Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shu vs Akae ^^

3 posters

Go down

Shu vs Akae ^^ Empty Shu vs Akae ^^

Témanyitás by Akae Csüt. Dec. 25 2014, 20:02

Ismét egy meleg téli napra virradt, és Akaeban tombolt a harci vágy, de nem nagyon volt ötlete hogy hogyan is töltse ezt ki. Ekkor jött az ötlet hogy újra beveti magát az arénába, de fogalma se volt hogy kivel is küzdjön, nem akart megint ismeretlen ellen harcolni,  de Cear ellen még nem állhatott ki ezért elkezdte lapozgatni a barátlistáját.
- Cearal még nem küzdhetek.... Pedig már nagyon szeretnék. Miu... hát Miu nem éppen arénázós típus vele inkább küzdőtereznék, de arra most nincs kedvem. Timidusz és Shu... Nagyon erősek és amúgy is régen találkoztam Shuval és szeretném megmutatni neki a drágaságomat.
Beszélte meg magával Akae miközben elindult az aréna felé, majd elkezdett Shunak pötyögni egy levelet.
Üzenet:
Majd mikor sikerült befejeznie a levelet még egy párszor átolvasta hogy biztasson ne ejtsen benne hibákat. Elküldte a levelet és már már ott is állt a hatalmas aréna előtt és csak arra várt hogy Shu válaszoljon az ő kis levelére. Majd kicsit elkezdett gondolkodni hogy vajon van-e egy fikarcnyi esélye arra hogy legyőzze őket hisz Shu is és Timi is egyedül legyőznék Akaeét, de ez kicsit sem tántorította el Akaet attól hogy megküzdjön velük, hisz a vereségből is csak tanulni lehet és amúgy is szeretne Shuval találkozni, no meg persze Timivel is. Nekidőlt egy oszlopnak majd várta hogy mikor villan fel a kis ablak hogy üzenete jött.
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Shu vs Akae ^^ Exp_bal10/1500Shu vs Akae ^^ Exp_ures  (10/1500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Shu vs Akae ^^ Empty Re: Shu vs Akae ^^

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 25 2014, 20:18

Na erre talán még Timidus sem számított. Éppen csak befejezte az Arénázást Junnal, hogy bebiztosítsa Cearso ellen a helyét, de folyamatosan figyelnie kellett, nehogy a furfangos fiú mégis csak az utolsó pillanatban csenje el előle az év utolsó helyét a dobogó legtetején. Persze szívesen harcolt volna ő is, de nem nagyon akadtak olyanok, akik kiálltak volna a sárkánnyal, hiszen látták harcolni, tudták, hogy ügyes. Na persze ez így csak a történet fele, hiszen voltak azért olyanok, akik kiálltak volna párosunk ellen, de azok ellen pedig Timidus nem akart kiállni. Junnal ellentétben ő tudta jól, hogy nem legyőzhetetlen, és az utolsó ellenfél, Silver volt, aki ellen kiállt, és ott sem múlott sokon, hogy ne szenvedjen vereséget. Mindenesetre éppen jókor érkezett Akae levele. A kislánnyal még egyik szafarizásuk alkalmával találkoztak, és kedves emlékeket őriztek róla. Az jelen esetben lényegtelen volt, hogy már ilyen gyorsan eljutott-e annak a híre, hogy Shu vissza tud venni a szintjeiből, vagy csak Akae nem tudta, hogy nagy szintkülönbségnél nem lehet kihívni a másikat. Így hát kapva kaptak az alkalmon, és Shu már pötyögte is a levelet.


Kód:
Szia Akae!

Pont jókor, Timi úgyis ellenfelet keresett. A lovaglást is gyakorolhatod, de szerintem azt csak az arénaküzdelem után.  Biztosan nem gond Timinek, ha gond lenne, már szólt volna. Az Aréna előtt találkozunk, addig tervezd meg a terepet.

