Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shukaku és Kemila

4 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Shukaku és Kemila Empty Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kemila Csüt. Ápr. 23 2015, 12:49

A múltkori küzdőteres harcom után döntöttem úgy, hogy érdemes lejárni baráti ütésváltásokra. Megismerkedek új emberekkel, ráadásul tán sikerül őket beszerveznem a közösség kötelékébe. Magyarán két legyet ütők le vele egy csapásra. Annyira fellelkesedek ettől a ténytől, hogy a mai reggelen szintén arra áldozom fel, hogy találjak magamnak egy edzőtársat. Gyorsan elkészülök, aztán a felszereléseim gyorsan ellenőrzöm. Mikor nem találom hiányosnak, akkor indulok meg a küzdőtérre. Mikor megérkezek, akkor a lelkesedésem megtörik, mert egyáltalán nem találok ellenfelet. Senki sincs, aki a szintemnek megfelelő lenne. Felsóhajtok, aztán jobbára leülök a földre, hogy elmélkedjek magamban. Gondolataim a közösség körül forog, mert ha már létrehoztam, akkor illene foglalkoznom vele. Úgy vélem hamarosan nekikezdhetünk egy közös akciónak, ahol találunk elég érdekességet ahhoz, hogy megtartsuk magunknak. Valami tárgy jutalom jól esne. Erről jut eszembe, hogy még nem sikerült dűlőre jutnom az egyedi azonosítással kapcsolatban, ami a tagoknak lesz nagy segítségére. Fel fogják tudni ismerni egymást és nem esnek egymásnak az első szóváltást követően. Azután felmerül bennem a kérdés, hogy készített tárgy legyen, vagy valami ritka talált tárgy. Az utóbbinál felmerül csomó egyéb kérdés, mint például, hogy többször megszerezhető e az a bizonyos tárgy, vagy csak egyszer. Ha többször, akkor nincs gond vele. Ha meg készítettet az ember egy tárgyat, akkor az meg igen csak költséges mulatság. Végül csak felállok a helyemről, hogy megmozgassam elmacskásodott tagjaim. Újra körbelesek, de a helyzet változatlan. Magamban ott tartok, hogy itt hagyom a Küzdőteret. Megindulok kifelé, miközben reménykedem, hogy valaki érkezik az utolsó másodpercben és megment az unalom karmai alól. Ha nem, akkor kénytelen leszek mással elütni az időm. Lelassítom direkt a lépteim, hogy ezzel adjak esélyt egy lehetséges érkezőnek. Ha gyorsan távoznék, akkor minden valószínűség szerint elkerülnénk egymást. Magamban felkiáltok, hogy 'gyerünk már!'
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal50/500Shukaku és Kemila Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 23 2015, 13:04

Shu a szerencselovag. Csak éppenséggel nem lovag, hanem idomár, de az biztos, hogy mostanában mindenkinek szerencsét hoz. na jó, Anatnak nem hozott, de ez már eléggé régen volt, már lassan több mint két hónapja. A többiek is elkezdték kiheverni az elvesztését, a frontosok folytatták tovább a frontharcot, lassan, de biztosan… na jó, Alex kivételével, aki még mindig a letargiájába süppedt, de hát ezt meg lehetett érteni. Bár azon Shu rengeteget gondolkodott, hogy pontosan miért is ilyen az a gyerek. Már olyasmi is eszébe jutott, hogy irigy Timidusra. Persze azt eddig is tudta, hogy a fejlődési sebességükre, a szintjükre, meg ilyesmikre sokan irigyek, de Alex valami sokkal magasabb szintre vitte az ilyesmit. Ő akart lenni Anat jobbkeze, egy fontos tag a céhben, és arra volt irigy, hogy ezt a lehetőséget elszalasztotta, és most, hogy Jun vette át a vezetést, már demokrácia van, és nincs ilyen jobb kéz meg bal kéz. Nem tud dirigálni, és nem mondhatja, hogy ő a fontos. Ezért vádolta Timit is manipulációval, mert ő elveszítette az irányító szerepét. Szerencsére azonban már ő is megnyugodott, szóval minden rendeződött a céh körül, és lassan de biztosan végre fel lehetett venni az új tagokat. És a sors iróniája, hogy pont egy ilyen leendő új tag jött velük szembe, amikor ők befele igyekeztek a küzdőtérre, egy kis gyakorlás reményében.
-Szia Kemila!
-Szervusz. Milyen odabent a felhozatal?
-Felhozatal? Jajj Timidus, beszélhetnél egy picit szebben is az ellenfeleidről.
-Ezt az Arénában hallottam, és nem sértődött meg az, akinek mondták.
-Hát… izé… nem mindenkinek tetszik… de tényleg Kemila, vannak bent ismeretlenek, vagy megint ugyanazokat látni?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal12695/10100Shukaku és Kemila Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kemila Csüt. Ápr. 23 2015, 13:32

Mikor megérkeznék a kijárathoz, akkor egy ismerős páros bukkan fel előttem. Shu és a pet társa Timidus. Kissé meglepődök, hogy őket itt találom, mert nem hinném itt vesztegetnék a drága idejüket. Megtorpanok, már azért, mert a lány elég furán szólít. Kanami? Engem Kemilának hívnak, sőt ezután is annak fognak. Mire magamhoz térek e kis apróság után, akkor tudok csak nekik válaszolni.
- Sziasztok! – köszönök nekik, miközben egyszer felnézek az égre, majd vissza rájuk. Timidus kérdése hallatán egy hasonló stílusban válaszolok.
- Ha szeretsz árnyharcosok ellen küzdeni, akik csupán kitalált és fejben elképzelt ellenfelek, akkor indulhatsz legyőzni őket. Nincs itt senki tudomásom szerint. – hangsúlyozom ki az utolsó mondatot, aztán odafordulok az ürességtől tátongó küzdőtér felé. Nem mozdulok el a helyemről, hanem odafigyelek Shu kérdésére. Mikor végigmondja az egészet, akkor úgy csinálok, hogy mint aki nagyon gondolkozna. Közben feltűnik, hogy elég sokáig várakoztam, mert a Nap állása jóval odébb látható. Sóhajtok egyet, aztán erőt veszek magamon.
- Nos biztosan vannak ismeretlen árnyak, harsogó harcosok és kacagó íjászok – adom meg a választ, miközben a közös képzeletbeli ellenfeleinkről beszélgetünk. Egy darabig maradok a helyemen, miközben azt fontolom, hogy kihívom egy mérkőzésre a másik kettőt. Végül a józan ész győzedelmeskedik. Úgy érzem magamban, hogy sokkal inkább nem kellene megküzdeni velük, mert biztosan jobbak nálam. Pár ütés lehetek neki, aztán vége a dalnak.
- Nos szerintem én keresek magamnak valami jobb elfoglaltságot.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal50/500Shukaku és Kemila Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Shukaku Csüt. Ápr. 23 2015, 14:49

