Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ezer Kígyó Vára

+3
Hinari
Akito
Cardinal
7 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Hinari Csüt. Júl. 07 2016, 20:36


Egészen jól fogytak, de még mindig volt három, ami kitartóan sziszegett előttem, újabbat sebezve belém, rögtön amint a lökéshullám után visszaértek. Ám nem csökkent annyit az életcsíkom, amennyi várható volt, így elgondolkodva léptem hátra.
- Nem vérzek.
Maga a kijelentés elég furcsán hangozhatott egy kihalt kígyólak közepén, de nem láttam a belőlem kiszakadó pixeleket, és a sáv is csak egyszer csökkent, a támadások után. Közben a Katana is megerősítette a tényt, s ez már adott némi okot a reménykedésre: talán nem is lesz ez olyan nehéz, mint azt elsőre gondoltam.
- A következő ütésekkel azonban mindegyiket meg kell semmisítened - emlékeztetett a fegyver, és valóban, találkoztam már játékosokkal, akik elől egyszerűen csak elmenekültek a mobok, három kör után. Én pedig kövekért és tapasztalatpontokért jöttem ide, nem kockáztattam tehát egy hasonló esetet. Van rá itemem, nem lesz gond - feleltem immáron gondolatban, majd igyekeztem a lehető legpontosabb támadásokat hajtani végre; ám ha még így is elhibáztam volna egyet, előkaptam egy potiont, hogy azzal együtt vethessek véget az első hullámnak. Ha pedig nem volt szükség rá, úgy inkább képességet aktiváltam: ki tudja, mi vár még rám itt, jobbnak láttam tehát felkészülten indulni tovább...


Támadás, pihi, 2 támadás a siklókra. A képim miatt max 1et hibázhatok; 1 hiba esetén egy Villámgyors Ütés Potionnal korrigálok, ha mindhárom támadás sikerül, akkor pedig jön a Reverse.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 07 2016, 20:36

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ezer Kígyó Vára - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s Ezer Kígyó Vára - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Ezer Kígyó Vára - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Pént. Júl. 08 2016, 13:46

Éppen csak, de sikerült az utolsó kígyót is elbűvölnöd. Cserébe előbújik még négy ezekből a sárga dögökből.


Hinari +300 HP (2/6).
Hinari 4x8 sebzést szenved el.
Hinari 4x10 vérzést szenved el (1/2).



Hinari (47. szint): 266/550 HP, 0 páncél, 285/285 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Hinari Hétf. Júl. 11 2016, 11:04


Talán a túlzott koncentráció miatt, de rögtön az első támadásom hibázott; a sikló kikerülte a Katanát, arrébb csusszanva a halványkék fénytől, ami végigfutott a pengén. Ám még ígyis szükségem volt a potionra, sajnos nagyobb tierűre is, mint szerettem volna: a cselekvéspontjaim hamar lecsökkentek, így pihennem is kellett. De nem volt baj. Amíg rendelkezésemre állt a virágmező, könnyedén pótolhattam az elhasznált itemet.
- Újabbak jönnek - tájékoztatott a fegyver, s igen, ezek tényleg nem akartak elfogyni. Sárga silók voltak, és újfent elkezdődött a vérzés. Mostanra azonban megelégeltem a helyzetet, így aktiváltam a Reverse-t, hogy a következő körben sebzés helyett gyógyítson a siklók mérge, figyelembe véve a harmadik csapat mobot is, ami ebben a kazamatában elém vetődik majd. Most viszont támadás. Időm és cselekvéspontom volt bőven, így négy vágást ejtettem, s reméltem, az előző hiba után ezúttal mind betalálok majd.


Reverse és 4 támadás, amiből max 1et hibázhatok.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 11 2016, 11:04

The member 'Hinari' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ezer Kígyó Vára - Page 2 4766610511_dda12706fc_s Ezer Kígyó Vára - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Ezer Kígyó Vára - Page 2 4767250438_224285ea8b_s Ezer Kígyó Vára - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Hétf. Júl. 11 2016, 21:06

Egyet se hibáztál. Ez így nagyságrendekkel könnyebb volt, még a vérzés is segített. Aztán megint a nyakadba szakadt a régi ismerős pitonok tömege...