Üdv: Shu & Timidus


És már vették is az irányt az Aréna felé, majd közelebb érve, már messziről integettek a leendő ellenfélnek.
-Szervusz Akae.
-Szia! Kedves tőled, hogy azonnal ránk gondoltál. De… izé…

Itt kicsit közelebb vonta magához a lányt, és suttogósra vette.
-Legutóbb mesélted, hogy nem viseled jól a vereséget. Timidus… ő nem nagyon szokta visszafogni magát. Biztosan nem lesz baj?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu vs Akae ^^ Exp_bal12695/10100Shu vs Akae ^^ Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu vs Akae ^^ Empty Re: Shu vs Akae ^^

Témanyitás by Akae Csüt. Dec. 25 2014, 20:48

Akae még kényelembe se tudta rendesen helyezni magát már jött is a válasz Shuéktol, végigolvasta, és megfogadva Shu tanácsát megtervezte a csatateret ami nem ált másból mint egy viszonylag kopár már már sivatagosnak nevezhető terepből vékony fűtakaróval amin nehezen észrevehetőek a lábnyomok és kettő nagyobb dombocskából a pálya közepén. Mire végzett a tervezgetéssel a távolba már meg is pillantotta hogy Shuék éppen arra sétálnak és már mésziről integetett nekik.
Mikor Suhék már közelebb értek, köszöntek Akaenak.
- Sziasztok
Mosolygott rájuk Akae majd mikor Shu közelebb húzta magához és megsúgta neki a mondandóját Akae kicsit elpirult.
- H-Honnan tudod... v-vagyis nem tőletek szívesen veszítek, de én sem fogom vissza majd magam... aszt hiszem talán még meg is bírlak majd titeket sebezni. Tudom nem jó ötlet meg nem jó stratégia de nem bírom már magamba tartani.
Megnyit egy kis ablakot amiben a Gladiátor *Fegyver* statjai szerepelnek és a tulajdonosa neve ami alatt Akae áll.
- Látod látod... Sikerült... Végre az enyém és Soha... Soha nem válok meg tőle.
Büszkélkedik Akae a fegyverével, amit még mindig nem tartott jó ötletnek, de már tényleg képtelen volt visszatartani és nem bírta megvárni a meccs kezdetét. Szépen lassan felsétált az egyik dob tetejére, és már küldte is a kihívási kérelmet Shuéknak.
- Bocsi már nem bírok magammal, harcoljunk egy jót és utána akkor ha nem baj gyakorolnék egy picit Timidusz, persze csak ha Shunak sem gond.
Majd mikor Akae befejezte a kis kérdését, Shuék felé csak vára vajon mikor is támadhat vagy támadnak rá? Még várta Timiéket addig kicsit belegondolt hogy amíg szafarizta ott is mindig Akae kérdezett és Shu örömmel válaszolt minden kérdésére a kislánynak.
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Shu vs Akae ^^ Exp_bal10/1500Shu vs Akae ^^ Exp_ures  (10/1500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Shu vs Akae ^^ Empty Re: Shu vs Akae ^^

Témanyitás by Shukaku Csüt. Dec. 25 2014, 21:17

Azt hiszem talán még meg is bírlak titeket sebezni. Ezek azért nem valami optimista kilátások voltak, így Shu mosolyogva intett Timidusnak, és őt is bevonva a beszélgetésbe, tanácskozni kezdtek.
-Akae, te ugye most tízes szinten vagy. Nem szeretnénk, hogy nagyon egyoldalú legyen a harc, úgyhogy én beállítom, hogy nekem alacsonyabb legyen a szintem. Mondjuk kilences. Az úgy jó lesz, ugye?
-A küzdelem úgy is egyoldalú lesz. Amennyiben megharagudnál a győzelmem miatt, úgy előre is kérlek, ne tedd.

