Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[22. boss] 2. próba

+14
Tetsuko Jin
Ryuninji Ren
Hayashi Yuichi
Kusumi Ayani
Phobos
Mirika
Hinari
Silver
Halász Alex
Enheriel
Cearso
Kurokawa Yuuki
Saya
Kayaba Akihiko
18 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

[22. boss] 2. próba Empty [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Szept. 10 2015, 18:42

Első kör határideje: 09. 16. 23:59 + amíg nem írok
Minimum szólimit (minden hozzászólásnak): 100 szó
Harci kör határidő: 4 nap (amennyiben többször is előfordul, hogy a 4. napon írnak, harc közben lecsökkentem 3-ra)
Ezen belül parancsnok határidő: 2 nap

Szervező: Hinari
Az vesz részt, akit a szervező magával visz és határidőn belül ír.

Parancsnok: Hinari.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Chancery Hétf. Szept. 14 2015, 00:02

Kezd lassan monotonná válni a dolog. Régebben még minden egyes bossharcot epekedve vártam, aztán elérkezett a kritikus pont, amin elbuktam, és amit talán sosem fogok teljesen kiheverni vagy bebizonyítani magamnak, hogy nem lett belőle semmi baj a végén. Azóta valahogy a lelkesedés kisebb méreteket ölt már a szívemben, bár az még megmaradt, hogy egy alkalmat sem hagynék ki. Még mindig mosolygok a büszkeségtől, ha arra gondolok, hogy tagja lehetek egy olyan "csapatnak", amiért küzdöttem, vagyis: elértem egy célt, amit kitűztem magam elé.
Az önbizalomnak nem is kell több ahhoz, hogy kicsit magához térjen.
Álom kísért el szokás szerint, karcsú, mégis laza járása ugyanarra késztet szinte engem is. Sugallja, hogy ne idegeskedjek, nyugtat, hogy ezúttal is minden rendben lesz. Sőt, az új páncélom talán még a többieknek is hasznára válhat a végén, már ha működni fog Suspect
~Szerintem a leírás, hogy bossokon nem használható, elég egyértelmű.~
Hinari már jelen volt, ezért rögvest hozzá tipegtem.
-Szia :3 -libbentem mellé. -Hát, képzeld... két bossinfóból egyet kaptam, az se valami nagy szám. Trónok Harca-fílingű harcra lehet számítani szerintem.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Saya Hétf. Szept. 14 2015, 00:06

Ezúttal a Hugi akart jönni, én annyira nem, ma pihenést terveztem meg ilyesmit, de kaptuk a hírt, mert hogy már sokszor voltunk, hogy jöhetünk most is, és a Hugi közölte, hogy ha én nem is, de ő menni akar, de persze ez azt jelenti, hogy jönnöm kell nekem is, mert az én testem meg minden, szóval... vagyis hát választásom az nincsen Rolling Eyes
Úgyhogy itt vagyunk \o/
Vagyis a Hugi, elsősorban, tehát a szemeim azok megint vörösek, nem is nagyon néz senkire, hagyja, hogy a hajam az arca elé hulljon és takarjon, meg kezében az íjam, és ahogy megérkezünk, ő már vonul is elfele a köszönés után, ami amúgy is csak egy jól látható, de visszafogott integetés, és már bújik is egy szikla mellé, hogy minél kevesebben vegyenek észre. Picit aggódom érte, mert amúgy is furán viselkedik azóta, amik történtek az Anattal, és biztosan még nem dolgozta fel, asszem így szokták mondani.
~Így szokták, és lennél szíves befogni végre a pofikádat? Idegesítesz. Narrátornak se vagy jó.~
Bocsika Embarassed  Na de hogyan fogjam be a gondolataimat, mikor azok még azelőtt megszületnek, hogy egyáltalán arra gondolnék, hogy amúgy be kéne fognom őket és nem gondolni rájuk? Surprised
-*sóhaj*


Gyémánt Mellvért (10% sebzés oda-vissza)
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Hétf. Szept. 14 2015, 12:36

Még mindig nem voltam benne biztos, hogy jó ötlet-e részt venni a harcon. Egyrészt képmutatónak éreztem magam, hisz annyit papoltam a békéről és arról, hogy van más módja is tovább jutni, na meg féltem, hogy akár a senpait is elvesztettem ez miatt. Ellenben ott van Onee-chan aki támogatott és segített így nekem is ezt kellene tennem… de… nem tudom. Vele együtt indultam el de az úton tőlem szokatlanul csöndben voltam, még mindig azon kattogott az agyam, hogy helyes-e amit teszek vagy tenni akarok. Lehet nekik van igazuk és az arany középút nem létezik. De… már ismerem a senpai véleményét és látom, hogy kezeli ezt a témát. Most ideje azt is megtekintenem, hogy a frontharcosok miként kezelik. Vannak egy páran és tekintve, hogy kivel érkezem meg alapból is mindenkit üdvözlök a kellő módon.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Tachibana Makoto Hétf. Szept. 14 2015, 15:34

A szokásosnál korábban jelentem meg. Azaz nem jelentem meg, csak egy darabig figyeltem az árnyékok közül. Kíváncsi voltam rá, ki mennyire érkezik pontosan, viszont amíg csak a Justice League-féle kompánia volt jelen, addig nemigen kívántam előbújni a rejtekemből. Egyfajta öngyilkosság lenne az igazság nagy harcosaival egy légtérben lenni egyedül :] Még akkor is, ha Hinari-chan alapvetően nem szomjazott a pixelvéremre. Szóval kénytelen kelletlen megvártam, amíg néhány másik figura is csatlakozik, és csak ezután jöttem elő az egérlyukból, hogy cincogjak egy keveset.
- Üdvözletem a szép hölgyeknek :] - hajoltam meg illedelmesen, még ha az eddig megjelent csapat fele kislány is volt. Oldalamon ezúttal két fegyver is lógott, noha csak az oldalkardot fogom használni. Természetesen eszem ágában sem volt megtartani az ígéretemet, amit Shukaku-channak tettem, miután ő sem tartotta be egy kérésem.
- Hát te meg miért húzódtál ilyen félreeső helyre? Ilyet olyanok szoktak csinálni, akik valami rosszban sántikálnak :] - léptem oda a zöld hajú kislányhoz, ha jól rémlett, Saya a neve, és leguggoltam hozzá, hogy kisöpörjem a haját az arcából és belenézzek a vörös szempárba. A vörös szemek vonzottak. Talán azért, mert nekem is az volt :]

