Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Event] Akarsz beszélni róla?

+3
RenAi
Ayse
Malcolm
7 posters

Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Silica Hétf. Feb. 09 2015, 19:10



Pszichológiai szakrendelés



[Event] Akarsz beszélni róla? Eqa6mg
[Event] Akarsz beszélni róla? 65zsslDr. Kido Isei
pszichológus, pszichiáter

Rendelési idő:

Hétfő: 8-12 óra
Szerda: 16-21 óra

Előzetes időpont egyeztetés alapján.




Sokszor érzi úgy, hogy az egész élete csak egy játék? Úgy érzi bábként mozgatják? Nem tud kiszakadni a szintek hajhászásának okozta mókuskerékből? Túl nagy felelősség nyomja a vállát a céhvezéri teendők miatt? Úgy érzi üzlete megcsömörlött, és nem tud megfelelni a frontharcosok itemigényei okozta elvárásoknak? Úgy érzi a lehetőségei behatároltak, és mintha az egész világ csak egy kis zárt tér lenne? Gyomra összeszorul, akárhányszor a szint széle felé sétál? Kapcsolati és életvezetési nehézségekkel küszködik? Van segítség! Együtt feltárhatjuk a hátterében meghúzódó pszichodinamikai folyamatokat, melyeknek megértésével, magasabb fokú önismeret szerzésével Ön könnyebben túlléphet fóbiáin, szorongásán.


Az event célja, hogy a kari levethesse magát arra a bizonyos díványra, és (minimum ötszáz szóban) elregélje, hogy mi is nyomja a szívét. Ha megtetszik a koncepció, akkor szívesen készítek NPC-t a doktor úrból, és lehet egyéni tanácsadásra is jönni. Várom a jelentkezőket, ha akartok beszélni róla...
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Asuka Hétf. Feb. 09 2015, 21:13

Nem tudtam mire vélni a felhívást. Egy pszichológus? Itt? Aincradban? Nem hiszem el, ha nem látom a saját szememmel. Nem ismeretlenek már számomra az efféle orvosok, igaz, az én gyerekkoromban mindenkit kezelésre küldtek, hacsak egy kicsit is eltér az átlagtól. De legalább arra jó volt, hogy rádöbbentsen, néha muszáj megjátszani magam. Ha mosolygok, úgyis azt gondolják, hogy nincs veled semmi probléma. Talán ez az oka annak, hogy elindultam azon a bizonyos lejtőn.
Aztán meg, egyik szülőm halálakor, még szintén gyerekként, egy másfajta orvoshoz is elvittek. Pontosabban orvosokhoz. Irtóztam a többi gyerektől, akik mellé "be voltam zárva". A tizenéves bulimiás lány, és az agresszív, tizenkét évesen önmagát izomagynak képzelő, agresszív kölyök mellett nem éreztem, hogy bármilyen helyem lett volna. Persze muszáj volt ott lennem... Mert muszáj volt. Anya szerint már nem volt normális, amit csináltam, így inkább két héten át a panda klub tagja voltam valami intézményben, ahol aztán inkább egyedül sakkoztam.
Szóval, nem ez lesz az első, hogy pszichológussal, pszichiáterrel találkozom. Sok dologban hasznos tapasztalat volt, amit gyermekként átéltem. Többek között én is megtanultam azt az álszent, ám valamiért rendkívül empatikusnak ható mosolyt, amit már-már rávarrtak az arcukra.
Nekikezdek a felkészülésnek, már ami a külsőmet illeti, márpedig most még az eddigieknél is jobban kell ügyelnem rá.
El kell térnem eddigi megjelenésemtől, hisz most nem akarok teljes mértékben önmagamra hasonlítani. Ennek érdekében pedig egy Gyenge Kinézet Kristályt is szereztem, majd pedig egy kellően dekoratív, ám ismeretlen játékos külsejét vettem kölcsön. Cserébe visszakapta az életét… úgy sem akart már játszani.
Majd pedig új „külsőmmel” kezdek foglalkozni. Sietnem kell, hiszen a kristály időtartama kötött, nem lesz rá elég időm. Csak minimális változásokat eszközölök, természetesen, de éppen eleget ahhoz, hogy ne legyek mindenképpen önmagam. A hajam sötétbarnává, már-már egészen feketéssé válik, s eddigi göndörödő loknijaim helyett most egyenesre szárítva omlik vállaimra, amíg össze nem kötöm azt egy megfelelő, ízléses, ám feszes kontyba. Még a magasságom is változik kicsit, amihez pedig egyáltalán nem illik a magassarkú. A különböző felszerelések helyett most tehát csak szimplán olyan ruhákat öltök, melyek kellőképpen idomulnak az „új testhez”. A szoknyát tradicionális, keleti öltözék váltja fel, mindezt fekete, fehér és arany színben. Mindig is hordani akartam ezt a ruhát, de egyszerűen nem illett hozzám. Végre legalább ily módon alkalmam lesz rá. Hogy pedig a megtévesztés még tökéletesebb legyen, aprólékosan kidolgozott sminkemet egy rókás maszk takarja el. Az ok persze egyszerű. Saját inkognitóm mindenképpen fontosabb. A legjobb pedig az egészben, hogy így még céhem bélyege sem látszik egyáltalán.
Természetesen tehát most is úgy kell megjelennem, hogy semmibe se lehessen belekötni. Kínosan ügyelve arra, hogy semmi se törje meg ruházatom és sminkem szimmetriáját, még a hajammal is többet foglalkozok, hogy minden úgy nézzen ki, ahogyan azt akarom. Minden tincs a helyén... Néha igazán áldom a rendszert, hogy nehezebben teszi lehetővé a tökéletlenséget. Ezt igazán értékelem. így már nyugodtan megindulhatok.
Bekopogok végül az ajtón, s az ablak tükröződésében még egyszer megigazítom az egyik elálló hajtincsemet. Lehet, én voltam az egyetlen Aincradban, aki nem rendesen üzenetben, hanem valódi papíron egyeztetett időpontot vele. Nem akarom, hogy tudja a nevem. Az ilyen emberek veszélyes tudás birtokosai.
- Üdvözletem, doktor úr. ^^ – kellően irányított mimika, szolid mosoly a maszk mögött, bár utóbbi talán csak sejthető, mint látható. Ahogyan az szokás, leülök a kanapéra, melyet a pácienseknek rakott ki, de nem fekszem le rá.
- Minden bizonnyal Önt tartja az orvosi titoktartás. Remélem, így van. Nem szép dolog elmesélni mások titkait. – kíváncsi vagyok, vezet-e rólam kartont. Meg persze a többiekről, akik esetleg szintén ellátogatnak hozzá. Mindenesetre a doktor jelzi, hogy beszélhetek. Kissé feszült vagyok ettől, hiszen nem megy ez csak úgy. Nem tudok csak úgy őszinte lenni… Már rég elfelejtettem.
- Igen, igen, a tea jó lesz. Jázmint, az a kedvencem. Két cukorral. – talán arra számít, ettől majd megered a nyelvem? Kapok egy csészét, majd hamarosan szürcsölgetni is kezdem a teát. Persze, miután kissé megemelem a maszkot annyira, hogy az állam kilátszódjon, s kényelmesen szürcsölgethessem az italt.
- Megöltem valakit. Ha nem lenne egyértelmű. – vörös indikátorom minden bizonnyal feltűnt már neki. Furcsa módon nem kapok tőle kérdéseket, csupán jegyzetel valamit, s szól, hogy folytassam.
- Nem tudom, mennyi embert ölhettem meg ebben a játékban. Nem emlékszem pontosan. Tíz után rájöttem, hogy felesleges számolnom. Csak egy szám. Hah… – kissé felnevetek, majd kiürítem csészémet. Kimondtam végre… Kimondtam, amit eddig senki más nem tudhatott.
- Na persze… az egész világ, egész Aincrad. Minden csak egy átverés. Egy illúzió. Hmm… – kényelmesebben elhelyezkedem a kanapén, beteg pozícióba. Hiszen így szokták elvileg, nem?
- Elmeséltem már neked a téboly definicóját? Az őrület nem más, mint ugyanazt a dolgot csinálni. Újra, és újra, és újra, mégis… mégis arra számítva, hogy valami változni fog. Hogy most, most tényleg minden más lesz! Na ez, ez az őrület. – tartok egy kis drámai hatásszünetet, s felsóhajtok a maszk mögül.
- Amikor ezt valaki elmesélte nekem, egyszerűen kinevettem. Azt hittem, szórakozik velem. Aztán pedig, aztán megálltam kicsit a világban. Körbenéztem. Megfigyeltem az embereket, s megláttam, mi történik. Bármerre jártam, bármerre néztem, mindig ugyanazt láttam. Az emberek mindannyian, mindenhol… újra és újra ugyanazt csinálták azt gondolván, hogy ez most más lesz, most minden megváltozik, most minden sokkal jobb lesz. De nem. – felegyenesedem újra, s a pszichiáter tekintetét keresem. Láthatja szemem mozgását a maszk mögül. Még ha ez nem is az én szemem.
- Mi a gond? Tudom, mi a gond. Nem velem van a baj. Öltem… de nem öltem. Megöltem… igen, az álmaimat. Megöltem! – felállok a helyemről, s odasétálok az asztalához. Nincs sok időm. Percek kérdése, és a kristály leleplez. Ezt pedig nem engedhetem meg magamnak.
- Mint azt bizonyára tudod, köt téged az orvosi titoktartás. Tedd le a tollat! Ne írj tovább. Ha megteszed, megöllek, ha elárulsz bárkinek, megöllek. Megtudom, ha beszéltél rólam… A szemeim és a füleim mindenhol ott vannak! – fenyegetőleg támaszkodom rá asztalára. Hülye ötlet volt idejönnöm. Csak felidegesítem magam. Nem lesz most más. De majd… majd a következő áldozat. Ő majd más lesz.
Uralkodnom kell magamon. Szorosan belekapaszkodom az íróasztal szélébe, majd tartásomon igazítok kissé. Kikeltem magamból kissé. Ez pedig nem jó, nem helyes. Túlságosan is sokszor fojtom magamba valómat. Megindulok inkább a kijárat felé, hiszen csak perceim vannak, míg vissza nem változom. Az ajtóból csupán egyetlen mondat hagyja el számat, mielőtt távoznék.
- Meséltem már neked a téboly fogalmát, Doktor úr?
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Malcolm Csüt. Márc. 12 2015, 19:08


Mindenek előtt szögezzük le, hogy ez egy alternatív post, hiszen Malcolm gyerekkora óta irtózik a pszichológusoktól, így önszántából kizárt, hogy betenné a lábát Dr. Kido rendelőjébe. De ebben a postban most eljátszok a gondolattal, mi lenne, ha ez a viszolygás nem lenne és tök spontán, amolyan időtöltés képpen beugrana a dokihoz. A beszélgetés során a "vámpír" Malcolm én a domináns.