Hinari +300 HP (3/6).
Hinari 9x5 sebzést szenved el.
Hinari 4x-10 vérzést szenved el (2/2).
Hinari 9x-4 vérzést szenved el (1/3).

Tíz támadásod van, kilenc ellenfeled, dobnod nem kell.


Hinari (47. szint): 297/550 HP, 0 páncél, 285/285 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Hinari Kedd Júl. 12 2016, 17:21


Hát nem könnyítették meg a dolgomat. Igaz, a sárga siklókat immáron viszonylag könnyedén el tudtam pixelezni, és a képességeik is a segítségemre voltak, de alighogy továbbmentem, újabb csapat mob érkezett, és sajnos tudtam is, hogy milyenek. Vörös piton, mint legutóbb, és sok volt belőlük - de a Reverse kitartott, így csupán a fogaikkal okozott sebzés vitt le életpontot.
- Nem tudok átváltani erőre - konstatáltam, amint felpillantottam az életcsíkomra - És ha letelik az Element Absorb hatóideje, elég nagy bajban leszek - tettem hozzá tűnődőn, de az még talán kitartott, legalább addig, hogy az állatok nagy részével végezni tudjak. Persze itemmel ez is könnyebb lett volna, de nem akartam pazarolni őket. Ki tudja, mi kellhet még, miközben hazafelé tartok...
- Helyénvaló ötletnek tűnik a heal alkalmazása - vetette fel a Katana, én pedig szinte azonnal rábólintottam:
- Csináljuk. De előtte leütök belőlük... vagy hogy a jobb? Csupán beléjük sebezni, vagy el is pixelezni őket?
- Amennyiben eleget gyógyulsz, az ezt követő körben összpontosíthatsz az erőre. Úgy hamarabb végezheted be a feladatot.
- Akkor úgy lesz - mosolyodtam el. Úgyis kezdett elegem lenni ebből a helyből...
Így tehát elkezdtem a sokvágásos kombinációt; a Katana pedig hiba nélkül vágta három részbe a pitonokat: mindegyik két csíkot kapott az oldalára, és pár perccel később, két pihenő közbeiktatásával már nem is volt belőlük annyira sok. Magát a tűzgyűrűt (tekintettel a vörös pitonok Bestárium szerinti legmagasabb statjára) akkor húztam magam köré, amikor az a cselekvéspontok állásának legjobban kedvezett, magam is kinyújtva kezem s beleérve, hogy maximalizálni tudjam a gyógyítást. A megnövelt életcsíkom persze ez sem töltötte fel teljesen, de még ígyis jobb volt az eredetinél, jöhettek hát a pitonok, egy utolsó támadásra ellenem.



6 támadás, pihi, 2 támadás majd Element Absorb, FKra. Ezzel leütök 4 pitont; a maradék 5 pedig gyógyít rajtam 105 hp-t illetve tőlem is jön 39 (78/2), így összesen +144 hp.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 14 2016, 12:38

Ez nem feltétlenül úgy sült el, ahogy tervezted, de ettől még nem fenyegeti veszély a sikeredet. Legalábbis most még. Azt említettem már, hogy ezek a kígyók nehezek és rád másznak?


Hinari +300 HP (4/6).
Hinari képessége kudarcot vallott. Error: már van aktív gyógyító képesség.
Hinari 5x5 sebzést szenved el.
Hinari 9x-4 vérzést szenved el (2/3).
Hinari 5x4 vérzést szenved el (1/3).


Hinari (47. szint): 288/550 HP, 0 páncél, 26/285 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Hinari Pént. Júl. 15 2016, 23:50


