Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akae vs. Miu

3 posters

Go down

Akae vs. Miu Empty Akae vs. Miu

Témanyitás by Miu Kedd Nov. 04 2014, 20:35

Nem nagyon szokásom pvp-zni, de néha azért kedvet szoktam hozzá kapni. Így van ez ma is. A küzdőtér előterében bóklászolok és igyekszem egy körülbelül velem egy szintű küzdő partnert keresni. Eddig nem igazán sikerül vagy ha netán lett is volna valaki az meg ferde szemmel nézett rám az indikátorom miatt.
-Hjjaj nem is olyan egyszerű játszó pajtást találni, mint gondoltam.
Állok meg egy pillanatra, míg az orrom alatt kicsit nyavalyogtam magamba. Már kezdek ott járni, hogy hagyom az egészet és haza megyek, mikor is egy ismerősnek tűnő valakit pillantottam meg a népek között. Rögtön meg is indultam a kérdéses személy felé és amint közelebb értem, már tisztán tudatosult bennem, hogy honnan is ismerős a leányzó. Arról a minibossról amin nemrégiben voltam. Ha jól rémlik akkor körülbelül egy szinten is vagyunk. Bár már mostanra nekem mindegy a szintkülönbség csak tudjak már valakivel párbajozni egyet. Oda léptem a lányhoz és megszólítottam.
-Szia…öömm…Akae…
Kicsit bizonytalanra sikeredett a köszönésem és csak reméltem, hogy jó nevet mondtam. De azért erőst kérdőn is pillantottam rá a név kiejtése után. Amint tisztázódik, hogy jól emlékszem e folytatom is a mondókámat.
-Nem vagyok egy nagy pvp-s, de ma megjött a kedvem hozzá. Lennél te a kedves ellenfelem? Ha nem leszel kedves az sem gond.
Kacsintok rá cinkosan a mondatom végén. Ha beleegyezik akkor küldöm is neki a párbaj felkérést, de közvetlen előtte még megkérdezem, hogy milyen játékmódba játszunk.
-Melyik mód legyen? Első találatos, fél életes vagy teljes életes? A teljes életes miatt sem kell aggódni a rendszer megállítja a játékot a nullázódás előtt, tehát nem tudsz meghalni.
Amint megkapom a válaszom be is állítom a módot, majd kezdődhet is a harc. 


Pontok:



Hp: 40/40 Páncél: 25


A hozzászólást Miu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 05 2014, 15:33-kor.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Akae Kedd Nov. 04 2014, 21:27

Akae a mai napon úgy döntött hogy ismét bele vág egy pvp-be és remélte hogy nem szenved olyan csúfos kudarcot mint nem olyan rég Cearso ellen. El is indult a küzdőtérre de út közben még volt egy két elintézni valója így viszonylag sok időbe telt míg odaért. Nem is kellet sok idő az érkezése után, már egy ismerős lány meg is szólította, amitől eleinte kicsit megijed,de mikor odanézett látta hogy valahonnan ismerős, de el kellet gondolkoznia hogy honnan is. Kis hatás szünettel ugyan de eszébe jutott hogy a nem régiben vívott miniboss harcon ő is ott volt, de nem nagyon emlékezett nevekre így elég sokáig tartott neki még egy használható nevet ki tudott nyögni. Bezzeg Miunak beugrott az ő neve és nem akarta megkérdezni hogy hogyan is hívják.
-Miu-chan?
Remélte hogy a sok onnan jött névből sikerült pont a jót kinyögnie.
-Persze hogy van kedvem, és még szép hogy leszek az ellenfeled pont azért jöttem hogy végre egy kicsit arénázhassak.
Mondta Akae most már kicsit bátrabban.
- Ha jól emlékszem te kardforgató vagy és elég jók a találati esélyeid... Legyen mondjuk a fele életes küzdelem, ha az neked is megfelel.
Akae reméli hogy lépést tud tartani Miuval, de azok alapján amit a boss harcon látott valószínűleg Miu sokkal jobb felszerelésben van mint ő, és a páncélja is valószínűleg magasabb az övénél. Viszont Akae nem emlékezett Miu képességére így az továbbra is rejtély volt számára, ami nem nagyon nyugtatta meg hisz bármilyen képessége lehetett Miunak, ami akár még nagyobb előnyt juttatott volna a kezébe.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Miu Szer. Nov. 05 2014, 16:54

