Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hikaru pályázatok

2 posters

Go down

Hikaru pályázatok Empty Hikaru pályázatok

Témanyitás by Hikaru Csüt. Aug. 06 2015, 00:35

Téma: Képességcsere

Régi:

Spoiler:

Új:

Dark Ritual: Timewalk (Sötét Rituálé: Időséta)
Lehűlési idő: 5 kör
Típus: aktív
Cselekvéspont: szint fele
Hatás: egy körrel korábbi állapot visszaállítása
Aktiválás: nincs, gondolati úton aktiválható
Animáció: egy óra jelenik meg a célpont felett, a mutatója gyorsan pörög visszafele egy-két másodpercig (sikertelen használat esetén az óra megjelenik a célpont feje felett, azután füstté válik és eltűnik)

A képesség sikeres aktiválás esetén visszaállítja a célpont egy körrel korábbi állapotát: ugyanannyi élete, cselekvéspontja, páncélja lesz, ugyanazok a képességek, mérgek, potionok, kristályok fognak rá hatni, a képességei lehűlési ideje az előző körire ugrik. A képesség aktiválható akkor is, ha a játékos bénítás vagy elkábítás alatt áll, önmagán használva a képességet ezek el is távolíthatók, ha újonnan kerültek rá.
Ha a képességet támadás előtt használják, a célpont az előző köre elejére, ha utána, az előző köre végére kerül.

Korlátok:
- Nincs lehetőség a pozitív és negatív hatások megkülönböztetésére sem ellenfélnél, sem szövetségesnél. A képesség a célponton mindent visszaállít a korábbi állapotra.
- A képesség nem hozza vissza a halottakat. Akinek lenullázódik az élete, már nem választható célpontnak, még akkor sem, ha a valóságban még él (tehát még pánikol például).
- A képesség nem befolyásolja a felszerelést, aranyat. A célpont inventoryjához nem nyúl, nem adja vissza a fél perce elköltött pénzt neki. Az elhasznált potion, méreg, kristály elhasznált marad, legfeljebb a hatása kapható meg újra (vissza lehet menni olyan időre, amikor még a méreg a pengén volt vagy még hatott a kristály).
- A célpont emlékei, megjelenése, pozíciója nem változik, ez kizárólag a pontozására hat (kivételt képeznek az elvesztett testrészek, arra hat a képesség).
- Az állatidomár és a pet azonos célpont, nincs lehetőség őket külön-külön kezelni (aktiválás esetén mindkettejük felett megjelenik az óra).
- Bizonyos npc-k, mobok, bossok és bizonyos képességeik immúnisak lehetnek erre a képességre, rajtuk használva az sikertelen, játékoson használva a képességük túléli az idősétát.
- A képesség nem befolyásolja önmaga lehűlési idejét (más képességekét igen).
- Lopakodásban nem pörög a lehűlési idő (nem lehet lopakodásból támadni és visszamenni újra és újra).


Segítség kell!

A vámpírokat egy titokzatos kór támadta meg, a fajunk a kihalás szélére hullott. Csak te segíthetsz! Segíts elpusztítani a kórságot, és gazdagon megjutalmazlak.

Marcus Crassus vámpír herceg


Körülnézek, hogy mi lehet az oka annak, hogy kidobta nekem az üzenetet, a küldetést a rendszer, de nem látom okát. A tizenegyedik szint egyik elhagyottabb, erdős-ködös részén vagyok, biztos az lehet az oka, hogy beléptem egy területre. Úgy tűnik, mégis kifizetődő volt az, hogy eljöttem felfedezni, frissíteni a térképem. Egy kattintással elfogadom a küldetést.
A térképem azonnal jelzi a lejáratot a föld alatt, egy nagy fa alatt, ahol egy ódon kőajtó bújik meg. Talán félre sem tudnám tolni, ha nincs a páncélom, de a súlyemelésnek köszönhetően simán kinyitom a kripta ajtaját. Gáz eleve, hogy kézzel kell betolni, jobb lenne, ha be tudnám lőni force lightninggal, de hát ez van.
Egy szűk, fáklyákkal megvilágított folyosón haladok végig óvatosan, de már az első kanyarnál kiszúrok négy mobot a folyosó végén: négy vékony, sovány, sápadt, embernek tűnő alakot baseball szettben. Két férfi, két nő, a két férfi felett az "Elfajzott Vámpír," a nő felett a "Fertőzött Vámpír" felirat lebeg. Lassan feléjük indulok, és kihúzom a kardom, amire válaszként a két fertőzött kihúz egy baseball ütőt, a fal mellett álló ládából, a két elfajzott pedig kivesz két labdát. Sóhajtok egyet, ahogy lassan beugrik, honnan lopta Kayaba Akihiko ezt a küldetésötletet.
Két gyors támadással kiiktatom az első baseballütős vámpírt, az elsővel eltöröm az ütőt, a másodikkal lecsapom a fejét. Nem okoz gondot kitérni a másik vámpír elől sem, aki nem kifejezetten lassú, de nem érhet fel egy olyan erős ellenfélhez, mint én. Már a két nőre koncentrálok, miközben a hátába állítom a kardot, úgyhogy el tudom kerülni a magas láblendítéssel felém dobott labdákat, és néhány gyors mozdulattal elbánok velük is.
Ahogy haladok befelé, és mindössze néhány mozdulattal kiiktatom a vámpírokat, vagy miket, kezdem úgy érezni, hogy ez a küldetés bizony nem az én kaliberemre lett tervezve. Főleg, hogy loot sem nagyon akar jövögetni sajnos. Lehet, hogy valami alacsonyabb szintűnek szánták, de már mindegy, benyúltam, mert megtehetem.
Elérek egy liftet, amit gyorsan csörlőzni kezdek, csak néha állok meg kifújni magam- illetve, regenerálni a csp-m. Kezdek én is begolyózni, hogy ezt fáradtságnak hiszem. Nem vagyok fáradt, a testem már évek óta nem mozdult, a tudatom az csak, ami nyugtalan, mint egy sith szelleme. Sok barom meg elhiszi, hogy ez a valóság, az életpont elvesztése tényleg fáj, tényleg ők a jó harcosok, nem a pontozásuk jó csak, tényleg számít valamit, amit itt elérnek. Ők kint ugyanúgy senkik lesznek, én viszont csak a testi erőm egy részét, és valószínű a teniszkarrierem bukom be. Bár ha nem, akkor bekerülök a történelembe.
Elég sokáig csörlőzök, mire felérek jó magasra, legalább negyven méterre a felszíntől. Arra számítok, hogy valami véres szoba fogad majd, fordított keresztekkel meg darkos cuccokkal, de amikor benyitok, egy napfényes trónterem fogad, zongorákkal, diplomákkal a falon, meg ilyen hülyeségek. A trónon pedig ott ül a boss.





