Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Kobold invázió - 5. szint

4 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 12 2015, 23:37

Résztvevők: Atoru, Ayani, Mirika

A távolban rengeteg kobold sorakozik fel és rendezetten menetelnek felétek. Van egy körötök felkészülni. (Nem muszáj írni.)

Határidő: 4 nap
Harci kör határidő: 3 napról indul, majd ha gyorsan megy akkor nő, ha lassan akkor csökken
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Mirika Szer. Május 13 2015, 11:20

Úgy fest, hogy sikerült időben válaszolni a fenyegető jelekre. Igyekeztem megszervezni az egész szint védelmét, de nem tudom, hogy ennyi emberrel mennyire lesznek hatékonyak a tanácsaim, és mennyire fognak hallgatni rá azok, akik jelentkeztek vezetőnek. Akit kellett, azt bemenekítettük a céhházba, ott biztonságban lesznek a gyengébb játékosok. Ami a mi táborunkat illeti, azt természetesen Nyster főkapujánál ütöttük fel, hiszen biztos voltam benne, hogy a fő célja ez a hely lesz a koboldoknak. Próbáltam íjászokat szervezni a városfalakra, de kevés játékos választotta ezt a kasztot ahhoz, hogy ütőképes is legyen a tervem, így le kellett mondanom róla.
- Úgy fest, hogy sűrű lesz a program Rolling Eyes - sóhajtottam fel. Kevesen voltunk, de egy ekkora sereg egészen biztosan csak a számokban tud erőt képviselni, és nem egyénenként. A sok gyenge ellenfél ellen pedig Tohrunál és nálam nem volt jobb választás: az árnyharcosok ilyenkor ragyognak igazán Cool Supportnak pedig ott volt nekünk Aya-chan. A sereget látva még valahol örültem is neki, hogy Kokoro nem tartott velünk, reméltem, hogy nekik könnyebb dolguk lesz.
- Mindenkinek egyértelmű, mi a feladata, ugye? :3 Tartsuk távol őket a városkaputól - szólaltam meg, majd előhúztam a késeimet és fújtattam egy nagyot.
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kusumi Ayani Szer. Május 13 2015, 11:45

Kicsit feszült voltam, mióta kiderült, hogy a Koboldok háborúra készülnek, de eltökéltem, hogy ott segítek, ahol csak tudok. De, mint mindig… az otthon a legfontosabb. Ahogy a többi, úgy az otthonunkként nevezhető 5. szint. Ha ez a terület elesik, akkor a céhházunk is bánja. Ezt nem engedhetem meg. Miri rendesen kivette a feladatát a csapatok mozgatásával, a város védelmének megszervezése mellett. És legnagyobb megnyugvásomra, ő is kiállt a frontra. Bár nem is Miri lenne, ha nem az élbolyba küzdene. Bár Kokoro nincs velünk, kicsit aggódok érte. Bár biztos vagyok benne, hogy tud vigyázni magára, azért még nagyon féltem. Rögtön Miri bal oldala mellett álltam teljes harci díszben. Bár a köpenyemnek hála még mindig virágokat hagyok mindenfele. Gyors leellenőriztem utoljára a felszereléseim, és a Kesztyűmet, majd a közeledő ellenre nézek.
- Túlfegyelmezettek. – mondom komoran – Nézzétek milyen rendezetten mozognak. Meg kell törnünk valahogy a rohamukat, különben könnyen tartják az alakzatot. – Mirire nézek mielőtt mondanám – Ha a kristályomat használom megtörik a sorukban a rendezettség, és mire felvehetnék újra az alakzatot, már lecsaphatunk rájuk. – vetem fel az ötletemet.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 17 2015, 00:51

A hadsereg élén egy vonalban három Páncélos Hókobold hadosztály sorakozik fel. Mögöttük középen egy Kobold Íjászokból álló hadosztály található. Az íjászok egy-egy oldalán egy-egy Kobold Vaddisznó Lovag csapat fedezhető fel. A Páncélos Hókoboldok és a Kobold Vaddisznó Lovagok mind erősen fel vannak vértezve, azonban az íjászokra ez nem mondható el. Ők könnyed ruházatban vannak, de festékcsíkokkal díszített arcukkal valahogy ijesztőbbnek tűnhetnek a többinél.

A lovagok bekerítő taktikát fognak alkalmazni, az első másodpercekből könnyen kideríthető a két szélről való megkerülés. Vaddisznóik pedig követik utasításaikat (már amennyire egy vaddisznó tudja).


