Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

3 posters

Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Szer. Dec. 12 2012, 19:20

- Ismét egy unalmas nap…morcosan a másik oldalamra fordultam. Nem igazán volt kedvem kiellni az ágyból, de mégis kellene valamit kezdeni magammal.
- Haaaaaauuummm Ásítottam egy nagyot majd egy nyújtózkodással erőt vettem magamon és „kiugrottam” az ágyból.
- Lássuk csak mit is csináljak? Ablakomon kinéztem és épp az eladói standokra nyertem pillantást. Lehet szét kéne nézni. Azzal megnyitottam az invertorym és megnéztem mi is az amire a közeljövőben szükségem lehet. Háát az pedig majdhogynem üresen kacsintott vissza rám. Az összes kajám és szinte mindenem felhasználtam már. Majd bátortalanul megnéztem mennyi pénzem maradt. Szerencsére abból még volt bőven, így elhatároztam, hogy ma egy gyors bevásárló körútra indulok. Így is tettem gyorsan összeszedtem magam, és lesiettem a standokhoz, láttam pár aranyos, de nem túl hasznos cuccot így inkább tovább mentem. És mivel nem találtam semmi értelmeset így visszatértem a fogadóba. Úgy döntöttem, ha mással nem is de némi fincsi finomsággal meglepem magam és feltöltöm a raktáram is. Mikor beléptem a fogadóba zsúfolásig volt playerekkel. A legtöbb asztal már szinte teljesen foglalt volt, és a fogadós npc-nél is sorban várakoztak az emberek. Normális, épp gondolkodású ember valószínű sarkon fordult volna és visszajött, volna később, de szinte ez is lehetetlenné vált ugyanis már mögöttem is egy igazi emberi hadsereg választott el a kijárattól. Mit tehettem mást én is sorba álltam. Előttem két fiú várakozott, majd már csak egy barna hajó zöld szemű srác állt előttem. Ahogy az emberek, mint sáskák fosztották ki a fogadós előttünk, a választék is egyre csekélyebb lett. Már csak néhány dolog maradt. Kész… én azt gondoltam, hogy az ilyen itemek végtelenek, erre kiderül, hogy napi limit van rajtuk. Most az előttem lévő srác van soron a rendeléssel.
- Csak ne a csokit, csak ne a csokit, csak ne a csokit… mormoltam magamban. Nem akartam hogy meghallja, de ha meg is hallotta elfordítottam a fejem lehajtottam és elvörösödtem.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by Aida Atsumori Csüt. Dec. 13 2012, 00:15

Ma egyáltalán nem volt kedvem az életemért küzdeni, legfeljebb szórakozni a haverokkal, vagy kihasználni azt hogy egy csodás világban vagyok. Na a gondot csak az okozza,...HOGY NEKEM EGY NYAMVADT FRIENDEM SINCS!!!!! Unatkozva kezdtem járkálni a városba, fél óra után úgy döntöttem hogy kimegyek, és nézem a felhőket."Az a fickó írtó szépre csinálta meg ezt az egészet. Valahogy még a nap is hasonló varázsban úszik mint a valódi. De mégsem olyan. Egyedül vagyok, teljesen esélytelenül, egyszerűen borzalmaaass! Legalább a felhők szépek. Emlékszem régen is néztem őket, mindig is imádtam bennünk azt, hogy csak az ember képzelete szabja meg hogy mit ábrázol. Egyik embernek egy sas, másiknak egy sárkány harmadiknak valami más. És ami még szép bennük, a szabadon szállásuk."Gyönyörűnek mondható volt a látvány, de nem igazi.
- Nincs meg bennük az igazi élet.

Hamar meguntam a fehérpamacsokat, ezért visszamentem a városba. Bandukoltam, majd betévedtem a fogadóba. Majdnem kilógott a sor az épületből. Beálltam én is és vártam..vártam..vártam..vártam.. és csak vártam. Beálltak mögém még vagy 2 millión közvetlenül egy aranyos lány volt. Végre...végre....végre rám került a sor és végre megkaparinthattam a csokoládémat! Közbe a lány szinte imádkozott hogy ne csokit kérjek, ne csokit kérjek. Figyelembe vettem szegény kérését.
"Valamennyire jó hogy itt ragadtam...tele van a játék szebbnél szebb lányokkal, és még kedvesek is."
- Jó napot! Csokoládét szeretnék.
- kaparintottam meg az utolsót.
Gyorsan megfordutam, és a lány felé nyújtottam az ételt.

- Tessék!
- mosolyogtam rá.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Csüt. Dec. 13 2012, 22:00

A sorban a fiún volt a rendelés és igen megvette az utolsó darab csokoládét is. Hiába könyörögtem én…Gondoltam magamban amikor váratlan dolog történt. A srác megfordult és a kezembe nyomta az utolsó darab csokoládét amit a fogadóban venni lehetett.
- Tessék! Mondta és kedvesen mosolygott. Egy pillanatig csak értetlenül néztem majd elvörösödtem és lehajtottam a fejem.
- Köszönöm de ez a tiéd, te vetted. Nyújtottam vissza a csokoládét a fiúnak. Majd mivel a fogadó zsúfolásig van és a saját hangom sem hallom szinte, megkérem hogy menjünk ki. Nagyon kedves srácnak látszik. Ha kimentünk sóhajtottam egy nagyot, nem azért mert bántott valami, de sokkal kellemesebb idekint az emberáradat nélkül, ahol ha sokkal nem is de csendesebb az élet.
- Ohh, bocsi elfelejtettem bemutatkozni. A nevem RenAi de szólíts csak Ren-nek vagy Ai-nak ami neked tetszik. Küldtem egy nagy mosolyt a fiúnak. Túl sok időt a beszédre nem hagytam rögtön meg rá is tértem az aznapi ötletemre.
- Lenne kedved párbajozni velem? Kérdeztem a fiút. Küldetést nem akartam ma vállalni, valahogy mindig elég necceset fogok ki, így inkább a küzdőteres ismereteim bővíteném.
Lehet kicsit meglepő kérés így hirtelen, elvégre most találkoztunk elsőnek, de akkor is neki is jól jönnek a bonusz tapasztalatok.
- De várj mielőtt válaszolsz… azzal előpötyögtem a menümet és barátnak inviteltem.
- Amiért ilyen kedves voltál velem. Mosolyodtam el ismét. De már a harcon jártak a gondolataim. Szerettem volna ha mostanra már ott tartanék hogy pusztán ránézésből meg tudnám mondani hogy kinek mi a kasztja, de ez ha nem látom a fegyverét elég nehézkés. Ugyanakkor kezdtem a kasztok és jellemek között is némi összefüggést is észre venni, ugyanakkor nem általánosíthatok, minden ember más és más. Nem egyszerű…
- Én kardforgató vagyok. Jelentettem ki és azzal elő is „hívtam” a kardom.
- Szeretném kitalálni a kasztod, de ne segíts. Mondtam majd megvakartam a fejem, lehet kissé hülyén hangzott. Elvégre pár perc múlva lehet alap meg is tudtam volna.
- Nah… Hümm szerintem teee (húztam el a szót) kardforgató vagy árnyharcos lehetsz. És reménykedtem hogy eltaláltam a fiú kasztját

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by Aida Atsumori Csüt. Dec. 13 2012, 22:57