Hikaru pályázatok 995036_1365807544980_323_400
Gróf Edward Sparkling
Megerőszakolt Vámpír






Egy mosollyal nyugtázom, hogy ennek legalább normál vörös indikátora van, de rosszul leszek rögtön, amikor a boss feláll a trónjáról, ledobja az ingét, és a csoffadt testével kisétál a napfényre, ahol csillámlani kezd. A látvány annyira megzavar, hogy csak pár másodperc múlva veszem észre a kardját, amit lefelé tart, és aminek egy bazi nagy nagyító van a markolatára szerelve.
- Ez vagyok én.- ha nem lenne ennyire feltápozva a gyorsaságom, nem tudom, hogy időben reagáltam volna, de így sikerült felkapnom magam elé a kardot. A csillámizéről visszaverődő napsugarat a kardjára szerelt nagyítóval egyenesen rám koncentrálta, és hátrébb dobott  a falnak még úgy is, hogy a kardomat beraktam az útjába, és blokkoltam a nagy részét.
Még a védés ellenére is megeresztek egy kisípolt káromkodást, mert így is elkezd lefelé pörögni a hp-m a hősugártól. Másodpercek alatt megeszi a páncélom, és nem tervez lassulni, engem pedig odanyom a falhoz. Talán fel is adnám most magamban, ha hajlandó lennék elfogadni, hogy egy buzpír öl meg. Egy pillanatra leengedem a kardom, hogy két kézzel tudjak lökni, így sárgában jövök ki, de tudok futni tovább.
Ha nem lenne a gyorsaságom és az akrobatikám, tuti kinyírna, de így ki tudok téregetni a hősugár elől, támadni viszont nem tudok, túl közel kéne mennem. De szerencsére, a felsőbbrendű intelligenciámmal találok megoldást: az igazi vámpír ellen el kéne húzni a függönyt. A csillámpír ellen viszont vissza. Elkezdem behúzogatni a nagy, fekete függönyöket, amikkel mintha gyengülne is a hősugár. A csillámtűz épp akkor kapna el, és alszik ki, amikor az utolsó függönyt is behúzom. Elégedett vigyorral fordulok az elfajzott felé. Megpróbál még közelharcolni, de abban superior vagyok, gyorsan lenyomom a nyomit. Éppen az utolsó pixeldarabok párolognak, amikor beszáll egy fekete denevér, és felveszi egy öreg magas férfi alakját, magas nyakú gallérban.
- Köszönöm, hogy megmentetted fajunk a szégyentől, halandó. Jutalmad nem marad el.

1. Jutalom: 150 xp és 500 arany. VÁLASZT
2. Jutalom: Egy véletlenszerű T2-es ritka tárgy. VÁLASZT
3. Jutalom: Egy új, egyedi képesség. VÁLASZT


Hosszan végiggondolom, melyiket szeretném, mert mindhárom szimpi. Az arany és az xp fontos, hogy minél előbb legyek Dark Lord, de a T2-es tárgy szintén ilyen. Viszont a képesség egyedi, és gondolom, ez a küldetés egyszeri alkalom volt. Rákattolok a hármasra az ujjammal, és átugrom a figyelmeztetést, ami a képességtörlődésre vonatkozik. Bármelyiket gyorsan meg tudom tanulni újra, ha kell, és nem szimpi.

- Legyen hát, halandó. Megtanítalak téged egyik legtitkosabb képességemre.- megérinti a homlokom, amitől egy pillanatra nem látok mást, csak kavargó sötétséget, és érzem, hogy valami változik. Mintha az elmém kivetülését átlegózná valaki. Azután vége lesz, amilyen hirtelen történt, engem visszateleportálnak oda, ahonnan jöttem, és természetesen megkapom az új képességemet.

_________________
Adatlap
Hikaru
Hikaru
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 131
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakterlap
Szint: 22
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Hikaru pályázatok Empty Re: Hikaru pályázatok

Témanyitás by Cardinal Hétf. Aug. 10 2015, 14:23

facepalm

Elfogadom a pályázatot facepalm
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.