Megnyugtató volt számomra az, hogy jó nevet mondtam, meg persze az is, hogy nem csak az én memóriám ködös kicsit a nevek terén. Biccentettem egyet jelzésképp, hogy jó nevet mondott, majd folytattam a beszédet és mikor mindent lebeszéltünk el is küldtem a felkérést és nem sokra rá már lehetett is kezdeni a játékot. Előhúztam a kardom a tokjából, majd valami védekező felálláshoz hasonlót vettem fel. Gyorsan körbe lestem a terepen, ami nem egy nagy szám. Már egy ideje elindult a mérkőzés, de én még mindig nem csináltam semmit csak vártam, hogy Akae mit tesz. Támad vagy nem támad most, hogy jól észrevehetően az ő kezében van a kezdés. Amíg nem kell a támadástól félnem pedig azon kattog az agyam, hogy mivel is lehetne kiszínesíteni kicsit a sablonos harc sémát. Persze gondolkozás közben nem felejtek el az ellenfelemre is figyelni. Az nem lenne jó, ha úgy kapnék be támadást, hogy meg se próbálom védeni. Az eléggé gát volna még tőlem is. A fogas kerekeim erőst kattognak és várom, hogy valami olyan jusson az eszembe, ami beilleszthető egy harcba, de nem igazán jutna eszébe senkinek se a dolog. Végül megérkezett az ötlet. Bár a kártyatrükköknél többre még nem vagyok képes, de azért elég sok bűvészkellékem van. Amiket úgy is feltudok, használni, hogy alacsony a jártasságom, mert nem is kell hozzá majd. Hirtelen felengedtem az eddigi pozíciómból, gyorsan körbe pillantottam, hogy van e valahol valami búvóhely. Nos búvóhely nem igazán volt, szóval elkezdtem rohanni az aréna túl vége felé és közben az invertorymba elkezdtem megnézni, hogy mik is vannak nálam azokból a bűvészkellékekből.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Akae Csüt. Nov. 06 2014, 10:23

Mivel Akae ugy látta hogy Miu nem akar kezdeményezni ezért úgy döntött rögtön magasra teszi a mércét, és egyből beveti a képességét is a támadása mellé.
- Rendben akkor ha te védekezel akkor én támadni fogok!
Ezután vette észre hogy Miu elkezd futni és kutakszik az inventoryában. Ekkor Akae is felszerelte a lándzsáját és utána ered te mintha Miu egy kicsit gyorsabb lett volna mint ő, és nem tudta utolérni, ezért abban próbált megoldásra lelni hogy elé vág. Majd mikor már úgy látszott hogy egyre közelebb ér hozzá akkor felcsillant a remény apró sugara, de még nem sikerült támadási hatósugáron belül kerülnie. Próbált ugyan levágni mindig egy kicsit de sosem sikerült eléggé közel kerülnie Miuhoz. Egyszerre az az ötlet nyilallt Akae fejébe hogy vár egy kicsit és a megfelelő pillanatban a képessége aktiválásával elé kerül és megpróbálja megvágni. Nem is kellet sok idő hogy Akenak meg legyen az esély Miu elé kerülni de egy pillanatra nem figyelt és erről a pillanatról lemaradt, ekkor kicsit merészen ugyan, de elhatározta hogy egy kisebb ugrással talán el fogja érni és a levegőben fogja aktiválni a képességét is. El is jött a megfelelő pillanat hogy Akae egy kisebb ugrással el is érheti Miut, és csak remélni tudta hogy működni is fog a terve. Akae elrugaszkodott a földről:
- Lobbanj fel démonláng!!
Kiáltotta majd a lándzsája pengéjét kék lángok vették körbe és Miu felé vágott vele, majd földet ért és próbálta kideríteni hogy vajon sikerült e eltalálnia , de az érkezéskor egy kis por ment Akae szemébe és nem látta rögtön hogy talált e.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Miu Pént. Nov. 07 2014, 23:22