Mirika jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 0
Eddigi állás:
nincsen

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 3 kör múlva ér oda.
A 2. hadosztály 3 kör múlva ér oda.
A 3. hadosztály 3 kör múlva ér oda.
A 4. hadosztály támadásra készen áll. Lehetséges célpont: akárki.
Az 5. hadosztály 1 kör múlva ér oda. Lehetséges célpont: Ayani vagy Mirika.
A 6. hadosztály 1 kör múlva ér oda. Lehetséges célpont: Atoru vagy Mirika.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 10.000
Sebzés: 100

2. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 10.000
Sebzés: 100

3. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 10.000
Sebzés: 100

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 150/150 HP, 95 páncél, 140/140 CSP
- Kusumi Ayani: 245/245 HP, 50 páncél, 90/90 CSP
- Atoru: 110/110 HP, 30 páncél, 125/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Mirika Vas. Május 17 2015, 16:51

Bár az előbb a városkapu védelmére szólítottam fel társaimat, a koboldok hadrendjét látva és Aya-chan szavait megfontolva át kellett gondolnom, milyen stratégiát is lenne a legcélszerűbb alkalmazni. Az íjászokat védik a páncélosok, a két szélről pedig gyors "lovas" egységek próbáltak felőrölni minket. Több százan, több ezren. Legyek akármilyen gyors és alkalmas a seregek elleni harcra, ezzel így frontálisan szembemenni elég nagy őrültség lett volna.
Két követendő út sejlett fel a buksimban: egy, kitörünk valamelyik oldal felé, de ha feltartóztat minket a lovasság, és odaérnek ránk a másik oldalról, akkor bekerülnénk a húsdarálóba, és onnantól nincs esélyünk. A másik pedig a visszavonulás és a gerilla harcmód. A városban az íjászok hasztalanok, szűk utcákat választva pedig jól kontrollálható lenne az ellenfeleink száma. Könnyen védhető helyeket kell választani, ahonnan meglépni is könnyű.
- Visszavonulunk a városfal mögé! Belülről tartjuk a kaput, ameddig csak lehet, ha áttörnek, akkor tovább hátrálunk. A nagy, nyílt tereket kerülni fogjuk, hogy az íjászaik dolgát megnehezítsük - szóltam elég hangosan ahhoz, hogy hallják a srácok, majd széles mozdulattal intettem a kapu felé. Volt egy kis időnk, amíg ideérnek, berendezkedhetünk.

// Visszavonulunk a városfal mögé, hogy az íjászok ne lőhessenek ránk, és a városkapunál várjuk a betörni vágyókat :3 //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 18 2015, 17:07

A visszavonulás sikeres, a seregek kissé megtorpannak a váratlan mozdulat hatására és új felállásba kezdenek áttérni.
A határidő 3 napra nőtt.

Ayani jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 0
Eddigi állás:
nincsen

Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály új felállást készül felvenni.
A 2. hadosztály új felállást készül felvenni.
A 3. hadosztály új felállást készül felvenni.
A 4. hadosztály nem mozdul.
Az 5. hadosztály új felállást készül felvenni.
A 6. hadosztály új felállást készül felvenni.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 10.000
Sebzés: 100

2. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 10.000
Sebzés: 100

3. hadosztály:
1000x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 10.000
Sebzés: 100

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 150/150 HP, 95 páncél, 140/140 CSP
- Kusumi Ayani: 245/245 HP, 50 páncél, 90/90 CSP
- Atoru: 110/110 HP, 30 páncél, 125/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Május 18 2015, 17:32

Tényleg nagy sereggel néztünk szembe, és én kicsit bosszús voltam, mert nem voltam benne biztos, hogy képesek leszünk ellentartani nekik. De nem eshetünk kétségbe, hisz mi vagyunk az Angelic Voice. Mirika a vezetőnk, az egyik legjobb stratéga. Meg kell próbálnunk a lehető legtöbb koboldot kiirtani, hogy megcsappantsuk a számukat. Mirika parancsát követve bólintok, és hátrahúzódok a falak mögé, hogy ott várjam az ellenséget. Egyelőre nem támadtak, de ki-kilesve látom, hogy rendeződnek az újabb rohamra. Ez így nem lesz jó. Ám ahogy a sereget nézem végül eszembe ötlik valami.
- Miri, Ato van Tövisgyökér Kristályotok? Nézzétek mennyien vannak. A kristály meg visszasebez. - végül elmosolyodok. A létszámukat maguk ellen is fordíthatnánk. Bár a meglepetés erejével kell érnünk őket, különben ismét új statégiával állnak elő. Mondjátok, hogy van nálatok ilyen kristály...