Spéci tárgyak:
- Pajzshordozók oldalkardja
- Szükség Pajzsa
- Senzankoo Páncélja
- Kaszás Rettegett Gyűrűje
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Cearso Hétf. Szept. 14 2015, 16:43

Nem rohantam, elvileg még rengeteg időm volt az első csapásig. Azért késni se nagyon akartam, de úgy voltam vele, hogy minél többen gyülnek össze, annál kevesebb feltűnést fog kelteni az én feltűnésem. Érdekes módon eddig egy ismeretlen arcot se fedeztem fel a megérkezettek közt. És az a tervem, hogy minden feltűnés nélkül jövök és megyek, meghiúsulni látszott, mikor egy szokatlan párost vettem észre.
-Hagyd békén a lányt!
Kiáltottam feléjük, majd megpróbáltam védekezően beállni Saya és a Romlott közé.
-Túl sok dolog történt mostanában, hogy még te is fokozd a feszültséget.
Anat halála engem is megviselt. Mondjuk próbálom nem kimutatni, de ez nem mindig sikerül. Ráadásul ott van még Artemis is. Vagyis, hogy pontosabb legyek, itt. Ha Asu nem licitált volna a nevemben, akkor most az ő oldalát erősítené a legendás fegyver.

spéci item effektek:
Artemisz
gyémánt mellvért
A Kaszás Rettegett Köpenye
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Enheriel Hétf. Szept. 14 2015, 16:47

22-es boss. S remélhetőleg nem Ren fogja szervezni, bár be kell valljam, legalább ezúttal tett arról, hogy ne verjük jól meg a közveszélyes önfejűsége miatt, hiszen senki se halt bele. Megnyugodtam aztán, mikor láttam, hogy a szervező Hinari, s hogy ismerősök is jöttek.
- Sziasztok!^^
- Üdv. - ott volt persze Tachi is, aki máris közeledett a zöld hajú kislányhoz. Csak azért vigyázzon, nehogy valaki félreértse, azt pedofilnak kiáltja ki, miközben-- Óh, úgy tűnik elkéstem, mert valaki már ráförmedt, hogy hagyja békén. Őt még nem láttam, milyen furcsa. O.o Ugyanakkor csodaszép volt az íja!^^ Biztosan egy vagyonba került, hogy átalakítsa a fegyvere kinézetét ilyen szépségűre. Tényleg, mi van, ha nem adj isten pedofilok is vannak a játékba, hogy kihasználhassák a játék előnyeit? O.O
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Halász Alex Kedd Szept. 15 2015, 11:18

felszerelések:
Statok lvl. 26:
Képességek az újak.


//Cearso és Tachi/Saya szálba belekontárkodtam Razz //

Az volt a nagy helyzet, hogy kellett. Úgy érezte, hogy fog kelleni és ő akart menni és ezt a legkomolyabban adta  a tudomására Hinarinak. A lány habozni látszott, de engedett. Most már jó ideje volt, hogy nem voltak fájdalomrohamok. Pihent volt, derűs, tele reménnyel és az új fegyverrel az oldalán, (alias a hátán) tele erővel és bizakodással. A hírek szerint nem lesz hosszú a játék. Vagy ők esnek ki, vagy a bosst ütik le. Gyorsan és precízen kellett működniük és ehhez a legjobb parancsnok természetesen az oldalán szálegyenesen ácsorgó Hinari volt. - Osu, Chan. Osu, Saya chan, Osu Kurokawa san, Osu,  Osu neked is Cearso Rolling Eyes - Köszönt az érkezőkre, és bár Tachi furcsán közeledett a vörös indikátorával volt céhtársa felé, ő maga nem érezte, hogy közbe kéne lépnie, mégis elhagyta a helyét Hinari mellől és közelebb lépett a pöttöm lányka felé. Cear azonban megelőzte, és sikeresen rájuk terelte a figyelmet. Botrány lesz mielőtt belépnek a terembe, hm... - Az ott az Artemis? - Esu fegyvere. Félrebillentve a fejét nézte a hármast. Mosolygott, nem véve tudomást a felcsattanásról. - Majd boss után szeretnék beszélni veled erről.- Kemény lett a hangja, de visszafogta magát. A srác zöld, de ez még nem jelenti azt, hogy ne tüntette volna el a barátját, vagy fenyegette volna meg valamivel az íjért. Ezért utálja  a legendásokat. Értelmetlenül kell mindenkinek. Megfogta Saya chan kezét, rámosolygott, és Hinari mellé vitte... mintha nem történt volna semmi. - Üdv Enheriel san. Smile
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Silver Kedd Szept. 15 2015, 21:03

Az előző harcot kihagytam. Úgy éreztem, nem lennék hasznára a csapatnak a particular skillsetemmel, egy olyan harcban legfeljebb bokszzsákként járulhattam volna hozzá a sikerhez. Ezt pedig méltatlannak és legfőképpen haszontalannak éreztem. Tanky vagyok, de ha már ott voltam, gyógyítani is szerettem volna. Vagy gyorsnak lenni és sebek tucatját ejteni a szörnyeken. Minden ilyesmit elvett volna tőlem ez az előző harc. A mostanin viszont úgy éreztem, lehetek useful, és jeleztem is Miss Hnarinak, hogy számíthat rám.
Vele együtt érkeztem én is, akár csak Little Miss Yuuki, vagy Mr. Fisherman, az új fiú, aki még számomra ismeretlen volt. És nem is volt könnyű megközelíteni, hiszen Miss Hinari lekötötte az összes figyelmét. Vagyis majdnem az összeset. Furcsállva néztem a szikrákat, melyek feszülten pattogtak a kis csoportosulás között.
- Hey, nekik meg mi bajuk lehet? - súgtam oda Little Miss Yuukinak a nagy kérdést, majd köhintettem egyet, és jó hangosan köszöntem mindenkinek. Szoktam az arcokat, még alig ismertem innen valakit, de néhányan beugrottak, hogy ott voltak a múltkor is. What a colorful company is this...

Szivárvány Köpeny
Silver
Silver
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 430
Join date : 2014. Aug. 13.