A stílus picit meglepi Shut, hiszen egyszer már elvileg kibékültek, de most meg megint olyan fura hangon beszél velük. Talán történt valami, amiről nem tud? Mindegy, hagyja elsuhanni inkább a füle mellett, Keminek is lehet rossz napja. A válasz viszont még ennél is meglepőbb, és pislog is párat, mire válaszolni tud.
-Árnyharcosok ellen? Jaaa, hogy úgy árnyharcosok! Tényleg ennyire üres lenne minden?
Kukkant be a nő mellett a kapun, és valóban, már csak az ördögszekér hiányzik, hogy a szél ide-oda görgesse az aréna poros talaján, na meg persze egy kis Morricone zene. Tényleg, kéne egyszer egy ilyen vadnyugatos napot tartani a céhben. Megismerni más nemzetek kultúráját. Ezen gondolkodik el egy pillanatra, és amire újra felpislant, Kemi már készülődik elmenni. De hát hova megy? Ilyen gyorsan megunta őket?
-Vávávávárj! Nem azért jöttél ide, hogy ellenfelet keress magadnak? Vagy te is csak nézelődni szerettél volna? Néha mi is szoktunk csak úgy nézelődni. Tudod, beülünk a nézőtérre, viszünk valami kekszet, vagy sütit, vagy tipikus olyan kaját, amit az ilyen meccseken szoktak enni. Ettél már hot-dogot? Vagy mondjuk pattogatott kukoricát? Még egyébként, ha elegendő italkészítés jártasságod van, és nekünk ugye van elegendő, akkor kólát meg tonikot is kavarhatsz, és a tonik még finomabb is mint általában, mert olyan igazi tonik. Mondjuk olyan jót nem tudok, mint amit Adrian szokott csinálni, de nem hajlandó odaadni a receptet. És… és eleve beszélni akartam veled, meg a céhről. Tudod, az éjkötetes, amit meséltél, és ahova elvileg beléptünk. tetszett a lista? Meg… meg ha már úgyis itt vagyunk, nem szeretnél kiállni ellenünk?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal12695/10100Shukaku és Kemila Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kemila Csüt. Ápr. 23 2015, 20:24

Mikor hallom, hogy Shu hitetlenkedik, hogy árnyharcosok ellen kellene harcolnia, akkor megvakarom az állam. Szerencsére végül rájön, hogy senki más nincs itt rajtam kívül. Mikor a biztonság kedvéért rákérdez, hogy neme füllentek, akkor adok neki helyet a nézelődéshez. Ha megbizonyosodott róla, hogy nincs senki odabenn, akkor nekidűlök az első biztos dolognak, ami nem dől el tőlem. Shu nem tudja, de fél órája szobrozok itt ezen a helyen. Én indulni készülök, mikor a lány megállásra késztet.
- De azért jöttem, hogy ellenfelet találjak, azonban körülbelül fél órája itt álldogálok. Kissé elment a kedvem. – közben meghallom, hogy milyen ételeket szokás vinni a küzdőteres meccsek nézéséhez, ami teljesen hidegen hagy. Én sosem akarok megnézni másokat, hogy miként harcolnak egymással. Ennyire nincs időm, s egy jó darabig nem lesz. Mikor megemlíti, hogy hivatalosabb témák miatt is jött, akkor felhagyok az elmenetellel. Biccentek neki, hogy oké.
- Tetszett a lista, már többször átolvastam, hogy memorizáljam. Az Éjkötetes közösséggel kapcsolatban mit szeretnél nekem elmondani? – válok kíváncsivá. Mikor megemlíti, hogy mi lenne, ha kiállnék ellenük? Sóhajtok egyet, de aztán teljesen beadom a derekam. Nem számítok nagy harcra, mert van olyan sejtésem, hogy nekik elég derekas sebzésük van.
- Rendben kiállok veled, de egyetlen egyszer. – szögezem le, hogy csak egyetlen alkalomra állok ki vele. Más esetben el fogom utasítani. Nem ez az első küzdőteres harcom, mert ez előtt már harcoltam egy idomár lány ellen. Sosem fogom elfelejteni azt a napot, és ez ugyanarra a sorsra jut.
- Te melyiket tartod értelmesnek? Fél életes, vagy csak egy ütésig? – érdeklődöm, hogy a három választás közül ő melyiken szokott gyakorolni?
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal50/500Shukaku és Kemila Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Shukaku Pént. Ápr. 24 2015, 07:25