// egyelőre nem támadok, mivel a koboldok nem jöttek be Very Happy //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 18 2015, 18:15

A melegben a hókoboldok olvadni kezdtek. A hadosztályok sikeresen felvettek egy új pozíciót és sorban menetelnek a kapu felé.

Atoru jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 300
Eddigi állás:
300 - Természet

Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 4 kör múlva ér oda.
A 2. hadosztály 5 kör múlva ér oda.
A 3. hadosztály 6 kör múlva ér oda.
A 4. hadosztály 7 kör múlva ér oda.
Az 5. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 6. hadosztály 2 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
900x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 9000
Sebzés: 90

2. hadosztály:
900x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 9000
Sebzés: 90

3. hadosztály:
900x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 9000
Sebzés: 90

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 150/150 HP, 95 páncél, 140/140 CSP
- Kusumi Ayani: 245/245 HP, 50 páncél, 90/90 CSP
- Atoru: 110/110 HP, 30 páncél, 125/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Atoru Szer. Május 20 2015, 19:17

Tehát a híresztelés nem csak vaklárma volt, mint a "Fiú, akit farkast kiáltott" mesében. Bár igaz, hogy itt nem volt farkas, de voltak helyette koboldok. Több százan.
Nekem elsőre rettenetesnek tűntek, azonban Miri és Aya önbizalma valamennyire rám is átragadhatott, mert hirtelen nem éreztem mást, csak harci kedvet. Éreztem, ahogyan az adrenalin szétárad a nem létező ereimben, és elfog az izgalom, hogy végre egy éles csata, ami teljesen filmbe illő jelenettel fog lezajlani: Az egyszemélyes hadsereg - ami most három - szembe száll a náluk többszörös túlerőben lévő ellenféllel. Ilyenkor sajnálom, hogy nincs valami videó, amivel vissza lehetne nézni az eseményeket. De szerintem ennek ellenére is jó buli lesz!
- Rendben, Miri! - szalutáltam a céhvezérnek, és már indultam is vissza, a kapu mögé. - Ha szerencsénk van, talán el is gázolják egymást. - osztottam a többiek önbizalmát, és vártam bent, velük együtt.
Azonban nem bírtam ki, hogy ne kukucskáljak néha ki a kapun - még akkor is, ha a koboldok nyílzápora eltalálna. És örömmel vettem észre, hogy a Hókoboldok olvadni kezdtek. Minél kevesebb ellenfél, annál kevesebb vesződség a védekezéssel.
- Sajnos nincs. Tudhatnád, hogy nem utazom kristályokban. - öltöttem ki a nyelvem a lányra. Bár a szomorúbb része, hogy most éppen főzetekben sem. Elfogyott a növényem, és kellene találnom egy beszállítót...
De ez már a jövő problémája, a jelenben éppen elegek a koboldok is. És remélem, hogy Kokoro is jól szórakozik néhány szinten feljebb.
Közben látva a koboldok egyre közeledő vaddisznó csordáját, gyorsan közelebb léptem Mirihez és Ayanihoz, ha egy helyen voltak. Nem tudom, hogy pontosan mit szeretne Miri... De ha jól értem, akkor egy Aincrad-i Thermopülát szeretne létrehozni a város falain belül. Háromszáz helyett három emberrel.
Ha azonban mást szeretne, és kiadja a parancsot is, akkor teszem a dolgomat, ahogyan kéri.


//Nem támadok... Még.//

_________________
[Event] Kobold invázió - 5. szint Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 22 2015, 16:36

A hókoboldok olvadnak tovább.

Mirika jön.

Kiosztott összes sebzés: 0
A sebzés okozói:
nincsen

Halott koboldok száma: 600
Eddigi állás:
600 - Természet

Játékos cselekvések:

nincs

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 3 kör múlva ér oda.
A 2. hadosztály 4 kör múlva ér oda.
A 3. hadosztály 5 kör múlva ér oda.
A 4. hadosztály 6 kör múlva ér oda.
Az 5. hadosztály már szinte ott van. Lehetséges célpont: Mirika.
A 6. hadosztály 1 kör múlva ér oda.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
800x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 8000
Sebzés: 80

2. hadosztály:
800x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 8000
Sebzés: 80

3. hadosztály:
800x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 8000
Sebzés: 80

