Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shu vs. Atoru

3 posters

Go down

Shu vs. Atoru Empty Shu vs. Atoru

Témanyitás by Atoru Kedd Ápr. 28 2015, 15:53

Ma korán keltem, mivel ezt a napot különlegesnek szántam, persze csak néhány szempontból. Az első az nem más. minthogy ma egy kicsit edzeni szerettem volna, tekintve, hogy mi történt Anatole-lal. A másik pedig nem más volt, minthogy meg akartam mutatni Timidusnak, hogy mennyit fejlődtem harctéren. A harmadik pedig... Az aréna helyezésem a békapopsija alatt volt, ahogy megboldogult nagymamám mondaná. Habár lehet, hogy nem éppen az első helyezettet kellene kihívnom, de... Így legalább nem vesztek olyan sok pontot. Rolling Eyes
Azonban nem nézem borúsan a dolgokat, szó sincs róla! Ezt hívják realitásnak. Néhány ismerősöm pedig erre szt mondta régebben, hogy a pesszimisták mindig azt mondják magukról, hogy realisták. Erre inkább nem mondok semmit.
No, én viszont elindultam az aréna irányába, és közben küldtem Shukakunak egy üzenetet, miszerint délelőtt tizenegy órakor várom az arénánál. Én közben felkészültem, és megnéztem, hogy miből élek. Kettő poti, és az eddigi felszerelésem. Ez is több, mint a semmi, bár Shu ellen... Talán két ütés leszek neki, ha sokáig húzom kettő. És ha nagyon ügyes leszek, el is tudom őket találni... Egyszer. Ennyire csak nem lehetnek rosszak az esélyeim.
Azonban ez most nem csak a győzelemről szól. A céhvezérük halála intőjel volt minden játékosnak, hogy "Vigyázz, fejlődj, harcolj!" Én legalábbis ezzel a három szóval tudnám a legjobban összefoglalni. Nekem pedig sajnos mindhárommal gondjaim vannak, bár abból ítélve, hogy Anat zöld volt, a gyilkosa biztosan piros lesz. Így aztán most minden piri gyanús személy. A fejlődésbe is elkezdek belehúzni, és a harc... Nos, az ma lesz. És most már megpróbálok kéthetente, vagy legalább havonta harcolni valakivel, ezzel is gyakorolva a különböző harcstílusokat.
A gondolataim végére már meg is érkeztem az arénához, aminek bejáratánál vártam a kis idomárra és sárkányára.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu vs. Atoru Exp_bal2303/2500Shu vs. Atoru Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Shukaku Kedd Ápr. 28 2015, 16:30

Majd akkor olvasd el, ha megengedem:

Sokan azt hiszik, hogy kezdőt írni nehéz, ám nem. A második postot megírni a legnehezebb, főleg akkor, ha csak arra lehet reagálni, hogy elhívta Atoru a hőseinket Arénaküzdelemre. Most erre mit írjak? Természetesen elmennek, hiszen Atoru mindkettejük jó barátja, ráadásul egy ilyen lehetőséget visszautasítani nagy butaság lenne, hiszen ahogyan Atoru meg akarta mutatni Timidusnak, hogy mennyit fejlődött, úgy Timidust is érdekelte ugyanez. Szóval írtak is egy válaszlevelet, hogy köszönik a meghívást, ott lesznek, és el is indultak a megfelelő időpontban. na kb ennyi az, amit leírhatok, esetleg oda is érhetnek, köszönhetnek, és Timidus elmondhatja, hogy ő kívánja kialakítani a pályát. Esetleg ha gyorsítani akarunk a játék menetén, akkor még a szintjét is megkérdezhetik, hogy hozzá tudják állítani a sajátjukat, én pedig kiszámolhassam a dobásokat, és oda tudjam írni a post végére… de nagyjából ennyi. Szóval… ezt mind megteszik, Atoru pedig válaszolhat. Ezután szó nélkül besétálnak az Arénába, megvárják, amíg kialakul a helyszín, elküldik a párbajfelkérést, és mehet a menet. Na most elolvashatod a spoilert.

