Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Gyűlésterem"

+5
Cearso
Shukaku
Kanami
Kemila
Jun
9 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Kanami Szer. Május 27 2015, 21:36

Elgondolkodva tettem a kezem az állam alá. A játékban.. Ez érdekes kérdés, mert még sosem kerültem ilyen helyzetbe. Egy játékban általában ilyenkor történik mindig valami, amivel tovább juthatunk, és átlendülhetünk az igazi problémára.Ha napok óta vagyok ott, az biztos azt jelenti, hogy valamit nem oldottam meg helyesen.
Így tehát az első dolog fel is került a lapomra.
"Ha a küldetés során találtam valamilyen eddig felhasználásra nem kerülő tárgyat, vagy ha a küldetésadótól kaptam ilyet"
Mert persze máshogy ilyen helyzetbe nem is kerülhetek, ha nem küldetésen veszek részt. Ez egyértelmű.
"A kardom"
Biggyesztettem mellé a másodikat, ugyanis kardforgatóként ez az egyik legfontosabb tárgyam.
Élelmiszer nélkül kibírom, bár kínzó, de nem feltétele az életbenmaradásomnak, így ilyesmire most nem gondoltam. A következő tárgy viszont fontos egy ilyen világban, és mindig kell magunknál tartani.
"Potion"
Még kettő helyem maradt. Mivel egyedüli túlélő vagyok a játék szerint, így a "társam" nem kerülhetett fel a lapomra. Pedig ésszerű lenne.
"Hazatérés kristály"
A másik tárgy, amely nélkül ki sem mozdulok hazulról.
Utolsónak egy kevésbé gyakorlatias vagy hasznos dolog került fel a cetlimre, és miközben felírtam, egy picit el is pirultam.
"A plüssmacim"
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Cearso Kedd Jún. 02 2015, 15:37

Egy kevés gondolkodás után végül az én papírom is üresen landolt a többi között, vagyis hogy pontosabb legyek azt írtam rá, hogy "nem vinnék magammal semmit. Kíváncsi vagyok, mennyi ideig bírnám ki felszerelés nélkül a szigeten."
Persze előtte elég sokat gondolkoztam azon, hogy miket vinnék magammal, de előbb vagy utóbb mindegyik ötletemet elvetettem. Elöször a  Hazaatérés kristályomra gondoltam, meg a fegyveremre, de ezeket minek vigyem magam egy lakatlan szigetre, ahol nem túl sok veszély leselkedik ránk. Akarom mondani rám, hiszen teljesen egyedül lennék. Ha meg már ezeket nem viszem, akkor mit kéne vinnem?

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Jun Csüt. Jún. 04 2015, 17:18

- - Timidus ötletére tátva maradt a szám. Még amikor Shura pillantottam sem csuktam be, még szerencse, hogy nem kajálás közben mesélte el a sárkány a csodálatos ötletét. - Hát... Tetszik! Te biztosan túlélnéd! Én sosem gondoltam volna ilyenekre. - veregetem vállon Timidust. Fejben pedig már át is satíroztam a listámon a csokoládét, pokrócot, és a sátrat. Vártam még egy pillanatot, majd amikor úgy láttam, hogy mindenki végzett mindenkit arra ösztönöztem, hogy felolvassa az irományait. Szépen hangosan, a többiek előtt. Amint ez megtörtént folytatódik is a lényeg. Kiálltok.
- Ah gonoszság, hogy mindenkinek eszébe jutott a hazatérés kristály. Nembaj. Túléltük \o\ Szóval úgy tűnik Kemila még nem tért vissza, de inkább nem várok tovább majd személyesen beszélek vele, az ügyben. Szóóval, én eldöntöttem, hogy imádlak titeket! Majd bemutatunk a többieknek is Kanami-chan, de szerintem mindenki nevében mondhatom, hogy üdv a céhben. Majd meglepünk néhány csinoska páncéllal a céhbankból. - reppenek oda a lányhoz, és megpróbálom megmolesztálni megcsókolgatni megölelni, nagyon nagyon szorosan.
- Cearso pedig eddig is olyan volt nekem mintha céhtag lenne, szóval ha nincs ellenvetés, akkor üdv a céhben. - egy pillanatra Shu-nyan felé fordulok, majd Cear-t is megpróbálom keblemre szorítani. - Nyugodtan beköltözhettek a céhházba, és használjátok egészséggel a bankos cuccokat, hiszen erre vannak. - villantok egy mosolyt. Remélem ők is annyira lelkesek mint én. Alig várom, hogy Anat visszatérjen, és megnézze az új családtagokat. Biztos boldog lesz, nagyon nagyon boldog!

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Shukaku Pént. Szept. 11 2015, 07:19

Rendkívüli Újonctoborzós Céhgyűlés

Shu írta:
Kedves Mindenki!