-Kiképzőtisztes vagy? Biztos az vagy, mert láttalak már magasabb szinteken, de előtte még soha nem láttalak, vagy hallottam rólad, pedig ha ilyen jó ötleteid vannak, mint ez a kötetes, akkor tuti, hogy nem most kezdted volna el kitalálni, vagy régebben is kitaláltál volna ilyeneket, és akkor hallottam volna rólad is, mert én egész idáig ilyesmivel foglalkoztam. Persze az nekem soha nem jutott eszembe, hogy társulatot alapítsak köré. Így is elég volt, hogy hülyének néznek amiért érdekel a világ, és nem csak lelegyintem azzal, hogy pixelek az egész, és úgyis nemsokára kijutunk és elfelejtjük. Na… de miről is akartam kérdezni? Ja igen, szóval akkor, ha te is kiképzős vagy, akkor levesszük a szintünket tízes szintre mi is, hogy ne egy körig tartson a játék. Szeretjük a kihívásokat, ugye Timidus?
A sárkány megvillantotta a szemét a nőre, végignézte a felszerelését, majd bólintott. Yuuki után, na és persze az Aréna helyezéssel a háta mögött már nem volt olyan nagy jelentősége a győzelmeknek… bár még mindig nem értette, hogy miért nem kapnak több jutalmat a nagyobbak, vagy az, aki éppenséggel győz. Vagy aki veszít. Vagy aki többet tanult a harcból. Ez nem volt logikus. Egy sokkal nagyobb szintűt figyelve a kicsiknek többet kellene tanulnia, és Shu is erre alapozta az egész gyakorlást, ám hamar rá kellett jönnie, hogy ez nem így van. Gyorsan felöltötte a T2-es páncélokat, kezébe vette a fegyverét, és elindította a számlálót.
-Timi a teljes életeset szokta szeretni. Persze nem a halálosat, hanem a biztonságosat. A kötetes izé pedig… hát csak azt gondoltam, hogy jobban fogsz örülni a listának, és esetleg megdicsérsz, vagy megköszönöd, vagy valami. Sokat dolgoztam vele. De akkor örülök, hogy tetszett.
És erre már valóban egy elégedett és hálás mosoly suhant át az arcán. Végre valami pozitívum.
-És… megkaptad a levelemet? Tudod, a motivációs levélről. Nemsokára kezdjük a közös nagy talit, szóval fontos lenne.
A számláló lassan a nullához közeledett, amennyiben Kemi elfogadta a felkérést, Timidus pedig felvette a védekező állását.
-Kezdj te.

70/45
2 - 35
60 pont


Egy kis segítség:
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal12695/10100Shukaku és Kemila Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kemila Szomb. Ápr. 25 2015, 08:25

Shu felteszi az első kérdését, miszerint én kiképzőtisztes vagyok-e? Bólintok, mert szerintem ebben nincs semmi szégyellni való. Kíváncsiságom miatt lett tízes szintű, mert meg akartam bizonyosodni, hogy valóban nem hazudik a kiképzőtiszt. Ezt követően csak hallgatom a kislány lelkes beszédét arról, hogy milyen jó ötleteim vannak. Ennek példája az én általam kialakított közösség az Éjkötetek Őrzői. Természetesem dicséretnek elfogadom, azonban nem hagyom, hogy a jóérzés megrészegítse az elmém. Mikor elmondja, hogy leveszik a szintjüket, ami érdekesen hangzik számomra. Szóval szeretik a kihívásokat. Észreveszem, hogy Timidus szeme rám villan, ám csak mosolygok egyet. Amolyan úgyis én vesztek. Türelmesen megvárom, míg mindketten elkészülnek a harcra, aztán nem maradt más, mint egymásnak feszülni.
- Akkor legyen a védett teljes életes küzdelem. – mondom felé, aztán hirtelenjében témát váltunk. Kissé felkúszik a szemöldököm, mert nem értem, hogy egy témát nem tudunk kivesézni teljesen.
- Hidd el nagyon örülök a listának. Igazán ügyes felfedező vagy, s én cseppet sem kételkedtem benned. Nemhiába találkoztunk többször. Csak tudod még talán kissé nyers vagyok, de talán idővel legyűrőm e rossz tulajdonságom. – mesélem el neki, hogy igen feltűnt nekem ez az apróság. Szeretne ellene tenni, mert Szophie tanácsa szerint akarok eljárni. Egy édes személyiséget fogok magamból alakítani, akinek könnyen megjegyzik az arcát és nevét. Szeretném, ha sokan megismernének és barátságot kötnék velük. A számláló a nulla felé közeledik, mi meg csak a szavakkal dobálózunk.
- A leveled természetesen megkaptam, s nemsokára írok egy motivációs levelet, ha ennyire szükséges. – azt már nem árulom el, hogy mit fog tartalmazni. Maradjon ez titok számukra egy ideig. Szerintem a motivációs levelem teljesen korrekt lesz. Bár ki tudja? Sosem kellett ilyet írnom, mert nem hétköznapi munkát végzek. A bérgyilkosokat nem szólítják fel a motivációs levél írására, mikor egy-egy úrnak segítenek. A számláló végül eléri a nullát, aztán látom a kiírást, hogy kezdhetjük. Emellett Timidus úgy véli, hogy nekem kellene kezdeni. Én első lépésként eltávolodok tőlük, miközben a kifejezések eltűnnek róla. Egyáltalán nem szeretnék támadni, mert úgy vélem meg kell tanulnom védekezni. Ez olyan mint a bizonyos küzdősportokban az esés megtanulása.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal50/500Shukaku és Kemila Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Shukaku Szomb. Ápr. 25 2015, 16:50