- Határozottan állíthatom magamról, hogy nem vagyok bolond... - kezdi magabiztosan, elfekve a pamlagon, miközben egyik felhúzott lábán átveti a másikat, ujjait pedig összefonja a mellkasa fölött. Kényelmesen heverészik, kicsit rugózik a lábával, látszólag unatkozik - Legalább is nem jobban, mint fajtám bármelyik egyede. De ez csupán egy jelző, amelyet szeretnek az emberek ráaggatni másokra. Másokra, akik nem olyanok, mint ők maguk. Akik nem "normálisak". De komolyan doki, maga is biztos igazolni tud ebben: nincs olyan, hogy normális. A normálist nevezzük inkább a többségi társadalom által elvártnak, csak ez ugye lényegesen bonyolultabb és hosszabb kifejezés, az emberek pedig lusták és inkább egyszerűsítenek és rövidítenek. Csakhogy ilyenkor fennáll annak veszélye, hogy nem a megfelelő terminológiát használják és téves következtetéseket vonnak le. ez pedig akárhogy is nézem, helytelen.
- Természetesen én is használok helytelenül kifejezéseket, de nem bélyegzek meg vele embereket. Például ha azt mondom valakire, hogy nyomi, az természetesen nem azt jelenti, hogy az illető nyomorék, csupán a köznyelv szlengjét alkalmazom. Esetemben azonban erről szó sincs. az embereknek meggyőződése, hogy bolond vagyok, nem csak úgy dobálóznak a kifejezéssel. Kíváncsi lennék egyébként a véleményére... maga kire mondja azt, hogy bolond?
- Először gyerekkoromban fogták rám, hogy bolond vagyok. Anthony, te meg vagy őrülve. Anthony, amit te valósnak hiszel, az nem létezik. Anthony, tévképzeteid vannak fiam. Anthony, Anthony, Anthony. Mondtam már, hogy igazán borzalmasnak tartom a nevem? Az öreg vénembereknek van ilyen neve. A halandók annyira szentimentálisak tudnak lenni... A nagyapám után kaptam a nevem, aki Vietnamban szolgált. Az iránta érzett tisztelet miatt kaphattam ezt a béna nevet? Pedig egy elég szánalmas alak volt... Azt mondták poszttraumás stressz szindrómája volt, szerintem egyszerűen csak beszari volt. Akár csak én gyerekként. Ebből a szempontból nagyon is hasonlítottam a névadómra... tulajdonképpen annyira nem is lőttek mellé a névadáskor. Szóval az öreg mindentől becsokizott. Még az árnyékától is félt. Minden sarkon, minden bokorban vietkongokat vélt felfedezni. Volt, hogy úgy kúszott-mászott a földön, mintha éppen a harctéren manőverezne. Én mondom doki, veszettül mókás volt az öreg. Amikor kidagadtak az erek a homlokán, patakokban folyt róla a verejték és zihálva vonszolta a méretes pocakját, az beillett volna egy ZS kategóriás filmbe. Egyébként ez vitte el. Mármint az agya... agyérgörcs, kicsit télleg összecsokizta magát egyszer, aztán már kampeca is volt. ennél azért sokkal menőbb lett volna, ha a harctéren tépi le a végtagjait egy taposóakna és szépen lassan elvérzik. Nah az hősi halál lett volna. Akkor talán egy fokkal büszkébben viseltem volna a nevét.
- Na és hogy én kitől féltem? Hát nem a vietkongoktól... A nagybátyám... nos, képzeljen el egy 190 magas, tagbaszakadt állatot, kaján mosollyal és mocskosul aberrált gondolatokkal. Ha látogatóba jött hozzánk, első dolgom volt bebújni a fotel mögé. Aztán... nem mindig sikerült megfelelő búvóhelyet találnom előle. De ezt most inkább hagyjuk. Elfáradtam doki. Innen folytatjuk, jövő héten a szokott időben.
- Az ajtóban állva még visszafordul és magabiztosan kijelenti. - Ígérem meg fogom győzni arról, hogy nem vagyok bolond! - Majd sarkon fordul és a hamiskás félmosollyal az arcán kirobog a rendelőből.

_________________
[Event] Akarsz beszélni róla? 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Silica Kedd Márc. 31 2015, 10:29

A pszichomókus végig bólogat, hümmög, majd időpontot ad mindkettőtöknek.

[Event] Akarsz beszélni róla? Rorschach-teszt

Írjatok le mindent. Mimikát, megtorpanást, gesztikulációt, na és persze azt, hogy mit láttok a képen. :3

Asunak és Malcinak 250 pénz jár a teljesítményéért.


(Jutalom beírva Asunak, Malcolmnak, Aysenak, Ainak)
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Asuka Kedd Márc. 31 2015, 11:38

Újabb nap, újabb időpont. Gőzöm sincs arról, hogy miért döntöttem úgy, hogy még egyszer elmegyek ide. Az egésznek semmi értelme. Megérkezvén helyet foglalok egy széken, s várom, hogy történjen valami. Lehetőleg valami, ami több annál, mint hogy dőljek hátra, és meséljek a gyerekkoromról.
Ez most komoly? Gondolom, miközben felhúzott szemöldökkel elém rakja az első ábrát. Emlékszem ezekre, a populáris kultúra is imádja ugyanezt, még a Watchmenben is erről neveztek el egy főszereplőt. De nem gondoltam volna, hogy pont itt, a játékban látok majd ilyet. Mereven nézem az első ábrát, valahogy nagyon irreálisnak tűnik a kislány arcán ez a fajta komorság.
Nézem, nézem, de csak nem akar összeállni. Ha a játékban képes lennék izzadni, most legördülne egy-egy csepp a homlokomról, ahogyan erőlködök.
- Nekem ez nem megy... Nem tudom a megoldást. Erre mi a jó válasz? - sóhajtok egyet. Látok rajta valami torz izét, de tényleg nem tudom kibogozni, hogy ez mi is akar lenni. Egy bogár? Azok nem így néznek ki. Sosem értettem igazán ezeket a teszteket.
- Kabóca? Vagy valami ilyesmi. - felelem végre az elsőre. Kissé elfog a pánik. Mi van, ha nem a jó választ mondtam?
- Ezt tudom! Ez egy űrhajó... valami sci-fiből. Ami épp csatában van. Ez pedig... egy öltöny, csokornyakkendővel. De bogár is lehet, fejjel lefelé. - a következő kettő sokkal egyszerűbb. Persze a paca attól még paca marad, az egész pedig szerintem még mindig nem hiteles... de be akarom fejezni, amit elkezdtem. Érezhető, hogy egy cseppet lelkesebb vagyok most, hogy már némi "sikerélményt" is tulajdonítok magamnak.
- Már megint... Megkaphatom? - újra egy paca. Elkérem tőle, hogy megfoghassam a kezemben. Forgatom egy darabig, de aztán visszaállítom alap állásába. Nagyjából egy perc telik el így, mire észreveszem.
- Egy óriás. Ez itt a két lába, és valamin ül. Bár nem lehet túl kényelmes neki. - visszaadom a táblát, majd jöhet a következő, amire azonnal rávágom, hogy denevér. Nem időzök vele két másodpercnél többet. Haladjunk.
- Ezt megint nem tudom... - újra egy olyan, amivel nem tudok mit kezdeni. Látok valami szárnyas botot, de ennek semmi értelme így. Lekönyökölök a térdemre, s két kezemmel támasztom meg a fejemet. Már megint, mi ez? Akármennyire is nézem, csak a szürke ötven árnyalatát látom ki belőle.
- Talán egy bot... szárnyakkal. Passz. - jöhet a következő. Ezzel megint nem töltök el sok időt, csupán néhány másodpercet. Egyik kezemet megemelem, s az internacionális thumbs up jelzést mutatom felé. Mellé egy megjegyzés, hogy sok ilyen kéztartás szerepel rajta.
- Végre, színek... Meg olyan állatok, amik nem bogarak vagy denevérek. - nem értem, miért nem ezzel kezdte. Visszadőlök a széken, s csupán a ruhám szélével kezdek el babrálni. Meddig tart ez még?
- Ott oldalt két oroszlán, vagy hiéna. Középen egy pillangó, meg valami szárnyas ember hibrid. A következő képet. Sok van még? - megkapom a választ, hogy már csak kettő, így a végéig már valahogy elvánszorgok. Remélem, az a kettő már gyorsan meglesz.
- Egy pohár... Pezsgős. Valami pezsgőreklámból, amiért a poharon kívül öntötték a pezsgőt. Az utolsó meg... - intek neki, hogy pörögjünk. Nincs sok időm a kristály lejáratáig, szóval jó lenne, ha haladhatnék.
- Hát, ez egy káosz... Itt van az a fehér valami a szellemirtókból. Felette az Eiffel torony. Meg egy csomó virág. Kinek jutott eszébe ezt lerajzolni? o.o - fogalmam sincs, hogy készülnek ezek a tesztek, meg azt sem, hogy tényleg megbízhatóak-e. Remélem, nem feleslegesen fecséreltem el az időmet itt.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Ayse Vas. Ápr. 19 2015, 19:55

Első reag:

Magam sem hiszem el… egyszerűen nem tudom elhinni hogy itt vagyok… az okot, az indokot nem tudnám megmagyarázni magamnak, hisz… én már lemondtam mindarról amit szerettem volna, nem vagyok több csupán egy ketyegő bábu ami egyenlőre képes lélegezni mozogni és beszélni… ennyi csupán. Nem tudnék elszámolni azzal hogy miért is vagyok itt, de itt vagyok. Talán mint valami utolsó lehetőségként próbáltam megfogni, rámarkolni és kisajátítani a lehetőséget a válltozásra…

Tisztában vagyok én a dolgokkal… tisztában vagyok én mindazzal amiben hibázok… tudatában vagyok a dolgok helytelen állapotának. De az érzésekknek nem tudok parancsolni, nem vagyok képes kordában tartani, és csupán hagyom hogyfeleméssze a lelkem, míg a testemből odakint a halál falatozik jól lakásig…

