Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Angyalbob

+8
Cardinal
Ryuu
Rogan Hartnett
Tachibana Makoto
Danee
Halász Alex
Chancery
Saya
12 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 17 2017, 20:00

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Hétf. Ápr. 17 2017, 20:48


Danee találata sikeres, így a miniboss páncéljából újabb darab válik pixelekké. Ennél azonban talán fontosabb az, hogy eközben Allal mi történik, ugyanis a srác végre elindul, természetesen Danee felé, továbbra is szürke szemekkel, magasra emelve hatalmas fegyverét... majd fáradtan le is teszi azt. Hogy ti mekkora nagy mázlisták vagytok!

Alex: Kitisztul a világ. Nem emlékszel semmire, csak arra a bizonyos utolsó pillanatra, így talán meglepetten tapasztalhatod, hogy teljesen máshol és más pózban vagy, mint ahogyan a támadás után leérkeztél. A Flameberg vége a földön, előtted alig fél méterre pedig Danee pislog rád, mögötte a két mozdulatlan szoborral. Vajon meg akartad támadni? Mit akartál? Annyi bizonyos, hogy 11 cselekvésponttal ha akartál is valamit, az bizony nem jött össze. Hogy szerencsédre vagy épp szerencsétlenségedre? Ezt társaid talán tudtodra adják majd.

AngyalBob: -76
Danee: -20 (18), -50 (48)
Illetve Ozirisztől levontam még 20-at, mivel Tachi után Bobi 2x támadott.

AngyalBob: -436 páncél
Angyal#2: full hp, full páncél

dobások:

Ozirisz (38. szint): 210/185 HP, 255/160 CSP
Danee (33. szint): 185/185 HP, 68 páncél, 180/82 CSP
(Alex es Falank (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 150/150 CSP)
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/215 HP, 150 páncél, 175/120 CSP

Alex jön. Mivel a cselekvéseidet már elhasználtad, most csak reagáld le a veled történteket.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Halász Alex Pént. Ápr. 21 2017, 10:59

Rácsapott a szoborra. Látta a pixelsebet, tudta, hogy eltalálta. Sikerült! Közben látta maga előtt beszűkülni a világot és egy pillanatra bepánikolt. A gondolat azonban nem tudott megfogalmazódni benne kérdés formájában. Túl gyorsan történt minden, arra sem emlékezett, hogy hogyan és melyik pillanatban borította el a sötétség. Nem hallott semmit, se egy se kettő nem volt. Felegyenesedett, de akkor már szürke szemmel, rezzenéstelen arccal. Tachi kísérlete kudarcba fullad, védekezik, arrébb lép, de nem úgy ahoyg Al tenné, most inkább hasonlított egy npchez. és mialatt ez történt kívülről, vajon Allal mi történt, amíg a főboss az avatárja felett átvette az irányítást? Tényleg elájult? És ez látszik, kint?
Alex a rákövetkező pillanatnak élte meg azt, amikor újra ő volt ő. Döbbenten meresztette a szemét Daneera.
-Te vagy a boss? - Ráncolta a szemét. - Az előbb még előtte álltam. - Egyenesedett fel a maga "kérdőjel" testtartásával. Jobb oldalára helyezve a testsúlyt, jobb válla lentebb mint a bal, a feje bal oldalra billentve, a kardja meg ferdén a füvet karcolta. Kezeit, mindkettőt azon pihentette, félig fogva, félig támasznak használva a fegyvert. Gyanakodva körbenézett. - Mi az? Történt valami? o.O - Nem értette, nem tudta, nem rakta össze, egyelőre még ködös volt kissé a feje az előzőektől, és gyorsabban vert a szíve a pillanatnyi pánik miatt, amit így utólag sehogy sem tudott hová tenni. A többiek arckifejezése pedig nem volt túl derűs, így feltételezte hogy történt valami, csak túl gyorsan, hogy az ő csiga lassúságával érzékelni tudja. Vagy az a pánik valamit jelentett? De mit?
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal5187/5300[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (5187/5300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Szomb. Ápr. 29 2017, 12:12


A harc folytatódik.

