ütöm le - fordultam céhtársamhoz - Gyógyítsd fel magad a körödben, majd utána pixelezd el - mondtam, majd aktiváltam a képességemet, és kifáradásig osztottam a vágásokat, még beleütve utána is párat, nagyjából erős sárgáig: így még van annyi életpontja, hogy Ozit fel tudja healelni, de nem marad annyira sok, hogy a fiú ne tudná leütni azonnal.



Erőbuff, majd 6 támadás (vikinggyűrű miatt), pihi, 3 támadás a bossba; a maradék 3 többletköröm lepihenem. Összesen 141*9=1269 sebzés.
--> Boss: 1500/231 hp

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Jan. 19 2017, 19:04

// 10 támadásom van, semmire nem kell dobnom

Boss köre:
Első támadás Hinára megy, mivel árnyharcos kasztú, kap még egy támadást a boss.
Ha Ozira megy a második támadás, akkor 143HP, (amúgy 153-lenne neki az előző bossról)
Ha Hinára megy a második támadás, akkor a totem pont felgyógyítja


Szerencsére nem kaptunk grátisz sebzést, a Lökés Kristály megtette a dolgát. Sajnos muszáj volt elpazarolni az itemet, és egy kicsit drága mulatság is volt. Majd konstatáltam hogy az a lila fonalas effekt amivel Hinari lefogta a bosst az egyitemképesség volt. Egyre több az olyan tárgy, amikről azt sem tudom mit csinál. Bár ez valahol érthető, Aincrad elég nagy hely...
Közben egy kisebb nyekkenés után feltápászkodtam. Valaki ellopta alólam a tigrist, csak úgy hirtelen. - Tényleg jól jönne időnként az akrobatika – jegyeztem meg – Akkor talán tigrisbukfenc nélkül értem volna földet...
Majd jött is a következő boss. Pont, amitől leginkább tartottam, a hírhedt 11. boss. Elég rendesen tartottam tőle, hogy kivé fog alakulni. Feszülten vártam a boss átváltozását, és az a pár másodperc hosszú időnek tűnt. Nagyon hosszú időnek. Lelassult az idő... Csak nehogy...
Aztán kicsit megnyugodtam. Egy számomra ismeretlen árnyharcost dobott a gép. Hinari közben támadásba is lendült, de hagyott nekem is a mókából, hogy fel tudjam gyógyítani magam.
- Rendben – válaszoltam neki, majd uccu neki, indultam. Aktiváltam a képességem, majd egy szúrással folytattam, aztán miután visszatöltődtek az életpontjaim, két másik hasonló vágással folytattam, majd a boss elpixeleződött.
- Ezt elég könnyen megúsztuk – mondtam a lánynak. Persze nem magára a harcra értettem, hisz hozzánk képest körülbelül a vándorcsigák vándorlási tempójában ténykedett a boss. Az átváltozástól sokkal-sokkal jobban tartottam...

// 1 támadás, gyógyító képesség, majd még három támadás. Sebzés: 4x74=296; boss elpixeleződik
Képesség miatt +74HP-t gyógyulok.
210/153 HP   + 74  ---> 210/210 (max fölé nem mehet ugye)
(Ha 210/143 HP ---> 210/210 akkor is maxra töltődök)

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Sakuya Vas. Jan. 22 2017, 17:36

Még egy sima győzelem és egy újabb boss jelenik meg, ezúttal Gruk'ma a Majomkirály képében
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Hinari Vas. Jan. 29 2017, 22:54


5x Hinari (Sebzés: 80, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
4x Ozirisz (Sebzés: 74, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
Észlelés mind a két karakternél 2-es feletti.

