Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akae VS Haru és Inu

4 posters

Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Yue Kedd Nov. 25 2014, 17:14

Sétáltunk a városban.

- Inu.
-Hmmm? Gond van Haru?
-Gond az van. Még mielőtt megkérdezed, hogy mi a baj, inkább mondom. Szóval az a gond, hogy nem fejlődünk, még mindig.
-Ez igaz.-.-" Csak lassan fejlődünk, ez nem annyira nagy baj. Meg amúgy sem tudnánk a szörnyeken kívül mással küzdeni.
-Ez is igaz.
-Küzdhetnénk egy játékossal. De Szophie szerintem nem ér rá...
-Lehet, hogy rá ér. Szerintem csak enm szeretnél Vezér ellen harcolni mert tudod, hogy veszítenél ellene mi téged nagyon zavarna mert nem vagy jóban vele. Vagy rosszul mondom?
-Van benne igazság...De akkor is idegestő!!! Szophie-t akkor kizárhatjuk. Ilsette eltűnt, szóval ő is kiesett. Miu-val már küzdöttünk, nem volt rossz de más ellenfelet szeretnék. Shukakuék ki vannak zárva!
-Komolyan mondom, hogy nálad válogatósabb farkas nincsen a világon, Vezér elbújhat mögötted!
-Köszönöm a dícséretet!
*sóhaj* Chancery?
(Nem.) -mondta gondolatban Inu.
-Oké. De valakivel szeretnék küzdőterezni!
-Ez nem oldható meg, ha csak nems szólítasz meg egy idegen játékost, hogy küzdőterezzen velünk egyet.
*mosoly*
-Miért érzem azt, hogy adtam neked egy ötletet?
-Mert te nagyon okos vagy!
-Ugye nem gondolod ezt komolyan Nanami Haruka?
-De!!! Inu, halálosan komolyan gondolom! Ha senkivel nem akarsz harcolni akit úgy ahogy ismerünk, akkor egy idegennel fogunk küzdeni!
-És még én vagyok reménytelen. Szívem szerint megtiltanám, de nem tehetem. És mivel mindig veled leszek és veled kell lennem így gambatte.
-Köszi Inu!

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Akae Kedd Nov. 25 2014, 20:16

Akae úgy gondolta a mai nap tökéletesen alkalmas egy jó kis küzdelemre. Viszont mára tervezett egy kis meglepetést az ellenfelének, és rögtön a hátára akasztotta újdonsült kaszáját, és fejére akasztotta maszkját. Ez a maszk abszolút nem tükrözte Akae személyiségét sokkal inkább volt rémisztő, mint aranyos. Mikor már mindennel elkészült fogta magát és elindult a küzdőtér felé nyugodt tempóban, hisz nem sietett sehova, nem hajtotta a tatár, előtte állt az egész nap. Az út közben jókat nevetgélt magában azon hogy egy egy játékos milyen viccesen nézett rá a maszkja miatt, így most már biztos volt benne hogy ez a maszk lesz az ő búvóhelye, menedéke a külvilágtól. Szépen lassan oda is ért a küzdőtérhez és körülnézett lát e potenciális ellenfelet, de sajnos nem talált olyat akivel szívesen megküzdene. Így fogta magát és leült a bejárati oszlop mellé, és várta az első bátor jelentkezőt aki ki mer állni ellene annak ellenére hogy milyen ijesztően néz ki jelenleg. Eközben sokat gondolkodott hogy milyen kaszt ellen mi lenne a legjobb taktika, és hogyan is lehetne kivitelezni azt, majd eszébe jutott hogy ő még soha nem küzdött idomárral sőt egyedül Shu volt idomár akit ismert. Persze volt még kaszt ami ellen nem harcolt még, de ez abban a pillanatban lényegtelennek tűnt Akae szemében. Meg persze inkább harcolt egy aranyos állatkáva rendelkező ellenféllel mint egy csupa izom harcossal, vagy egy másik harcművésszel. Bele se mert gondolni milyen harc bontakozhatna ki kettő azaz kettő harcművész között, hisz mind ketten mesterei az általuk választott fegyvernek. Rá kellet ébrednie hogy azt a harcot a felszerelés és a képességek döntenék el.