105/45
37 - 7
75 pont


Egy kis segítség:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu vs. Atoru Exp_bal12695/10100Shu vs. Atoru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Atoru Vas. Május 03 2015, 20:33

Spoiler:

A kislány és sárkánya a megbeszéltek szerint megérkezett, és emellett le is zajlott minden egyeztetés, amire csak szükség volt.
- Mondd csak, Shu... Mióta van meg ez a képességed? - kérdeztem meg érdeklődve a lánytól. Régebben még úgy kellett párbajoznom vele, hogy az akkori szintjén volt, így gondolom azóta kapta meg ezt a képességet. Kayaba, vagy az egyik staff tag eléggé figyelmes, hogy olyannak adja ezt a képességet, aki játszik kisebb szintűekkel is. Így ki tudja, még esélyem is lehet, ha nem is túl sok.
Timidusnak természetesen megengedem, hogy kialakítsa a pályát, gondolom ezzel is az én felkészítésemet akarja elősegíteni.
- Egész életes párharc lesz? - kérdezem meg Shutól, bár gondolom a párbaj felkérésben ez is benne lesz. De így legalább tudunk egyeztetni, még akkor is, ha nekem mindenféle megfelel.
Ameddig számolt vissza a fenti óra, próbáltam egy kicsit beszélgetésbe elegyedni Shuval.
- Mondd, meg van még a boltod, Shu? - kérdeztem rá, mert azóta nem hallottam róla, mióta a Mindenes Bolt felbomlott, és mindenki ment, amerre tudott.
Közben szépen lassan letelt az idő, én pedig feszülten vártam, hogy mikor éri el nullát a számláló.
- Nem fogom vissza magam, ti se tegyétek, rendben? - ejtek meg még egy mosolyt a lány felé, majd felveszem a startoló helyzetet.

3...2...1... Most!

Azzal a lendülettel neki iramodtam, hogy kikerülve a sárkányt, be tudjak vinni néhány találatot Shunak. Gondolom nekik nem jött jól, hogy már csak az idomárt lehet támadni, mivel eddig a kislányt csak hátvédként láttam, míg Timidus lefoglalta az ellenfelet.
Persze ez sem teljesen frontális támadás lesz, csak az első vágás, míg a másikat Shu felett átugorva próbálom bevinni a vállába.


/Egy támadás, azaz 2x24 sebzés, ha talál/
//Élet: 110
Páncél: 30
Sebzés: 24/kés
Cselekvéspontok: 109 (max: 125)//
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu vs. Atoru Exp_bal2303/2500Shu vs. Atoru Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Május 03 2015, 20:33

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shu vs. Atoru 4767249862_5877ffd2ef_s Shu vs. Atoru 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 04 2015, 06:49

Először egy Shu második képi.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu vs. Atoru Exp_bal12695/10100Shu vs. Atoru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 04 2015, 06:49

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Shu vs. Atoru 4767244252_11aeb0c585_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Shukaku Hétf. Május 04 2015, 07:20

Nem kell bocsánatot kérned, általános probléma és nem miattad van. Razz

És akkor a válasz Atoru kérdésére, természetesen úgy, ahogy megszokhattuk.
-Hát… izé… nem is tudom. Tavaly év elején már biztosan foglalkoztam így a picikkel, szóval akörül lehetett, hogy Kayaba ezt ajándékozta nekem… de igazából Timidust kellene megkérdezni…
Timidus pedig ezt már kérdésnek vette, tehát meg sem kellett kérdezni ahhoz, hogy megadja a választ.
-A képességet a tavalyi év február kilencedikén, tíz óra hét perckor észleltük a menünkben.
-A bolt pedig igen, de már a nagy közös csarnokban... vagyis... pláza...

És mivel további statisztikai kérdések nem merültek fel, minthogy eddig hányszor kellett használni a képességet, átlagban milyen szintre kell lemenniük, mekkora a legkisebb szint, amire lementek már, mekkora szintre mentek le legtöbbször… így a sárkány nem is mondott többet, Shu pedig bólintott. Ilyen kérdésekben Timidusnak mindig igaza van. Ezután mindketten közösen bólintottak a párbaj típusának kérdésére is. Te meg Atoru meg sem várod, hogy Timike milyen csodás pályát talált ki neked, már rögtön a kaszaboláson jár az eszed. Na szép! Szóval a padlót igencsak instabilnak érezheted hirtelen, hiszen az egész egy naaaagy vízággyá változik, és még meg is van felezve az Aréna közepén egy csíkban, stílusosan Shu oldala babarózsaszín, a te oldalad babakék. Azt, hogy beleszámolod-e a két kari akrobatika szintjének különbségét, rád hagyom, de Timi nem véletlenül találta ki így. Razz

Mindenesetre mindkét támadásod talál, és ezzel újabb bizonyítást nyer, hogy Timidus az árnyharcos és a harcos kasztok ellen utál legjobban harcolni. Két kés, két támadás… nem tetszetős. ráadásul Shu képi kísérlete sem sikerül, szóval egyszerűen megrohamoznak. Timidus a levegőből, így őt egyáltalán nem zavarja a talaj, Shu azonban igyekszik talpon maradni, és a csapás előtt, amit rád próbál mérni, még ugrik egyet, hogy elveszítsd az egyensúlyodat.