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 150/150 HP, 95 páncél, 140/140 CSP
- Kusumi Ayani: 245/245 HP, 50 páncél, 90/90 CSP
- Atoru: 110/110 HP, 30 páncél, 125/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Mirika Pént. Május 22 2015, 17:35

Nagyszerű :3 Eddig remekül alakult a tervem. Az íjászok nem tudnak minket onnan lelőni, mozgásra kényszerítettük őket, a hadosztályok pedig nem fognak egymás mellett elférni a kapuban, kénytelenek lesznek alakzatot bontani és a keskeny átjárót használni,ami növeli a sebezhetőségüket és csökkenti a ránk támadó koboldok számát. Ráadásul bónuszként még egyik-másik része a seregüknek pixelekké esett, úgy fest nem bírják a meleget :3
- Nekem sincs olyan kristályom :/ - válaszoltam a lánynak. Tényleg jól jöhetett volna, de jelenleg az alapítványnál vannak azok, amiket annak idején megcsináltattam magamnak.
- Csípjetek meg, amennyit csak tudtok, és ne hagyjátok őket betörni - szóltam újra, látva, hogy a vaddisznós csoportjuk pillanatokon belül megérkezik. Vettem egy nagy levegőt, kitámasztottam, és amint az első kobold megpróbált átjutni, azonnal előreszökkentem és miközben átugrottam a feje felett, lerántottam a hátasáról, és mellkason szúrtam. Aztán jött a következő, akit roham közben ért a késem, és így tovább, csak úgy repkedtek körülöttem a pixelek.

// Képességpróba, ha sikerül, akkor minden ötös és hatos dobásom mellé járul 25 pont bónuszsebzés. Amint a kapu alá ér az 5. hadosztály, támadásba lendülök, próbáljuk kihasználni, hogy nem férnek át mindannyian egyszerre.
300 sebzés+bónuszok (ha sikerül) az 5. hadosztályra, és elhasználtam 112 CSP-t //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 22 2015, 17:35

The member 'Mirika' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
[Event] Kobold invázió - 5. szint 4766602461_64fb5071c9_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Event] Kobold invázió - 5. szint 4767251444_0f76bf2817_s [Event] Kobold invázió - 5. szint 4766612103_86ee832108_s [Event] Kobold invázió - 5. szint 4767251444_0f76bf2817_s [Event] Kobold invázió - 5. szint 4767249862_5877ffd2ef_s [Event] Kobold invázió - 5. szint 4767251444_0f76bf2817_s [Event] Kobold invázió - 5. szint 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 22 2015, 17:52

A hókoboldok olvadnak tovább. Az 5. hadosztály leáll Mirikával harcolni, körbeveszik a vaddisznó lovagok. A 6. hadosztály mellettük zsúfolja át magát. Szerencse, hogy rendezettek, mert máskülönben nem tudnának elférni és sokan a falnak rohannának.

Ayani jön.

Kiosztott összes sebzés: 300
A sebzés okozói:
300 - Mirika

Halott koboldok száma: 930
Eddigi állás:
900 - Természet
30- Mirika


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
A 2. hadosztály 3 kör múlva ér oda.
A 3. hadosztály 4 kör múlva ér oda.
A 4. hadosztály 5 kör múlva ér oda.
Az 5. hadosztály támadja Mirikát.
A 6. hadosztály már szinte ott van. Lehetséges célpont: Ayani vagy Atoru.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
700x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 7000
Sebzés: 70

2. hadosztály:
700x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 7000
Sebzés: 70

3. hadosztály:
700x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 7000
Sebzés: 70

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
470x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4700
Sebzés: 47

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 150/150 HP, 48 páncél, 28/140 CSP
- Kusumi Ayani: 245/245 HP, 50 páncél, 90/90 CSP
- Atoru: 110/110 HP, 30 páncél, 125/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kusumi Ayani Pént. Május 22 2015, 17:59