Karakterlap
Szint: 31
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Hinari Szer. Szept. 16 2015, 14:43


Valahogy nem volt kedvem a kialakuló szóváltással foglalkozni, meghát, fölösleges is lett volna: persze megértettem Cearsot, ha nem ismerte Tachibanát, nyilván védeni fogja tőle a céhtársát, ám nem hittem, hogy bármi baj lenne. Fél szemmel azért követtem az eseményeket, rácsodálkozva a tényre, hogy a Ran által annyira kedvelt fegyver Esutelnél volt az íjászfiú előtt… aggódón néztem Alt; ha rám pillantott, bátorítón mosolyogtam rá, s dőltem neki gyengéden, amikor visszaállt mellém. Vártunk. Még sokan nem voltak itt, az új fiú sem, s szokás szerint Ren is közel állt a késéshez. Persze nem volt baj. Addigis össze tudtam szedni kicsit a gondolataim.
- Semmi gond. : ) Megvan jópár statja, megy egy taktikai részlet is… habár nem lesz egyszerű. Nagyon nem – válaszoltam Channak a fejemet ingatva, s próbáltam visszaemlékezni, mire is utalhat a Trónok harcával… nem emlékeztem mindenre, bár egy halvány sejtésem azért volt. Közben érkeztek még, persze mindenkinek köszöntem, váltottunk pár szót, ahogy illik, s amikor elérkezettnek láttam az időt, előreléptem, megköszörülve a torkom, hogy rám figyeljenek.


Miután mindenki, aki akart, megjelent – ic a későket is bevárva:
Minden résztvevő olvassa el! Aki ic késett, az is!

- Először is, a csapat nevében szeretném megköszönni Yuukinak, hogy felfedezte és megosztotta velünk a bossterem koordinátáját, illetve Rennek is az előző harcot – igen, azt hiszem ezek érdemeltek pár szót. Mind a kettő. Még akkor is, ha eddig nemigen volt példa ilyesmire – Mielőtt azonban rátérünk a bossra, magáról a frontról és a frontosok együttműködéséről pár szó, ha már fel lett vetve a korábbiakban.
Komolyan, mintha beszédet mondanék. Sóhajtottam. Hogyan is kéne ezt elkezdeni?
- A lényeg, hogy odabent egy csapat vagyunk, és a harc sikeressége mindegyikünk érdeke. Nem szeretnék a harc közben ellentéteket látni, ráértek utána megbeszélni azokat – pillantottam itt elsősorban az újakra; a többiek már tisztában voltak ezzel, s reméltem, nekik nem mondtam semmi újat – Viszont. Ennél is feljebb kell lépnünk, ha tartani akarjuk a lépést: mint láthattátok az előző bossnál, tetemes mennyiségű item kellett a győzelemhez. Így Mirivel arra jutottunk, hogy ezeket együtt kell vállalnunk – ezeket és a burkok árát is. Az alapítványon keresztül beszerezzük a kellő itemeket, és az elhasználódott burkokat is onnan pótoljuk mindenkinek. A pénzalapba viszont mindenkinek be kell szállnia, aki jön bossolni – tartottam egy kis szünetet, tekintetem jelentőségteljesen hordozva végig a társaságon – Természetesen tudunk kölcsönt biztosítani, de ahhoz, hogy ne maradjunk potik, mérgek és kristályok nélkül, össze kell fognunk. Aki nem kíván maga is áldozni a kijutásért, tényleg menjen haza – mondtam ki, bár elég nehezen. De kellett. Ezt már nagyon.
- Innentől keményebb harcokra lehet számítani. Innentől nincs egyén, csak csapat – máshogy egyszerűen nem fog működni. Mindenki gondolkozzon el rajta, neki mi a fontosabb… aki pedig döntött, az döntésétől függően forduljon vissza, vagy maradjon itt – tettem hozzá. Legbelül szorongva vártam, mi fog történni, kívülről nyugodtan ácsorogtam a többiek előtt. Egyvalami azonban bizton ki fog derülni ebből: hogy ki az, aki tényleg csak a pontért jön, és ki az, aki valóban komolyan is gondolja. Őszintén reméltem, hogy utóbbiból többen lesznek.



KA, kérek 1 napot. Kérlek. Annyi elég lesz, hogy mindenki döntsön, de ez most fontos.
Részletek az ABA új funkcióiról és a pontos aranybeadásról a következő hsz-ben azoknak, akik maradtak, vagy legalábbis nem fordultak sarkon azonnal.

Szivárvány Köpeny
Lila Koponya Gyűrű
A Kaszás Félelmetes Öltözéke
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Tachibana Makoto Szer. Szept. 16 2015, 15:29

Rezzenéstelen arccal vettem tudomásul a felém reppenő kiáltást. A férfi, aki megjelent mellettünk, nem volt ismeretlen, azonban ezen a helyen és ebben az időben meglepő látvány volt. Felegyenesedtem, kényelmes mozdulattal, és a szemébe néztem.
- Nahát... megértem, ha nem bírod elviselni a jelenlétem, mert a kudarcaidra emlékeztetlek, de ugyan miért ne válthatnék néhány szót valakivel, akivel már egy ideje együtt harcolunk? Semmi közöd hozzá, mit teszünk, Cearso-kun :] - jelent meg egy halvány, de fölényes mosoly az arcomon - Egészen pontosan mivel is fokozom a feszültséget? Te vagy az, aki ok nélkül feszültté váltál. Lazíts, látod, máris túl sok figyelmet vontál magadra - biccentettem a szőke lovag felé, aki megint csak régen jelent meg köztünk, és a tekintete sok mindenről árulkodott. Ráadásul elvette a játékomat. Felsóhajtottam, és inkább Enherielhez sétáltam.
- Amit legutóbb említettem, az az ajánlat még áll. Azonban Szophie mostanában nem szeret emberek közé járni, szóval meg kell elégedj azzal, hogy legfeljebb te hozol magaddal valakit - mondtam, hogy aztán fél szemmel Hinari-chanra pillantsak, aki előhozakodott valami zöldséggel. Végül zsebre dugtam a kezeimet, és feléje fordultam.
- Hogyan döntitek el, kinek hiteleztek, és ha nincs elég pénz a kasszában, hogyan döntitek el, kinek adtok támogatást a burokhoz, és kinek nem? Nem szívesen pazarolnám a pénzemet olyanokra, akik csak akadályoznak a jelenlétükkel - kérdeztem hűvösen, majd provokatív módon Hinari-chan pincsijeire pillantottam. Voltak néhányan :]
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Saya Szer. Szept. 16 2015, 16:49

