Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tachi vs Asteon, ahol a tét:

4 posters

Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Szept. 20 2015, 20:29

Egy ideje piszkálta a fantáziám ez a Sayonara nevű szervezet. Sok pénzük van, hatalommal rendelkeznek a játékosok fölött és nem utolsósorban rendkívül szemtelenek. Bár én még csak hallomásból értesültem bizonyos dolgokról, azt én is tapasztaltam, hogy a burkok tőlük származnak, és ránézésre remek bevételi forrás volt, főleg mióta feljebb húzták az árukat azután a bizonyos... konferencia után. Már sajnálom, hogy nem mentem el rá, de hát ki gondolta volna, hogy bármi lényegi is fog ott történni :] Nem szokott. Csak megegyeznek, hogy minden rossz, és hogy így meg úgy lehetne mindent jobbá tenni, de végül nem történik semmi sem. Ezért is tetszett, amikor hallottam, hogy megjelent ott egy lány, aki felforgatott mindent, ráadásul a hírek szerint meglehetősen szemrevaló teremtés volt. Természetesen felkeltette az érdeklődésem, és bár még nem éreztem teljesen felkészültnek magam, nem volt értelme tovább húzni az időt.
Köztudott volt, hogy ennek a lánynak, Teruminak van egy barátja. Nem vontam le következtetést abból, hogy protekcióval került be a sorba ennél a bizonyos szervezetnél, hiszen ettől még lehetett erős, és különben sem ezért hívtam ki elsősorban. Csak egyfajta másodlagos cél volt bekerülni a soraikba és betekintést nyerni a működésükbe, a sikerük titkába. Nem, ez mind csak mellékes volt. Számomra nem ez a legfontosabb, ha egy szép lány van a környéken :] A megnevezett helyszínen hanyagul a falnak dőlve vártam a fickót, hogy megjelenjen.
- Yo, ikemen! - intettem neki, majd zsebre dugtam a kezeim, és ellöktem magam a faltól - Engedd meg, hogy a lényegre térjek. Kihívlak egy párbajra, de a számotokra szokásos tétet megfejelem még valamivel. Ha győzök, Terumi-chan velem tölt egy éjszakát... vagy ha szeretne, akkor akár többet is :] - vigyorodtam el, majd miután megejtettem a kihívást, előhúztam a kardom, és lusta léptekkel elindultam a fiú felé. A fegyvert szimplán magam után húztam, ahogy súrolta a talajt, vékony csíkot húzott a porba, a súrlódás hangja pedig idegölő volt. Mármint nem számomra, de vajon számára?
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10/7700Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Okt. 03 2015, 20:09

// Tachibana Makoto (Sebzés: 64, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 4 vagy afölé kell dobnia.)
Asteon (Sebzés: 36, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.) //

Asteon végül megjelenik a helyszínen.
- Alapból nem jöttem volna el, de látva, hogy alacsonyabb szintű vagy és így nincs esélyed, megjelentem hát itt.
Meghallgatja az érved, majd válaszol.
- Ja persze, legyen. Mintha Teru nem tudna eltaposni ha akármi ilyesmivel próbálkoznál.
Elő sem veszi kardját, széles mosollyal áll miközben kihívod egy párbajra. A párbaj kezdetekor egy óriási fénynyaláb jelenik meg, ami egyenesen rá világít.
- Gyere, ha mersz! Én a helyedben csak feladnám, tudod, teljes életes párbaj és biztos a halált fogom neked választani.

A lopakodásod magasabb az észlelésénél, így te kezdesz.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10500/10500Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Okt. 04 2015, 14:14

