Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jumpy Vigor céhbolt

+8
Kemabat
Cearso
Tachibana Makoto
Jun
Shukaku
Kurokawa Yuuki
Asuka
Sasakawa Mito
12 posters

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Sasakawa Mito Szomb. Ápr. 18 2015, 14:48

A Jumpy Vigor hivatalos céhboltja

Jumpy Vigor céhbolt  B7nvwh
Üzletvezető: Sasakawa Mito

A Jumpy Vigor tagjai által gyártott felszereléseket a Keleti kereskedőnegyed impozáns vásárcsarnokában lehet megvásárolni. Tágas előtér vezet a boltokhoz.

Shu és Timidus Kristályboltocskája - [T1] kristály

Picike, inkább csak egy raktár szerű valami, de egyáltalán nem rendezetlen, virágok díszítik, amik a Shu kertészkedés jártasságát dicsérik. Az ajtó nyitásával csengettyű köszönti a vendéget. Az azonnal szembetűnő, hogy valaki vagy valakik nagyon imádják a precizitást. A vitrinben szépen sorban vannak állítva a kristályok, ABC sorrendben, mellette hatalmas palatáblán kifüggesztve a receptek, leírással, mellette egy kisebben a rendelések, majd a falon bekeretezve az elégedett vásárlók képei. Van pár fotel is, odakészítve a friss újsággal, hogy amíg Shu írja a rendelést, a kedves vásárló ne unatkozzék. A pulton a persely mellett egy felirat hirdeti, hogy továbbra is becsületkassza működik a boltban, és eladni is csak becsületeseknek fog a fiatal idomár.


Üres boltrész

Az erre tévedő játékosok egy aprócska bolthelyiséget láthatnak, amely egyelőre üresen vár arra, hogy valaki birtokba vegye. A kíváncsiskodókat egy tábla is fogadja, melyen olvasható, hogy "KIADVA". Már csak az a kérdés, hogy mégis kinek. owo

Chariton páncél és kiegészítő boltja - [T1] Páncél

Közepes méretű, egyszerű helység. Nincs kirakat, vagy reklámárú, látszik, hogy a tulaj nem célja Aincard leghíresebb és legkeresettebb páncélkovácsának lenni. Egy egyszerű cégér jelzi: Chariton páncél és kiegészítő boltja. A betévedő azonnal szinte a pulttal találja szembe magát, jobboldalt a falon a kínálatot olvashatja, alatta pedig, hogy becsületkassza működik. Ha a nyersanyagot nem hozza a vásárló, akkor pedig a beszerzési árra hagyhat rá annyit, amennyit szeretne. A pulton lévő csengővel hívhatja ki hátulról, a függöny mögül az épp ott lévőt, hogy felvegye a rendelését. A csengő mellet egy kis dobozba rakhatja az általa jónak vélt összeget.

Fegyverek
Amennyiben valaki fegyverek iránt érdeklődne, azt az eladók Aphrodité Oltárához irányítják el, ahol a vásárlók a legmodernebb fegyverek széles választékából válogathatnak kedvükre.
Figyelem! T4-es fegyverekkel kapcsolatban Cearsot keressétek.
Sasakawa Mito
Sasakawa Mito

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2015. Apr. 18.

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Sasakawa Mito Szomb. Ápr. 18 2015, 15:00

Jumpy Vigor céhbolt  1pe5xf

Rendelhető itemek

[T1] kristály (20/20)
receptek:

[T1] Páncél (18/30)
Receptek:

Update receptek és leírások, kedvező piaci árak, folyamatosan bővülő készletek!
Térj be hozzánk!

Jumpy Vigor céhbolt  2v0xqon
Sasakawa Mito
Sasakawa Mito

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2015. Apr. 18.

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Asuka Kedd Május 12 2015, 09:47

Halihó. Very Happy *beront Shuuhoz* Sürgősen szükségem lenne 3 db Gyenge Tisztító Kristályra, valamint 3 db Pajzs Kristályra. Ércem sajna nincs, valutát este utalok.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal4530/4700Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Kedd Május 12 2015, 10:03