Maszk:

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Yue Kedd Nov. 25 2014, 21:12

-Akkor ez eldöntve! Már csak az a kérdés, hogy ki legyen az ellenfelünk. Kb egy szinten kell lennünk azzal a játékossal aki belemegy. Mert még a végén úgy végződne mint Shukakuval, azt pedig egyikünk sem szeretné szerintem.
-Ne emlékeztess! Még mindig idegesítő.
-Akkor menjünk az a küzdőtérhez.
Elindultunk a küzdőtérhez és egy kis idő múlva oda is értünk. Körülnéztünk és nem nagyon találtunk olyan embert aki Inu-nak tetszene. Igen, voltam olyan hülye, hogy mondtam Inu-nak, hogy válasszon ellenfelet. Mondanom sem kell, hogy fiút semmiképpen nem akart választani, lányok meg nem nagyon voltak.
-Tudod mit Inu? Hagyd inkább rám a választást, mire te választasz addigra én 14 leszek. -.-"
-Nem én tehetek arról, hogy nem találok megfelelő embert.
(Mert az emberek tehetnek arról, hogy a jelenlévő emberekkel nem akarsz játszani?)
-Hallottam ám Haruka! És igen, ők tehetnek.
-Átveszem az irányítást!
-Ahogy akarod, nekem mindegy addig amíg nem egy fiút választasz.
-Oké, értettem.
Körülnéztem és Inu-nak félig meddig igaza volt. Láttam, hogy egy maszkos lány ül az oszlop előtt. Úgy nézett ki mint aki várt volna valakire. Ijesztő maszkot viselt, de valamiért ez megfogott.
-Egy próbát megér. -mondtam halkan.
-Ha? Haruka?
-Gyere Inu.
Odasétáltam a lányhoz, hátha szerencsém lesz.
-Szia. Bocsánat a zavarásért. Lényegre térek: Nem küzdenél meg velünk? -kérdeztem a földön ülő lánytól.
(Nem hiszem el, hogy tényleg megkérdezte.)
Látszik a lányon, hogy alacsonyabb nálam. De nagyon aranyos. :3
Tiszta kék, ezt egyből lehet rá mondani.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Akae Szer. Nov. 26 2014, 19:07

Akae észrevett egy vele azonos szintűnek vélt idomárt, aki pont felé jött és végül meg is kérdezte hogy ki áll e ellene.
- Szia! Nem zavarsz sőt örülök hogy nem nekem kellet megszólítsalak, és terméseztessen igen kiállok ellenetek. Közel azonos mert szintűek lehetünk, ami jó mert legalább szórakoztató lesz a küzdelmünk.
Akae közben felmérte vajon menyire lehet tapasztalt ellenfele, de mivel egy az egyben oda állt elé farkasostól mindenestül így arra a következtetésre jutott hogy ellenfele nem volt tapasztalt harcos, így neki a lehető legferebb harcmodort kellet mutatnia.
- Látom te idomár vagy, úgy érzem illetlenség és aljas dolog lenne hogyha nem mondanám meg a kasztomat, és fegyvernememet. Harcművész vagyok és kaszával harcolok.
Eközben Akae levette a hátáról szépen csillogó önmagánál is nagyobb fegyverét, majd mutatóba nyújtotta előre hogy az ellenfele jól szemügyre vehesse.
- Milyen típusú küzdelmet szeretnél? Egy ütésest, fele életest, hamis teljes életest, vagy valós teljes életest?
Kérdezte Akae mintha ő már tapasztalt lenne küzdelmekben, pedig eddig csak kettő azaz kettő pvp be vett részt. Majd elgondolkozott hogy erre a harcra még leveszi maszkját és valós önmaga fog harcolni, nem pedig a kis agyában megformálódott kaszás látképű alak. Végül arra a döntésre jutott hogy igenis ebben a harcban még Akae fog harcolni és nem "Reaper" a kitalált alteregója.
- Milyen modortalan vagyok nevem Akae örvendek!
És mikor kimondta mondatát azzal le is szerelte maszkját, és egy kék szemű, kék hajú, ártatlannak tűnő kislány állt ellenfele előtt. Ám a látszat mögött egy harcos lelkű, veszedelmes hatalommal eltátott kék színű aprócska láng ami csak arra várt hogy levegőt kapva utat égessen magának az általa választott ösvényen.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Yue Szer. Nov. 26 2014, 21:16