Vannak ezek a mondások, szállóigék és hasonló agyonhasznált modorosságok, de néhányban kétségtelenül volt igazság. A nagyképű választ hallva nyomban be is ugrott az egyik: amelyik kutya ugat, az nem harap. Bevallom, ez néha rám is igaz volt, nem igazán voltam harapós fajta, ellenben morogni elég... idegesítően tudok, ha éppen arra van szükségem :] Most azonban ilyesmi nem kellett. Egyszerűbb volt tettekkel megmutatni, hogy melyikünk áll magasabb szinten. Ebben a harcban ő lesz az a kutya, amelyik csak ugat :]
- Ó, biztos vagyok benne, hogy ha meghallja, hogy feltetted tétnek és veszítettél, akkor meg fogja érteni :] - vigyorodtam el, majd irányít változtattam. Már a fejemben volt az első néhány lépés a győzelem felé vezető úton - Úgy vélem kedvelni fog, én is tudok nagyszájú, beképzelt bugris lenni :] - tettem hozzá, majd megálltam, és látványosan karcoltam egy ikszet a porba, minden magyarázat nélkül. Amíg arra figyelt, hogy ezzel vajon mit akarhatok, megnyílt rá a lehetőségem, hogy beszambázzak az egyik bolt elé lerakott dobozok mögé, és a lopakodásom segítségével elrejtőztem előle. Legalábbis megpróbáltam :] Aztán könnyen lehet, hogy számítani fog rám, de addig is felmértem, mennyire ügyel a holtterére, ugyanis onnan közelítettem meg és kerültem a hátába, hozzányomva egy Lökés Kristályt.
- Biztos vagy benne, hogy fegyver nélkül szeretnéd kezdeni a harcot, ahol a helyed és a barátnőd a tét? - suttogtam a fülébe, majd aktiváltam a kristályt, és ezt követően suhintottam utána a kardommal. Ami engem illet, én elég komolyan kívántam venni ezt az ütközetet, és a jó kezdés teremtheti meg az előnyt, ami meghozza a sikert számomra :]

Lökés Kristállyal elveszem a körét, és a lopakodásból kijőve 64+14 sebzéssel támadom.

HP: 175/175
P: 240/240
CSP: 110/150
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10/7700Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Okt. 04 2015, 14:14

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Tachi vs Asteon, ahol a tét: 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Yoshiaga Vas. Okt. 04 2015, 16:32

Hátralököd és Asteon csendben előhúzza kardját a földön fekve.

// Te köröd van. //

Tachi vs Asteon, ahol a tét: 755f73e4add454767ab0ec6a77fdb6df_02b241c6e3e49e201c047d0e1d49edd7cb31eccf
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10500/10500Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Okt. 09 2015, 15:50

Szép ívet írt le, miközben földre került, és addig én is belehasítottam habtestébe egy csúnya, vörös pixelcsíkot. Mondjuk akár az arcát is felsérthettem volna, az még menő külsőt is kölcsönöz, de azért túlzásba nem kívántam vinni, legalábbis egyelőre :] Főleg úgy. hogy megölni szándékozik a kellemes beszélgetés esélyét, hiszen a kommunikációs kísérleteim többnyire kudarcot vallottak, ami különösen azért volt fájó, mert provokálni kívántam velük. Legalább annyit elértem, hogy a földön fetrengő férfi kibirkózta a fegyverét a tokjából. Ez is valamiféle válasz volt, bár egyelőre nem voltam benne biztos, hogy mennyire szól annak, hogy esetleg komolyan vesz. Annyi biztos, hogy csattanós választ adtam a fénnyel övezett belépőjére, majdhogynem szó szerint is, bár inkább puffanás volt, amit leművelt :]
- Mesélsz nekem kicsit Teru-chanról? :] - kérdeztem, miközben újabb kristályt húztam elő, és amint megpróbált talpra kászálódni, azonnal aktiváltam is, hogy megismételhesse az iménti földre kerülős mutatványát. Ennyire azért nem nézett ki jól, de amíg a földön tartottam, addig legalább biztosítva volt az előnyöm, ami most abban mutatkozott meg, hogy fölébe állva egy hanyag mozdulattal megkíséreltem a nyakába is tenni egy olyan vörös csíkot, amilyen most a felsőtestében is van. Az arcon lévő karcolással szemben ez kifejezetten randa volt, ellenben sállal, vagy magas nyakú páncéllal könnyen takarható :]

Gyenge Copy Kristállyal ismétlem a Lökés Kristály hatását és támadok. Az előző támadás után nem vontál lopakodás sebzést :]
HP: 175/175
P: 240/240
CSP: 70/150


A hozzászólást Tachibana Makoto összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 09 2015, 15:51-kor.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10/7700Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Okt. 09 2015, 15:50

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Tachi vs Asteon, ahol a tét: 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Okt. 10 2015, 21:43

Asteon ismét hátra esik. Ezúttal kardját is elejtve. Miközben kardja felé kúszik, már kissé remegő hangon szólal meg.
- Figyelj, figyelj, ácsi! - próbálja menteni a menthetőt - Igazad volt, na. Nem kell eltúlozni a dolgot, jobb, ha kicsit megállunk. Mesélek én szívesen Terumiról ha csak ez a célod, csak akkor hagyjuk abba a harcot, hogy ezt nyugodtan megtehessem. - markolja meg a kardját, majd kissé ijedten néz rád. Úgy látszik rájött, hogy nem is vagy olyannyira gyenge.