Shu a köszönés és a kérés után egy ideig vakargatja a tarkóját, majd előkap egy nagy könyvet, és lapozgatni kezdi.
-Hát... izé... az egy kis időbe fog telni, mert a Faeno levél az ritka... de máris elszalajtom Chizut egy jelvénnyel, hogy hozzon nekem növényeket... szóval egy pár percet várni kellene... addig egy teát?
És Chizu be, és Chizu ki, és kristályírás... és azt meg sem kérdezte, hogy milyen valutáról beszélt Asuu... az nem a külföldi pénz? @.@
-Tessék... és bocsi, hogy sokáig tartott... most nagy összevisszaság van az új bolt meg a szervezések miatt.  Embarassed
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Asuka Kedd Május 12 2015, 21:28

- Nem, nem, tea majd máskor, de inkább forró csoki. Most sietek, pussz-pussz. Remélem, ennyi elég lesz. *odaad 300 aranyat, aztán pedig Cearso műhelyébe tipeg, amiről kiderül, nem is tudja, hogy Cearsoé. Szóval ettől szomorú, meg picit hisztis is. Mert csak egy segéd nyit neki ajtót. Na de... leadja inkább a rendelést, este úgyis megkapja*
- Halihó :3 Kéne nekem némi kristály. Tudod, abból a kék fajtából... *aki meg megérti a sorozattörténelmi célzást, az kap egy kekszet*

3 db Gyenge Lényirtó Kristály = 6 Nihil Levél + 3 Vörös Gomba
1 db Gyenge Területi Kábító Kristály = 6 Vörös Gomba

Ezek kellenek. Nyersanyag itt van. Sürgős lenne. Mennyivel tartozom még? *.* *elküldi csereberében az alapanyagokat*
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal4530/4700Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Pént. Jún. 05 2015, 20:20


/Mito/
A senpai szerint Mitot kell keresnem ha szeretnék egy kiváló páncélt így hát meg is fogadtam a tanácsát és felkerestem őt.
-Szia! A nevem Yuuki és egy ritka páncélt keresek. - Hajolok meg bemutatkozás gyanánt és egyben rögtön közlöm is vele a szándékom. Fő a céltudatosság. - Shukaku-senpaitól tudom, hogy van a birtokodban egy gyémánt mellvért és, hogy talán el is adnád nekem.

/Shu/
Másodjára belépni a Vigor plázába ugyan olyan lenyűgöző volt mint elsőnek, igaz első alkalommal nem vettem semmit hisz a Senpai nem volt itt de hála a segítőkész fiúnak mér tudom mikor keressem meg őt így hát mostanra már biztos, hogy összefutok vele.
- Senpai! - Kiáltok vidáman és hevesen integetek neki amint meglátom őt. - De szép boltocskád van! - Nézek körbe gyorsan de aztán hamar rá is térnék a lényegre. -Senpai szeretnék venni tőled egy jelvényt. Tudom, hogy hivatalosan csak kristályokkal árulsz de kérlek... - Csapom össze a két kezem. - A sajátjaimat már elhasználtam de szeretnék egy tövis rúnát és tudom, hogy van egy csomó neked. Ígérem meghálálom és természetesen megfizetem.


Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal7230/7300Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jún. 06 2015, 04:46

-Yuuki! \o/
Tárt karok, és hatalmas ölelés Shu részéről, a szokásos biccentés Timidus részéről, majd a kicsi elbizonytalanodás, és már forogni is kezdenek a kerekek.
-Hát... az a gond, hogy jelvényt bármennyire is szeretnék, nem tudok neked eladni. A jelvények egyes személyekhez kötődnek, és a beváltó észreveszi, ha nem a sajátodat szeretnéd beváltani. Tudod, ez olyan mint a pénzhamisítás, és azért van, hogy ne legyen értelme ellopni, vagy ékszerésszel vagy valakivel jelvényt készíttetni. Kis jelek vannak rajta, amit a beavatott szakértőkön kívül senki nem tud észrevenni. De...
Kicsit elgondolkodik, majd megfordítja a táblácskát az ajtón.
-...ha gondolod beváltok neked egyet egy olyan rúnára. Indulhatunk is, majd Mito felírogatja, ha vevő érkezik. Hogyhogy nem a világítós mellett döntöttél?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Kurokawa Yuuki Szomb. Jún. 06 2015, 09:40

- Nem tudtam, hogy ezeket nem lehet átadni. - Gondolkodom el végül is tök logikus. Ne idegenek arassák le mások érdemeit d arra, hogy a senpai tud nekem váltani felcsillan a szemem.
- Azért nagyon hálás lennék. - Hajolok meg mélyen előtte hálám kifejezése képen, olyannyira és akkora hévvel, hogy majdnem lefejelem az asztalt.
- Az igazság rúna menő de szeretném sokkal jobban megerősíteni a fegyverem amire tövis rúna sokkal alkalmasabb. - Felelek a kérdésére majd az indulásra bólintok egy nagyot és követem a senpait de előtte még gyorsan odalépdelek a becsület kasszához és beteszek háromszáz aranyat. - Tudom, hogy nem sok de majd készítek neked valami meglepetést is. - Mosolyogtam rá.
Kurokawa Yuuki
Kurokawa Yuuki
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 712
Join date : 2015. Apr. 03.

