Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Örök Erdő

+5
Hinari
Rikomono
Ozirisz
The Gleam Eyes
Cardinal
9 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Dec. 28 2018, 22:18

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4766612103_86ee832108_s Örök Erdő - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Örök Erdő - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Ozirisz Vas. Dec. 30 2018, 17:48

Valahogy éreztem legbelül, hogy Riko ismét be fog szólni valamit. Azonban szerencsére a félelmeim nem váltak valóra, nem az előbbi tétlenségem miatt kaptam az ívet. - Pedig gondoltam kiélem piromániás hajlamaimat – válaszoltam a lánynak – Legfeljebb hívjuk a Tűzoltó céhet, ugyan mi baj történhetne? – tettem hozzá. Bár, amilyen szerencsém van, most is figyeltet minket a Tűzoltóparancsnok, szóval lehet még riasztanunk se kell. Túl sokáig nem gondolkodhattam rajt, mert jöttek is azok az átkozott madarak. Nem voltak túl sokan, és emlékeim szerint nem is voltak valami kemény ellenfelek. Ilyesmi madarak estek nekünk anno a havas lejtőn, még régen...
Ingerülten fejtettem le magamról bal kézzel azt a madarat amelyik a képemet kezdte el csipkedni és karmolni, majd a dühösen vágtam földhöz – Anyádat csipkedd! – majd ahogy próbálkozott feltápászkodni a szárnyas a földről, csaptam oda neki a nodachival. Aztán egy másik madarat szemeltem ki, amivel épp nem foglalkozik senki és kellőképp távol van a lányoktól, hogy oda lehessen neki sózni. Véletlenül sem akartam egyik lányt sem eltalálni...


// egy-egy támadás #4 és #5-re
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Örök Erdő - Page 2 Exp_bal19096/10100Örök Erdő - Page 2 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 30 2018, 17:48

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Örök Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Hinari Vas. Dec. 30 2018, 19:07


Szótlanul hallgattam két társam szóváltását: céhtársam az utóbbi percekben elég hallgatag lett; töprengve figyeltem őt és próbáltam leolvasni az arcáról, miken járhat az agya - a teleportkapunál történtek bene is hagyhattak némi nyomot, nem véletlen csapkodta azokat az ágakat olyan kelletlenül.
- Ha felgyullad az erdő, legalább jobban látunk - vontam meg a vállamat egy halovány mosollyal, miközben próbáltam nem megbotlani itt mindenfélében, ami az utunkba került. Ugyan az égési sérülés nem tartozott a kedvenceim közé, de amennyi életpontunk volt, egyikünkért sem aggódtam túlzottan. Ez a kazamata nem a sebzéséért, hanem a kevés idő miatt jelentett kihívást.
Nemsokára meg is pillanthattuk következő célpontjainkat, pár héja képében, amikből a többiek már le is szedtek néhányat, mire én - egy újabb sóhaj kíséretében - rászántam magam, hogy beszálljak a harcba. Ozi ideges volt. Erről majd beszélnem kell vele... de most fontosabb volt, hogy megtisztítsam az utat. Felizzítottam tehát a Katanát és igyekeztem gyors és precíz vágásokkal elpixelezni belőlük; szerencsére az erőbuffom még nem járt le, így egy ütésből megvoltak, már amelyik nem repült feljebb.


Erőbuffom még tart; támadom a megmaradt egyedeket (először a nem sebzett példányokból).
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Örök Erdő - Page 2 Exp_bal29686/10100Örök Erdő - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Dec. 30 2018, 19:07

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Örök Erdő - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Örök Erdő - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Örök Erdő - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Jan. 02 2019, 13:10

Riko ügyes pengejátéka leölt egyet, és lesértett még egyet, Ozi szintén megölt egyet, Hina pedig feltakarít. Ez viszonylag gyorsabban ment, mint az előző csapat, azonban nem igazán pihenhettek, ugyanis az erdő sötétjéből 5 Árnyróka veti rátok magatokat. Elsőre talán észre sem veszitek őket, ahogy szinte árnyakból felépített testükkel megközelítenek titeket, azonban ahogy látás jártasságotokkal rájuk pillantotok nehezen, de azért be tudjátok őket tájolni. 1,2,3 és 5 sorszámú róka támadja Ozit: 7 P és 65 HP sérülést okoz neki, Rikot a 4-es támadja ő csak 18 P-t veszít. Hina továbbra is lopakodik.