Danee: -20 (18), -50 (48)

AngyalBob: -436 páncél
Angyal#2: full hp, full páncél

dobások:

Ozirisz (38. szint): 210/185 HP, 255/160 CSP
Danee (33. szint): 185/185 HP, 2 páncél, 180/82 CSP
(Alex es Falank (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 150/150 CSP)
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/215 HP, 150 páncél, 175/120 CSP

Tachi jön.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Május 02 2017, 12:56

Nem pont az elképzeléseim szerint alakultak a történések, de megfelelt így is. Igaz, a sötét hajú és elméjű uraság megérdemelt volna Alex-kuntól egy kis nevelő célzatú kardoskodást, de talán lesz még rá lehetőség később.
- Hogy találtam el? Becsuktam a szemem, és elképzeltem a fejed :] - válaszoltam az ostoba kérdésre a magam módján, majd ha már itt volt a lehetőségem, és valószínűleg Danee-kun is hamarosan fűbe harap, aktiváltam kedvenc képességemet.
- Nem is emlékszel rá, hogy megerőszakoltad Danee-kunt, miközben azt hitted, Hinari-chant látod? :] - vetettem oda a szőkeségnek, majd újra a bossnak szenteltem a figyelmem, újra elképzeltem Danee-kun fejét, és megint kapott tőlem egy maflást. A páncélja már volt-nincs, hátha az életcsíkja is hamar elfogy.

Képesség aktiválva: az engem ért sebzés negyedét visszakapom páncélban
Egy támadás Bobra.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal10/7700[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 02 2017, 12:56

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Kedd Május 02 2017, 22:03


Egészen hatékony így a dolog, bár talán nem Danee szemszögéből, aki két újabb sebződés után életsávjának egy elég nagy részét veszíti el. Több dolog is van, amin változtatnotok kéne, ám ezekre magatoknak kell rájönnötök - már annak aki rá akar, ugyebár ;P

Minden sikeres!

AngyalBob: -64
Danee: -20 (18), -20, -50

AngyalBob: -500 páncél
Angyal#2: full hp, full páncél

És azért kaptok egy ilyet is mostmár, de csakmert olyan szép kerekre sikerült kihoznotok ^^

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Hpcsikd

dobások:

Ozirisz (38. szint): 210/185 HP, 255/160 CSP
Danee (33. szint): 185/99 HP, 180/82 CSP
(Alex es Falank (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 150/150 CSP)
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/215 HP, 150 páncél, 175/65 CSP

Ozirisz jön.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Ozirisz Csüt. Május 04 2017, 16:28