A rendelőben egy száll magamban a falon lévő plakátokat olvasgattam, vagy épp csak bámultam a berendezést addig amíg Mr. Kido asszisztense be nem küldöt engem a doktor úrhoz. Az hogy férfi valamelyet megnyugtatott, a nőktől herótom van… Ugyanakkor hiába próbáltam elképzelni miket fogok mondani… összeszedni a gondolataim… egyszerűen nem ment.
Beléptem az ajtón… köszöntem, majd elfoglaltam a vélhetőleg nekem szánt helyet. Leültem, majd zavartan a férfira pillantottam. Tudtam. Mondanom kéne valamit. Az okot, kérdéseket… követeléseket… esélyem nyílna arra hogy talán folytatni tudjam… de volt bennem egy gát. Egy erős… hatalmas gát ami miatt képtelen voltam megszólalni, bár azt nem tudom hogy ez a feszültség mennyire látszott rajtam, ilyenkor az arcom idegeit szimpla közönyhöz igazítom, nem hagyva hogy más selythesse miképp érzem magam. Pont ez az érzés, ez az reflex szerű védekezés már automatikusan működött nálam. Így csupán hideg közönnyel az arcomon, akaratlagos lassú légzéssel, laza izmokkal dőltem hátra a fotelban. Nem kerültem a férfi tekintetét, voltaképpen feltérképeztem a helyiség fehér mivoltját. Mindig is érdekelt hogy miért pont fehér… de annyira nem hogy megkérdezzem… inkább azon gondolkoztam mivel is kezdjem? Megbízhatok benne? Egyáltalán mit is keresek itt?... Káosz uralkodott a tudatomban, és bár a dolgokat az elején szokták kezdeni én mégsem szólaltam meg. Eltelt pár perc, így a lábaim zsibbadásának elkerülése ellen keresztbe tettem azt. Tudom hogy ezen okból téves következtetést vonhat le, már ha akar… Viszont erősen kétlem hogy használhatónak vél majd… ha meg sem szólalok. Tudom hogy ha elkezdeném akkor menne… sikerülne. De egyszerűen nem tudom rávenni magam hogy szóra nyissam a szám, egyszerűen nem tudom mit kéne mondanom… vagy hogy egyáltalán akaromk-e mondani valamit is… A jobb kezemmel kiigazítom a hajam a látókörömből, majd mintha szóra nyílna a szám, de csak levegőt veszek. Úgy érzem magam mint egy kisgyerek aki magas fára mászott és nem tud lejönni onnan. Tudja hogy letudna, mégis képtelen rá…Összeszedem magam, most „ugrok”… aztán mégsem. Kavarognak a gondolataim, egyszerűen ha megemlíteném neki a betegségem talán megértene… de nem… nem adok esélyt neki a megértésre, amúgyis kétlem hogy bárki képes lenne rá. Mindenki csak önsajnáltatónak gondolna… hisz ez a logikus. Más esetben én is így látnék másokat… mégsem értem miért nem tudok ebből kitőrni… Estküszöm már én gondolom azt hogy ez már jó nekem… hogy már élvezem a saját szenvedésem… hogy már elfogadtm, hozzászoktam…. pedig nem. Hisz itt vagyok. Harcolok… én… mindent beleadok!... De ez is hazugság csupán. Minden hazugság… minden csupán illúzió és szemfényveszés, önmagunk megvezetése és megtévesztése… Én is azt teszem azzal hogy keresem azt aki megérti a gondolataim, aki elfogad… aki képes hinni… Hisz ki az aki hinne nekem hogy haldoklom és hogy ez megbénít?  Könnyedén kifordítanák a valóságot és olyan eszközt adnának a kezembe ami segített nekik, ezt tette Cearso és Atoru is… ők is… már halottak. Csupán tudatuk foszlánya irányítja a kódok központba áramló hullámait. Ki hinne nekem hogy nem akarok meghallni, mikor keresem és valahol élvezem a halál és veszély közelségét… a kiszolgáltatottságot… Ki érezné át azt a fájdalmat amit át kéne élnem a felébredek? És ki volna az aki értené a gondolatmenetemet, aki látná azt miképp én látom a dolgokat… Ki hinné el hogy nincs remény, hogy itt mindenki halott, és hogy az élet halovány foszlányait éljük csak újra és újra meg. Ki hinné rólam hogy gyilkos vagyok?... És azt hogy nem akarok ártani senkinek?... Ki érthetne meg… mikor még én sem értem saját magam…

A gondolatokra mikor meg-meg feledkeztem a tartásomról a lélegzetemről, a pillantásomról. Elárulhattam magam de csak haloványan, bár a szakértők tudják mit figyeljenek…

Második reag:

Mégis kaptam új időpontot… Meglepet… nem is kicsit, ugyanakkor mikor kiléptem a rendelőből tudtam hogy nem jövök el. Erősen élt bennem az elhatározás, hisz felesleges… erre mégis… megint itt vagyok, megint belépek köszönök és helyet foglalok… Ismét az a póz, ugyanaz a hűvös mimika. Az orvos elém tol egy képet hogy mondjam el mit is látok rajta. A fél szemöldököm felhúzva pillantok rá „az ez most komoly?” pillantással, de úgy látszik igen. Csupán filmekben láttam ilyet, tehát az elmeállapotomra kíváncsi… hümpögve  egy félvigyort megejtettem, hisz azt jelenleg én is szeretném tudni.
Kezembe veszem az első képet, majd elgondolkodok.
- Egy fekete humanoid robot, szárnyakkal és szarvakkal. – Gyorsan meg lett a válasz, majd jött a következő.
- Egy arc ami kiabál vagy énekel. A vörös rész a torka és a szemei, az orrnyereg és az arc a fekete, a száj belső része a papír alap színe. – Ezt is gyorsan felfedeztem, majd a következő.
- Két ember aki szemben áll egymással, egymás tükörképeit alkotva… és mintha valami vödröt tartanának a kezükben, vagy mintha agyagoznának. A piros részhez nem tudok mit tulajdonítani. – Majd még egy. Itt már hezitáltam, hosszabb ideig figyeltem a képet mire valami formát tudott ölteni a szemeim előtt.
- Egy szörny, aminek hatalmas lábai vannak, csápjai és kicsi feje a szimmetriatengelynél alul a két lába között pedig a fegyvere vagy a farka. – Kicsit meglepődtem a beazonosított lényen, de ha így néz ki. Majd kaptam még egyet. Az ötödik ábra következett.
- Egy hátat fordított fecske csápokkal a fején. – Szintén gyorsan megvolt. Amint kaptam a következőket, mindig feledtem az előzőket és csak azzal foglalkoztam ami a szemem előtt volt. Mivel komolyan vettem nem foglalkoztam mással, sem a férfivel, sem azzal hogy mit csinálok, sőt még a válaszokkal sem igazán, csak vártam a következőt.
- Egy lefelé fordított virág, aminek a csészelevelei kifele állnak, és nincs szára. – Felelem, bár ennél láttam mást is. Nem tudtam hogy mondjam-e így nem tettem, de mikor elvette volna a képet hogy másikat adjon akkor vissza rántottam ha tudtam, ha rám szólt vagy jelezte hogy felesleges akkor hagytam, hisz akkor számomra is lényegtelen, ha viszont hagyta akkor elmondtam.
- Olyan mint egy karácsonyfadísz, vagy maga a fa, és a virág csészéje a csillag. – Feleltem, majd odaadtam, és kaptam is még egyet. Kezdtem kicsit sokallani, fogalmam sem volt hogy zajlik egy ilyen vizsgálat, és hogy mi vár még…
A következő kép meglepően világos volt, de nem adtam hangot az észrevételemnek. A kis képen szintén sokáig legeltettem a szemem mire összeállt, szintén több ötletem támadt hogy mit is ábrázolhat.
- Két ember, nő… aki egymásba van forrva a karukat hátra tartják, a hajuk hosszú és az ég felé lóg, szembe néznek egymással, mintha csak táncolnának, vagy egyszerre kelnének ki az ágyból és az alsó rész volna a takarójuk. – Egy levegő után viszont folytatom.
- Viszont ha az egész képet nézem akkor olyan mint ha egy alumínium fémcső szét robbant volna, az alsó részek kifelé, a felső rész befelé áll, felvéve a félkör alakot, a többi rész meg nincs. – Jelentem ki. Majd a következő. Szemmel láthatóan meglepődtem és ezt ki is jelentem.
- Meglep hogy színes. – Majd folytatom.
- A középső rész egy női ruha, vagy nő. Kezei nincsenek két gekkó vagy béka mászik fel rajta két oldalt, és a feje medúza, szinte áttetsző és vannak csápjai. – Majd a következő.
- Olyan mint egy pálca és a belső világosabb rész a csúcsa. Amit a piros és kék rész kontúroz, vagy pedig mint valami porfelhőben táncoló vörös démonok, kutya fejű lények. – Majd kapok még egyet. Úgy látom ez lesz az utolsó. Szintén huzamosabb ideig figyelem a képet.
- A két oldalt rákok vannak, a sárga zöld piros foltok madarak, és a nagy rózsaszín a szürkével a tetején olyna mint valami lakmározó állat, vagy mint valami csipesz. – Húzom el a számat a képre, nem tudtam miképp jöttek ezek az kép leírások, ugyanakkor sok-sok kérdés fogant meg bennem a kepékről, arról hogy olyanok mint valami óvodában készített pacák, amit lapra festettünk félbe hajtottuk és ugyanúgy nézett ki mint az egyik-másik oldalán. Vagy hogy volt-e jelentősége a sok sötét kép után a szűkre átmenetnek a színes között?...Valahogy kedvem támadt választ kapni a kérdéseimre, így fel is tettem őket.
- Volt néhány észrevételem, és volna pár kérdésem. Ugye ezek a képek úgy néznek ki mint amit kicsinek csináltatnak a gyerekekkel az óvodában. Festünk valamit, majd félbe hajtjuk a lapot míg friss a festés, és hasonlókat kapunk… Kicsinek is ilyet csináltnak az emberrel? És a másik… a sötét képek között volt egy szürke, amit színesek követtek. Milyen okkal lett ez így felépítve, mert gondolom a képeknek szándékos soruk van. Minden ember mást válaszol rá? Vagy bizonyos sablon válaszokból lehet csak ítélni?... – A sort még tudtam volna folytatni, de inkább hagytam hogy válaszoljon, vagy hogy folytassuk a tesztet.

_________________
[Event] Akarsz beszélni róla? V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by RenAi Vas. Ápr. 19 2015, 21:04