Shu szerint sincsen semmi szégyellnivaló abban, ha valaki kiképzőtisztes, sőt, még Timidus szerint sincsen. Persze abban osztják egymás véleményét, hogy azért ésszel kell bánni a kiképzőtiszttel, na meg a kiképzőtiszteseknek önmagukkal, és sohasem elfeledni azt a tényt, hogy ők még valójában nem érték el a tízes szintet, valamint azt, hogy a tapasztalatpontokat sem véletlenül hívják tapasztalatpontoknak, és az nem elegendő tapasztalat a tízes szint eléréséhez, hogy rányomok egy igen gomdra, hogy szeretném megkapni. De mivel úgy tűnt, hogy Kemi elég nagy felfedező, ha már ilyenekkel foglalkozik, tehát sok szintet bejárt, és még mindig életben van, ezért úgy tűnt, hogy ő ezeket mind nagyon jól tudja, és nem kell neki elmondani. Kiválasztódott a teljes életes küzdelem, Shu pedig a másik válaszára mindössze a két mutatóujjával mosolyra igazította a saját száját. Ennyi volt a jel, méghozzá egy eléggé jól érthető jel arra, hogy azt kéri, csak vidáman. Mindenki levetkőzheti a nyers modorát és a mogorvaságát. Sikerült ez már Kemi esetében is annál az ölelkezős résznél, és sikerülni fog majd Kazuchi esetében is, ha éppenséggel majd oda jutnak, és a buta fiú nem öleti meg magát azzal, hogy beszól egy nála erősebbnek. Ezután pedig hosszú órákig… na jó, hosszú másodpercekig csak egymással szemben állat a két ellenfél, és farkasszemet néztek egymással. Nem tudom, hogy ez a kitartásból megy-e, vagy csak szembe szél volt, de Shu pislogott először, sőt, meg is törölgette a szemét. Ekkor adta ki a parancsot Timidus, természetesen Kemi számára érthetetlen csipogással.
-Kettő! Huszonhárom! Négy!
Shunak szerencsére a huszonhármat nem kellett értenie. Hiába is próbálta volna megjegyezni Timidus ezernyi támadását, amik közül mindet egy számmal jelölt, nem lett volna rá képes. Ellenben azt, hogy a kettő az a második képi, és a saját tizenöt támadása közül a negyediket kell alkalmaznia, azt már tudta. Azonnal megpróbálta aktiválni a képit, majd a sípját a feje felett megpörgetve indult rohamra, miközben Timidus kitárta a szárnyait, és szintén rohamra indult, méghozzá a föld közelében. Nem szállt fel teljesen, csak egy nekifutott, majd ugrott, és nagyon közel a földhöz, siklásban igyekezett Kemi közelébe jutni, majd a szárnyaival körülölelni a testét, majd magához húzva a lányt karmait belevájni. Először a mancsaival próbálkozott, majd a lábaival, ám ha már az elsőtől besárgult az ellenfél életcsíkja, akkor nem próbálkozott újabb ütéssel akkor sem, ha erre lehetősége lett volna. Ezután újra kitárta a szárnyát, és igyekezett ellökni magától a másikat, és Shu ekkor próbált meg lecsapni, ám ő is csak akkor, ha Timidus támadásai eredménytelenek voltak.

Edit: 35 sebzés

70/45
2 - 35
60-(2X10+5)=35 pont


A római Shu második képije.
Ha sikeres, akkor Shu ereje öttel nő, Kemi gyorsasága öttel csökken.

Az első két támadás Timidusé.
A második két támadás Shué.

Felhasználni csak annyit használnak fel, ahogy a postban le van írva.


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Ápr. 25 2015, 16:52-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal12695/10100Shukaku és Kemila Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szomb. Ápr. 25 2015, 16:50

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Shukaku és Kemila 4766604805_c1598fabbe_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Shukaku és Kemila 4767250438_224285ea8b_s Shukaku és Kemila 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
Shukaku és Kemila 4766597959_9de1fd561c_s Shukaku és Kemila 4766597959_9de1fd561c_s

--------------------------------

#4 '6-os dobókocka' :
Shukaku és Kemila 4767251444_0f76bf2817_s Shukaku és Kemila 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#5 'Római stílusos 6-os' :
Shukaku és Kemila 4766604805_c1598fabbe_s Shukaku és Kemila 4766603033_e921bedc36_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kemila Vas. Ápr. 26 2015, 09:49

Talán nem volt jó ötlet átadnom a kezdeményezést nekik, mert gyors és rendezett támadással jönnek felém. Ráadásul nekik van egy olyan előnyük, hogy én nem tudom milyen képességeik vannak. Úgy vélem, hogy itt valakit csak úgy lehet legyőzni, ha megfelelően fel van készülve a másikból. Sajnos nálam ez nem mondható el, emellett ők ketten vannak, ami szintén növeli a másik kettő esélyét. Mindenesetre magamban lemondok a győzelem ízéről, inkább amolyan nézz és tanulj alapon próbálok harcolni. Arra ügyelek, hogy ne halálra menő küzdelem legyen. Hogy mit mond Timidus Shunak azt pláne nem tudom felfogni, mert csupán egy édes csipogást hallok. Mire befejezik a támadássorozatukat, akkor én megpillantom az életerő csíkom, ami nem áll valami fényesen.
- Szép támadás tőletek, következőnél nyertek. – jelentem ki előre, hogy következő támadás sorozatnál bezsebelhetik e harc fölényes győzelmét. Talán csak nincs megfelelő felszerelésem, ami valljuk be igazán hiányos. Ami eddig birtokomban van egy vastalpú bakancs, ami nagy segítség, ám nem elég ahhoz, hogy a Shu és Timidus páros ellen nyerjek. Így előre eldöntöm magamban, hogy amint lehetséges, akkor rendesen felszerelkezem, mert különben elég hamar fűbe harapok. Mikor befejezik a támadást, akkor elsősorban fogalmam sincs, hogy kettejük közül kit kellene ütnöm, így választom Timidust. Megrohamozom a petet, ami kellemes látvány lehet a most minket figyelőnek. Könnyed elegáns mozdulattal próbálok lecsapni a tollas állatra, de még mielőtt megérkeznék, akkor próbálom aktiválni rajta a speciális képességemet. Ha sikerrel járok, akkor legalább 1 körre elcsúfíthatom őt egy sötét kézzel, ami rendszerint úgy mutatkozik, mint egy tetoválás a bőrön. Ezt követően odaérve megindítom a támadást Timidus szárnyai ellen. Viccesen és esetlenül nézhetek ki, úgy érzem, mert itt mégis korlátolt a mozgásom, nem úgy mint a való életben. A harc ' hevében ' jut eszembe, hogy a küzdelem után biztosan ki fognak engem oktatni, hogy mit csináltam rosszul és hasonló apróságok. A végén eltávolodok tőlük, s várom a gyors befejezést.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal50/500Shukaku és Kemila Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 26 2015, 09:49

The member 'Kemila' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Shukaku és Kemila 4767242330_2db9f185a1_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Shukaku és Kemila 4767250438_224285ea8b_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
Shukaku és Kemila 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 26 2015, 10:54

