Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Örök Erdő

+5
Hinari
Rikomono
Ozirisz
The Gleam Eyes
Cardinal
9 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 30 2020, 10:36

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Örök Erdő - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Örök Erdő - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Örök Erdő - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Hinari Kedd Jún. 30 2020, 22:26


Leo mosolya után elkaptam Fuwa ijedt pillantását is, de mire megfogalmazhattam volna, mire is gondoltam tulajdonképpen és hogy ez az örökre nem úgy örökre... nos, addigra megérkeztek a baglyok. Karmok és fém csaptak össze a félhomályban és igen, a már-már szokásossá vált csapatmunkával alig pár pillanat alatt végeztünk az összessel.
Legalábbis... az elején ezt lehetett hinni.
- Hogy ezek sosem fogynak el - nevettem és figyeltem Mirikáékat, ahogyan - az előzőeknél jóval pontosabban - lesebzik nullára az egyiket és még a másikba is belekap a sárkány, jóllehet kicsiny sebzése sok kárt nem tett a teljes életes madárban. Leo dícséretére viszont nem tudtam nem elmosolyodni. Tudtam ám én, mire ment ki a dolog, de nem szóltam semmit, csak felizzítottam a Katanát és szorosan Leo nyomában haladva elpixeleztem minden baglyot, amit céhtársam eltalált. Meg még utánuk is párat.
- Fuwa, a tieid - csaptam őket a lány felé a Katana lapjával, majd nagy levegőket véve megálltam, hogy pihenhessek egyet.


A vértem okán +0.3 SP-t kapok. 5 támadás a baglyokba, amiből maximum 1-et hibázhatok. Minden mobot 1 találatig ütök, a sorrend a következő: #1,4,5,6,2 (azaz a kettesen kívül mindegyik kap fixen egy találatot).

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 30 2020, 22:26

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Örök Erdő - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Örök Erdő - Page 3 4766612103_86ee832108_s Örök Erdő - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Örök Erdő - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Silence Csüt. Júl. 02 2020, 23:34

Büszkén nézte a felszálló pixelfelhőlet, aztán Leo és Miri párbeszéde vonta magára a figyelmét. A szőke srácra mosolygott, bíztatónak szánva a gesztust. Örömteli gesztusnak értelmezte, hogy a fiú Mirikával beszél, nem is említve, hogy a második nekiiramodásukkal tényleg ügyesek voltak Momóval.
Még Hinarira is rámosolygott, így Leo találatairól le is maradva.
Nem úgy a hercegnő csapásairól, aki most is bámulatosan ügyes volt.
Akkor kapott észbe, hogy neki is csatlakoznia kellene, amikor Hinari figyelmeztette, hogy a megmaradó mobokat neki kellene lecsapkodni.
Kissé kapkodva, de már futott is, hogy a megsebzett baglyokat elpixelezze. Először Mirikáék közelében, aztán Hinari mellett is, ha kellett, kétszer is lendítve a kardját ehhez.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Silence Csüt. Júl. 02 2020, 23:34

*dobások*

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 02 2020, 23:34

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Örök Erdő - Page 3 4766612103_86ee832108_s Örök Erdő - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Mirika Szomb. Júl. 04 2020, 19:34

harci dolgok:


Attól még, hogy ezúttal sikerült a baglyot eltalálnom, még nem repdestem a boldogságtól. Nem azért, mert ne lett volna szárnyam, elvégre elég madártoll hullott le ahhoz, hogy szárnyat készíthessek belőlük. Inkább az volt a bajom, hogy tisztán látszott, hiába a gyors ütemű fejlődés, még mindig csúnyán le voltam maradva a többiektől. Gyors voltam, de nem elég gyors. Ügyes voltam, de nem elég ügyes. Erős voltam, de nem elég erős. Pedig még csak nem is Hina-chanhoz mértem magam, aki mérföldekkel előttünk járt. Pontosan tisztában voltam vele, hogy Leo-kun vagy Fuwa-chan még nincsenek ötvenes szinten, és bár magasabb szintűek, mint én, de a különbséget túl nagynak érzékeltem. Holott már én is majdnem negyvenes voltam...
Értelemszerűen Leo-kun megjegyzése nem talált humoromnál. Máskor talán egy kissé csípős, de érezhetően sértődéstől mentes visszavágást kapott volna, de most csak egy morcos, már-már gyilkos pillantással tudattam vele, hogy most nem értékelem a dicséretét. Már ha egyáltalán annak szánta, de semmi sem utalt rá, hogy gúnyolódni akart volna velem. Inkább arra koncentráltam, hogy a maradék kettőt le tudjuk-e egyedül szedni, de mivel abban már biztos voltam, hogy olyan 150-160 életük lehet, gyors fejszámolás elég volt ahhoz, hogy letegyek erről a tervemről. A legtöbb, amit tehettem az volt, hogy egytől megszabadítjuk Hina-chant, a másikat meg előkészítjük Fuwa-chan vagy Leo-kun számára. Ismét előreengedtem Momót, aki a hangulatomból mit sem érzékelve aprította a madarakat. Túlságosan belemerült a harcba ahhoz, hogy a jeleimen kívül bármi mással is törődjön, és ez így is volt jól. Legalább ő koncentráljon, ha már én nem tudok úgy.