Találtam egy lelkes újoncot az erdőben, aki nagyon de nagyon hozzánk szeretne csatlakozni. Szegénynek nincs hol aludnia ma este, úgyhogy arra gondoltam, hogy meghívnám a Limenbe miután elkísértem a Kiképzőtiszthez. Aki tud, az legyen a Gyűlésteremben hatra, akkor bemutathatnám őt mindenkinek, és mi is bemutatkozhatnánk.

Puszi: Shuu


(Majd a mi postunkkal kezdődne a játék, ha befejeztük az ismit. Brace yourselves!
Addig ide betehetitek akár a válaszüziket, hogy ki lesz ott biztosan. :3 )


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Kanami Pént. Szept. 11 2015, 10:12

Jajj, de izgi, végre nem én leszek a legkisebb újonc mind közül. *.* Vajon milyen lesz? Fiú? Lány? Biztosan kedves és barátságos, mint itt mindenki. Félénk? Visszahúzódó? Jajj, annyira várom!

Kanami írta:Természetesen rám számíthattok, ott leszek!
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Shukaku Pént. Szept. 11 2015, 19:56

Na és akkor kezdődjék a játék! Shu elvonszolja Nolant nemhogy csak a kapuig, de be a gyűlésterembe is, és legszívesebben magához is bilincselte volna, hogy ne kujtorogjon megint el. Még válaszolni is csak itt válaszolt neki, miközben hellyel kínálta, és egy újabb szendvicset nyomott a kezébe, ezúttal csirkéset, talán azzal sikerül csitítani egy picit a hangulatot. Végignézett a többieken, még Timin is, aki mellette állt, majd beszélni kezdett.
-Ő itt Nolan. Az erdőben találkoztunk, és szeretném, ha megismernétek, mert szeretne a céhünkhöz csatlakozni. Ma estére megígértem neki, hogy biztosan aludhat itt, mert nincs szállása, de akkor akár lerendezhetnénk gyorsan az összeismerkedést is. Így a legegyszerűbb. Azt szeretném, ha először mi mutatkoznánk be neki, ilyen rendhagyó módon, és utána jönne ő. Kezdem is én.
Ezzel a fiú elé szökkent, és mélyen meghajolt.
-Szóval azt tudod, hogy Shu vagyok, és azt is, hogy idomár. Kérdezted, hogy mióta vagyok itt. Szóóóóval... én itt voltam már a Nagy Bejelentés napján is, és azóta is ébren vagyok, tehát lassan három éve. Szeretek szafarizni, szeretem az állatokat, szeretem felfedezni a rejtett dolgokat, és a side questeket a küldikben, nem szeretem a horroros küldiket, meg a grindelést sem. Első tierű kristályokat írok, van egy Dojonk, amit Timivel és Chizuval közösen üzemeltetünk, és mi találtuk ki közösen a céhvel a Szabad Rablás Boltocskát, ami a kicsiknek ad felszerelést becsületkasszásan.
Itt int a sárkánynak, aki szintén meghajol.
-Timidus, Shu társa. Tollas sárkány. Cearsoval közösen megosztva felügyelek a céh hadi stratégiai és egyéb ehhez hasonló dolgainak felügyeléséért.
Nem vette hosszúra, mert nemrég beszéltek Shuval a hencegésről, szóval csak a legfontosabbakat mondta el. Ezután mindketten a többiekre néztek, és várták a következőt...

Írjanak először a céhtagok, hogy tudjuk, hogy ki van itt egyáltalán. Very Happy
Kapnak időt szept. 20-ig, utána bemutatkozhat az újoncunk is.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Cearso Pént. Szept. 11 2015, 20:45

Dél körül érkezik Shu-nak egy üzenet.

Cearso írta:Sajnálom. Hatkor nem érek rá. Ha a teremben tudnád marasztalni fél nyolcig, azt hálásan megköszönném.

IC okok majd késöbb lesznek kijátszva/részletezve. (attól függően, hogy tudok haladni)

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Kanami Pént. Szept. 11 2015, 21:01