Nem, nem volt jó ötlet. Bár a sebességnek jelenleg nincs akkor jelentősége, mint más statoknak, ám az árnyharcos esetében igen jelentős. Ezt már megtanulták a Mirika ellen folytatott küzdelem alatt. Nagy sebesség, plusz nagy sebzés, plusz két kés igen jelentős előnnyel járhat. Ezt persze majd elmondják Keminek is, valamint amint belép a céhbe már fel is szerelik, hiszen valóban a felszerelése miatt is nagy hátrányban van. Szóval a kezdés lehetősége rengeteget segít, ám abban Kemi téved, hogy Timidus többet tudna róla, mint ő róluk. Timidus rendszeresen küzd meg az Arénában, és talán ő párbajozik a legtöbbet. Ha valaki jól figyel, akkor kitalálhatja a képességeik egy részét… nagyjából. Persze abban már a sárkánygyík is egyetértene, hogy jó, ha felkészülünk a másikból. A képivel kapcsolatban lenne egy fontos kérdésem. Ha úgy mutatkozik, mint egy tetoválás a bőrön, akkor Timidus bőrén elfedik a tollak? Vagy akkor neki a tollán lesz? Minden esetre ha észreveheti, akkor kicsit megrázza magát, ám ha nem jön le így, nem próbálkozik tovább. A szárnyait hirtelen összecsukva tér ki a támadás elől, ám ez éppen hogy csak sikerül. Ezután Shu felkészül az újabb támadásra, ám Timidus egy paranccsal leinti, és elkezd lassú köröket tenni az ellenfele körül. Kemila itt tévedett. Nem várja meg, hogy véget érjen a harc.
-Nem tudhatod. Már most is nyerhettünk volna, ha nem állok meg az első támadás után. Láttam, hogy egy ütést követően az életed már a sárga tartományban van, így megállítottam a támadást. Nem célom azonnal befejezni a párbajt, hiszen akkor nagyon kevés információt szerezhetnék rólad. Vagy a képességedről. Ez egy képesség, ha jól gondolom. Elmondod, hogy mire jó, vagy megvárjam, hogy hasson?

70/45
2 - 35
60 pont


Nem csinálunk semmit, így visszatöltődnek a kitartáspontjaink.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal12695/10100Shukaku és Kemila Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kemila Vas. Ápr. 26 2015, 11:24


Mivel Timidusnak szintén van bőre, amit szerencsésen elfednek azok a bizonyos tollak, így nem igazán látható számára a képességem jele. Én pontosan tudom, hogy melyik részére tettem azt. Természetesen, ha végigbogarássza a tollak mögötti bőrt, akkor minden bizonnyal észreveheti a feketeséget. Kitér a támadásai elől a sárkány, ami a saját ügyetlenségemet jelenti. Szóval képtelen vagyok egy tollas állatot se megütni. Rossz érzés ezt magamba szuszakolni, de nem vártam ettől a küzdelemtől nagy áttörést. Másik kettőnek igazán szégyen lenne, ha újoncként megverném őket és minden valószínűség szerint hamar elterjedne a hír. Utána meg vakarhatnám le az embereket, vagy magyarázkodhatnék, hogy csupán a véletlennek köszönhetek mindent. Shu már hozzálátna egy újabb támadáshoz, mikor Timi leinti őt, hogy ne tegye. A szemöldököm pillanatok alatt felkúszik a magasba, aztán várom türelmesen a magyarázatot erre a helyzetre.
- Volt egy olyan sejtésem, hogy hamar nyertetek volna ellenem. – mondom feléjük egy cseppet sem vidám arckifejezéssel. Azonban az a meglepő, hogy a sárkány ki akarja elemezni a harci stílusom. Szóval információt szeretne gyűjteni rólam. Erre már egy kisebb somolygás jelenik meg arcomon, mert számomra ez egy igazi kihívás.
- S miért nem jó az, amit eddig megtudtatok rólam? – teszem fel a kérdést, egyre szélesedő mosollyal. Ha ez a taktikájuk, akkor én szintén másfajta harcmodorra berendezkedek. Nem fogom megmutatni a legféltettebb kincseim. Ráadásul olyan információt nem adok ki nekik, mint a képességem és annak dolgai. Természetesen előbújik belőlem a rosszabbik felem, így elkezdek játszani a szavakkal.
- Hogy mire jó? Lehet, hogy lebénulsz egy időre, de más eset sem kizárható. S megvárni míg hasson? Mi van ha éppenséggel méreg alapú? – vetem fel előtte a legrosszabb lehetőségeket. Alig várom, hogy láthassam ez ellen mit fognak tenni? Természetesen a jelölés már eltűnt Timiről, így ha keresi már nem találja. Én szintén pihenés mellett döntök, így a kitartáspontjaim visszatöltődnek.


Élet:5
Kitartáspont: 40
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal50/500Shukaku és Kemila Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Shukaku Vas. Ápr. 26 2015, 11:46