Akae kezdeményezni szerette volna a támadást, de még éppen előtte neki kezdtem a futós témának. Feltérképeztem az eszközeim van itt minden, ami nem használható egy harcban, de én kreatív vagyok megoldom.  Nekem minden kacat ami az invertorymban pihen a lehetőségek hatalmas tárházát nyitja meg előttem. Persze a futás közbeni leltározás közben nem tudtam Akaéra figyelni. Ezen művelet közbeni figyeléséhez kellene egy harmadik szem a tarkómra, ami meg nincs, meg nem is akarom, hogy legyen. Viszont így nem tudtam kivédeni az engem érő támadást. A szöveg amit az előbb a lány megejtett elsőre tök értelmetlennek tűnt számomra és nem értettem, de amint tapasztalhattam magamon a képességét, már teljesen világossá vált a dolog az aktiváló parancsot hallottam az előbb. A kék lángokba burkolódzott fegyvere nagyon menő nézett ki az kevésbé nézett ki annak, hogy én is lángra kaptam. De no para. Itt nincs fájdalom érzet, tehát nem kell aggódnom amiatt, hogy fájna az a meleg pedig amit érzek koránt sem olyan perzselő, mint az igazi tűz, meleg nem éget. Bár azt látom, hogy a lángok az életerőmből táplálkoznak. Akkor most itt lenne az ideje az ellen támadásnak. Ahogy elnézem Akaének sikerült a földre kerülnie a vetődése után és egy kisebb porfelhő kavarodott körülötte. Én viszont még rásegítek kicsit pár durrogtatós játékkal, mert nem csak bűvészkellékek vannak nálam, hanem pár önszórakoztató játék is. Pontosan hármat vettem elő, meg gyújtottam a kanócokat, oda dobtam őket Akae elé és amint a kis korongok földet értek már el is kezdtek pörögni és szórták is a szikrát magukból, én pedig indítom is a támadást a lány bal oldala felé, megpróbálok bevinni egy vágást az oldalára és utána meg sem állok megnézni, hogy sikerült e vagy sem futok is tovább ezúttal a másik irányba. Ha már ő elkezdte a pirománkodást, akkor én folytatom van még pár játékom, bár a következő húzásomhoz már tényleg valamelyik mágikus kellékem használom majd.  


Hp: 39/40 Páncél: -
1/3


A hozzászólást Miu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Nov. 13 2014, 16:31-kor.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Akae Vas. Nov. 09 2014, 08:57

Miután egy pillanatra felnézett látta hogy sikerült eltalálnia Miut, de nem sok ideje volt mire robbanó csattogó valamik este elé, amitől nagyon megijedt és a bal oldal felé elmozdult mit sem sejtve. Egy pillanat sem telt el és Miu már ott volt és támadott Akae felé, aki ugyan megpróbált még elmozdulni, de már esélye sem volt kikerülni a támadást. Látta Akae hogy még marad egy nagyon kevés páncélja, de azzal nem húzhatta túl sokáig. Majd felpattant és kereste vajon Miu merre ment tovább. Meg is látta hogy Miu az ellenkező irányba tartott, és már eredt is utána. Akae már érezte hogy kezd ugyan fáradni, de még bírja és talán még utol is tudja érni Miut.
- Ez meg mi volt?
Kérdezte kicsit ijedt hangon utalva a robbanó játékokra. Futásközben sikerült átgondolnia hogy vajon mi is lehet ez. - Talán a képessége? vagy talán egy bűvész kellék vagy teljesen más lehet? -
Fejtegette magában a kislány, de nem igazán sikerült rájönnie. Majd inkább a gondolkodás helyett ős is a támadásra összpontosított és meg is indította, méghozzá Miu jobb oldaláról, és nem vágott a lándzsájával hanem a jobb tüdőt vette célba. Majd miután Miu után földeltért inkább ő is úgy gondolta hogy nem nézi meg hogy talált e hanem futott tovább, és próbált a neki legjobb helyen elhelyezkedni védelmi állásban.
-Ebből a pozícióból szemtől szemben nem kaphatok ütést-
Jelentette ki gondoltban, és csak várta vajon ezúttal Miu milyen trükkel, vagy képességgel lepi majd meg. Ezúttal viszont már számított rá, és nem érette meglepetésként.