A lány igent mondott, sőt, örült, hogy nem neki kellett megszólítania valakit, mert szerintem ő is ellenfelet keresett, csak kicsit másképpen. A lány mondta, hogy nem lenne fair ha nem mondanám meg a kasztját és, hogy milyen fegyverrel harcol. Harcművész, és kaszával harcol. Ezt tényleg jó tudni így harc előtt.
-Köszönöm, hogy elmondtad. Én irányítópálcával harcolok. -tettem a kezemet a bal oldalamra mutatva azzal pálcámat.
Levette a lány a hátáról a kaszáját. Mindketten jól megnéztük, szép kasza.
Megkérdezte, hogy milyen típusú küzdelmet szeretnék. Egy ütésest, fele életest, hamis teljes életest, vagy valós teljes életest? Ezek közül csak a fele életest játszottam, játszottunk eddig. Az együtéses gondolom annyiból áll, hogy ki tudja hamarabb megsebezni a másikat, a hamis életes az gondolom, hogy nem az igazi életpontjaimból megy le, a valós életesről meg fogalmam nincsen.
-Fele életeset. Mást még nem játszottunk.
Az ismeretlen lány bemutatkozott, a neve Akae. Aranyos név, illik hozzá. Miután bemutatkozott le vette a maszkját.
-Én is örvendek Akae, én Nanami Haruka vagyok! ^^
-Én Inukami vagyok, de Inu-nak szoktak hívni. Örvendek!
Talán nekünk kicsit hátrány lesz a kasza. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan és milyen gyorsan tudja forgatni a kaszáját.
-Érdekes küzdelemnek nézünk elébe!
-Jól mondod Inu!

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Akae Csüt. Nov. 27 2014, 10:26

Nagyon szívesen. A becsületem úgy diktálta hogy el kell hogy mondjam hogy mivel harcolok. Értem szóval fele életes lesz, rendben.
Akae beállította az opciókat és elküldte a a kihívást ellenfelének. Majd a számláló elkezdett pörögni, és Akae addig felkészült, levette hátáról méretes kaszáját, és még egy kicsit játszott is vele úgy, hogy elkezdte körkörösen pörgetni. Majd mikor a számláló elérte az kritikus visszaszámlálási értéket, tehát öttől visszafelé Akae elmosolyodott.
- Kezdj te!
Majd kicsit hátraugrott, majd leült lótusz ülésben és a méretes fegyverét ölébe helyezte, majd maximálisan koncentrált és szemét becsukta hogy még jobban hallja a környezetét és lehetőségekhez mérve leggyorsabban tudjon reagálni vagy ellentámadni. Miközben várta a támadást, átgondolta vajon hogy is támadhat ellenfele. -Vajon előreküldi a társát? vagy talán meg akar majd lepni azzal hogy ő támad elsőnek, és a társa hátúról segíti, majd a megfelelő pillanatban cserélnek? Ezt sajnos addig nem tudom megállapítani még el nem indulnak a támadással, és ha máshogy nem majd a mozgásukból próbálok következtetni arra hogy mit fognak csinálni. Igen! Ez lesz. -
Gondolta magában Akae és nagyon büszke volt magára hogy ilyen gyorsan sikerült egy rövidtávú tervet kieszelnie, majd eszébe jutott hogy miért ne zavarná picit össze ellenfelét egy "meggondolatlan lépéssel."
- Az első támadásomkor fogom használni a képességemet!
Jelentette ki taktikáját Akae várva hogy majd kicsit meg fog lepődni ellenfele és ezt kihasználva egy viszonylag gyors győzelmet zsebelhessen be. A feszültség már már tapintható volt a levegőben de a számláló elérte a nullát, és egy kis ideig senki nem mozdult, Akae figyelt ülve és várta vajon ellenfele mikor fog támadni.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Yue Csüt. Nov. 27 2014, 16:32