- Feltételezéseim szerint ez még a lehető legjobb időzítés.
- Gondolod? - lendültem előre, és vágtam bele a megmaradtak közül a legközelebbibe. A sarokban pittyegő ikont egyelőre nem vettem figyelembe; annál fontosabb volt, hogy végigvigyem a harcot megtorpanások nélkül.
- Feltétlenül. Ha ez pontosan három héttel ezelőtt történik meg, már halott lennél.
Fogalmam sincsen, mi volt aznap.
- Rajtaütés a tizenegyes szinten.
- Áh - újabb vágás, nyomában pixelekkel. Miért volt ezekből ennyire sok?
- Amúgy igazad van - tettem hozzá - Az a tizenöt vérzés, amit rám tett, nem számított volna a sárgyűrű nélkül - fordultam meg, hogy elhajoljak egy hátulról érkező piton elől, majd egy lendített vágással el is pixeleztem, mielőtt földet érhetett volna - Ezek a kígyók még így sem ellenfelek.
És ha már itt tartottunk, gyorsan számba vettem, mennyien tekeregnek még körülöttünk. Nem igazán voltam felkészülve a küzdelem közbeni hirtelen taktikaváltásra, de ez is csupán egy teszt volt, amin sikerrel kellett átjutnom - úgy tűnt nem igazán tetszett a rendszernek, hogy egyszerre két képességből is gyógyulni akartam. Furcsa mód mióta legyőztük a huszonötös bosst, mintha valami negyedforduló lenne, egyre másra érkeztek az apróbb változások. A Szivárvány Köpeny esetében, az életcsíkoknál, a jártasságok összeállításában, és amíg előbbi megnehezítette, utóbbiak megkönnyítették a vörösök elleni küzdelmet - s noha már egy ideje nem harcoltam ellenük minden nap, volt pár olyan üzenet, amelyre egyszerűen nem mondhattam nemet. Talán emiatt késik a huszonhatos - odakint még most is szorgosan dolgoznak... Elterelődött a figyelmem. De a Katana még időben szólt, én pedig egy félfordulattal két kígyóba is belevágtam aztán, immáron gyakrabban pihenve, ezáltal több mobot hagyva életben. Vajon a harmadik hullámra is vonatkozik a három körös szabály, ha nem főboss az ellenfél?


Pihi, 3 támadás, pihi, 3 támadás, pihi, 1 támadás a pitonokba egymás után. Így elpixelezek hármat, és megsebzek egyet.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Vas. Júl. 24 2016, 12:02

Hullanak a kígyófejek, lassan nyithatsz egy boltot is kígyóbőr táskákkal, cipőkkel és egyéb ilyen izékkel.

Vörös Piton #5-7 elpusztult.

Hinari +300 HP (5/6).
Hinari 2x5 sebzést szenved el.
Hinari 9x-4 vérzést szenved el (3/3).
Hinari 5x4 vérzést szenved el (2/3).
Hinari 2x4 vérzést szenved el (1/3).

Vörös Piton #8: 39/130 HP
Vörös Piton #9: 130/130 HP

Hinari (47. szint): 286/550 HP, 0 páncél, 96/285 CSP
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Hinari Vas. Júl. 24 2016, 13:24


Nem igazán volt már maradásom ezen a helyen. Csupán két kígyó meresztette rám vágott szemeit és villás, hosszú nyelvét, és azok is hamar el fognak tűnni, nekem pedig lassan kezdett elegem lenni ebből a helyből; a vérzések nem voltak a kedvenceim. Főleg, ha tekergő, rám nehezedő csúszómászók okozták azokat. Pár pillanattal később, a megfelelő számú vágás után pedig már fordultam is vissza, és amíg sétáltam, azzal töltöttem az időt, hogy a mobok által dobott ládák tartalmát vizsgálgattam. Kövek és potionok... egy ideje egyet sem használtam fel előbbiekből, és pontokat sem osztottam a szintlépésekért. Talán majd ha kijönnek a ritkák a tierban...
- Véleményem szerint alkalmas lenne megtekinteni a kapott üzenetet - hallatszódott a kezem ügyéből, és tényleg, az ikon kitartóan villogott. Megálltam. Hátha fontos. Aztán felolvastam a rendszerüzenetet a képességem apróbb változásáról, hogy a Katana is hallja, s elégedetten léptem ki az épületből, immáron jobb kedvvel, mint pár perccel ezelőtt. Vissza egy ideig nem fogok jönni, de legalább a vérzések nem lesznek többé hátráltató tényezők.


A maradék mob is leütve Smile

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Cardinal Csüt. Júl. 28 2016, 11:01

Lezárom a kazamatát, jutalmad 93 exp, 20 arany és három bronzláda. A ládákban 450 arany, egy Tisztító Potion, egy Olcsó Katyvasz Potion, egy Szerencsés Ritmus Potion és három Kristálykő vár.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Strea Kedd Márc. 19 2019, 17:44


Danee és Simeon
- a linkekben jelzett statokkal és itemekkel
- 10%-os akaitoval
- dupla eventes indulással


Nos, ti tudjátok hogyan és miért, de ott álltok a vár előtt. Érkezzetek meg és döntsétek el, használtok-e Észlelést.