A fegyverre még Timidus is odafigyelt, és elismerően bólintott. Hát tényleg megszerezte. Egyre több az eltökélt, céltudatos harcos ebben a világban, akik valóban a saját elképzeléseik után mennek, és már meg sem próbálnak azzal takarózni, hogy a kijutásért meg a közjóért küzdenek. A frontharcosok még ilyenek, de ez az új generáció már törtető, ami igencsak jó hír a kis csapat számára, mert ismételten megmutatta, hogy Ozirisz jóslatai valóra váltak.
-A Gladiátor fegyver. Kicsi volt a valószínűsége annak, hogy ilyen gyorsan megszerzed, gratulálok. Te már megtanultad értékelni az itemeket, és ha jól sejtem, ki is használod a bennük rejlő lehetőségeket.
Nem úgy, mint például Jun, akinél a legendás fegyver kuporgott, mégsem tudta kihozni belőle a maximumot, és ez sem az Artesnek nem volt jó hír, sem Timidusnak, hiszen a lányt eléggé a saját oldalukra állították már. Persze a kiképzése folyamatban volt, de csodát még a sárkány sem tehetett. Mindketten bólintottak, majd Shu aktiválta a képességet, és felszerelte magára a szintjének megfelelő felszerelést. A kihívás elfogadva, a számláló pedig monoton kattogással közelített a nullához. Egyikük sem tudta, hogy melyikük lesz a gyorsabb, bár Timidusnak volt egy olyan sejtése, hogy most, ez olyan kivételes alkalmak egyike lesz, amikor ő, ám ezt is csak a felszerelésük adta. Amint a rendszer engedélyezte számára, már előre is lendült. Repülés közben megnyalta a száját, és egy kis Túlpörgés Potionnal megspékelni a támadását, majd teljes sebességgel igyekezett letaszítani ellenfelét a dombról, és ha a rendszer engedte neki, akkor ezt újra megismételte, egészen addig, amíg csak támadni tudott. Shu jól mondta, Timidus nem fogja vissza magát. Az Arénában nem.

Pontok:

Segítség:

Mindkét hatos kocka Timidusé, ha a képi sikeres, akkor dobástól függetlenül talál.

Edit: a harmadik hatos kocka nem érvényes


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 25 2014, 21:33-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu vs Akae ^^ Exp_bal12695/10100Shu vs Akae ^^ Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu vs Akae ^^ Empty Re: Shu vs Akae ^^

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Dec. 25 2014, 21:17

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Shu vs Akae ^^ 4767249862_5877ffd2ef_s Shu vs Akae ^^ 4767249862_5877ffd2ef_s Shu vs Akae ^^ 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#2 'Római stílusos 6-os' :
Shu vs Akae ^^ 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs Akae ^^ Empty Re: Shu vs Akae ^^

Témanyitás by Akae Csüt. Dec. 25 2014, 22:04

El is kezdődött a meccs és úgy igazából vége is lett. Akae nagyból ennyit észlelt a meccsből mert Timidusz mint a villám csapott le rá, amitől előszór csak leült. Majd az élete elfogyott, és csak nézett nem is nagyon tudta hogy mi történt. -Ennyire lassú lenék?- Vetette fel magában a kérdést.
- Azta... Ez nagyon menő volt.
Csillogtak Akae szemei és még mindig nem bírt betelni a csodálattal.
- Timidusz te nagyon gyors vagy, számítottam rá hogy veszíteni fogok de hogy még támadni se tudjak? Azta... Lenyűgöző vagy, és Shu nagyon köszönöm a lehetőséget, remélem legközelebb már legalább megsebezni meg tudlak majd.
Mosolygott Shura.
- Sőt a következő harcunkba ígérem hogy meg sebezlek, Timidusz téged pedig legközelebb elkerüllek vagy nem is tudom. Igazából ez csak álom és ti ketten hát... mesze más osztályban mozogtok mint én és... és még mindig túl gyenge vagyok.
Jelentette ki Akae de mindent csak vidáman semmi kudarcérzete nem volt, harcolni jött harcolt, veszített.
- De honnan tudtad hogy rosszul érint ha veszítek?
Gyanakodott Akae főként Cearra, de nem volt biztos a benne ezért inkább próbálta kipuhatolni a dolgot.
- Csak nem Cear árulkodott?
Kérdezte egyre kíváncsibban.
- Amúgy majd valamikor nincs kedved megint állatokat keresni? Amióta veled voltam még nem mentem.
Akae közben felkelt és elindult az aréna kijárata felé, de közben integetett Shuéknak. Mikor kiért az arénából nem is nagyon tudta hogy hova menjen először, így elindult hazafele és a nap hátra lévő részében azon gondolkodott hogy hogyan válhatna a legerősebb Harcművésszé és hogyan szerezhetné meg esetleg Juntól a Metamorfot.
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Exp:
Shu vs Akae ^^ Exp_bal10/1500Shu vs Akae ^^ Exp_ures  (10/1500)
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Shu vs Akae ^^ Empty Re: Shu vs Akae ^^