Örök Erdő - Page 2 Rzka10


Hinari (Sebzés: 100, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 3.8 SP kiskörönként.)
Ozirisz (Sebzés: 121, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.2 SP kiskörönként.)
Rikomono (Sebzés: 75 /kés, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 2 vagy afölé kell dobnia, 2.1 SP kiskörönként.)

#1-#5 Árnyróka: ??? HP

Hinari (50. szint): 260/260 HP, 115 páncél, 300/300 CSP
Ozirisz (46. szint): 145/210 HP 175/175 CSP
Rikomono (50. szint): 200/200 HP, 21 páncél, 350/350 CSP

Tartalék:
Örök Erdő - Page 2 Treasure-Chest-iconÖrök Erdő - Page 2 Treasure-Chest-iconÖrök Erdő - Page 2 Treasure-Chest-icon
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Rikomono Szer. Jan. 02 2019, 18:17

Nézzenek oda, Ozzy mintha kicsit pipa lenne. Legalábbis én még nem hallottam káromkodni, vagy csak azért nem figyeltem fel rá, mert a kocsis hozzám képest kisangyal Rolling Eyes Viszont a tollseprűk egy jó néhány fokkal könnyebb ellenfélnek számítottak, mint azok a rühes macskák, úgyhogy elég gyorsan mehettünk is tovább. Egy darabig azt hittem, hogy nem is jelennek meg újabb szörnyek, de aztán az árnyékok elég... furán kezdtek el mozogni, és mindjárt  ránk is ugrottak. Az árnyékok. Kellett egy kicsit hunyorítanom, hogy rájöjjek, valami négylábú állatok támadtak meg.
- Oké, láttam már furább szörnyeket is, de ezek egy kicsit... - kicsit megborzongtam, legalább a szemük nem világított. Valahogy macskákat aprítani jobban esett, de ezeknek is nekimentem, remélhetőleg legalább akkora sikerrel, mint a madaraknak >.>


Úgy teszek, mint aki nem tudja, hány HP-ja van a rókáknak, és addig támadom az egyest, amíg meg nem pusztul, utána ráugrok sorban a többire, ha tudok Razz
Rikomono
Rikomono
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 604
Join date : 2016. Jun. 24.
Age : 24
Tartózkodási hely : Kopj le!

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Örök Erdő - Page 2 Exp_bal12783/10100Örök Erdő - Page 2 Exp_ures  (12783/10100)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 02 2019, 18:17

The member 'Rikomono' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Örök Erdő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Örök Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Örök Erdő - Page 2 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Ozirisz Szer. Jan. 02 2019, 22:27

