Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

+3
Chancery
Maria Gonzalez
Danieru
7 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Vas. Május 14 2017, 11:22

Szerencsédre kutyával most nem találkozol. Valószínűleg másik oldalon őrjáratozik, így gond nélkül bejutsz egy szobába, ahonnan a morzehang jön. A búgás forrását sajnos nem találod meg, de a másikét igen: egy régimódi rádióból jön. Az asztalon pedig van papír s ceruza. Valami oknál fogva fogod, s a morze jeleket elkezded leírni. Az eredmény a végére így néz ki:

· · — — —
— — — · ·
· · · — —
· · · · ·

Észreveszed, hogy folyamatosan csak ezeket a jeleket adja le a rádió. Az asztalon hever egy kézi rádió is, amit magadhoz vehetsz, ha úgy szeretnéd.
Ha szerencséd van, ebben a szobában talán találsz valami nyomot a morze jelekre.

_________________
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Csüt. Május 25 2017, 11:01

Ahogy ezelőtt is egyszer, résnyire nyitom az ajtót, beslisszanok, és ahogy Álom is bent van, már csukom is magam mögött mindazt, ami elzárja a külvilágot tőlünk. A vadmacska füleit hátracsapva, rosszalló pillantásokat vetve a furcsa szerkezetre bemenekül egy doboz mögé, szinte teljesen eltűnik előlem, csak a hátát látom egy nagyon kicsit, hogy jelezze, itt van épségben, csak épp próbál megnyugvást találni a hang elől.
-Oké, most már tuti, ez morze lesz. -jegyzem meg, immár inkább magamnak, mikor alaposabban megnézem magamnak a rádiót. Hogy őszinte legyek, nekem iszonyúan kínainak tetszik mindaz, amit hallok belőle, köze sincs az SOS-hez, amit amúgy is a Titanic-ból tanultam meg. A sok kattogás és sípolás eleinte semmit nem mond nekem, azt, hogy ismétlődik, szintén elég nehezen ismerem fel.
-Na, lássunk akkor itt is munkához!

Számomra nem épp két perc, mire lepöttyözöm és vonalkázom a jelet, de sikerült valamit alkotnom, ám itt meg is áll a tudományom. Nem, nem tudom fejből a morze ábécét, és most olyan jó lenne, ha valaki ismerné... vajon azok, akik kiestek az elején, a sok új játékos, egyikük vajon tudott volna itt segíteni, ha eljut idáig? Fene beléd, te mondvacsinált Király...
A kézi rádiót egyenlőre nem tudom hova tenni, már elméleti síkon, de a rendszer engedi, hogy elrakhassam rögtönzött inventorymban, így meg is teszem, valószínűleg jól jöhet később, bár a két emblémával sem tudtam még mit kezdeni, nem beszélve több vacakról. Remélem, az emblémák majd a legvégén egy ajtó nyitásánál segítségemre lesznek, addig nem tudok mást tenni, mint hurcolni magammal, és remélhetőleg nem valami sokat segítő, titkos akármit nyitottak volna még az egész kazamata legelején. Eleve remélem, hogy nem hagytam ki semmit, mire elkezdtem volna rajzolni a rögtönzött térképemet. A pontozott-vonalkázott papírt az asztal közepén hagyom, és felkelek a rozoga székről, hogy egy nyújtózkodást követően nekiálljak keresgélni.
-Ha ez egy ilyen jeladó szoba, akkor csak van itt valahol valami segédféleség a morzehoz. -mormogom magamban. Álomkelő meg se moccan a doboz mögött, valszeg a füleit lelapítva próbál nyugalmat erőltetni magára. Macska, ő élesebben hallja az ilyen hangokat, mint én. -Kétlem, hogy itt mindig vérprofik lettek volna, akik fejből tudják. Kell lennie valami szótárnak, vagy feljegyzésnek, vagy ilyesmi. >.>

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Cardinal Szomb. Jún. 24 2017, 16:53

Joey...?
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Jún. 27 2017, 23:01

//Bocsi a késést!

Hamarosan egy sárgult papíron megtalálod az egyik polcon lévő doboz alól kilógva a morze abc-t, ami így néz ki:

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Depositphotos_127524146-stock-illustration-international-morse-code-alphabet

Nincs más tenni valód, szóval ki lehet menni, persze óvatosan a kutya miatt. De az bizony túl közel van, hogy kikerüld. Morog is feléd, majd szimatolni kezd a levegőbe, s boldog lihegésbe kezd, s ugrálni kezd kicsit, mintha valaki kaját hozott volna neki. Eszedbe jut, hogy van nálad marhahús. Talán azt érezte meg. Egy darabot el is dobsz messze, mire a kutya odamegy, s elkezdi rágni. Most van esélyed elslisszolni mellette, mert nem mordul rád, meg Álomra, mikor elmentek mellette (de ha lehet, a marhahúst ne próbáld elvenni tőle Very Happy). Ahogy mentek a folyóson, hirtelen recseg a rádió, majd egy számodra ismerős hang szólal meg:
- Szép napot, szép napot! Remélem a kutyik nem ettek meg, s a kódot nem a levegőnek küldtem el! :3
A távolban meglátsz valamit. Ha használod a tüzet, látod, hogy a távolban fémesen csillog.