Edit: Összesen 44 találat

102/0
37 - 7
75-(24)= 51 pont


Első Shu, második Timi.


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 04 2015, 12:39-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu vs. Atoru Exp_bal12695/10100Shu vs. Atoru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Május 04 2015, 07:20

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shu vs. Atoru 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Shu vs. Atoru 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Május 12 2015, 18:44

(Shu megnyerte, de kérésére még befejezhetitek.)
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Atoru Szer. Május 20 2015, 19:58

- Hm... Értem. - válaszoltam a lánynak. Tehát ezek szerint a küzdőterünknél már megvolt a képessége. Suspect Azonban megértem, hogy miért nem használta. Timidusnak először először fel kellett mérnie, hogy mégis milyen erős vagyok hozzájuk képest.
- Rendben Timidus, ez... Elég pontos válasz volt. - feletem a sárkánynak. Még mindig furcsa egy kicsit ez a sok statisztika és pedáns kifejezés. De nem sokára megszokom.
- Csarnok? Pláza? - néztem érdeklődve a lányra. A sárkányával ellentétben eléggé ködösen fogalmazott, de ez nem gond. Ez az ellentét teszi őket egésszé.

Miután kialakult a pálya, egy kicsit furcsállva néztem, azonban végül támadásba lendültem, eléggé sikeresen. Ha jól emlékszem, akkor a vízágy is hasonlóan működik, mint egy ugrálóvár... Ezek után úgy gondoltam nincs más dolgom, mint kezdeményezni, és a fizika majd elvégzi a többit.
Mint kiderült, igazam volt. A hullám és az, hogy én kezdtem először megtette hatását, két ütés betalált Shunak. Közben úgy gondoltam, hogy egy kis bájcsevejre is van idő.
- Timidus, miért éppen ilyen pályát választottál? - teszem fel a kérdést két ugrálás közben. Nem mondom, eléggé jó pálya, főleg, ha valaki szórakozni akar - akárcsak a Vidámparkban, amikor a Szanatórium végén még maradhattunk Lancer-rel egy darabig.
Persze a támadásom nem maradt megtorlatlanul, nem sokára már ők támadtak, és szerencsésen betaláltak. Persze Timidusnak nem volt sok gondja, miután ő a levegőben nem ütközött túl sok akadályba.
- Shu, milyen gyakran jártál vidámparkokba? Ééés milyen gyakran volt bennük ugrálóvár? - teszem fel a kérdést, és már kezdtem is bele az ugrálásba. Minél instabilabb a talaj, annál nehezebb lesz talpon maradni - és annál nagyobb a szórakozás.
Miután már eléggé hullámzott, elrugaszkodtam, és egy ugrással próbáltam ott teremni Shunál, átölelve - és így megbökve őt, ha sikerül.
- Megvagy!- kacagtam, és vártam, hogy becsapódjunk a hullámzó ágytengerbe.


/2x24 sebzés/
Hp: 96
Sebzés: 24/kés
Cselekvéspontok: 93
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu vs. Atoru Exp_bal2303/2500Shu vs. Atoru Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Május 20 2015, 19:58

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shu vs. Atoru 4767251444_0f76bf2817_s Shu vs. Atoru 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 21 2015, 06:26