Csupáncsak bólintottam céhtársamnak, aki támadásával éppen teljes életre töltötte magát, mielőtt leütötte volna az alakváltó bosst – Igen – tettem azért még hozzá elgondolkodva, de szánt szándékkal nem gondolva bele: inkább azt figyeltem, ki lesz a következő. S amint változott a terem, halkan felnyögtem, Ozirisz talán hallotta is: nem volt éppen a kedvenc szintfőnököm a soron következő. Grukma és a banándobáló majomtársai nem egy két fős, tank nélküli csapatra voltak tervezve, arról már nem is beszélve, hogy egy kicsikét sem akartam a dzsungelben találni magam, bevörösödött szemekkel. Nem. Főleg nem Ozirisszal kettesben! Önkéntelenül is Alexra gondoltam, fülig vörösödve az emlékre, majd megráztam a fejem, elindulva a boss felé.
- Mindkettőnknek magas az Észlelése, ami jó. A dzsungelbe azonban nem rúghat be minket, hamarabb kell elpixelezni – közöltem összeszorított fogakkal, és a már-már szokásosnak mondható erőbuff után rá is támadtam, hosszú pixelcsíkokat hagyva narancsszín testén – Emlékszel a taktikára, ugye? – fordultam aztán a fiúhoz, s ha kellett, elmondtam neki mi következik, a Katana súgott mindkettőnknek. Dupla mellékcselekvés, aminek hála a következő körömben egymás után tudtam meginni a többletköröket adó potiont és használni a koponyagyűrűmet, mintegy az aktuális harc kulcsmomentumaként. A felerősített, többszörös támadás és a boss lefogása után pedig céhtársam két csapással be is fejezte azt, amit én elkezdtem, s így mindketten teljes élettel (és a magam részéről jóval nyugodtabban) vághattunk neki a következő kihívásnak.



1.kör
Hina: erőbuff, majd 5x161=805 sebzés a bossra. CSP: 300-225(vikinggyűrű miatt)=75
Boss: 18 sebzés Hinára (1075 hp, 1075/270 p)
Ozi: 4x74=296 sebzés a bossra, majd dupla mcs képi. CSP: 255-126(vikinggyűrű)=129; kör végén Hina a fejpánt miatt gyógyul +20hp-t: max hp
Boss: 18 sebzés Hinára (1075/1049 hp)

2.kör
Hina: villámgyors ütés potion (+3 többletkör), támadás, pihi, 3 támadás, pihi, 2 támadás; 6x161=966 sebzés a bossra. Utána gyűrűhasználat (kiüti a bosst a következő körből). Kör végén a fejpánt maxra gyógyítja.
Boss: a teljes köre kimarad, nem tudja berúgni Hinát a dzsungelbe még (1075/83 hp)
Ozi: 2 támadás, amivel le is üti a bosst

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Ozirisz Vas. Jan. 29 2017, 23:39

Bár az előző bosst elég könnyen legyőztük, én mégis tartottam tőle, leginkább a képessége miatt.. Azonban a most következő boss mintha Hinarinak nem éppen lenne a kedvence. Bár én annyira nem ismertem ezt a bosst, de amit eddig tudok róla, a majomparádé nekem sem valami szimpatikus. Na igen, az észlelés mindig jó, ha van. - Na igen, inkább egy majom, mint még egy tucatra való – szólaltam meg. A taktika itt már egyszerűbb, mint az amazonnál, de itt sem triviális – Dupla mellékcselekvés képesség, ugye? - válaszoltam a kérdésre, mintegy megerősítést várva. Inkább visszakérdezek, mintsem elbaltázzam az egészet, pláne hogy még ez messze nem az utolsó csata, ami ma ránk vár. Inkább most kell beleadni mindent, hogy a lehető legkevesebb sebződéssel megússzuk, és ezáltal könnyebb dolgunk legyen a következő bosson.
Majd miután Hinari támadásba lendült, én sem sokat tétováztam. Négy támadással indítottam, majd aktiváltam a dupla mellékcselekvést biztosító képességem. Magasba emeltem a kardom, tudatva a rendszerrel mire készülök, majd a földbe szúrtam, és ahogy várható volt, megjelentek a villámok a földön. Majd kicsit kihátráltam a majomkirály közvetlen közeléből, hogy Hinari is tudjon érvényesülni. Ahogy megbeszéltük, lefogta Gruk'mát, és mire újra én következtem, már épp hogy csak egy kevés maradt az életcsíkjából. És kezdett kiszabadulni a kötelékeiből, de mielőtt bármit is tehetett volna, megkapta a kegyelemdöfést. Illetve megkapta volna, sajnos még pár életpontja mindig maradt. Majd egy újabb támadás jött, ezzel a majomkirály hazatérhetett a szellemvilágba.
- Így, egyedül már nem olyan vagány, mint a haverjaival – jegyeztem meg, közben kicsit kifújva magam – Ezt elég jól megúsztuk... Remélem nem kapunk nehezebbet... - tettem hozzá, bizakodva, hogy így is lesz. Lehet le kellene kopognom? Mindjárt úgy is kiderül...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Sakuya Hétf. Jan. 30 2017, 10:52