Nem mondom, hogy feltétlen én voltam az első, de egészen gyorsan odaértem a gyűlésterembe. Az új tag tiszteletére kis szoknyácskámat is felvettem, hogy nagyon-nagyon aranyos kinézetemet mutathassam neki. És készítettem pár szendvicset is, ilyen kis aprócskát, előétel gyanánt. Került rá sajt és olivabogyó is, meg kis fogpiszkáló, hogy ízléses és aranyos legyen.
- Sziasztok! - köszöntem mindenkinek belépve a terembe, és meghajoltam, ahogy azt illik, majd leraktam a tálca ételt az asztalra, én magam pedig egy hátulsó székre ültem. Csak a többiek után mertem felszólalni, kis újoncként nem akartam pofátlanul előretolakodni. Végül amikor én következtem, kissé izgulva felálltam a helyemről, és nekikezdtem. Fogalmam sem volt, mit is mondhatnék, de próbáltam összeszedni magam.
- Kanami vagyok, kardforgató, Örvendek! - hajoltam meg újra az új tag felé. - Kezdő játékos, és én is csak nemrégen csatlakoztam a céhhez. Mindent beleadok, hogy hasznos tag lehessek, és.. Nagyon szeretek itt lenni! Biztos vagyok benne, hogy neked is tetszeni fog! - tegeztem, mivel Shukaku-senpai is azt tette, de talán illetlenség volt így ismeretlenül, így gyorsan helyrehoztam hibámat. - Vagyis.. Önnek. Ha bármiben segíthetek, nyugodtan szóljon! Bár nem sok dologhoz értek. ^^" - vakargattam meg félénken a tarkóm, majd nagyon gyorsan vissza is huppantam a székemre, mielőtt akárki is szólhatna hozzám valamit, vagy várná, hogy folytatom. Így is talán túl sokat beszéltem, túlságosan összevissza, esetlenül, összeszedetlenül. Ez annyira jellemző.
Kanami
Kanami
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 133
Join date : 2015. Feb. 10.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 12
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Saya Hétf. Szept. 14 2015, 12:17

Mi nem válaszoltunk, csak elolvastuk. Mert hát végülis ráérünk, de a Huginak szokás szerint semmi kedve bármit is csinálni, ami kapcsolódik a céhhez, én meg nem tudom... most valahogy nekem sem Rolling Eyes
~Ez már nem az a céh, amihez csatlakoztam. Tunk. Mindannyian folyton vigyorognak meg jókedvűek, az a nyuszi is idegesít a céhlogóban. Ha legalább annyi tiszteletet mutattak volna a volt főnök iránt, hogy picikét, egy irunyka-pirunykát megmarad a régi arculat, a művészet, annak cseszettül örülnék, de neeeem. Legyünk helyette egy csapat bolond, akik bárgyún vigyorognak mindenre. Szerintem ezek a degenerált bolondok arra is röhögnének, ha valakit megennék a szemük láttára.~
Szóval lezártam az ablakot és összegömbölyödtem az ágyacskámon, hallgatva tovább a Hugi dühöngését.
Asszem igaza van egy kicsit...

Végül Hócica plüssöm társaságában merészkedtem ki hatkor, de nem mentem be konkrétan a gyűlésterembe, én kint maradtam a folyosón, szóval max azok láthatnak, akik később érkeztek, mert hát késtem én is, és elbújtam az árnyékokban, csak a fehér ruhácskám meg a fehér Hócica világít ki szinte, mert a fehér szín ugye ilyen. Még a papucsom sem vettem fel, mert hát fölösleges, úgyis elég közel vagyok, és úgyse tervezek én most semmit, csak megnézem az új tagot, hogy majd felismerjem, hogy ő az, ha találkozunk az utcán. A nevét nem akarom megjegyezni, én sem fogom elárulni az enyémet.
~Persze, Shu szokás szerint kisregényt ír magáról. Beképzelt...~
Nem az, csak... csak tapasztalt Rolling Eyes
Picit talán közelebb hajolok. Megnézem őt, a Nolant. Na de nem fogom ezt megjegyezni. Kanami-t sem jegyeztem már meg. Még ő volt az, akit végighallgattam, aztán arcomat a Hócica tarkójába fúrva halkan elindultam és visszatértem a szobámba.
Nincs nekünk ehhez most kedvünk.
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Jun Hétf. Szept. 14 2015, 21:52

