Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Kobold invázió - 5. szint

4 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Mirika Szomb. Jún. 06 2015, 13:16

Figyeltem Aya-chanékat addig, ameddig láthattam őket, aztán elégedetten bólintottam. Szétszedtük a szervezett seregüket, egy nagy részük halálba olvad odakint, az íjászok tehetetlenek onnan, a lovasokkal pedig remélhetőleg el tudunk bánni. Én sanszos, hogy megoldom, mert ahogy elnéztem, nemigen tudtak mit kezdeni azzal, hogy pár méterrel felettük kötöttem ki. Így hát még arra is volt időm, hogy üzenjek Kokoro-channak. Bíztam benne, hogy be fog tudni segíteni a többieknek.
- No akkor most... - szólaltam meg, majd talpra álltam, leporoltam magam, és lepillantottam a koboldokra. Jöhet a tánc :3 Megpörgettem a kezemben a késeimet, aztán megpróbáltam aktiválni a legújabb képességem, és ha minden jól megy, innen szépen lehajigálom őket sorjában. El fog fáradni a karom asszem >.>

// Képiaktiválási kísérlet: ha sikerül, akkor távolsági sebzésem is lesz, aminek az értéke 40 irányítás, plusz az eldobált kések ereje. Első körben 52+45+48+48+48+48=289 sebzés az ötödik hadosztályba, az első késre dobnom is kell, mert meghaladja a normál sebzésem, és kettestől találok vele. 112 CSP-t használok el.
Ha nem sikerül a képi, akkor támadás sincs, ebben az esetben 16 CSP-t használtam fel //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 06 2015, 13:16

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 4766603033_e921bedc36_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 06 2015, 22:08

A hókoboldok olvadnak tovább. A kés dobálgatás bár effektív, a koboldok próbálják tartani magukat, sőt, egyes lovagok le is szállnak vaddisznóikról és mászni próbálnak. Többnyire sikertelenül.

Ayani jön.

Kiosztott összes sebzés: 634
A sebzés okozói:
589 - Mirika
45 - Ayani


Halott koboldok száma: 2763
Eddigi állás:
2700 - Természet
59 - Mirika
4 - Ayani


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály megáll a kapu előtt.
A 2. hadosztály megáll a kapu előtt.
A 3. hadosztály megáll a kapu előtt.
A 4. hadosztály megáll a kapu előtt.
Az 5. hadosztály körbeveszi Mirikát. Egyes koboldok próbálnak felmászni a késdobálgatást követően.
A 6. hadosztály a következő körben utoléri Tűzrózsát, ha megáll. Ellenkező esetben kergeti tovább.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
100x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 1000
Sebzés: 10

2. hadosztály:
100x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 1000
Sebzés: 10

3. hadosztály:
100x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 1000
Sebzés: 10

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
437x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4366
Sebzés: 44

6. hadosztály:
498x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4976
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 104/150 HP, 28/140 CSP
- Kusumi Ayani: 195/245 HP, 23/90 CSP
- Atoru: 110/110 HP, 30 páncél, 109/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Jún. 06 2015, 23:12

Kicsit szitkozódtam magamban, de hát nincs mit tenni. Bár a koboldok Atoékat követték, Ato szerint akkor elbírnak velük ketten. Ebben nem voltam olyan biztos, de hát sajnos nem nagyon van sok választási lehetőségem. No mindegy. Ahogy volt időm kicsit szusszanok, de csak annyi időre, hogy az Obszidiám Kastélyig vegyem az irányt, aminek dombján, máris próbálkoztam felmászni. Mire felértem majd megfulladtam, de szerencsére fennt vagyok. Miután fel értem felvezető út (a lépcsős oldallal egy vonalban, de az épület túloldalán) legtetején szépen lassan kezdtem odahordani az üres, és vagy még nem üres Hordókat, amiket elbírtam súlyemelés nélkül. És hol szereztem hordókat? Naná, hogy a vendéglőkből, amelyek NPC-it (elvileg) kimenekítettük. Ha végeztem ráírok Atora és Mirire, hogy már itt vagyok, és ha jönnek akkor ezen az oldalon tegyék meg.

// időhiány miatt csak ennyit tudtam írni //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jún. 11 2015, 19:01

A hókoboldok elolvadtak. A kapu mögött lévő koboldok szétszélednek.

Atoru jön.