-Talán azt is teszem, talán nem.
A Hugi elvigyorodik, és még leplezni sem leplezi a megváltozott hangját, én már-már félek tőle, de persze ez én vagyok és nem ő, meg nem is a Tachibana, aki amúgy is piros, meg ugyan jófej és ilyesmi, mint a Hürrem, de azért az Anat figyelmeztetett, montjuk csak Tachi meg Hürrem az, akik pirosak és kedvelem is őket, azt hiszem. Aztán amikor jön a Cear is, akkor lelohad a mosoly az arcunkról, a Hugi által, és ismét lehajtja a fejét.
~Egyszer szeretnék én lenni itt, erre kisebbfajta pereputty csapódik ide. Miért nem akkor jönnek pattogni, mikor te vagy itt, és még élveznéd is, miért pont engem kell b*sztatni?~
Mert te vagy az érdekesebb Razz  Furán viselkedsz most, mert még utánozni sem próbálsz engem, persze, hogy felfigyelnek ránk Surprised
-Nincs semmi baj. Nyugi. Semmi feszültség. -szólal meg végül kissé kedvesebb hangon és még a kezét is felemeli, hogy lecsendesítse a Ceart is meg a Tachit is. -Fontosabb dolgunk is akad most a kakaskodásnál.
Ezzel ki is csusszan a szikla mögül, hogy jobban előrelépjen, és kissé a fejét is feljebb emeli, de azért takargatja úgy-ahogy a szemeit. Karba tett kézzel, lazán tartva az íjat hallgatja végig a Hinari-t, néha megcsóválva a fejét.
~Mi a ló szerszámáért kéne nekem fizetnem azt, ha valaki más béna? Anat megoldotta: már eleve senkit se engedett be burok nélkül. Aki nem tudja finanszírozni, az ne jöjjön! Na és esetleg jobb fegyverek meg páncélok? Az smafu? Lényegtelen? Az item meg a burok a király? Rendben, akkor vigyük végig az egész játékot T1-es felszerelésben, príma ötlet!~
Nyugii... Sad  Mondjuk pont neki ezt hiába mondom, nyitja is le a menüjét, és ahogy már látta, a Közös Tarisznyába be is pakol egy Mini Potiont, amit még a játék kezdetekor kaptunk, de még sosem használtuk fel.
-Én ennyit tudok beadni, tekintve, hogy a kezdési időponton kívül semmilyen infó nem volt sehol megadva, hogy most mire számítsunk. Legközelebb kéretik előbb szólni, hogy miket hozzunk, nem pedig utolsó utáni pillanatban közölni.


//Ha lesz Közös Tarisznya, bekerül egy Mini Poti (+5 HP)//
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Chancery Szer. Szept. 16 2015, 16:59

~Viselhető ezúttal a légkör. Eddig.~ -jegyzi meg Álom, lendületesen végigsöpörve farkát a földön ültében, sárga szemei hol erre, hol arra az emberre irányulnak. Persze a fülei mindvégig a Saya körül csoportosulók felé fordul elsősorban, de amíg ő nem érzi úgy, hogy eldurvulna a helyzet, én sem fogok közbeavatkozni, hiába szeretnék. Szerencsére mire elhatároznám, hogy én is odamegyek érdeklődni, a kislány egy határozott intéssel már le is zárja szinte, és elemezhetjük tovább a megjelenő kompániát.
Persze mindenkinek jutott szokás szerint köszönés, Alexnek külön az "osu", ha már ő is így fogadott, majd kezdődött a lényeg. Mikor Hinari előrelépett, én oldalazva a többiek közé vegyültem, hogy elsimítsam a legkisebb félreértést is esetleg, hogy bármi kiemelkedőbb közöm lenne a következő szavakhoz. Mondjuk ennek ellenére büszkeséggel töltött el ismét, hogy végre reális gondolkodás megnyilvánulásait hallhatom épp, egy darabig.
Nekem ugyan semmi problémám az ellen, hogy beadjak bármit is az alapítványnak (amiről mellesleg rendre elfeledkezem Embarassed  ), de a jelek szerint van, akinek ez nem igazán tetszik. Furcsállva látom a reakciókat, majd a dühöngő kislányhoz lépek és kissé lehajolok hozzá.
-Szerintem félreérted a lényeget. ^^ -mosolygok rá, de én nem látom az arcát.
Jobbnak látom, hogy, bár van ötletem és kérdésem is, még várok egy kicsit a folytatásra. Egyrészt a kérdéseim mind olyan keletűek, amik ráérnek később is :3
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Mirika Szer. Szept. 16 2015, 17:04

Idejönni az egy dolog volt, de nem tudom lerázni a hiányérzetet, ami minden egyes alkalommal elfog, mióta... Most is kifejezetten kedvetlen voltam, csak erőltettem egy mosolyt a fiúkra-lányokra, akik megérdemelték, és inkább túl akartam lenni ezen az egész szenvedésen, ami számomra mostanában a bossharc. Képtelen voltam ténylegesen motiválni magam, hiába papoltam folyton arról, hogy ki kell jutnunk, meg minden. Valahogy az egész annyira távolinak tűnt, és nem volt semmi kézzelfogható célom. Mintha valami robot lennék, aki csak csinálja, mert arra programozták be.
Csöndben, karba tett kézzel fagyoskodtam, míg a szervező beszélt, és nem tudtam nem arra gondolni, hogy nekem bezzeg sose köszöntek meg semmit. Fejembe vettem, hogy a 23-ast a kezembe veszem, hátha az segít, de nem tudtam eldönteni, hogy akkor ez most csak-azért-is-megmutatom érzést keltett bennem, vagy kedvetlenné tett. Ami meg az ötletet illeti, én kételkedtem benne, hogy működni fog, és ezt nem is rejtettem véka alá. Mármint most igen, mert franc se akarta azt az érzetet kelteni, hogy még mi is széthúzunk, csak úgy voltam vele, hogy nekem aztán mindegy. Én már az alapítványban is elveszítettem a hitemet. Meg majdnem minden másban is. Inkább csak megnyitottam a menümet, hogy átcuccoljak a közös tarisznyába, nem is akartam hallani, hogy kine milyen ellenvetései vannak, meg minden.