Invertory tartalma (az aláhúzott az új item):
5x Kavics
5x Széndarab
3x Kötél
1x Bot
1x Fekvő Őz Medál
1x Hattyúpár Medál
1x Csákány
13x Madzag
2x Szárított Marhahús
1x Rádió
1x Morze jelmagyarázat


Elhasználtál:
1x Szárított Marhahús

_________________
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Vas. Júl. 02 2017, 11:16

-Volt egy kutyám, úgy hívták, hogy BINGÓÓ! -imitálom Jim Carry híres mondatát valamelyik filmjéből, ahogy kezembe kerül a papír, és óvatosan, nehogy szétessen az asztalhoz viszem és leterítem a saját jegyzetem mellé. Első látásra többféle variációt is ki tudok hozni belőle, attól függően, hogy akarom szétszedni a jeleket, szóval ehh, ellenőrzöm, hogy a szék még elég strapabíró-e, aztán leülök és egy újabb papíron elkezdek alkotni. Mivel a betűk terén nem nagyon lehet semmi épkézlábat összehozni, a számokra pillantok, és a következőt sikerül kisilabizálnom:
2, 8, 3, 5.
Valószínűleg egy kód lehet. Elteszek minden papírt, a jelmagyarázatot, a jelet magát és a számsort, majd Álomhoz lépek a sarokba és megsimogatom a hátát.
-Mehetünk. Bocsi, hogy el kellett viselned ezt.
~Ha cserébe hamarosan kijutunk innen, akkor semmi gond. Máskülönben tartozol nekem ezért egy raklapnyi tonhallal.~
-Megértettem. -mosolyodtam el, majd gyorsan az ajtóhoz szaladtunk és kiléptünk a számára igen csak zavaró szobából. A sietségnek csak egy ára volt: a kutyáról teljesen el is feledkeztem.
-Ajjaj...
Álomkelő fújtatva, a bundáját égnek meresztve harci állásba áll, hogy azonnal ugorhasson, ha a kutya támadni készülne, de ő is döbbenten abbahagyja a morgást, mikor amaz támadás helyett nekiáll játékos pörgésbe-forgásba. Ennek oka az, hogy a kezemben, mosolyogva, ott lóg az egyik marhahús.
-Naa, kinek hoztam ezt? -gügyögőm a kutya felé, ide-oda lóbálva a husit. -Jó kutya vagy, nem igaz, drága? Tessék, jóétvágyat :3 -azzal elhajítom a husit, és boldogan figyelem, ahogy egyből ráharap.
Így már nem is tűnnek olyan félelmetesnek. Álomkelő a földre lapulva kúszik el, amíg nem kerülünk a kutya látótávolságán kívülre, én viszont bátran lépdelek. Van még husim, ha jönne szembe kutya, és nem is tudom... ez a kis közjáték kicsit felbátorított.
Egész addig, amíg meg nem szólal a rádió.
Megtorpanok, a szívem hirtelen a torkomban kezd dobogni, ahogy gyorsan előkapom és két kézre fogva hallgatom. Kicsit tényleg ismerős, hallottam már valahol, de hogy pontosan ki lehet, az még nem ugrik be. Keresem, van-e valamilyen gomb a készüléken, amit lenyomva tudok neki válaszolni, máskülönben egyszerűen csak beszélni kezdek.
-Halló? Szia? Ja, igen, itt vagyunk, épségben! Ki vagy? Nem hallak kristálytisztán!
A választ várva elindulok tovább előre, visszavarázsolva a tüzet a kezembe. Persze ha érkezik válasz, akkor az lesz nekem az első, de az a csillanás sem kerüli el a figyelmem. Álomkelő előre is szökken, hogy megnézze, nem-e csapda.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Cardinal Csüt. Aug. 03 2017, 11:10

Joey? *rezignáltan*
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Aug. 07 2017, 16:07

Csak hamar kiderül számodra, hogy a rádiód nem jó, legalábbis az a része nem, amiben tudsz beszélni, mert az idegen hang folytatja mondókáját:
- Remélem a hallókád jobb, mint a beszélőkéd, mert annyi mindent el kell mondanom! Bár most hogy belegondolok, a világ összes ideje talán csakis a miénk! Szólíts csak Bogarasnak! :3 - Álomkelő közben megállapította, megnyugodására, hogy nincs csapda, csupán rácos kapu, amit kóddal zártak le. Előtte valamennyivel pedig a panel, amiben a kódod kell beírni. Túl oldalon kutyák, de hiába látnak, nem ugatnak meg és morognak rád. Egyenesen a marhahússzeletekre néznek, ha még a kezedben vannak. Úgy tűnik a már száraz étel nem is az embereknek kellett egykoron, hanem a kutyáknak.