Kiosztott összes sebzés: 634
A sebzés okozói:
589 - Mirika
45 - Ayani


Halott koboldok száma: 3063
Eddigi állás:
3000 - Természet
59 - Mirika
4 - Ayani


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

A 4. hadosztály megy valamerre.
Az 5. hadosztály körbeveszi Mirikát. Egyes koboldok próbálnak felmászni a késdobálgatást követően.
A 6. hadosztály a következő körben utoléri Tűzrózsát, ha megáll. Ellenkező esetben kergeti tovább.

Életpontok/adatok:

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
437x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4366
Sebzés: 44

6. hadosztály:
498x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4976
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 104/150 HP, 28/140 CSP
- Kusumi Ayani: 195/245 HP, 23/90 CSP
- Atoru: 110/110 HP, 30 páncél, 109/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Atoru Szomb. Jún. 13 2015, 18:50

Tűzrózsa partenrnek tűnt az ötletben, és így kezdetét is vette az üldözés az egész városon keresztül! Élveztem a hajszát, főleg azt a részét, hogy nem tudtak minket utolérni... Azt már nem, hogy lemaradozni sem akaródzott nekik.
Pedig sok trükköt bevetettem. Hirtelen kanyarok, megtévesztő fordulatok, néha ugratások is... Ők mégis ott maradtak.
- Szívósak, nem mondom... - mormoltam magamban... Vagy Tűzrózsának? Magam sem tudom. A percek elnyúltak, az üldözéssel együtt. Lassan úgy éreztem, hogy órák óta loholok a lovasok elől. Mikor végez Aya? Lassan kifogyok az ötletekből.
Egy varázsütésre már előttem is termett egy üzenet, amiben az említett idomárlány értesített, hogy készen áll a csapda. Ennek csak örültem, és kíváncsi voltam, hogy mit is találhatott ki.
- Úgy látszik elkészült, Tűzrózsa. - paskoltam meg a póni nyakát. - Menjünk vissza a gazdádhoz. - mondtam, és utunkat a Kastély felé fordítottam, fel a hegyre, ahol Ayani várt minket az ötletével.

_________________
[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Jún. 13 2015, 19:56

A hajsza folytatódik. A Mirika háza alatt lévő vaddisznó lovagok összebújtak és beszélgetni kezdtek.

Mirika jön.

Kiosztott összes sebzés: 634
A sebzés okozói:
589 - Mirika
45 - Ayani


Halott koboldok száma: 3063
Eddigi állás:
3000 - Természet
59 - Mirika
4 - Ayani


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

A 4. hadosztály  megy valamerre.
Az 5. hadosztály körbeveszi Mirikát. Egyes koboldok próbálnak felmászni a késdobálgatást követően.
A 6. hadosztály a következő körben utoléri Tűzrózsát, ha megáll. Ellenkező esetben kergeti tovább.

Életpontok/adatok:

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
437x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4366
Sebzés: 44

6. hadosztály:
498x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4976
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 104/150 HP, 28/140 CSP
- Kusumi Ayani: 195/245 HP, 23/90 CSP
- Atoru: 110/110 HP, 30 páncél, 109/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Mirika Vas. Jún. 14 2015, 14:20

Nihihii, hát így nem sok esélyük lesz ellenem. Egyelőre fogalmuk se volt, mit tegyenek, csak egy páran próbáltak meg felmászni utánam a tetőre, de őket meg igyekeztem szépen ledobálni a késeimmel, mielőtt feljuthattak volna. Mondjuk ezek egyenként még szúnyogcsípésnyi sebzést se okoznak, szóval még az se baj, ha néhányuknak sikerül. Lent meg mintha kupaktanácsot tartott volna a többi lovas. Lehet kicsit elbizakodott voltam, de eléggé biztos voltam benne, hogy nem fognak tudni túljárni az eszemen. Ha mondjuk fel is gyújtják a házat, akkor legfeljebb keresek egy másikat. Amíg nem tudnak elérni, nincs esélyük, maximum az íjászokkal, de ők meg kint ragadtak, és szerintem mire találnak ide egy másik utat, addigra végzek is ezzel a hadosztállyal :3

// Pihenek, majd támadok kétszer 52+45+48+48=193 sebzésért. Elsősorban a mászóbajnokokra utazok. Első késre dobnom kell kettestől találok vele //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 14 2015, 14:20

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Jún. 21 2015, 01:42

Atoru a fordulás pillanatában lecsúszik a lóról, ami nem veszi észre hiányát és rohan tovább. Igazából csoda, hogy 50-es lovaglással eddig bírta a száguldó lovon, biztos valami admini figyelmetlenség lehetett az oka. A 6. hadosztály azonnal utoléri és rátámad.