Spéci tárgyak:
- Gyémánt Mellvért
- Razonek Tüskéje

Közös Tarisznya:
[T3] 6x Területi Gyógyító Kristály
[T3] 2x Gyenge Copy Kristály
[T3] 4x Tisztító Kristály
[T3] 2x Késleltető Kristály
[T3] 2x Kirobbanó Gyógyító Kristály

[T2] 13x Nagy Potion
[T2] 4x Mobszorító Kristály
[T2] 3x Mobtépő Kristály
[T2] 2x Gyógyító Kristály
[T2] 1x Tövisgyökér Kristály
[T2] 2x Gyenge Elnyomó Méreg
[T2] 1x Overswitch Potion
[T2] 1x Lökés Kristály

[T1] 8x Gyenge anti-mob Kristály
[T1] 7x Vörös Bika Potion
[T1] 4x Gyenge Tisztító Kristály
[T1] 2x Pajzs Kristály
[T1] 2x Halvány Gyógyító Kristály
[T1] 1x Kis Potion
[T1] 1x Tükör Kristály
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Phobos Szer. Szept. 16 2015, 18:22


A közösség, melyben az öcsém néha megfordult: a front. Eleinte vegyes érzelmeket – a lehetőséget és a csalódottságot – plántált irántuk. A mag, ami gyümölcsöt hoz, a csoport, ami szabadulásért küzd. Egyértelmű volt, hogy Raven csakis azért küzdött, hogy kiszabadulhasson – hogy a kinti világban felébressze a mélyen szunnyadó emlékeket. Az ok elegendőnek bizonyult ahhoz, hogy ugyanúgy tegyek, mint ő. Ha menekültem is előle, de a felelősség szemlátomást az álmok földjén sem hagyott nyugodni.
Talán a végzet akarta azt, hogy olyasvalakivel találkozzak, aki közvetítőként segíthet. A felszerelésem nem éppen a szintmegtisztításra lett optimalizálva, hanem inkább a kazamata-tisztításra. Minden esetre Hoora segítőkész volt azzal, hogy értesítette Hinarit a szándékaimról, aki készségesen küldött nekem egy ideiglenes szettet. Hálával tartoztam a feltétlen bizalomért. Még Tant is meglepte a feltétel nélküli segítségnyújtás, pedig ő aztán végképp óvakodott a fronttól. Ki szerettem volna használni az alkalmat arra, hogy véleményét véglegesen megváltoztassam, de a táncos ifjú makacsul ragaszkodott ahhoz, amit vallott: egy ember nem döntheti meg a mérleget. A kíséretet is szinte azonnal visszautasította, ám kéz és lábtörést kívánt. Szükségem lesz rá…
Nem elsőként, de nem is utolsóként érkeztem oda, bár tény, így is feltűnést fog okozni az, amit a hátamon hordtam. Mivel előbb-utóbb úgy is észre fogják venni, nem is próbáltam köpenyemmel elpalástolni a kíváncsi szemek elől a Falánkot. A vércseppek szűnni nem kívánó jelensége magában szokatlan lehet, de ebben a világban vajon mi a szokott? Egyelőre távolabbról figyeltem azt a kis konfliktust, mely már az elején kibontakozóban volt. Mindnyájukat láttam már, „kissé” közvetettebb formában, ám nem óhajtottam közbeavatkozni… legalábbis egyelőre nem. Tisztes távolságban álltam meg, mialatt tekintetemmel azt a lányt kerestem, aki különösebb feltételek híján segítséget nyújtott nekem. A magyarázkodás persze halaszthatatlan volt, de… még nem álltam készen.


A felszerelés-kérdés még lerendezőben van, editelés várható. >< Bocs, ha nem reagáltam le mindent, így net nélkül elég necces mindenre figyelni...

Spéci tárgy: Falánk
Képesség: Sleeping Lion - Permanens képesség, mely az életzónák határain 15%-nyi értékkel módosít. Ebből adódóan a használó életpontja 65%-nál esik sárga zónába, illetve 25%-nál pirosba.

Phobos
Phobos
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 682
Join date : 2013. Sep. 15.

Karakterlap
Szint: 27
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Cearso Szer. Szept. 16 2015, 18:56

Csak egyszer győztél le tudomásom szerint.
Akartam üvölteni a srácra, de részben igaza volt. Majd Saya is nyugtatni próbált.
-Biztos nincs semmi baj?
Nem bírom azt a srácot, de ez nem jelenti azt, hogy ne vennék részt a küzdelemben. Mindenkire szükség lehet.
Ekkor valaki felismeri a kezembe vett fegyvert. Felnézek, és az egykori céhtársam néz felém.
-Ismered?
Kérdezem, egy kis meglepettséggel a hangomban. Persze, mintha Shu mondta volna, hogy Artes-es volt az előző tulajdonosa. Azt aki eladta, még véletlenül se sorolnám a birtokosok közé.
De a kérdés valójában nem is Alex-nek, hanem az Artemis-nek szólt. Persze biztos nem érteném a válaszát, ha válaszolna.
Majd végighallgatom a parancsnok javaslatát.
Érdekes. De előbb hallani kéne a részleteket.
Azért azokat az itemeket, amiket ide hasznosnak vélek én is bepakolgatok.
-Perpill csak ennyit adhatok, illetve Tier-váltáskor még előfordulhat, hogy nem mindig lesz nálam arany nagy mennyiségben.
Sosem értettem az arany harácsoló embereket. Nekem elég, ha minden megvan, ami kell.

Közös tarisznyába megy:
[T1]
1 db Vörös bika potion,
[T2]
1 db vastag tövisgyökér kristály.
1 db Lökés kristály
1 db gyógyító Kristály
1 db Nagy Poti (+40 hp)
1 db Haladó Csapat Sebzés Kristály
[T3]
Tisztító Potion,
Energia Potion.
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Szept. 17 2015, 07:02

Az előző boss elég kemény volt, és úgy érzem Ren egója ismét az egekben lesz, tekintve, hogy ismét ő last hitelte a boost. Bár ez csak szerencse, hisz nem lehettünk biztosak akkor még, hogy csak egyetlen hp-ja van. Mindenesetre ez nem tántorított el a következő alkalomtól sem, így amint tehettem megjelentem a 22. boss terme előtt, ahol már egy kisebb csapat össze is gyűlt. Hinari felszólalt, és különösebb bajom nem is volt a mondandójával. Nem nagyon használtam úgy semmire az aranyam nagy részét, bár mostanság nem megy annyira az üzlet, azért nem fogok belehalni, ha egy részét ki kell fizetnem a "boss-adónak". Már csak az a kérdés mennyi aranyra gondolt.