Ami Bobot illeti, az első támadásomat olyan szépen elkerülte, mint annak a rendje-módja. Csak egy pillanat műve, és Boby sehol. De legalább a második támadás elérte a célját, bár alig-alig faragott le belőle valamicskét. Nem egyszerű, pláne, ha figyelembe vesszük, hogy azt a tényt is, hogy nem kevés pontom van fegyverkezelésen, és mégis elég sokat luftolok. Valahogy ez nagyon nem jó...
Már kezdem felidegesíteni magam, egyrészt a saját bénázásaimon, másrészt Tachi húzásain, és már ott tartok, hogy egyre nagyobb hibákat követek el. Mint például a nem megfelelő képesség aktiválásának kísérlete, ugyanis egy hiába csináltam mindent jól, hogyha az Igazak Pajzsa csak pvp küzdelmek során működik. Avagy ezek vannak, ha felborul az ember nyugalma...
Danee kérdése mondjuk felvetett pár dolgot. Kis sebzésű kristály. Mondjuk párbajon vagy arénán kívül bizonyára indikátorszín-elváltozást okozna, meg arról nem beszélve, hogy még további problémákat is felvetne.
- Danee, nem biztos, hogy érdemes lenne kockáztatni. Nem tudunk semmit sem, hogy mi történt Alexxal. Nem tudjuk, mi történne valójában, ha bevetnénk egy kis sebzésű kristályt. Egész biztos valamilyen debuffot kapott, amiről nem tudunk semmit. Mi van, ha a debuff másodlagos hatása, hogy tízszeres sebzést szenved el? Vagy épp jóval nagyobb szorzóval... Nem lenne túl bölcs dolog emberéletekkel játszani. - fejtettem ki az aggályaimat. Persze másfelől pedig ott van Alex bitang nagy sebzése azzal a fegyverrel, amit még a harcos kasztbónusz is megfejel egy kis bónusszal, szóval... abszolút nem tudom, mi is lenne a helyes döntés. De ennyivel tartozom Alexnek.
Majd nemsokkal később Danee magára vonta a miniboss figyelmét, és haragját. Nem tudom, mennyire volt ez jó ötlet a részéről, de ő legalább igazi lovagként viselkedik, és védi a társait, ellentétben kaszttársával. Tachi igazán példát vehetne róla, van hová fejlődnie, és nem csak önző módon a saját érdekeit nézve, a saját életét féltve mentenie magát. Mint ahogy a megbízónkra is reflexből rátámadt, ahelyett, hogy mondjuk a pajzsával hárítaná a támadásait, esetleg valami itemmel egy kis időre kivonni a forgalomból...
Közben, hála az égnek, Alex magához tért, és elég értetlenül állt a jelen helyzetben. Kicsit megnyugtató volt az, hogy visszatért közénk, avagy a megszállás csak ideiglenes. Vagy a srác elméje erősebb, mint a minibossé, küzdött a teste feletti irányításért, és győzött.
Tachi válaszán viszont fogtam volna a fejem, ha épp nem a nodachit szorongatom. És még énrám mondják egyesek, hogy fárasztó vagyok...
- Tachinak egy szavát se hidd, valószínűleg Aincradi Világos helyett Lobriai Kalózpálinkát kapott az ebédje mellé – jegyeztem meg. A kalózpálinka sunyi jószág, pláne, hogy nem éppen onnan kapta a nevét, hogy kik isszák, hanem mert halálfej van a cimkéjén, és persze üt, mint az ipari áram. Mmajd válaszoltam céhtársam kérdésére - Téged is megszállt az előbb valami. De erősebb voltál, és legyőzted a befolyását feletted. - majd feltettem én is a releváns kérdéseimet – Hogy csináltad? És mire gondoltál? - avagy jó, ha az ilyesmi dolgokat tudjuk mi is, benne van a pakliban, hogy nemsokára valaki más kerül ugyanebbe a csapdába. Azonban az a tény, hogy Alex pont a támadás előtti utolsó pillanatban állt meg, és tért vissza, számomra egyértelműen bizonyítja, hogy legyőzte az őt megszállni készülő démont. Mi más magyarázat lenne rá?
Majd ismét indultam a miniboss felé, megpróbálva egy szép nagy vágást ejteni rajt, épp úgy, ahogy az előbb, amikor valami csoda folytán sikerült eltalálnom. Talán most is szerencsém lesz. Vagy nem. Csak az átok kerüljön el engem jó messzire... a többi nem számít, max a Pánik Burok elszállít... vagy nem...


// egy támadás Bobyra, alsó kocka nodachi tűzsebzésére megy
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal19096/10100[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 04 2017, 16:28

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Vas. Május 07 2017, 22:11


AngyalBob újfent elkerüli Ozirisz ütését, segédjével együtt pedig újfent leütnek egy szép mennyiséget a lovag életéből. Furcsa, hogy látszólag ez senkinek sem tűnik fel.

Danee: -20, -50

AngyalBob: -500 páncél
Angyal#2: full hp, full páncél

dobások:

Ozirisz (38. szint): 210/185 HP, 255/122 CSP
Danee (33. szint): 185/29 HP, 180/82 CSP
(Alex es Falank (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 150/150 CSP)
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/215 HP, 150 páncél, 175/65 CSP

Danee jön.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Danee Hétf. Május 08 2017, 18:34

- Komolyan, Alex? Úgy nézek ki, mint egy boss? - egy pillanat és kifújom a mérgem és az ijedségem, csak aztán folytatom: - Tényleg nem itt álltál, és kis híján nekem jöttél. A boss pedig arra van - mutattam a helyes irányt
- Valószínűleg ugyanaz volt veled mint a sráccal, akit Tachi "megmentett". Remélem már jó vagy, egy kicsit megijedtem, hogy a boss bábjaként kettészelsz, hehe affraid

- Kösz, Tachi, igazán nagy segítség vagy... mint mindig
- Nem, nehogy besegíts a tankolásban, még a végén leesik a gyűrű az ujjadról, te lovagok gyöngyszeme!

Szóval Hinari... várjunk Hinari?
- Alex! Te meg Hinari? Az A Hinari?  Shocked

- Ozirisz-san, nem hiszem, hogy ennek akkor a kockázati tényezője, hogy emiatt sutba kellene dobnunk a lehetőségét, annak hogy javíthassunk a helyzetünkön, de hál' isteneknek visszatört közénk Alex, szóval ...