-Helyes volt a sejtésed.
A sárkány végig a nő arcát vizslatja, egy pillanatra sem veszi le róla a szemét. Eközben Shu a menüjében matat valamit, talán csak a tárgyait rendezgeti, talán éppen valami új taktikán gondolkodik… Shu… persze… de Kemi akár ezt is gondolhatná. Egyébként pedig csak uncsizik, és a feljegyzéseit nézegeti, persze folyamatosan figyelve arra, hogy ha valami parancsot kap a barátjától, akkor készen álljon arra, hogy teljesítse. Timidus ezzel szemben készségesen válaszol, és azt is bemutatja, hogy mennyi mindent tanult már az emberek mimikájával kapcsolatban.
-Mosolygás. Azt jelenti, hogy valami tetszik neked. Örömet okoznak a szavaim a számodra? Nos, akkor folytatom. Mivel tudom, hogy a céhünkbe akarsz csatlakozni, így a segítségedre kell lennem. Minden céhtagnak segítek felkészülni. A motivációs levél is az én ötletem volt, hogy megállapítsam, hogy ki milyen szerepet vállaljon a céhen belül, és ezzel kapcsolatban javaslatot tegyek majd a céhvezérnek. Persze ez a szerep nem lesz túl szilárd, ám véleményem szerint az a legoptimálisabb, ha mindenki azt teszi, amihez ért.
Kis szünetet tart, és halk morgást hallatva megvillantja a fogait, hogy lássa, mit reagál rá az ellenfele.
-Ezek után szükséged lesz megfelelő felszerelésekre is. A jelenlegiek nem illenek a szintedhez, és a kasztod lehetőségeit sem tudod teljesen kihasználni.
A körök egyre kisebbednek, majd támadást színlel, ám csak egy kicsit megugrik, hogy megijessze a másikat.
-Hazudhatsz is. A támadásaidat is tudod rejtegetni. A képességeidet és a tudásodat is. Akármit. Azonban minél hosszabb ideig kényszerülsz erre, annál nehezebb fenntartani az álcát.
Végighallgatja a képességgel kapcsolatos mondatokat, majd bólint.
-Ismerek olyan képességet, amely minél tovább van fent inaktív állapotban, annál erősebbé válik akkor, amikor aktiváljuk. Ezt a kockázatot vállaltam. Ha lebénulok, akkor te is lebénulsz. Ha pedig méreg, akkor ez ellen védekeznem kell. Ám ha méreg lenne, már Shu látta volna a mérgezés ikont, és jelzett volna nekem. Most viszont én jövök.
És neki is lendül, megpróbálván aktiválni a második képijét, ám csak a plusz találatot igyekszik bevinni, tehát az elsőt direkt elvéti. Ez úgy zajlik, hogy mancsaival mindössze lök egyet a lányon amikor elsuhant mellette, és a farkával próbálja pofán csapni.

70/45
2 - 35
60(-10+5)=45 pont

Edit:
9 sebzés

Római Timi második képije.
Ha sikerül, a plusz támadás az eredeti negyedét sebzi.

A többi kocka erre a támadásra megy.


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 26 2015, 11:49-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal12695/10100Shukaku és Kemila Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Ápr. 26 2015, 11:46

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Shukaku és Kemila 4766604173_492736719c_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Shukaku és Kemila 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#3 '2 oldal halál/korona' :
Shukaku és Kemila 4766591541_a6962e6ebb_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kemila Hétf. Ápr. 27 2015, 10:13


A megérzésemet megerősíti Timidus, miszerint elég hamar vesztettem volna ellenük. Így jár az, aki még csak nemrég engedte be a rendszer és teljesen kezdő az e fajta játékok terén. Egyszer csak belejövök, s remélhetőleg képes vagyok jó játékossá válni. Nem vagyok az a könnyen feladom típus, sőt addig fogok próbálkozni, míg el nem jutok egy elfogadható szintre. Ez vonatkozik a harcolásra, felfedezésre és egyéb bajokra és problémákra. Shu teljesen unatkozik, mert nagyon lefoglalja valami, miközben én hadakozok a tollas barátja ellen.
- A mosolygás nem csak azt fejezi, ha valami tetszik az embernek. Úgy tűnik Shu nem mindent magyarázott el ezzel kapcsolatban. Tán később beszélgethetünk erről, már ha tartasz rá igényt. – jegyzem meg a petnek, miközben hallgatom, hogy milyen ötletek pattantak ki a fejéből, ami ténylegesen neki köszönhető. Nem dicsérem meg, vagy teszek megjegyzést, csupán hallgatom a szavait. Mikor halk morgást hallat az állat, akkor semmi reakciót nem mutatok. A fogvillantásra pedig inkább egy pimasz visszaszólás jut az eszembe, semmi más. Abban egyetértek, hogy vannak hiányosságai a felszerelésemnek, de idővel biztosan találok jobbat. Mikor a másik támadást szimulál, akkor én nyugodtan maradok a helyemen.
- Az lehet, hogy nem tudom sokáig rejtegetni a képességeim, de hamis információkkal meg tudom zavarni vagy esetleg bizonytalanná tenni az ellenfeleim. – magyarázom neki, mert nem hinném, hogy a legtöbb játékos vas akarattal lenne megáldva. Emellett nem hinném, hogy minden egyes játékos egyből kiszúrná, hogy éppenséggel téves információkkal tömöm a fejét. Ezt követően még magyaráz nekem Timidus, amire enyhén biccentek neki. Nem sokkal nekem támad, sőt sikeres támadást visz be, így maradék életpontomat elveszítem, ám mivel az elején nem kapcsoltuk ki a védelmet, így nem halok meg. Hamarosan látom megjelenni a feliratot, hogy én vesztettem. Elfogadom azt, hogy legyőztek.
- Úgy vélem elég rosszul mozogtam és helyezkedtem. – válaszolom miközben leülök a földre, hogy az élet csíkom visszatöltődjön.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal50/500Shukaku és Kemila Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Shukaku Hétf. Ápr. 27 2015, 10:44