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Ezer Kígyó Vára - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Simeon Csüt. Márc. 21 2019, 14:49

Ahogy azt megbeszélték, a kazamaták felé vették útjukat. Vígan fütyörészve ballagtak Danee mellett, néha rá-ránézve a lovagra, hogy biztosan jó irányba tartanak-e: ők nem igazán jártak még az ilyen magas szintű dungeonok egyikében sem, éppen ezért választották talán azt, amelyiket az elmondások és leírások alapján a legkönnyebbnek tartottak. Pár kígyóval ők aztán simán elbírnak, nem? Pláne, ha céhtársuk is velük van.
- Te már voltál ott? Fényes vagy sötét hely? Remélem a vár tetejéről messze ellátni majd! - fordult Danee felé az idomár izgatottan. Tengerszem - mint mindig - most is idomárjának vállán ücsörgött, csápjai egy részét pedig bele is fúrta annak kabátjába, hiszen nem volt még annyira meleg idekint, hogy minden nélkül kellemesen érezze magát. Nemsokára aztán oda is értek a helyszínre, a páros pedig álmélkodó pillantásokat vetett az épületre, ami kívülről nem is tűnt annyira kígyósnak. Vagy mégis? Simeon felszerelkezett és bekapcsolta a jártasságait, mielőtt beléptek volna: hátha itt majd találnak fényes, arannyal teli ládákat megint!


Észlelés 1-et használok, meg van zárnyitásom is!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Danee Csüt. Márc. 21 2019, 23:46

- Még soha, ezért is tudtál ilyen könnyen rábeszélni
- Imádom a romokat -
jegyeztem meg cigarettával a számban, amit éppen most igyekeztem meggyújtani egy szál gyufával
- A RAMokat jobban, de a várromok sem rosszak - ráztam meg nagy mozdulattal az immár fölöslegessé vált fadarabkát
- Van bennük valami romantikus, elmúlt nagyság, ami feltámadásért kiált
- Persze a kígyók az már egy más tészta -
szívtam bele, majd a következő pillanatban fújtam is ki magam elé
- Gyűlölöm a fajtájukat: egész nap tekergőznek, dühösen sziszegnek az emberre, és megmarnak ha nem vigyázol
Az itteni "játékcigiben" nem az poén, hogy elrágható, hanem hogy nem lehet rászokni, nincs nikotin, se kátrány,
ami mérgezze a szervezeted, lerakódjona tüdődben
- Komolyan nem értem mit látnak bennük egyesek
- De -
néztem véresen komolyan a céhtársamra - bármit is tudnak ezek a csúszómászók
- Bármilyen mérgük is legyen a fogaikban: rajtam nem fognak -
kongattam meg a mellvértemet ököllel
- Immunis vagyok az összes sunyi kis húzásukra
- Szóval egyetse félj, amíg engem látsz: bemegyünk, és leírtjuk mind!


//Észlelek 3-as szinten

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Strea Szomb. Márc. 23 2019, 13:35


Tehát bementetek: Danee legnagyobb örömére a kazamata ezen bejárata egy viszonylag romos részhez vezet; a falak itt-ott beomlottak, közülük - a tavaszt köszöntve - már hajtanak elő a fűszálak és talán egy-egy virágot is észrevehettek, ha közelebb mentek.
Meg halk, folyamatos sziszegést.
Alig egy pár lépés után a sziklák közül öt kék kígyó mászik elő és marnak is meg titeket: amíg Daneet négy, Simeont egy szemeli ki magának.