_________________
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Hétf. Aug. 14 2017, 09:16

-Tehát nem hallasz...? -húzom össze kérdőn a szemöldököm, kicsit félrebillentett fejjel, de a jelek szerint ez tényleg így van. Fintorgok egy sort, majd a rádiót úgy tartva, hogy minél jobban halljam az ürgét, megyek tovább a csillogás felé, ahol Álom már vár rám, a földre ülve, türelmesen. Meglátva a panelt szinte elfintorodom - nem hiszem, hogy ez ennyire könnyű lenne már...
Odalépek, előveszem a papírfecnit, majd hátrafordulok a morgás hallatán, mikor Bogaras kicsit abbahagyja a dumát, és megüti a fülemet a kutyák hangja is. Egy kicsit elgondolkodom, elrakom a papírt, előveszem a húst, és meglóbálom előttük... ennyi, nincs több, és csak remélni tudom, hogy nem fog kelleni a jövőben, mert nagyon úgy tűnik, hogy most fel kell használnom. Nem szeretném, ha a kutyák hátba támadnának, amíg a kóddal próbálkozom, amennyiben az első kísérlet nem járna sikerrel mégsem. Végül döntök, jó messzire hajítom a húst, hogy elkaphassák és elkezdhessenek mócsingolni rajta, én pedig, mikor megbizonyosodom róla, hogy minden rendben, visszafordulok a panel felé és beütöm az első számsort, ami eszembe jut az imént látott papírról.
2, 8, 3, 5.
Ennél többet most nagyon nem is tudok tenni. Kezdek fáradni, és elgondolkodom, vajon mennyi ideje lehetünk itt lenni. Én éveknek érzem...  Rolling Eyes  Még Álomkelő is elnyom egy ásítást, miután a kutyák a marhahússal vannak úgyis elfoglalva, egyébként hátát a rácsos kapunak fordítva ül és figyeli a környezetét, valószínűleg mindig támadásra számítva.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Szept. 19 2017, 15:13

Szezám tárulj! Na jó, nem ez kellett, hanem a kód, amivel kinyílt a kapu. Bárki is ez a Bogaras, ha ő volt a kód küldője, úgy tűnik nem ártó szándékkal van itt. Mivel a kutyák jót ettek, békésen tűrik, hogy elmenj mellettük. a folyosón több ajtó van, néhány kinyitva. A kutyák nem követnek be a szobákba, valószínűleg ki vannak onnan valamiért tiltva. Az egyik helység egy raktár, ahol egy halom (5 db) marhahúst találsz, meg kutyakaját. Na, innen meg is van, miért lettek kitiltva: Fel ne zabálják az összes kaját, s gyomorrontást kapjanak. A többi szobát már neked kell felderíteni, ha akarod. Vagy végigmehetsz a folyóson, hogy megnézd, hova kötsz ki vele.

Szereztél: 5x Szárított marhahús

_________________
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Csüt. Szept. 21 2017, 14:36

Az ajtó csikorogva kitárul, én meg elrakom a papírt, pusztán azért, mert hiába SAO és hiába pixeleződne úgyis el, nem vagyok hajlandó szemetelni. Álomkelő szorosan követ, mikor belépek a következő helyiségbe és hálát adok annak, hogy már eléggé hozzászoktam a félhomályhoz.
Előveszem azt a papírt, amin valahol a kaland közepe táján (bár gőzöm nincs, most merre tarthatunk) elkezdtem nagyjából felvázolni a tájat, egyfajta térképet alkotva, és megjelölöm rajta a folyosót kicsit rövidebben, mint a valóságban. Ki tudja, merre vezet még ez a barlangrendszer és lesz-e elég papírom az egészhez. Majd elindulok, és sorban, ahogy haladunk, megpróbálom kinyitni az ajtókat és bekukkantok a már eleve nyitottakba. Ha zárva találom őket, egy ikszel jelölöm meg a papíron az adott ajtót és megyek tovább.
Az ilyen játékok kapcsán már rég megtanultam, hogy érdemes benézni minden eldugott sarokba, hát ha pont ott találsz valami hasznos tárgyat. A husiknak külön örültem, tekintve, hogy pont alig két perce szomorkodtam az utolsó darabomon, egyben meg is ijedtem - tehát ha minden ugyanolyan rendszer szerint működik itt, mint például egy Penumbrában, akkor sajnos még kell számítanom arra, hogy találkozom kutyákkal.
-Álom?
~Hmm?~
-Azóta hallottál bármi furcsát?
~Nem.~
Miután megnéztem minden szobát, először ismét előveszem az inventory-t és tartok egyfajta leltárt, hogy miből mennyim van, mit hol lehet vajon felhasználni, és miket találtam ezúttal. Csak ezután vizsgálom meg közelebbről, hogy mi fogad a folyosó végén.
Vajon mikor tudjuk meg, ki ez a Bestiakirály? Na nem mintha Bogaras kevésbé érdekelne. A rádió mindvégig a bal kezemben pihen, bekapcsolva, hát ha ismét meg akarna szólalni.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Okt. 18 2017, 14:43