Szerettem volna én is egy szépséges levelet írkálni Shu-tan örömteli hírére, de végül nem tettem. Fogalmam sincs, hogy miért, igazából annyira nem is fontos, hiszen a lényeg most a jelenlét nem pedig a szándék. Lassan, ráérősen készülődtem a szobácskámban, ami kezdi kinőni magát. Egyre több plüss sorakozik a polcokon, a földön, az ágyon, és mostanra egyre csak bonyolultabb az ágytól az öltözőszekrényig elszlalomoznom, majd onnan vissza a tükörhöz, ahol lecsekkolom, hogy mennyire is tetszem magamnak az adott ruhában. Séta, rúgás, egy plüssmaci eldől, felállítom ugyan, de a következő pillanatban hát nem eldől az a fránya plüsskroki? Ejnye, az a tehén sem akarja megtalálni a helyét... Mire megtaláltam azt a ruhát amiben tetszettem is magamnak, már egyáltalán nem érdekelt, hogy minden maradjon a maga kis helyén. Felidéztem magamban a levelet, képzeletben még meg is ölelgettem a lányt, elvégre annyira büszke voltam rá amiért sikerült egy erdőben csövező hajléktalanra bukkannia, és felkarolnia. Csak ő vesz észre ilyen apróságokat. Két puszi nyomok a kis Shu-nyanom arcára, de csak fejben, hiszen jelenleg nincs itt mellettem, hogy személyesen is megjutalmazzam a jó cselekedeteiért. De sebaj! Ami késik nem múlik!
Késésben vagyok.
De nem izgat, ráérősen sétálok végig a folyosón, még éppen időben, hiszen látom Saya-chant aki bújkál, megpróbálom vállon ragadni a kis huncutságot, és a fülébe súgok. "Tessék szépen bemenni, ha jól sejtem van süti. Valld be, hogy érdekel ki az új husi. " öltök nyelvet, és igyekszem betessékelni, ha sikerül akkor magam mellé ültetem, és szorosan átkarolom. Befelé menet még egy barátságos mosolyt is az arcomra varázsolok és egy üdvözlést tátogok a fiúnak. Végignézek rajta, de csak diszkréten, nem bámulom meg, nem tapicskolom meg, és nem is kérdezek semmi illetlent, elvégre türelmes vagyok.
Türelmes!
Várok, és várok, megtapsolgatom a bemutatkozókat, majd amikor eljön a kínos csend pillanata, felugrok a helyemről, és odasétálok ahol a többiek is bemutatkoztak, megköszörülöm a torkocskám, és amint megkapom a jól megérdemelt figyelmet, felnézek és hozzá is kezdek a bemutatkozásomhoz.
- Halihó! Jun vagyok. Szólíts csak Junnak. A barátaim Junnak szoktak szólítani. Szeretem a cicákat, és a plüssöket, és a sütiket, és a Timidust, meg őket, és a céhet, meg a hősöket is, és azokat a csilivili bigyókákat amikből ékszereket csinálnak, de nem hordok olyanokat, mert nem állnak jól. Perpillanat én vagyok az aki intézgeti az ügyeket, és figyeli a dolgokat, de ez valójában nem igaz, mert feledékeny is vagyok, és mindig valakinek szólnia kell, hogy dolgozzak, és és és... - tartok egy picinyke szünetet, jól láthatóan elgondolkodom, megvakarom a fejtetőm, majd váratlanul folytatom - Ja igen! És ha bármi kérdésed van nyugodtan fordulj hozzám bizalommal is, mert segítőkész vagyok! Mindenben segítek amiben csak szeretnéd. Kivéve amikor nem. De az nagyon ki van véve, szóval ne aggódj ilyen apróságok miatt rendicsek? - meghajolok mintha csak a tapsra várnék, majd visszareppenek a helyemre, mint aki jól végezte dolgát.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Shukaku Hétf. Szept. 21 2015, 08:27

Hatalmas taps kíséri dicső céhvezérünk szavait. \o/
-Akkor azt hiszem meg is vagyunk! Cearso írta, hogy késni fog, de mivel úgyis itt alszol, és lesz közös vacsi, majd ott bemutatkozik neked. Mesélj egy picit magadról most Nolan. Utaána megmutatjuk a szobádat, berendezkedhetsz picit, és addigra Cear is megérkezik. ^^

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Halász Alex Kedd Szept. 22 2015, 09:25

Beugrott pár receptért a konyhába, majd az Apartmanban is felszed némi cuccost. Nagy átalakításban vannak Hinával a JL kastélyban és kell a gitárja, amit Anattól kapott. Neutral
Nyüzsgést hall, bedugja a JL logós fejét a terembe, int, üdvözöl, majd legyint és mosolyogva távozik. Ha megkérdik, hogy minek a sietség, csak annyit mond, hogy várják. xP Egyértelmű, hogy ki. Rolling Eyes

_________________
"Gyűlésterem" - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Nolan Daneworth Szer. Szept. 23 2015, 19:07