5x Kék Méregfog - HP:60

Danee (Sebzés: 95, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.8 SP kiskörönként.)
Kék Méregfog
Simeon (Sebzés: 52, Pet sebzés 43, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.1 SP kiskörönként.)
Kék Méregfog

Danee (41. szint): 200/200 HP, 210-8=202 páncél, 300/300 CSP
Simeon (27. szint): 150/150 HP, 90-2=88 páncél, 150/150 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Ezer Kígyó Vára - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Simeon Kedd Márc. 26 2019, 18:37

Simeon szinte csüngött Danee szavain: ő is látott már romokat, igaz csak akkor voltak azok is szépek, ha valami mező közepén vagy hegyormon álltak, ahol sütötte őket a nap! Az ilyen eldugott, félhomályos köveket nem szerette... de szerencsére ahová most érkeztek, pont nem ilyen volt.
- Hogyhogy nem fognak? Ez valami képesség? - tudakolta őszinte érdeklődéssel társát, miközben sétáltak befelé - Leirtjuk, naná! - helyeselt aztán és emelte pacsira a kezét vigyorogva a lovag felé - Ugye, Tengerszem? - nézett aztán a vállán ücsörgő nyolclábúra. Tengerszem nem is figyelt oda: ő a Danee szájából lógó cigarettát figyelte és húzta el apró, alig látható orrlyukait. Újfent megállapította, mint már oly sokszor, hogy az emberek furák. Egy részük így, más részük amúgy ken magára testidegen szagokat.
- Ph... hhh - fordult inkább előrefele és koncentrált a hangokra, amik a kövek közül érkeztek. Idomárját meg is marta egy, így először azt pixelezték el: Tengerszem leugrott és megcsapta a hüllőt, majd a majdnem pirosban lévő állatra aztán Simeon taposott rá teljes erőből.
- Egy megvan! - kiáltott fel vidáman - És még van időnk mégegyre! - tette hozzá és gyorsan rátaposott egy másodikra is, amivel végül polipja végzett egy jól irányzott horoggal.


Leütünk 2 mobot!

_________________
Adatlap Very Happy
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Danee Kedd Ápr. 02 2019, 00:33

Igazán szép kis vár. Ha kicsit kipofoznánk itt, újraépítenénk ott, egész jól nézhetne ki. A rágcsálókkal se lenne baj, ahogy hallom.
- Az bizony, remélhetőleg még egyedi - büszkélkedtem nagy boldogan, és a füstölgő cigarettacsikket elnyomtam félig leomlott falon
Nos, ez a tier már jól bejáratott szint volt számomra, nem vártam nagy meglepetéseket, és úgy sejtettem, hogy Simeont se kell rögtön mindentől megóvni, így hát engedtem, hogy a területüket védő hüllőkre elsőként csaphassanak le Tengerszemmel.
Láthatóan megbirkóznak ezekkel akár nélkülem is...
Ráérünk, meg aztán...
- AntiBody, switch ON!
Előhúztam komótosan a pajzsom, de a kard a hüvelyben maradt, épp csak a kezemet pihentettem meg a markolatán
- Remekül csináljátok! Azt hiszem, amíg nincs különösebb gond, addig hagylak titeket gyakorolni, elvégre nektek kell igazán a tapasztalat!

//képesség aktiválás: AntiBody

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Strea Vas. Ápr. 07 2019, 10:50


A páros tényleg ügyesen aprítja a mobokat; azonban amíg végeznek kettővel, a másik három úgy dönt, megnehezítik kicsit a dolgot: egy felcsúszik Danee vállára, egy a pajzsára, egy pedig a lovag lábai között kezd el össze-vissza tekeregni. Remélik, hogy így talán egymást ütitek ki helyettük. Addigis azért még belemarnak az ellenbe egyet, biztos ami biztos.

Danee 6 sebzést szenved el.

3x Kék Méregfog - HP:60

Danee (Sebzés: 95, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.8 SP kiskörönként.)
Kék Méregfog
Simeon (Sebzés: 52, Pet sebzés 43, támadáshoz nem kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.1 SP kiskörönként.)
Kék Méregfog

Danee (41. szint): 200/200 HP, 202-6=196 páncél, 300/280 CSP
Simeon (27. szint): 150/150 HP, 88 páncél, 150/90 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Ezer Kígyó Vára - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Simeon Vas. Ápr. 07 2019, 18:52