A koboldok serege lassan vonulnak felénk, és mint kiderült a Hókoboldok igencsak megjárják a velünk való harcot. És hamarosan a Vaddisznó lovagok sem fognak jobban járni. Viszont Mirit körbefonták. Nem hagyhatom.
- Hé disznók, nézzétek mi van nekem! - kiáltok az egyik kobold felé, majd miután felénk nézett Tűzrózsa patájával nézhetett farkasszemet... az már más kérd, hogy el is találta-e.
- Gyerünk kristályocskám kellenél - szorítok magamnak, majd a tenyeremet a földnek tapasztva megpróbálom megidézni a képimet a kapu közepén, majd utána rögtön támadok.
Ha a képességem sikerül, az előtörő kristály fénye magára vonja a koboldok figyelmét, akik kénytelenek azt támadni, és mivel ennyien vannak akár agyon is tapossák egymást, ráadásul míg a kristály él szinte össze passzírozzák magukat a kapuban. Azonban sajnos képességem mellé trafált, és én is mellé ütöttem. Tűzrózsa mielőtt elkeveredik, mellém áll, és én ráugrok a hátára. Kicsit morgok, de azért bátran kiáltok a koboldokra.
- Mi van gyávák! Ennyit tudtok csak? A seregetek nagy része már halott, és még ide sem értek! Mit gondoltok meddig bírjátok még hitvány férgek! De gyertek csak! Tűzrózsa tüze megolvaszt minden fagyos szívet! - pici pacim nagyot nyerítve felágaskodik, és rúgkapál egy sort, dühösen prüszkölve próbál utat vágni Miri felé.
Remélem megértik a többiek mit akarok elérni. Meg akarom dönteni a sereg morálját, vagy legalább egy kis zavart hozni a rendezett sorokba.


// fölső Tűzrózsa (talált), alsó én (mellé), képi sikertelen //


A hozzászólást Kusumi Ayani összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Május 22 2015, 18:06-kor.

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 22 2015, 17:59

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
[Event] Kobold invázió - 5. szint 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
[Event] Kobold invázió - 5. szint 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
[Event] Kobold invázió - 5. szint 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 25 2015, 21:11

A hókoboldok olvadnak tovább. Az 5. hadosztály megtámadja Mirikát. A 6. hadosztály körbeveszi és megtámadja Ayanit. A többi hadosztály menetel tovább.

Atoru jön.

Kiosztott összes sebzés: 345
A sebzés okozói:
300 - Mirika

Halott koboldok száma: 1234
Eddigi állás:
1200 - Természet
30 - Mirika
4 - Ayani


Játékos cselekvések:

Egy támadás sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 2. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
A 3. hadosztály 3 kör múlva ér oda.
A 4. hadosztály 4 kör múlva ér oda.
Az 5. hadosztály támadja Mirikát.
A 6. hadosztály támadja Ayanit.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
600x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 6000
Sebzés: 60

2. hadosztály:
600x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 6000
Sebzés: 60

3. hadosztály:
600x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 6000
Sebzés: 60

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
466x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4655
Sebzés: 47

6. hadosztály:
500x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 5000
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 150/150 HP, 1 páncél, 28/140 CSP
- Kusumi Ayani: 245/245 HP, 90/90 CSP
- Atoru: 110/110 HP, 30 páncél, 125/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Atoru Kedd Május 26 2015, 19:47

A koboldok egyre közelebb és közelebb érkeztek, míg végleg beértek a város területére... Néhányan. De a létszámuk, még így is, hogy a hókoboldok olvadásnak indultak, maradhattak többezren. És minddel hármunknak kell elbánnunk. Remek szórakozás lesz.~
- Azért ne szóld el magad, Aya! - feddtem mosolyogva a lányt, és reméltem, hogy igaza lesz Tűzrózsát illetőleg. Ha a pet tüze megolvasztja a fagyos szívüket, akkor a sereg főerejének annyi! \o/ De ez még nem következett be, mert ők még nem értek ide. Helyette jöttek a vaddisznó lovasok, vagyis a nehézlovasság...
A kobold sereg egy része körbevette a céhvezéremet, míg a másik Ayanit kezdte el vagdalni. Én pedig álltam, mint a cövek, és nem csináltam semmit, mert nem tudtam, hogy mit tehetnék.
Miri remek harcos - pardon, árnyharcos - aki már az első bossteremben bizonyította nekem rátermettségét, és remek vezető képességeit. Ayani pedig az Éhezőkön bizonyította ugyanezt. Azonban azt is tudtam, hogy ki tudna elboldogulni, akár egymaga ezer szörnnyel is...
Ezért aztán az Ayanit támadó kobold lovasokat vettem célba, és közöttük kezdtem hasítani a sorokat, elég kevés eredménnyel.
- Miri, ha kell segítség, csak szólj! - kiáltottam azért oda  lánynak, de látva, hogy pillanatokon belül végzett egy tucat kobolddal, tudtam hogy nem lesz gond... Még.
De nem sokára itt lesznek mindannyian, az íjászok, a hókoboldok... És úgy mindenki. És még a vezért sem láttuk, én legalábbis nem.
Hosszú lesz ez a nap, és még csak most kezdődött. Ezért aztán mindent bele! /o/