Spec tárgyak:
Nevelés Kesztyűje lvl8

Közös tarisznyába:
1x Vörös Bika Poti
1x Gyenge Tisztító kristály
2x Kis Potion (+20 HP)
5x Nagy Potion (+40 HP)
2x Gyógyító Kristály (Aktiválása után körönként 15 pontot gyógyít, három körön keresztül, így összesen 45-öt)
1x Páncélbőr Potion (ha az elkövetkezendő 3 kis körben átütik a páncélodat a negyedikben az első feléd intézett sebzés sebzés helyett annyi páncélt ad, amennyit sebezne)
2x Pajzs kristály
2x Gyenge Anti-boss Kristály (aktiválása után két körig felezi a célpont boss támadóerejét)
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Hayashi Yuichi Csüt. Szept. 17 2015, 21:56

Ideérni nem volt túl nehéz mutatvány, azért egy-két újjáéledő teremtmény még így is képes volt meglepni. A kellő életerő és páncél visszatöltés után betoppantam a kapu előtti tágasabb folyosó szakaszra. Üdvözöltem céhtársaim s a többieket, utána Hina közelében telepedtem le. A közel derékig érő kődarab megfelelő támasz volt, a sietség utáni kitartás visszatöltésre és a társaság is megfelelő. Egy darabig csak nézem, a feltörekvő új boss harcosokat és azokat is akikkel már oly rég járok ide, még mindig újonc vagyok többségük között. Az előző jeges förtelem árnyéka után most vajon mi vár ránk odabent?

Egy csapat építés sosem könnyű, horkanok fel az anyagi rész felhozatalára. Nem látják a fától az erdőt, pedig mindkettő zöld. - Támogatom - nézek Tachira - azért mert feljebb akarok jutni. Kijutni - fordultam el Tachitól. Egyértelmű hogy vörösként ő leginkább akadályozni akarja a kijutást, ezért is öl játékost. A bossok is ölnek, a szörnyek is és a többi ember is. Amíg vagyunk itt negyvenen, vagy kevesebben, vagy többen, akik eljövünk, addig igenis van értelme. Boss adó, ízleltem a szót, hisz eddig is ezt csináltuk, csak nem volt megnevezve, sőt! Eddig az számított, ki marad életben, ki volt a pajzsa kinek. Ez a lehetőség végre igazságot teremtene. - Akit feláldoznak a parancsnokok, már ha időben ki tudnak teleportálni akkor nekik lehetne gyűjteni közösen a burokra valót. A boss teremben működik a kristály, akkor miért ne használnánk? - kérdeztem azt aki hallotta és érdekelte.
Viszont megráztam a fejem, nem tudtam mit beadni erre a harcra, kimerültek tartalékaim. - Ez alkalommal nem tudok beadni semmit, sajnálom - hajtottam le a fejem. Amit farmoltam az kevés, és többnyire elvitte a sütizés és körséta Nioval. Azonban, a hang nem hagyott nyugodni, ami az egyik új srác irányából jött. Valahogy ismerős.


// egyedi item: Igazság rúna, Tachi jelenlétében a kard világít (harc módosító szerepe nincs)
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1491
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : JL Palota 2. emelet 4. ajtó

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Hinari Csüt. Szept. 17 2015, 22:20


- Úgy terveztük, hogy mindenkinek akinek igénye van rá és láthatólag tényleg nem futja neki, de egyszerre csak egy befizetésnyit és mindig csak a következő bossig – feleltem Tachibanának könnyeden – A kasszában meg mindig lesz elég pénz. Úgy gyűjtünk, ahogy fogy, kezdetnek mindenkitől 100 aranyat, aztán meglátjuk – tettem még hozzá, Saya mondatára enyhén feljebb emelve a szemöldököm: éppen azért gondolkoztam ilyesmiben, mert nem voltak beadások a közösbe. Mindenki jól megvolt, harcolt, de az itemutánpótlásról megfeledkezett. És tudtommal eddig a taktikát sem osztottuk meg mindenkivel előre… vajon direkt akar provokálni, hogy ilyen hangon szól hozzá? Sóhajtottam, a végén elmosolyodva, de feljebb is emelve a hangom, hogy minden jelenlévő hallja a közlendőmet:
- Persze az is jó megoldás lehet, hogy beosztjuk, ki milyen itemeket hozzon, és az aranyalap csak a burkokra meg a bossinfókra menne – az  utóbbit igaz az előbb el is felejtettem mondani, de annak amúgyis evidens volt, aki megértette a közös vállalás lényegét – Ki mit gondol? – néztem körbe, a mini potionos beadásra és a kislány többi szavára nem reagálva: most egy fontos harc előtt álltunk. Nem voltam hajlandó akárcsak egy kicsit is fokozni a feszültséget. Channak egy hálás pillantással köszöntem meg a mondatát, Yuichinak emellé még egy mosoly is járt a segítségért és az érvekért, ám észrevettem Miri kedvtelenségét is, s egy kicsit el is szomorodtam, őt nézve. Mindig jókedvű és vidám volt, most meg… persze meg tudtam érteni. Bátortalan biztatással mosolyogtam rá, csak a szemeimmel kérdezve, „jól vagy?” Közben Cearso és Ayani is adott be néhány itemet, s örültem neki, hogy ha más nem, legalább ennyi eredménye van a felszólalásomnak. Körbenéztem újra, próbálva megszámolni, mennyien vagyunk, amikor megláttam. Először csak a leeső vércseppeket; pillantásom lassan vándorolt át a fegyverre, majd az azt hordozó fiúra – aki a tőlem kapott felszerelésekben ácsorgott. Nyeltem egyet. Zöld volt, és Hoora közbenjárt az ügyében. Úgy intéztem, hogy egy másodpercre találkozzon a tekintetünk, ezzel követeltem némi magyarázatot tőle, lehetőleg minél hamarabb. De nem voltam rosszindulatú. Ellenben Alex kezét megszorítottam, s ha ő is észrevette, alig láthatóan húztam vissza, megakadályozva, hogy rögtön a srácnak támadjon.
- Majd később. A harc után. Kérlek – suttogtam kétségbeesetten, ám ahogyan páromról újra az idegenre siklottam, megkeményedett az arcom. Hoora nem szólt erről. Reméltem, hogy Phobos fog, még mielőtt a volt Artesesek és Miri közbeszólnak, végleg felborítva az oly kényesen ügyelt egyensúlyt ezen fontos harc előtt.


