Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[hardcore] Rikomon vs. Cear

3 posters

Go down

[hardcore] Rikomon vs. Cear Empty [hardcore] Rikomon vs. Cear

Témanyitás by Cearso Vas. Szept. 11 2016, 21:27

Asu eltűnése után egyre kevesebb kedvem volt bármihez. A szobámat se szívesen hagytam el, de még ez a szoba is folyton rá emlékeztet.
Egy párszor elgondolkoztam azon, hogy mi lenne, ha követném?
Mindig arra jutottam, hogy én nem lennék arra képes. Egyszerűen túl gyenge vagyok ahhoz.
Valami mással kéne foglalkoznom, de egyszerűen nem megy. Bármit csinálok egyszerűen ő jut eszembe. Így elhatároztam, hogy megpróbálkozok valamivel, amihez semmi köze nem volt. Vagy legalább is nem annyi, mint más dolgokhoz.

Így jutottam el a hardcore arénához. Napokig vacilláltam, mielőtt végleg a váltás mellett döntöttem volna. Ez azt is jelentette, hogy lemondok egy viszonylag erős helyezésről, és többet nem próbálok meg felülkerekedni Timiduson egy ilyen küzdelemben, amire egyébként se lett volna túl sok esélyem (a küzdőtér még mindig ott van, ha próbára akarjuk tenni a másikat), és elvállalok egy bizonytalan helyezést egy másik ranglistán. Nincsenek téves képzeteim, nem vagyok valami nagyon jó a küzdelmekben, az a második hely is némi szerencse és mások engedékenysége miatt sikeredett úgy, ahogy. Egyébként se nyertem valami túl sokat a dologból, már nem is volt értelme mások elöl foglalni a helyet, itt viszont talán tényleg próbára tehetem a tudásom.

Miután végre elhatározásra jutottam, és meg is tettem a szükséges lépést, úgy döntöttem, hogy nem vacakolok az ellenfelem megkeresésével, egyszerűen csak kihívom az első lehetséges ellenfelet, úgysem hiszem, hogy túl sok esélyem lenne, de legalább megnehezítem valakinek a napját.

Nem is kellett sokáig keresgélnem, valaki azonnal kapott az ajánlatomon. Nem készültem valami túl sokat a küzdelemre, de kíváncsian várom, mennyivel másabb a liga ezen az oldalon, mint a másikon.
lvl 35:

Nincsenek itemek.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[hardcore] Rikomon vs. Cear Empty Re: [hardcore] Rikomon vs. Cear

Témanyitás by Rikomono Hétf. Szept. 12 2016, 16:23

Nicsak, egy kihívás. Olyan volt, mint az enyém a múltkor. És mivel én szeretek harcolni, próbára tenni a képességeimet mások ellen, és csak úgy elkenni mások száját, így belementem ebbe is. Így, ismeretlenül. Ismét. Hátha most élvezni is fogom, mivel a múltkor, köszönhetően a csitri elcseszett képzelgéseinek, azt a harcot nem élveztem. Idegesítettem magam rajta. Talán pont ezért is basztam el úgy, hogy végül kikaptam, pedig erősebb voltam nála. Most is zsákbamacska lesz, mert soha a büdös életbe nem hallottam erről a... fazonról még, szóval akár valami 50. szintű szörnyeteg is lehet, de ugyanúgy benne volt, hogy még a 30. szintet se érte el. Igaz, ez nem a kicsik játszótere volt, ezen a ranglistán a nehéztüzérek vannak rajta.
Szóval eljutottunk oda, hogy szembenézhettem az ellenfelemmel, ezzel a Cearsoval. Mit mondjak, olyan nagyon nem lepett meg, a játékosok túlnyomó része itt olyasmi, mint ő. Fiatal pasi nem túl jó kondiban. Mondjuk ez itt kurvára nem jelent semmit, mert ettől még lehet erős, pár dolgot leszámítva mindent a pontok határoznak meg, csak ja, nem volt túl figyelemfelkeltő. Felhozatal: nulla, még mindig Rolling Eyes
- Hát, kicsi huszár, én leszek az ellenfeled. Rikomono, a vérszomjas árnyharcos. Még nem késő, hogy visszafuss anyuci szoknyája mögé Wink - szólítottam meg. Nem mintha különösen félelmetes külsőm lett volna, az utolsó dolog, ami eszembe juthat rólam valakinek, hogy kárt tudok tenni benne. Az első dolog meg az, hogy egy ordas nagy paraszt vagyok, ami nem is áll messze az igazságtól.
- Új arc vagy? - kérdeztem, bár nekem a legtöbb arc új, mivel én se eresztettem még gyökeret ide, ha őszinte akarok lenni. És miért ne akarnék? - Egy piros pont már jár neked, mert magányos farkas vagy. A legtöbb ilyen fazon vagy erős, vagy csak szimplán őrült - böktem oda, miközben azon gondolkoztam, miféle terepet is kéne alkossak. Jó lenne valami durva, de azzal magamat lőném lábon, nincs hozzá egyensúlyom.