Az 5. ellenfeletek nem más mint a Két Fejű Óriás
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Sakuya Szer. Feb. 01 2017, 11:54

Skippeltetek így az új boss akivel szembenéztek Mokkrer, a Jégkatona. Nagy kihívás lesz Smile
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Hinari Csüt. Feb. 02 2017, 00:06


3x Hinari (Sebzés: 80, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)
3x Ozirisz (Sebzés: 74, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia.)


- Le kellett volna kopognod... - sóhajtottam, amint a kétfejű óriás termébe érkeztünk, és már hívtam is le a menüt, hogy még az első kiskörben újra tudjuk sorsoltatni a bossok sorrendjét. Nem igazán volt kérdés, hiszen ezt még a teljes itemkészletünk felhasználásával sem tudtuk volna ketten legyőzni, így hamarosan jött egy másik, éshát azt kell mondanom, hogy - Duplán - vágtam egy grimaszt, elgondolkodva a továbbiakon. Jelen esetben ugyanis több választásunk volt, a megmaradt kristályoktól függően, s egy gyors számolás után oda is fordultam céhtársamhoz:
- Vagy Lökés Kristályt használok, vagy a gyűrűmet, kétszer 55 sebződés a különbség - hadartam gyorsan, miközben már vettem is magam elé a Katanát, egy erőbuffal növelve a sebzésem - Viszont szűkösen vagyunk kristályokkal - tettem hozzá, majd elindultam a boss felé. Három vágást kapott különböző irányokból, s miután végeztem, kérdőn néztem Oziriszre, hogy mi legyen - Mindkettő kockázatos.
- Jelen állás szerint a gyűrűhasználatban van kevesebb kockázat, a megmaradt bossok és az azokhoz tartozó taktika fényében - vetette közbe a Katana is, a gondolatban feltett kérdésemre válaszolva, majd hagytuk, hogy Ozi támadjon, nem felejtve el a support képességét, ami a leginkább kell a mostani győzelemhez. S ha ő is egyetértett, úgy - ezúttal már öt csontváz által elkísérve - támadtam újabbakat, még a pihenés előtt felhajtva egy szintén fontos potiont. Ezek után jött egy pár lélegzetvételnyi szünet, ami alatt felmértem egy kicsit jobban az állást, s mivel minden a terv szerint haladt, egy kicsit nyugodtabban ejtettem újabb két pixelcsíkot Mokkrer jégtestén, s félreállva fogtam le őt a gyűrűmmel, tűrve a csontvázak folyamatos rohamát. Nehéz boss volt. Tulajdonképpen egyedül talán nehezebb is, ha visszaemlékszem az előző rohamra a 22. szintfőnök ellen, bár ahogy akkor, most is az itemek segítettek ki minket elsősorban.
- Jöhet az Erős Hullám Kristály - bólintottam fáradtan, megpróbálva koncentrálni, hiszen magas akrobatika ide vagy oda, egy ekkora lökőerő még engem is megtántoríthat, ha nem figyelek oda rendesen. A mobok persze mind hanyatt estek, miközben én a levegőbe ugrottam, s először Mokkrer vállába, később egy félfordulat után pedig a mellkasába szúrtam a pengét, aminek folytán mind ő, mind a körülöttünk hemzsegő csontvázak is semmivé váltak. Megkönnyebbülten engedtem le a Katanát, elővéve egy újabb potiont.
- Most pedig valami olyat, ami segít felgyógyulni - közöltem félig céhtársammal, félig pedig a rendszerrel, felhajtva az italt és felkészülve valami... nos, valami ennél könnyebbre.