Ayani jön.

Kiosztott összes sebzés: 827
A sebzés okozói:
782 - Mirika
45 - Ayani


Halott koboldok száma: 3082
Eddigi állás:
3000 - Természet
78 - Mirika
4 - Ayani


Játékos cselekvések:

Tűzrózsa 2 kör múlva ér vissza gazdájához. Telepátia híján addig képtelen utasításokat fogadni.

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

A 4. hadosztály megy valamerre.
Az 5. hadosztály távolodik Mirikától. 2 kör múlva látóhatáron kívülre esnek. A háztetőktől messze mennek.
A 6. hadosztály Atorut támadja.

Életpontok/adatok:

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
418x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4173
Sebzés: 42

6. hadosztály:
498x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4976
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 104/150 HP, 6/140 CSP
- Kusumi Ayani: 195/245 HP, 23/90 CSP
- Atoru: 90/110 HP, 109/125 CSP
--------------------------

Statok:


A hozzászólást Kayaba Akihiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 26 2015, 21:11-kor.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Jún. 23 2015, 20:49

A kis térképemet pásztázom, miközben egyre csak aggódom mi tart ilyen sokáig a többieknek. Mígnem egyszer csak azt látom, hogy hirtelen Atoru megáll. Nem tudom mi történt ott, de úgy érzem sietnem, kell. Pláne azért, mert szegény fiú élet meg-megcsappant. Nem is tudom mi vár rá, ha lekésem. Ahogy szaladok, menet közben máris beérem Tűzrózsát, aki eközben visszafordult már a fiúért, majd ha elérem, őt felsegítem, és utat törni a kobold bagázson. Ha ez sikerült, akkor meg sem állunk a dombig, majd ez meg volt, Atot finoman meglökve felfelé mutatok, amerre a hordók vannak.
- Iszkiri, felfele! Ha fönt vagy lökd meg a hordókat, hogy elkezdjenek legurulni. Velem ne foglalkozz. Megpróbálom feltartani őket. Swtich Atoru. De azért füttyents, ha indulnak a hordók…
Végül megpróbálok petképességet aktiválni.

// képességpróba, ha sikeres egy tűzláncolat keletkezik a célponton, amely bónusz 10 sebzést okoz mindennemű sebzés után (0-s sebzés esetén is), emellett a domb tetején lévő hordókat, ha Ato is úgy gondolja, megindítjuk a koboldok felé, akiken ha rajta van a képességem, akkor minden hordó után 10-et sebződnek :3 és ugye 1 hordó több koboldot is eltalálhat x3 én a hordókat Akrobatikával 2-vel próbálom kikerülni, a támadásom helyett ha lehet pihenek x3 //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 25 2015, 13:18-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 23 2015, 20:50

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 26 2015, 20:11

Sajnos Ayani gyorsasága nem elegendően magas ahhoz, hogy egy kör alatt odaérjen, Atorut pedig tovább támadják a koboldok.

Atoru jön.

Kiosztott összes sebzés: 827
A sebzés okozói:
782 - Mirika
45 - Ayani


Halott koboldok száma: 3082
Eddigi állás:
3000 - Természet
78 - Mirika
4 - Ayani


Játékos cselekvések:

Tűzrózsa találkozott gazdájával.

Minden sikertelen! Atoru túl messze van. A következő körben érsz oda.

Kobold cselekvések:

Az 5. hadosztály távolodik Mirikától. 1 kör múlva látóhatáron kívülre esnek. A háztetőktől messze mennek.
A 6. hadosztály Atorut támadja.