Páratlan kocka Momo, a páros meg én. Én két találatig ütöm a hetest, Momo pedig az első találat után átnyargal a nyolcasra, én meg vagy követem, vagy nem.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 04 2020, 19:34

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Örök Erdő - Page 3 4766612103_86ee832108_s Örök Erdő - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Örök Erdő - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Örök Erdő - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Örök Erdő - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Silence Szer. Júl. 08 2020, 11:25

Azt hitte Mirika örülni fog, hogy Leo megdicsérte... Nem értette miért néz olyan morcosan... Viszont nem is akart beleszólni abba, hogy ketten mit beszélgetnek, mert attól tartott, elront valamit.
Úgyhogy Hinarira pislogott kérdő szemmel.
De nem sokáig, mert még mindig itt repkedtek körülöttük a baglyok, amik szintén olyan gonoszak voltak, hogy nem hagyták a "herceget" meg a "hercegnőjét" nyugodtan beszélgetni.  
Ezen pedig segíteni kellett, úgyhogy újra megszorítva kicsit a kardja markolatát, nekiiramodott, hogy elhessegesse őket. Előbb azt, amelyiknek kevesebb élete volt, azután ha az elpixeleződött, akkor a másikat is próbálta megcsapni. Már csak azért is, hogy ne Leonak kelljen velük foglalkozni. Leonak most fontosabb dolga is volt!


// Csapkodom a hetest, és ha elpixeleződik az első vagy a második csapás után, akkor a nyolcast is.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Júl. 08 2020, 11:25

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 3 4767250438_224285ea8b_s Örök Erdő - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Örök Erdő - Page 3 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Hinari Szer. Júl. 08 2020, 11:41


Volt egy olyan érzésem, hogy Leo bármit mondhatott volna, akkor is ilyesmi reakciót kap Mirikától. A lány túlságosan is magára vette a hibákat, de ez egy harcban mindig benne volt és amúgyis, most tier négyes kazamatában voltunk. Még akkor is, ha amúgy rengeteget fejlődött mindenki az utóbbi pár hónapban.
Fuwa felém küldött, kérdő pillantására csak mosolyogva megráztam a fejem és közelebb léptem a lányhoz.
- Miri most magára haragszik, nem Leora - igyekeztem megmagyarázni neki a dolgot halkan, amíg az íjász-idomár a mobokkal volt elfoglalva - Ilyenkor hajlamos az ember arra átirányítani, akit szeret - tettem hozzá és amíg Fuwa szelíd mosolyt kapott, addig Leo már egy ennél sokkal bátorítóbbat: nem örültem volna neki, ha ettől a srácnak elmegy a kedve - annál is inkább, mert eközben beérve a sűrű erdő mélyére, úgy sejtettem, hogy valakik már most megkörnyékeztek minket.
- Akinek nincs magas szintű Látása, inkább maradjon mögöttem - figyelmeztettem a csapatot és felizzítva a Katanát vártam a rókákat.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Leonard Szer. Júl. 08 2020, 17:19


Miri annak ellenére sem enyhült meg, hogy azóta több tiszta és ügyes találatot is sikerült bevinnie. Tipikus nő volt, nehezen kerekedett felül a problémákon, egyszerűen csak rágta magát egyetlen elhibázott lépés miatt.
Leo azonban épp annyira volt tipikus férfi; nem volt kulcsa a probléma megoldásához, ráadásul hihetetlen béna volt az emberek érzéseinek kezelésében. Egyetlen dologhoz azonban jól értett; vágni a fát maga alatt. Így aztán újra ehhez a módszerhez folyamodott, bár kivételesen tudatos lépés volt a konfliktus gerjesztése. Nem foglalkozott a lányok furcsa mosolyaival vagy pillantásával, igazából észre sem vette őket, csak a menüjében kotorászott. Rövidesen aztán elküldött egy aréna felkérést Mirika számára, aznap délutáni dátummal.
- Ha olyan gyenge vagy, úgyis elutasítod - vonta meg a vállát nemtörődöm módon és tovább sétált. Azt azonban Mirika is tudhatta, hogy egy ilyen kihívást elutasítani... pont és rangvesztéssel járhat, nem igaz?