-Igen-igen tudod! A céhház nagy csarnoka, a plázával, ahol az a rengeteg bolt van. Ott van már a miénk is, meg Saya boltja is, meg az összes többi. Gondolkodtam egy ideig azon, hogy betegyem a Dojoba, de valahogy így sokkal szebb, hogy együtt vannak. Olyan… családias…
Ebbe az utolsó mondatba kicsit belepirult, és boldogság töltötte el a szívét, ám szerencsére a támadás hamar visszarángatta az ütközetbe, ami végül is most kettejük között zajlott. Timidus azonnal kioszt pár parancsot Shunak, ahogyan a lány élete újra megcsappan Atoru találatai miatt, és Shu már keresi is a megfelelő itemet az eszköztárában, amit nemsokára meg is talál, hiszen a sárkány pontosan elmondta, hogy hányadik sorban, hányadik helyen találja. Jó, ha valakinek ilyen remek memóriával rendelkező társa van. Atoru kérdésére mondjuk pont maga Atoru adta meg a választ, de mivel Timike udvarias, ő is válaszol.
-Engem nem akadályoz a repülésben, Shu egy helyben is tud képességeket aktiválni, így csak te vagy az, aki hátrányt szenved el. Nekem csak ezek voltak a kritériumaim, a pályát Shu találta ki.
Shu ezalatt vidám ábrázattal pattog, hogy ne veszítse el az egyensúlyát, és mozgásban maradjon, majd aktiválja is a kristályt, amivel nekirepíti a fiút a csarnok falának. Ato most veheti észre, hogy az is gumiból van, ám amikor visszapattan, akkor már a felé közelítő Timidusba ütközik, aki viszont már nincs gumiból, és megpróbálja őt újra a falnak passzírozni, és átnyomni a bőrén pár karmát. Eközben persze Shu is válaszol, miközben megpróbálja ismét megütni az ellenfelét.
-Nem sokat, de volt egy trambulinunk, és azt szerettem.

78/0
37 - 7
51-(24)= 27 pont


Lökés Kristály elhasználva.
Első Timi, második Shu.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu vs. Atoru Exp_bal12695/10100Shu vs. Atoru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 21 2015, 06:26

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Shu vs. Atoru 4766610511_dda12706fc_s Shu vs. Atoru 4767250438_224285ea8b_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Atoru Hétf. Jún. 01 2015, 15:38

- Hm, értem mire gondolsz. - mosolyogtam a lányra. - Én is ezért költöztem be a céhházba, és rendeztem be alul a boltocskámat. És könnyebb dolgom is volt, mivel nem olyan régen feljebb költöztünk néhány szintet... Már a ti céhetek sem az Első szinten van, nem igaz? - kérdeztem meg két pattogás közepette. Néhány pletykát hallottam a dologról, de ennyi minden.
A támadások közül csupán egy talált, és még a lányt sem sikerült huzamosabb ideig a karjaim között tartani, hála egy Lökés Kristálynak.
Először azt hittem, hogy szét fogok kenődni a falon, de szerencsémre(?) az is gumiból volt, így visszapattantam. Áh, igen, a kérdőjel! A kijelentés azért megkérdőjelezhető, mert így egyenesen Timidus karjaiba - jobban mondva karmaiba - futottam bele.
- Tehát az egész azért lett ilyen, hogy hátrányba legyek. - színleltem sértődöttséget. - Szégyelld magadat Shu! - öltöttem ki a nyelvemet a lányra. - És te is, Timidus. - néztem komolyan a sárkányra, ha ugyan ilyen helyzetben tudtam komolyan tekinteni akármire is. - Igazán adhatnál nekem több esélyt is. - csaptam volna a combomra, ha nem lettem volna a falhoz szorítva. Hm-hm, és most hogyan tovább? Timidus biztosan nem enged el, még ha szépen kérem is. Egy csel kéne... De vajon mi?
"Nézd, mi van ott!" - mutathattam volna valahova a mennyezetre, de nem dőlt volna be.
"Ha nem engedsz el, megkeserülöd!" - fenyegethettem volna... De ezzel maximum azt érem el, hogy még jobban odapasszíroz. A jártasságaim sem működtek volna ellene, de még a képességeim között sem volt használható... Vagy mégis?
Megpróbáltam bevetni a második képességemet, amitől Shu-t zöldes fény fogja körül venni, míg én kéken fogok "izzani".
Ez remélhetőleg eltereli majd Timidus figyelmét, így felhasználva az akrobatika és súlyemelés jártasságomat megpróbálok kiszabadulni a karmai közül, és Shunak rontani egy frontális támadással.
Ha mégsem sikerülne a képesség aktiválás, akkor ugyanezt teszem, de így a sárkány mindent látó szemei rám szegeződnek, ezért nehezebb dolgom lesz.