Igen, sajnos a kezdőknek nem igazán kedvez a rendszer, hiszen a pár olyan elszánt játékoson kívül, mint Shu, aki igyekszik segíteni a kicsiknek, kezdve azzal, hogy kiáll ellenük, pedig kevesebb pontot kap értük, nem nagyon létezik tutorial. Mármint ott a Guide Book, de az csak leírja a dolgokat, nem mutatja be. Nem hiszem, hogy Timidus sok újat mondott volna Keminek, de hát a sárkány még nem tudta felmérni a lány tudását. Egyben biztos volt, a harc végeztével megosztja vele, hogy nem sok értelme van a peteket ilyen módon, közvetlenül támadni a harcokban, mert az teljesen olyan, mintha a levegőbe csapkodna, csak még fárasztóbb is, mert az ellenállás, amit a rendszer védőfala fejt ki, egy pöppet keményebb mint a levegő. Shu pedig valóban unatkozik. Ez mindig így szokott lenni azon esetekben, ha nem vicces vagy játékos a harc, mint Szophie vagy Jun ellen, vagy éppenséggel olyan gyenge ellenfelet kapnak, mint amilyen most Kemila. Ilyenkor Timidus tekintettel van Shu érzéseire, arra, hogy nem szeret harcolni, és nem vonja be a küzdelembe… vagy éppenséggel csak tudja, hogy nincs rá szükség.
-Shu nem mindent magyarázott el ezzel kapcsolatban, és erre én kértem meg. Az emberi érzéseket, és azok kivetüléseit igyekszem empirikusan megtapasztalni, mert a szavak, amelyeket ti használtok ezen dolgok leírására szintén érzéseket jelölnek, így ennek magyarázata rendkívül bonyolult. Azonban igényt természetesen tartok rá, hiszen fontos, hogy több oldalról is szemlélhessem a véleményeket. Akár most is beszélhetsz, amíg visszatöltődik az életed.
A félrevezetésre, mint taktikára bólint. Ő is alkalmazta már nemegyszer, bár neki sokkal nehezebb, hiszen továbbra sem hazudhat… szavakkal legalább is nem.
-Inkább a helyezkedéssel van a nagyobb probléma. Keress olyan helyet, ahol kevésbé tudom kihasználni a repülés képességét, te pedig, mint közelharcos, könnyebben elérsz.
Pillantott a boltíves kapu felé, ami még a küzdőtérhez tartozott.
-Felkészültél?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal12695/10100Shukaku és Kemila Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kemila Hétf. Ápr. 27 2015, 11:30


Ismerkedek még a rendszerrel, emellett rá kell éreznem az ízére. Biztosan könnyed az egész, ha az ember igazán belerázódik az irányításba. Bennem megvan ez az elszántság, emellett igazán értékelem Shu és Timidus erőfeszítéseit, hogy foglalkoznak velem. Megtehetnék, hogy faképnél hagynak, miközben azt mondják oldjam meg egyedül. Ehelyett jönnek és segítenek nekem, hogy minél több élményt és tapasztalatot szerezzek az új dolgok iránt. Fogalmam sincs arról, hogy peteket nem érdemes támadni, mert a rendszer nem engedi, hogy játékos karakter megsebezze őket. Biztosan találnak még hibát bennem, én meg próbálok nagylányként befogadni az új ismereteket, ami az én edzésemet hivatott jelezni. Az élet csíkom a beszélgetés közben szépen lassan kúszik felfelé, mint egy szorgalmas kis csiga. Mikor hallom Timidustól, hogy örülne neki, ha én mesélnék az emberi érzésekről és azok könnyebb megértéséről, akkor biccentek felé, hogy megértettem.
- Inkább egy másik alkalommal mesélnék ezekről a dolgokról. Egy nyugodtabb környezetben. – jegyzem meg, miközben jelzek neki a fejem biccentésével, hogy bizony akadnak nézőink, akik kíváncsian lesik a párosunkat. El tudom képzelni őket, hogy éppenséggel rajtam nevetnek, mert petre támadtam. Végül megkapom a harccal kapcsolatos kioktatást, amit mondani könnyű. Éppenséggel nincs olyan terep, ami nekem kedvezne az ő repülésével szemben.  Megnézem, hogy merre pillant. A boltíves kapu igen csak nagy, így nem értem, hogy miért azt hozza fel példának. Mikor rákérdez, hogy felkészültem e, akkor válaszolok.
- Igen, fel. Minden az eredeti állapotban van. – fújom ki a levegőt látványosan.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal50/500Shukaku és Kemila Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Shukaku Hétf. Ápr. 27 2015, 13:16

Igazából Shu sohasem gondolt arra, hogy irányítaná a rendszert. Inkább élt a rendszerrel, önmagáévá tette, és ez volt a lényeges dolog. Amikor az ember járni tanul, egy ideig figyelni kell, hogy hogyan rakod a bal lábadat a jobb után, ám utána automatikussá válik. Így vált Shu számára is automatikussá a menü használata. Sohasem tanulta, még a könyvet sem nézegette át nagyon az elején, egyszerűen beletanult, ahogy élt a világban, és Keminek is ezt javasolta volna, ha kérdezte volna valaki. De hát nem kérdezte, és most Timiduson volt az oktató szerep. Emellett azonban Shunak egyáltalán nem az az érdeke, hogy hibát találjon a másikban. Timidus persze már más kérdés, hiszen ő igyekszik a hibákra rámutatni, hiszen azon van mit javítani. Ha dicsérni kell, akkor dicsér, ám a harcban általában nem kell, hiszen a találat és a sebzés mutatja, ha valamit jól csináltál. A megfogalmazás pedig… hát igen, végül is Timidus örülne, ha Kemi tanítgatná egy picit az ilyenekről. Információ. A tudás, hatalom.
-A céhház megfelelően nyugodt környezet. Amint belépsz a céhbe, majd mesélhetsz.
Amint Kemi rábólintott a kezdésre, Shu elküldte a meghívót, Timidus pedig a magasba röppent, pontosan a napkorong elé szállva. Ha valamit ő mond, azt azért mondja, mert annak oka van, és segíteni akar… mármint a jelen esetben. A küzdőtér közepén állva Kemit bármelyik irányból lehetett támadni, és így, hogy a sárkányra még rá sem nézhetett anélkül, hogy hunyorognia kelljen, még nagyobb veszélynek volt kitéve. Ám ezúttal Timidus elhatározta, hogy nem fog kezdeményezni, és meglátja, hogy mit talál ki az ellenfele.