Simeon még eltaposta az előtte lévő kígyót, mielőtt felnézett volna:
- Milyen body? - kérdezte, de aztán, mivel volt még ideje másikra, először azt intézte el - Olyan, mint amikor egy nagy kalapáccsal kell ütögetni az ürgét a lyukban - nevetett és rákészült, hogy rávethesse magát a következőre. Tengerszem mindeközben a mobok mozgását figyelte: egy kivételével nem maradtak a földön, ha pedig idomárja belemelegedik, lehet teljesen le fogja venni a lábáról Daneet. Mármint szó szerint.
- Ph-hhh! - ugrott fel tehát ő a lovag lábára, onnan a pajzsra, majd csápjaival leszedte a kígyót, ütött bele egyet és úgy dobta azt Simeon felé.
- Máris! - állt vállszélességű terpeszbe a fiú és öklözött bele a felé repülő mobba, a vigyort le se lehetett törölni arcáról - Jöhet a kövi, Tengerszem!
A kis polip pedig leutánozta a mozdulatot. Hamarosan ez a kígyó is semmivé vált a fiú öklétől.
- Már csak egy maradt! - lelkendezett, majd fordult oda mentorához - Danee, te nem ütsz egyet sem? Neked nem kell gyakorolni? - kérdezte enyhén elnyílt ajkakkal és mutatott rá arra az egyre, ami még a lovag lábainál igyekezett elsurranni az útból - Jó játék! - nevette el magát, de már kicsit lihegősen: talán még egy ütés bele fog férni, de már mindjárt pihenniük kell!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Danee Szer. Ápr. 10 2019, 12:21

Simeon és Tengerszem hiba nélkül nyomták le a kis hidegvérű pikkelyes gyilkosokat, ezért is nem akartam belekontárkodni elsőre a dolgokba, de úgy tűnik, hogy lehet nálam valami, ami nagyon is felkelthette a kígyók figyelmét.
Bár elképzelésem sincs mi lehet az, de azzal hogy totál rám másztak, éppen elég indokot adtak arra, hogy csináljak végre valamit én is.
- Anti - feleltem a srác felé fordulva - Anti-body, antitest, úgy mint az Atom Anti, csak ez nem hangyából van, és ellenállást biztosít számomra a mérgekkel szemben
- Márpedig ezeknek a kígyóknak egynémelyike tudvalevőleg szeret tekergőzés és fojtogatás mellett harapni és mérgezni is

Eközben igyekeztem elfojtani magamban a kitörni készülő pánikrohamot: meglehetős ijedtséggel és kapkodással letépni magamról a ragaszkodó hüllőfajzatokat
- De remélem engem nem kezdesz el ütögetni, ugye?
Mindenre számítottam, csak arra nem, hogy a tekergőzés olyannyira megtetszik polipkánknak, hogy neki is kedve támadjon csatlakozni, ami a lábamat és a pajzsomat illeti
- Lehetne, hogy amíg nem válok magatehetetlenné, addig Tengerszem távol marad tőlem? Nem bántásként mondom, de a kígyókat sem szívlelem, és a csápokért sem rajongok
- Köszi
- De, ezzel az eggyel, ami megmaradt, már elboldogulok én is -
ragadtam meg a kígyó végét, s akár egy kötelet meglendítve, a szabad végét: a fejét a földnek csaptam

//pusztakézzel támadom a maradék Kék Méregfogat

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Strea Vas. Ápr. 14 2019, 11:18


Végülis egymás sebzése nélkül megoldottátok a dolgot; csak Danee lett egy kicsit nyálkás, dehát ez még mindig jobb, mintha például üreglakókkal találkoztatok volna. Azért öt sárga sikló is megirigyelte kék társaik szórakozását, így alig mentek pár lépést előre, a csöndes megfigyelők máris előbújnak és támadás után már nézegetik is, kire hol tudnának felcsusszanni.

Danee 3x8, Simeon 2x8 sebzést szenved el.

Danee (Sebzés: 95, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 2.3 SP kiskörönként.)
Simeon (Sebzés: 52, Pet sebzés 43, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez nem kell dobnia, 1.7 SP kiskörönként.)
5x Sárga Sikló


Danee (41. szint): 200/200 HP, 196-24=172 páncél, 300/300 CSP
Simeon (28. szint): 150/150 HP, 88-16=72 páncél, 150/150 CSP

_________________
Színeim: #c997c8 4e4557
Adatlap
Staff feladatkörök
Ezer Kígyó Vára - Page 2 Newwea12
Strea
Strea
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 2412
Join date : 2013. May. 18.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: -
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Simeon Kedd Ápr. 16 2019, 20:26