Invertory tartalma:
5x Kavics
5x Széndarab
3x Kötél
1x Bot
1x Fekvő Őz Medál
1x Hattyúpár Medál
1x Csákány
13x Madzag
2x Szárított Marhahús
1x Rádió
1x Morze jelmagyarázat
5x Szárított marhahús

Kellett a hangot emlegetni! Álom megint hallja, hogy ölje meg Chan-t, de egyre erőszakosabban. Szerencsére csak pár másodpercig tart, majd elhalkul. A folyosó végén egy terembe kötsz ki, ahol két részre oszlik: Az egyiket egy zárt ajtó őriz, viszont ha alaposan hallgatózol, suttogást vélsz hallani. A másiknak nyitva van az ajtaja, viszont levezet egy lyuk a padló alatti részekre. Ha lemész, látott, hogy egy vájt alagútrendszerbe kerülsz. Nem túl nagy,
így nem lehet eltévedni. De ha úgy döntesz előremész, HOPP! Valami Álom nagyságú pókféleség szalad el előtted.
Ha vissza akarnál mászni, rossz hír: Valaki lefűrészelte a létrát. Talán az alagutakban van.

Egy vezet előre, ahonnan "eltörött a fűtéscső" hang jön, meg egy jobbra, ahonnan csend fogad.

_________________
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Kedd Okt. 24 2017, 15:38

-Jóformán ezt a két medált nem tudom, hová kéne tenni, vagy hova fog kelleni. Meg a madzagok. A kövek. A kötelek. Kavicsok. Széndarabok. A bot...
~Tehát jobban fogalmazva: semmiről sincs ötleted, hova való lenne, igaz?~
-Pontosan ><;
Jobb ötlet híján megnézem, van-e a rendszerben olyan funkció, amivel össze lehet kombinálni a tárgyakat, majd jó kalandjátékos lévén, ha van ilyesmi, akkor nekiállok mindent összekombinálni mindennel, szép sorban, és ha valamiből lesz valami, akkor egy hurrá felkiáltás kíséretében azt is megpróbálom majd kombinálni.
Míg én ezzel vagyok elfoglalva, Álomkelő a fülét hegyezve fordul egy irányba olyan hirtelen, ami tőle elég szokatlan, szimatol és mered előre, próbálva megtalálni a hang forrását. Mikor elhal, az üzenetével mit sem törődve ő maga is megpróbál kommunikálni vele, persze csak magában, hogy még én sem hallom a szavait. Az üzenet lényege egyszerű: Ki vagy és mit akarsz? Kicsit vár, hogy érkezik-e esetleg válasz, addig nem igazán törődik velem, csak vakon követ, ahogy a kombinációs játék után belépek az ajtón.
-Innen hallok valamit... -húzom össze a szemöldököm egy kicsit és közelebb megyek a kérdéses ajtóhoz, a fülemet kicsit rátapasztva a felületére, hát ha akkor jobban hallok, majd elhúzódom tőle és bekopogok. -Bogaras? Te vagy az?
Mindenképp megvárom előbb, hogy érkezik-e válasz. Láttam ám a szomszéd helyiséget is, és még mielőtt arra tovább mennék, szeretnék biztosra menni, hogy itt akad-e dolgom. Álom szokatlan semlegessége egyenlőre fel sem tűnik, ő ugyanis hallgatózik továbbra is, másfelé.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Nov. 13 2017, 20:32

A hang nem felel neked. Valószínűleg nem hall, de hiába erőlteted, nem kapsz választ. Lehet azt hiszi, hogy valami más vagy, ami ki akarja csalni? Álom pedig nem hallja ismét a hangot, ami nem is válaszol neki. Micsoda egy faragatlan tuskó. >.>  De legalább békén hagy most. Kedves Chan, mivel nem tudsz mit tenni az ajtóval (betörni csak nem akarod, hogy ijedtében megtámadjon esetben a mögötte lévő ember, ha egyáltalán az), a szomszéd szoba vár. Az alagúthoz vezető utat kivéve nincs itt semmi.

OFF: Ha lemész az alagútba, az fig történni, amit az előző posztomba írtam.