Hp: 40 P: 1

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Miu Csüt. Nov. 13 2014, 16:30

Megtámadtam Akaét és utána mentem is tovább nem álltam meg egy pillanatra sem. De most oda figyeltem az ellenfelemre.  Hallottam a kérdését is, de egyelőre nem válaszolok, már csak azért sem mert már itt van a nyomomban és ismét támadni készül. Amint megindította támadását felé én szembe fordultam vele, majd sikerült időbe irányt váltanom és elugranom a szúrása elől. Annak ellenére, hogy nincs fájdalom érzet, szerintem nem lett volna kellemes érzés bekapni ezt a támadást. A védést követően pedig megmaradtam végre egyhelyben és nem rohantam tovább.  Amint észrevettem, hogy Akae nem szándékozik tovább futni és támadni sem készül, úgy határoztam, hogy válaszolok arra az előbbi kérdésre. Végül is ráérünk mi játszani nincs időkorlát.
-Azok az előbbi kis játékszerek petárdák voltak, mármint nem egészen azok, de én még abba csoportba teszem őket. Ezt én amúgy búgócsiga néven szoktam még emlegetni, mert úgy pörög mint a búgócsiga csak ez kisebb és szikrázik.
Vettem elő ismét egyet a szikrázó és pörgő játékaimból, majd meggyújtottam kanócot és ledobtam magam elé. Amint a kanóc leégett az egész elkezdett forogni és szikrázni.
-Ez este jobban szokott mutatni, így nem igazán érdekes. Van még pár ehhez hasonlóm, de ezek nem harcokhoz vannak, tehát innentől nem is szándékozom, majd használni őket. Az előbbi csak egy random ötlet volt akkor éppen jók voltak arra, hogy eltereljék a figyelmed.
Míg beszéltem addig kifogyott a szufla a búgócsigából is és az a kis szenes maradvány ami maradt belőle már el is távozott pixelek formájában. Ezek után egy stabil felállás próbáltam felvenni, valami olyat amiből viszonylag jól tudok védekezni és ha szükséges akkor támadni is. Most nem támadok inkább próbálok kicsit gondolkozni a következő húzásomon, addig is nem kéne több Hp-t vesztenem, mert akkor ez egy elég rövid játék lesz akkor és azt pedig nem akarom.


Hp: 34/40 
2/3
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Akae Hétf. Nov. 17 2014, 20:28

- ÁÁÁÁ.... értem ez nagyon mókás kis játék, nagyon megleptél vele.
Mesélte vidáman Akae pedig éppen harcolt, és ilyenkor nem volt jellemző rá hogy akármilyen érzelmet is kimutasson.
- Hm... ez a küzdelem valahogy más mint az eddigiek....
Gondolkodott hangosan Akae rossz szokásából adódóan.
- Nah, de lassan kialszol... és akkor nem fogsz világítani. T.T
Siránkozott a kisember. Majd elkezdett azon gondolkodni hogy vajon mi lehet a legnagyobb gyengesége egy kardforgatónak. -Nah nézzük, egy kardforgató viszonylag gyors és jól bánik a fegyverével, a hátránya a fegyvere hosszából eredhet. Ezt kell kihasználjam és talán sikerül meglepjem.- Elmélkedett a kislány.
Majd szépen lassan elindult Miu felé, és méregette vajon mekkora hosszfölénye lehet a fegyveréből adódóan. Majd úgy döntött szemtől szembe fog támadni, és ezzel is egy kicsit talán meglepheti Miut. Nah nem is kellet sok idő még Akae odaért Miu elé, de majdnem közvetlen közelről próbált föntről lefelé, jobbról balra vágni. MAjd mikor a vágása megtörtén, ahelyett hogy informálódott volna hogy a támadása talált, vagy besül, ahelyett inkább elindult tovább majd mikor már kellő távolságba ért, megfordul hogy a feje Miu irányába nézzen és leült a földre, majd becsukta a szemét ahogyan azt még régebben tanulta hogy kiszűrhessen minden zavaró tényezőt, és kizárólag az ellenfélre tudjon összpontosítani. Nám ártott volna ugyan egy észlelés jártasság, de Akae így is egy icipicivel talán jobban tudott koncentrálni mit egy két másik játékos. Teljes nyugalomba helyezte magát és várta vajon mikor fog megmozdulni Miu és hogy egyáltalán ezt ő érezni fogja e a másik világban megszokott észlelési módszerével. Mivel ebben nem volt teljesen biztos így semmit sem bízott a véletlenre és lándzsáját az ölébe fektette, hogy bármikor készen állhasson blokkolni, vagy ellentámadni.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Miu Pént. Nov. 21 2014, 17:08