// Te köröd van. //

Tachi vs Asteon, ahol a tét: 955b3ca9ade6dad7f1a126bad0f37e35_93c379597b4999cfffbc116d8587c36823d21bf6
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10500/10500Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Okt. 13 2015, 11:57

Kissé unalmas úgy harcolni, hogy az ellenfél képtelen bármire is, ugyanakkor a tét jóval több szórakozást biztosított számomra győzelem esetén, mint ez a küzdelem. Megérte az áldozatot ez a pillanatnyi unalom, ha megérik a gyümölcse. Sajnos a férfi reakciója inkább a szánalmas kategóriába tartozott, mint a mókásba, pedig reménykedtem, hogy legalább ennyi vigaszt találok, de igazság szerint nem különösebben érdekelt, hogy marad-e az arroganciája, beijed vagy csak tetteti, hogy ennyire gyáva.
- Nahát-nahát, az imént mintha még a halálommal fenyegettél volna. Mit szólnál, ha visszadobnám a labdát? Add fel, vagy meghalsz :] - vigyorodtam el, szemeim pedig baljósan villantottam rá. Láthatta a fejem felett a vörös indikátort, tudhatja, hogy igazán nem áll tőlem távol, ha el kell távolítani egy ilyen söpredéket, mint ő. Magabiztos voltam, de nem az arrogancia vezérelt, nem becsültem alá a fiút. Még mindig nem tudtam az erejéről semmit, csupán annyival voltam tisztában vele kapcsolatban, hogy az észlelése nem elég magas, és legalább 140 páncélja van. Ellenben ha nem színészkedik, félelmet kell keltsek benne, és aki fél, az képtelen racionális döntésekre. Racionális döntések nélkül pedig újabb előnyt szerzek az eddigiek mellé.
- Mellesleg csupán az unalmamat kívánom száműzni a beszélgetéssel, nekem a harc és a győzelem a célom :] Ha unom magam, elég kegyetlenné tudok válni, szóval ajánlom, hogy szórakoztass néhány hasznos tippel a lánnyal kapcsolatban :] - tettem hozzá. Picit gondolkodtam rajta, mi legyen a következő lépésem, de végül a pajzsom volt az, ami előkerült, és mielőtt támadtam volna, a földhöz koppintottam, hátha tudom aktiválni a képességeim egyikét. Aztán gondoltam megvágom a kardforgató kezét, ha már ennyire remeg benne a fegyver :]

Képességhasználat, ha sikerül, akkor a páncélt visszaépítő képességem aktiválódik.
HP: 175/175
P: 240/240
CSP: 30/150
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10/7700Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Okt. 13 2015, 11:57

The member 'Tachibana Makoto' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Tachi vs Asteon, ahol a tét: 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Tachi vs Asteon, ahol a tét: 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Yoshiaga Kedd Nov. 03 2015, 16:54

// 44 HP //

- STOP! Gondolkozz már. Ha felhúzol, akkor rád küldöm a többi Sayonarást és véged! Érted?! Ha most nem adod fel, akkor meghalsz! Amit pedig a küzdelmekről mondanak mind hazugság, nem úgy kerülsz be. Ezzel csak magadra haragítasz.
Mondja mondanivalóját, miközben rád támad, majd egy lökést kristályt használ.
- Adok egy kis gondolkodási időt, hogy megéri-e ez a győzelem neked a halált.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10500/10500Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Nov. 03 2015, 16:54

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Tachi vs Asteon, ahol a tét: 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Tachibana Makoto Kedd Nov. 03 2015, 17:30