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Mirika Hétf. Júl. 13 2020, 21:57

harci dolgok:



Egy kicsit jobban éreztem magam így, hogy rábízhattam magam Momóra, és talán ez látszott a találati arányomon is. Volt egy társam aki segített, és mutatta az utat nekem. A sárkány nem is tudta, mennyit jelentett most a jelenléte és az a mérhetetlen harci kedv, ami jellemezte. Ráadásul oda-vissza működött a dolog, én ugyanígy segíteni tudtam neki, ha neki nem volt jó napja és ő lett bosszús attól, hogy haszontalannak érezte magát. Valahol ez így is volt jól, ezért voltunk társak. Ebben a játékban pedig egyértelműen fejlődött a kapcsolatunk, hiszen sokkal inkább egymásra voltunk utalva, mint az égig érő fa világában, ahol csak időnként volt szükségem a segítségére, és az idomítás is teljesen mást jelentett, mint itt.
Hosszú, fáradt sóhajjal vettem tudomásul, hogy elfogytak a baglyok, majd odaléptem Momóhoz, és átöleltem a nyakát. Neki is biztos jól esett a törődés, legalábbis erre engedett következtetni a boldog csippantása, és hogy finoman megbökött az orrával. Valahol ebben az idilli pillanatban jött meg a felkérés, én pedig kérdő tekintettel fordultam Leonard-kun felé. Nem értettem, mit akar ezzel.
- Ennyire ne vedd magadra, ha csúnyán nézek rád - ráncoltam a homlokom, majd némi pislogás után elfogadtam a kihívást. Miért is ne? Ha ezt akarja, hát majd kap a buksijára. Amúgy is ráfért Rolling Eyes
Ha a rókák nem harapnak meg, talán észre se vettem volna őket, annyira durván beleolvadtak a sötétségbe. Így se láttam őket teljesen jól, pedig igazán nem mondhattam el magamról, hogy ne látnék ilyen körülmények között. Körbenéztem, és talán egyedül Hina-chanon láttam, hogy mintha követné őket a tekintetével.
- Hát ezek meg mik... - dünnyögtem a nemlétező bajszom alatt, majd fújtam egyet, és úgy döntöttem, visszaveszem a kezdeményezést.
- Momo, világítást kérünk :3 - mosolyodtam el, miközben leadtam a jelet, majd célra tartottam, és lőttem, kijelölve a dragoon számára a sütnivalót. Majd még egy lövés, ezúttal egy másikba, Momo pedig már vetette is magát a nyilam után.


Első kocka 72 seb az egyesbe. Második és harmadik kocka 72 illetve 18 seb a hármasba.
Képesség: ha sikerül és nem dobok dupla koponyát, akkor 72 seb Momótól az egyesbe.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 13 2020, 21:57

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Örök Erdő - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Örök Erdő - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Örök Erdő - Page 3 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
Örök Erdő - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s Örök Erdő - Page 3 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Hinari Kedd Júl. 14 2020, 11:00


Hát, ha valamit lehet érdekesen lekezelni, az Leo megoldása volt Mirika pillanatnyi feszültségére - még úgy is, hogy alapvetően egy aréna talán mindkettejüknek segít, nos... fejlődni biztosan.
- Majd szóljatok, mikor lesz. Szívesen megnézném - mosolyogtam a párosra és bár eredetileg tervben volt, végül mégsem tettem hozzá a kérdést, hogy vajon privát lesz-e. Mondjuk egy medencével. Honnan is ismerős ez a jelenet? A meg-megrezzenő bokrok viszont elterelték a figyelmemet: szemeim zölden villantak az aktív jártasságnak hála, kezemben a kard kéken izzott fel.
- Árnyrókák és csak Látással lehet észrevenni őket - feleltem Mirikára. Azt mondjuk nem értettem, miért támad a lány két különbözőt, de mivel tudtommal se Fuwa, se Leo nem tudott beszállni a harcba, nekem kellett elintéznem őket.
Vagy legalábbis megpróbálni.
Én, a sebesség Fény - mondtam ki gondolatban és akár aktiválódott a képességem, akár nem, először a teljes életeseket, megmaradó többletkörök esetén pedig ezek után a sebzetteket igyekeztem leütni a közelünkből. Az összeset; ha sikerült.