- Valóban – értettem egyet Hinarival. Mondjuk egész hangulatos lenne a lángoló erdőben ritkítani a mobállományt. Talán még potya exp is jönne, ha jól gyújtanánk fel az erdőt, és jól helyezkednénk, hogy a félig-meddig megsült mobok felénk menekülnének az égő susnyásból.
Részben az idegesség, részben a nem épp ideális látási viszonyok és a túl fürge mobok megtették a hatásukat. Bár az engem csipkedő madarat kiiktattam, a másik, amit megpróbáltam levágni az szépen tovareppent. Szerencsére Hinari előbb elintézte a többivel együtt, mint alkalmuk lett volna újra megcsipkedni.
Majd haladtunk tovább, az erdő mélyére. Kicsit irigyelltem Hinarit, hogy milyen higgadt tudott maradni, de csak ebből a szempontból. Amit az előbb kapott, még a városban, hát.., az viszont minden, csak nem irigylésre méltó. Szegény lány kapott mindent, csak jót nem, mert hülyegyerek megint előbb cselekedett, mint gondolkodott. Pont, mint akkor, odalenn...
Jóval több „áldást” kapott, mint én, és mégis... higgadtságot és összeszedettséget sugall harc közben, míg én jóval kevesebbtől már szinte robbanni tudnék. Igaz, nem esett jól, ahogy Riko beszélt rólam, de semmi ahhoz képest, amit céhtársam kapott... Vajon igaza volt neki, amikor lent megjegyezte, hogy pont erre volt szüksége? Nem hiszem. Kockázatos lépés volt, ami vagy bejön, vagy nem. Rosszabb esetben hosszú-hosszú hónapokkal megtoldhatja a lány felépülését. Csupán remélem, hogy ez az egész drámadélután nem okoz túl nagy traumát a lánynak, mert hát... valljuk be, ki szeret derült égből szép nagyot kapni a kupájára? Senki...
Azonban a gondolataim mélyéről azok a fura árnyak zökkentettek ki. Mintha csak délibáb lenne, éjfélkor. Próbáltam kivenni, hogy mik lehetnek azok, már ha tényleg ott vannak, és nem csak optikai csalódás... aztán váratlanul rá kellett jönnöm, hogy ezeknek a valamiknek fogsoruk van, méghozzá elég éles. A páncélom teljesen elvásott, és az életpontjaim is fogyásnak indultak, bár még messze nem vészesen. Riko valószínűleg előbb kiszúrta őket, hogy meglepivel fogadta őket. - Nesze neked, kutyaprotkó – vágtam oda az egyik dögségnek ami épp a jobb lábamat marcangolta – Öt kutyából négy nem ajánlja – toldottam meg egy másik vágással, amit ha még élt, akkor a megsebzett állat kapott, ha nem, akkor egy másik. Az meg, hogy valójában ezek nem árnykutyák, pokolkutyák, de még csak nem is farkasok, valahogy elkerülte a figyelmem. Amilyen homályosak ebben a sötétben, nem csoda, leginkább a harapásuk és a viszonylag nagy sebzésük maradt meg bennem...

// két támadás, ha az első elpixelezné a mobot akkor a másik másikba megy.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Örök Erdő - Page 2 Exp_bal19096/10100Örök Erdő - Page 2 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 02 2019, 22:27

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Örök Erdő - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Hinari Szer. Jan. 02 2019, 23:15


Ahogy odafordultam, hirtelen csak annyit láttam, hogy két társam megtántorodik, testükön vörös pixelcsíkok futnak végig szinte a semmiből és Ozirisz életcsíkja elkezd fogyni. Ez meg...? - pislogtam egyet és léptem közelebb, két kezem erősen markolta a Katanát; láthatatlan ellenfelekkel nem volt dolgom eddig soha. Még céhtársam lángoló kardja sem segített, ám ahogy a bestiák elhúzódtak, a mozdulatlanságba burkolódzott erdőtől már én is meg tudtam különböztetni halovány alakjukat: valami négylábú ragadozóféle. Lomposabb farokkal, tehát nem nagymacska.
Riko megszólalására csak bólintottam: én sem tudtam megfelelően befejezni a mondatot, de ezek több mint furcsák voltak, főleg, hogy az itteni mobokhoz képest többet is sebeztek és alig lehetett látni őket. Itt volt már az ideje, hogy beérjünk a kazamata legmélyére és találkozzunk velük. Az árnyharcos lány hamar elbánt a sajátjával, így én a többihez léptem oda és kerestem őket a tekintetemmel. Kivártam a megfelelő pillanatot és támadtam: a teljes életes egyedeket vettem célba, addig folytatva ugyanazon vagy épp másik egyeden a szúrás-vágás-vágás kombinációt, amíg kitartottak.


Az erőbuffom még megvan. Támadom a teljes életes egyedeket, ha egyet elpixeleztem, csak utána megyek a következőre.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Örök Erdő - Page 2 Exp_bal29686/10100Örök Erdő - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 02 2019, 23:15

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Örök Erdő - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Örök Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by The Gleam Eyes Szer. Jan. 02 2019, 23:55

A csapatotok ügyesen harcolt és minden nehézség után végül képesek voltatok levágni a rókákat. Nem sok hiányzott egy újabb rohamhoz, de Hinari utolsó vágásával lenyisszantotta az utolsó dög fejét. Végre kipucoltátok a kazit és hazatérhettek a drámasztikus kazamatából.

Jutalomosztás:
nincs jutalom sajnálom

Indok:
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by The Gleam Eyes Kedd Jún. 23 2020, 21:20

JL-es csapat indul bagoly és róka vadászatra!