Sajnos nem fogadta el az édességet."Valahogy éreztem hogy ez lesz, na mindegy!" Bemutatkozott, felvett barátnak utána párbajra hívott és mondatok tömege zúdult rám. Kiakarta találni hogy mi vagyok, és arra tippelt hogy kardforgató vagyok, vagy tán árnyharcos.
- Bocsi de nem!
húztam mosolyra a szám. "Szeretem az ilyen életvidám embereket, talán még jól kijövünk." Harcművész vagyok, de hogy milyen fegyverem van, még nem árulom el, majd meglepetés lesz. - fogadtam el a "baráttá invitálását". A csokoládét kivettem a papírjából, és ketté törtem.
- Ezt most már tényleg fogadd el...igazából..
- pirultam el. semmi. Na de ezt edd meg, tiéd lett volna, csak úgy gondoltam hogy megveszem neked..Ren... - Ettől a mondattól az arcom színe újra vörösebbre váltott az alapnál. - Jut eszembe, én is bemutatkozok...Yurano vagyok!
A finomság egyik darabját bekaptam, a másikat meg ismét megpróbáltam a lány kezébe nyomni.
"Aranyos..kedves...humoros...vidám...ez álom?" Gondolkozás közbe fel is faltam elemózsiámat.
- Ohh tényleg, hol szeretnél küzdeni? Nekem bárhol jó...dönts te. Mit szólnál ahhoz..hogy: Ha én nyerek akkor megeszed a csokit, és ha te nyersz akkor megeszed a csokit.
- vigyorogtam.
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Vas. Dec. 23 2012, 05:04

Hajajjj, nem sikerült eltalálnom a választott kasztját. Amit egy széles mosollyal jutalmazott. Nem is tudom hova gondoltam, talán majd egyszer leszek olyan pro hogy ez ránézésből is menni fog, már ha egyáltalán lehetséges, mármint valakinek a kasztját eltalálni puszta ránézésből. Visszagondolva nem ki ostobaság volt ez a részemről, de játéknak legalább jó volt.
- Sebaj majd legközelebb. Mosolyodtam el én is. Majd folytatta a fiú, elmondta hogy harcművész, de kicsit rejtélyesedett is ugyanis kijelentette hogy a fegyverét majd csak később tudhatom csak meg, meglepetésnek szánja. Na azt hiszem ennél a mondatnál kissé elbizonytalanodtam, hogy jó ötlet volt-e egy teljesen ismeretlen srácot kihívni. De nem hagyott sok időt elmélkedni, ugyanis kivette a csomagolásából a csokit ketté törte és az egyik felét átnyújtotta nekem. Majd megkért hogy tényleg fogadjam el, eközben kissé el is pirult majd folytatta és kijelentette, hogy ezt valójában nekem vette meg, sőt némi habozás után a nevemen is szólított. A mondatok között hagyott némi szünetet, és eközben egyre csak vörösödött. És persze amint észre vettem hogy elvörösödött én is elpirultam kissé. Ami miatt még inkább nem fogadtam el a csokit, zavarban voltam, és csak még inkább zavarban lettem volna ha el is fogadom. Majd ráeszmélt hogy elfelejtett bemutatkozni, amit gyorsan be is pótolt. Majd nem hagyott más választást a kezembe nyomta a csoki másik darabját a sajátját meg gyorsan elmajszolgatta. Pár pillanatig csak álltam ott a csokival a kezembe. Majd Yurano folytatta is a mondandóját. Nagyon aranyos volt, megkérdezte hogy mégis hol szeretnék harcolni vele, na meg hogy így is úgyis meg kell ennem a csokit. Persze ezt egy jó adag mosollyal fűszerezte. Mondjuk ezek után hogy ilyen kedves volt velem, már nem is akartam annyira párbajozni vele, de ha már így beszéltük meg nem tudtam visszakozni. Elkezdtem majszolni a csoki rám eső részét, majd megszólaltam.
- Nekem bárhol jó, akár ott is. Azzal egy szabad térszerűségre mutattam ahol csak pár járókelő és néhány árus standja található. Ránéztem a fiúra és feltűnt egy furcsaság. Nem az van a feje fölé írva a nevéhez amit mondott.
- A Yurano az valami becenév? Néztem rá kérdően.


/ Gome, gome a késlekedésért ^^" /

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by Aida Atsumori Szer. Jan. 02 2013, 09:52

Jól alakultak a dolgok, Ren kitalálta hol fogunk párbajozni és a csoki is el lett pusztítva. Egyetlen baj volt, méghozzá az, hogy megint Yuranot mondtam névnek, mi közben Kiyoként vagyok regisztrálva. "Gyáááá, hülye vagyok, hülye! Hülye vagy Kiyoshi! Nagyon hülye! Mondhattam volna hogy Kiyonak is hívhat, vagy valami. Gondolhattam volna hogy felfigyel rá! Oké, te idióta, nyugodj le, mesélj el mindent aztán én is megpróbálom kitalálni a kasztját. Júúj jó móka lesz! " - mérgelődtem magamban. Közben arcom megint vörösedni kezdett, mert mért ne? ."Ha már ránézek...annyira aranyos lány...és biztos idősebb nálam... mégis az..talán lehetne a barátnőm, ha akarná..gyááááááá nem! Mért gondolok máris ilyenekre!? Ismerem vagy 10 perce...lehet a hím nemmel jár, de neeeem!!!"
Szóval,
- szólaltam meg zavarodottan, a fejemben szárnyaló hülyeségek miatt. - Általában Yurano nevet adok a karaktereimnek és most is így lett volna, csak valamiért, talán az izgatottság és a fáradtság együttes erejétől, a saját becenevemet adtam meg. - mosolyogtam megint. "Bekéne fejeznem a folytonos vigyorgást. Fáj már az állkapcsom és lehet hogy Ren azt hiszi hamis mosoly. Bár, nem az, inkább ösztönből jön"
- Mit szólnál ahhoz, ha a harc előtt én is megtippelném a kasztodat?
- szólaltam meg, viszont úrhoz nem illően nem vártam meg a vállaszt, azonnal mondtam a tippeket. - Szerintem te vagy közelharcos leszel, vagy Állatidomár. Báár ha állatidomár lennél, akkor itt lenne a peted, tehát közelharcos. "De még azt is eltudom képzelni hogy íjász."
- Akkor...

"Nem hinném sima, és Árnyharcosnak se, akkor vagy kardforgató, vagy harcművész"
- Szerintem Harcművész vagy!





( Bocsi hogy késtem Sad a fórumomat szinte újjá kellett építeni, mert a Játéktorony frpg gyűjtő felszerette volna tenni, és hát, ha rossz az oldal senki se jön Very Happy még egyszer bocsi, remélem nem haragszol Sad )
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Csüt. Jan. 03 2013, 01:00