A vértem miatt kapok a sebződés hatására +0,3 SP-t.
Képességpróba; siker esetén +82 gyorsaság --> kasztspeccel 323 --> 5,8 SP

Sikeres képi mellett tehát 6,1; anélkül 4,5 SP-m van, azaz vagy 5 támadás és pihi, vagy 4 támadás.
Támadom először a teljes életeseket (#2,4,5) majd a sebzetteket (#1,3). A pernamensem miatt max 1-et hibázhatok.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Júl. 14 2020, 11:00

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Örök Erdő - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s Örök Erdő - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s Örök Erdő - Page 3 4766610511_dda12706fc_s Örök Erdő - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Örök Erdő - Page 3 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Silence Csüt. Júl. 16 2020, 11:29

Kicsit meglepve pislogott Hinarira. Magára? Akkor miért Leoval?  Mert… szereti? Hát ez furcsa…
Aztán… Leo valami érthetetlent mondott… Aztán eszébe jutott, hogy ő is sokat szokott Simeonnal az arénában játszani, így végül szélesen rámosolygott Leora.
De sétáltak tovább, és egyre kevésbé lehetett látni… Ezt nem szerette… Nagyon nem.
Azt sem látta, hogy Mirika mit vett észre, amiről nem tudta micsoda…
Árnyrókák… Azok olyanok, mint Noise? Látni szeretné őket! Úgy egyáltalán látni szeretett volna. Így nem tudta hova csapjon, pedig valami meg is harapta…
Hinari mellé húzódott.
- Men-jünk ha-za… - kérte halkan, és megszeppenve. Többet nem szeretett volna ide jönni. Azért jött a játékba, hogy lássa a világot, itt pedig ugyan úgy nem lát, mint odakint...Nem jó.

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Leonard Szomb. Júl. 18 2020, 13:27


Nos, ez még mindig nem egy randi volt, de legalább közösen töltött idő. Ráadásul - ha minden igaz - Hinari felügyeletével, szóval még véletlenül sem mehetett el rossz irányba, igaz? Nem mintha a sárkány mellett erre esély is lett volna. Habár a szándék félreértésekbe ütközött, neki esze ágában sem volt megsértődni, csak megmutatni, hogy Mirika egyáltalán nem gyenge hozzá képest.
A párbeszédet azonban már késő lett volna folytatni - sem az idő, sem az alkalom nem volt hozzá kedvező. Leo megcsóválta a fejét és éppen arra készült, hogy eltörjön egy kristályt, ami segíti őket a látásban - hiszen fojtogató volt ez a sötétség, ráadásul az ellenség magabiztos volt a hazai terepen, míg ők nem. A férfi el is bukott egy kiálló gyökérben és fejbe verte magát egy fatörzzsel, de ezt szerencsére senki sem láthatta. Vagy igen? Mindegy is, a következő pillanatban meghallotta Silence hangját és ez tervének módosítására sarkallta. Imádkozott érte, hogy sikerüljön, miközben Silence mellé lépett és kezét óvatosan a vállára tette. A legutolsó beszélgetésük óta tudta, hogy mennyire szörnyű lehet számára ez a vakság és ahogy erre gondolt, egy kicsit megint megszakadt érte a szíve.

/Spec.képesség aktiválás próba. Ha sikerül, Silence megnyugszik, Leot pedig aranysárga izzás veszi körül./

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Júl. 18 2020, 13:27

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Mirika Vas. Júl. 26 2020, 22:44

Kicsit elszámoltam magam, azt hiszem. Ezt lehetett volna okosabban is csinálni, de elragadott a hév egy kicsit. Gyors akartam lenni, ami pontosságba került. Nagy baj mondjuk nem lett belőle, hiszen mire felocsúdtam, addigra már csak egy rókát észleltem magunk körül. Abban azonban nem voltam biztos, hogy szeretném, ha Hinari-chan látná, ahogy Leo-kunnal harcolok. Én magam se tudtam, mire számítsak, és láttam rá esélyt, hogy nem lesz túl békés párbaj. Tanácstalanul pillantottam a fiúra, de aztán inkább a megmaradt ellenfélre próbáltam a figyelmem fordítani. Biztosra akartam menni, ezúttal. Rábíztam magam a látásomra, hogy az vezesse a nyilaimat. Mondhatni, valamiféle ösztönökre hagyatkoztam ilyenkor. Bár ez hülyén hangzott.