Karakterlap
Szint: 42
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal7230/7300Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (7230/7300)
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jún. 06 2015, 09:49

-Oh, igazán semmiség, és köszönjük szépen a felajánlást. Szerencsére a beváltó sincs messze.
És valóban, a kis vadászház csak jópár utcányira volt, az erdő szélén, Fél óra alatt meg is tették az utat, Shu beváltotta az egyik jelvényét, majd azon nyomban Yuuki kezébe nyomta a rúnát.
-Tessék, ennyi az egész. Örülök, hogy segíthettem, de ha nincs más, akkor nekünk most rohannunk kell vissza a boltba. Elvileg nyitva kellene lennünk. ^^"
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Sasakawa Mito Szomb. Jún. 06 2015, 11:50

[Yuuki]

- Ahoy! Mito vagyok, a boltvezető! - vigyorog az új érkezőre a kölyök, a kérése hallatán viszont kissé gondterhessé válik az ábrázata. - Egy pillanat türelmet! - Lenyitja a menüjét, majd hümmögve böngészni kezd benne. - Milyen tierű ritka páncélt keresel?
Sasakawa Mito
Sasakawa Mito

Hozzászólások száma : 7
Join date : 2015. Apr. 18.

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Jún. 27 2015, 21:48

Shukaku
Én magam először jártam itt. Korábban mindig Kirio-kunt küldtem be, azonban mint minden, ez a bolt is megváltozott. Volt itt olyan eladó, aki előtt teljes lelki nyugalommal megjelenhettem, így tévedtem be hát Shukaku és Timidus boltocskájába. Kis segédemnek pedig szigorúan meghagyta, hogy öt perc, huszonhét másodperccel utánam lépjen be az üzletházba. Persze ő nem ide tartott.
- Szervusztok :] Szükségem volna néhány kristályra, két faeno levél híján minden növényt állni tudok - köszöntem, mjd átnyújtottam egy listát, amin két-két Gyenge kinézet, Pajzs, Denevér és Farkasagyar kristály, valamint egy Tükör Kristály szerepelt.

Jun
Szeplős tinédzser srác nyit be a boltba, kicsit tétova léptekkel. Tekintete ide-oda jár, amíg eladót nem talál, őt félénken közelíti meg.
- Eto... jó napot kívánok. Két Jégszilánk és... három... Erősítő Kristályt szeretnék venni, és az lenne a kérdésem, hogy ezek mennyibe kerülnének, ha... állom a növényeket, és mennyibe, ha... nem - böki ki kissé nehezen, hogy mit is szeretne, pillantása a cipője és az eladó álla között jojózik miközben beszél, utána már csak lesüti a szemét.

Cearso
Egy cetli kerül az üres pultra, rajta egy kaviccsal, hogy ne fújhassa el a huzat. Aláírás nincs, elvégre a boltos kiléte is ismeretlen. Az üzenetet Kirio-kun teszi a pultra.

Üdv! A rendelésem három Kinézet Kristályból, egy Pánik Kristályból, és két-két Büntető, valamint Hamis Sebzés Kristályból áll. Előbbi kettőhöz állok mindent, de az utóbbi kettőhöz csak hat Nihil Levelet tudok biztosan adni. Árajánlatot szeretnék kérni a rendelésem két részére külön-külön.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal10/7700Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Szomb. Jún. 27 2015, 22:06

A lovagot még soha nem látta errefelé, ám kellemes meglepetés volt, hogy Tachi nem fél idedugni az orrát. Kicsit gyanússá tette az Shu számára, hogy alig látja, a Bossokon mégis mindig ott van... vele mindig kedves volt, és nehéz volt elhinni azokat a dolgokat, amiket Anat mondott, főleg úgy, hogy már biztosan tudták, hogy Asuu kezei között van ő is.
-Halihó! Húúú... ez el fog tartani pár percig. Addig ülj le kérlek, van tea a kancsóban, és ott a friss újság is, én addig megírom neked a kristályokat.
Mindig is precízen dolgozott, szóval eltartott egy ideig, amíg megíródtak a kristályok, de mire Tacchan végzett az újsággal, már szépen be is voltak dobozolva az itemek, kis papírtasakba téve, akárcsak az ékszerek.
-Itt is vannak! Köszönjük szépen a vásárlást, használd egészséggel!
Az ilyen vásárlókat szerette legjobban, akik semmi olyan nem kértek, amit nem szívesen készített el, szóval mosolyogva adta át a cuccokat.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Jun Szomb. Jún. 27 2015, 23:00