Jaden csöndesen követte a lányt, de megunta az örökös rángatást, így le is fejtette kezét az övéről. Beérve a gyűlésterembe, helyet foglalt. A szendvicset félretette saját tárolójába, majd megköszönte a helykínálást és az ételt is. Shukaku mesélt neki arról, hogy szeret szafarizni, felfedezni és még pár dologról, mint a dojo és a céh saját boltja. Következőleg egy másik lány lépett be a terembe és köszönt. Jaden némileg kényelmetlenül érezte magát, hogy ilyen kicsi szoknya van rajta. Visszaemlékezett Rose nevű osztálytársára, mikor is a lány hasonlóan kicsi ruhákban kísérelt meg udvarolni neki. Elhessegette a gondolatot, majd megint a lányra nézett.
"Nyugodtan tegezz, kérlek."
A többiek mögött, valami fehéret vett észre, de konkrét alakot nem tudott kivenni, így nem is törődött vele, bárki is volt az. Talán egy tag, aki nem akar mutatkozni. Jobban belegondolva, egy fehér dressz volt az. Végül, egy újabb lány lépett be a terembe. Jun hirtelen közvetlenségére meglepett tekintettel reagált, de csak annyit. Miután Jun végzett, felállt, hogy bemutatkozzon. Számára úgy, tűnt, hogy a teljes céh szinte csak lányokból áll. Ez nem zavarta őt, de idővel meglesz az összhang.
"Köszöntök mindenkit. Jaden vagyok Mint Kanami, jómagam is kardforgató vagyok. Ma kezdtem el a játékot, miután felébredtem. Kayaba bejelentése előtt volt lehetőségem körbenézni a Kezdetek városában. Shukakuval a bejelentés után találkoztam, az erdő szélén. Hobbim a gitározás, de elhatároztam, hogy a céh tagjaként kovácsként is tevékenykedni fogok." mondta kissé csendes, de főként barátságos hangnemben. "Szintén hobbiszinten kipróbáltam a karddal való párbajozást, a Star Warsból ismert kettes és hármas fénykard stílust használva. Ha tudok segíteni a kardforgatás tanításának terén, megteszem, amit lehet. Shukaku említett olyasmit, hogy jó pontnak számít, ha van nálam sütemény. Nem igazán tudom, hogy komolyan gondolta e, vagy sem, de úgy döntöttem, hogy meghívom a céh tagokat egy szelet csokoládétortára."


A hozzászólást Nolan Daneworth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 09 2015, 22:02-kor.

_________________
Karakternév: Jaden
Beszéd: Zöld
Gondolat: Vörös
Nolan Daneworth
Nolan Daneworth
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2015. Sep. 08.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Jun Csüt. Szept. 24 2015, 19:57

Kényelmesen elhelyezkedem, egy díszpárnával játszadozom, de természetesen fél szemmel figyelem a fiút, és hallgatom a meséjét, néha bólintok, mosolygással bíztatom a drágát, elvégre ez lenne a dolgom vagy valami ilyesmi. Igazából meglepődtem, hogy az arculatváltás ennyire eredményes, hogy máris akadnak érdeklődök, ráadásul ezúttal egy újabb fiú. Nem mintha ezzel bármi baj lenne, csak meglepett.
- Oh tortaa! - csillant fel a szemem, még csak nem is tudom, hogy milyen tortáról van szó de máris feltüzelt a srác, ma még úgysem kaptam meg a jól megérdemelt endorfinadagom, és van egy olyan sejtésem, hogy Sacher tortáról van szó. Finom ropogós fekete csokoládéval fedett, ínycsiklandozó omlós piskóta. Ez kell nekem! Azonnal fel is pattantam és a fiú előtt termettem.
- Jaj igazán nem kellett volna, de a meghívást nem szabad visszautasítani ugyebár, és a csokinak sem tud senki ellent állni. Ugye csokitorta? Ugyeee? Mondd, hogy igen! - szinte már ugrándozom örömömben, a képzelgéseimre máris összefut a nyál a számban, ahogyan beleharapok, lágyan elolvad a számban, egy valódi ízorgia játszódik le a fejemben, majd igyekszem megnyugodni néhány másodperc elteltével, nehogy megijesszem a fiút. Megköszörülöm a torkom, és elengedem a kezét, ha eddig még ő nem szabadult volna ki a szorításomból persze.
- Akarom mondani... Örülünk, hogy megismerhetünk! Ezt szerintem Cearchi nevében is mondhatom, akit még nem láttál, de biztosan hamarosan meg fog érkezni. Tudod, ő nagyon elfoglalt, de hatalmas szíve van! Ilyeen hatalmas - nyújtom ki a kezeimet jó távol egymástól, hogy szemléltessem, és el is nevetem magam.
- Ha bármilyen kérdésed van ne habozz! Szívesen segítek neked, akár gyakorlati dolgokban is. Szingli vagy? Gyorsan változtathatunk ezen is ha szeretnéd. De előre szólok, hogy Timidust, Kanamint és Saya-chant nem adom. Shu-chan pedig már el lett adva. Apropó, most, hogy a sütit emlegetted... Mikor lesz süti?