Akae elküldte a kihívást amit gyorsan meg is kaptam. Elfogadtam majd a számláló tette a dolgát. Akae levette a hátáról a kaszáját és elkezdte pörgetni. Nem használja rosszul a kaszját az biztos! A számláló öttől kezdett visszafelé számólni. Aka elmosolyodott majd mondta, hogy kezdjek én, majd kicsit hátrébbugrott, és ami a furcsa volt, hogy elült lótusz ülésbe. Talán ennyire gyengének néz miunket? Hangosan mondta ki Akae, hogy mit fog csinálni. Nem hiszem, hogy ez a terve, okosabbnak tűnik annál minthogy hangosan kijelentse, hogy mit fog tenni. Nem mutattam meglepődött tekintetet, nos, aki Inu társa azaz ilyeneken szerintem nem lepődik meg. Gond az, hogy az egy dolog, hogy tudom, hogy a képességét fogja hasznáni, márha használja, viszont azt nem tudjuk, hogy milyen képessége van. Erős, vagy talán gyenge?
Nem tűnik buta lánynak így biztosan van egy terve. De mi? Szemből nem lenne tanácsos támadni.
(Inu, te szemből támadj és ha támadna akkor tudo, hogy mit kell gyorsan tenned.) -mondtam gondolatban Inu-nak.
(Rendben főnök. Tudom, hogy mit kell tennem akkor.)
(Rendben. Ugyan nem tudom, hogy mi Akae képessége, de ő sem tudja, hogy mi az enyém. Inu, támadás!)
Miután kiadtam gondolatban Inu-nak a parancsot, ő azonnal elkezdett Akae felé rohanni, képességét használva óriás farkassá változott.
Ugyan az én képességemmel nem lehet támadni, viszont így is elég hasznos képesség.


Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Akae Csüt. Dec. 04 2014, 10:22

Akae ugyan nem látta de hallott a hogy a farkas mérete hirtelen megugrik, de valahogy ezen nem tudott meglepődni. Majd szeme kinyílt és tekintete a megszokott békés aranyos nézéséből átváltott egy komoly már már felnőtt tekintetre hasonlított. Mikor a farkas egyre közelebb került hozzá és kislány felkelt, majd kaszáját megfogva elsuhant a farkas mellet és egyenesen Harut támadta. Majd megszólalt.
- Égess hamuvá mindent! Pokoltűz!
Akae teste és fegyvere kék lángba borult melynek fénye, igen igen erősnek bizonyult és még ki sem teljesedett teljesen körülötte a lángoló mező ő már Haru dereka felé suhintott éles pengéjével. Nem látta vajon sikerült e neki a támadás de nem állt inkább meg gondolva arra hogy akár ellentámadásba is lendülhet az ellenfél páros. Inkább futott tovább majd megfordult egy kis idő után és várta vajon mikor érkezik a következő támadás. Mivel a farkas elég nagy volt nem nagyon letett nem észre venni így nem is aggódott hogy a farkas meglepetés támadással fogja meglepni. Majd érzete hogy saját Hp-ja egy kicsit fogy hisz teste lángolt ezt az alvilág nem hagyhatta megtorlás nélkül így elvették élete 10%-át. Ez ugyan nem volt sok hisz élete sem volt kiemelkedő, de mégis döntő mozzanat lehet a harc kimenetele folyamán. Nem tétovázott várta hogy vajon Haru és társa vajon mikor, melyik oldalról fognak támadni, és mekkora lehet a sebzésük. El sem merte képzelni hogy a méretnövekedéssel ne járna erő növekedés is, no de ekkor Akaeba mint derült égből villámcsapás villant fel az ötlet hogy mi van ha ez csak Inu képessége volt, akkor vajon Harunak mi is lehet? Ezen utóbbi kijelentésén nem töprengett túl sokat hisz ha eljön az ideje úgy is meg fogja tudni.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Yue Szomb. Dec. 06 2014, 20:03