Mikor rákérdeztem a nevére, zavarba jött kissé, látva a fiút én is zavarba jöttem, nem akartam cseppet sem kínos helyzetbe hozni. Pár hezitált pillanat után megszólalt és elmagyarázta, hogy a nickje helyett véletlen a saját becenevét adta karakterének, ezt hallva és látva hogy a srác zavarba jött ettől nem bírtam magammal kitört belőlem a nevetés. Már kezdtem félni hogy valami rosszat kérdeztem. Majd miután össze szedtem magam megszólaltam.
- Ennyitől ne legyél zavarban, szerintem ez tök édes volt tőled. Elárulom hogy az én nevemben meg el is van rejtve a saját nevem. – Azzal kacsintottam egyet. Minden esetre a srác egész végig derűsen mosolygott, vagy épp zavarában vigyorgott. Majd úgy döntött Ő is tesz egy próbát és ki találja a kasztom. Örömmel nyugtáztam, hogy nem csak nekem vannak ilyen elvetemült ötleteim, és miközben találgatott végig figyeltem vajon miket vesz alapul. Már azzal is jó indított hogy közelharcban gondolkodott, ugyanakkor reméltem hogy nem fogja kitalálni, kicsit elszégyelltem volna akkor magam, elvégre az ötletadó is én voltam. Hezitált picit a válasszal, de sikeresen rosszul tippelt. Aminek talán túlzottan is megörültem.
- Téves, nyaaaan. Majd gyengéden megkarmoltam az arcát.
- Ugyanis kardforgató vagyok, nyiaaauuu. Majd négykézlábra ereszkedtem és úgy tettem mint egy macska, óvatos lépésekkel mentem a már megbeszélt cél felé.
- Gyere, nyaauu. – Majd mikor oda értem ismét felegyenesedtem. És a karom kezdtem el nyalogatni, majd mikor végeztem még csámcsogtam rá párat.
- Kezdhetjük? Nyhii. – Kérdeztem, majd hátra néztem, megpillantottam az egyik boltos kirakatában egy szélcsengőt melyről hal alakú kis díszek lógtak lefele. Oda szaladtam hozzájuk és elkezdtem vele játszani.
- Nyhaa…nyhaaa...- adtam ki érdekes hangokat. Majd a szél megfújta a fehér felsőm és én oldalra pillantottam, tetszett ahogy fújdogálja és el akartam kapni, ennek eredménye az lett hogy kezeim kicsit oldalt tartva kezdtem el rohangálni a saját tengelyem körül, majd lecsendesült a szél és felsőm is visszatért szokásos állapotába és így már nem volt olyan mókás. Ezalatt el is felejtkeztem a társamról és alap a küzdelem is ki ment a fejemből, akkor eszméltem amikor megpillantottam a srácot.
- Hupsz, bocsi nyaan. Emeltem karjaim macskamancsot utánozva az arcomhoz.
- Akkor harcoljunk, nyhii. – Azzal előhívtam a menümet és rákattintottam a kihívás gombra s közbe küldtem egy mosolyt a fiúnak.
- Támadj te! Nyaan! – Azzal kicsit távolabb a sráctól védekező állásba álltam. És karom nyalogatásával töltöttem, a visszaszámlálás idejét.

/Ehhhh, saját frpg-d van? Majd küld egy linket pm-be, kíváncsi vagyok rá, amm semmi gond csak nagyon eltűntél és féltem hogy talán az oldalról is ^^"/

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by Aida Atsumori Kedd Jan. 08 2013, 21:13

Könnyen észrevette arcom folytonos színváltását, nem is csodálkoztam. Azon már inkább, hogy a magyarázatom után kacagni kezdett. Nem tudtam mire vélni. Vegyem sértésnek, vagy valamit viccesnek talált? Gúnyolódást nem néztem volna ki belőle, bár hamarosan választ kaptam kérdésemre:
- Ennyitől ne legyél zavarban, szerintem ez tök édes volt tőled. Elárulom hogy az én nevemben meg el is van rejtve a saját nevem.
Kacsintott. Nehéz volt még a közelében is lenni, anélkül hogy ne nyugtalankodtam volna. Minden egyes mozdulata mutatott egyszerre butusságot és intelligenciát, aranyosságot és még sok mást, aminek egy normális férfi nem tud ellenállni! Merengtem egy ideig, aztán valamennyire felfogtam mit is mondott és megint sikerült zavarba hoznia engem, ezzekkel a "szerintem ez tök édes volt tőled" szavakkal."Várjunk, most a bénázásomra mondta? Vagy a figyelmetlenségemre? Jó lenne kideríteni, de inkább nem teszek semmit se ez ügyben" Kiderült, egyikünk se tud rájönni a másik kasztjára. Kardforgató volt és....érdekes módon elkezdett macskaként viselkedni. Gyengén megkarmolta az arcom, mert nem találtam el a kasztját. Azonnal vörösre váltottam. Az érintése...Minnél tovább játszotta a "cicalány" szerepet annál jobban pirosodtam, végül már annyira, mint Hófehérke mérgezett almája. Összekaptam magam, majd gyors léptekkel követtem. Úgy mint a barátfelvételkor, most is le OK-éztam a táblát, amitől elkezdődött a játszma. A.) tervemmel készültem támadni. Megnyitottam a tárolómat, a lándzsa felszerelésére rákattintottam, de az utolsó gombot mégsem OK-éztam le. Jobb kezem pár centire volt a táblától, bal kezemet ökölbe szorítottam, fejem mellé emeltem, közbe ezerrel rohantam Ren felé. "A tervel kezdek, folytatom C vel végül kiötlök valamit az első sorozat befejezéséhez. Másodiknak lophatnék keveset valamelyik MMORPG-kből de figyelembe kell vennem hogy mit lép Ren. Ahhoz kell igazodnom, mert ha nem teszem, akkor kivégez."

(Az FRPG-m még mindig érdekel? Nincs sok játékos, már magam is bánom hogy belekezdtem haverral, és középkorszerű világban játszódik Very Happy)
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Szer. Jan. 09 2013, 17:07

A fiú nagy szerencsémre a macska szerű viselkedésem felől nem érdeklődött, tulajdonképp én magam sem tudom mi üthetett belém. Szinte fáj néha a saját hülyeségem, félek, hogy egyeseket néha meg tudok vele ijeszteni. De a srác nem zavartatta magát, egyszerűen mikor védekező állásba kezdetem Ő se szó se beszéd rám támadt. Méghozzá úgy hogy fegyver nélkül volt, csupán öklét emelte az arca elé, meg kell mondanom kicsit megijedtem, ugyanis eddig olyan kedvesnek tűnt, most meg simán rám támad, de én hoztam fel a harcot, mint egy fajta lehetőséget, így meghátrálni nincs jogom. Ahogy néztem a srác nagyon gyors még nálam is gyorsabb, pick-pack itt is termett előttem, megpróbáltam kitérni jobbra de csak hátrálni tudtam. A kardom a kezemben, nem értem miért is nem támadtam, elvégre nála nem volt még semmi fegyver. Mondjuk pont ez az nem fogok rá kardal támadni, ha nincs nála fegyver, így a hátrálást abba hagytam megálltam, minek eredményeképp el is talált az ütésével, majd megpróbáltam fellökni, és hátrébb lépve időt nyerni, míg fel tápászkodik.
- Nem foglak támadni ha nincs nálad a fegyvered! Csakis akkor fogok fegyverrel harcolni ha te is. – Azzal eltettem a fegyverem és reméltem hogy ezzel rá tudom venni hogy mégiscsak a fegyverével harcoljon. Azt mondta magáról hogy harcművész, talán hazudott és ezért nem mutatja meg a fegyverét? Ugyanakkor fogalmam sincs milyen fegyverekkel harcol az a kaszt, elvégre Ő az első harcművész akivel össze kerültem, vagy épp láttam.
Ha előveszi a fegyverét én is előhívom, és várom hogy támadjon de nem várom meg hogy a közelembe érjen, úgy félúton én is elkezdek felé futni és megpróbálom kikerülni a fegyverét ha tudom, de így is úgy is támadásba lendülök, és igyekszem megvágni a srácot legalább egyszer. Ha nem tudok a közelébe férkőzz, megvárom hogy Ő jöjjön elég közel hozzám és akkor egy alulról indított vágást indítok a fiúhoz.
Ha fegyver nélkül jön felém akkor marad a közelharc. Ha támad, megvárom hogy közel érjen és kikerülöm az ütését ha tudom, majd egy sorozatott indítok felé, egy köríves jobbos, majd megpróbálom egy másik oldalról indított köríves rúgással hátrébb tántorítani, ha sikerült akkor még egy gyors ütést. Ha sikerül, bocsánatot kérek tőle majd hátrébb vonulok teret adva mindkettőnknek.