Leo (42) - HP:165 FK:57 E:60 K:94 GY:168 SK:37 P:+90 /epikus van/
Mirika (38) - HP:150 | F:61 | E:18 | I:72 | K:48 | GY:114 | S:61 | P:125 /epikus van/
Silence (45) - HP:190 | F:65 | E:80 | K:70 | GY:129 (142) | S:65 | P:110 /epikus van/
Hinari (50) - HP:320 | F:92 | E:115 | K:60 | GY:212 (233) | S:82 | P:85 /epikus+legi van/

1. hullám:
5x Aincradi Uhu - HP:150 | F:56 | E:9 | GY:46 | S:41 | P:0 /van láda/

2. hullám:
8x Aincradi Uhu - HP:150 | F:56 | E:9 | GY:46 | S:41 | P:0 /van láda/

3. hullám:
5x Árnyróka - HP:110 | F:48 | E:18 | GY:55 | S:44 | P:0
Csak legalább kettes szintű látással, vagy Gyertya Kristály használata mellett lehet eltalálni
The Gleam Eyes
The Gleam Eyes
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 896
Join date : 2018. Dec. 01.
Tartózkodási hely : Az aktuális boss termére rálátó, kényelmes fotel

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Mirika Csüt. Jún. 25 2020, 12:43

harci dolgok:



Fák balra. Fák jobbra. Fák előttünk. Fák mögöttünk. Talán még felettünk és alattunk is fák voltak. Persze én akartam idejönni, mert még nem jártam erre, és kíváncsi voltam hogy néz ki ez a kazamata. Nem biztos, hogy most ugyanígy döntenék. Momo számára sem volt túl kényelmes a sűrű erdőben lavírozni, jóformán ötpercenként hallani lehetett a panaszos csicsergését, mert beütötte a szárnyát, a lábát vagy akár a fejét egy faágba.
- Szerintem már akkor jók vagyunk, ha nem tévedünk el - tettem a tarkómra a kezeimet hanyagul séta közben. Ugyan elég fény volt ahhoz, hogy ne sétáljunk neki egy fatörzsnek, de azért a Látásom így is folyamatosan aktív volt, úgyhogy halványzöldes tekintettel pillantottam a többiekre. Legalább nekem és a lányoknak nem kellett megküzdenem az alacsonyan szálló faágakkal, mint Leo-kunnak, aki olykor kétrét görnyedve volt kénytelen átjutni egy akadályon.
- Ti is azt várjátok, mikor elevenednek meg a gyökerek is fognak le minket? Rolling Eyes - szegeztem nekik a kérdést, miközben egy újabb kiálló vackot léptem át, miközben a háttérben farkasvonyítás hallatszott. Aztán huhogás. Egyre sűrűbben és egyre közelebbről.
- Szerintem társaságunk van - követtem a hangot a tekintetemmel, így még azelőtt meglátva a szárnyas szörnyeket, mielőtt ledobták volna magukat a faágról, amint trónoltak. Fürgén illesztettem a nyilat az idegre, ebből a szempontból a szerszámíj egy fokkal kényelmesebb fegyver volt, mint a sima íjak. Mire elértek minket, addigra egy lövést már el is tudtam ereszteni, aztán jött az a rész, hogy fülem-farkam behúzva igyekeztem túlélni a támadásukat, mielőtt folytathattam volna a támadást. Ahogy általában, a nyilaimmal jelöltem ki a célpontot Momo számára.


Permanens: extra támadás 72 sebzéssel másfélszeres CSP-ért a hármas bagolyba.
Sima támadások: páratlan kocka az enyém, páros Momo támadása, én egy találatig lövöm a hármast, aztán a négyes jön, Momo meg befejezi a hármast, és talán belekezd a négyesbe.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Örök Erdő - Page 2 Exp_bal11225/10500Örök Erdő - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 25 2020, 12:43

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Örök Erdő - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Örök Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Örök Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Hinari Csüt. Jún. 25 2020, 15:19