Meglepődve pillantottam a figyelmem felkeltő felhívásra. Egy pillanatra elgondolkodtam, majd megláttam benne a lehetőségeket. Választ kaphatok mindarra amire szerettem volna, és talán arra is hogy miképp változzak, formálódjak annak érdekében hogy a legjobban alakuljanak az elképzeléseim. Felcsillant a szemem és tudtam hogy én jelentkezni fogok erre az eventre. Meg is tettem, egyedül voltam a váróban nagy meglepettségemre és azonnal sorra is kerültem. Beléptem, vidáman köszöntem, bemutatkoztam, és neki is láttam amint helyet foglaltam.
- Már több mint két éve kerültem be ide, és utólag nem is bánom egyáltalán, sőt. Bár azt nem mondanám hogy nem hiányoznak a kintiek, a szüleim, az öcsém és a barátaim, de… itt is sok kedves és érdekes embert ismertem meg, így nem bánom. Tudja, jelenleg azzal törődöm ami körülöttem van. Jin-el a párommal, a céh-tagokkal, és mindenkivel akit megismerhetek. Tudja ráébredtem valamire… Hogy olyan bizonytalan ez az egész, az élet, az emberek körülöttünk… és először meg is ijedtem… amint elveszítettem valakit, elzárkóztam. És akkor nem tudtam mit tegyek, de most már tudom hogy nagy hiba volt. Jelenleg a környezetemben élők a legfontosabbak, és rájuk is szentelem mindn időmet amit csak tudok. Ugyanakkor pont ez az elzárkózás, már olyan lyukakat… hiányokat hagyott amiket nem pótolhatok be, de ettől még nem adom fel. Igazság szerint régóta ismerem a céhem, de a tagokat most kezdem igazán megismerni és egyszerűen mindneki nagyszerű. Sajnálom hogy ezt nem vettem észre hamarabb, és hogy nem tehetem eltöröltté az akkori eltávolódottságom. De most azon vagyok hogy fejlődjek, nem csak szintileg, hanem hogy erősebb legyek lelkileg… Nem tudom mennyire vonható ez le rólam, de én az érzelmeim ha száz skálája van, akkor én mindet végigjárom. Nagyon tuodok örülni, aggódni, félni és szomorúnak lenni is. Ugyanakkor könnye ki lehet hozni a sodromból… és ezt ketten meg is tették. Nem vagyok rá büszke, de volt hogy ezért már sárgultam is… - Hajtottam le a fejem, de szite azonnal folytattam.
- Tudja… sok embert veszítettem el, olyanokat akiket jobban megismerhettem volna, de már nem tehetem… és olyanokat is akiket ismertem, mégsem volt elég bátorságom ahhoz hogy teljesen őszínte legyek vele. És azt nem mondom hogy erre már nem lesz lehetőségem, hisz ha kijutok akkor ő is visszatér. De az amikor az emberek az állapotára azt mondják hogy ő már halott… és leírják… az kikészít…. – Hangomban érezhető lett a dac és a düh…
- És ezt a helyzetet nem tudom kezelni magamban ami zavar.  Ugyanakor nem csak ez… de van nekem egy petem Kyubei, állandóan bunkó másokkal, nem csak emberelek, petekkel egyaránt. Egyszerűen kezelhetetlen, és nem akarom büntetni, de nem tudom mihez kezdjek vele, nem hallgat a szép szóra, sem pedig semmire, csak a saját elképzelésire... és nem tudom... néha olyan mintha miatta mások is furcsán néznének rám... de nem fogom elhagyni ez miatt. Ai igazság az hogy ő is aranyos és maga módján törődik másokkal, csak nem értik meg és sokszor én sem látom át igazán mit miért tesz, de amúgy szeretni való nagyon, és ami leginkább foglalkoztat hogy ugye van nekem egy Jin-em, a világ talán legkedvesebb és szeretni valóbb fiúja, magas igazságérzete van, és ugyan nehezen nyílik meg másoknak, de imádni való úgy ahogy van. – Áradoztam egy sort majd folytattam.
- Viszont… Néha úgy érzem hogy csak nekem fontos az hogy többet legyünk együtt… tudja… Eljárunk együtt küldizni… Meg néha párbajozunk is… De én mégis keveslem… Úgy érzem nem ismerem igazán, úgy érzem van egy gát amit nem enged feloldani, még úgy sem hogy már együtt lakunk, és tényleg közvetlen velem, és idillinek tűnik ez az egész. Néha talán túlzottan is…És nem tudom én aggódom túl? Nem akarok a nyakára akaszkodni sem, de mégis többet szeretnék… Mindez normális? Félek hogy elveszítem őt is de nem úgy… mármint ő nem hallhat meg, de úgy érzem… nem is tudom hogy érzem pontosan… - Kezdek bele zavarodni saját mondanivalómba is.
- Azt szeretném ha ő is azt érezné mint én, kétségem sincs affelől hogy szeret engem, mégis néha furcsa. Nem tudom hova tenni, szeret velem viccelődni az tény, viszont szeretném ha ez soha nem érne véget és ezért mindent megteszek. Ha kell olyanná formálom magam, hogy minden igényének megfeleljek. Nagyon szeretem őt. És a másik… sosem mertem mondani a céhes tagoknak mennyire sajnálom hogy nem foglalkoztam velük eleget, és hogy többet kellene… mégsem merem és nem tudom hogy haragszanak-e, neheztelnek-e rám mindazért amiért cserben hagytam őket, vagy hogy… csak most kezdek feléjük nyitni… Azon sem csodálkoznak ha elfordulnának tőle, de ezt azért nem érzem… Tudja Mr. Kido, amíg élek képtelen leszek mindenkit megmenteni… ezt már kezdem elfogadni, persze ettől függetlenül még mindent megteszek… Viszont rájöttem hogy mi az én igazi feladatom. Nem az hogy megváltsam a világot, vagy hogy mindenkit megvédjek másoktól, maguktól és a szörnyektől… Az én igazi feladatom hogy életben tartsam, azokat akik a környezetemben vannak. Hogy megtaláljam azt amivel egy gyászolót is meg tudok békíteni, azt hogy egy megtört embernek reményt adhassak, az hogy erőt adjak azoknak akik gyengének érzik magukat, az hogy átvegyek némi terhet azoktól akiknek már sok. És tudom nehéz lesz, félelmetes is ez az egész, de megéri. Tank vagyok. – Húztam ki magam büszkén.
- Bírom a pofonokat, és az életem osztom másokéval. Menni fog.  Épp csak arra szeretnék tanácsot hogy a nyitottságon és kedvességen, őszinteségen kívül ezt hogy tegyem meg. Arra kérek tanácsot hogy ha nekem is sok lesz picit, mit tegyek hogy tovább bírjam?... – És vártam a tanácsokra, erre… egy újabb időpontot kaptam, meglepettségemre.
- Ehh?... Le is járt volna az időm? – Nézek a férfira meglepetten.





Ismét itt, lelkesen és picit izgulva léptem be az ajtón. Az a tipikus gombóc a torkomban, pedig tudom hogy teljesen oktalan a jelenléte, mégis izgulok. Kedvesen rámosolygok Kido-ra majd várom mit kéne tennem. Az instrukciókat megkaptam, bár meglep hisz… azt hittem folytatjuk a beszélgetést és végre választ kaphatok, tanácsokat amiket használhatok, de nem. Talán később. Bele megyek a játékba és elmondom ami az eszembe jut róla. Az izgulásom elmúlt amint a kezembe vettem a képet. És rá is vágtam.
- Két kismalac, vagy csacsi ami ugyanazt eszik. – Majd kaptam még egyet.
- Két emberke pacsizik. – Majd mégegy.
- Két emberke szerelmi bájitalt főz valamit és közben énekelnek. – Vigyorodtam el a képen, tetszett.
- Egy moly. – Majd a következő.
- Az a pörgős falevél. – Közben mutogattam a kezemmel.
- Hárs fa. – Jelentem  ki lelkesen, örültem hogy az eszembe jutott. Majd még egy.
- Egy hercegnő hosszú palásttal és gallérral. – Majd kapok még egyet.
- Sok van még? – Kérdezem. Majd válaszolok.
- Csingiling, vagy két elefánt ami ágaskodik. – Majd kapok még egyet.
- Jéé ez színes. *-* - Lelkendezek.
- Egy nő aki mind a két karján tart egy gyereket. – Majd még egy.
- Lángoló pezsgős pohár. – Majd még egy, itt már lehet rajtam látni hogy unom picit.
- Egy tekintéllyel rendelkező nő, aki rózsaszín palástot visel, és kék virágok veszik körül. – Felelem, majd örömmel konstatálom hogy elfogyott.
- És akkor tud segíteni? Tanácsokat adni esetleg? Ön biztos jobban tudja mit kéne tennem és hogy. Vagy egyáltalán emlékszik még a kérdésemre, vagy csak.. rám..?- Bizonytalanodtam el a végére, hisz jó sok ember megfordulhat nála, és miért pont rám emlékezne?....

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Silica Hétf. Május 04 2015, 09:54

[Event] Akarsz beszélni róla? I-am-waiting-0eepjt
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Malcolm Pént. Május 22 2015, 20:38


- J-Jó napot! Anthony vagyok, Anthony Martin... Tessék mondani, jó helyre jöttem? Ezen a papírkán ennek a rendelőnek a koordinátái álltak a mostani időponttal. - Odanyújtja a dokinak a kézzel írt cetlit, aztán mikor hellyel kínálják, akkor először csak végigtapogatja a pamlagot, majd végül rá is ül. Maga mellé tett kezeivel azért támaszkodik, de meg sem fordul a fejében, hogy esetleg hanyatt is dőlhetne. Kerüli a doki tekintetét, ezzel szemben elég szószátyár módon beszámol magáról.
- Kicsit kétségbe vagyok esve, tetszik tudni elég gyakran vannak emlékvesztéseim. - Nem tűnik emiatt szomorúnak, s nem is magát a helyzetet érzi kínosnak, hiszen már hozzászokhatott az évek alatt, inkább a helyzet miatt érzi kényelmetlenül magát. Rég járt már pszichológusnál.
- Mindent felírogatok magamnak cetlikre, gondolom nem véletlenül tettem ezt ezzel a koordinátával is. Az időpont nem az én kézírásom, az gondolom az Öné. Nem kérdezem meg miért is vagyok itt, bizonyára nyomós indokot találtam arra, hogy ide jöjjek. Az ajtóban mikor megláttam a kiírást, akkor vissza akartam fordulni, de általában fölösleges dolgokat nem szoktam feljegyezni, így úgy gondoltam, jobb ha összeszedem a bátorságom és inkább nekivágok... meg ennek a kínos beszélgetésnek is, hehe. - A pamlagról lelógó lábait közben zavartan lóbálja, aztán beáll a csend, amit a doki tör meg azzal, hogy feladatot ad Anthonynak.
- Rendben, ezeket ismerem. Mármint nem konkrétan ezeket a képeket, hanem a tsztet. Csak sosem értettem, hogy mire jó mindez, de persze, szívesen "játszok", ha szabad így fogalmaznom. - Felles a dokira, majd amikor engedélyt kap rá, akkor sorra kielemzi a képeket.
- Hát, elsőre mindegyikre azt mondanám, hogy lepkék ^^" De lássuk csak sorjában: Az elsőt és a másodikat rögtön össze is kötném, mert az első nekem egy éjjeli lepkének tűnik, a másodikban meg mint egy elgázolt éjjeli lepke. Szegény jószág :/ A harmadik tetszik, mint azok a koktélos poharak a filmekben, amikből kilógnak a cseresznyék *kunc* Hogy ne mindig lepkét mondjak, a 4. olyan, mintha egy biciklistát alulról fotóztak volna béka perspektívából. fent a két kormány, lent a terpeszben lévő lába, középen meg a kerékpár első kereke. Hajj, de jó is volt bicajozni vidéken *sóhaj* Az ötödik nekem ijesztő. Volt az a buta film, Molyember volt benne, ott ijesztgették a nézőket egy ilyen alakú, szélvédőre felkenődő izével No A 6. olyan, mint egy ruharészlet cipzárral. A hetedik egy papír, ami megpörkölődött. A 8. olyan, mintha oldalról aranyos rózsaszín bogárkák másznának föl egy nagy vízcseppre ^^ Vagy kis gyíkocskák, nagyon aranyosak. A 9-nél pedig a két aranyszínű olyan, mint a vízi csikók, alattuk meg korallok. És végül a 10., ez a kedvencem, mert szép nagy és színes, amitől nagyon vidám az egész. Ez egy szép nagy csokor virág ^^

_________________
[Event] Akarsz beszélni róla? 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Silica Vas. Május 24 2015, 21:18

[Event] Akarsz beszélni róla? Szondi-test

Kérem válassza ki a két, Ön számára legrokonszenvesebbet, vagy a két legkevésbé ellenszenveset. Ezután válassza ki a két legellenszenvesebbet, majd a maradékból azt a kettőt, amelyek még aránylag szimpatikusak. Kérem indokolja is a döntéseit.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Ayse Hétf. Május 25 2015, 13:20

A kérdéseire, észrevételeire nem kapott választ… És ez bosszantotta, úgy vélhette hogy ez is csak ugyanolyan ostoba npc-mint a többi… És így már el is ment a kedve az egésztől, persze az jelenleg nem azt jelentette nála hogy felpattan és lelép, bár nagy valószínűséggel megfordult a fejében, viszont… már kíváncsi lett a folytatásra, kíváncsi volt a teszt eredményére és remélte hogy ezzel talán segíthet majd valamiképp magán. Reménykedett. Most viszont… a feladata egyszerű volt a képeket megnézte, elgondolkodott, egy jó ideig nem válaszolt… mérlegelt. Ugyan felfedezte a képekben a színészeket, legalábbis úgy gondolta hogy mind ismert emberek arcképei voltak, bár megfordult a fejében az is hogy szimplán csak emlékezteti őket rá, de nem. Ezt hamar elvetette és meggyőződött véleménye volt hogy ezeket az arcokat már látta a filmvásznon vagy épp valahol. Bár a képek minőségei zavarta a szemét, de ezt csak egy szemöldökráncolással jelezte…
- A legkevésbé ellenszenvesek… a kettes és az egyes, olyanok mint akik tudják mit akarnak, és ez tetszik az emberekben, szeretem a határozottságot. – Majd a folytatás.
- A négyes és a hatos…- Jelentette ki határozottan, viszonylag elég gyorsan.
- Elesettnek tűnnek, olyanok amint akik már veszítetek valamiben.  – Magyarázta. Az utolsón már elidőzött, hiába alig maradt választék.
- Az ötös és a nyolcas. – Az indokkal várt egy picit…
- Nem tudom…. – Feleli.
- Őszintének tűnnek… talán. – Magyarázza.
- Igen… azért. – Erősítette meg, magában is a választ. Majd visszaadta a képeket, és türelmetlenül várta a folytatást, igazság szerint kezdett rajta úrrá lenni ismét ez az érzés, amit talán az is jelezhetett hogy jóval gyorsabban végzett is a válaszokkal és a feladattal mint az előbekkel.