Minden egyes eltelt percben csak egyre szánni valóbb lett a kétségbeesettsége. Kétségtelenül ahhoz a taktikához folyamodott, hogy megpróbálja kidumálni magát a veszélyből, és az első próbálkozása nem is lett volna olyan rossz. Csupán a céljaimat mérte fel rosszul, olyasmivel próbált hatni rám, ami nem különösebben foglalkoztatott, és mivel én nyíltan ki is fejeztem a stratégiája rossz hatásfokát, a ficsúr szintet lépett és újra fenyegetni próbált. Mondhatni kiszámítható reakció, bár én úgy gondoltam, hogy előtte mással is próbálkozni fog, de ezek szerint sokkal gyávább, mint gondoltam. Vagy csak nagyobb kutyaszorítóban van, mint első pillantásra tűnik. Úgy véltem, a tagsága nem lehetett neki annyira fontos, hogy ennyire kétségbeesetten ragaszkodjon hozzá, hiszen minden bizonnyal protekcióval szerezte, tehát vagy a Terumival való kapcsolata ennyire törékeny, vagy valami sokkal nagyobb tétje van a párbajunknak. Mondjuk az élete. Hiszen mindenki magából indul ki, és most azzal fenyegetett, hogy ha legyőzöm, akkor megölet a többi taggal. Elvigyorodtam.
- Ezek szerint tényleg kénytelen leszek megölni téged, akkor nem csicseregsz a többieknek sem :] - lengettem be a halálának eshetőségét újra. A támadásából is sütött a káoszba forduló elméje, széles, elnagyolt mozdulatokkal esett nekem, és a lendületét ellene fordítva könnyedén kitértem az útjából. Még úgy is, hogy közben egy Lökés kristállyal igyekezett elodázni a vereségét. Azonban amíg ennyire pánikszerű hangulatban van, addig legfeljebb véletlenül fog eltalálni.
- Halljam, mi a feltétel hát, ha nem a párbaj megnyerése? :] - szegeztem neki a kérdést, kíváncsi voltam, hogy mennyire készült fel a hazugságaiból. Nem mintha olyan lelkiállapotban lett volna, hogy egy ilyen keresztkérdésre tiszta, higgadt és átgondolt feleletet tudjon adni, de ki tudja, még okozhat meglepetést. Protekció eshetősége ide vagy oda, roppant gyengének tűnt az eddigi performansza alapján :]

HP: 175/175
P: 240/240
CSP: 30/150
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10/7700Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Yoshiaga Pént. Nov. 20 2015, 01:29

Elmosolyodik talán most először igazán, őszintén.
- Az, hogy a jó oldalunkon legyél. Nem csak erősek vagyunk, hanem a játék minden kis részletét ismerjük és semmi rendszerkorlát sem képes visszatartani minket. Add fel.
Egy copy kristállyal ismétli a lökés kristályt.

// 13/70 CSP //
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10500/10500Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Tachibana Makoto Pént. Nov. 20 2015, 15:04

13 CSP-d maradt :]

Nem volt rossz válasz. Sőt, kifejezetten tetszett, ahogy érvelni próbált ebben a szorult helyzetben. Talán az segítette ki, hogy jelen pillanatban nem érezte fenyegetve magát. Harcképtelen voltam, kissé szédültem is a kristály hatásától, tisztában lehetett vele, hogy most nem tudok ártani neki. Ez pedig elég biztonságérzetet adhatott neki, hogy képes legyen összeszedetten forgatni a szavakat. Még hihető is lett volna, hogy valójában csak szövetségesnek kell lenni, sőt, el tudtam képzelni, hogy Asteon-kun számára ez igaz is volt, és neki nem kellett párbajt vívnia. Azonban több pontot elszámította magát, és a mostani viselkedésével szöges ellentétben állt az, ahogy elkezdte ezt a párbajt. Valójában megvetettem ezt a férfit, aki csak addig volt nagyképű, amíg nem szembesült a saját gyengeségével, és onnantól simulékony patkánnyá változott, hogy mentse az irháját.
- Nahát... milyen fantáziátlan dolog ugyanazt a trükköt használni, amit az ellenfél is bevetett :] - méltatlankodtam a fejemet csóválva az újabb lökést követően, majd ujjaimat a halántékomra helyeztem, és becsuktam néhány pillanatra a szemem, hogy a szédülés mihamarabb elmúljon.
- Tudod, mindez még hihető is lenne, ha nem a vereség határán egyensúlyoznál. Már annyi erőd sincs, hogy rám támadj, ugye? :] - nyitottam ki résnyire a szemem, és vigyorodtam el. A fáradtság jelei megmutatkoztak rajta, ahogy rajtam is. Én viszont még éreztem magamban annyi erőt, hogy feldíszítsem még egy vörös csíkkal a testét.
- Sokkal meggyőzőbb lennél, ha én lennék sarokba szorítva :] Mellesleg elfelejted, hogy a párbajunknak nem csak ez a tétje... hanem a kis barátnőd is :] - jelentettem ki sötét vonásokkal az arcomon. Kifogyott a lehetőségekből.