/ 2. képesség aktiválás, Shu élete maximumon, enyém lecsökken, ha sikerül
utána, ha ki tudok szabadulni 2x24 sebzés/
Hp: 25 - ha képi aktiválás sikeres
      52 - ha nem
Sebzés: 24/kés
CSP: 69
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu vs. Atoru Exp_bal2303/2500Shu vs. Atoru Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 01 2015, 15:38

The member 'Atoru' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Shu vs. Atoru 4767244252_11aeb0c585_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Shu vs. Atoru 4766612103_86ee832108_s Shu vs. Atoru 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 01 2015, 15:55

Fairplay képi próba.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu vs. Atoru Exp_bal12695/10100Shu vs. Atoru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 01 2015, 15:55

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Shu vs. Atoru 4766604173_492736719c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 01 2015, 16:01

-Hát… azért mi a céhboltot lent hagytuk az első szinten. Egyrészt azért, mert az első szintnek soha nem lesz semmi baja, másrészt meg azért, mert mi ugye a legkisebbeknek is árulunk dolgokat, és ők, ha nem használnak Kiképzőtisztet, akkor nem tudnának feljönni a magasabb szintekre hozzánk, márpedig nem mindenki akar kiképzőtisztet használni. Én sem tettem. Meg ugye ott van még a Szabad Rablás Boltocska, ami nem is csak annyi, hogy én egyes tierű kristályokat gyártok, hanem az teljesen azoknak szól, akik még vagy most kezdtek el harcolni, vagy Ébredők.
A lány hangja elég vicces volt, ahogy a fel-le ugrálás közepette folyamatosan más irányból hallatszott, és ezen ő is kuncogott egy keveset, ám Atoru szavait csak még nagyobb nevetéssel fogadta, és viszonozta a nyelvöltést.
-Pontosan azért! És adtunk neked esélyt, méghozzá elég sok esélyt, hiszen ennél a pontozásnál mi még nem építettünk annyira a kitartásra, mert nem volt annyira fontos, mint emilyen fontossá most vált. Szóval ne vinnyogj, mert cselekvéspontokból egy csomó előnyöd lenne… bár szerintem Timi úgysem fogja hagyni, hogy kihasználd ezeket, de akkor is megvan.
A cselekvésnél viszont Atoru egyetlen egy dolgot felejtett el. Mégpedig azt, hogy a lökés kristály úgy működik, hogy elveszi a cselekvési körödet, mivel eléggé kótyagossá válasz a falhoz vágás következtében. talán fejben jónak tűnt a képességaktiválás, és a kikecmergés is, ám mindebből csak hadonászás lett, meg egy kis kalimpálás, amitől még Timidus könnyedén visszatartotta az árnyharcost, és újra támadott, miközben Shu ismételten megpróbálkozott a Fairplay alkalmazásával, és a támadással is, hátha ismételten olyan nagy szerencséjük lesz.

78/0
37 - 7(+12)
27-(24)= 3 pont


Fairplay képi sikeres, Ato FK pontja 12 ponttal csökken, Shu erő pontja 12 ponttal nő.
Ezzel Shu lekétszerezi Atorut, tehát csak halál-egyes esetén nem talál, míg Ato négyestől talál.

Első Timi, második Shu.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu vs. Atoru Exp_bal12695/10100Shu vs. Atoru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jún. 01 2015, 16:01

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shu vs. Atoru 4767249862_5877ffd2ef_s Shu vs. Atoru 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Shu vs. Atoru 4766591541_a6962e6ebb_s Shu vs. Atoru 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Atoru Hétf. Jún. 01 2015, 20:00