Életpontok/adatok:

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
418x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4173
Sebzés: 42

6. hadosztály:
498x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4976
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 104/150 HP, 6/140 CSP
- Kusumi Ayani: 195/245 HP, 23/90 CSP
- Atoru: 40/110 HP, 109/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Atoru Csüt. Júl. 02 2015, 20:27

A lovaglás könnyedén ment... Egészen eddig. A francba, hogy nem gyakoroltam eleget szabadidőmben! Pedig akkor biztosan tovább bírtam volna. De ezen már nem sokat gondolkodhattam. A koboldok jöttek, és támadtak. Mindannyian.
Az életem semmi perc alatt csökkent a narancs zónába, aminek nem örültem. De amennyire tudtam, szaladtam tovább.
Futás közben egy potion-t is felhörpintettem. Az egyetlent, ami maradt...
Szerencsémre már közel jártam. De nem akartam, hogy közelebb érjenek. Jelenleg nem. Ezért egy cselhez folyamodtam, és hirtelen megállva, szembenéztem a koboldokkal.
- Most, jöjjön elő mindenki! Besétáltak a csapdába. Támadás! - kiáltom határozottan és belevágok a legközelebb állókba, és már futok is tovább. Ha szerencsém van, akkor megzavarodnak, és így nyerhetek egy kis időt.
Ezt az időt arra használom, hogy felérjek Ayani mellé a dombra, és ott várjam vele az ellenséget.


/elhasználom a Frissítő Potim, így kapok +25 életet és 5 gyorsit; 2x24-et sebzek a koboldokba/

_________________
[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 02 2015, 20:27

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Júl. 06 2015, 16:44

A harc folytatódik. Az íjászok közben megjelentek Ayani mögött és egy nyílzáporral végeztek vele.

Mirika jön.

Kiosztott összes sebzés: 851
A sebzés okozói:
782 - Mirika
45 - Ayani
24 - Atoru


Halott koboldok száma: 3082
Eddigi állás:
3000 - Természet
78 - Mirika
4 - Ayani
2 - Atoru


Játékos cselekvések:

Tűzrózsa találkozott gazdájával.

Minden sikertelen! Atoru túl messze van. A következő körben érsz oda.

Kobold cselekvések:

A 4. hadosztály megjelenik Ayani mögött és meglövi. (Körbe mentek és egy másik kapun jöttek be, majd végül megtalálták valamelyikőtöket.)

Ayani kiesett. Amennyiben induláskor volt nála rendes burok az elhasználódott, amennyiben nem rendelkezett burokkal, akkor kapott ajándékba burkot és az használódott el.

Az 5. hadosztály látótávon kívül van.
A 6. hadosztály Atorut támadja.

Életpontok/adatok:

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
418x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4173
Sebzés: 42

6. hadosztály:
496x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4952
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 104/150 HP, 6/140 CSP
- Atoru: 15/110 HP, 77/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Mirika Csüt. Júl. 09 2015, 10:33

És akkor hirtelen a koboldok köddé váltak. Mármint nem hirtelen, csak olyan abnormálisan gyorsan elszivárogtak a ház közeléből, hogy mire lemásztam, addigra eltűntek a látóteremből. Eddig messze nem voltak ilyen fürgék, pláne ilyen nagy létszámban, ezért is nem értettem, mi történt. Bug? Ráncoltam a homlokom, és úgy voltam vele, hogy akkor küldök egy üzenetet, hogy figyelmeztessem a többieket, erre hirtelen eltűnt Ayani a partyból... De úgy 200 HP-ról, amit kábé lehetetlennek tartottam, ezek a lovas egységek ötvenet sebeztek maximum. Az íjászok megkerülték volna a városfalat? Ilyen gyorsan? És hogy tudtak volna úgy támadni, hogy Aya-chan nem veszi észre őket? Megráztam a fejem.
Mirika írta:Atoru, hol vagy és mi történt Aya-channal? Én elvesztettem szem elől egy hadosztályt. Van egy olyan érzésem, hogy csal a rendszer...
Lepötyögtem egy üzenetet a fiúnak, bár ő is elég tré helyzetben volt. Azért reménykedtem, hogy még képes lesz válaszolni, és van annyi esze, hogy biztonságos helyre menekül. Én meg addig inkább megbújtam a házak rejtekében, és kipihentem magam egy kicsit.

// Pihi //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 10 2015, 01:35

Atorut utolérik a koboldok és a burok aktiválódik. Mirika egyedül maradt. Az 5. hadosztály visszafordul és megpillantható.

Mirika jön.

Kiosztott összes sebzés: 851
A sebzés okozói:
782 - Mirika
45 - Ayani
24 - Atoru


Halott koboldok száma: 3082
Eddigi állás:
3000 - Természet
78 - Mirika
4 - Ayani
2 - Atoru


Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

A 4. hadosztály újra eltűnt.