70/45
2 - 35
60 pont
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal12695/10100Shukaku és Kemila Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kemila Hétf. Ápr. 27 2015, 18:27


Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a következő szint vagy lépés. Timidus bemutatja, hogy milyen amikor gyorsan győznek? Abban szerintem nincsen semmi élvezet, emellett tudom, hogy nem vagyok túlságosan nagy kihívás a páros számára. Először nem történik semmi, így van alkalmam fejben összekészülni, hogy kipróbáljam a következő mozdulatsort, amit érdemes kipróbálnom. Végül megbeszéljük, hogy nyugodt környezetben fogunk egymásnak mesélni a való világról és az érzésekről. Megérkezik a következő küzdelem felkérés, amit elfogadok és várom, hogy lassan számoljon visszafelé. Természetesen most sem életre halálra menőt választottunk, hanem a védett módot. Amint elkezdődik a harc, akkor feltűnik nekem, hogy igen csak szemembe süt a nap. Ennek ellenlépéseként a két késem megemeltem, aztán úgy irányítottam őket, hogy Shuék szemébe menjen a fény. Ezt követően megteszek egy félkör, aztán Shu oldala felől támadásba lendülők. Előző körben Timidust támadtam, de most a változatosság kedvéért  őt foglalom le. Mindkét késemmel szándékozok támadni, hogy ne legyen olyan egyszerű védekezni. A bal oldali kés egyenesen az oldala felé rohan a levegőben, de hogy eltalálja e, azt nem lehet tudni. A jobbom inkább a karja felé, amolyan igazi piszkáló mozdulatként. Speciális képességem egyelőre nem akarom használni, mert nem szeretném felfedni a titkom. Hadd találgasson Timidus, hogy mire jó a képességem.

40HP/2 páncél
40p

1. kocka bal kés, 2. kocka jobb kéz
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal50/500Shukaku és Kemila Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 27 2015, 18:27

The member 'Kemila' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shukaku és Kemila 4767249862_5877ffd2ef_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Shukaku és Kemila 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Shukaku Hétf. Ápr. 27 2015, 19:07

Shu most se nagyon számított támadásra, és bár rajzolgatni még nem kezdett el, ezt sem azért, mert nagyon fel akart készülni, hanem csak azért, mert pár pillanattal ezelőtt nyomta meg a párbajra való felkérést elküldő gomb izékét, és még a menüjét rendezgette vissza, és megnyitotta inkább az inventoryját, hogy ha Timidus felkérést intéz valamilyen méreg vagy kristály használatára, akkor gyorsan elő tudja szedni, és tudjon neki segíteni. A képességekre szerencsére nem kellett semmilyen menüt nyomkodni, csak koncentrálásra volt szükség, és az még úgy ahogy ment akkor is, ha nem figyelt, hiszen Timidus csipogását mindenhonnan meghallotta volna. Annyira még a rajzolásban sem tudott elmerülni. Timidus azonban nem jelzett, ha Shu nem akarja észrevenni a támadást, akkor ne vegye észre. Talán egy kis tanító, nevelő célzat is volt a sárkány tervében, ám nem tudni, hogy azzal a céllal, hogy megtanítsa a társának, hogy a csata közben azért illik legalább a csatára IS figyelni, vagy éppen Keminek, hogy megfelelőbb célpont az idomár. Mindkét támadás tökéletesen betalált, és Shu már csak akkor kapta el a kezét, amikor végigszánkáztak rajta a kések.
-Naa! Héé! Erről nem volt szó! Azt hittem, hogy Timidussal gyakorolsz.
-Idomár és pet együtt harcol, egy csapatot alkot.
-Oké-oké! Akkor esetleg idecsapatolnál és támadnád? Egyébként te mondtad meg neki?

Timidus nemet intett a fejével, majd pontosan Kemila fölé röppent, és szabadesésben igyekezett egy olyasfajta támadást bevinni, mint amikor az uszodában bombát ugrunk a vízbe. Semmi kecsesség nem volt benne, még taktika sem nagyon, mindössze azt a célt szolgálta, hogy a sárkány letarolja az ellenfelét.

70/33
2 - 35
60(-10)=50 pont
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal12695/10100Shukaku és Kemila Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Shukaku Hétf. Ápr. 27 2015, 19:11

Ja, és egy dobás Timinek. Embarassed
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal12695/10100Shukaku és Kemila Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Ápr. 27 2015, 19:11

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shukaku és Kemila 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '2 oldal halál/korona' :
Shukaku és Kemila 4766597959_9de1fd561c_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Kemila Kedd Ápr. 28 2015, 07:31


Nem tudom mit gondol Shu, mikor látom, hogy megint csak el akar lenni magában. Nem ezért küzdőterezünk, hogy utána valaki ne figyeljen oda az eseményekre. Bízom magamban, hogy csak tényleg színleli az egészet, de utólag tévednem kell. Mindkét késem sebzi őt, ami minden bizonnyal felrázza őt az óvatlanság burka alól. Mikor felháborodva szól, akkor mondom a következő szavakat.
- De te szintén itt vagy, nem? Ráadásul nem mindig gyakorolhatok vele. – fejtem ki neki, hogy most ő a soros. Van időm felkészülni a támadásra, miközben ők ketten rendezkednek. Elgondolkozok, hogy lehetséges e lesből támadni? Vagy az ilyenekről mondjak le? Timidus végül támadásba lendül, hogy engem bosszantson, hogy a levegőben csapkod a szárnyaival. Érdekes támadás tőle, s vagyok annyira kíváncsi, hogy kivárom a végét. Ez igazán rossz taktika tőlem, de legalább így kapok átfogó képet, hogy mire képes egy pet vagy egy idomár. Sikerül meglepnie, sőt ezáltal találatot bevinni. Letarol teljesen, így leülök a földre. Mivel nem szeretem, ha hátrányban vagyok, így rögtön felpattanok és nekiindulok bántalmazni Shu-t. Remélhetőleg figyel a harcra és könnyedén el fog hajolni a támadásaim elől. Ám a mostani helyzet abban változik, hogy előhívom a speciális képességem, amit próbálok Shu-ra felhelyezni. Egészen pontosan az arcára. Néhány lépéssel ott termek mellette, de csak a jobb oldali tőrömet indítom meg alulról felfelé, s a célpont a hasa. No, de én a következő körben megint veszítek, van egy olyan sejtésem.
Kemila
Kemila
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 58
Join date : 2015. Apr. 05.

Karakterlap
Szint: 10
Exp:
Shukaku és Kemila Exp_bal50/500Shukaku és Kemila Exp_ures  (50/500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Shukaku és Kemila Empty Re: Shukaku és Kemila

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.