Úgy néz ki, hogy Akaénak is tetszenek a kis petárdáim. De igaza van tényleg mókás játékok ezek. Pont ezért is nem fogom most mindent elhasználni.
-Talán azért más, mert én nem igazán vagyok egy harcos típus, így inkább bohóckodom el a dolgokat, mint veszem komolyan.
Bár a röpke siránkozásának kicsit örültem. Bár igaz nem is nagyon foglalkoztam azzal, hogy egy kisebb láng burok képződött körém. De a hallottak szerint már nem sokáig tart ki a képessége, ami jó hír mert így biztos, hogy az emiatt kapott sebzés miatt már nem kell aggódnom. Nem mintha eddig halálra aggódtam volna magam miatta…Közben Akae megindult felém és amint a közelembe ért már támadott is. Amikor láttam, hogy fentről érkezik a vágás reflex szerűen a fejem fölé kaptam a kezem a kardommal együtt. Így a két fegyver nagyot csendülve összetalálkozott. Amint a fegyverek összetalálkoztak a kardom pengéjén szépen elkezdtem csúsztatni végig a lándzsán, előre lépek egy nagyot Akae felé és megpróbálom megvágni, majd meg torpanok egy helybe és nem mozdulok. Nem igazán figyeltem magam körül a dolgokat, valahogy sikerült jól reagálnom Akaéra és akkor álltam meg mikor ő elfelé mozdult tőlem. Nem igazán fogtam fel a dolgokat csak annak szurkoltam nagyon, hogy sikeres legyen a támadásom. Akkor tértem teljesen vissza, mikor már a kedves ellenfelem messzire ért tőlem és csak meglepve néztem amit tesz. Leült és behunyta a szemét. Ezt most nem igazán értem, talán van még valami képesség a tarsolyában vagy valami jártasság segíti a dolgában. Furcsállva figyeltem a lányt és nem mozdultam a helyemről. Valamiért nem úgy néz ki, hogy könnyen megtudnám sebezni, valami kéne ami kizökkenti kicsit. Valami ami hangos és feltűnő. Jelenleg semmi jó nem jut eszembe és nagyot szóló dolgok sincsenek nála. Viszont akkor kihasználom a szünetet és gondolkozom picit a következő lépésemen, ha netán közben a kedves küzdő partnerem nem dönt úgy, hogy ő fog lépni előbb.


Hp: 29/40
3/3 
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Akae Kedd Nov. 25 2014, 16:29