Képességpróba, ha sikerül, fixen eltalálom és megölöm az utolsó rókát. Momo támadásaira meg dobok, ha kétszer talál, az is elég.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Júl. 26 2020, 22:44

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 'Római stílusos 6-os' :
Örök Erdő - Page 3 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s Örök Erdő - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Hinari Hétf. Júl. 27 2020, 22:28


Nagyot sóhajtottam, amikor Mirikáék végül elpixelezték az utolsót is: nem mintha rosszul éreztem volna magam, csak... belegondoltam Fuwa mondatába és eszembe jutott, hogy nem kellett volna őt idehoznom. Szerencsére Leo is érezte céhtársa aggodalmát és képességének hála talán sikerült megnyugtatni őt. Hálásan rámosolyogtam a félhomályban ragyogó fiúra, Fuwának pedig bólintottam:
- Igen. Menjünk haza - zártam be a jutalmakat taglaló panelt, amit a láda felnyitása generált le nekünk és elővettem a teleportkristályomat. Kicsit feljebb emelve néztem végig rajtuk, kérdőn, hogy vajon használjuk-e, vagy inkább kifelé is botorkáljunk a sok gyökér és ág között? Azt hiszem nyilvánvaló volt a választás. A többiek után én is kimondtam a városnevet, majd a főtérre érve felvetettem egy csokiszobás folytatást: ha Leo és Miri egymás miatt esetleg félnének is belevágni, tudtam, hogy Fuwára számíthatok. Egy forró tea és pár sütemény pedig biztos hamar képes lesz feledtetni az itt átélt kétségeket, mindannyiunk számára.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Silence Kedd Júl. 28 2020, 10:07

Mirikáék tovább hadakoztak...
Amikor megérezte a vállán Leo szokatlanul melegnek tűnő kezét, kérdőn pislantott fel a fiúra. Aztán elkerekedett a szeme, és az ijedtségét elfelejtve, tátva maradt szájjal pislogott a fiúra. Majdnem úgy ragyogott, ahogy Simeon szokott! Csillogó szemmel kérdezte
- Te is a fény lo--vag-ja vagy!? -
Igazából félig-meddig volt csak kérdés, inkább hatott meglepett, de boldog felkiáltásnak.
Közben Hinari is válaszolt, ő pedig mostmár teljes boldogságban bólintott. Igen, minél előbb menjenek haza. Mielőtt megjelenik a sötétség harcosa! Vagy... Ahogy ez eszébe jutott, hirtelen összeállt a fejében, mi is történt! Hiszen Mirikáék a sötétség harcosával küzdöttek, és le is győzték őket! A gondolatra felkacagott, és látva Hinari kezében a kristályt, ő is elővette a sajátját, és elteleportált a főtérre.
Lelkesen bólintott a forrócsoki ötletére. A sötétség bajnokának legyőzését meg kell ünnepelni egy finom forrócsokival!

_________________


| Színek: #3399cc(narráció) /Beszéd /Gondolatok Adatlap Ozirisz féle karakterlap|

Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Leonard Csüt. Júl. 30 2020, 23:37


- Még hogy nem ügyes - dohogott magában, miközben nagyjából érzékelte, hogy eltűnt az utolsó árnyék is Mirika csapása után. A helyzet azonban nem lett sokkal jobb - azzal együtt sem, hogy most már ő is szentjánosbogárként világított. Silence szavai azonban boldog mosolyt csaltak az arcára.
- Hát persze, hogy az! - borzolta össze a haját játékosan. - Kérdezd csak meg róla Simeont, csomó közös kalandunk volt már! - kacsintott a lányra lelkesen, habár a sötétségben ez nem volt túl látványos gesztus. Akárhogy is, az a forrócsoki most jól esett volna, - bár sosem volt oda kifejezetten az édességért -, de ez alkalommal inkább el kellett utasítania. Nem lehet úgy harcolni, hogy ott lötyög az ember gyomrában a forró nedű! Márpedig ezt az arénát komolyan kell majd venni, nemde?

_________________
Gyöngédséget csak az fog kapni,
aki gyöngének is mer mutatkozni.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1316
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by The Gleam Eyes Pént. Aug. 07 2020, 14:24

Gratulálok kivittétek a kazamatát!

1. hullám, Ezüstláda: 400 arany, [T4] Izzó Páncél Potion
2. hullám, Aranyláda: 800 arany, [T4] Izzó Páncél Potion, [T4] Izzó Páncél Potion
3. hullám, Bronzláda: 200 arany, [T4] Erős Akarat Potion, 4 db Kristálykő
Összesen: 124 Exp és 1400 Arany

_________________
Meséléseim leírása röviden:


Itt nem felejtünk el gyilkolni lista:
- Nyulak és Macskák, avagy a Dzsungel Urai
- Enhi & Ryu
- Káosz Királynője
- 42.Boss (ezt könnyen megtalálod, a friss vér szagát kell csak követni)
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 3 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.