_________________
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Pént. Nov. 17 2017, 09:00

~Megint hallottam.~
Álom semmivel sem törődve, a gondolataim közepébe tolja bele a saját megjegyzését, rám sem nézve, csak meredve előre a fal felé, ami részint a szomszéd szobával határos. Én kicsit még várok, érkezik-e használható válasz az ajtó másik oldaláról, de semmi, így csípőre tett kézzel megfordulok és macska mellé lépek.
-És? Mire jutottál?
~Ha ez a Bestiakirály, akkor egy neveletlen kölyök, akinek elkél pár anyai pofon, mert válaszolni nem hajlandó. ~ -felelte, majd elindult előre komótos léptekkel. ~A forrását hamar elvesztettem. De van egy megérzésem, hogy nem sokára megtaláljuk.~
-Remélem. Mintha évek óta lennénk itt lent már. Hiányzik a napfény. -húzom össze magam egy kicsit, majd követem Álmot a szomszéd szobába és lenézek a lukba. Azt, hogy a létra meg lett csonkítva, még innen is lehet látni, ha eléggé előre hajol az ember, és el is húzom miatta a szám.
-Még lejjebb? Jaj nekem...
Nem igazán díjazom az ötletet, de nincs más választásom. A barlang elején sem tudtunk felmenni sehol, azóta meg erre hajazó alkalmunk sem volt. Előre megyek, lassan ereszkedek le a vájatba, Álom pedig ezután ugrik le puhán és könnyedén, némi port kavarva fel a földről. Éppen hogy elindulunk, felsikkantok és hátrébb ugrok az árnyék láttán. Norm óta kicsit barátságosabb a hangulatom a pókokkal szemben, de azért jó lenne, ha nem ijesztgetnének, meg nem is akarnának esetleg megcsócsálni vacsorára. Álom, mintha csak felvillanyozná, hogy talán végre hamarosan harcolhat, előre galoppol az elágazásig, majd megvár, amíg én is összeszedem a bátorságom és mellé mászok.
-Inkább menjünk erre... -mutatok a csendes folyosóra. Megnézhetném persze a zajosat is, hogy mi a forrása, de úgy érzem, ha úgyis zsákutca, akkor később tudunk majd átkelni rajta úgyis. Ha meg mégse, akkor is meg van jegyezve, és majd visszajövök körbenézni, csak az a lényeg, hogy ne akarjon most egy pók rám mászni D:


Megyek tovább a csendes járaton

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Kedd Dec. 19 2017, 17:44

Szóval mész a csendes járaton. Pechedre egy kutyatetem van ott, pókhálóval bevonva. Szerencsédre mumifikálódott, így ha a játékba alapból nincs, nincs szaga, s nem néz ki olyan morbidul. Viszont van mellette egy papírdarabka. Mégpedig a keresőcsapat naplójának utolsó része. Eléggé elmosódott, így csak annyit tudsz kiszűrni, hogy megtalálták Renektont, szerencsére kutyabaj nem lett, viszont furcsán kezdett viselkedni: mintha nem ismerné fel a gazdáját, úgy sziszegett rá is. Viszont a másik oldalra irkált valaki:

1. Nap
Első hiba, amit elkövettem, hogy naivan bíztam abban, hogy megtalál a mentő csapat a beomlás után. Második hiba, hogy hülye fejemmel elhagytam a biztonságos övezetet, hogy megkeressem a csapatot. Ezeknek a hibáimnak köszönhetem, hogy itt vagyok egy pókokkal teli járatrendszerben, élelem és lassan fényforrás nélkül. Viszont a pókok valami új faj képviselői lehetnek, mert nem láttam még hozzájuk hasonlóakat.

2. Nap
Már 6 óra telt el a káosz óta számításaim szerint, s ha jól hallottam, valami nagyobb állat is itt császkál. A lépések alapján négylábú, s talán griffmadár nagyságú. Felettem sétálgat, de remélem nem jut eszébe lemenni ide, mert nem vagyok abba se biztos, hogy egyáltalán békés szándékai vannak-e.


A hozzászólást Joey Chrome összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 26 2018, 20:08-kor.

_________________
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Szer. Jan. 24 2018, 08:21

Kicsit felsikkantok, mikor meglátom a tetemet, és inkább ösztönszerűen, mint tudatosan fogom be az orrom. A játékban ugyan van szagérzékelés, de nem sok, és jóval viselhetőbb, mintha a valóságban lennénk. Álomkelő ezzel szemben kíváncsian, de tisztes távolságból szaglássza, szemléli, majd körbekémlel, mintha keresne valamit. A papírlap inkább csak számomra érdekes, őt hidegen hagyja, amíg felkapom az új szerzeményt és odébb mászok, hogy elolvashassam, addig ő fülel, hogy nem-e érkezik esetleg orvtámadás valamelyik irányból.
Hátamat a falnak döntve olvasok, és Renekton változásának hírére egy pillanatra a macskára téved a tekintetem. Nagyon remélem, hogy Álom nem fog ellenem fordulni... iszonyú erős, számára egy csapás lehetnék, ezen kívül lelkileg sem tudnám elviselni. Azt hiszem, számomra minden tekintetben ott lenne vége a játéknak...
A szemem visszafordítom a lap felé és tovább olvasok, a hátoldalát is.
-Szerintem ez lesz a király. -húzom végig ujjam az ismeretlen szörny leírásán. -Négylábú, griffmadár nagyságú... de mégis mekkora egy griff? Még nem láttam egyet sem... -fintorgok.
~Akkor gondolom, akkora lehet, mint a bronzsörényű oroszlán.~ -jegyzi meg, ültében a farkát egyik oldaláról a másikra lengeti. ~Vagy meglátjuk, vagy nem.~
-Igaz. -vonok vállat, és elrakom a naplódarabot a jegyzetekkel. Megnézem, halad-e még valamerre ez a járat, és ha igen, tovább indulok, hát ha találok még valamit.