Amíg mi itt egymás közt eldumcsizunk én meg hiába próbálom hárítani a rám záporozó ütéseket, azért csak fel sejlik pár dolog.
A boss bábokat szed magának a játékosok közül és azokat irányítja. Amíg nincs báb, addig nem biztos, hogy eltaláljuk, vagy inkább szinte biztos, hogy nem. Kell valaki aki kicsit sebez és hajlandó a boss szemébe nézni. Kettő: ennyi bejövő sebesüléssel nem csak én, de a csapat se fog bírni hosszú távon, márpedig a bossnak van még bőven. A segítőről viszont nem tudunk semmit se, csak hogy jelentősen megnöveli a ránk mért terhet. Be kell próbálni, hátha kiiktatható ha egyszer-kétszer megsorozzuk. Ha annál keményebb dió, akkor nem tudom mennyi esélyünk lesz.

- Oké, mondom mi lesz: ezt így nem fogjuk bírni csapat szinten se. Vagy most hazamegyünk, vagy elkezdünk úgy tankolni és switchelni, hogy mindenki életben maradjon. A bossnak kell egy báb, addig nem fogjuk tudni eltalálni, ezt rátok bízom, aki most a boss szemébe néz, nagy eséllyel pályázhat erre. Három, meg kell próbálni előbb kiiktatni a segítőt, túl sokat sebeznek így együtt. Legyen folyamatos a potizás, vagy bármi trükk, amivel életpontokat mentünk meg. Most pedig szétdobom a mobokat
Azzal elővarázsoltam egy Overswitch potiont, felhajtottam a használati utasításnak megfelelően, majd a következőket böfögtem:
- Még sose használtam ilyet, szóval lehet, hogy most viszlát
- AngyalBobot switchelem Tachibana Makotora. Angyalbob: switch Tachibana Makoto
- Alex, vagy bárki, a másikat is szedjétek le rólam, köszi!


Na. Abban a nagy reményben, hogy mindez sikerül és a vajmi kevés ÉP-m felpotizása helyett ezt a módszert választottam, a boss segítőjére vetettem a pillantásom. A bosst most a teóriám szerint biztosan elvéteném, hacsak nem direkt a szemébe nézek, de nem is ezt tűztem ki célul. Egy kicsit hülyén vette ki magát, hogy kardéllel szobrokat hasogatok, de ez mégiscsak egy játék, nincs mit tenni.
- Hajrá csapat! - kiáltottam buzdításként, majd megrázva a vállaimat, immáron pajzs és vért nélkül rohantam neki egyenest a segítőnek. Nem néztem félre, egyenest a segítő szemeibe mélyesztettem a tekintetem. Ha úgy lesz, hát engem kap el, de inkább találjam el, mint még egy luft. Egyszerű erőből intézett rézsútos hasítás a szoborra szemből, rövid nekifutásból nyert lendülettel, semmi cifrázás ezúttal.

//Overswitch potion használata. Mivel nem ismerem a pontos szintaxist, csak sima switch esetére, ezért így oldottam meg, remélem jó.
//támadom az Angyal#2-t
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal7644/7700[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (7644/7700)
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 08 2017, 18:34

The member 'Danee' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Szer. Május 10 2017, 14:35


Danee egy újabb jó döntést hozott, és bár a rendszer a potion megivása után nem nagyon volt hajlandó reagálni a fiú szedett-vetett szavaira, de miután elhangzott a switch és utána a név, csak megjelent az a kisablak a fiú előtt, ami rá engedte sózni kaszttársára a minibosst. AngyalBob tehát Tachit támadja innentől, az eleddig igencsak morcosan néző angyal pedig az őt ért találat után újfent felveszi a megszokott pókerarcot, Daneeba sebezve ezentúl is, de csupán 10-et.

Minden sikeres.