/Az ütés betalált így, 65 élet pontom és 9 páncélomból maradt 7 páncél ^^/

(Igen érdekel, meglesem aztán majd eldöntöm tetszik-e vagy sem :3)


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 15 2013, 14:54-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by Aida Atsumori Hétf. Jan. 14 2013, 22:45



Meglepettnek tűnt a támadásom után, talán azért mert fegyver nélkül voltam. Nem akart a kardjával megbökdösni engem, inkább hátrált picit, aztán sikerült az öklömmel eltalálni. Tervemben a megütés nem szerepelt, az utolsó pillanatban lándzsával akartam megsebesíteni. Hát, az már megoldhatatlan, legfeljebb újra támadással összehozható. Hamarosan megszólalt, közben elrakta a hatalmas Hússzeletelőjét. Azt mondta csak akkor támad rám fegyverrel, ha nálam is van. Örültem hogy így gondolkodik és nem aprít szét. Beszéde előtt, tehát ütésem után nem igazán figyeltem, ennek eredménye az volt hogy fellökött. Gyorsan felkeltem majd még közelebb engedtem az ujjam a gombhoz.

- Nyugodtan előveheted a fegyvered. Nem becsüllek le, vagy hasonló de már a bekerülés óta gyakorlom ezt a manőver izét, tehát mire észbe kapsz, garantálom hogy a kezembe lesz az óriási evőpálcikám.

A hússzeletelő és evőpálcika megnevezésről eszembe jutott mennyire kajás vagyok és mennyire jó lenne megenni egy igazi, finom rament, vagy udont. Teljesen a kajára koncentráltam, meg a kajára, meg talán még a kajára, annyira hogy alig vettem észre Ren támadását. Utolsó pillanatban aktiváltam a képességem, aminek segítségével volt időm hátra szökdelni. Éppen hogy sikerült megoldanom. Túlélés után azonnal kikapcsoltam a mezőt, mert tudtam a szabályokat. Ha sokáig használom lelassulok és akkor esélyem sincs. Minden ami esélyt ad, az a sebesség, nélküle nem tudnék semmit se csinálni ebbe a világba, hisz akkor lassú lennék, gyenge, kevés lenne az életem is, szóval végem lenne hamar. Visszatérve a harcra, cikk-cakkba rohantam felé majd egy bizonyos távkor rányomtam a gombra, aztán vártam. Nem támadtam, nem csináltam semmit, csak hagytam hogy a pillanatok elszálljanak, elővegye a fegyverét, vagy legalább le kung fu zon mint a panda.

Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Kedd Jan. 15 2013, 17:34

A fiú ökölel való megütése váratlanul ért, de amint tudtam vissza támadtam, vagyis inkább csak fellöktem, nem tudok fegyver nélküli embert megvágni a kardommal, és ezt szóvá is tettem neki.

- Nyugodtan előveheted a fegyvered. Nem becsüllek le, vagy hasonló de már a bekerülés óta gyakorlom ezt a manőver izét, tehát mire észbe kapsz, garantálom hogy a kezembe lesz az óriási evőpálcikám. –
Mondta, mire figyeltem még pár percig, nem azért mert úgy gondoltam hogy hazudik, hanem mert nem tudtam mégis mit forgathat a fejében. De ha addig nem támadok fegyverrel amíg nem látom az övét, még az is megfordult a fejemben hogy ez valami csapda, vagy hogy olyan speciális képessége van amit a fegyverével ér el, pl láthatatlan lesz vagy nem is tudom, találkoztam már hasonlóval, Incubus hiszem így hívják a fiút, neki is a fegyvere segít a speciális képességében. Már majdnem elértem, mire a fiú aktiválhatta a képességét és veszettül gyorsan hátrált, utána meggondolva magát Kiyo mégiscsak támadásba lendült, de a fegyver még mindig nem volt a kezében, így picit megszeppenve, vártam a fiút, de a kezem már ökölben volt, ha a közelembe ér, behúzok neki. De egy bizonyos táv után megállt, és megpillanthattam a fegyverét. Hát mit is mondjak, nem kis darab.
- Ezt már szeretem! – Mosolyodtam el és azzal előhívtam a kardom, és nem támadtam, csak megpöccintettem a lándzsáját, és hátráltam egy kicsit. Persze tudom, hogy egy ekkora fegyver ellen csakis közelharcban van erőm, sőt a fiú gyorsabb is mint én, gondolom a képességének köszönhetően. De ha most támad, véget fog érni a harc, már tudom vagy legalábbis sejtem hogy mit fogok csinálni, hátrább álltam, de a fegyverem támadó állásban volt úgy hogy mégis bármikor védekezhessek vele. És vártam a fiú támadását. Remélem sikerül az amit elterveztem.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by Aida Atsumori Kedd Jan. 15 2013, 21:07

Már ökölbe szorította a kezét, várta hogy odaérjek, csak akkor változtatott a tervén amikor végre valahára elővettem a fegyverem. Örült hogy végre megpillanthatta a nyársbotom, - hmmmmmm kajaaaaaaaaa - vagy legalábbis magának a tudásnak. Elég érhető volt, hisz én se harcolnék szívesen egy olyan személy ellen akinek nem tudom milye van, mit tud. Kardja ismét előkerült, amivel azonnal meg is érintette a lándzsámat. Nem igazán értettem."Jelentett ez valamit? Vagy csak unatkozott? Mindegy, nem valószínű hogy kezd, ezért én jövök." Hátrább ment, ezért volt időm felkészülni. Támadt egy ötletem. Az egyik animében a csávónak zanbatoja volt, amik halála előtt szájába vette és úgy rohant össze-vissza, közbe kaszabolta le az ellenségeket. Pont ezt akartam én is kipróbálni.
- Ez érdekesnek tűnhet, de ahogy apám mondaná, "Egyszer mindent kikell próbálni!"
- ahogy elhagyták a számat a szavak, megfogtam az előbb említett szervemmel a lándzsát, majd rohanni kezdtem Ren felé...Vagyis rohantam volna...de a lándzsa teljesen lehúzta a számat és egy lépést se tudtam megtenni. "Ez hülye ötlet volt! Megjegyezhettem volna már a szent szabályt: ,,Ami az animékbe megoldható nem biztos hogy a valóságban is" Na mindegy ,,kézbe" veszem a helyzetet, a lándzsával együtt, aztán jöhetne egy pár vágás." Azonnal ki is köptem, a kezemmel fogtam inkább és igazi futásba kezdtem. Súrolta a földet a penge, viszont hamar felemelkedett, felfelé vágtam egyet Ren felé, aztán egyet átlósan jobbra, vízszintesen balra, végül leírtam egy félkört, ismé felül volt és lecsaptam.
- És, te már a SAO előtt is játszottál MMORPG-kkel? Egyébként Ren, van testvéred?
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Kedd Jan. 15 2013, 22:20

A Kiyoval vívott harcom elég furcsán alakul, eleinte a fiú tök édes aranyos és kedve volt, már bántam is hogy kihívtam harcra és nem valami másképp ismerkedtem meg vele, és hogy akad pár közös dolog is közöttünk. Mint pl a csoki, imádom zseni volt az aki kitalálta és megalkotta a csokoládét, persze nem csoki mán vagyok, vagyis inkább nem csak csoki mán én szeretek minden féle édességet és nyalánkságot. De ennyit a kajáról, időközben akadt pár furcsa megmozdulásom nekem is mint például amikor macskaként kezdtem el viselkedni, nem tudom mi üttetett belém, lehet valami vírus, vagy valami admin szórakozott velem és írt át néhány tulajdonságot bennem. Elvégre mi itt csupán adatok vagyunk, nullák és egyesek tömkelege, egyel több nulla vagy egyes vagy épp ha a sorrend meg van bontva bőven elég hogy valami megváltozzon vagy megszűnjön, mivel nem ismeri fel a rendszer így törli magából, vagy nem is tudom, nem értek én az ilyesmikhez. Csakis annyit tudok hogy ügyesebbnek tapasztaltabbnak és erősebbnek kell lennem, hogy minél hamarabb kijuthassak innen, és viszontláthassam a családom.