_________________
[Event] Akarsz beszélni róla? V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Malcolm Hétf. Jún. 01 2015, 10:49

- Ön? Jaj nem kell engem magázni! Tudom, hogy nem ismerjük egymást régóta meg minden, de nem szükségesek ezek a formalitások. Persze én szívesen magázom... Önt Embarassed No, de nem akarom elterelni ám a szót a feladatról, mert ugye mondtam ám, hogy szívesen játszok, ha szabad így fogalmaznom. Az előző játékot ismertem, de azt nem mondta el, hogy milyen eredményt értem el benne. De gondolom majd a végén egyben.
Elfondolkozik kicsit, mert hát az egyre levágósabb, hogy túl sokat fecseg, ahelyett, hogy azt csinálná, amit a pszichomókus kér tőle. Szájára tapasztja az egyik mutatóujját, amivel tudat alatt magának is jelzi, hogy fogja már be, mert ez az üres locsogás fárasztó, másrészt mikor erősen elfogdolkodik, akkor mindig babrál valamit a fején az ujjaival.
- Hmmm... a legszimpibb a 3. és a 7., azért, mert ő ketten nagyon mosolyógsak. Ilyen kedves kis kalácskák is vannak az arcukon, tudja, mint amikor az ember nagyon kedvesen mosolyog. Nekem őszintének tűnik a mosolyuk, olyan önfeledtnek. A 7. egy kedves fagyiárus is lehetne, olyan, mint a Bud Spencer. A másik meg egy kedves földműves bácsi. Nekem legalább is ez jön le a képek láttán. Aztán persze az is lehet, hogy csak be vannak csicxsentve, azért mosolyognak ennyire Rolling Eyes - Ismét az ajkára tapasztja az ujját és újból alaposan végigméri a fotókat.
- Amelyik egyértelműen bizalmatlanságot kelt bennem az az 1. kép. Mindegyik emberke szemből van fotózva, kivéve ő. Nem látom a tekintetét, nem tudom megítélni a vonásait. Mintha szándékosan titkolni akarná őket azzal, hogy elfordul. A 2... a 2. pedig igaz, hogy mosolyog, de olyan baljósan. A nagybátyám vágott mindig ilyen mosolyt, amikor meglátott. Ebben a mosolyban benne van minden: izgatottság, fölényesség, uralkodási vágy, és olyan lekicsinylő rám nézve. A szemei pedig olyan buták... mármint olyan ösztönlény benyomását kelti nekem. - Megrázza a fejét és pár másodperce lehunyja a szemeit. Aztán sóhajt egyet és a feladat utolsó részére koncentrál.
- Akkor végül a maradék négyből ki kell választanom kettőt, ami aránylag szimpatikus. Hát... az a problémám, hogy ugye nénit még nem választottam, tehát illene azt is, de mindhárom néni olyan megviseltnek, gondterheltnek tűnik. A 4. ugye még a fejét is fogja, mintha fájna neki. A 6-nak meg olyanok a vonásai, mint a gonosz boszorkánynak az Ózban, csak nincs akkora orra. Az utolsó képen lévő emberkéről meg nem tudom eldönteni, hogy fiú-e vagy lány. De az ő képe a legvilágosabb, meg be van lőve a frizurája is. Legyen akkor ő a szimpi még, meg az 5. képen lévő néni, mert ő is próbál mosolyogni, csak biztos fáradt.

_________________
[Event] Akarsz beszélni róla? 96de77

A karakter indikátora pirosból zöldre váltott!
Malcolm
Malcolm
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 261
Join date : 2014. Nov. 27.

Karakterlap
Szint: 41
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by RenAi Szomb. Jún. 13 2015, 23:26

Ismét kaptam időpontot ismét az pszichológus úr, ismét valami furcsaságot adott elém. Szokatlan kérés volt az tőle, de már tapasztalhattam volna. Igazság szerint hogy nem segített abban a kérdésekben amiket felvetettem kissé kedvtelenné és bizalmatlanná tett, ugyanakkor mégis kíváncsivá. Elkezdtem így nem akartam abbahagyni. A képeket a kezembe vettem majd alig pár másodperc gondolkodás után válaszoltam is miután végignéztem őket.
- Két legszimpatikusabb… hmm… A hetes, aki olyan kedvesen mosolyog, és a nyolcas, olyan távolba tekintő szemei vannak, valahogy olyan bizalom gerjesztő, minta odamehetnék hozzá és elmondhatnám neki amit szeretnék. – Majd ez letudva, folytattam.
- Akik ellenszenvesek az a… - haboztam.
- A kettes, olyan gonosz nézése van. Mintha valami rosszat akarna tenni, vagy tett volna és aaa… -mértem végig újra őket…
- Az egyes… nem a hármas… nem… az egyes igen. Azért mert olyan furcsa… nem tudom… olyan mintha nem akarna a képen lenni… - Magyarázom bár magam sem értem miért is furcsa számomra. Valamiért szimpatikus embereket könnyebb volt megtalálnom, mint a kevésbé. Igazság szerint mindegyik lehet az, de itt választanom kellett és nem szerettem senkit sem negatív kritika vagy helyzet alá emelni, így nehezemre esett valakire azt mondhatni hogy bizalmatlanságot ébreszt bennem, hisz nem ismerem őket, nem igen jelenthetek ki ilyesmit…
- Az ötös és a hatos. – Olyan jámbornak tűnnek. – Mosolygok mintha csak a szemükbe mondanám, bár ha itt lennének nem biztos hogy merném, nem tudom megsértem-e ezzel őket.
- És doki, mi lesz a következő? Lesz még folytatás? – Kérdezem, bár kezdek hozzászokni hogy csupán magamban beszélek. .___.


_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Silica Vas. Jún. 14 2015, 08:45

Még Asuura várunk, utána megkapjátok az eredményeket. Smile
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Asuka Pént. Jún. 19 2015, 11:26

Új időpont, újabb tesztek... és igazából kezd kissé unalmassá válni. A pszichológiát mindig is egy áltudománynak tartottam, legalábbis, annak bizonyos részeit. Sehol sem látom át, hogy néhány paca, vagy éppen arckép nézegetése hogyan segít elő önmagam megismerésére, vagy a különböző, pszichés betegségek feltérképezésére. Holott azt nem lehet tagadni, hogy ezek a betegségek igenis, létezőek, de képtelen vagyok átlátni, hogy miért ezek a módszerek azok, amiket használnak is. Persze, meglehet, hogy csupán attól félek, amit nem értek – ahogyan teszik ezt a játékosok is itt, Aincradban. Ostobák... nem értenek ezek semmit. Rolling Eyes
Nézem a képeket egy darabig, nézem, de az első érzés, ami elfog, nem a szimpátia, hanem a viszolygás némelyik arc láttán. Fura. Talán azért lehet ez, mert ezek nagyon régi fényképek. Legalább száz éve készülhettek, és a minőségük maga egyszerűen ijesztővé teszi a sorozatot. Mintha valami régi horrort ültem volna be megnézni. A kezembe veszem a képet, és elmélázok rajta. Beletelik némi időbe, mire sikerül megválaszolnom a kérdéseket, először viszont mindenképpen ki kellett zárnom a fejemből azokat az arcokat, amiket legfeljebb legrosszabbat rémálmaimban szeretnék újralátni.
- Van, aki mosolyog a képen, de én még sem őket választom meg szimpatikusnak. Nem tudom, miért, de legfeljebb a gyilkos szándékot látom ezekben a mosolyokban... talán az egyiküket kivéve. Az egyes és az ötös képet választom legszimpatikusabbnak. Mindketten intelligensnek látszanak, talán a szemüveg, a póz, és a szakáll miatt. Az első egy olyan embernek tűnik számomra, aki csak a munkájának él, és aki mindig szentel időt ennek az elfoglaltságnak. Az ötös pedig, szerintem jó beszélgetőpartner lehet. Simán el tudom képzelni, ahogyan anekdotákat sztorizgat a legutóbbi afrikai kutatásairól. *.* Nem csak okos, hanem még jó társaság is. Kettejük közül ő a szimpatikusabb. – fejtem ki a dolgot olyan bőségesen, ahogyan csak tudom. Jöhet a következő, ezen pedig nem kell semmit sem gondolkoznom.
- A hármas és a négyes számúakkal viszont sosem akarok találkozni. Egyszerűen elkap egy furcsa félelemérzet, ha csak ránézek a képükre. A hármasnak a perverz vigyora, a négyesnek pedig a megszállott tekintete miatt. Bár hogy őszinte legyek, a többivel se nagyon szimpatizálok, de ha bajba kerülnék, szerintem őket könnyedén leráznám. De ők ketten viszont... mintha a hármas fizikailag, a négyes pedig lelkileg akarna megtörni. Brrr... – kiráz a hideg a gondolatra. És akkor jöhet az utolsó kérdés.
- Aránylag szimpatikusnak a kettes és a nyolcas embereket jelölöm meg. A rajtuk kívül maradt kettő teljesen szürke. A kettesnek a mosolyában viszont ott van valamiféle karakteresség. Az egyértelmű, hogy nem bíznám az életem egy ilyen emberre, viszont remek szövetséges lenne. A nyolcas számú versenyző pedig elég magabiztosnak tűnik. Ha diák lennék, és a diákönkormányzat elnökét kéne megválasztanom, rá szavaznék. Bár kicsit tapasztalatlannak tűnik, főleg a kora miatt, de azt hiszem, hihetetlen dolgokra lenne képes idővel. – ezzel végeztem. Karba tett kézzel nézek a jegyzetelő pszichológusra, hogy akkor most mi lesz. Kell-e még visszajönnöm, vagy ennyi volt? Igazából még nem sokat segített.
Asuka
Asuka
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1507
Join date : 2013. Apr. 24.
Age : 34
Tartózkodási hely : Taft szépségszalonja

Karakterlap
Szint: 34
Indikátor: Vörös
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Silica Pént. Jún. 19 2015, 17:20

Asuu


Az alany folyamatos megerősítést, egyetértést és dicséretet kíván vagy követel. Küllemében vagy viselkedésében a helyzethez nem illően szexuálisan kacér, és csábító. Túlzottan törődik testi-fizikális vonzerejével, küllemével, érzelmei indadekvát módon felnagyítva juttatja kifejezésre. Manipuláció érdekében feltehetően megállíthatatlanul tud zokogni apróbb szentimentális történések kapcsán, és szeszélyes hangulatváltásai vannak. Kényelmetlenül érzi magát olyan helyzetekben, ahol nincs a figyelem középpontjában, érzelemnyilvánításai gyakran változnak és sekélyesek. Egocentrikus, cselekedetei azonnali kielégülésszerzésre irányulnak, nem tolerálja jól a frusztrációt vagy a késlekedő gratifikációt. Beszédstílusát excesszív impresszionizmus és a részletek elnagyolása vagy hiánya jellemzi.
Ayse


Az alanyre jellemzőek az instabil és túlfűtött interperszonális kapcsolati minták, amit a túlidealizálás és leértékelés szélsőségei közötti csapongás jellemez. Legalább két olyan területen megjelenő impulzivitás, amely önkárosító. Affektív instabilitás jellemzi: az alaphangulat kifejezett eltolódásai depresszió, irritabilitás vagy szorongás felé, ami rendserint néhány óráig, de legfeljebb néhány napig tarthat. A helyzetnek nem megfelelő heves düh, vagy a düh feletti kontroll hiánya jellemzi. Lehetséges veszély az ismétlődő öngyilkossági fenyegetőzések, gesztusok, magatartás vagy öncsonkító viselkedés Állnadósult indentitászavart vélek felfedezni, amelynek megnyilvánulása a következők közül legalább két vonatkozásban megfigyelhető: önkép, szexuális orientáció, hosszú távú célok vagy pályaválasztás, a barátok megválasztása, értékrend. Jellemzik a krónikus ürességi és unalomérzés, a valóságos vagy elképzelt elutasítás elkerülése érdekében tett heves erőfeszítések.