Kíváncsian figyeltem a pult felé közeledő alakot, arcomon széles mosollyal, majd amikor elég közel ért, köszöntöttem, azonnal a szavába vágtam, amitől úgy tűnik picikét megrémült.
- Szia! Miben segíthetek? - Szegény végig dadogott, de azt hiszem sikerült a lényeget leszűrnöm a mondandójából. Igazából azt hittem valaki útbaigazítást kér, mert elég ritkán jönnek vásárolni, ezért külön öröm volt, hogy valaki rendel is, és nem csak nézelődik.
- Szóval akkor két jégszilánk kristály, három erősítő kristály és két birkózó kristály lesz ugye? Nézzük csak... nézzük csak... - gyors pillantást vetek a papirosra, ahol az áraim szerepelnek, végighúzom rajta a mutatóujjam, majd hangosan kezdem felolvasni.
- Szóval akkor a jégszilánk kristály darabja, 200 aranyba kerül, az erősítő kristály 170 arany, és a birkózó kristály pedig 350 arany. Természetesen ezek akkorra értendőek, hogy ha nincs virágod. Ha van elegendő nyersanyagod a legyártásukhoz akkor fél áron megcsinálom őket. Ha csak tudsz beleadni valamennyit akkor pedig még meglátjuk. Szóóval... szeretnéd, hogy írjak egy listát mire van szükségem a kristályok elkészítéséhez, vagy inkább csináljam meg őket saját anyagból? - hadarom el gyorsan, picit előre hajolok, és biztató mosollyal próbálom megtartani a fiúcskát. Ha észrevétlenül be is tudnám zárni az ajtót akkor nem menekülhetne el... hmm
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal3984/4100Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Tachibana Makoto Szomb. Jún. 27 2015, 23:51

Szegény fiú gyorsan lesápad, riadtan néz fel Junra, miközben magában megpróbálja visszaidézni azt, amit az előbb mondott, hátha felfedezi, mikor mondott Birkózó Kristályt. Azt sem tudta, mi az!
- Én... izé... olyan birkózó kristályt nem szeretnék, csak a jégszilánkot, és... az erősítőt - próbál gyorsan javítani, majd ahogy elhangoznak a számok, magában fejszámol, és másodszor is lesápad. Majdnem ezer arany, az még féláron is borsos összeg, és tisztában van vele, hogy Tachi-san nem szívesen adna ki ennyit a kezéből, ha kristályokról van szó.
- A-azt hiszem megpróbálom beszerezni hozzá a... növényeket. Vagy egy részüket. És öhm... nincs valami, amivel tovább lehetne csökkenteni az árat? Én nem vagyok valami... Embarassed - motyogja el ez utóbbi mondatot, el is harapva a végét.

Közben a háttérben egy elégedett ügyfél távozik Shukaku boltocskájából.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal10/7700Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Jun Vas. Jún. 28 2015, 01:37

Úgy tűnik nem sikerült rávennem a fiút még néhány szépséges birkózó kristályra. Talán nem a legdrágább portékámat kellett volna választani.. No sebaj. Mosolyom töretlen, és a fiúnak pedig még mindig nem sikerült érthetően befejeznie egy mondatot sem, habár úgy tűnik picit felbátorodott.
- Biztos, hogy nem? Pedig nagyon hasznos ám! Igazi prémiumárú, ráadásul nem sokan használják ezért biztosíthatlak, hogy az arénában mindenkit lenyűgözöl vele. Arról nem is beszélve, hogy borsot lehet törni vele az ellenségeid orra alá. Gondold át. Most csakis neked 30 arannyal olcsóbban adom. - kacsintok a kis butusnak, feltéve ha egyáltalán eljutunk arra a szintre, hogy több mint két másodpercig rám merjen nézni. Közben elkezdtem jegyzetelni egy papírra, és össze is írtam neki mire van szükségem, az elkészítéshez.
Kód:
10 db Ezüst Százszorszép
6 db Gyilkos Galóca
2 db Gigantikus Pitypang