 Inu rohant Akae felé. Akae felállt és elsuhant Inu mellett. Nos, a tervem úgy lett volna, sajnos csak volna, hogy Inu megtámadja Akae-t, én pedig hátulról támadom. Most már fújhatom, de sebaj. Inu-n semmi félelem nem látszódott de nem is érződött mert nem félt attól, hogy Harukát eltalálja. Inu gyorsan megfordult és megállt.
-Ez nem fog összejönni Akae. -mondta halkan Inu.
Akake meggyulladt, vagyis kék lángban volt a teste és a fegyvere. Nagyon szép volt, kicsit erősebben világított a kelleténél de ez nem zavarta annyira engem, hogy Inut-t zavarta-e, azt nem tudom. Akae a derekamat meg célozta meg de ez azért nem jött össze mert a képességemet használva villámgyorsan egy rózsaszín virágra ugrottam, majd leültem rá a levegőben. AZ én képességemmel ugyan nem lehet támadni, viszont tökéletes arra, hogy kikerüljek egy támadást, és ami még nagyon hasznos benne, hangtalan tudok vele lenni mint egy ninja.
A virág szélén mondtam Akae-nak.
-Nagyon jó a képességed Akae! -mondtam a virág szélén ülve.
-Mondtam, hogy nem fog összejönni.
Örülök, hogy nem talált el Akae támadása, de azért szerettem volna tudni, hogy mennyit sebez a képessége. De azért annyira nem szeretném megtudni ha Inu-n, vagy magamon kell tapasztalatot szereznem. >.>



[img]Akae VS Haru és Inu Ncjg42[/img]

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Akae Szer. Dec. 10 2014, 20:06

Akae ugyan meglepődött hogy Haru átugrotta a támadást, de kétségbe nem esett és már meg is indította következő támadását. Pár pillanaton belül oda is ért Haru elé aki még mindig ott üldögélt a virágon. Átlósan próbálta kettémetszeni mer így alig volt esélye félreugrani és ha eltüntetné a virágot akkor is elérné a penge. Amikor a vágása megtörtént egy kicsit felkavarta a port és nem nagyon látott érkezéskor, nem tudta hogy talált e vagy Haru ismét elkerülte. Közben már tervezgette a következő támadását, és arra is felkészült fejben hogy a páros hogyan is fog támadni. -Ha most eltaláltam azt biztosan túléli de ha ellentámad akkor a lehetőségeimhez mérve elkerülöm és akkor már esélye sem lesz kikerülni a támadást és abba már nagyjából bele kellene halnia.- Gondolta magában a kislány.
Miután ez a gondolat átfutott a pici agyán rögtön hátraugrott és a szemét kezdte törölgetni.
- Köszi Haru örülök hogy tetszik a képességem, a tied is nagyon hasznos bár sose rajongtam a rózsaszínért. Én inkább a világos kéket szeretem, meg meg meg a pirosat. A tesóm pedig a feketét meg a pirosat.
Újságolta harc közben Akae Harunak. Persze közben a figyelme a maximumon volt sőt talán még afölött hisz tudta hogy két célpontra is figyelnie kell akik közül az egyik a méretét képes változtatni a másik pedig a levegőben tud sétálni ha ahhoz van kedve.
- Haru, nem volt túl jó ötlet elmondani hogy pontosan mire jó a képességed hisz így tudni fogom mire számíthatok.
Próbált egy kis tanácsot elejteni Akae, és remélte hogy Haru nem sértésnek fogja venni.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Yue Csüt. Dec. 11 2014, 00:25