--- ic miután lenyugodtak az újításos és a Falánkos indulatok ---

- Nos, a bossról. Mokkrer körönként 5 Jégcsontvázat hív elő, akik nagyjából 10 körüli sebzéssel rendelkeznek, de a boss halálával el is tűnnek ők is. Éppen ezért, nem fogunk foglalkozni velük, esetleg egy Tövisgyökér Kristályt használunk, hátha… meg szóljon, akinek Gyémánt Mellvértje van – bár Miriről tudtam hogy van neki, de fogalmam sem volt, ki mit szerzett be az előző harc óta – érintettem meg a biztonságot adó vértem, mely a legújabb T4es páncél kinézetét viselte - Viszont a területi heal el fog kelleni, és a gyógyítás is. Még nem tudjuk, hogyan és kit támadnak – pillantottam Chanra és Ayanira, mint ebben járatos kulcsemberek – Emellett a minél nagyobb sebzés is, minél kevesebb idő alatt.
- Ami a statokat illeti, a boss fegyverkezelése 30, az ereje 14, a gyorsasága 35, a speciális képessége pedig 20. Akinek egy gyors felszereléscsere javítana az arányain, az tegye meg még most – mondtam, beharapva ajkaim: Saya mondata járt a fejemben. Lehet innentől tényleg ésszerűbb lenne legalább a statokat és a harc fő motívumait közzé tenni, hogy mindenki felkészülten érkezhessen.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Mirika Csüt. Szept. 17 2015, 22:51

Talán pont annak köszönhetem, hogy szándékosan eltereltem a figyelmemet. Így muszáj volt másfelé néznem, szórakozottan elmerülni az arcok között, legyenek azok ismertek vagy ismeretlenek. Azért Hinarival is összeakadt a tekintetem, és egy halvány, de üres mosollyal jeleztem, hogy nem kell velem foglalkoznia. Persze ez így hülyeség volt, mert nagyon is igényeltem, hogy foglalkozzanak velem, csak én sose kértem a segítséget, hanem vártam, hogy adják. És most, ez a pillanat volt az, amikor a létező legnagyobb hiba volt, hogy nem volt mellettem senki, hogy lefogjon. Az újdonság ereje vonzotta a tekintetem, és bár a figura maga csak egy nyeszlett fazon volt, amit a hátán cipelt, az minden józanságot kivert a fejemből egy pillanat alatt. Önkéntelenül mozdultam meg, a lassabb játékosok legfeljebb az apró alakom suhanását és egy villanást láthattak. Ez utóbbi volt a késem, melyet a férfi torkának szegeztem. Különös, hideg massza terjedt szét a bensőmben. Szokatlan volt, de mégis ismerős. Az álmaimban éreztem már ilyet. Még akkor, amikor rászoktam a nyalókázásra. Aztán azok a rémálmok eltűntek, most viszont a déjá vu valósággal arcul csapott.
- Hol szerezted ezt a fegyvert? - sziszegtem, és ha én álltam volna magammal szemben, biztosan megrémülök a hangomtól, vagy a szememben tükröződő hideg pillantástól. Baromság volt azt feltételezni, hogy a srác majd azt mondja, hogy megölt érte valakit, és bármit válaszol, nincs rá mód, hogy meggyőzzön, ahogy nincs bizonyíték az ellenkezőjére sem. Nem tehettem semmit, de én mégis úgy éreztem, hogy tennem kell valamit. És én tettre kész is voltam, teljesen.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Hinari Csüt. Szept. 17 2015, 23:22


- Mirika balra! Siess!
Odakaptam a fejem. Egy fél pillanattal történt később, minthogy megszorítottam volna Alex kezét. Nem is kellett gondolkoznom, hogy aktiváljam-e a fényt: a Katana ilyen hangszínű felszólalása mindig vészhelyzetet jelentett, nem volt szükség rá, hogy magam is felmérjem a helyzetet. A sietség mindig az odaérést, a futás a menekülést vagy a hárítást jelentette. A lány gyors volt, láttam kezében a penge villanását, ám a körülöttem állók tömege lelassított, időt veszítettem a kitérésekkel. Közben a fogaimat csikorgattam: nem lehet ennyire ostoba! Hosszan fújtam ki a levegőt, ahogy Miri végül megállította fegyverét, éppencsak beelőzve engem. Tenyerem ugyanúgy ott volt a markolaton, ahogy eddig, ám nem markoltam rá és ki sem húztam a kardot egy kicsit sem: nem, őellene nem. Sóhajtottam, szomorúan és együttérzőn, és ha Miri látott a szeme sarkából, megráztam a fejem.
- Igen, ezt sokan szeretnénk tudni - néztem a harcosra komoran - De nem így - tettem hozzá, s gyengéden rátettem kezem a lány karjára, elhúzva a fiú torkától a reá szegezett kést - mindezt persze csak akkor, ha Miri maga is engedte, s a fiú sem tett eddig ellene semmit: erőhöz nem kívántam folyamodni most.
- Valószínű meg fogja magyarázni. Adjunk neki egy esélyt - mondtam még, fanyar szelídséggel pillantva a lányra, ám fürkészőn és egy kissé hűvösen nézve végig a fiún, Miri mellett és oldalán állva, feszülten, de azért reménykedve egy jobb folytatásban: innentől a harcoson múlott minden. S én hiába nem akartam a boss előtt indulatokat, Mirika hirtelen hevessége megijesztett: nem tudtam, mit akar tenni és mikor, és egyáltalán nem voltam biztos benne, hogy meg tudom akadályozni, ha meggondolatlanul akarna mozdulni újra...
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Szept. 17 2015, 23:45