1.kör
Hina: erőbuff, 3x161=483 sebzés (300/175 csp)
Boss: 14 sebzés Hinába, 5 jégcsontváz 5x11 sebzés Hinába
Ozi: 2 mcs-s képesség, 3x74=222 sebzés (255/165 csp); Hina +20 hp
Boss: 14 sebzés Hinába, 5 jégcsontváz 5x11 sebzés Hinába, 5 jégcsontváz 5x11 sebzés Oziba

2.kör
Hina: 3 támadás, villámgyors ütés poti, pihi, 2 támadás majd gyűrűhasználat: 5x161=805 sebzés (300/50 csp); Hina +20 hp
Boss: boss köre elvéve így nem hív további csontvázakat. 5 jégcsontváz 5x11 sebzés Hinába, 5 jégcsontváz 5x11 sebzés Oziba
Ozi: 3 támadás: 3x74=222 sebzés, gyógyítás (Ozi +74 hp) és erős hullám kristály (255/21 csp). Hina +20 hp
Boss: 14 sebzés Hinába. a csontvázak körét elvette a kristály

3.kör
Hina: támadás, pihi, támadás, 2x161=322 sebzés, amivel le is üti a bosst. Mellékcselekvésnek megiszik egy keserű potiont (+70 hp). Hina +20 hp

Életpontok:
Hina: 250-14-55+20-14-55+20-55+20-14+70+20=193
Ozi: 210-55-55+74=174

Eddigi állás:
1. Erdei Boszorkány (17.)
2. Jaleena, az Amazon (20.)
3. Holt lelkek őrzője (11.)
4. Gruk'ma a Majomkirály (15.)
5. Mokkrer, a Jégkatona (22.)

-2(résztvevők)+2+3+2+2+3=10 pont

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Feb. 02 2017, 16:52

- Igen, sajnos elkiabáltam a dolgot – válaszoltam Hinarinak miközben felbukkant a kétfejű óriás. Na igen, az a boss esélytelen. Anno amikor harcoltunk ellene sem volt könnyű eset... Végül kihagytuk a bosst, és jött a következő, egy fokkal könnyebb, de elég húzós boss. Mondjuk maga a boss annyira nem vészes, csak a segítői... az idő előrehaladásával meg egyre többen lesznek, a sebzés kezelhetetlen.
- Szerintem a Lökés Kristályt tartsuk még meg. Nem tudjuk, melyik boss jön következőnek. - válaszoltam a lánynak. Nem lehet arra alapozni, hogy könnyű boss jön, amin szép kényelmesen fel tudjuk gyógyítani magunkat. Főleg, hogy akad még nehéz boss a hátralévő listán.
Hinari közben már bele is lendült a támadásba, elég rendesen megtépázva vele a boss életcsíkját. Majd indítottam az Isteni Közbeavatkozást, és hagytam, ahogy a sárga villámok végigcikázzanak a földön. Aztán belekezdtem én is a kaszabolásba, bár én jóval kevesebbet faragtam le Mokker életcsíkjából. ~Van még hova fejlődnöm~
Majd kaptam én is a nyakamba pár csontvázat. Egyenként nem veszélyesek, de amikor sokan vannak... Nem véletlen, hogy a havas mezőn, az egyik jól bevált farmhelyemen is a hasonló csontvázakból is legfeljebb kettővel küzdök meg egyszerre. Itt viszont csak úgy hemzsegtek.
Miközben a csontvázakkal viaskodtam, illetve próbáltam a padlón tartani mindkét lábam, céhtársam már újból a bosst csépelte, jóval nagyobb lendülettel.
Aztán nagy nehezen ki tudtam törni az engem körbevevő csontvázak közül. Mokker pedig már szabadulni készült a kötelei közül. Túl szép lett volna, hogy úgy marad. Aktiváltam a gyógyító képességem, majd újabb három támadást kapott a boss. Én pedig cserébe újabb csontvázakat. De honnan a búbánatból szedi ezeket ilyen gyorsan? Valahol futószalagon gyártja őket? No
Hinari jelére pedig a megbeszéltek szerint teljes erőből földhöz vágtam a csontvázak közvetlen közelében az Erős Hullám Kristályt. Bár ezzel pont saját magam alatt vágtam a fát.
A csontvázak valóban hanyatt vágódtak, és persze én is dobtam egy szép nagy hátast. Na igen, a nullás akrobatika azért megérdemelne pár youtube videót. Főleg az a jókora nagy esés a huszonötös szinten.. Rolling Eyes
Aztán sikerült feltápászkodnom, sajnos a csontvázakkal együtt. Nem vették jó néven azt a kristályt, és azt hiszem meg akarnak lincselni itt helyben. Már szépen körbe is vettek, amikor Hinari bevitte az utolsó támadást, és ezzel együtt a csontvázak is eltűntek. Szerencsére...
Kifújtam magam egy kicsit, amíg a rendszer elkezdte visszarendezni a termet Mokker és a cimborái után. - És lehetőleg valami egyszerűt – tettem hozzá a lány mondatához.