Nos, igen. Próbálj meg elképzelni egy picurka lányt, kék hajjal, teljesen kislányos ruhában, amint éppen fel-le ugrálva mesél dolgokat egy olyan embernek, akivel harcban áll. A dolog már most a realitás határát súrolja, és azt a tényt, hogy van egy sárkánya is, és mellesleg ő az egyik legerősebb játékos még nem is említettük! Hiába, ez Aincrad. Itt minden megtörténik.
- Az ébredők és a kis szintűek valóban nem. Talán Miri-től is rossz stratégia volt, mivel pont az ötödik szint alatt helyezkedik el a Solo Paradise, ami sok játékos igényeit elégítik ki. - vallottam be, kissé kényszerűen. - A Szabad Rablás Boltról viszont még nem hallottam... Ez a nagy kiárusításnak lenne a hagyatéka? - kérdeztem rá. Ha jól értem, akkor ez egy olyan bolt, ahol a kicsik vehetnek különböző dolgokat, amire egyébként nem lenne pénzük. Ez a kezdeményezés elég kedves Shu-éktól. A most kialakult helyzeten pedig én is elnevettem magam. Mikor nevettem vajon ilyen jókedvűen? Régen volt, ez biztos.
Ha pedig jobban figyeltem volna, akkor azt is észreveszem, hogy a kristály miatt nem is tudtam támadni. Ejnye, legközelebb szemfülesebbnek kell lennem. Még "szerencse", hogy nem sikerült, mert lett volna kavarodás.
A bokámat viszont ennek ellenére is megütöttem, vagyis... Ha a bokámat nem is, de ahol Timidus belém kapott, ott elég rendesen lecsappant az életem.
- Shu, én nem a statisztikai előnyökre gondoltam. - öltöttem ki ugyancsak a nyelvem. - Hanem mondjuk... Egy olyan helyet, ahol normálisan tudok mozogni... Vagy egy olyat, ahol nincs gravitáció, és így kicsit egyenlőbb lenne. - adtam az ötletet egy lehetséges küzdelemhez. Vajon ezt is be lehet állítani a pályaalakításnál? - És nem vinnyogok! - vinnyogtam... - Nektek pedig abból származik előnyötök, hogy Timidus-t nem lehet már támadni. Nehogy azt mond, hogy ez nem így van, mert így van! - csattantam fel, majd nyugodtabb hangnemben folytattam. - Én végig tudtam, hogy a kitartásnak nagy szerepe lesz később. Mindig is sejtettem. Cool - vágtam olyan arcot, amilyet csak Ren tud... És azok, akik nagyra vannak azzal, hogy olyat "tudtak", amit a másik nem. Hiába, az egoizmus sem hiányzik a karakterből, csupán ritkán jön elő... És akkor is általában egy olyan helyzetben, ahol felszabadulva érzi magát. Mint most is.
De még ez sem menthetett meg attól, hogy Shu és Timidus együttes erővel le ne gyűrjön. Persze csak a csapatmunka, a taktikai és környezeti előny tehet róla. Ebben száz százalékig biztos vagyok. Rolling Eyes
Az életpontom lassan elérte az egyet, így elvesztettem a küzdelmet.
- Szép volt, Shu. - mondom miután - remélhetőleg - Timidus elengedett. - Majd legközelebb már szorosabb lesz. - mondtam lelkesen. Ez a vereség... Szerintem egyáltalán nem volt az. Jól éreztük magunkat, és ezt mondhatjuk a jókedv diadalának. - Ha elérem a huszadik szintet, majd kihívnálak titeket egy párbajra, ha nem gond. - kérdeztem meg a kislánytól. Az a biztos, ha előre lebeszélem. És így én sem felejtem el...


/A küzdelmet - hivatalosan is - elvesztettem. Köszönöm a játékot! Very Happy /
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu vs. Atoru Exp_bal2303/2500Shu vs. Atoru Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Shukaku Hétf. Jún. 01 2015, 20:23

-Igen, annak az ötlete alapján csináljuk, és itt is becsületkassza van, mint a boltomban. Persze van pár szabály, amit be kell tartani, de nem vészesek.
Shu tovább ugrált, és tovább nevetett, majd még egy szaltóval is megpróbálkozott.
-Sajnálom, de Timi csak statisztikai előnnyel tud számolni, én pedig nem értek a harci bigyuszokhoz. Gravitációs bigyuszt pedig nem játszunk, mert félek a magasban. Látod, itt sem ugrálunk az égig, mert ennyi még mókás. És igen is vinnyogsz! Vinny, vinny, vinny! Atoru vinnyog, Atoru vinnyog!
Majd a következő ugrásnál hátra is dőlt, és a hátáról huppant vissza, hogy újra felálljon.
-Az egyenlős elosztást pedig mi javasoltuk neked, szóval ne vágj fel erre, mert ez is a mi érdemünk. Minden a mi érdemünk. Mi alkottunk téged! \o/
Újra felugrott, most egy kicsit magasabbra, kezeit az égnek szegezte, és gonosz kacajt hallatott. Az egészet el lehetett viccelni, és Atoru vevő volt rá, és nem is kellett a harcra gondolni… és hirtelen vége is lett, a pálya visszaváltozott, Timidus és Shu pedig meghajolt az ellenfelük előtt.
-Most is szoros volt. Szorosabb, mint valaha. Láttam már nálad ügyesebb harcost ezen a szinten, de határozottan fejlődsz, Atoru. Gratulálok.
-Majd kérünk Miritől részesedést a küldikből, amiért mi készítünk fel Timivel. Ugye Timi?
-Ez nem lenne jogos, hiszen nem tudjuk, hogy mennyiben veszi ki a részét a fejlődésében az, hogy mi gyakorlunk vele, így azt sem tudhatjuk, hogy mennyi részesedést kérjünk.
-Csak vicceltem Timi! És… szerintem szívesen megküzdünk veled húszas szinten is Ato, csak majd értesíts minket. Meg viszünk majd tortát is megünnepelni az új képidet. Ha nagyon szeretnéd kipróbálhatod rajtunk is… bár még az előzőt sem láttuk. De szólj, és ott leszünk. Veled mindig vicces játszani. ^^