De most nem fogatozhatok ezzel, sőt hasonló gondolatokkal sem, elvégre egy harc közepén vagyok, a fiú hosszú ideig fegyver nélkül volt így nem támadhattam kardal, nem tartanám tisztességes dolognak, így mikor már mindkettőnk kezében fegyver volt, örültem, persze mondta hogy komolyan vesz és hogy meglepetésnek szánja a fegyverét azért nem hívta még elő, de akkor is, jobb így. Kiyo kezében egy lándzsa az enyémben pedig egy kard várt végső megmérettetésre, szerettem volna ha a fiú támad elsőnek, ezért barátságosan megkoccintottam a kardommal a fegyverét majd hátrább vonultam. Persze a srác nem tétovázott és ennek örültem is bár kicsit furcsálltam mikor szájába veszi a fegyvere egyik végét, tulajdonképp le is döbbentem, szóval ha nem húzza le a súlya és tudott volna vele támadni valószínű sikerült is volna neki. De rá kellet jönnie hogy ez így nem fog menni ezért a kardját a kezébe vette, és úgy iramodott felém, én hasonló kép tettem, kardommal a kezemben támadtam felé, tudtam hogy bizonyos vágásai be fognak találni, elvégre ez is részese volt a tervemnek, és az hogy lándzsája van még segít is benne. Tehát a Kiyo támadási közül kettő is betalált, mire elég közel kerültem a fiúhoz hogy a kardommal meg tudjam sebezni, időközben a lándzsáját lefogtam középtájt, egyrészt hogy ne tudjon támadni másrészt hogy ne tudjon hátra vonulni sem, és mivel a fegyvere nélkül nem tud mit csinálni, elviekben, nem fogja nálam hagyni sem. Tehát igyekeztem így közel kerülni hozzá és addig próbálgattam sérülést okozni neki amíg nem sikerült. Elvileg nem tudott kigáncsolni, mivel lefogtam a fegyverét, de ha hátra fele tolt volna, akkor nem álltam ellen, lépteket tettem hátra fele így nem eshettem fel, és eközben is igyekeztem megvágni a fiút. Mígnem feltett nekem egy kérdést:
- És, te már a SAO előtt is játszottál MMORPG-kkel? Egyébként Ren, van testvéred? - Kis hezitálás után válaszoltam is neki.
- Ez az első hogy ilyen játékokkal játszok, és igen van egy öcsém, Ő mesét nekem régebben sokat az ilyesfajta játékokról. – Majd elhallgattam, nem azért mert nem tudtam volna még mit mondani, hanem mert ezzel eszembe juttatta az öcsikém, és hogy talán Ő is ebben a játékban raboskodik és nap mint nap harcol az életéért. Majd visszakérdeztem, de a hangom még nem volt tiszta, lehetett benne hallani a szomorúságot. Ugyanakkor kissé meg is voltam lepődve, ezt még senki sem kérdezte meg tőlem Aincardban.
- És te, mióta játszol ilyenekkel? És ha jól sejtem bizony van testvéred, másképp ez a kérdés nem jutott volna az eszedbe. – Mosolyodtam el.

/ Két vágás talált el így sebzett 6 pontot és az életem 65 pont a páncélomból marad 3 pont ^^ /

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by Aida Atsumori Szomb. Jan. 19 2013, 09:44

Eléggé meglepődött a "lándzsa-szájba" manőveren, talán hülyének is nézett. Ha igen, akkor egyet értek vele: totál lököttnek gondolom magam, még egy ilyen ember nincs Aincardba, sőt a Földön se, az biztos. Egymásnak rohanáskor egész esélyesnek hittem magam, de rá kellett ébredtem, két vágás nem a világ. Ahogy előbb említettem támadásaim közül kettő betalált, viszont ez benne volt Ren tervébe. "Már kétszer sikerült megvágnom és egyszer megütnöm, élete mégse csökkent jelentőset. Hihetetlenül sok van neki. Nigoriiiii...te mit csinálnál egy ilyen helyzetbe, magas movement speedes, kevés strength-es és kevés hp-s karival? Egy dologban szinte biztos vagyok, ha hozzám ér a kardjával, vesztettem." Gondolkodnom se volt időm, leszorította lándzsámat, anélkül meg mivel támadok? Eszembe jutott Nigori egyik taktikája, aminek a lényege, aki kapja marha. Na akkor ugyan ez volt a terv, elengedtem a lándzsát, ott hagytam Rennek, úgy se fog azzal hadonászni, majd átcsúsztam a lábaközt, ha terpeszbe volt, ha nem akkor egyszerűen aktiváltam a képességem hátraugráltam, sietősen a hátamögé kerültem, ha sikerült. Közbe megkaptam a választ, van egy öccse, a SAO az első ilyen játéka, és azt gondolta, hogy nekem is van valamilyen testvérem.
- Nem talált! Nincs testvérem és szerintem nem is lesz.
- mosolyogtam rá én is. - Nekem a valóságba két dolgom volt, családom és egy barátom. Vagyis összesen nem egy volt, hanem egy igazi. Mindig azt gondoltam hogy család nélkül könnyű, ha távol vagyok nem hiányzanak, de most már látom, hülye voltam. Amúgy, nem tudom "mióta játszok ilyenekkel". Már elég régóta, talán hat éves koromba kezdtem. Most tizenhárom vagyok, szóval úgy hét. A valóságban volt már a kezedben kar--------d?.
Éppen hogy kitudtam mondani, ugyanis a testem teljesen irányíthatatlan lett, nem tudtam mozogni, nem láttam, mert a szemem csukva volt, csak hallottam és éreztem hogy dőlök. Reméltem hogy elkap, nem támad vagy valami. Nagyon féltem, mert tudatlan voltam. Tudás nélkül. A nékül hogy tudnám mi ez. Egy pillanat múlva - valóban csak annyi volt - a szemem kinyílt, de látni még semmit se láttam.