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Saya Csüt. Szept. 24 2015, 21:17

Oopsy-daisy. Ez a Jun... pale
-Ööö, nem, nem igazán, meg fent felejtettem a... -hebegek egy kicsit, mert hát a Hugi is leblokkolt mikor megragadtak minket és végül be lettünk rakva a terembe, aztán nekiállt dühöngeni is, amitől meg fáj a fejem, vagyis nem fáj, mert az itt nincs, csak valami ahhoz hasonló, mintha így szét akarná feszíteni, és hirtelen mintha a háromszorosára dagadna, de amúgy nem teszi, csak én érzem úgy. Mint mikor szurit kap az ember a szájába a fogdokinál és utána olyan vicces érzésű a nyelve. Csak hát ez nem valami vicces érzés.
Szóval a Hugi megint mondja a magáét, minden olyasmit, ami nem tűr itt nyomdafestéket, hogy nagyjából most milyen sorsot szán a Junnak meg úgy az egész "rühes bandának" <- ez a szó szerintem még jöhet ide szemléltetésképp. Én meg végül leülök valahol a szélén és olyan picire húzom össze magam, amilyen picire csak lehet, és mivel a Hugi dühös, ezért azok a hülye foltok is egyre nagyobbak, amiket csak én látok, azok a gusztustalanságok, ott például az a fotel ami épp szabadon maradt teljesen olyan, mintha egy hatalmas löttyedt szív lenne, vagy valami ilyesmi. Undi. Hugi, nyugodj meg, mert én nem akarom ezeket látni D:
~Tojok arra, mit akarsz látni!~
De azért érzem, hogy valamennyire húzódik vissza, mert a fotel kezd egy kicsit fotelesebb lenni. Már csak a színe undi.
Köszönöm :3
Aztán beszél a Nolan is, nekem csak a kardforgatásnál meg a Star Warsnál csillan meg a szemem, hogy az érdekelne, de én sajna íjász vagyok, nem tanulhatom, a sütit meg csak elutasítom egy fejrázással, hogy köszönöm, nem kérek. Viszont mikor a Jun felszólal a szingliségről meg ilyesmi, akkor a Hugi olyan erővel válaszol erre, hogy...
-Én sem vagyok épp szabad.
...hogy sikerül hangosan is kimondania, mélyebb hangon, mint amilyen alapból nekem van, de szerencsére legalább olyan volt, mintha csak úgy az orrom alatt motyogtam volna, és gyorsan a szám elé is kapom a kezem, nehogy mondjon még valamit aközben, hogy gondolatban megint az Anat jut eszébe. Még jobban összehúzódom és remélem, nem hallott senki Rolling Eyes
Saya
Saya
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 735
Join date : 2013. May. 17.
Age : 21
Tartózkodási hely : Limen o/

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Cearso Szomb. Okt. 03 2015, 19:17

Nos, soha nem lehet tudni, hogy mikor ragadja el az embert a sors, de mostanság hirtelen olyan dolgaim gyűltek össze, ami miatt néha elég rendezettlen lett a magán életem. De ez nem tartozik rátok... Majd később elmesélem, ha szükséges.
Mikor megnyitottam Shu levelét, és végigfutottam rajta, csak megcsóváltam a fejem. Valahogy túlságosan hasonlított ez a történet Shu történetéhez. Nem soda, hogy Shu azonnal megsajnálta....
Szinte azonnal küldtem egy választ, hogy nem leszek ott időben, majd elvonultam egy kicsit. Most még Árnyék gondolata sem tudott feldobni... Gondolkoznom kellett. Lassan olyan les ez a céh, mint egy átjáróház. Anat halála után olyan dolgok kezdtek el történni, ami miatt a céh alaposan megváltozott. 
Alapos gondolkodás után döntésre jutottam. Beszélni fogok Jun-nal. Beszélnem kell Jun-nal. De csak miután tiszteletemet tettem az új tag előtt.
19:30
Megérkeztem a céhházba.
-Halihó, megjöttem.
Majd elindultam arra a irányba, ahonnan a legtöbb mocorgást véltem felfedezni.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Shukaku Szomb. Okt. 03 2015, 19:33

Mivel Saya bemutatta saját magát, és látszott rajta, hogy nincs beszédes kedvében, Shu nem is erőltette. Cearso megérkezése azonban már más fejlemény volt.
-Húúú! Akkor már mindenki itt van! Gyere Cear, gyere! Ő itt Cearso, és akkor most már két fiú lesz a csapatban. Kicsit aggódtam, amikor Alex a szerelme után ment, hogy Cear rosszul fogja érezni majd magát, de akkor most már minden rendben lesz. Mutatkozzatok be egymásnak, addig mi hozunk Junnal tányérokat meg sütivillákat meg ilyenek.
Ééééés... Shu balra el egy kis időre.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Cearso Szomb. Okt. 03 2015, 19:49