Én is nagyon köszönöm, szupi volt! ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu vs. Atoru Exp_bal12695/10100Shu vs. Atoru Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Atoru Kedd Jún. 02 2015, 19:35

- Ha félsz a magasban, legyen alacsony a mennyezet! - vágtam rá egyből, miközben próbáltam visszanyerni az egyensúlyomat. A Szabad Rablás boltocskát csak néhány hümmögéssel nyugtáztam, és próbáltam bólogatni, de tekintve, hogy eddig is mozgott a fejem le és fel... Nem hinném, hogy szemet szúrt.
- Ahhoz képest, hogy csak statisztikával tud, a környezeti előnyök is eléggé nagyok. - öltöttem ki a nyelvemet. Természetesen ez nem volt számonkérés, és nem is reklamációnak szántam, mielőtt még erre gondolna Shu. A barátok csipkelődnek egymással, ezért tettem mindezt, hogy megelőzzük a félreértéseket.
- És továbbra sem vinnyogok! Nem is tudok olyan hangot kiadni, hogy vinny, vinny! - váltottam hirtelen tenorba, hogy tudjam utánozni a hangot... Nos, sikerült, ami kuncogásra késztetett.
Amikor pedig a kislány kijelentette, hogy ők teremtettek, már tényleg nem bírtam tovább nevetés nélkül. Ez a kacagás harsány volt és a szívem legmélyéről szólt. Eddig egyszer nem éreztem magam ilyen jól, mint ezalatt a párbaj alatt!
De minden élménynek vége szakad, hogy átadja a helyét egy újabbnak. Ez most is így történt, én pedig fülig érő mosollyal hajoltam meg úgyszintén az "ellenfeleim" előtt.
- Köszönöm a biztatást, Timidus. - jöttem zavarba a szavak hallatán. Taktika vagy sem, jólestek a szavai. Shu felvetésére elkacagtam magam. - Miri nem hinném, hogy adna részesedést... De ha annyira szeretnéd, akkor én felajánlhatom a részemet. - kacsintottam cinkosan a lányra, a móka kedvéért. - Az értesítés miatt ne fájjon a fejed, szólni fogok időben, megígérem. - tettem lovagi... azaz árnyharcosi fogadalmat, és a szívemre helyeztem a kezemet.
- A torta viszont sok lesz, nem gondolod? - csóváltam a fejem mosolyogva. - Hiszen ez csak a huszadik szint! Ha majd az ötvenediken leszek... Akkor majd jár a torta! De addig legfeljebb egy kis cipó, esetleg egy ölelés. - mosolyogtam ugyancsak a lányra... Mostanában semmi mást nem csináltam, csak mosolyogtam. - Nos, akkor a legközelebbi viszont látásra! - intettem búcsút a párosnak, ha nem szerettek volna mást tőlem. Kiérve az arénából ugrándozva haladtam végig az utcán, minden bizonnyal az emberek legnagyobb meghökkenésére. De engem ez sem zavart. Jól éreztem magam, és csak ez számított.
Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 25
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Exp:
Shu vs. Atoru Exp_bal2303/2500Shu vs. Atoru Exp_ures  (2303/2500)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jún. 09 2015, 17:22

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 08. 02-án küzdhettek meg.

Jutalom: 60 exp 160 arany

Pontok:
Shukaku: +20 pont
Atoru: -35 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs. Atoru Empty Re: Shu vs. Atoru

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.