Malcolm


A beteget excesszív szociális szorongás, extrém fokú diszkomfort jellemzi. Különös elképzelések alapján cselekszik, amely a viselkedést is meghatározza, mely gyakran következik szubkulturális normákból, például babonásság, természetfelettiben való hit, telepátia vagy hatodik érzék. Szokatlan perceptív élmények vélhetőek, például illúziók, éppen nem jelen lévő személy hatásának érzete. Észrevehető különc vagy excentrikus magatartás és küllem, például gondozatlanság, szokatlan modorosságok, magában beszél. Vélhetően a legközelebbi rokonságon kívül nincs közeli barátja, vagy bizalmasa. Egyes esetekben különös beszédstílus fedezhető fel, asszociációs zavar vagy inkoherencia nélkül, a beszéd szegényes, követhetetlen, homályos vagy indokolatlanul elvont. Az affektusok nem adekvátak vagy beszűkültek. Jellemzi a gyanakvás és paranoid színezetű gondolkodás.


RenAi


Tökéletességre való törekvés jellemzi, konfliktusa van a perfekcionizmusuk és a realitás között. Tevékenységét állandóan kontrollálja. Rendkívül határozatlan. Feltehetően konvencionális, lelkiismeretes és aggályoskodó. Fél a mélyebb érzelmi kinyilvánítástól, mivel az sebezhetővé teszi, robbanékonysága azonban néha pont ebben nyilvánulhat meg, túlságosan nyíltan, vagy erőszakosan közeledve a másik felé, kötődve hozzá. Nehezen hoz önálló döntéseket, azokat igyekszik másoknak átengedni. Az egyedüllétben igen kellemetlenül érzi magát, állandóan fél attól, hogy magára marad, ezért alárendeli magát másoknak. Információim alapján a fronton való szerepe is ezt tükrözi. Kritikával és elutasítással szemben rendkívül érzékeny. Igényeit – még ha jogosak is – nem tudatja másokkal. Legtöbbször tehetetlennek, gyengének érzi magát. A felelősséget gyakran másra hárítja. A nagyfokú függőséghez félelem és depresszió társulhat.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Halász Alex Pént. Jún. 19 2015, 19:08

1. reag

Amikor még minden friss volt... nem sokkal Anat halála után. Beállít. Rámered a férfira, majd úgy dönt, hogy megfordul. Áhh nem nem, bocsánat, biztos nem jó helyen vagyok. - Ettooooo.... Ez az a hely, amit úgy hirdetnek, hogy Pszichológia szakrendelés? .... hehh, ha kijutunk innen tuti, hogy mindenkinek kirendelnek egy-egy magához hasonló pszicho, szóval pszichológust. Igen. Azt. Az az, hogy.... sajnálom. Valahogy nem is tudom miért vagyok itt... nincs sok mondanivalóm, csak.... - Közben már beljebb volt jóval, mint a mondata elején, és csak szünet nélkül folyt belőle a szó. - Leülhetek? Kaptam időt mára, erre az időpontra, csak elsőre azt hittem, hogy rossz helyen vagyok, de most már látom, hogy itt már jártam. Igen. Biztosan ez az a hely. - Ekkor, elfoglalva a neki felkínált helyet, mintha csak észbe kapna, bemutatkozott. A teljes nevén, nem csak a karakternevét mondta, aztán hozzátette azt is, hogy a karakterneve csupán csak "Alex", azért annyira nem volt kezdő, hogy a teljes nevét írja bele a kis rublikába az elején. Összességében egy jó tíz percig csak fecsegett, mint egy megfáradt vénasszony, akinek mindegy ki, csak legyen valaki aki meghallgatja. Miután minden hülyeséget összehordott a sims szerű városokról és a mobokról, meg a frontharcosi kisebb összevisszaságokról, fújt egyet. Ez egy igen mélyről jövő sóhajtás volt. Le is nyugodott, de egyben érezhetően még mélyebbre ereszkedett a testtartása. A kezei, mintha nem tudná megtartani, a combján nyugodtak. - Meghalt a legjobb barátom, tudja, nem tudom elképzelni, hogy kint felébredt és semmi baja. Egyszer voltam kint, mikor volt az a nagy szerverleállás és, hát, szóval hallottam halálesetekről. Persze ez sem bizonyítja teljesen, hogy Kayaba betartaná a halálozási ígéretét, de én mégis úgy érzem, hogy aki itt meghalt, az kint is.... és most, hogy ő is, minden nap el akarom hitetni magammal az ellenkezőjét. - Eddig a padlót nézte, de miután kimondta azt a bizonyos dolgot, amit eddig senkinek, felnézett a férfire. Ez a hallgatag és okosan írogató férfi akár npc is lehetne, most már az sem számítana neki, ha egyenesen Kayabának mondaná el, amit érez. - Ezt még senkinek nem mondtam el. Nem tudtam hogyan. Nem mintha nem akartam volna, de mégis, hogy hozakodjak elő azzal, hogy figy, lenullázom az életemet, mert meg kell tudnom, hogy tényleg meghalunk e!? Kész röhej, de ezek járnak a fejemben. - Furcsán siralmas fejet vágott, majd örömtelenül kurtán felnevetett. - Azt hiszem csak nem tudom elfogadni, hogy emberek halnak meg mellettem, és azt meg nem tudom elhinni, hogy Kayaba hazudott volna a NerveGearrel kapcsolatban. Tudnom kell az igazat, de... az egy körös játék, és akit itt hagynék, ő ugyanúgy nem tudná mi az igazság amíg ki nem próbálja. Nem hallhatok meg itt, mert van valaki, akit nem akarok ugyanebbe a helyzetbe hozni, de... így olyan üres lett minden. Vele sem tudok szót érteni. Mindig visszakerülök ez elé a választás elé... nem hagy nyugodni. - Szinte már kérlelőn nézett fel a férfire, hogy akkor most mit is csináljon, de végül is nem tett fel ilyen ostoba kérdéseket. Ő csak egy pszichológus. Nem fogja elmondani neki, hogy mit tegyen az életével. Meg aztán rá is jött így a vége felé az alkalomnak, hogy egy játékossal áll szemben.. azaz, hogy ül. Ezt némiképp megkönnyebbülten vette tudomásul, bár nem beszélt volna se többet se kevesebbet, ha tudja az elejétől az igazságot. Amikor az óra lejárt, felállt és azzal a búskomor ábrázatával együtt elköszönt, kiment dolgára. Kapott újabb időpontot, és szándékában is állt elmenni, de még nem tudta biztosan, hogy így lesz e.

_________________
[Event] Akarsz beszélni róla? 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Halász Alex Pént. Jún. 19 2015, 20:34

- Jónapot. Mára volt időpontom. - Ez úgy egy héttel volt az első, elég viharosra sikeredett megjelenése óta. Most egy kicsivel összeszedettebben jelent meg. Semmi halálvágyós arckifejezés. Egész normálisnak volt mondható, bár meg kell hagyni, hogy mindamellett a letörtségen kívül nem sok látszott meg rajta. Mintha az egy héttel ezelőtti énje kiveszett volna belőle miután megdumálta magával, hogy így jobb. Inkább beletörődik. Leült arra a kis díványra, ahol a múltkor is helyet foglalt, majd végül egy kis helyezkedés után elterült rajta. Csak rendesen, semmi hanyagság. Valójában már túlságosan is merevnek volt mondható. Kapott a pszichológustól egy képsort, el kellett mondania, hogy mit lát rajta, mi az ami az eszébe jut róluk. - Hát jó. Hmm, az első... meg kell vallani, nem tudom. Nincs túl sok képzelőerőm az ilyesmihez. - Megvonta a vállát és egy ideig úgy maradt, maga elé tartva a képet, elgondolkozva rajta. - Mi lehet.... talán valami szárnyas dolog, vagy nem is. Két róka egymás felé fordulva. Jah, és van köztük valami. Talán a préda, ami felett nem tudnak dűlőre jutni, hogy elfelezzék e, vagy az erősebb elviszi.... patt helyzet, tudja? - Elmosolyodott. Egész belejött egy paca elmagyarázásba, pedig nagyon jól tudta, hogy ezek arra valók, hogy a tudatalattit ismerje meg általuk az, aki ismeri a trükkjeiket. - Nah de ennyit az első képről, jöjjön a második. Huhh... piros. - Egy darabig várt, a szemét meresztgette, aztán jóval gyorsabban az előzőnél, szinte már felkiáltva vágta rá a "választ". - Ez egy virág! Egy nagyon szép, nagy virágtölcsérrel rendelkező, vörös virágocska. Olyan mint a gránátalma virágja. Látott már olyat? Bumm! Hehe, eto, az egész vörös és ilyen tölcsér alakú. - Magyarázásba fogott, ehhez pedig letette a kis képecskét a térdére, hogy könnyebben menjen a "tölcsér" forma prezentálása a kezeivel. Egészen derűsnek tűnt. A semleges dolgokról úgy látszik könnyű beszélnie, és igyekszik is elterelni velük a figyelmét. A harmadik kép is könnyen ment. Azonnal mondta, hogy mit lát benne. Még rá is bökött arra, amiről beszélt éppen. Lelkesedése nem volt fogható a feladathoz. - Ez itt két ember, szatyorral a kezükben, még tűsarkú is van rajtuk, szóval jószerivel nők lesznek. - A piros foltok elkerülték a figyelmét. - Ez itt egy városrész. Valamilyen épület lehet, nagy gerendákkal. Vasfödémmel meg ilyenekkel. De elég lehangoló mit ne mondjak. - Lebiggyesztette az ajkait a végére, úgy beszélt, majd megrántotta vállát, és tovább ment. Olyan volt mint egy borkóstoló aki leminősítette előbb az egyik felszolgált italt. - Lepke! - Felderült az arca, elnézegette egy darabig, aztán tovább ment. Úgy látszik nem volt több mondandója ahhoz a képhez. - Haha egy kapu. Talán egy templomé, kereszttel fent, de ugyanígy lehet egy átjáró a másvilágba is. El tudnám képzelni, hogy ezen lépjek be a túlvilágra... - Kis szünetet tartott, majd kijelentette elég unottan, hogy "jah" és tovább haladt. Volt valami fura sóvárgás szerű abban a szóban. - Ezt a képet nem tudom mire vélni. Semmit nem látok bele. Hacsak annyi nem, hogy világos szürke. Lehet mondjuk egy látkép, búzamezőkről meg egy tóról. Talán.... - Tanácstalanul ment tovább, ám az első megnyilvánulása egy felettébb örömteli felkiáltás volt. - Végre színek! Nah akkor szóval.... hát itt a két végén ezek a kis rózsaszín bigyuszkák valami állatra hasonlítanak. Két kis pondró vagy ehhez hasonló...alul egy sárgába hajló pillangó, elégikus érzést kölcsönöz neki. Olyan mintha megfordult volna a világ és a pillangóból lenne hernyó, ráadásul kettő! - Felnevetett. - Viccesek ezek a képek. Jó játék levezetésnek. Nem gondoltam volna, hogy egyszer még ilyeneken fogok nevetgélni, de talán jól is jön. Ha nem hal meg Anat.... - "Elszúrtam" képet vágott. Feltolult benne valami, amibe megrázkódott. - Inkább haladjunk, mennyi kép van még? - Megnézte a maradékot és egy pillanatra újra az a meggyötört ember volt, mint aki elsőre berohant ebbe a szobába. - Már csak kettő, nah nézzük. - Egy darabig nézegette a lapot, még meg is fordította, de végül - tágra nyílt pupillákkal és lebiggyesztett ajkakkal - csak kinyögte amit lát. - Mellek. Mellek, amik cseppfolyóssá válnak. Itt fent, látja? - Alatta pedig két kék disznó össze érinti az orrát! - Úgy mondta ki, mint aki nem akarja elhinni, hogy kimondta. - Legalul meg hát izé... - Elvörösödve hajtott egyet. - Az ami csak a lányoknak van.... belülről. Rolling Eyes ... - Tovább lapoz rák vörösen. - Pedig nem tartom magam perverznek. .... - Köhint. - Az utolsó pedig egy izéééé .. a tetején az Eifel toronnyal egy nagy karnevál sálakkal meg kék nősziromokkal, meg sárga lepkékkel. Jah, ennyi... - Odaadja a lapokat Isei sannak. Megkérdezi, hogy van e még valami. Elvégre eléggé elment az idő. Kap időpontot, és barátságosan tovább lép. - Talán legközelebb majd még beszélek magamról is, az nem gond ugye? ....