Sikeresen elkerültem Akae első támadását. Viszont azaz érzésem, hogy talán nem volt a legjobb ötlet leülni mivel Akae már támadott is engem amit már sehogy nem tudtam kikerülni. Na jó, igazából volt rá esélyem, hogy kikerüljem Akae támadását de az elég kicsi volt. Inu nem tudott volna segíteni nekem, nem ért volna oda időben. Akae támadása elég volt ahhoz, hogy megnyerje a küzdelmet. De jó, megint vesztettünk! -_-
Lemerem fogadni, hogy a drága társam nemfog ennek örülni. Miu-val is megküzdöttünk és ott is vesztettünk, Shukaku-val is, vagyis Timidussal, ő is legyőzött minket, most meg Akae. Ha Inu-t nem is, de engem hivatalosan is ki lehet kiáltani hivatalos lúzenak. A játék kijelezte, hogy Akae nyert.
-Gratulálok Akae!
-Már megint... -mondta Inu lehajtott fejjel.
-Egyszer majd lesz olyan is, hogy mi győzünk! Egy szép napom...
-Lassan nagyobb esély lesz arra, hogy alulról szagoljuk az ibolyát.
- ... -Egyébként Akae, még van egy két dolog amit nem mondtam el a képességemről. Jobb ha az embernek vannak rejtett lapjai amiket nem mutat meg, csak ha a szükség úgy hozza. Sajnos ez az én képességemnél nem nagyon igaz.



Hp.: 0/45
páncél: 0


A hozzászólást Nanami Haruka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 11 2014, 14:54-kor.

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Akae Csüt. Dec. 11 2014, 06:15

/az életed légyszi jelezed mert az adat lapod alapján vége van. 22az alap sebzésem és a képességem még 11 et sebez rajtad. Az adatlapodon 45 hp és 10 pajzs áll aminek a fele 27.5./

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Rey Vas. Dec. 14 2014, 21:53

Akae támadása után a rendszer kidobta a győzelmi üzenete aminek Akae nagyon megörült.
- Jupíííííí megint nyertem. Nemrég Miu ellen nyertem most itt is talán nem vagyok akkora selejt amilyennek a tesóm tarthat. Haru, Inu nagyon köszönöm a mecset és nem búsuljatok. Amúgy akkor mi a képességed ha nem tudok róla még mindent?
Kíváncsiskodik a kislány.
- De mivel te elárultad hogy mi a képességed akkor én is elárulom hogy a enyém mit tud. Az én képességem egy erős DOT jelenlegi erőmön 11-et sebez 3 körig ami azt jelentette hogy a támadásom miatt szinte biztos voltam hogy pár körön belül veszíteni fogsz. Viszont ennek a képességnek hatalmas ára van, nem kevesebb mint az életem 20%-a.
Magyarázta el Akae a képessége működését. Érdeklődve nézte Inu-t aki eléggé el volt keseredve a vereség miatt így odament hozzá és megsimogatta.
- Fel a fejjel erős vagy, és hatalmas lehetsz ha a társaddal együtt tudok majd dolgozni mint egy csapat. Amíg nem értitek meg egymás addig nehezebben fogtok harcolni és sokkal nehezebb lesz a győzelem kivívása is. Apropó milyen fegyvered van Haru? Alap irányító pálca?
Érdeklődött Akae és közben kutakodott az inventoryában.
- Remélem ezzel a harccal ti is erősebbé váltok és a következő összecsapásunkkor már ti fogtok biztasson nyerni. Remélem mihamarabb újra megküzdhetünk egymással, és még több tapasztalatot és pénzt szerezhetünk talán még a frontvonalba is sikerül bejussak egyszer.
Áradozott Akae.
- Nektek van célotok ebben a világban? Persze azon kívül hogy kijussatok nekem az hogy én legyek a legerősebb harcművész, tudom ez bután hangzik meg minden de akkor is én leszek a legjobb.
Mesélte el álmait Akae Inunak és Harunak.