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Sakuya Pént. Feb. 03 2017, 12:27

nincs nagy szerencsétek a sorsolással Very Happy 6. ellenfeletek Gant, Vízköpők Mestere
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Hinari Kedd Feb. 07 2017, 00:05


4x Hinari (Sebzés: 80, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia.)
3x Ozirisz (Sebzés: 74, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)

Végülis a fiú is egyetértett a taktikában, így ekképpen vittük előre a harcot, remélve, hogy a következő ellenfelünk esélyt fog adni majd a gyógyulásra, legalább minimális szinten. Ám amikor megjelentek előttünk a vízköpők, kis híján felnevettem:
- Hát, egyszerűnek nem egyszerű – ingattam a fejem, végül egy közepeset sóhajtva – De legalább megvár.
S való igaz; amíg nem lépünk rá a lépcsőre, a bossok sem támadnak meg. Így tehát egyértelműen ráértünk, amely tényt egy nyújtózással erősítettem meg, miközben Alex fejpántja egy kisebb adagot visszatöltött az előző harc során elvesztett pontokból.
- Azt hiszem van időnk átvenni, de addig igyál meg egy potiont – mosolyogtam rá céhtársamra, és előhalásztam az aktuális papírt, leguggolva majd kihajtogatva a térdemen. Give és Take valószínű forrnának most a dühtől, ha kapnának engedélyt a rendszertől beszélni – Tehát ezekkel kezdünk – mutogattam végig Ozirisznek az első pár kört – Itt pedig fontos, hogy legyen minimum egy találatod, de igazából az elején még meg tudom oldani, ha véletlenül nem jönne össze – gondolkodtam el, közben továbbvíve az ujjam a papíron – Innentől pedig élesben megy, a két vízköpő nem lesz könnyű. Arra figyelj, hogy csak egyet üssünk mindketten. Viszont… – néztem fel kaszttársamra elgondolkodón – van esély rá, hogy az utolsó körben sok sebzést fogsz kapni. De talán nem lesz gond, csak előtte sikerüljön a heal – álltam fel, vetve egy pillantást az életcsíkomra és a cselekvéspontjaimra, majd mélyen beszívtam a levegőt, bólintva egy nagyobbat: Föld.
És mivel nem sikerült, elhúzva a szám szélét léptem Ozi elé, megállítva őt, mielőtt elővehette volna a kristályt.
- Még várunk egy kicsit. Hiába a távolság, túl magas a specük - intettem a kőmerev szobrokra - De legközelebb már biztosan tudom aktiválni majd - mondtam céhtársamnak enyhe mosollyal, elnézve a Katana élén végigfutó, halványsárga csíkot. Lehet jobb is így - terelődött tekintetem az előttünk állókra. Így legközelebb már nem lesz semmi, ami megállítson.

... Föld.

S ha nem is akkor, amikorra azt elterveztük, de végülis elkezdődött a harc. Ozi a Mágnes Kristállyal megtette, amit kellett; ez egy bevett ellenlépés volt Gant rúgása és az ezzel párosuló sebződés ellen, igazság szerint csak emiatt a boss miatt tartottam magamnál annyit az itemből. Én hátul vártam, megemelt erőpontokkal, és néztem, hogy céhtársam hogyan boldogul a feléje zuhanó nagytestű szintfőnökkel, s hogy vajon mennyi pixelcsíkot sikerül ejtenie rajta. Jó lett volna, ha már most megvan a minimum. Könnyebben menne akkor a többi, talán még nekem is, a biztos találattól függetlenül. Hiszen ez azért mégiscsak a huszonnégyes boss volt. Nem szabadott könnyelműen hozzáállni.