/Értelemszerűen, ha vége a járatnak, és semmi nincs benne, akkor visszatérek az elágazáshoz és megyek tovább a sziszegősön Very Happy /

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Feb. 01 2018, 17:04

Igen, egyértelműen vége a járatnak, mehetsz tovább. Very Happy

a másik járatnál megtalálod, mi sziszeg: nem kígyó, hanem egy eltörött vezeték, amiből gőz tör ki. Csoda, hogy sikerült feltalálniuk... Viszont észreveszed, hogy nem folyamatosan megy ki a gőz, hanem egy időre megáll, bőven annyi időre, hogy átkelj rajta sérülés nélkül. Ha tovább mész a folyóson, a végén találsz egy ráccsak elkerített kis részt, amiben cuccok vanak, egy kerék, amit megforgathatsz, s egy ládikó, melyben egy medált találsz: Olyan, mint a hattyús és az őzes, de ez egy ugró halat ábrázol.

Megszerezted: 1x Ugró Hal medál

_________________
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Pént. Feb. 02 2018, 09:39

Pont, ahogy gondolta; egy eltört vezeték, amiből árad ki az égető gőz. Csak remélni tudja, hogy a veszély időről-időre elhárul, és fellélegzik megkönnyebbülten, mikor ez így is történik. Pár ciklust végigvár, számol, hogy mikor kell áthaladnia rajta, mikor a legbiztonságosabb. Álomkelő nem ennyire óvatos, fürgén slisszan át rögtön, ahogy a gőz szivárgása megáll egy időre, és türelmesen várja társát a függöny másik oldalán.
Chancery végül dont, és zakatoló szívvel mászik el a cső mellett, mikor épp biztonságos. Karcolás nélkül megússza, és hátra sem nézve megy tovább. Igazából reméli, hogy több efféle, könnyű akadály lesz csak az útja végén, mert akkor azokat könnyűszerrel le fogja majd tudni gyűrni. Legalább ennyire képes...
Mikor eléri az alagút végét, egy pillanatra elkomorodik. Két járat volt, az egyiket már felfedezte teljesen, és immrá a másikat is, több út pedig nincsen. Ebből a barlangrendszerből viszont nem fog tudni kimászni létra híján, és alapanyaga is csupán annyi van, hogy két kötélre ráköti esetleg az egy szál fadarabját, egylépéses kötelet alkotva vele, de nem tartja valószínűnek, hogy pont erre kéne őket felhasználnia. Jobb híján először körbenéz itt, hát ha talál valami használhatót, és a szíve nagyot dobban a megkönnyebbüléstől, mikor kezébe veszi az újabb medált.
-Akkor valószínűleg a puzzle, amihez ezek fognak kelleni, még előttünk van. -jegyzi meg és elteszi a szerzeményt. A láda ezen kívül üres, aminek nem örül, de legalább egy nyomot kapott ismét, amibe tud kapaszkodni.
Álomkelő a kereket vizslatja közben.
~Ez mire lehet jó vajon?~
-Remélhetőleg valami új utat nyit meg. Rosszabb esetben csak elzárja a gőzt. Ki kell próbálni... -csússzan a kerékhez, erősen megragadja a fogantyút és próbálkozni kezd, hogy sikerül-e megtekerni. Közben fülel, hogy valahol történik-e a tekerés során változás.


/bocsi a stílusváltásért közben.... de eljutottam már oda, hogy így sokkal könnyebb írnom már vele is. Smile /

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Feb. 03 2018, 12:00

A kerékkel elérted, hogy a szivárgó hang elmúljon, ami arra utal, hogy elzártad a gőzt. S valahogy, ki tudja hogy, de most veszed csak észre a polc mögött lévő létra darabot, amivel kimászhatsz. meg is fogod a létrát, ami igen könnyű neked, de ha visszamennél kimászni a helyből, ez fogad.

Ha a létra segítségével feljutsz, látod, hogy az ajtót, ami zárva volt, s hallottad a suttogásokat, be van törve.