HP: 175/175
P: 240/240
CSP: 30/150
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10/7700Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Nov. 21 2015, 15:43

Asteon térdre támasztott kezekkel, lihegve fejezi be mondanivalóját.
- Kész, elegem van belőled. Ezt egyszer még megkeserülöd! - ezután feladja a küzdelmet, majd kapkodva próbálja elővenni teleport kristályát, de még mielőtt sikerülne elnyomnia pixeleire száll.
Az alábbi arc szólal meg Asteon mögött:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: 2mecns4
- Sayonara, Asteon. Úgy haltál, ahogyan éltél is, a hátadat mutatva. - ezután szemedbe néz - Szerintem tökéletesen beleillesz a társaságba. Mondd csak, hova kéred a jeled? - mondja érzelem nélkül.
A vörös szeme oda-vissza cikázik, majd hozzáteszi:
- Amennyiben kérdésed van, mielőtt a jel helyét kiválasztanád, ne hátráltasd csak magad. Nehogy elijesszen a vörös indikátor, kedves ember vagyok. - folytatja továbbra is teljesen monoton, egy hangmagasságban, érzelemmentesen.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10500/10500Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Nov. 21 2015, 16:28

- Nahát... szóval ezért volt ennyire ijedt - jelentettem ki félhangosan, miután a ficsúr feladta a harcot, és néhány pillanat múlva pixelekké is változott, hála a mögötte felbukkanó játékosnak. Sejtettem, hogy nagyobb tétje van ennek a párbajnak egy szimpla tagságnál egy random magát hatalmasnak kikiáltó szervezetben, és igazam is lett. A viselkedése elárulta, aki ilyen pánikszerűen ragaszkodik valamihez, az valójában az egzisztenciáját félti. Most éppen szó szerint.
- Igazán sajnálom, én kívántam megölni :] - csóváltam meg a fejem nagyot sóhajtva, majd hozzáigazítottam a kardom hegyét a hüvelyhez, és lassú mozdulattal helyeztem vissza a fegyverem. Ezt követően néztem fel a baljósnak szánt alak szemébe, hűvös tekintet ide vagy oda, egy ilyen pillantást nem nehéz állni :]
- Kedvesnek is tűnsz :] - mondtam mindenféle gúnyolódás nélkül - Őszintén szólva nem sokat tudok rólatok a párbajra vonatkozó szabályaitokat leszámítva. Ha van bármi más szabályotok, kezdve a hierarchiával és az ehhez hasonló rejtett... meglepetésekkel, akkor szívesen fogadom a tudást :] - jegyeztem meg, állandósítva a szokásos félszeg vigyorom az arcomon, ha már ő is hozott egy ilyen érzelemmentes, gépies figurát. Közben már azon gondolkodtam, miképpen tudnám kihasználni ezt a... tagságot, de emellett felmutattam a jobb kézfejemet is, ezáltal jelezve, hogy a jelet, amiről beszél, oda kívánom kérni. Állandósítanom kell majd egy kesztyűt, úgy tűnik :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10/7700Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Yoshiaga Szomb. Nov. 21 2015, 16:44

A kézfejhez ér és rákerül a jel, majd megszólal:
- Elmenekült volna. - válaszol a kijelentésedre, majd megvárja a kérdéseid, látszik, hogy ez a kijelentésed nem lepte meg, utalva arra, hogy több ilyen személy is létezik a szervezetben - Azon kívül, hogy innentől a tagok másképpen fognak kezelni, mint egy kívülállót, szövetségeseid is lehetnek. Alapból mindenki egyénileg döntheti el, hogy segít-e neked egy-egy adott dologban, de szinte már állandósult az nálunk, hogy a tagoknak felhívásaira a parancsnokaik mindig válaszolnak. Így ha felkerülsz a tagok közé, akkor lesz két erős testőröd. Sokaknak viszont ez nem szándékuk, mivel parancsnokként is szerezhetnek sok, erős szövetségest, amennyiben jó kapcsolatokat ápolnak velük. A meglepetés csak annyi lehet, hogy kikerülni csak halállal lehet. Tehát ha valaki átvenné a helyed, akkor viszont fogsz látni engem, még ha nem is sokáig. Ja igen, számíts arra, hogy sokan negatív előítélettel gondolnak ránk, így nem lesznek túl kedvesek veled. Ártani azonban nem fognak tudni, mivel a Sayonara mindig erősebb lesz akárkinél. Nem hivatalos kihívásokon kívül pedig mindig igyekszünk megvédeni a másikat. - tart egy kis szünetet, majd előveszi teleport kristályát.
- Deliz és Ajira már valószínűleg küldtek barátlista meghívást és szerintem üzenetekkel is el fognak lepni a tagok. Na a viszont látásra, Tachi és üdv köztünk. - teleportál el.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_bal10500/10500Tachi vs Asteon, ahol a tét: Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Argo Szer. Dec. 02 2015, 20:19

Hai~
A párbajt lezárom, jutalmad 85 exp, 230 arany és egy Sayonara-tagság :3
Argo
Argo
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 999
Join date : 2013. Aug. 27.

Vissza az elejére Go down

Tachi vs Asteon, ahol a tét: Empty Re: Tachi vs Asteon, ahol a tét:

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.