_________________
[Event] Akarsz beszélni róla? 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Halász Alex Pént. Jún. 19 2015, 21:29

- Jónapot. - Biccentett, majd leült a szokásos helyére. Ez olyan pár nappal a második találkozásuk után történt. Kicsivel előbbre kapott időpontot, amit nem sajnált. Mostanában már Hinarival is jobban érezte magát. Egyszer el is mentek kirándulni és leültek egy piknikre a JL erdejében hátul. Jó volt, jól érezte magát. - Kevesebbet gondolok már Anatra, ami egy kicsit rossz érzés is. Meg kellett volna oldanom az ügyét, de ehelyett nem tehettem mást, mint eltemetni őt. Még mindig ott vannak a kétségek, és félek, hogy ha halottnak veszem, és él, ... nem is tudom, az olyan fura. Nem akarom halottnak hinni, de azt hiszem mégis csak az. És ez a kör állandóan ismétlődik. - Komolyan beszélt, de a száj szegletében ott bujkált az a keserű mosolyféleség. - Legalább megbosszulhatnám a halálát, áhh túl sok filmet néztem, hagyjuk. - Nevetett, ha ideges mindig így tesz. - Az úgysem nekem való. Nem hiszem, hogy tudnék ölni. Nem, képtelen lennék rá, aszt hiszem. Dehát a tehetetlenség mindig rossz. Most viszont nézzük a képeket, adja csak. - Magához ragadta őket és sorban mindegyiket alaposan szemügyre vette, majd minden teketória nélkül rábökött az ötösre. - Nem szeretek régi képekről, meg úgy általában képekről választani. Lehet hogy szerencsétlen nőről ez csak egy félresikerült fotó, én meg most kijelentem, hogy vonzza a tekintetet a szeme, méghozzá nagyon bajlóslatúan. Ijesztő. Így nézhet ki egy tipikusan "meggyilkollak" nézés, de az is lehet, hogy beteg.... vagy ki tudja. A szája se áll jól. Olyan mesterkélten felfelé ível, mintha csak ezt az egy arckifejezést ismerné. Hmmm, felcseréltem a sorrendet. Nah várjon. - Újra a képeket mustrálta elmélyülten. - A 8-as és a 7-es. A hetes Bud Spencerre emlékeztet. De nem tudnám ennél jobban megmondani miért rokonszenves. Kisebb koromban sok retro filmet néztem... és tetszett a Therence Hilles párosuk. Ennyi. A 8-as pedig egy húszas éveiben levő fiú..? Annyi biztos, hogy fiatal, és bár ez önmagában nem ad okot rokonszenvre, az is lehet, hogy sorozatgyilkosokat mutogat nekem .... de a többihez képest.... - Nem fejezte a mondatot. Ott lebegett sejtelmesen közöttük. Majd megint elmélyült a képekben. - Nem szeretem az ilyet. Nem vagyok pszichológus, nem tudom kitalálni, hogy mi mit rejt, így meg fals képet festek le valakiről akit nem is ismerek... ehh de nem panaszkodom, én jöttem ide, és ez csak egy teszt. - Megint csak mosoly, már-már azt lehet hinni, hogy azzal takargatja az igazi érzéseit. - Az 5-ös mindenképp és hát hm, az összes többi valójában, de aki még szembe tűnően nem tetszetős nos hát az... legyen a 2-es. Az olyan törtető alaknak tűnik. - Megrántotta a vállát, alig érezhetően. Egyáltalán nem volt ínyére az ilyen találgatósdi és ez látszott rajta. Nem szeret elsőre messze menőkig következtetni, bár pont emiatt régebben sokszor megégette magát, és talán emiatt is maradt a felszínes baráti viszonynál később. - A hármas az egy jó munkás embernek tűnik, de ugyebár ki tudja... a négyes meg az a megfáradt lelkű, dolgos nőci. El tudom képzelni, hogy látástól mikulásig dolgoznak, ami becsületes, bár nem egészen egészséges, de nem mondanám rájuk, hogy húúúú nem találkoznék velük, de lehet hogy ha mégis, meggondolnám magam! : D - Felnézett a pszichomókusra, majd visszaadta a lapokat. - Nos? A következő találkozónk mikor lesz? xP - Viccelődött, könnyednek érezte magát, ahogy az elején is mondta. Kezd helyére kerülni az életében, hogy mi a fontosabb.

_________________
[Event] Akarsz beszélni róla? 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Jun Pént. Jún. 26 2015, 19:53

1. reag

Kopogás, picike hatásszünet, elvégre úgy illik ha megvárjuk, hogy valaki szólítson, vagy valami ilyesmi nem? Szóval vártam egy picurit, majd az ajtó túloldaláról kiszűrődő hang hallatára azonnal rácuppantam a kilincsre, betoltam az ajtót, és egy széles vigyorral az arcomon reppentem be a helyiségbe.
- Jó napot kívánok! - húztam ki magam büszkén, miközben az ajtó lassan becsukódott, persze picikét rásegítettem a kezemmel, és löktem rajta egyet. - A hirdetés miatt jöttem. Tudja... azt hiszem, hogy az ami oda volt írva teljes mértékben igaz rám, és ez megijesztett! Szóval szeretnék időpontot kérni, ha nem probléma. Minél előbb annál jobb, azt hiszem, most már nem bírom tovább, és nagyon nagyon beszélnem kellene valakivel ezekről a dolgokról. - mély levegőt vettem majd kifújtam, persze semmi feszültséget nem éreztem, ahogyan az arcomon sem volt helye semmilyen idegen érzelemnek. Csupán kíváncsi bociszemecskékkel álltam az asztal előtt, és picikét csendben maradtam, hagytam, hogy a férfi is szóhoz jusson. Picit turkált a naptárban, majd ahogyan annak rendje szokása, nem zavart ki, hanem marasztalt, hogy picikét meséljek neki azokról a bizonyos "problémákról" amik miatt bemerészkedtem az oroszlán barlangjába. Lehuppantam a kényelmes kis bigyóra, picit rugóztam a lábaimmal rajta, majd végül törökülésben foglaltam helyet, mindkét kezem az egyik térdemen pihentettem, kihúzott háttal ültem, és figyeltem a férfit beszéd közben.
- Szóval minden úgy kezdődött, hogy... az én életem egy játék. Sőt talán nem is a játék a legjobb szó rá. Én egy mesében élek, és ha ez nem lenne elég még a főszereplő is én vagyok. A hercegnő, a hős, a lovag, meg minden egyéb, ami olyan főszereplős. Persze ezzel nincs semmi baj sem. Szeretek főszereplő lenni, és azt hiszem az emberek is szeretik ha én vagyok ez, mert a főszereplőnek nagyon sok feszültség nehezedik a vállaira, ezért nincs könnyű feladata soha sem. - felsóhajtok, és megköszörülöm a torkom. - De mostanában kezdem úgy érezni, hogy én vagyok a mókus abban a bizonyos mókuskerékben, és hiába látom magam előtt a célt, egyszerűen nem közeledek felé, csak egy helyben toporzékolok. Nem tudom, hogyan kellene továbblépnem mindezen. Lehet, hogy belefáradtam már a sok munkába, mert nem kapok elég elismerést? Pfff butaság. Mindenki szeret, szóval erről szó sincs... De akkor mégis miért nem haladok semerre sem? Egyáltalán nem értem ezt... - rázom meg a fejem, a hajam hol az arcom jobb, hol pedig a bal oldalához csapódik közben. Picikét elragadtattam magam.
- Hmm hol is tartottam? Oh megvan! - csapom össze a kezeimet, majd ismét megpróbálom megint tartani vele a szemkontaktust. Már amennyire ez lehetséges, mert biztosan írogat is közben valamit egy papírra..
- Szóval... Azt hiszem viszonylag népszerű vagyok, és könnyen szerzek új barátokat. Sok szerelmem van, és mindenki nagyon szeret, persze ezt nem felvágásból mondom, csak maga a doki, ezért azt hiszem őszintén kellene beszélnem a gondolataimról, és ezért is hoztam fel ezt... Szóval a szerelmekre visszatérve. Változatosak, és mindegyikük nagyon kedves, de nem vagyok benne biztos, hogy képes leszek mindig ennyire viszonozni a szeretetüket... - picit lehajtom a fejem, majd ismét felkapom, még mielőtt elkalandozna a tekintetem a szoba valamelyik üres sarka felé... - Ümm... van egy fiú, nevezzük mondjuk Alexnak, persze nem ez az igazi neve vagy bármi ilyesmi, szóval ha véletlenül pont ismer ilyen nevű embert akkor nem kell kombinálgatni. Csak a véletlen műve. - kapálózás.
- Szóval van "Alex", már az első pillanattól fogva volt közöttünk valami különleges. Teljesen őszintén tudunk beszélgetni, mert nincsenek titkaink egymás előtt. Sőt ami azt illeti tök jól kiegészítjük egymást, mert én nagyon jól értek a divathoz neki pedig szüksége van erre, ő pedig jól tud főzni, és sok újdonsággal megismertet. Viszont... van egy másik is, őt nevezzük "Timidusnak" ő pedig kicsit szégyellős, de én mindig kirángatom a kis világából, cserébe pedig sok okosságot tanít nekem. Na meg persze ott van még a Senpai-om is, nevezzük őt pedig... mondjuuuuk... "Anat"-nak. Szóval Anat pedig egy valódi hős. Akárcsak én! Miatta akartam hős lenni, mert ő egy igazi példakép. Viszont... vele a kapcsolatom teljesen más mint a többiekkel. Azért mert amíg mindenki mással valamivel kiegészítjük egymást, vele ez nem igaz. Ő ügyes mindenben és nagyon nagyon de nagyon előrelátó! Most is olyan dolgokat csinál amiről csak én tudok. Szavak nélkül is értjük egymást. Azt hiszem ez bizonyítja azt, hogy nagyon szeressük egymást. Meg persze még vannak sokan, de lehetetlenség lenne felsorolni az összeset, ezért csak a fontosabbakat említettem, persze ismét kihangsúlyozom, hogy ezek csak az álneveik, amiket rögtönöztem. - kínos nevetés, ami nem tudom miért tört elő, picikét még a szemeim is forgatom hozzá...
- Mit gondol? Ön szerint rendben vannak ezek a dolgok így? Lehet, hogy jobban ki kellene feléjük mutatnom a szeretetem... Néha úgy érzem, hogy választanom kellene, de akkor nem lehetnék mindenkié... Jun pedig mindenkié kell, hogy legyen, mert Jun.