Szegény Shu, ha tudnád mire készülök....
Közelebb lépek az új fiúhoz.
-Hello, Cear vagyok. Majd megismerjük egymást.
talán...
Majd nyújtottam felé a kezemet kézfogásra.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Nolan Daneworth Hétf. Okt. 05 2015, 09:00

Jaden szótlanul, leplezett döbbenettel nézte az ugrándozó Junt.
"Igen, az. Nem áll szándékomban megbántani, de az imént mondtam."
Jun elengedte végre a kezét, majd röviden mesélt egy Chearchi nevű tagról.
~ Talán ez Cearso beceneve, akit a taglistán láttam.
Nézte, ahogy Jun kezével egy szívet formáz. Tovább hallgatva a mondandóját, kissé furcsállva tekintett Junra, de csak egy másodpercre.
"Nos... Jobban szeretnék a valóságban barátnőt találni magamnak. De a többieket nézve, nem áll szándékomban elcsábítani senkitől sem."
"Én sem vagyok épp szabad." hallatszott egy lány hangja.
Még ha csak motyogás is volt, Jaden hallotta. Nem a játékbeli képességen keresztül, hanem mert a hallása igen jó és a suttogást is képes hallani, persze csak ha közel van, nem méteres távolságból. Egy röpke pillanat múltán válaszolt is.
"Nyugtáztam." felelte udvariasan.
A következő pillanatban egy fiú köszönt és belépett a terembe. Shukaku pedig bemutatta őt Cearso néven, majd elment Junnal tányérokért és villákért. Jaden viszonozta a kézfogást.
"Helló. Jaden vagyok."
Másik kezével lehívta menüjét, majd a tortát a dohányzóasztalra tette.

_________________
Karakternév: Jaden
Beszéd: Zöld
Gondolat: Vörös
Nolan Daneworth
Nolan Daneworth
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2015. Sep. 08.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Jun Hétf. Okt. 05 2015, 17:15

Megjött Cearso, Saya cuki mint mindig, megvolt a nagy bemutatkozás, és mint kiderült még süti is van. Ezt már szeretem!
- Máris! - szalutáltam, és már rohantam is Shu-tannal, hogy becipeljük a szép madárkamintás tányérkáskészletet, az ezüst evőeszközökkel egyetemben. Elvégre a sütihez olyan evőeszköz kell ami passzol a hangulatunkhoz is. A madárkák pedig olyan kis barátságosak, és édesek. Ki ne szeretné őket?
- Apropó Jaden-kun. Vannak nekünk olyan receptizéink. Nincs véletlenül szükséged páncél és poti receptekre? Pont szükségünk lenne ilyesmire, ééééés arra gondoltam, hogy talááán, esetleeeeg... Tudod.. Rolling Eyes

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Nolan Daneworth Szomb. Okt. 10 2015, 10:36

Miután Jun és Shukaku elment, Jaden visszaült a kanapéra. Nem sokkal ezután látta, hogy a két lány tányérokat és villákat hoz be, valamint egy kést. Junra nézett, majd elgondolkozott.
Nos, gyógyitalok jól jönnének, valamint erősebb kard és páncél is. Ami jelenleg rajtam van, csupán kinézetre jó, nem ad védelmet, viszont a szett, amit elrejt, az véd a csatában. Jun ekkor megszakította mondandóját. Kérlek mondd ki nyíltan, hogy mire gondolsz.
Felállt és a lányhoz lépett.
Jól gondolom, hogy javasolni akarsz valamit? kérdezte barátságosan.

_________________
Karakternév: Jaden
Beszéd: Zöld
Gondolat: Vörös
Nolan Daneworth
Nolan Daneworth
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2015. Sep. 08.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Jun Kedd Okt. 20 2015, 19:10

- Hááát arra gondoltunk, hogy tök jó lenne ha mondjuk lenne kedved esetleg kotyvasztónak és vasdörömbölősnek állni. A potik jól jönnek mindig és az lenne a legjobb ha esetleg gyártani tudnánk magunknak és nem drága pénzért megvenni... Mit szólsz az ötlethez? Szeretnél művelődni ilyesmiket? :3 Nem biztos, hogy jól emlékszem de lehet még van valahol nekünk félretéve 1-2 recept, erről majd Shushuékat érdeklődd meg ha érdekel a dolog rendben? Odaadjuk szívesen ha vannak!- igyekszem a fiút rátukmálni a jártasságokra meggyőző arckifejezéssel szépen közeledek felé, egy késsel és egy tányérkával.
- Hmm merre is van a torta? Ha jól emlékszem tortáról volt szó... Izé, ha szeretnéd majd kapsz csokiba mártott páncélt, és cukrozott kardot is. - na ha valaminek akkor ennek egészen biztosan nem fog tudni ellent állni! Persze az már más kérdés, hogy be tudnék-e szerezni ilyeneket...