_________________
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Szomb. Feb. 03 2018, 12:37

~Ahogy hallom, a rosszabb eset.~
Legyint és inkább úgy dönt, jobban körbenéz. Most, hogy nem kell az épségét kockáztatva járkálni, és itt valószínűleg csak a nagy méretű pókoktól kell aggódnia, már merészebben pillant be a lukakba; így akad rá a létrára is. Diadalmasan felemeli, majd eltünteti az itemek közé, és büszke mosollyal, csípőre tett kézzel néz a macskára.
-Haladunk, haladunk, még ha lassan is! Szerintem mindjárt fel tudjuk göngyölíteni már ezt az egészet. -dörgöli meg az orrát és elindul visszafele a járatban, Álomkelő előtte halad a füleit lesunyítva, ráérősen és komótosan. A cső mellett mondjuk azért megállnak kicsit, de mivel tényleg nem történik semmi, bátran tovább mennek.
A letört létrához érve előveszi a most talált darabot, és hozzá igazítja.
-Bingó! Nem tudom, minek vitték oda, de mindegy is. -támasztja a falhoz, hogy stabil legyen, majd megfogja Álomkelőt és segít neki feljutni először, végül követi. Akkor dermed meg, mikor elindul az akció, és mozdulatlanul hallgatják végig, ami történik szinte a fejük felett.
-Ez meg mi a jóisten volt? -érzi, ahogy elsápad és önkéntelenül is hátrál pár lépést a megjavított létrától. Álomkelő a füleit hátracsapva a hang irányába mered.
~Gondolom, amiről szó volt a feljegyzésben. Hang alapján nagymacska lehet, mint én. Vagy valami hasonló. Kiméra, mantikor, akármi.~ -a macska elszántan tovább indul, Chancery csak pár másodperc múlva ocsúdik fel és követi, felmászva a létrán.
-Ó, te jó ég... -akad el a hangja, mikor meglátja az ajtót. A szíve kalapálni kezd, nem mintha eddig olyan nyugodt lett volna, és lassan mer csak az ajtóhoz lépni, hogy belökje és megnézze, mi várja mögötte. Eddig is hasonlított az egész hely egy horrorjátékhoz, de ezek után már teljesen biztos benne, hogy mi ihlette a Készítőt egész végig. Ezek után pláne minél előbb ki akar jutni innen, lehetőleg épségben és a petjével együtt.


/SenshiMesteeeer <3 /

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Szomb. Feb. 17 2018, 10:39

Szerencsére semmi nem vár ott, csupán jó nagy rumli. Az szobával szembelévő terembe viszont van egy jó nagy lyuk a falon. Szerencsére nem jön ki belőle semmi se, ha megközelíted, bár belemászni sem tudsz. Az illető szobája tele van dokumentumokkal, bár az írások nem érdekesek. Az asztalon viszont van egy kis láda, amin három, medál alakú mélyedés van, mintha oda lehetne tenni valamit. Hirtelen robbanást hallasz a folyosón lévő egyik szobából. Megnézed, mi volt ez, vagy a ládával foglalkozol előbb?

Óh, mielőtt elfelejtem, találtál a keresőcsapatról egy újabb feljegyzést, ami igen véres részleteket tartalmaz: A petek, s az idomárok megőrültek, s megtámadták a csapatot, így kénytelenek voltak bezárni őket egy raktárba, ami ruhákkal volt tele főleg. De mikor rájuk néztek 15 perc múlva, szemük láttára ölték meg egymást az idomárok, s a petek pedig elszöktek egy alagúton keresztül valahová.

_________________
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Chancery Szomb. Feb. 17 2018, 17:17

A lukat a falon Álomkelő veszi szemügyre. Bár ő valószínűleg beférne, némi tipródás után megfordul és visszatér Chancery mellé, kissé idegesen lengetve farka végét. A macska is, az idomár is remélik, hogy hamarosan kiérnek ebből a helyből, főleg most, hogy látszólag beindultak az események.
Térjünk rá előbb a feljegyzésekre. Chancery rémülten a szája elé kapja a kezét, mikor elolvassa őket, és önkéntelenül is Álomkelőre néz, aki kérdőn pislant vissza rá a földön ülve, aranysárga szemeiben az őrület apró szikráját sem mutatva. A lány végigolvassa a papírt, majd leguggol a macska mellé és szabad kezével végigsimít a hátán.
~Mit ír?~
-Semmi jót... -csóválja meg a fejét, és visszateszi a lapot a helyére. -Álom, nem érzel semmi furcsát, ugye?
~Azon kívül, hogy piszkosul elegem van ebből a helyből és mehetnékem van haza tonhalat enni? Nem, nem igazán. Viszont furcsállom ezt a hirtelen kedvességet tőled, utalok itt a simogatásra. Terepen nem igazán szoktál ilyen lenni.~
Chan nem szólt egy szót sem, csak félszegen elmosolyodott. Mikor a macskára nézett, szemei kicsit megcsillantak, ahogy próbálta visszafojtani a könnyeit.
-Álom, mond, érezted valaha is azt, hogy rossz gazdád vagyok?
A macska nem válaszolt azonnal, de dühösen lengette meg farkát a háta mögött.
~Lehetetlen vagy, túl ingatag, önbizalomhiányos és gyenge. A szereteted nem igazán mutatod ki mások felé, és csodálkozol, hogy elhagynak. Előbb beszélsz, utána gondolkodsz, amivel állandóan bajba keveredsz. De kapok tőled tonhalat.~
A lány elnevette magát, a macska pedig csodálkozott ezen. Chancery végül felkelt a földről, és nem nézett rá újra, inkább az asztal lapját piszkálta az ujjaival zavartan.
-Bocsáss meg. Csak félek. Félek, hogy a Bestiakirálynak igaza van, és gonosz vagyok, amiért idomárként így fogva tartalak.
~Amíg kapok kaját, nem igazán tud izgatni, hogy fogva tartasz-e vagy sem. De haladjunk. Már szinte érzem az orromban a mai vacsorám illatát, és igencsak csorog a nyálam.~