HP:200 | F:64 | E:2*60 | K:50 | GY:115 | S:60 | P:85
Razonek Tüskéje, Szivárvány Köpeny
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[hardcore] Rikomon vs. Cear Empty Re: [hardcore] Rikomon vs. Cear

Témanyitás by Cearso Hétf. Szept. 12 2016, 22:00

Elég gyorsan meglett az ellenfelem. Azért azt egy kicsit furcsálltam, hogy semmit sem tudok az illetőről, hiszen azért az itteni küzdőfelek már jóval magasabb ligában játszanak, mint amiben én eddig. Ezek közé pedig leginkább a frontharcosokat, és a nagyobb céhek képviselőit tudom elképzelni. De ezt a nevet nem tudom sehova se tenni. Még senkitől se hallottam volna, hogy utalt volna rá, és a fronton se nagyon láttam hozzá hasonlót. Ez még nem jelenti azt, hogy félvállról vehetem a küzdelmet. Meglehet, hogy olyannal hozott össze a sors, aki nem szereti annyira a nyilvánosságot. Kénytelenül is Asu jutott eszembe erről a hasonlatról. Ő pont az ellenkezője volt. Annyira felvállalta a nyilvánosságot, hogy az emberek többségének eszébe se jutott volna azt keresni a lányban, ami valójában volt...
De hagyjuk a múltat, pont azért jöttem ide, hogy megfeledkezek róla. Mármint arról, hogy mennyire is tud fájdalmas lenni néha a múlt.

Valószínűleg nem keltettem valami túl nagy első benyomást. Mondjuk nincs is bennem semmi lenyűgöző, így meg is értem a csúfolódó hangnemet.
Nem lesz ilyen egyszerű dolgod, ha te így, akkor én is úgy.
-Ez nem lesz elég, hogy elijessz a küzdelemtől. Kaptam már komolyabb fenyegetéseket is, és még egyiknek se sikerült túlságosan hatnia rám.
A kérdésére egy kicsit elbizonytalanodtam, de végül úgy döntöttem, hogy elmondom, mi is a helyzet.
-Hát, ami azt illeti... Ezen a téren még újnak számítok. Még nem harcoltak ki magamnak valami túl nagy hírnevet. De ez nem jelenti azt, hogy nem fogok mindent beleadni a küzdelembe.

-Majd a küzdelem után meg fogod tudni mondani, hogy melyik is vagyok.

dolgok:

spec felszerelés:
Artemisz lvl 8.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[hardcore] Rikomon vs. Cear Empty Re: [hardcore] Rikomon vs. Cear

Témanyitás by Rikomono Szer. Szept. 14 2016, 19:12

- Ki mondta, hogy el akarlak ijeszteni? Én harcolni vagyok itt, nem egy anyámasszony katonáját ápolgatni. Ha ez szerinted fenyegetés volt, van egy rossz hírem - reagáltam a mondanivalójára. Fú, nem tudom miért vette ilyen ellenségesre a figurát, mikor én nyilvánvalóan csak vicceltem. Ennyire félelmetes képem lenne? Nem tudom, első látásra inkább aranyosnak szoktak tartani, amíg ki nem nyitom a szám, aztán ja, utána már a hátuk közepére kívánnak, de ezt már tökre megszoktam, sőt, én ezt szeretem is. Inkább legyek ilyen, mint hogy bólogató kiskutya legyek, aki engedelmesen követi a többség akaratát. Én ettől már megőrülök. Régen megcsináltam, már akkor is utáltam, aztán ugye volt az a pont, amikor elpattant valami, és onnantól kezdve elhessegettem a képmutatást meg a műmosolyt, mert nem volt őszinte, és ami nem őszinte, az alapból fájdalmat okoz másoknak. Vagy nekem.
- Bírom ezt a szöveget, hogy majd beleadok mindent. Teljesen mindegy, ha erősebb vagyok nálad, akkor megszakadhatsz, akkor se győzöl le. Nem az számít, mennyit adsz bele, hanem hogy mennyire vagy erős, kicsi huszár - csóváltam a fejem. Igen, tök jól hangzik ez a szófordulat, olyan mintha lenne benned erő, de ja, nem ez számít. Mindent beleadni energiapazarlás, ha gyengébb vagy, úgyis kikapsz, ha erősebb, akkor meg nem kell kihajtanod a beledet. Nem, fel kell mérni, hogy mire vagy képes, és annak megfelelően alkalmazkodni.
- Akik ezt mondják, azok általában hibbantak - vontam meg a vállam, de igazából közben még mindig azon morfondíroztam, hogy milyen legyen a pálya - Te ilyen titokzatoskodó csávó vagy? - kérdeztem közben. Egyszerűen nem adta semmi magát, mint a múltkor. Elhúztam picit a szám, aztán végül nyomkodtam egy sort. Poros talaj, de nem homokos, és mindenféle sziklák vannak szétszórva, amiket még éppen fel tudok emelni, de azt neki nem kell tudnia. Neki jó lesz búvóhelynek, ha akar olyat.
- Ez megfelel? - kérdeztem, most már ő is láthatta, mit akarok csinálni pályának. Egyszerű, de nekem pont megfelel, ad mindkettőnknek lehetőségeket, meg tudom is én. Nem ezzel a fazonnal fogom kipróbálni az elmebeteg ötleteimet, ahhoz nem gyújtott bennem szikrát a személyisége. Vagy annak hiánya. Nem mutatott sokat, olyan kis szürke kisegér volt.
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[hardcore] Rikomon vs. Cear Empty Re: [hardcore] Rikomon vs. Cear

Témanyitás by Cardinal Vas. Okt. 02 2016, 12:54

Szerdán lejár a három hetes határidő, uram.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[hardcore] Rikomon vs. Cear Empty Re: [hardcore] Rikomon vs. Cear

Témanyitás by Cardinal Pént. Okt. 07 2016, 13:28

Lejárt a határidő, lezárom a párbajt. Harc nem volt, így csak pontjutalom van. Legközelebb október 14. után küzdhettek meg újra.

Rikomono: +10 pont
Cearso: 0 pont
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[hardcore] Rikomon vs. Cear Empty Re: [hardcore] Rikomon vs. Cear

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.