1.kör
Hina: +20 hp (fejpánt) --> Hina 250/203
Ozi: Nagy Potion (+40hp) --> 210/210 hp

2.kör
Hina: pihikör, +20 hp --> 250/223
Ozi: pihikör, Hina +20 hp --> 250/243

3.a kör
Hina: erőbuff (-->161 erő) (300/275 csp), +20 hp: 250/250 --> de nem sikerül a képesség! xD
A pernamensem aktívba is lép, ami annyit tesz, hogy a harcban a következő 5 képességaktiválásom fixen sikerül.
Ozi: pihikör

3.b kör
Hina: pihikör
Ozi: pihikör

3.c kör
Hina: erőbuff (-->161 erő, már nem kell rá dobni) (300/275 csp)
Ozi: Mágnes Kristály a bossra, majd találatonként 74(79) sebzés (255/165 csp)
Boss: 30 sebzés Ozira


A hozzászólást Hinari összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 07 2017, 00:14-kor.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 07 2017, 00:05

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'Római stílusos 6-os' :
404 Full - Page 2 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Ozirisz Kedd Feb. 07 2017, 20:11

Nem volt valami egyszerű a harc, főleg a végén a sok csontváz miatt. Na meg az a hátas sem hiányzott a kristály aktiválása miatt. De legalább sikeresen legyőztük a bosst.
És ahogy várható is volt, fogytán volt a szerencsénk. Amilyen jól indultunk, amilyen könnyű bossok voltak az elején (kivéve persze az amazont a totemjeivel), most úgy kapjuk egyre a nehezebbeket. Először a kétfejű óriás, amit inkább hanyagoltunk. Mintha ott kezdődött volna rosszabbra fordulni a helyzet. Aztán jött Mokker a csontos haverjaival, aztán most itt van Gant, és a teázós cimborái.
Hiába kértük a rendszert, hogy valami könnyűt, és egyszerűt küldjön, ránk se hederített.
- Na igen, legalább van időnk felkészülni, kicsit kifújni magunk, mielőtt nekiugrunk – válaszoltam Hinarinak. - Lehetne rosszabb is.
Például, ha kifogtuk volna újra azt a kétfejű óriást, vagy valami hasonlóan erős, vagy túl bonyolult bosst. De szerencsére nem így történt. Mintha a rendszer valamilyen szinten hozzánk igazítaná a bossokat. Nem lennék meglepődve rajta. Véletlenek nincsenek, és valahogy gyanús, hogy miért nem jöttek eddig a könnyű bossok. Mintha sejtenék odafenn, hogy az nem lenne kihívás számunkra. Hinari erős, gyors, és ugye ott van a Katana is, szóval azokat a bossok gyakorlatilag meg sem karcolnák. És most szükség volt egy kis regenerálódásra, és lehet pont emiatt kaptunk ezt a bosst, ami nem támad azonnal? Lehet. Lehet az is, hogy csak egyszerűen szerencsénk volt.
- Jó ötlet – válaszoltam a lánynak. Ki kell használni ezt a kis időt, a gyógyulásra és a taktika átbeszélésére. Amíg ő a papírt vette elő, addig én egy nagy potit, és pattintottam is meg. Elvégre a vízköpők is teáznak, szóval annyi erővel nekem is belefér a potion. Meg persze a taktika újbóli átvétele. Figyelmesen átolvastam még egyszer a papírt, memorizálva belőle mindent.
- Igyekszem megtenni minden tőlem telhetőt. - válaszoltam a lánynak. Eléggé zavart, hogy ennek a bossnak túl nagy mind a fegyverkezelése, mind a spece. De talán a találatokkal nem lesz gond.
Majd miután felálltunk, és készültem volna aktiválni a Mágnes Kristályt, Hinari még időben megállított. Ezek szerint még neki is gondot okozott a túl magas spec? Akkor ez tényleg húzós lesz, pláne hogy statok szempontjából elég rendesen le vagyok maradva...
Még egy kis várakozás után végül elkezdtük a harcot. Aktiváltam a kristályt, majd ahogy megláttam felém repülni Gantot, ösztönösen hátráltam egy-két lépésnyit. Valahogy nem lett volna kellemes, ha a nyakamba zuhan, én meg elterülök a padlón. A sebődésről nem is beszélve...
Aztán ahogy annak a rendje módja, megszeretgettem a bosst a nodachival, csak hogy érezze a törődést. Majd ennek örömére kapott még kettőt, csak úgy, ráadásképp...