A lány, kicsit később, kis híján felsikkant örömében, mikor meglátja a ládát a három mélyedéssel. Fürgén meg is nyitja készletét, kijelöli a három medált, és ahogy kezeibe veszi őket, a robbanás pillanatok alatt kizökkenti az iménti boldogságából. Rémülten fordul a hang felé, de akármi is volt a baj, az ereje nem ér el idáig. Kis ideig fülel...
-Te hallottál valamit? Emberi hangot...?
~Nem.~
-Akkor reménykedjünk benne, hogy nem volt ott senki. -motyogja szomorúan, majd visszafordul a láda felé. Kicsit reszkető kézzel, de gyorsan helyezi be a medálokat a helyükre, ha nem jó sorrendben, akkor cserélgetve őket. Nem tudja, hogy kombinációval zárták-e le, mindenesetre megpróbál mindent, amit csak lehet, amíg a láda ki nem nyílik.

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2967
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 32
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Joey Chrome Csüt. Márc. 22 2018, 15:54

//bocsáss meg a késésért!

Addig vacakolsz a dobozzal, míg ki nem nyílik. Egy totemszerűségnek egy darabja volt benne. S ekkor hallod az emberek hangjait. Ha a robbanás fele mész, látod, hogy az Army emberei azok.
- Mit keres ön itt?! Ez a hely életveszélyes! Valaki kísérje ki a hölgyet! - a csapatvezető hangjára egyik katona odamegy hozzád, s kikísér a barlangból azon a lyukon át, amit robbantottak. A kérdésedre, hogy mit keresnek itt, elárulja, hogy egy régóta eltűnt bányász miatt vannak itt, mert állítólag látták az életjeleit itt kalandorok, majd valaki vagy valami bezárta a főbejáratot a bányának. Akkor tűnt el az illető, mikor a többi bányász elhagyta, mert a állatmobok amik bent laktak, tulajdonképpen kikergették. Sajnos a cuccok, amiket szereztél, eltűntek, mert helyhez kötöttek voltak a rendszer szerint, de egy jó hír is van: Az egyik az, hogy megvan az eredeti cuccod! \o/ Bogaras levél formájában elküldte neked minden cuccodat, megírva, hogy a Bestiakirály egy raktárba dobta azokat. S megírta azt is, hogy ha még ki akarja deríteni, ki ez a Bestiakirály, nyugodtan gyere vissza, szívesen vár, ha kell, csapatba. De óvval inti Álomkelőt a "hangtól". Ám mikor belenézel az invertory-dba, ott van egy dolog, aminek talán nem kéne ott lennie: a totemdarab...

Bár kicsit elcsapott a vége, de a küldetésnek vége! \o/ Megkérnék egy Admint, hogy jó busás jutalmat adjon érte neked! Smile

Tőlem a totemdarabot kapod meg, egyszerű item, nem ad buffot, meg statot, max dísznek vagy trófeának jó! Smile

_________________
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Keita Szomb. Márc. 24 2018, 19:48

A küldetést lezárom gratulálok Chancerynek a küldetés végigviteléhez Smile

Alap jutalmak
Chancery: 320 exp, 330 arany
Yoichi: 25 exp, 30 arany
Maria Gonzalez: 15 exp, 20 arany
Danieru: 1 körre nem jár jutalom

Ércek és növények
Chancery:
Növénylátás: Tier 4, 360 -> 380
8 Faeno Virág 3 Eknier Ág 4 Fekete Gomba 1 Nihil Bogyó 4 Fagyott Pitypang

Receptek
Chancery:
2db Tier 4 Kristályírás Recept: Köpönyegforgató Kristály Recept, Kritikus Kristály Recept

Céhbónuszok
Chancery céhe 165 aranyat kap a bankjába, a tagjai összesen 160 expet kapnak.
(Tsujimoto Eiki 40 exp, Danee 40 exp, Chancery 40 exp, Seishin 40 exp)


A felfedezetlen kristályírás receptekhez megkérném Klein segítségét
Keita
Keita
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 388
Join date : 2016. Dec. 27.
Age : 36

Karakterlap
Szint: 1
Indikátor: Zöld
Céh: Az Éj Fekete Macskái

Vissza az elejére Go down

A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba - Page 4 Empty Re: A Bestiakirály - Part 1 - 2. Próba

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.