Atoru kiesett. Az ajándékba kapott burka elhasználódott.

Az 5. hadosztály látótávon belülre esett. 2 kör múlva ér oda.
A 6. hadosztály látótávon kívül van.

Életpontok/adatok:

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
418x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4173
Sebzés: 42

6. hadosztály:
496x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4952
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 104/150 HP, 140/140 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Mirika Szer. Júl. 15 2015, 12:59

Tekintve, hogy fogalmam sincs, melyik egység merre van, kénytelen voltam a lehető legnagyobb körültekintéssel és óvatossággal közlekedni. Át kellett értékelnem a helyzetemet: a tetőkről ledobálni a koboldokat tök jó ötlet volt, még ha egy kicsit fárasztó és időigényes is, viszont így, hogy fogalmam sincs, merre van az íjász hadosztály, már veszélyes lett volna a tetőkön mászkálni. Egyenes, kard-ki-kard küzdelemben pedig esélyem se volt több száz lény ellen, úgyhogy alternatív megoldásokon kellett agyalnom. Legalább az egyik csapatukat megláthattam az egyik sarok mögül kikandikálva, az jó kiindulási alap volt.
Nyilván az a célom megmaradt, hogy a kastélyban kössek ki végül, ott volt a legtöbb csapdaként felhasználható dolog, rengeteg vendéglő, mesterséges tó, maga a domboldal... azonban oda el is kellett jutni. Meggyőződtem róla, hol vannak a koboldok, aztán remélve, hogy nem fognak most irreálisan gyorsan mozogni, bevetettem magam az utcában található pékségbe, és hozzáfogtam az ördögi tervemhez. Mármint az elsőhöz Rolling Eyes Tulajdonképpen csak a sütő alkalmatosságokra volt szükségem, de ha már ott voltam, akkor kicsit megdézsmáltam az üres bolt alapanyagait is, és készítettem egy nagyobb adag sütit. Nem is akármilyet, voltak olyan cuccok nálam, amiknek csak bizonyos részeit egészséges felhasználni,a többi mérgező: aztán hogy ez a koboldokra miként hat, az már jó kérdés volt. Ránk emberekre azért nem halálosak, de a rosszullét az rosszullét. Na ilyet kevertem bele a krémjébe. Szerencse, hogy nem itt nem tart órákig a sütés, most az egyszer hálás voltam a leegyszerűsített metódusokért.
Amint kész volt a finom mérgező krémes süti, rápakoltam egy kocsira, és kihordtam az utcára, úgy ott hagyva a saroknál, mintha csak magára hagyták volna menekülés közben. Reméltem, hogy a koboldok látható ellenség híján (már ha nem vettek észre), engedni fognak az esetleges éhségüknek, és legalább egy részüket kiiktathatom. Én persze nem vártam meg az eredményt, settenkedtem tovább, ezúttal egy kocsma felé irányítva a lépteimet.

// Szvsz ez eltartott legalább két körig, tégy belátásod szerint :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Júl. 24 2015, 22:32

A koboldok nem akarták elfogadni a süteményeket, ők csak nekiláttak megszállni a várost, de úgy látszott, hogy egyenes parancsot kaptak Mikoblástól a hadosztály önjelölt vezetőin keresztül.
- SÜTIT ÉS TEJET MINDIG ELFOGADUNK! - hallatszott a kiáltás, ahogyan az 5. hadosztály minden egyes tagja el kellett fogyassza a mérgezett süteményt.
A többi hadosztály közben megkezdte az NPC-k begyűjtését.


Mirika jön.

Kiosztott összes sebzés: 851
A sebzés okozói:
782 - Mirika
45 - Ayani
24 - Atoru


Halott koboldok száma: 3082
Eddigi állás:
3000 - Természet
78 - Mirika
4 - Ayani
2 - Atoru


Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 5. hadosztály a következő kör végén megérzi a mérgezett sütemény hatását.