(A párbaj nem fejeződik be, //csak ha szeretnéd// csupán elájulok egy kicsit)
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Szomb. Jan. 19 2013, 17:57

Meglepődtem mikor azt láttam hogy a fiú a szájába veszi a lándzsáját és úgy kezd/ene felém támadni, de hamar rájött hogy nem épp a legelőnyösebb így támadni, ugyanis a súlya lehúzta ezért pár centinél, talán egy méternél tovább nem is juthatott. Féltem hogy elkap a nevető görcs, de utána rájöttem hogy az előbb én is hasonlóképp furcsán viselkedtem, mikor átmentem macskába, nyávogtam, karmoltam, négykézláb közlekedtem…mikor végig gondoltam a dolgokat bele vörösödtem a saját ostobaságomba, hogy mégis mit le nem vágtam a fiú előtt. Kiyo először egy öklössel támadt, majd egy ellentámadással el is löktem ugyanis a fegyvere nem volt a kezébe, és ezt nem tudtam mire vélni. Féltem hogy lenéz, vagy valamit rejteget, de semmi hasonló, kisvártatva de elővette lándzsáját. Mit ne mondjak szép kis fegyver, és előnyösebb is a karddal szemben, így kénytelen voltam hagyni hogy pár életpontomtól megfoszthasson a fiú, azt terveztem hogy lefogom a fegyverét és úgy sebzem majd meg. De gyors a srác és egy mozdulattal máris mögöttem termett, úgy hogy a lándzsáját a kezemben hagyta. Okos húzás nem is kicsit, valahogy nem számoltam azzal hogy képes megválni a fegyverétől, bár ha az élete kevés lehet más esélye nem is maradt, mintsem egyetlen használható fegyverétől megválni. ~ Vagy netán nem is az egyetlen? ~ Gyorsan megfordultam nehogy hátulról egy másik lándzsával vagy valamilyen fegyverrel szerezzek újabb sérüléseket. De nem az a látvány fogadott ami vártam. Majd a fiú elmondta, hogy tévedek:
- Nem talált! Nincs testvérem és szerintem nem is lesz. Nekem a valóságba két dolgom volt, családom és egy barátom. Vagyis összesen nem egy volt, hanem egy igazi. Mindig azt gondoltam hogy család nélkül könnyű, ha távol vagyok nem hiányzanak, de most már látom, hülye voltam. Amúgy, nem tudom "mióta játszok ilyenekkel". Már elég régóta, talán hat éves koromba kezdtem. Most tizenhárom vagyok, szóval úgy hét. A valóságban volt már a kezedben kar--------d?.- A mondat első felében elmosolyodott, majd hátra furcsán imbolyogni kezdett.
- Jól vagy? – Kérdeztem, aggódtam érte, mert nem tűnt úgy hogy minden rendben lenne. De nem volt sok időm elmélkedni, ugyanis már dőlt is el. Megpróbáltam elkapni, eldobtam a kezemben lévő lándzsát aminek a nyelébe ügyesen fel is buktam, így elestem, de valahogy úgy hogy a fiú alatt kötöttem ki.
- Aucs…- mondtam, miközben megpróbáltam feltápászkodni, de ahhoz előbb le kellett valahogy szednem a fiút. Amint sikerült hozzá fordultam, megnéztem az életcsíkját ami még zöld volt és tele. Majd megértettem, elfogyott a kitartása. Persze volt már hasonlóval dolgom, de ott csak mozdulatlanná dermedt az ellenfelem, a másik társam meg nagy valószínűséggel úgy csinált mintha elfogyott volna, azaz feladta a mérkőzést.
- Minden rendben? – Emeltem fel a fejét, és aggódóan tekintettem rá. Remélem nincs semmi baja és tényleg csak a kitartása merült le teljesen. Arra vártam hogy magához térjen, amint megtörtén elmosolyodtam és megnyugodtam.

/ Csakis akkor szeretném befejezni ha nem tudsz aktív lenni, de ha igyekszel akkor mindenképp folytatnám :3 /

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by Aida Atsumori Vas. Jan. 20 2013, 21:40

Feküdtem rajta...nem tudom hogy került alám, de ott volt. Ez érdekes dolog még szundikálásom közben történt, tehát még mindig mozgásképtelen voltam, de azért hála istennek sikerült valahogy kimásznia alólam. Kicsit feljebb emelte a fejemet, mosolyogva várta hogy ébredjek. Megtörtént, és amint rájöttem pontosan mi is történik, elpirultam.
- P-persze...tökéletesen vagyok, folytathatjuk nyugodtan.
- álltam fel.
Kicsit nehezebb volt mozogni, talán azért mert most keltem, fogalmam sincs. Odabicegtem a lándzsámhoz, felkaptam, aztán máris a következő tervemen gondolkoztam.
"Menekülnöm kell...aztán C.) terv....Xin zhao újjjá éled.."
- Szóval, a valóságban volt már a kezedben kard?
- néztem Renre.
Pillanatok múlva már a kitudja merre futottam, még mindig olyan érzéssel, hogy a lábamhoz két, cola-s, egy literes flakon van erősítve. Pár lépés után, számszerint 13 után befejeztem, megfordultam, védekező póz fel aztán várakozás.
"Kudarc is lehet a manőver vége, ezért ha az ulti utánzás nem megy, tehát nem lököm el, vagy talál be, akkor más kell. Bár, ha nem repül el nem olyan nagy próbléma, de a teljes sikertelenség már az. B.)-t fogom használni ha a xin-ezés nem megy. Végső esetben lámpaoszlop hiányában lándzsával végrehajtom a Jax manővereket. Visszatérve Renre, van egy öccse...vele mi lehet? És az én szüleimmel? Mi lehet velük?"
- Mesélj még. Vagyis, nem muszály!
- váltott megint vörösre az arcom. Csak akkor ha szeretnél. Például elmondhatnád hogy milyen volt az életed, ez előtt, vagy bármi. - mosolyogtam.
Komolyan gondoltam, ugyanis tényleg jobban megszerettem volna ismerni.
"Nem kellett volna belekezdeni egy párbajba, egy forrócsokizás, vagy valami más jobb lett volna"
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Hétf. Jan. 21 2013, 17:40

A fiú igencsak kimerülhetett, mivel csakis annyit láttam belőle hogy dől elfele, gyorsan akartam kapni vagy valami hasonló, de megfeledkeztem a lándzsáról így sikeresen felbuktam benne, és magam sem tudom hogy a fiú alatt kötöttem ki, de arra már nem volt időm hogy kikússzak vagy hasonló, így rajtam landolt. Legalább nem esett nagyot. Gondoltam magamban, némi szarkazmussal ugyanis nem így terveztem. Kikászálódtam alóla és a fejét a kezembe vettem, és így vártam hogy magához térjen. Aranyos kölyök, és semmiképp sem akartam hogy bármiféle baja essen. Nem is kellet sokat várnom a fiú gyorsan magához tért, és picit bele is pirult hogy a karjaimban találta magát. Megkérdeztem tőle hogy jól van-e amire gyorsan rá is felelte hogy minden rendben, és már fel is pattant hogy folytassuk. Kicsit távolabb állt meg tőlem aminek örültem, ugyanis így teret adott a harcnak. Majd rájöttem, hogy nekem minél közelebb kel hogy legyek Kiyohoz ugyanis akkor nem tudja használni a fegyverét. Így már ki is eszeltem a egy taktikát amit bevethetek a fiú ellen. Már támadtam volna is, de a fiú kérdése megszakított benne:
- Nem, még sosem volt a kezemben kard, nem vagyok oda az ilyen erőszakos dolgokért. – A srác védekező állást vett fel, ebből gondoltam hogy azt szeretné ha én támadnék.
Nem fogom megváratni, így máris igyekeztem a közelébe férkőzni. De megint kérdésekkel bombázott. Lehet így akar megzavarni, vagy tényleg csak kedvességből érdeklődik, nem tudom, de illedelmesen válaszolok neki, miközben még mindig igyekszem a közelébe férkőzni, ha támad akkor legjobb tudásom szerint kerülöm ki őket, és kardommal igyekszem megsebesíteni a fiút.
- Hogy milyen volt az életem? Hümm… nem panaszkodom, nyugis gyerekkorom volt majd megszületett a kisöcsém, eleinte féltem hogy kevesebbet fognak majd velem foglalkozni és hogy el leszek majd felejtve de nem így történt, a szüleim mindig tudtak időt és energiát szakítani rám is, öcsi ahogy nőtt úgy kezdett eltávolodni az emberektől és a világtól. Egyedül az mmo-k nyújtotta állvilágban, érezte magát otthon és biztonságban, mindig is féltettem emiatt így igyekeztem minél jobb nővére lenni, és mindent bele adtam amit csak tudtam. Kapot tőlem egy new geart, de kíváncsiságból kipróbáltam és bent ragadtam. Volt egy pill… - itt elhallgattam, mivel nem akartam kiadni magamból mindent, sem pedig panaszkodni. De akkor is biztos vagyok benne hogy Őt láttam. Egy pillanatra elhallgattam, majd ismét gondtalan mosolyt ültettem az arcomra. És folytattam az ostromlást.
- És neked milyen volt az életed? Hogy ragadtál bent? – Kérdeztem most már mosolyogva.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by Aida Atsumori Hétf. Jan. 21 2013, 20:28