Simeon úgy bólogatott, mintha értené, amit Danee a hangyás fickóról beszél:
- Szóval nem hatnak rád a mérgek - vonta azért le a lényeget és örült, hogy pont a lovaggal jött ide a kígyókhoz: így, ha jönnek majd olyanok is, amiknek csúnya nagy fogaik vannak, Danee majd megoldja. Egyelőre viszont kis kékségekkel volt dolguk, amik valamiért nagyon szerették céhtársát. Még akkor is, ha eddig Simeon taposott agyon belőlük többet.
- Ne aggódj, vigyázok! - felelte azonnal, de közben már állt is be, ütéshez készülődött: Tengerszemben fel se merült, hogy ne használhatná mászókának Daneet, amikor amaz éppen tele volt kígyóval, ezért hát ütött és dobott és hamar meg is szabadultak a moboktól, ahogy annak lennie kell. Aztán persze elszégyellte magát. Le is ugrott és gyorsan felkérte magát idomárjára, ahogy pedig Simeon leguggolt hozzá, azonnal be is mászott annak pólója alá.
- Phh... - hallatszódott odabentről, de nem, a világért nem dugta volna ki a fejét sem. Simeon szeretettel simogatta meg és fordult Daneehoz:
- Bocsánatot kérünk, nem tudtuk - hajolt meg illedelmesen - De... miért, ha magatehetetlen vagy, rád mászhat? - döntötte félre a fejét s akár kapott választ, akár nem, azért nem kellett sok idő, hogy túltegye magát rajta - Nézzük meg, mi van beljebb! - ajánlotta és indult is meg boldogan.
Beljebb pedig már nem kék, hanem sárga kígyók voltak. Sziszegésükre Tengerszem azért csakcsak kidugta a fejét, amikor pedig az egyik megtámadta Simeont, több nem kellett neki; már mászott is elő és vetette rá magát a mobra, idomárjával szinkronban. De azért Daneetól távol maradt. A lehető legtávolabb, amennyire csak lehetett...


Mindketten támadjuk a minket támadó siklót!
Simeon
Simeon
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 961
Join date : 2017. Jun. 19.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Ápr. 16 2019, 20:26

The member 'Simeon' has done the following action : Kockadobás


'6-os dobókocka' :
Ezer Kígyó Vára - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s Ezer Kígyó Vára - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Danee Csüt. Május 09 2019, 00:48

- Nem hatnak - ismételtem Simeont papagájként.
Ez az a bizonyos, túlmagyarázott, fölösleges hőzöngésből adódó,
teljes érdektelenségbe torkoló és már kényelmetlenné váló kerülgetése volt a témának
- Jól van - biccentettem. Igazából nem olyan helyen voltunk, ahol féltenem kellett volna őket,
plusz nem tűntek forrófejű Leeroy Jenkinsnek sem, hogy feleslegesen jártassam a számat.
- Köszönöm - sepertem le a páncélom eresztékeit, ahol a kígyók rést találtak
- Amúgy semmi bajom veletek, meg ilyenek, csak ne ... izé, amit mondtam - már megint
én húzom mint a rétestésztát, tudom
- Semmi baj, nem tudhattad, tudhattátok - mentegetőztem. Igazán nem vártam el, hogy emiatt hajolgassanak nekem
- Ha magatehetetlen vagyok, akkor nekem már úgyis mindegy, és akkor már inkább elviselem az ilyesmit, ha azon múlik, hogy Tengerszem meg tud menteni minket - adtam meg a hosszabb választ
Letöröltem a kardot szorongató kézfejemmel az arcomra fröccsent kígyómaradványokat,
Aztán hogy oldjam a feszültséget, tettem pár vállkörzést, csak lazán test mellett lógatva a karjaim.
- Rendben van - intettem a szememmel sokat sejtetően a beljebb vezető irányba
- Csak utánad! - engedtem el magam mellett majd kocogva követtem befelé
Nem tudtam miért védik ennyire ezek a hüllők ennyire ezt a helyet, odakint a valóságban
valószínűleg inkább szétspricceltek volna.
Akárhogy is, a kékek után már szakadt belém annyi tapasztalat, hogy egyből lecsapjak az első
tekergőző dologra, ami nem hasonlít polipcsápra

//2x1 támadás a Sárga Siklókra

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Ezer Kígyó Vára - Page 2 Empty Re: Ezer Kígyó Vára

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.