Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Miniboss] Angyalbob

+8
Cardinal
Ryuu
Rogan Hartnett
Tachibana Makoto
Danee
Halász Alex
Chancery
Saya
12 posters

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Nov. 06 2017, 15:43

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 5 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Hétf. Nov. 06 2017, 20:04


Hát ez a kör se sikerült sokkal jobban. De legalább nem egyhelyben álltál Surprised

Tachi -20--> +5 páncél

AngyalBob: -812 páncél

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Hpcsikd

Ozirisz (38. szint): 210/87 HP, 255/27 CSP
Danee (33. szint): kiesett
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/27 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/145 HP, 5 páncél, 175/27 CSP

dobások:

Ozirisz jön.


A határidő továbbra is 2 nap+mesélői reag.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Ozirisz Hétf. Nov. 06 2017, 21:59

Próbát megért, hogy Tachit megkérdezzem. Így, hogy előjött a Szophie eltűnése téma, a lehetőség adott volt. Mondjuk a felnevetését nem tudtam mire vélni. Viszont legalább pár információmorzsával gazdagabb lettem.
- Ebben van valami – értettem egyet Tachi első mondatával. Szophie maga a káosz, és eléggé kiszámíthatatlan egy jelenség volt mindig is. Amikor egy küldetésen szépen neki akart állni teázgatni a főgonosszal. Na az sem volt gyenge mutatvány. Vagy az az eltrollkodott boss, amin jópáran úgy beburkoltunk, hogy ilyesmire nem sűrűn volt példa...
Ami a válasz többi részét illeti, hát, egyszerre kételkedtem a srácban és Szophieban egyaránt. Valahol sejtettem, hogy most igazat beszél, de elhinni mégsem akartam. Nagyon nem így ismertem meg... Vajon én is járhattam volna úgy, ahogy az a valaki, akit megölt? Az ébredésem utáni időkben gyakorlatilag Szophie volt, aki megtanított az alapokra. Ő volt akivel gyakoroltunk kint a mezőn. Vajon csak isteni szerencse, hogy akkor nem haltam meg? Vagy Szophie változott azóta? Kicsit eltűnődtem... Valószínűleg az utóbbi. Hisz én sem így gondolkodtam akkortájt. Minden esemény, amit megtapasztalunk, hatással van ránk. A személyiségünk, a gondolkodásunk, minden folyton változik, ahogy a minket érő események formálnak bennünket. Vajon mi történhetett Szophieval, hogy gyilkosságot követett el? Miért tehette? És mi lett a régi Szophieval? Ha igaz amit Tachi mond, nem kizárt, hogy részben még mindig az a lány akit valaha ismertem. Megtehette volna, hogy elmenekül a tette után. Megtehette volna, de nem tette. Vajon rájött, hogy rossz az, amit elkövetett, és ezért vonult börtönbe? Vagy csak kíváncsiság? Ezt azt hiszem nem most fogom megtudni...
- Hát ez tényleg nem sok, de több mint a semmi... - válaszoltam Tachinak – Köszönöm, hogy ezt megosztottad velem. - tettem hozzá. Ez mind csak egy kis része a teljes képnek, és ennyiből nem lehet teljes bizonyossággal összerakni az egészet. Persze találgatni lehet, de túl sok értelme nincs, ha egyrészét a logika zárja ki, a többit pedig mi magunk. És akkor ugyanott vagyunk, ahol eddig. Sehol...


Ami Bobyt illeti, mindkét támadásom sikeresen betalált, Tachi is visszakapta a kölcsönt, és innentől fogva legfeljebb Alexet tudom szükség esetén gyógyítani. Persze ahhoz az kellene, hogy itt legyen teljes mértékben. Az, hogy fizikailag itt van, jelen esetben nem jelent semmit, hisz nem mozdul. Csak elbambult volna? Vagy még mindig Boby befolyásával harcol fejben? Vagy csak odakinn a kórház wifijéről valaki filmeket töltöget lefele, ezzel ellehetetlenítve, hogy céhtársam bármit is tudjon tenni? Nem tudom, de remélem hamarosan összeszedi magát, mert csak nem akar elvásni az angyalszobor vastag kőpáncélja...
Azonban az előbbi támadásaimnak és a gyógyításnak meglett az ára. Rövid ideig én is cselekvésképtelen lettem, ami a harcot illeti. Fáradtságot éreztem ahogy lendíteni akartam a nodachit, és visszaigazolásképp megláttam a kijelzőn a majdnem üres cselekvés-csíkot is. Úgyhogy jobb híján csak szusszantam egy kicsit, hogy utána újult erővel szálljak szembe Bobyval...

// pihikör

_________________
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Hétf. Nov. 06 2017, 22:39


0:49-00:52

Tachi -20--> +5 páncél

AngyalBob: -812 páncél

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Hpcsikd

Ozirisz (38. szint): 210/87 HP, 255/255 CSP
Danee (33. szint): kiesett
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/27 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/130 HP, 5 páncél, 175/27 CSP

dobások:

Alex jön.