Érdekes dolgokra érkezem meg a boss termének ajtaja elé… ezért is éri meg mindig az utolsó percekben megérkezni… akkor nem untat a sok bla-bla, helyette nézem ahogy ezek egymásnak ugranak \o/ De persze ez sosem történik meg, mert egyesek leállítják őket… csak tudnám miért. Jobb ha kiadják magukból harc előtt a feszkót, mintsem magukban tartva mérgelődjenek végig Rolling Eyes
Hinari-chan is előállt egy érdekes ötlettel, de baromira rosszul adja elő magát… meglátszik, hogy nem neki  való ez Suspect Már-már megszólalnék, amikor Miri-chan egy ismeretlenre akar támadni… de nem teszi meg, csak „kakaskodik” lány létére >.>
- Most köpted arcon a barátnődet – nevetek fel hangosan.. pont arról papol az egyik törpe, hogy peace meg minden, erre a kisebbik törpe meg az ellenkezőjét teszi… na ez a nem mindegy, hehehe…
~Mi olyan mulatságos? ~ kérdezi a a főnixem rám meredve.. nem nagyon érti a helyzetet, ő csak sok beszélő valakit lát, szerintem nem is figyel rájuk.
- Semmi-semmi – letörlöm a nevetéstől kifakadt két-három könnycseppet.  Figyelem tovább a műsort. Kezdem érteni, hogy amiről van szó, de a reakciókat nem annyira.
~ Azzal esélyt adtok a menekülésre is. Engedjétek el és kérdéseitek megválaszolatlanok maradnak. ~  hírtelen megjelenik Zarbeit. facepalm
- Urusai – máskor csak előjön és szellemkedik, de meg sem szólal, bezzeg mikor ébredezik a darkside, akkor egyből beszédes lesz… keveri a kakit >.>
- Nem hinném, hogy magyarázkodnia kellene. Nektek pedig nincs jogotok őt faggatni…. főleg nem ebben a stílusban Rolling Eyes -  nem akarom én bevédeni a gyereket, de hát zöld az indikátora, meg minden, ezek a törpék meg itt nagymenőznek… akaratlanul is meg kellett szólalnom Rolling Eyes
- Amúgy lenne pár kérdésem ezzel a bossadóval kapcsolatban – jah, lenne pár, de hiába kérdeznék, ha nem figyelnének rám, mert egymást szuggerálják. Aacélmadárkám vigyázba vágva magát áll mellettem, míg Zarbeit Miri-chanra összpontosítja a figyelmét….
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Csüt. Szept. 17 2015, 23:59

Eléggé el voltam mélázva így Silver senpai kérdése eléggé hirtelen ért és első reakcióként csupán körbepillantottam, hogy egyáltalán ki szólított meg.
- Tessék? – Kérdezek vissza de mire elhagyja a számat már be is ugrik mi volt a kérdés. – Ja… ő… nem tudom… fogalmam sincs, nem nagyon ismerem őket. – Na jó az íjászt igen, valamelyest. A lányt és a gyilkost már kevésbé. Miért van ő itt egyáltalán? Elgondolkodtam rajta, hogy kérdőre vonjam de az események meggátoltak. Nagyon reagálni nem tudtam és mire léphettem volna Onee-chan már félig meddig kézbe is vette a dolgot.
- Biztos csak valami félreértésről van szó. – Csatlakozom hozzájuk, szorosan szerencsétlen fiú mellé állva, igyekezve bepréselni magam közéjük, hogy ha kell védeni tudjam őt. – Amúgy miért ennyire fontos az a fegyver? – Pillantok kérdően Onee-chanra, mert igazából fogalmam sincs mire fel ez az agresszív fellépés de azt nem engedhetem, hogy csak így neki essenek az embernek.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Tetsuko Jin Pént. Szept. 18 2015, 00:09

Módfelett restellem azt, hogy megint késve érkezem egy újabb fontos boss ütközetre. szerencsémre Hinari-san megvár mindenkit,  köztük engem is. Kissé szaporán veszem a levegőt pár pillanatig érkezésem után, eléggé kapkodósra sikeredett a mai napom.  
Időközben fény derül Hinari-san türelmének okára is… közölni valója van minden jelenlévő frontharcossal. 
- Teljesen egyetértek Hinari-sannal. A bossharcoek egyre nehezebbek lesznek, korábbi módszereink pedig kevésbé hatékonyak. változtatnunk kellene az említett irányba – adok hangot saját véleményemnek is a többiek után. Részemről csupán ennyi… véleményeztem, most meghallgatom a többieket.
Pár pillanattal később azonban rémisztő történések zajlanak le előttem. Hitetlenkedve pillantok Mirika-sanra, majd az ismeretlen fiatalemberre.  Úgy döntök, hogy kimaradok ebből az egészből. Túl keveset tudok, mindössze annyit, amennyit szemem látott az imént, az pedig könnyen csalóka lehet. Legalább annyira hiszek az őszinte magyarázatoknak, mint egyetlen ép szememnek. Némán nézem hát, mi történik és reményeden egy békés végkimenetelben
Tetsuko Jin
Tetsuko Jin
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 542
Join date : 2012. Dec. 24.

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Ozirisz Pént. Szept. 18 2015, 01:33

Mint a medve amikor kibújik a barlangjából a hosszú alvás után, úgy az elmúlt hónapok tétlensége után ismét visszatértem. Eleget lustálkodtam már, ideje ismét tenni valamit. És ahogy az lenni szokott, a helyzet hozta is a lehetőséget, és mint megtudtam, Hinari a mai napra szervezte a bossharcot. Elindultam a megadott helyszínre, és hát.. valószínűleg megcsúsztam, mert már a jónép ott gyülekezett...
Hinari épp a késve érkezőket várta még be, majd ahogy az utolsók közt bepottyantam én is, utána alig pár másodpercre el is kezdte a beszédet. A frontos csapat összekovácsolásához jelentős lépéseket tett meg. Avagy az összetartás, az egység, a közös érdek, és persze az anyagi terhek megosztása. Határozottan jó ötlet, és egyfelől elgondolkodtatja a jónépet, hogy tényleg akar-e bossolni, másfelől pedig hozzásegít a könnyebb harcokhoz, avagy ha van minden, mint a búcsúban, akkor nagyobb az esély a sikerre.
Csak megálltam hátul, és onnan figyeltem az eseményeket. Nem akartam túl feltűnő lenni, sem pedig az időközben kialakult konfliktusba belekeveredni az igazság, vagy egyáltalán a konfliktus forrásának ismerete nélkül. Majd ahogy lecsillapodtak a kedélyek, odasétáltam az itt megjelent céhtársaimhoz.
- Szép beszéd volt és csak így tovább! - mondtam Hinarinak. - Nem lesz egy könnyű harc, és a későbbiekben csak nehezebbekre számíthatunk. Előbb-utóbb eljutunk arra a szintre, ahol már nem a pontok és az itemek fognak számítani, hanem az együttműködés, az összhang, és a szervezettség... A másik témával kapcsolatban pedig, szerintem jó ötlet, támogatom.
Majd vártam az indulást, és kíváncsi voltam, hogy vajon mi fog ránk várni odabenn...


// speckó tárgy: Lángoló Nodachi - 1/6 esély 6 tűzsebzésre
Ozirisz
Ozirisz
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 2125
Join date : 2013. Jun. 10.
Age : 36
Tartózkodási hely : Házi karanténban Yurihimével :3

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://ozirisz.xyz/

Vissza az elejére Go down

[22. boss] 2. próba Empty Re: [22. boss] 2. próba

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.