Témanyitás by Shukaku Pént. Dec. 26 2014, 05:01

Újabb szleng kifejezés, amit Timidusnak dekódolnia kellett. Azonban ha azt, hogy mi és miért menő, nem is értette, azt azért látta, hogy a lány egyáltalán nem szomorú vagy elkeseredett, vagy legalább is semmilyen negatív érzelem nem tükröződik az arcán, és ez nem jelentett rosszat. Azt már mondania sem kellett, hogy igen, Akae ennyire lassú volt. Ennek az esélyére még Timidus is csak elenyésző százalékot adott, hiszen bár tudta, hogy ők kettes tierű felszereléssel dolgoznak, míg a lány egyessel, így nem fog gondot jelenteni a legyőzése, mégis ők sohasem voltak gyorsaságra húzva, inkább kitartásra építették a felszerelésüket, a pontozásukat pedig kiegyensúlyozva. Timidus ritkán tapasztalhatta meg, hogy milyen is legalább kétszer gyorsabbnak lenni a másiknál, amikor nem használ képességet. Persze a dicséretekre köszönetképpen meghajolt, és Shu is elmormolt egy szívesent, és nagyon megkönnyebbült, amiért tényleg nem lett probléma abból, hogy ilyen gyorsan véget ért a harc.
-Ne aggódj Akae, majd szépen megerősödsz, és akkor könnyebb lesz minden. Mi is elég nagy lemaradással indultunk, és látod, hogy már hol tartunk.
-Csak a frontharcosok hiszik azt, hogy nagy teljesítmény szinteket lépegetni, de igazából csak egy kis ész kell hozzá.

A mondatot már nem fejezte be, hiszen nem volt szüksége öndicséretre, Shu pedig már így is eléggé elpirult.
-Nem, nem Cearso árulkodott. Te mesélted a szafari alatt, hogy veszítettél egy harcban, és emiatt nem mersz találkozni a tesóddal. Én már akkor is butaságnak tartottam… de nem akartam, hogy velünk se találkozz, ha legyőzünk…
Gyorsan el is harapta a mondatot, majd teljesen máshol folytatta.
-Nagyon szívesen elmegyek veled szafarizni, de előtte mondjuk ihatnánk egy epres shaket. Úgy emlékszem, hogy szereted… Jujj, és még valami, mielőtt elfelejtem.
Rövvid kutogatás után az eszköztárból egy kicsiny, díszes karácsonyi lámpás került elő.
-Személyesen szerettem volna átadni, szóval... boldog karácsonyt! Ehhez nem kell sem Gyertya kristályt, sem képességet használnod, csak bekapcsolod és működik.
És ennyi vigaszdíj feltétlenül járt, ha már sem a fegyvert, sem a képességét nem tudta kipróbálni.

Köszönöm szépen a játékot, és akkor várom a kezdő postot valahova szafarizni.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Shu vs Akae ^^ Exp_bal12695/10100Shu vs Akae ^^ Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Shu vs Akae ^^ Empty Re: Shu vs Akae ^^

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Jan. 26 2015, 23:32

Az aréna küzdelmet lezárom. Egymás ellen legközelebb 2015. 02. 26-án küzdhettek meg.

Jutalmak: 30 exp 80 arany

Shu +100 pont
Akae -25 pont
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Shu vs Akae ^^ Empty Re: Shu vs Akae ^^

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.