Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[ZSM küldetés] Egy laza nap

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[ZSM küldetés] Egy laza nap - Page 2 Empty Re: [ZSM küldetés] Egy laza nap

Témanyitás by Ijichi Sou Kedd Nov. 01 2016, 19:24

A dallamra, ami oly édesen szólt, egyszerűen a szavaimmal félbe szakítottam őket, mint tulajdonosa épp azon cselekedetét is. Elmosolyodtam a válaszra, és csupán hallgatózással tudtam kitalálni mit is csinálhat éppen. Hogy is nézhet ki a tündérke… Nem fogadta meg a tanácsát… és beléptem a függönyön túlra… az öltözőbe. Nem is értem miért csak egy függönnyel választják el… ha nem akarnak idegeneket idefelé… Így felnyitottam majd bebújtam rajta, lassan körbepillantottam az öltözőn, de a lépteim nem torpantak meg… Tovább haladtam, és jutottam el a fürdőig, majd a lánykáig.
- Remélem koedukált. – Húztam szélesre a számat, persze nyilvánvaló volt hogy nem az, de ezzel nem foglalkoztam… egyszerűen neki álltam levetkőzni, még az utolsó darabot sem hagytam magamon, és beléptem a fürdőbe a lány mellé.
- Haaah~ - Hagyta el halk sóhaj a számat. Ha csak szavakkal akart kitessékelni nem sikerült, reméltem hogy nincs jobb fegyvere a szájacskáján kívül  és mint kiderült, elég ügyesen használja azt. Nem bámultam de végig mértem a lányt… Viszont, volt egy érdekesség… ami nem hagyott nyugodni, a hegyes fülűekkel kapcsolatban, most talán kiderül, ha esetleg nem hív őröket vagy hasonló. Kíváncsi vagyok miként fog rám reagálni, a kis tündérke.
- Édesek a füleid…- Jegyzem meg, viszont valahogy.. nem hangzott úgy, őszimének a számból… Valahogy… ha abba gondolok bele, hogy az ilyenek csak gépek… npck… lehet érdekes valakinek, számomra lelombozó. Hiába szépek… mert gyönyörűek. Mégsem emberek… Valahogy, olyan idegen tőlem az ilyesmi. Bár arra kíváncsi lennék hogy minden elf npc-e… De még nem tudom hogy fogom kideríteni, hisz épületen belül vagyunk… És programozhatják beléjük azt.. hogy élőnek gondolják magukat.

_________________
Szín:#badcfe
Ijichi Sou
Ijichi Sou
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2015. Sep. 29.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[ZSM küldetés] Egy laza nap - Page 2 Empty Re: [ZSM küldetés] Egy laza nap

Témanyitás by Cardinal Vas. Feb. 05 2017, 16:32

Lezárom a küldetést. Bár félbeszakadt, de mégis teljesként kezelem, mivel amúgy is kudarcot vallottatok ezen a ponton.

A jutalmatok 90 exp és 100 arany, Danee tíz százalékos bónuszt kap a gyűrűje jóvoltából.

Angelic Voice: 50 arany, Kokoro 23, Rikomono 22 expet kap

Danee
T3 páncél: Denevéres Köpeny Recept, Opáltalpas Cipő Recept
T3 poti/méreg: Vérengző Áldozat Méreg Recept
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.