Angyal#2: -76
Danee: -10
Tachi: -20 --> +5 páncél

AngyalBob: -500 páncél
Angyal#2: full hp, -76 páncél

dobások:

Ozirisz (38. szint): 210/185 HP, 255/122 CSP
Danee (33. szint): 185/19 HP, 180/33 CSP
(Alex es Falank (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 150/150 CSP)
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/215 HP, 135 páncél, 175/65 CSP

Alex jön.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Pént. Jún. 09 2017, 17:49


Lehet nem volt jó ötlet magadon hagyni a ritka mobot, nem? Az erdőből hirtelen előkerül az iménti srác, mozgása elég koordinálatlan, de hamar megtalálja magának Alexet, és meg is fogja annak vállait, belebámulva a harcos fiú szemébe:
- Téged is elkapott! Tudom, láttam! Menekülj! Meneküljetek! - ordítja magából kikelve, enyhén meg is rázva Alexet, majd meglátja a fölé magasodó minibosst, és elborzadva kezd el hátrálni, szinte görcsösen ragaszkodva Al kezéhez. Hogy ezzel pont azt érte el, amit el akart kerülni? Ezzel egészen bizonyosan nincsen tisztában. S miközben Al figyelmét leköti újdonsült "barátja", az angyalszobor üt egy utolsót Daneeba - azaz ütne, de a fiúnak még időben sikerül elteleportálnia az életét lenullázó csapás előtt.
Tachi, Ozi, nagyjából ketten maradtatok.

Danee kiesett.
Tachi: -20 --> +5 páncél

AngyalBob: -500 páncél
Angyal#2: full hp, -76 páncél

dobások:

Ozirisz (38. szint): 210/185 HP, 255/122 CSP
Danee (33. szint): kiesett
(Alex es Falank (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 150/150 CSP)
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/215 HP, 120 páncél, 175/65 CSP

Tachi jön.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Jún. 21 2017, 10:30

Danee-kun szokás szerint rengeteget beszélt, márpedig sok beszédnek sok az alja. Én unottan figyeltem, ahogy osztotta az észt, és próbált okos lenni, de nem különösebben mozgattak meg az ötletei. Ráadásul még volt képe rám uszítani az egyik szobrot ezek után, hogy mentse magát. Persze megértem én, biztos szerette volna túlélni, de az ő szerepe az áldozati bárány, aki minden csepp életét arra használja, hogy engem segítsen :]
- Ozirisz-kun, szerinted akkor ő most hazament? - kérdeztem tanácstalanságot tettetve - Valamint biztos megérte annyira védenetek azt a dilis kölyköt? - intettem a fejemmel Alex-kun felé, akire elmebetegként szállt rá az a megszállott. Szó szerint :] Mindig így szokott lenni, játsszák a nagyokost, aztán végül mégis nekem lesz igazam. Miért nem tudják megtanulni, hogy ha sikerrel akarnak venni egy ilyen akadályt, mint ez is, akkor rám kell hallgatni és engem kell követni? :] Megropogtattam a nyakamat, majd fogtam a kardom, és rácsaptam egy újabbat a szobor barátomra. Egyszer csak elfogy a "páncélja".
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal10/7700[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jún. 21 2017, 10:30

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Szer. Jún. 28 2017, 22:34


Tachi csapása ezúttal sikertelen, az eleddig Daneet támadó segítő-szobor új célpontja pedig Ozirisz, akit az angyal haragos arccal sebez meg és marad is mögötte, kőbálványként magasodva a fiú fölé.

Tachi: -2x20 --> +2x5 páncél
Ozirisz: -50

AngyalBob: -500 páncél
Angyal#2: full hp, -76 páncél

Ozirisz (38. szint): 210/135 HP, 255/122 CSP
Danee (33. szint): kiesett
(Alex es Falank (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 150/150 CSP)
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP

Tachibana Makoto (37. szint): 215/215 HP, 90 páncél, 175/28 CSP

Ozirisz következik.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Ozirisz Pént. Jún. 30 2017, 11:43