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Nolan Daneworth Vas. Márc. 27 2016, 17:25

- Nem hiszem, hogy jó lennék gyógy és egyéb italok készítésében, de talán kovácsolásban igen.
Jaden vágott egy szeletet a tortából, melyet Jun tányérjára helyezett. Ezután a többieknek is vágott szeleteket, amit szintén a tányérokra rakott. Végül magának is vágott egyet, melyből egyenlőre csak egy falatot evett meg.
- De ha a recepteknél tartunk, beérem a gyógyitalokkal. Az XP mellett a HP is mindig jól jön.
Hallván a csokoládéba mártott páncélról és a cukrozott kardról, meglepődött, de nem is igazán leplezte. Nem igazán tudta, hogy mit is mondjon, így pár percig hallgatott.
- Szerintem ilyesmi nem akad a játékban. De ha van is, talán egy halloweenes eventtel jönne. - leült és még egy falatot evett. - De a kovácsolás mellett a harcokban is aktívan részt fogok venni, ezt megígérem.

_________________
Karakternév: Jaden
Beszéd: Zöld
Gondolat: Vörös
Nolan Daneworth
Nolan Daneworth
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 23
Join date : 2015. Sep. 08.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Jun Kedd Nov. 08 2016, 20:07

Nyo, mivel a faliújságunk most éppen foglalt, és nem akarok bezavarni oda, ezért úgy döntöttem önkényesen ide fogom írni a dolgot.

Tele vagyunk pénzzel. A segédkereskedős pénzből 1 szintet indítványoztam fejlesztésre, a Kereskedőkön, és a továbbiakban, ha megint lesz pénz a segédkereskedők is fejlesztésre kerülnek.

Viszont nekünk van tényleges banki vagyonunk amit mindenféle huncutságra elverhetünk.

Elsősorban Chariton és Ritsu felszerelkezésére, és jártasságaira megy el egy kis rész belőle. Én javaslom, hogy ezekre egyelőre félreteszünk a 14000 aranyunkból 4000 aranyat, és ha esetleg még szükségük lenne ruházkodásra akkor kapnak a személyes vagyonból.
Tehát Ritsu és Chariton ha teheti mihamarabb kezdjen el vásárolni Razz
Ha kell segítség keressetek nyugodtan Vigo chat-en vagy itt Pü-ben Rogan Hartnett néven.

Na, másodszorra pedig ha a 4000 ruházkodós aranyat nem nézzük maradt még 10ezer további pénzünk.
Én arra gondoltam, hogy ideje lenne tovább növelni a népszerűségünk és erősítenünk a hírnevünkön, ezért feldobtam azt az ötletet, hogy mi lenne, ha a kezdő kovácsokat, főzőket és írókat megtámogatnánk ezzel a kis összeggel kezdésképpen.
Természetesen arra gondoltam, hogy egyfajta "verseny" lesz amiben egy pályázatra jelentkezve el kellene a kariknak készíteni egy pályamunkát, ami még kidolgozás alatt van, hogy mi legyen és a Vigo elbírálja a csodálatos pályamunkákat, amely során a lelkes játékosok anyagi támogatást kapnak, hogy el tudják kezdeni a szakmájukat.

Megfordult még a fejemben az, hogy azon játékosokat akik nem rendelkeznek, gyártó jártassággal mert szegények, kaphatnának 1 craftos jártasságra pénzt, de ezzel kötelességük részvenni a csodálatos pályáztatásos mizérián xd

A játék ahova írniuk kellene 1 vagy 2 reagot a Céhház kertjében zajlana, ahol önjelölt gerilláink felügyelete alatt tevékenykedhetnek majd a lelkes játékosok.

Várom a véleményeket, ötleteket, áldásokat meg ilyesmiket ide szépen :3

Cearchi már áldását adta rá elviekben, ezt azért írom ide, hogy már most úgy tűnjön túlerőben vagyok Cool

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Kiwi Szomb. Nov. 12 2016, 17:13

Hmm, én támogatom és benne is vagyok. Bár nem teljesen értem miről van szó, vagyis értem de izé... na mindegy, helyben majd megtudjuk. Razz Viszont igen... a kis kovácskáknak nem ártana jártasságpont, valamint recept. Az utóbbit a lassan haladó küldik miatt, időigényes beszerezni, de ezzel nem nagyon tudunk mi mit kezdeni. Viszont receptet szerencsével lehet kidobni céhbazárban is, sőt... valami szafaris bigyusz is van rá. Amit talán valahogy megoldhatnánk nekik. Valamint kieső, lemondó játékosoktól is lehet receptet szerezni, de ilyeneket jelenleg nem ismerek.

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

"Gyűlésterem" - Page 2 Empty Re: "Gyűlésterem"

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.