Amint eltávolodtam tőle, közeledni kezdett, de azért válaszolt. Nem volt még a kezében, kard, "nincs oda az ilyen erőszakos dolgokért". Semmit se tudtam hozzá fűzni, valahogy szükségtelennek éreztem. Következő kérdésemet mintha rossznéven vette volna, lehet tévedek, mindegy, amit megakartam tudni, megtudtam. Szépen elmesélte a múltját, örültem hogy bízik bennem, csak a végén hallgatott el hirtelen. Mosolygásba kezdett, közbe futott és érdeklődött. Hasonlókra volt kíváncsi mint én: milyen volt az életem, hogy ragadtam bennt, már ha tényleg őszintén mondta és nem azért mert nem akart megsérteni. Számomra lehetetlenség volt elképzelni az utóbbit, szóval az előbbi.
- Elég elfogadható. Óvodába kerülésemkor egy barátom se volt, mind addig amíg meg nem jött Nigori, aki ma már a legjobb barátom. Folyton együtt játszottunk az udvaron, később már egy iskolába mentünk, egy osztályba, végül ugyan azt csináltuk: Az interneten lógtunk. Ő ismertetett meg az ilyesféle dolgokkal, mint a RPG és a többi. Hamarosan már testvérként tekintettem rá, de belül mindig is egy húgra vágytam. Álmodozó típus voltam, akárcsak a szüleim, valószínűleg tőlük vettem át. Mindig nyaggatott volna, hogy barbizzak vele, ha pedig fiús lány lett volna, akkor mindig rajtam lógott volna, hogy játszunk valamit.
- késztett mosolyra az elképzelés. És hát a bennt ragadás...már a SAO próba verzióája fájt a fogam, űgy mint Nigorinak, de mind a kettőnk szerencsétlen volt. Őt egy jó időre elzárták a géptől mert "verekedett" egy lánnyal, én nekem meg nem sikerült bekerülnöm. Bár ha meg is szerzi, belép aztán idegeskedve mondja ,,HÁÁÁÁÁ? EZ MEG MICSODA? HOL VAN A MÁGUS? MILYEN AZ A JÁTÉK AHOL NINCSEN MÁGIAAAAAAA?" nagyjából ilyen reakciója lett volna, 12 percig 58 másodpercig dühöngött volna 2 perc 11 másodperc alatt kiválaszotta volna a lovag kasztot és tanként nyomult volna az élre. Tehát a születésnapom előtt nem sokkal megkaptam a pénzt, hamar odamentem a bolthoz, aztán benne voltam az első százba. Megvettem a dolgokat, hazamentem, és azonnal beléptem. Szerintem minden második ember hasonlóan került ide.
Új pozíciót vettem fel, terpeszve voltam, jobb lábam a bal elétettem, lándzsámat kétkézzel fogtam, hegyét, és fejemet Ren felé fordítottam és jöhetett ismét a várakozás.

Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Kedd Jan. 22 2013, 00:15

Kiyo kérésére meséltem picit magamról, mivel úgy láttam tényleg érdekli. Többször is meg akartam támadni, vagy legalábbis a közelébe férkőzni de nem tudtam, vagy hátrált, vagy kérdésekkel bombázott, és nehezen tudtam figyelni és koncentrálni akkor mikor a válaszokat adtam rá. Nem azért mert nem tudok több dologra odafigyelni egyszerre, na jó az is de akkor is… a főbb oka azt hiszem az volt hogy mélyen érintett, mivel emlékeztetett arra hogy mégis mennyire hiányzik az otthon, hogy milyen rég nem láttam a szüleim és egyetlen kisöcsém. Elszomorított, de nem engedtem hogy elkeserítsen, elvégre pont azért harcolok hogy minél hamarabb láthassam anyu meglepett arcát és az öcsém elismerő tekintetét. Igen azt hiszem pont ezért harcolok, ez az amit akarok. Kérdésemre a srác is mesélt magáról picit. És igazat kell adjak hogy az emberek nagy többsége úgy ragadt bent mint Ő. Miután végzett a mondandójával ismét védekező állást vett fel, és úgy döntöttem most beviszek egy mindent eldöntő csapást, utána meg beülhetnénk valahova sütizni. Kiyo terpesz és védekező állásba várta hogy támadjak. Most olyan gyorsan közelítettem meg a fiút ahogy csak tudtam, majd a lándzsáját kikerülve, kicsit a földön csúszva igyekeztem alulról egy szúrást bevinni. Persze mivel ez egy szemből jövő egyenes támadás volt könnyedén kivédhette. Ha elég közel kerültem hozzá megfogtam a fegyverét, és egy köríves vágást intéztem felé, ha ismét elengedte, megpróbáltam a saját fegyverével kigáncsolni, de nem támadtam rá a földön. Megvártam míg felkel és vissza adtam a lándzsáját, de nem hagytam hogy teret nyerjen magának, apróbb vágásokkal ostromoltam, ha még sem tudtam eltalálni vagy valami okos manőverrel kicselezett akkor bizony megérdemli a győzelmet, és ezt komolyan is gondolom. Bár nem fogom csak úgy feladni, bár belopta magát a szívembe aranyos egy srác, még az álmodozó tulajdonsága is nagyon tetszik. Igyekszem további támadásokkal ostromolni, ha kell ismételten beengedek pár vágást és sebzést, de most győz…szakadt félbe a gondolat menetem. Ahogy láttam hogy a fiú miként harcol ellenem, ahogy megpillantottam a tüzet és a lelkesedést a szemében az arca helyett az öcsém arcát pillantottam meg. Majd megtorpantam és elmosolyodtam, némi hezitálást követően meg is szólaltam:
- Nagyon ügyesen harcolsz, a fegyvered is okosan forgatod, mindenképp elismerésre méltó. Megérdemled a győzelmet, ugyanakkor nem akarlak azzal megalázni hogy feladom. Legyen ez egy utolsó összecsapás. Aki most sebez az lesz a győztes. :3 – Azzal hátrébb vonultam és kardom támadó állásba helyeztem. Azt a lendületet amivel hátrább vonultam megfordítottam, és már támadtam is Kiyora. Persze hagytam neki annyi időt hogy fel tudjon készülni a csapásomra.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by Aida Atsumori Kedd Jan. 22 2013, 17:58