A határidő továbbra is 2 nap+mesélői reag.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Szer. Nov. 29 2017, 19:34


Mázlitok van hogy én sem voltam eddig Surprised
Deeee...
Mostmár igen, úgyhogy Alex holnap estig kap időt.

reagkorbács

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Halász Alex Csüt. Nov. 30 2017, 14:09

CSP:60/16 (mellékcselekvés)

Jól elbeszélgettek felette. Főleg, hogy a támadása kudarca felett állt egy darabig. Tachibana szavai "rángatták" ki a bambulásból, bár, hogy ez minek hatására jöhetett létre.... Látta a játékos fiúcska leginkább döbbentnek mondható arcát, mikor megfordult.... és az elhibázott kalapács lengetés után újra. Ugyanazzal a döbbenettel meredt rá, és egy pillanatra nem tudta eldönteni, hogy valóban ott volt, vagy az emlékei tréfálták meg. Ráadásul a legkomolyabb összeütközésben. Eltátott szájjal nézett fel a harcolókra. Egy pillanatra magát nem is véve közéjük. Mint egy fajta kívülálló, aki csak figyel és épp próbálja eldönteni, hogy mi folyik itt. Minden eszközzel azon vannak, hogy megrongáljanak egy szobrot ~ másik kettő már mozdulatlanul hever szanaszét körülöttük ~, míg az valami csoda és egy kis programozás folytán visszatámad! Hozzá téve a kerek egészhez azt is, hogy míg ők ketten hárman alig érnek hozzá a látszólag mozdulatlan szoborhoz, az egész szép sikereket ér el. Nem elfelejtkezve arról, hogy eredetileg egy fővel többen voltak. "Csak" egy miniboss. Bármikor bármit tehetnek, elteleportálhatnak akár, ha úgy jön ki a sor. Ahogy Danee is tette. Muszáj volt neki. Meglengette a pörölyt, csak magának, elgondolkozva. Ideje lenne újabb próbát tennie. Képességhez folyamodott. Tudta, hogy a kitartásán akkor se lenen több mint a képesség pontjain, ha megkétszerezné. Legalább is Falánknál. Sokkal komplikáltabb volt a két slotos fegyver használat, mint elsőre azt hitte. A kitartás pontjai voltak a kulcs. Már egyszer használta a Falánkot. Ha vált Flambergre, akkor drasztikusan lecsökkennek egyes pontjai, míg az ereje megkétszereződik. Néha jól jön..... kis késlekedés után úgy számolta, hogy egy mellékcselekvés még belefér, így váltott a batár pallosra és hátrébb lépett kettőt. Megsuhintotta Flamberget, majd megnézte mekkora hatása volt.
Tegyük hozzá, hogy szívesen beszólt volna a két fiúnak valami olyasmivel, hogy úgy csivitelnek,mint két csitri, de mivel egy darabig nem csinált semmit, és nagyon valószínű volt, hogy lett volna alkalma támadni, inkább úgy döntött, hogy csöndben marad.


// Képességet használtam, a képi pontjaim szerint nem kell dobnom (de like Ozi, megteszem:) , illetve a teljes erő pontjaim felét ütöm Bobira, Flamberggel. //

_________________
[Miniboss] Angyalbob - Page 5 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Nov. 30 2017, 14:09

The member 'Halász Alex' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
[Miniboss] Angyalbob - Page 5 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Szer. Dec. 06 2017, 14:15


Alrighty then, haladunk tovább. Képire máskor rómaival dobj, mert így utána kellett néznem mit is tud, illetve Bobi akkor ki is marad a körből, ugyebár. Alex suhintása nyomán az eleddig mozdíthatatlannak tűnő kőszobor, nos - szintúgy nem mozdul semerre sem. Viszont ha pislogtok is, ebben a körben nem támadt: úgy tűnik a széllökés azért ha nem is a szemeiteknek feltűnő időintervallumban, de kizökkentette a hatalmas kőangyalt, és a páncéljából is vitt le valamennyit.

Bobi -90

AngyalBob: -902 páncél

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Hpcsikd

Ozirisz (38. szint): 210/87 HP, 255/255 CSP
Danee (33. szint): kiesett
Alex Flamberggel (33. szint): 200/200 HP, 90 páncél, 60/16 CSP
Tachibana Makoto (37. szint): 215/130 HP, 5 páncél, 175/27 CSP

dobások:

Tachi jön.


A határidő továbbra is 2 nap+mesélői reag.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Pént. Jan. 12 2018, 21:12


Aki még akar írni és nem Tachi, jelezze; Tachi a hszel jelezheti vasárnap estig. Csak akkor jelezzétek, ha tudjátok tartani a 2 napos határidőket. Ha nem, úgy hétfőn zárom.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Strea Vas. Jan. 28 2018, 15:37


Tachi nem szeretné folytatni, én pedig nem szeretném elhúzni. Kevesen vagytok ehhez a minibosshoz így.

AngyalBob ugyanolyan gyors, mint eddig: elég egyet pislognotok, hogy véghezvigye a támadását, ahogy ahhoz is, hogy eltűnjön a szemetek elől. Mennyi ideje is tart már a harc? Vajon volt időlimitje, vagy csak Bobinak akadt jobb dolga ennél? Egy a lényeg; nincs ellenfeletek, a harc véget ért és nem sikerült győzni... de veszíteni se.
Talán majd egy következő alkalommal.

Ha nem a kristályt használjátok a távozáshoz, hanem visszasétáltok a küldetésadó sráchoz az erdő szélére, barátja már ott van vele és éppen élénken beszélgetnek valamiről. Amint meglátnak titeket, megkérdezik, mi lett a harc vége, de a válaszotoktól függetlenül mindketten megköszönik a segítséget, és csak utána teleportálnak el. Ugyan nem pixeleztétek el a minibosst és ekképpen az erdő még mindig veszélyes maradt, de a fiút megmentettétek, s ez - remélhetőleg - adhat okot némi örömre is a keserű szájíz mellett.

A harcot lezárom.
Ozi és Tachi jutalma 200-200 arany, Alexé 100 arany.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Miniboss] Angyalbob - Page 5 Empty Re: [Miniboss] Angyalbob

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.