Birkózó kristályhoz, ha meggondolod magad:
3 Gyilkos Galóca + 4 Gigantikus Pitypang / darab

Gyorsan átfutom a listát majd elő is tolom a papirost.
- Tessék ezen mindent megtalálsz. - az árcsökkentésre csak értetlenül vakargatom a fejem, majd felvillant a gyertyakristály a fejem fölött, és egyszerre minden világossá vált! - ÓÓÓÓH Szóval te ilyesfajta vásárló vagy! Értem mire gondolsz. - kacsintok neki. - Attól tartok, hogy Mito megölne, hogy ha hagynám, hogy a testeddel fizesd meg a kristályok árát. Viszont ha szeretnéd hozhatsz már nem kellő felszereléseket, és beszámíthatom az árukat. Feltéve ha van olyanod amire nekem szükségem lehet. :]
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal3984/4100Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Tachibana Makoto Vas. Jún. 28 2015, 13:51

Megrázza a fejét az ajánlat hallatán. Ilyen boltossal még nem találkozott, és most egy kicsit elveszettnek is érzi magát, úgyhogy inkább néma marad, és megvárja csendben a papírt, amit összeírsz neki. Miközben elveszi, tiszteletteljesen meghajol, és ránéz a cetlire, majd a zsebébe gyűri azt. És már csak az alkudozás volt akkor hátra, de olyasmivel hozakodsz elő, amitől Kirio-kun fülig pirul, és heves tiltakozásba kezd.
- Ne-ne-ne-ne-ne-nem, én nem erre gondoltam! - fakad ki, aztán félénken megnéz magának téged. Megrázza a fejét, túl fiús, igen - Nekem... van egy zsákbamacska standom a főtérnél. Adhatok esetleg két ingyen pörgetést? Vagy... mire van szüksége? - kérdi, hüvelykujjai a zsebében maradnak.
Tachibana Makoto
Tachibana Makoto
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1809
Join date : 2012. Sep. 18.
Age : 30
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 43
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal10/7700Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (10/7700)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Cearso Hétf. Jún. 29 2015, 19:26

Kiriot másnap egy cetli fogadja.
a pánik kristály a nyersanyag ellenében ingyen meg lesz csinálva.
a kinézet kristályt darabonként 10 aranyból készítjük el hozott nyersi esetén. (3x10=30)
büntetés kristályt maximum hozott nyersanyagból tudunk készíteni.
a hamis sebzés kristályból hozott nyersivel: 10 arany, nyersi nélkül 110. vagyis a két kristály az 120.

Végösszeg: 150 arany
Tisztelettel:
Mr. D
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal10/5900Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (10/5900)
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Asuka Vas. Aug. 02 2015, 15:15

Rendelés érkezik:

1 db Pánik Kristály
2 db Kinézet Kristály
6 db Érzelem Kristály

Nyersik: https://swordartonline.hungarianforum.com/t2528p600-csere-bere#88928

Hiányzik még 2 db Vastag Tövisgyökér. Ezen kívül ha véletlen lenne nyersitek Lökés Kristályra, az jó lenne. Embarassed
Árat utólagosan kérek, matekolni most nincs kedvem.

Köszöntem. ^^
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal4530/4700Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (4530/4700)
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Kemabat Pént. Aug. 07 2015, 17:13

- Jó napot! Egy Gyenge Kinézet Kristályt és kettő Fotó Kristályt szeretnék! - mondta Kemabat,  és lehelyezett a pultra 150 aranyat.
Kemabat
Kemabat
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 213
Join date : 2015. May. 12.
Age : 32

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal496/1500Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (496/1500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Shukaku Pént. Aug. 07 2015, 17:20

Kemabat írta:- Jó napot! Egy Gyenge Kinézet Kristályt és kettő Fotó Kristályt szeretnék! - mondta Kemabat,  és lehelyezett a pultra 150 aranyat.