Hirtelen nagyon gyors lett, az előbbi támadási sebességeinek nem tudom hányszorosa, nagyon meglepődtem, bár időm nem sok volt rá. Utána se csukhattam be a szám, a lándzsámat kikerülte egy szép csuszással, közbe szúrni próbált. Egyszerű mozdulattal értelmetlenné tettem az övét, a bal lábammat a jobb elé lendítettem, így lett még egy átlós terpesz. Tekintetem és fegyvervégem megint Ren felé szegeződött. Úgy láttam utána hogy a fegyveremet akarja megszerezni ezért Cin cáló üzemmódot lekapcsoltam és Jax következet. Jobb lábammal hátra léptem, a terpesz maradt, közbe fejem fölött amatőr módon pörgettem a lándzsám. Vágásokat indított, a lándzsámat viszont még mindig forgattam. Ha lejjebb is próbálkozott, akkor testem előtt is, mindenhol ahol kellett. Ügyeltem hogy ne veszítsem el fegyverem, csak egy pillanatig hagytam egy kéz óvással. A támadásait már alig bírtam védeni, de az arcomról a mosoly az istennek se akart eltűnni. Nagy örömömre abbahagyta, és ő is mosolyogni kezdett. Nem értettem, viszont hamarosan megszólalt. Azt mondta hogy ügyesen harcolok, jól bánok a fegyveremmel, megérdemlem a győzelmet, nem akar megalázni a feladással és hogy legyen egy utolsó összecsapás. Szóismétlés, de ismét kikell írnom nem értettem. Nem értettem miért mondta ezt. Nem értettem miért nem bízott magába. Nem értettem honnan gondolja hogy jól harcolok és forgatom a fegyverem. Nem, nem és akárhányszor ugrottam neki a mondatnak nem. Jól esett, meg minden...de valahogy lehetetlenség volt felfogni mit lát bennem. Sokat időt akkor se hagyott , hátrébb vonult, aztán máris jött felém mint az előbbi nekem rohanásakor.

- Nem tudom mit látsz bennem, de ha végeztünk, feltétlenül meséld el.

Én is elindultam, úgy futottam ahogy bírtam.
"Utolsó...Most.." Megfelelő távkor aktiváltam képességemet, balról vízszintesen jobbra vágtam egy hatalmasat, jobb lábammal előre léptem majd súgtam valamit.
- Bladestorm...
"Bladestorm!"
Ismét mindent beleadtam, pörögtem, mindent megtettem, viszont egy idő után nem bírtam tovább, kóvályogtam kicsit, végül hátraestem, csukott szemmel. Ébren voltam, de merszem se volt megtudni az eredményt.


(Ha nem tetszik a fegyver megfogósdi, stb. akkor szólj és villám gyorsan változtatok Smile)
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by RenAi Kedd Jan. 22 2013, 19:11

Kiyo ügyesen harcol, kikerüli vagy hárítja a támadásaim, pedig tudtommal én sem vagyok egy nagyon gyenge lányka. Persze sokakhoz fel nem érhetek, még ha vért izzadok akkor sem, de én mindig mindent bele adok. Ezt az egyet itt jól megtanultam. Mikor megdicsértem és miután kijelentettem hogy az aki az következő csapást beviszi az fog győzni, Kiyo kicsit értelmetlen arcot vágott, de nem igazán értettem mit nem ért, és már hátrébb is vonultam hogy a következő támadásom elindíthassam. Nekirohanásból próbáltam alulról egy szúrást bevinni, de ezt is tudta hárítani, a tengelye körül kezdett el olyan gyorsan forogni hogy a kardommal nem tudtam közbeszúrni vagy épp valahogy megsebezni. Ezt jó ideig csinálta próbáltam több taktikával bevenni a fiút de sikertelen, mígnem a srác már fáradt és meg nem botlott, erre a húzásra nem számítottam, már kardommal próbáltam megállítani a kezében lévő lándzsát ami a fiúval együtt dőlt, de mivel én közel voltam hozzá így egy vörös csík izzott fel a karomon. Lassú és figyelmetlen voltam, és így megsebzett. Önkéntelen is elmosolyodtam, nem azért mert megsebzett és ezzel győzött, hanem mert mindent bele adtam és Ő mondhatni a véletlen segítségével győzhetett. Kicsit muris volt. A fiú még mindig a földön feküdt, de már pötyögtem is a menümben. Alapjáraton nem adtam volna fel, de mivel megbeszéltük ez így a fiú győzelme lett.
- Kinyithatod a szemed! – Mondtam kedvesen, miközben megszólalt a győzelmet jelző zene és a fiú neve is ki lett írva.
- Gratulálok szép volt! A válaszom pedig az hogy azért mert nagyon emlékeztetsz az öcsémre. - Majd ha nem állt fel, kezet nyújtottam neki hogy felsegítsem.
- Elmehetnénk enni valamit. – Ajánlottam fel az ötletet, már éhes is voltam és harc után mindig jó egy kis nasi és még folytathatjuk a beszélgetésünket is.

/ Köszönöm a játékot Smile /


A hozzászólást RenAi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 22 2013, 22:39-kor.

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by Aida Atsumori Kedd Jan. 22 2013, 22:25

Esésemkor a lándzsám kiesett a kezemből, és ezért nyertem. Nem tudom hogy történt ez meg, de így volt. Igazságtalanságnak éreztem. Csak szerencsém volt, Ren meg nem figyelt. Neki kellett volna a győztesnek lennie. Kinyitottam a szemem. Kedvesen megszólalt, és ekkor már szólt a zene, a felirat is kint volt. Azt az eget láttam, amit nem régóta. Azt a hamis izét amit csak úgy "odafirkantottak", de egy másik ember jelenlétébe, a látvány kielégítő volt. Gratulált és a kérdésemre válasz is érkezett: mert hasonlítok az öccsére. Még mindig a földön fetrengtem, de kezet nyújtott, én meg megragadtam és felálltam.
- A te nevednek kéne ott állnia a felíraton...Nem érzem igazságosnak, hisz biztos legyőztél volna, de ha mindenképp így szeretnéd akkor oké.
- mosolyogtam.
Jött az ötlete, hogy elmehetnénk enni valamit.

- Rendben! Támogatom az ötletet, kilyukad a gyomrom.
- mosolyogtam. - Én fizetek!
Megnéztem mennyim van és förtelmeset láttam. Kerek számot, méghozzá nullát!!!
"Ennyi elment a csokira? Mindig a férfinak, kell fizetni, nem a lánynak. Ez nagyon ciki, ha a lány fizet akkor az már nem randi. Várjunk ez sehogy se randi csak beülünk enni valamit, közbe beszélgetni. A legtöbb randi is hasonló...ááááá nem akarok belezavarodni ebbe, randi, vagy sem, ciki!"
- Őőőő mégse...szegény lettem, egy szelet csoki minden pénzemtől megfosztott.
- mosolyogtam vörös arccal.
Elindultunk és közbe nagyon örültem.
"Nigori, egy időre te neked nem lesz szereplésed az életemben. Kint vagy nem ragadtál bennt, és két okból örülök. Te neked nagyjából normális életed lehet, nem kell az életedért küzdened és a másik, más is beléphet az életembe. Tudom hogy nem fog mindig mellettem lenni, de van egy barátom!"


(Nem végig pörgettem a lándzsámat, az egymásnak futás után már én magam pörögtem, lándzsával a kezembe de tök mindegy Very Happy Nagyon élveztem, köszönöm hogy kiállhattam ellened, játszhattam veled és még valami, amikor a postjaidat olvastam, mindig felfelé kanyarodott a szám: mosolyra késztetett xD)


]
Aida Atsumori
Aida Atsumori
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 272
Join date : 2012. Nov. 20.
Age : 24
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by Cardinal Pént. Jan. 25 2013, 17:57

Ossu! Very Happy

Lezárom a küzdőteret, 35 arany mellé Kiyoshi 10, RenAi 15 xp-t kap.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi Empty Re: Kiyoshi Nagoyaka vs. RenAi

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.