A legutóbbi kísérletem a boss eltalálására ismét kudarcot vallott. Kegyetlenül idegesített, hogy nem bírtam eltalálni, ami meg azért bosszantó. Daneenak viszont jött egy-két érdekes elgondolása. A bossnak kell egy báb, akit irányíthat, addig nem támadható? Kicsit meredek feltételezés, de jobban belegondolva, lehet van benne valami. Ez megmagyarázná, hogy miért nem sikerült eltalálnom közvetlen közelről egy bazi nagy szobrot...
Aztán Danee ráuszította Bobot Tachira, de sajnos már túl későn. Az életpontjai elég rendesen fogytán voltak. Közben előkerült a srác, akit az elején megszállt Bob, és ezúttal Alexet találta meg magának. Alexet megszállták, és bár egy pillanatra magához tért, valami azt súgja, hogy csak ideiglenes volt. Majd megütötte a fülem a teleportálás hangeffektje. A hang irányába nézve már Daneenak csak a hűlt helye maradt. Nem állt valami túl jól a szénája az előbb sem, így viszont egyre reménytelenebb, sőt inkább esélytelen lesz az egész mutatvány.
Legszívesebben a jelen felállásban elhúznám a csíkot, mert gyakorlatilag elbuktuk a harcot, de Alexet nem hagyhatom itt, kiszolgáltatva a bossnak és Tachinak. Azt nem bocsátanám meg magamnak, ha történne vele valami, amiatt, hogy mentettem a saját bőröm, őt hátrahagyva. Szóval már csak emiatt is, de maradnom kell.
- Más lehetősége nem maradt – válaszoltam Tachinak, azonban a második kérdése jobban felrántott. - Mi nem szoktunk rátámadni más játékosokra – homályosítottam fel Tachit. Persze ha rá lenne bízva, akkor talán még túlélők se maradnának rajta kívül...
Angyalbob szerencsére Tachit támadja, de a másik angyalszobor valahogy engem talált meg. Milyen meglepő. Egy szép nagy sebzést kaptam a hátamba, csak azt nem tudom, hogy mikor került mögém az a hatalmas valami. Lendítettem a nodachit, hogy lefaragjak valamennyit az engem támadó szoborból. Először egy jobbról balra tartó vágást próbáltam bevinni, majd rögtön utána, visszafele egy másik támadást. Talán ezt könnyebb lesz eltalálni, mint Bobyt...

// két támadás (előző körben maradt 0.5SP + 1.5SP) az Angyal #2 segítőbe, alsó kockák nodachi tűzsebzésére mennek. CSP: 122 – (2*38) = 46CSP.


A hozzászólást Ozirisz összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 30 2017, 11:44-kor.
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal19096/10100[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 30 2017, 11:43

The member 'Ozirisz' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 4767251444_0f76bf2817_s [Miniboss] Angyalbob - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s [Miniboss] Angyalbob - Page 3 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Kedd Júl. 18 2017, 10:47


Ozirisz csapásai nyomán az angyalszobor páncélja teljes egészében leesik, és még tűzsebzést is elszenved, hála a nodachi specének. A mob arca egy fokkal békésebbé is válik, ám nem kerülhetitek el, hogy ettől még ne támadjanak meg titeket újra.

Sikeres támadások és itemspec: 2x62 sebzés, 6 tűzsebzés

Tachi: -20 --> +5 páncél
Ozirisz: -10

AngyalBob: -500 páncél
Angyal#2: -6 hp, 0 páncél

Ozirisz (38. szint): 210/125 HP, 255/46 CSP
Danee (33. szint): kiesett
(Alex es Falank (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 150/150 CSP)
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP

Tachibana Makoto (37. szint): 215/215 HP, 75 páncél, 175/28 CSP

Tachi következik.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Júl. 26 2017, 10:15

Nem ez volt a legszebben kivitelezett támadásom, amit valaha elkövettem, de annyira azért mégsem csúszott el, hogy ne kellett volna eltaláljam a szobrot. Abban egészen biztos voltam, hogy normál körülmények között egy vörös pixelcsíknak kellett volna megjelennie a fegyverem nyomán. Szóval erre céloztak a többiek, amikor látszólag össze-vissza vagdalkoztak :] Igazán kár, azt hittem, csak én vagyok ügyes. Jót tett a kis lelkemnek, hogy egyedül én tudtam konzisztensen sebezni, most már ez sem maradt :]
- Nem? Azt mondod, Piroska kollégáim önként és dalolva vonulnak börtönbe, vagy öngyilkosok lesznek, ha meglátják a céhlogótokat? - forgattam ki a szavait - Ne tegyetek úgy, mintha angyalok lennétek, nem áll jól :] Ugyanolyan gyilkosok vagytok, mint én, csak más az indikátorotok színe - tettem hozzá maró gúnnyal a hangomban. Ez volt az oka, amiért nem szimpatizáltam a céhükkel, önkéntes igazságosztóként valamiféle dicső, felsőbb rendű fajnak képzelték magukat a legtöbben, pedig nem csináltak mást, csak kihasználták a rendszer adta lehetőségeket arra, hogy az általuk választott játékosokat halálra ítéljék vagy egyenesen meg is öljék.
Egyébként volt időm filozofálni és társalogni, ugyanis észleltem magamon a fáradtság jeleit. Hevenyen a pajzsomra támaszkodva pihentem, és néztem ideiglenes társamat, miközben harcolt. Legalább az egyik szobornak elkezdett már fogyni az életcsíkja. Kíváncsi voltam, hogy a fiú türelemcsíkja hogy áll, szerintem minimum sárgába csúszott most :]