-Esetleg szia, vagy sziasztok. Razz Máris készítem neked a kristályokat!
Rövid szöszmötölés hátul, aminek szép dobozkákban átadott kristályok az eredménye.
-Itt is vannak! használd őket egészséggel! ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal12695/10100Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Akae Kedd Aug. 11 2015, 21:48

Akae hosszas keresgetés után megtalálta Shuék céhboltját. Félénken ugyan, de kopogtatva belép az ajtón. Fogalma sem volt róla hogy hogyan is köszönjön így próbált kicsit improvizálni.
- Jó napot, Akae vagyok. Úgy hallottam hogy itt beszélhetek Jun-channal.
Igaz még mindig görcsben volt a gyomra a találkozás miatt.
- Shukaku és Timidus szerint nálatok tudnék vásárolni T2-es felszerelést.
Akae elő vesz egy kis cetlit az inventoryából és remegős kézzel odanyújtja az idegennek.
" Alkony maszk
Surranó
Birkózó páncél
2db Acél gyűrű
Villámrúna
Futóköpeny"

- A nem kihúzottak közül nincs véletlen eladó valamelyik tárgyból?
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal10/1500Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (10/1500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Jun Vas. Aug. 16 2015, 21:54

Megkondult az ajtócska fölé szerelt picuri csengettyű, amit csak "harangként" emlegetek a formája miatt, és berobbanok a pult mögé, megigazítom a hajam, és előveszem a legbarátságosabb mosolyom amit ilyenkor elő kell venni, hogy a vásárlóban jó benyomást keltsünk.
- Üdv! Én vagyok Jun! - mutatkozom be a kis lurkónak, széles vigyort vágok, majd pedig megerősítem az információt amit kapott Shu-éktól.
- Persze! Mire lenne szükséged? Hmm nézzük csak... - átveszem a cetlit, és szemügyre veszem, majd pedig összehasonlítom a készleteink listájával, és néhány percnyi álldörzsölgetés után, visszaadom neki a papirost.
- Van. Tudok adni Acél gyűrűt és Villámrúnánk is van raktáron. Még valamire szükséged lenne? Rengeteg hasznos kristállyal tudok szolgálni. Biztos akad olyan ami hasznodra válna. Mert hasznosak. És jó áron is vannak. - kedves hangon, lassan előrehajolva teszem fel a kérdést, miközben várom a válaszát végig a szemébe nézek. Végig. Még pislogni sem pislogok.
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal3984/4100Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Akae Hétf. Aug. 17 2015, 19:46

- T-Te vagy Jun???? Az a Jun???
A kislány szemei szinte mese szerű csillagokká változtak.
- Az a Jun akinél a Metamorph van????
Majd kicsit lenyugodott a lány és higgadtan kezelte tovább a helyzetet.
- Akkor Acélgyűrű és Villámrúna, az nagyon jó. Kristályokat soha nem használtam még. És az az igazság hogy pénzem sincs túl sok... Remélem legalább a gyűrűkre meg a rúnára elegendő lesz.
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal10/1500Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (10/1500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Jun Hétf. Aug. 17 2015, 21:35

Egy pillanatra annyira meglepett a lány lelkesedése és rajongása, hogy a lélegzetem is elállt és egy halovány pír futott végig az arcomon, de hamar észbe kaptam, és büszkén át is alakítottam a gyűrűm egy karddá, majd egy lándzsává, végül pedig egy tőrré, majd amint úgy éreztem, hogy eleget csodálta a banánfegyvertáram vissza is alakítottam a drágát eredeti alakjába, hadd pihenjen. Elvégre szabadságon van.
- Úgy tűnik. - öltök nyelvet, - Néha meglepődöm, hogy a hírnevem ennyire megelőz, de mit lehet tenni. - vigyorgok, majd pedig miután kedvesen elutasítja a kristályokat, és utal rá, hogy pénze sincs, hümmögök egyet.
- Ha szeretnéd szívesen mesélek bármikor a kristályokról. Hasznosak, és jó ha van egy-két meglepetés a tarsolyodban. De egyelőre akkor maradjunk a rúnáknál és gyűrűnél. Mesélj mennyit érne meg neked ez a két item? :3
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal3984/4100Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (3984/4100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Akae Hétf. Aug. 17 2015, 22:37

- Érni elég sokat érnek nekem hisz ezek a t2-es szettem részei. Eddig sikerült jutányos áron hozzájussak a maszkhoz és a birkózóvérthez. 100-100 aranyat fizettem mind a kettőért. Ha neked megfelel a 200 arany már adom is át, ha kevesled mondj neked megfelelő árat.
Próbálkozott a kislány meríteni az üzleti tudásából amit még a másik világban a tv-ből szerzett.
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Jumpy Vigor céhbolt  Exp_bal10/1500Jumpy Vigor céhbolt  Exp_ures  (10/1500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Jumpy Vigor céhbolt  Empty Re: Jumpy Vigor céhbolt

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.