Egész úton a lépcső felé, azon gondolkodám
Innom kéne nekem is egy csésze forró teát.
Mágnes Kristályt aktiválva repült felém... Anyád!
Nodachival adok neki, hadd repüljön tovább...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Feb. 07 2017, 20:11

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
404 Full - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s 404 Full - Page 2 4766612103_86ee832108_s 404 Full - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Hinari Csüt. Feb. 09 2017, 22:32


- Lehetne – húztam el a szám szélét megadóan.
Ebben egyetértettünk. Habár valószínű egyikünk sem pont így képzelte, éshát a harcnak már az első lépése sem ment egyszerűen, de ezek után csak jobb következik majd. Mindkét értelmében. Tehát a buff után jött Ozirisz a kristállyal, és ahogy pár hónappal ezelőtt én, úgy ő is sikeresen hajtotta végre a feladatot, „lehívva” Gantot a trónjáról. Habár azt meg kell hagyni, hogy elég meredeken közeledett Surprised Hátrébb is léptem, tenyeremet már a Katana markolatán tartva, felkészülve a támadásra, céhtársam pedig egyetlen ütését se hibázta el.
Gyorsan átgondoltam.
- Nem használok kristályt. Csak így tovább – haladtam el mellette, majd egy gyors ugrást követően csúsztattam el a penge élét oldalra, hogy aztán egy csuklófordulatot követően végighasítsam vele a boss gyomrát, kilépve, áttéve a testsúlyom a másik oldalra, ebből a pozícióból vágva bele egy másodikat. Ezek után jött egy szúrás és egy abból indított, ívelt vágás a végére. Néztem az életcsíkját, kifújva a levegőt – Switch Ozirisz – tettem hozzá emelt hangon, hogy a szintfőnök innentől rám figyeljen, és engedtem utat a következő fázisnak, aminek végén a tervnek megfelelően már el fogom pixelezni a bosst. Az első bosst :I De előtte Oziriszen volt a sor, és most, hogy megkockáztattam az itemspórolást, őszintén reméltem, hogy kaszttársam legalább egy, de inkább több találatot bevisz majd. Sokminden függött most ettől a sorozattól.



4.kör
Hina: 4x161(166) sebzés a bossba, switch (300/125 csp)
Boss: 40 sebzés mindenkire
Ozi: 3x74(79) sebzés a bossra (255/57 csp), Hina +20 hp
Boss: 50 sebzés Hinára

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Ozirisz Pént. Feb. 10 2017, 20:29

Szerencsére a támadásaim betaláltak, egyiket sem hárította a boss, szóval még van remény a számomra. Régen biztosan vagdostam volna már a boss körüli levegőt, no nem mintha mostanság ne fordulna elő ilyesmi No
- Igyekszem – válaszoltam Hinarinak, aki már támadásba is lendült, jócskán lefaragva a boss életerejéből, majd magára vonta a boss figyelmét. Legalább könnyebb dolgom lesz a támadással úgy, hogy a boss addig legalább nem engem üt. Pár pillanat alatt össszeszedtem a gondolataim, rákoncentráltam az előttem álló kihívásra, majd nekiiramodtam a bossnak, hogy kapja az érzést, méghozzá három szép nagy vágás formájában.
Muszáj, hogy sikerüljön betalálnom, ezen a rohamon a taktikát illetőleg elég sok múlik. Talán egy kicsit még túl is aggódom a dolgot, hisz a nagy számok törvénye valóban mellettünk áll, de sajnos nem mondható el ugyanez Murphy törvényéről. Ugye ami elromolhat, az ugye egyszer el is romlik. Ami pedig javítható, az újra elromlik...