/rátámadok a 6. hadosztályra, 2x24 sebzéssel => Marad 109 CSP-m/

_________________
[Event] Kobold invázió - 5. szint Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 26 2015, 19:47

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
[Event] Kobold invázió - 5. szint 4767251444_0f76bf2817_s [Event] Kobold invázió - 5. szint 4766609959_af0c0eb7c7_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 27 2015, 23:49

A hókoboldok olvadnak tovább. Az 5. hadosztály megtámadja Mirikát. A 6. hadosztály megtámadja Ayanit. A többi hadosztály menetel tovább.

Mirika jön.

Kiosztott összes sebzés: 345
A sebzés okozói:
300 - Mirika

Halott koboldok száma: 1534
Eddigi állás:
1500 - Természet
30 - Mirika
4 - Ayani


Játékos cselekvések:

Egy támadás sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály már szinte ott van, de a kapun a két ott harcoló hadosztály miatt nem férne át.
A 2. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 3. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
A 4. hadosztály 3 kör múlva ér oda.
Az 5. hadosztály támadja Mirikát.
A 6. hadosztály támadja Ayanit.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 5000
Sebzés: 50

2. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 5000
Sebzés: 50

3. hadosztály:
500x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 5000
Sebzés: 50

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
466x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4655
Sebzés: 47

6. hadosztály:
498x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4976
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 104/150 HP, 28/140 CSP
- Kusumi Ayani: 195/245 HP, 23/90 CSP
- Atoru: 110/110 HP, 30 páncél, 109/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Mirika Csüt. Május 28 2015, 11:40

Sokat le tudtam nyomni, de az összeshez képest ez vajmi kevés volt. Ráadásul még a kapu sem töltötte be a neki szánt szerepet, az első csoportjuk mellett befért a másik is. Túl rendezettek voltak, tudták, mit kell tenniük ahhoz, hogy nehéz helyzetbe hozzanak minket. Óriási szerencse, hogy csak két hadosztályukkal kell bíbelődnünk egyelőre. Vetettem néhány pillantást a környezetre, menekülő útvonalat kerestem. A sajátomat gyorsan meg is találtam. Lassan született egy terv a fejemben, hogyan kéne tovább viaskodni.
- Visszavonulás! Aya-chan, Atoruval törjetek ki Tűzrózsa hátán és keressetek magatoknak olyan helyeket, ahonnan csapdát tudtok állítani! A kastély felé haladjatok, ott találkozunk legközelebb! - kiáltottam át a koboldok sűrűjéből, és mutattam a város közepén emelkedő fekete tornyú várra. Aztán vettem egy nagy levegőt, és az akrobatikám segítségével felszökkentem a magasba, és néhány kobold fején keresztül megrohantam a kaput, hogy levágjam a köteleket, amik tartják. Aztán pedig tovább a legközelebbi egy emeletes ház felé, aminek a tetejére szépen felpattanok. Lássuk, itt hogy érnek el Razz Oh, és kaptam egy üzenetet Kokoro-chantól is :3

// Ayani és Atoru Tűzrózsa hátán kitörnek a koboldok gyűrűjéből és visszavonulnak. Én elvágom a kaput tartó köteleket, hogy az lezuhanjon, megkísérelve ezzel kizárni a kint ragadt koboldokat - és talán meg is ölni néhányat - ha be akarnak jutni, akkor kerülniük kell másik városkapu felé vagy magas városfalat mászni. Aztán másik irányba indulva mint Ayaniék, felmászok egy kisebb ház tetejére, és onnan figyelem, hogy reagálnak a koboldok.
Kvázi pihenőkör, támadást és mellékcselekvést nem használok fel. //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Május 29 2015, 20:34

A hókoboldok olvadnak tovább. Az 5. hadosztály körbeveszi a Mirika által elfoglalt házat. A 6. hadosztály kergetni kezdi Ayaniékat. A kapu sikeresen le lett engedve, több kobold nem fér be.

Ayani jön.