- Hát, pedig benne van - kuncogtam Miri megjegyzésére és átugrottam egy elém kerülő gyökeret. Még emlékeztem a korábbi sétánkra az erdőben, azonban most sem Ozi, sem Rikomono nem volt itt. Leot és Fuwát figyeltem, hogyan boldogulnak a kusza ágak és a szemünkbe lógó levelek között és igyekeztem a lány mellett maradni, hogy ha elesne, még időben megfogjam a könyökét - Most hogy mondod... - nevettem fel aztán, ahogy Miri tovább fűzte a szót és néztem meg magamnak a hozzám legközelebbi gyökeret - És vajon ki segítene tényleg kiszabadulni akkor? - tettem fel a kérdést és sokatmondó, de vidám pillantással kerestem meg Leo tekintetét.
- Örökre itt maradnánk. Lehet ezért is Örök Erdő - sóhajtottam lemondóan, a huhogás azonban nekem is felkeltette a figyelmem: ilyesmikkel talán nem is találkoztam még. Két kézbe vettem a Katanát és arrafele fordultam, amerre Mirika az első nyilát kilőtte. Meg aztán a többit is, szépen sorban. Nem, nem a levegő felé; habár ezek a madarak az idomár támadásaiból ítélve igencsak magas fegyverkezeléssel bírhattak. Kicsit elhúztam a szám szélét, majd felizzítottam a kardom és igyekeztem minden teljes életes egyedbe belesebezni egyszer.


Támadom a mobokat ilyen sorrendben: 1,2,5,4,3 - mindegyiket egyetlen találatig. Az első támadásom nem fogyaszt CSP-t, a pernamensem miatt max 1-et hibázhatok.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Örök Erdő - Page 2 Exp_bal29686/10100Örök Erdő - Page 2 Exp_ures  (29686/10100)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 25 2020, 15:19

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4766612103_86ee832108_s Örök Erdő - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Örök Erdő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Örök Erdő - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Örök Erdő - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Leonard Csüt. Jún. 25 2020, 23:10


Fogalma sem volt róla, mi a francot keres itt.
Amikor Hinari felvetette, hogy menjenek el együtt kazamatázni, természetesen rögtön igent mondott, hiszen ez már bevett céhes elfoglaltság volt náluk. Örömmel vetette bele magát az újabb kalandba, csakhogy arra nem számított, hogy mások is jönni fognak.
A kelleténél kicsit morcosabban pillantott Hinarira, ahogy világossá vált számára a csapat összetétele, habár valószínű, hogy a lány már előre szólt róla, Leo pedig szimplán elfelejtette elolvasni a levél végét. Vagy egészét. Köhöm.
Leo aztán egész úton füstölgött. Szó szerinti és átvitt értelemben is. Kicsit lemaradva követte a csapatot, és nem csak azért, mert a gyökerek és alacsony ágak között úgy érezte magát, mint zsiráf a metron. Fasznak kell ide ilyen esőerdőt telepíteni. Ha arra az élményre vágyna, már rég meglátogatta volna az Amazonast.
A helyzeten aztán nem segítettek Hinari célozgató szempilla rebegtetései sem, habár egy szégyellős mosolyt a fiú sajnos nem tudott idejében elnyomni, amit a lány biztosan észrevett.
Mielőtt azonban a helyzet kezdett volna túl cikivé válni, feltűnt előttük egy adag bagoly, és kellően elterelte róla és minden másról is a figyelmet. A kelleténél kicsit vidámabban húzta elő kardját és állt neki a szokásos feladatnak; lekaszabolni a megmaradt példányokat Hinari sebzése után.

Egyesével támadom a megsebzetteket. Smile
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Örök Erdő - Page 2 Exp_bal18220/10500Örök Erdő - Page 2 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 25 2020, 23:10

The member 'Leonard' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Örök Erdő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Örök Erdő - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Örök Erdő - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Silence Pént. Jún. 26 2020, 12:37

Mint mindig, most is örült a kalandnak, és aggódva petjéért, most sem hozta magával a kisrókát. Kiváncsi volt, milyen helyet találtak Hinariék.
Boldog volt, hogy Leo, és Mirika is itt volt, bár Ozirisz, Afton és Eru hiányzott a szokásos csapatból.
Amit Mirika és Hinari beszélgettek nem teljesen értette, de azt igen, hogy Hinari azt vetette fel, hogy örökre itt maradnak bezárva.  Ijedten pislogott a hercegnőre. Dehát... ő nem akar örökre itt maradni!!
Mire viszont megkérdezhette volna, hogy miért maradnának itt, megéreztek a baglyok. És mint ilyen, a maga módján megtalálta a megoldást a problémára. Ha legyőzik a beteg állatokat, akkor hazamehetnek. Akkor mindig hazamehettek.
Úgyhogy céhtársai példáját követve ő is nekiiramodott, hogy ha tudja, leüsse a gyorsabb társai támadásait túlélő baglyokat.