Életpontok/adatok:

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
418x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4173
Sebzés: 42

6. hadosztály:
496x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4952
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 104/150 HP, 140/140 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Mirika Kedd Júl. 28 2015, 19:56

Hallottam a kiáltást kintről, ami önkéntelenül is vigyorra késztetett. Marha kíváncsi voltam rá, hogy mit fog művelni velük az a kaja, de ha leálltam volna nézelődni, akkor elveszítem a lépéselőnyömet. Előttük kellett járnom legalább egy-két lépéssel, folyamatosan csapdákon járt az eszem. Most például azon, hogy annyi alkoholos italt gyűjtöttem be, amennyi csak elfért az inventory-mban. Ezt nem feltétlenül a kint zabáló koboldokban szántam, de az is benne volt a pakliban, hogy ellenük kell bevetnem. Nyilván attól függ, a süti mit csinál velük. Szóval amint megtelítettem a virtuális zsákomat, kilestem a kocsmából, hogy lássam, mi újság a törpékkel. Eh, valahogy ki kéne találnom, hogy tudom az íjászokat meglelni @.@
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Júl. 30 2015, 17:52

Az 5. hadosztály fele belehalt a mérgezésbe, azonban amikor ismételten előbújtál azonnal neked támadtak és hangoskodni kezdtek, majd szóltak a többi hadosztálynak is.

Mirika jön.

Kiosztott összes sebzés: 2938
A sebzés okozói:
2869 - Mirika
45 - Ayani
24 - Atoru


Halott koboldok száma: 3291
Eddigi állás:
3000 - Természet
287 - Mirika
4 - Ayani
2 - Atoru


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

A 4. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
Az 5. hadosztály Mirikát támadja.
A 6. hadosztály 1 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
209x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 2086
Sebzés: 21

6. hadosztály:
496x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4952
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 83/150 HP, 140/140 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Mirika Pént. Aug. 07 2015, 19:07

Hoppá, észrevettek pale Jó, mondjuk ennyi koboldnál gyakorlatilag lehetetlen, hogy ne nézzen valaki pont erre, amíg én kikukucskáltam, szóval nem tudom, miért vagyok meglepődve Rolling Eyes Viszont így ránézésre elég sok töpörödött törpördögöt elintéztem a trükkömmel, szóval kész vigyorivá váltam :3 Menni fog ez így, csak az íjászokat kellett valahogy elkerülnöm vagy semlegesítenem, miközben eljutok lassan a kastélyig. A hangzavar egyre nőtt, bár nem tudtam pontosan belőni, de szerintem közeledett a másik vadkanos hadosztály is, ami megnyugtató volt, elvégre minél több ellenségről tudom, hol vannak, annál könnyebb lesz manőverezni. Most például az volt a célom, hogy néhány fürge szökkenéssel átugráljak a megfogyatkozott kobold csapat feje felett, és ezzel arra kényszerítsem őket, hogy megforduljanak, és ezzel egy kicsit lassítsam őket. Közben pedig persze szabdaltam őket, ahol értem, majd ahogy áttörtem közöttük, már szedtem is elő egy üveg szakét, téptem egy darabot a ruhám ujjából, beletömtem az üveg szájába, és meggyújtottam. Ilyen orosz koktélt gyártottam, és azt hajítottam közéjük menekülés közben, egyelőre azt akartam látni, ezzel mit érek.

// Hat támadás az ötös hadosztályba egyenként 50 sebzéssel, és ha 5 vagy 6 a dobás értéke, akkor még 25 bónusz is jár. Aztán hajítok még közéjük egy Molotov koktélt is. Elhasználtam 96 CSP-t //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 07 2015, 19:07

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 4767249862_5877ffd2ef_s [Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 4767250438_224285ea8b_s [Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 4766610511_dda12706fc_s [Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 4767251444_0f76bf2817_s [Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 4766609959_af0c0eb7c7_s [Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Aug. 07 2015, 19:30

Miközben folyamatosan menekülsz a hadosztályok elől képtelen vagy CSP-t tölteni, ha egyszer is megállsz, akkor fognak támadni. A molotov koktél öt kobold életét vette.

Mirika jön.

Kiosztott összes sebzés: 3338
A sebzés okozói:
3269 - Mirika
45 - Ayani
24 - Atoru


Halott koboldok száma: 3331
Eddigi állás:
3000 - Természet
327 - Mirika
4 - Ayani
2 - Atoru


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

A 4. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
Az 5. hadosztály Mirikát kergeti.
A 6. hadosztály odaért, lehetséges célpont: Mirika.

Életpontok/adatok:

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
169x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 1686
Sebzés: 17

6. hadosztály:
496x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4952
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 83/150 HP, 44/140 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint - Page 2 Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.