Kiosztott összes sebzés: 345
A sebzés okozói:
300 - Mirika

Halott koboldok száma: 1834
Eddigi állás:
1800 - Természet
30 - Mirika
4 - Ayani


Játékos cselekvések:

Egy támadás sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály megáll a kapu előtt.
A 2. hadosztály megáll a kapu előtt.
A 3. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
A 4. hadosztály 2 kör múlva ér oda.
Az 5. hadosztály körbeveszi a Mirika által elfoglalt épületet.
A 6. hadosztály a következő körben utoléri Ayaniékat, mivel a szegény, kicsi ló két személlyel a hátán nem tud olyan gyorsan közlekedni, mint a vaddisznók egyetlen páncélos kobolddal rajtuk.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
400x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 4000
Sebzés: 40

2. hadosztály:
400x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 4000
Sebzés: 40

3. hadosztály:
400x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 4000
Sebzés: 40

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
466x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4655
Sebzés: 47

6. hadosztály:
498x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4976
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 104/150 HP, 140/140 CSP
- Kusumi Ayani: 195/245 HP, 23/90 CSP
- Atoru: 110/110 HP, 30 páncél, 109/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kusumi Ayani Hétf. Jún. 01 2015, 20:40

Miri parancsára csak bólintok, és felpattanok Tűzrózsára, és bár a filmekben általában máshogy van, de kivételes helyzet miatt, magam elé ültetem Atorut. Ennek olyan oka is volt, hogy egyrészt őt nehezebben fogják elérni, másrészt... akkor is én döntöm el ki hol ül, és én hátul akartam ülni, beleszólása nincs, ez az én petem. -^- Ahogy elindultunk kénytelen kelletlen észre kellett vennem, hogy Tűzrózsa lejjebb lassult. Így hát jött az Aya változat. Akrobatikámat felhasználva lepattanok Tűzrózsával, aki mivel már csak 1 személyt cielt gyorsabb tempóra volt képes váltani, és mivel a gyorsi pontjaink ugyanannyik voltak, így én is tovább szaladhatok. Az utamba kerülő szemeteskukák, hordókat borogatva próbálom lelassítani az ellent, de tekintve, hogy nincs súlyemelésem, így csak a könnyebbekkel tudok csak "szórakozni". Ha a koboldok lemaradtak kicsivel előrekiáltok a többieknek.
- Ato vezesd Tűzrózsát a kastélyig, én lelassítom a koboldokat, ahogy csak tudom. Te meg addig próbálj valahogy kiépíteni egy csapdát, amivel a kastélyba irányíthatjuk őket.
Ezután kicsit lemaradok, és ha Tűzrózsáék elindultak kicsit lemaradok, hogy a Koboldok beérjenek, majd végül tovább szaladok, és amennyiben tuti biztos vagyok benne, hogy elég ideig húztam az időt a kastély felé kezdem el venni az irányt.

// ha jól értettem Tűzrózsa csak azért nem tudott meglógni, mivel két embert cipelt, vagyis mivel én is ugyanolyan gyors vagyok, mint ő, így én futva próbálom elcsalni a Koboldokat, majd végül egy idő után az Obszidián KAstély felé veszem az irányt, mivel nem használtam mellékcselekvést és támadást így elvileg maxolódott a CSP-m //

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 02 2015, 18:37

A hókoboldok olvadnak tovább. A 6. hadosztály kergeti Tűzrózsát, hiszen csak ő sebzett beléjük, így hülyeség lenne az ártalmat lányt kergetni. A futás pedig tudtommal elég fárasztó, így a cselekvéspontok maradnak.

Atoru jön.

Kiosztott összes sebzés: 345
A sebzés okozói:
300 - Mirika

Halott koboldok száma: 2134
Eddigi állás:
2100 - Természet
30 - Mirika
4 - Ayani


Játékos cselekvések:

Ayani sikeresen elszaladt egyedül a kastély felé!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály megáll a kapu előtt.
A 2. hadosztály megáll a kapu előtt.
A 3. hadosztály megáll a kapu előtt.
A 4. hadosztály 1 kör múlva ér oda.
Az 5. hadosztály körbevette a Mirika által elfoglalt épületet és várakozik.
A 6. hadosztály a következő körben utoléri Tűzrózsát, ha megáll. Ellenkező esetben kergeti tovább.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
300x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 3000
Sebzés: 30

2. hadosztály:
300x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 3000
Sebzés: 30

3. hadosztály:
300x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 3000
Sebzés: 30

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
466x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4655
Sebzés: 47

6. hadosztály:
498x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4976
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 104/150 HP, 140/140 CSP
- Kusumi Ayani: 195/245 HP, 23/90 CSP
- Atoru: 110/110 HP, 30 páncél, 109/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Atoru Szer. Jún. 03 2015, 19:59