// pihenés
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal10/7700[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Csüt. Aug. 03 2017, 11:01


Tachi pihent; minden marad ugyanúgy, talán azzal a különbséggel, hogy a kettes angyal újfent morcos képpel néz és újfent nagyobbat sebez.

Tachi: -20 --> +5 páncél
Ozirisz: -50

AngyalBob: -500 páncél
Angyal#2: -6 hp, 0 páncél

Ozirisz (38. szint): 210/75 HP, 255/46 CSP
Danee (33. szint): kiesett
(Alex es Falank (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 150/150 CSP)
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/215 HP, 60 páncél, 175/175 CSP


Ozirisz jön.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Ozirisz Vas. Aug. 20 2017, 22:44

Tachi újabb megjegyzése kivágta a biztosítékot. - Mi nem vagyunk gyilkosok, veletek ellentétben! - szóltam vissza neki dühösen. - Nem szoktunk másokra rátámadni, főleg minden ok nélkül! Ha ránktámadnak, akkor megvédjük magunkat. - majd kicsit némiképp lenyugodva folytattam – Ez egy háború, amit nem mi kezdtünk. Nem mi voltunk, akik alvó játékosokat mészároltak pár aranyért. Ahogy az sem a mi szokásunk, hogy bérgyilkost küldjünk azokra, akik útban vannak. Bár ezt neked teljesen feleslegesen mondom, az efféle sötét ügyekben nyilván jobban otthon vagytok..
Majd az angyalszobor következett. Bár az előbb sikerült végre eltalálnom, de már túl későn fordult a szerencse. A találatért cserébe egy újabb darab ment le az életcsíkomból, és egyáltalán nem jó a helyzet. Gyógyítanom kellene magam, de sajnos a vártnál is jobban kifárasztott a sok elvétett támadás a harc elején. És mire jutottam vele? Semmire. Daneenak menekülnie kellett, Alex még mindig hatókörön kívül, Tachi pedig csak röhög a markába, hogy mi szép lassan elfogyunk, ő pedig majd a végén megpattan az angyal által ejtett cuccal.
Talán amiatt, hogy felidegesített ez a jómadár, talán amiatt, hogy Angyalbob nemrég össze-vissza teleportált a csapásaim elől és ő idegesített fel, nem éreztem magam elég összeszedettnek, hogy aktiváljam a gyógyító képességem. Annak pedig túl sok értelme nincs, hogy csak még tovább hergeljem magam... Úgyhogy lehetőség szerint fedezéket kerestem az engem támadó angyal elől. Ha nem találtam semmit a közelben, ami felfogná a támadásokat, úgy védekező állást vettem fel, hogy legalább esélyem legyen hárítani. Az elsődleges célom persze az, hogy egy pár másodpercre kifújjam magam, és utána újult erővel vethessem bele magam a harcba.

// pihikör itt is
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 35
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal19096/10100[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (19096/10100)
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Csüt. Aug. 24 2017, 22:28


Tachi pihent; minden marad ugyanúgy, talán azzal a különbséggel, hogy a kettes angyal újfent morcos képpel néz és újfent nagyobbat sebez.

Ozirisz pihent; minden marad ugyanúgy, talán azzal a különbséggel, hogy a kettes angyal még mindig morcos képpel néz és még mindig nagyobbat sebez.

(Illetve Tachi után megint nem számoltam Bobi duplakörét így még -20 neki, meg +5 a képi miatt.)

Tachi: -20 --> +5 páncél
Ozirisz: -50

AngyalBob: -500 páncél
Angyal#2: -6 hp, 0 páncél

Ozirisz (38. szint): 210/25 HP, 255/255 CSP
Danee (33. szint): kiesett
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/60 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/215 HP, 30 páncél, 175/175 CSP

Tachi jön.
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2411
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_bal0/0[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Aug. 29 2017, 13:10

The member 'Quentin' has done the following action : Kockadobás


#1 '6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 3 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 3 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.