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Feb. 10 2017, 20:29

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
404 Full - Page 2 4766610511_dda12706fc_s 404 Full - Page 2 4767250438_224285ea8b_s 404 Full - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Hinari Szomb. Feb. 11 2017, 00:03


Gant élete a köröm előtt: -1138

Ott volt a kezem ügyében a kristály, mégsem használtam. Bíztam céhtársam ügyességében és a rendszer segítségében is, és nem kellett csalódnom: Ozirisz mind a három ütése betalált.
Alig hallhatóan engedtem ki a levegőt.
- Már csak pár kör - mondtam félhangosan, ahogy előrébb léptem, szembenézve a bossal, aki elküldte teáért azt a másik kettőt. A gyűrűmet készenlétben tartva vártam rájuk, hiszen nem volt sok időm; ezt most nekem kellett megoldanom. De előbb elpixeleztem a legnagyobbat - a "Mester"-t, ha lehet így mondani, bár a segítőik jelen esetben nagyobb kihívást jelentettek. Jöttek is meglepetten, s ha már adni kellett, a gyűrűm fonalai lefogták Give-et, megakadályozva benne, hogy jelzőket tegyen ránk. Meg ha már ott volt, a Katanától is kapott egy piroscsíkos ajándékot, amin viszont én lepődtem meg, s azt is csak a rutinomnak és a Katana kiáltásának köszönhettem, hogy még időben észrevettem a lehetőséget. Az eredeti taktika szerint nem lett volna támadásom Give ellen - ugrottam hátra összeráncolt homlokkal, a fegyveremnek szánva a következő kérdést - Változtat ez valamin?



5.kör
Hina: 2 támadás, amivel el is pixelezem Gantot, ezek után pihi, majd a gyűrűspeccel lefogom Give-t (125 csp) és kap egy támadást is (161+10=171 sebzéssel). A fejpánt miatt +20 hp. (300/100 csp)
Jelek: Hina x, Ozi x
Életpontok: Hina 250-40+20-50+20=200, Ozi 210-30-40=140
Bossok: Give kimarad, Take 10 sebzés Hinára (Hina 250/190)
Ozirisz: Lökés Kristály, támadás, pihi, támadás: találatonként 74(84) sebzés Give-re (92 csp), Hina +20hp (Hina 250/210)
Bossok: Give és Take köre kimarad

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Ozirisz Szomb. Feb. 11 2017, 20:57

Szerencsére nem luftoltam, úgy tűnik Murphy most szabadságon van, és remélem elég hosszú szabadságon... Majd miután megszeretgettem Gantot a nodachival, kicsit kihátráltam, és Hinari befejezte amit én elkezdtem nem is olyan rég azzal a Mágnes Kristállyal. A „Vízköpők Mestere” távozott az örök bitmezőkre, de ez csak a könnyebbik része volt ennek a harcnak. Az adok-kapok vízköpők sokkal komolyabb ellenfelek, mint a boss maga...
Jött Give és Take, de szerencsére csak az egyiket kell elintéznünk. De ahhoz képest a két vízköpő az még így is kettővel több a kelleténél. No
Give a célpont, amit Hinari le is fogott, és elkezdte megtépázni az életcsíkját. Majd ahogy helyet kaptam a vízköpőnél, indítottam is a Lökés Kristályt, rákészülve hogy lehetőleg ne fogjak padlót. Aztán indítottam is egy vágást Give felé, majd egy pár másodpercre megálltam kifújni magam, kipihenve pedig még egy hasonló vágást próbáltam bevinni, ezúttal másik oldalról. Hogy nézne már ki, hogy csak az egyik oldalát faragcsálom szegény szerencsétlen vízköpőnek, aztán pont emiatt elveszti az egyensúlyát, és eldől mint fél disznó az ólban... No
Majd kihátráltam, helyet adva céhtársamnak, hogy jobban odaférjen a vízköpőhöz. Avagy Give-nek mindenképp adni kell, katanával vagy nodachival az már teljesen mindegy, de ha már így hívják, miért is ne?

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Feb. 11 2017, 20:57

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
404 Full - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s 404 Full - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Sakuya Vas. Feb. 12 2017, 13:06

Korona: Hinari
Halál: Ozirisz
Sakuya
Sakuya
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 146
Join date : 2016. May. 19.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Feb. 12 2017, 13:06

The member 'Sakuya' has done the following action : Kockadobás


'2 oldal halál/korona' :
404 Full - Page 2 4766597959_9de1fd561c_s 404 Full - Page 2 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

404 Full - Page 2 Empty Re: 404 Full

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.