Tehát megtörtént az elkerülhetetlen, és a kobold sereglek lassan kezdtek feltornyosulni. Hm... Mintha valami régi csatánál lett volna ilyesmi, amikor a sereg bírt volna az ellennel, ha szépen fokozatosan támadna rájuk, de miután fel tudtak sorakozni, máris leverték őket. Persze mentségünkre szóljon, hogy mindössze vagyunk... Hány ezer ellen is? Kettő? Három? Rolling Eyes És ekkora ellen is nyerni fogunk. Nyernünk kell! Túl sok múlik ezen a harcon, tehát mindent bel kell adnunk!
Ezért is egyeztem bele, hogy mindketten ellovagoljunk Tűzrózsán a naplementébe... Azaz a kastély felé. De nem sokáig tölthettük el együtt az időt, mert Ayaninak megint a fejébe szállt, hogy megment.
Szerencsémre(?) a koboldok engem kezdtek el üldözni, gondolom Tűzrózsa miatt. Legalább a Viadalos tartozásom visszaadhatom.
- Szerintem cseréljünk szerepet, és kvittek leszünk, Aya! - kiáltok még a lány után, majd lángoló paripájához fordulok. - Figyi Tűzrózsa, most megfuttatjuk kicsit a koboldokat, mit szólsz? Így a gazdid biztonságban elérhet a kastélyhoz, és elhelyezhet csapdákat. - mondom a pacinak, és ha beleegyezek, akkor rámarkolva a sörényére kezdek vágtázni az utcákon át, hogy a lehető legtöbb ideig tartsam távol őket a kastélytól.
Ha valahol zsákutcában lyukadnánk ki - amit kétlenék, minek után már elég ideje lakunk ezen a szinten, hogy ismerjem a környéket - akkor harcolnék a koboldokkal. De ha el tudunk kerülni minden akadályt, akkor megpróbálom a Smaragd Park felé venni az irányt. Ott van néhány fa, és árnyas rész, ahol könnyedén elbújhatunk a koboldok elöl - és addig sem Ayanival foglalkoznak.
Persze mindez csak Tűzrózsán múlik. A lángoló unikornisnak is beszámolok a Smaragd Parkos ötletemről, már csak rajta múlik, hogy megyünk, vagy sem. Ha nem jön, akkor egyedül indulok útnak, és úgy próbálom lerázni őket.


/Tűzrózsán tovább vágtázom a Park irányába, és ott próbálok menedéket lelni egy fán. Ha a paci nem jönne, akkor a koboldok engem fognak üldözni, mert én sebeztem beléjük/

_________________
[Event] Kobold invázió - 5. szint Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Jún. 05 2015, 16:01

A hókoboldok olvadnak tovább. A 6. hadosztály kergeti tovább Tűzrózsát.

Mirika jön.

Kiosztott összes sebzés: 345
A sebzés okozói:
300 - Mirika
45 - Ayani


Halott koboldok száma: 2434
Eddigi állás:
2400 - Természet
30 - Mirika
4 - Ayani


Játékos cselekvések:

Minden sikeres!

Kobold cselekvések:

Az 1. hadosztály megáll a kapu előtt.
A 2. hadosztály megáll a kapu előtt.
A 3. hadosztály megáll a kapu előtt.
A 4. hadosztály megáll a kapu előtt.
Az 5. hadosztály körbevette a Mirika által elfoglalt épületet és várakozik.
A 6. hadosztály a következő körben utoléri Tűzrózsát, ha megáll. Ellenkező esetben kergeti tovább.

Életpontok/adatok:

1. hadosztály:
200x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 2000
Sebzés: 20

2. hadosztály:
200x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 2000
Sebzés: 20

3. hadosztály:
200x Amatőr Páncélos Hókobold
HP: 2000
Sebzés: 20

4. hadosztály:
500x Amatőr Képzett Íjász Kobold
HP: 5000
Sebzés: 200

5. hadosztály:
466x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4655
Sebzés: 47

6. hadosztály:
498x Amatőr Kobold Vaddisznó Lovag
HP: 4976
Sebzés: 50
--------------------------
- Mirika: 104/150 HP, 140/140 CSP
- Kusumi Ayani: 195/245 HP, 23/90 CSP
- Atoru: 110/110 HP, 30 páncél, 109/125 CSP
--------------------------

Statok:
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Event] Kobold invázió - 5. szint Empty Re: [Event] Kobold invázió - 5. szint

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.