To be continued....

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Silica Vas. Jún. 28 2015, 11:16

Alex

Nem hiszi, hogy képes megoldani problémáit, ezért nem vállalja fel élete felelősségét. Másoktól várja problémái megoldását, ezért saját életében passzív. Meg akar felelni azoknak, akiktől problémái megoldását reméli, hogy számíthasson rájuk. Ebben az igyekezetében feladja azt a képességét, hogy önálló lényként önmaga határozza meg magát. Ezek esetenkénti tudatosulása heves reakciókat válthat ki, amely a világtól való elzárkózásban, és az "én majd megmutatom" érzésben nyilvánulhat meg. Nem tudja elkülöníteni saját gondolatait és érzéseit másokétól, más embereken és az ő problémáikon gondolkodik, felelősnek érzi magát értük. Mások figyelmére, jóváhagyására van szüksége ahhoz, hogy jól érezze magát. Más problémái miatt is idegeskedik, aggodalmaskodik, felelősnek érzi magát. Mindig igyekszik mások kedvében járni. Általában nem tudja, hogy mit akar, nem képes felismerni, hogy mire volna szüksége. Másokra támaszkodik, saját igényeinek meghatározásában és kielégítésében, úgy hiszi mások jobban tudják, hogy mire van szüksége. Összeomlik vagy kiborul, ha a dolgok nem úgy alakulnak, ahogy várta. Minden energiáját másokra és az ő boldogulásukra fordítja. Bizonyítani próbálja, hogy méltó arra, hogy szeressék. Nem hiszi el, hogy képes gondoskodni önmagáról. Mindenkiben megbízik, aki az ő igazát támasztja alá. Aki kicsit is ki akarja rángatni a megszokott világából, arra a fentebb leírt hevességgel reagál. Idealizál másokat, és csalódott, ha nem elvárásainak megfelelően viselkednek. Nyafog, durcáskodik, sír, fenyegetőzik, veszekedik, ordít, könyörög, hízeleg, manipulál, elnyomja vagy megvesztegeti a másikat, hogy megkapja, amit akar. Sokszor elentéktelennek és bármire méltatlannak érzi magát. Önmagát vádolja olyan dolgokért, amikért nem is felelős. Nem tartja magát „elég” jónak. Fél a visszautasítástól. Gyakran kerül áldozatszerepbe. Fél hibázni. Arra vágyik, hogy mások „jobban szeressék”. Nem fejezi ki nyíltan az igényeit mások felé, inkább játszmázik, vagy szavakkal, tettekkel célozgat, utalgat. Nem meri nyíltan kifejezni igazi érzéseit, attól félve, hogy akkor mások nem fogadják el. Hagyja, hogy mások megbántsák és nem is próbálja megvédeni magát. Nem bízik önmagában és döntéseiben. Nehezére esik egyedül lenni. Aggódik, hogy megszakadnak a kapcsolatai. Úgy érzi, tehetetlen, erőtlen ahhoz, hogy változtasson önmagán vagy életén. Úgy érzi, hogy valaki másnak kellene megváltoznia ahhoz, hogy jobban legyen. Gondolkodásmódjára a végletesség jellemző. Jellemző lehet rá a korai identitás megtalálásának zavara, ami visszavezethető gyermekkori traumára. Ezt elnyomva egy olyan embert kapunk aki fontosnak érzi hangsúlyozni a nem identitását, ám ebben még kis fokú magabiztosság és tapasztalat jellemzi, így erről alkotott képe elnagyolt, felszínes.

Te vagy az egyetlen, akinek a tesztek végén tanácsot is ad:

Amennyiben van bármilyen párkapcsolata, javaslom, hogy beszélgessen kicsit többet a partnerével az intimitásról. A teszteknél többször asszociált erotikus jelenetekre vagy képekre, és a másik tesztnél is rámutatott a két leginkább érzelmekkel leírható alanyra. Ha gondolja egy későbbi időpontban szívesen fogadom Önöket pártanácsadásra.
Silica
Silica
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 809
Join date : 2014. Apr. 20.

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Jun Vas. Jún. 28 2015, 21:34

2. reag /emlékeztető magamnak: írd újra Juncica még mielőtt nekiugrasz a harmadiknak :3//

Eltelt egy hét, vagy talán néhány nappal egy picit több is, a legutóbbi, illetve az első látogatásom óta annál a dokinál. Sokkal jobban éreztem magam, hogy valakinek beszélhettem a problémáimról, éppen ezért nem is akartam visszamenni, de végül mégiscsak úgy tartottam illendőnek, ha elmegyek, mivel adott időpontot is, és még nem köszöntem meg neki, hogy mennyit is segített valójában a puszta hallgatásával is. Szóval elmentem bevásároltam néhány finomságot, becsomagoltam egy szépséges dobozkába, és útnak is indultam, hogy felkeressem a szimpatikus fiatalembert a fehér köpenyben.

A szokásos két koppantás az ajtón, és már nyomom is le a kilincset, ahogy azt szoktam, széles vigyorral az arcomon, hangosan köszöntöm a pasit.
- Szépjónapot! - átcuppanok az ajtórésen, és be is csukom magam mögött, határozott léptekkel az asztalhoz menetelek, és előhúzom a hátam mögé rejtett dobozkát, és az asztalra helyezem.
- Szerettem volna megköszönni, hogy a múltkor időt szakított rám. Fogyassza őket egészséggel. - még egyet böktem a dobozon, hogy egy picikét közelebb csússzon a férfihoz.
A következő pillanatban már egy kényelmes széken találtam magam, az orvossal szemben, papírlapokat nézegetve. Türelmesen megvártam amíg kipakolja elém őket, és szépen egyesével végig is böngésztem őket, néhányat kézbe is vettem, hogy közelebbről is szemügyre vehessem a színes pacákat. Főleg az utolsó három keltette fel az érdeklődésem.
- Ezek itt nagyon szépek. Olyan vidámak, olyan kis barátságosak. Talán virágok? Legyenek tavaszi virágok. Nem olyanok mintha mosolyognának? Ezek lesznek a kedvenceim jó? - és már magamhoz is vettem őket(8,9,10 táblák), a jobb oldalamon felsorakoztattam őket egymás alá, ügyelve rá, hogy egy vonalban legyenek, és még véletlenül se álljanak csálén, mert az elrontaná az összképet.
- Hmmm... Nézzük csak... Ez itt! (7. tábla) Olyan mintha egy társaság körbeállna valamit, és mindenki egy valamire koncentrálna. Vagy nem is, nem is! Inkább olyan minthaaa beszélgetnének, vagy mondjuk cigiznének. A lényeg, hogy együtt vannak és beszélgetnek valami közben. Ezt is a tetsző dolgok közé rakom. - az előző hármas mellé rakom, ő lesz az új oszlop a jobb oldalon. - Majd balra fogom rakni azokat melyikek nem annyira tetszenek jó? - pillantok fel gyermeki mosollyal a férfira, várva, hogy bólintson majd visszatérek a papirosok közé. Apropó lehet, hogy meg sem vártam, hogy bólintson? Ismét hümmögve haladok a papírosok felett, nem sietem el a válogatást, egy percbe beletelik mire felemelem a jobbom, és végiglebegtetem a táblák felett. Ujjaim végig mocorognak persze, mert az lemaradhatatlan része a játéknak.
- Ez itt egy cselló(6.tábla), egészen biztos vagyok benne. Csak picikét ki lett szélesítve a hasa, és olyan hegyes lett. Biztosan egy rockeré. Egy rocker csellistáé. Hát nem lenne vicces? Szívesen meghallgatnám. - és már megy is a többiek közé. Ezzel az állás öt-null a jobb oldali oszlop javára. - Az meg egy pillangó!(5. tábla) Vagy talán egy fecske? Legyen fecske csak picikék a villácskái. Biztosan még picike fecske. Vagy megsérült és ezért picikék neki. De szerintem a barátai ettől függetlenül szeretik, és nem azért van egyedül a képen mert kiközösítették, csak nem fértek rá a többiek. A szája pedig azért van nyitva mert... éppen énekel. - megsimogattam a fejét a fecskének, direkt ügyeltem rá, hogy ne a törzsét meg a pocakját mert az felizgatná szegényt. Valahol olvastam, szóval úgy is van! Reppent a többi közé.
- Ez egy bácsi aki árnyékot(4. tábla) vet maga elé. Szóval mögötte van a nap. Biztos kirándul valahol, és ezért viseli azt a furcsa kabátot. Talán tél van. Vagy ősz. De inkább tél, mert ősszel nem szoktunk ilyen meleg ruhákba öltözködni. Az ott pedig mellette egy... vagyis kettő emberke(3. tábla). Mindkettő nő, és éppen bevásárolnak. Ruhákat vesznek, mert mindkettő kezében bevásárlószatyrok vannak, és ha kaja lenne akkor nem tudnák így fogni. Előre görnyednek, szóval mindketten nevetnek. Biztos régóta ismerik egymást. - mindkét kép ment a szokásos helyre. Persze végig ügyeltem rá, hogy ne lökjem el a könyökömmel a többit, és hogy véletlenül se álljon egyik se csálén.
- Ez meg az előző nagyon hasonlítanak(2. tábla), csak itt a két nő egymással szemben ülnek, egy ágyon, régóta nagyon jó barátok, és a kezeik összeérnek, valami nagyon jó történhetett, mert mindketten boldogok. Még a ruháik is ugyanolyanok. - jobbra még egy...
- Most már csak egy van.(1. tábla) - kuncogni kezdek amikor a képre nézek. Talán az összes közül ez néz ki a legnevetségesebben. Sok mindent látni belőle, de egy van amit minden szögből jól ki lehet venni.
- Egy vízparton álldogáló malacka, aki éppen inni akar, de megijed a saját tükörképétől. Hosszú fülei vannak a fejéhez képest, szóval szerintem még gyerekmalacról van szó. A családja meg biztosan ott van a háttérben és figyelnek rá nehogy beleessen. - tízből tíz a jobb oldal javára.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

[Event] Akarsz beszélni róla? Empty Re: [Event] Akarsz beszélni róla?

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.