_________________
Statjaim::



Képesség::
Rey
Rey
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 152
Join date : 2014. Aug. 09.

Karakterlap
Szint: 11
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Yue Csüt. Dec. 18 2014, 12:23


-Mi is köszönjük Akae! Smile
Akae kérdezte, hogy még mit nem tud a képességemről. Bár azt mondhatnám, hogy egy erős támadást rejt a képességem, de nem ez a helyzet.
-Megváltoztathatom a méretét, színét, kinézetét + Inu is fel tud ugrani rá. De általában csak egyszer működik, hiszen utána már az ellenfél figyel, számít rá.
Akae is elmondta, hogy mi a képessége. Azt nem szeretném megtudni személyesen, hogy milyen ha betalál a képessége, de nagyon szépen nézett ki.
-Köszönöm, hogy elmondtad. Nagyon szép képességed van!
Akae odament Inu-hoz és megsimogatta. Inu kérdően nézett.
-Még szép, hogy az vagyok! Egyébként is csak hagytalak nyerni!
(Persze-persze) -Igen, alap irányítópálcám van. Nem egy pusztító fegyver, de hasznosnak hasznos.
-Mi is reméljük! Előre szólok, hogy következő alkalommal nem veszítünk!
Akae elmesélte nekünk az álmait. Szép álmai vannak, csak nagyon nehéz lesz elérnie. De amilyen elhivatott, biztos sikerülni fog neki!
-Nekem az a célom, hogy amennyit csak tudjak tapasztalhassak és lássak a valóvilágról ebben a világban! Nekem már mellékes dolog, hogy kijussak, de terveim között van.
-Nekem meg a célom az, hogy megvédjem Harukát, és, hogy segítsem majdnem mindenben!

Yue
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 359
Join date : 2014. Jan. 06.
Age : 23
Tartózkodási hely : Aincrad

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Akae Pént. Jan. 02 2015, 20:22

-Rendben ennek örülök hogy ilyen szép céljaitok vannak, de az összhangotokon még sokat kell dolgoznotok.
Ismételte el magát Akae és próbált  úgy tenni mintha egy érett felnőtt beszélne pedig csak egy kislány volt. Sokat tudott ugyan a küzdelemről, de sosem jeleskedett a magyarázásban.
- Nekem van egy fa irányító pálcám, de úgy gondolom a tied ennél jobb.
Mesélte Harunak Akae.
-Remélem hogy tudtam nekisegíteni valamit, de megsérteni se szeretném-
Gondolta magában majd elindult kifelé a küzdőtérről. De még egy pillanatra viszafordult.
- Na de én megyek, köszi a küzdelem szia, remélem még találkozunk és még harcolunk majd egymás ellen.
Integetett Akae majd kilépett a kapun, és elindult hazafele útközben eltette fegyverét.
- Fhhhhhhúúúú de jó volt ez a kis küzdelem, és végre a képességemet is kibírtam próbálni no meg persze a gladiátort is. Ha végre hazaérek eszek egy fincsi epertortát és holnap délig fel sem kelek.
Ugrándozott az utcán Akae és nagy mosollyal az arcán játszadozott. Megvette útközben a tortát és nem is kellet onnantól sok hogy hazaérjen, megkajáljon, és készülődjön téli álmot aludni. De eszébe jutott hogy még van mit tennie és gyorsan fel is pattant hogy megírjon egy levelet, el ugyan nem küldte, de meg írta és már e is nagy teljesítmény volt. Lehet hogy egy kívülállónak nem tűnik nagy feladatnak de Akaenak igenis megterhelővolt megírni a levelet, nem a tartalma miatt hanem a címzett miatt. Mikor végzett a kis levelecskével Akae összepakolta az inventoryába a cuccait és lefeküdt aludni. És ahogy azt el is határozta csak másnap délben ébredt fel.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Cardinal Hétf. Jan. 19 2015, 13:29

Ossu!

Lezárom a párbajt, 25 xp és 50 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae VS Haru és Inu Empty Re: Akae VS Haru és Inu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.