// Addig támadok ameddig van mit, vagy elfogy a lehetőségem Very Happy
Silence
Silence
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 960
Join date : 2017. Aug. 23.
Age : 16

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Örök Erdő - Page 2 Exp_bal14616/10500Örök Erdő - Page 2 Exp_ures  (14616/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 26 2020, 12:37

The member 'Silence' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Örök Erdő - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Örök Erdő - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Mirika Kedd Jún. 30 2020, 01:02

harci dolgok:



Megsemmisülten pislogtam, miközben a többiek példás csapatmunkával megkopasztották a madarakat. Ez... ciki volt. Momo is kérdő tekintettel pislogott rám, valószínűleg ő sem számított arra, hogy a közeli fatörzset és a terebélyes bokrot jelölöm ki számára célpontul a baglyok helyett. A fegyveremet kezdtem vizsgálni, hátha az a baj, hogy félrehord. Vagy... valami hasonló. Még csak nem is az, hogy szokatlan lett volna, mert már volt a kezemben számszeríj. Nem értettem, mi lehetett a hiba. Amilyen derűsen érkeztem, most ez annyira lelombozott. Pedig cikizni akartam Leo-kunt, hogy ilyen csendes, de elment tőle a kedvem. Legszívesebben visszafordultam volna, hogy hazamenjek. Valahogy sokkal vonzóbbá vált a puha ágyban fetrengeni és a plafont bámulni, mint ebben a sötét, nyomasztó erdőben bolyongani. Annyira elveszítettem a fonalat, hogy kis híján orra estem egy kiálló gyökérben is, csak hogy még mélyebbre süllyedjen a kedvem.
Momo megkapta az intést, hiszen ő velem ellentétben tök lelkes volt és harcolni akart, csak hát most úgy alakult a pontozásunk, hogy vajmi kevés kárt tud okozni. Lehet, hogy ezen változtatni kéne, legalábbis ha így lövök továbbra is, mindenképp jobban járnánk vele, ha ő vinné a prímet. Azért én is eleresztettem néhány lövést tessék-lássék, bár nem fűztem hozzájuk sok reményt ezek után. Honnan került ide ennyi bagoly...?


A páratlan kocka Momo, a páros meg én. Első célpont legyen a hármas, Momo megtámadja a kettest is, ha esetleg nem hibázik elsőre.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Örök Erdő - Page 2 Exp_bal11225/10500Örök Erdő - Page 2 Exp_ures  (11225/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 30 2020, 01:02

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Örök Erdő - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Örök Erdő - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s Örök Erdő - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Örök Erdő - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Leonard Kedd Jún. 30 2020, 10:36


Valójában így, hogy mindenki a harcra koncentrált, máris sokkal könnyebb volt elfelejteni minden gondját-baját. Ez mindig kizökkentette, de hát kit nem? Még az sem érdekelte, hogy a három lányból kettő talán éppen őt figyeli, miközben a harmadiknak intézi szavait szélesen mosolyogva.
- Azta, ti jó sokat fejlődtetek! - dicsérte meg a párost, mert habár az előző ügyetlenség sem kerülte el a figyelmét, a mostani egy briliáns csapatmunka volt. Teljesen egyedül kinyírtak egy baglyot! Mikor is lettek ők ilyen erősek? Talán nem csak Momo volt az, akinek mérete terebélyesebbé és fenyegetőbbé vált. Leo már csak azt nem értette, hogyan lehet mandulán ilyen szinten felhízni.
Sokat azonban ő sem teketóriázott, inkább csak lendületet vett és bedobta, amije van, a jól ismert csapatmunkát hívva hozzá segítségül. Belesebzett annyi bagolyba, amennyibe csak tudott, aztán Hinarira emelte várakozó pillantását.

4 támadás Uhu #1,4,5,6-ba.
Leonard
Leonard
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1313
Join date : 2017. Sep. 25.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Örök Erdő - Page 2 Exp_bal18220/10500Örök Erdő - Page 2 Exp_ures  (18220/10500)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Örök Erdő - Page 2 Empty Re: Örök Erdő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.