Akae ott ül töretlen figyelemmel, és egy beérkezett vágással, de minden apró pixelrezgésre odafigyel. Majd szépen lassan ahogyan azt a másik világban is tette elkezdte kiszűrni a rezgéseket és egyre csak a nagyobb elmozdulásokra figyelt. Aztán már csak a legnagyobb lépésszerű mozgásokra összpontosított így már már tökéletesen "látta" hol van Miu. -Ha lenne észlelésem, valószínűleg sokkal jobban látnám a dolgokat, de még így is messze felülmúlom a vártakat. Így nem fog tudni füsttel, porral vagy akármilyen trükkel meglepni.... remélem.- Gondolkodott el a koncentrálás közben Akae. Ebben a körben úgy gondolta kihagyja a támadást hogy a következőben ismét a lehető legnagyobb erőbedobással indíthassa meg támadását, és emellett még egy jó tervet is ki tud eszelni, valamint még ellenfelét is meglepheti. -Honnan lene a legtökéletesebb a támadásom? Hm... nehéz, hisz közel azonos a fegyverrel való bánásmódunk, és a sebességünk is. Talán gyorsabb , de nem sokkal. Talán kihasználhatnám a harci tapasztalatomat, és a következő körben, talán a képességemmel is meglephetem újra.- Fejtegette a belső kis világában gondolatait a kislány, aki már annyira belemelegedett a harcban hogy kicsit sem úgy viselkedett mint egy kislány sokkal inkább mint egy tapasztalt harcos. Sok sok más gondolata is volt de legtöbbet inkább figyelmen kívül hagyta hogy ne lankadjon a figyelme a harc közben. Nem sok reményt látott arra hogy majd, ismét el fogja találni a képességével, hisz arra valószínűleg most már Miu is jobban vigyázott mivel még egy olyan találat és a küzdelemnek vége. Miután Akae aktiválta a képességét kettő azaz kettő köre van megütni Miut hogy magáévá tudhassa a meccset, és ezzel ő is tökéletesen tisztába volt.

Akae vs. Miu A7a02e3acb82218fefa741d42a3b2da0_df131e94138beb13dd090d2c528119eee73bb3fe

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Miu Vas. Nov. 30 2014, 19:00

Akae leült meditálni. Csak úgy mert miért ne? Bár úgy néz ki, hogy eléggé éberen figyel. Talán azt füleli, hogy mikor is fogok meg mozdulni. Semmi olyasmi nincs a birtokomban amivel nagy zajt tudnék csapni, de valami kell amire fülelhet, addig még én mozdulok. Viszont a szeme csukva van, szóval most nem lát, tehát ha csendben közel tudok menni hozzá akkor talán sikerülhet bevinnem neki egy támadást. Elkezdtem szépen lassan lábujjhegyen osonni a lány felé. Közben azon gondolkoztam, hogy mivel is tudnék hirtelen nagy zajt csapni majd. Nagyon óvatosan és lassan közelítettem felé. Közben abban reménykedem, hogy ne legyen észlelés jártassága, mert akkor feleslegesen töröm magam itt. Olyan csendben haladtam előre, amilyen csendben csak képes voltam és amenyire képes voltam lopakodni jártasság nélkül. Amint elértem azt a távot ameddig még pont nem ér el a lándzsája megálltam és a kezemben lévő kardom kezdtem le nézegetni. Aztán villant is a villanykörte a fejemben. A kardommal fogok zajt csapni. Már csak kéne valami amihez hozzá vágom, hogy jó nagyot csörömpöljön. Az áldozatom pedig egy a közelben elhelyezkedő nagyobbacska kő darab lett. Becéloztam az irányt és jó nagy lendülettel el is hajítottam a kardom, ami fémes csörgéssel csapódott neki a kőnek, majd érkezett le a földre. A csörömpöléssel egy időben pedig meglódultra Akae felé és megpróbálok bevinni neki egy rúgást. Ha sikerül megrúgnom akkor természetesen csak a vállát fogja érni a támadás. Fejre kicsit gonosz dolog lenne menni és mivel a földön ül a válla a másik legkönnyebben célba vehető pont. A támadást követően, pedig elkezdek rohanni a kardom felé, hogy újra magamnál tudhassam  majd a fegyverem.

Hp: 29/40
//Ha netán úgy döntesz, hogy betalál a támadásom, akkor Akae 9 sebzést szenved el, ugyanis fegyver nélkül támadtam rá :3 (ez csak egy megjegyzés, hogy elkerüljük a félreértéseket)//
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Akae Csüt. Dec. 04 2014, 20:04

Mikor Akae leült hogy jobban tudjon koncentrálni, egy ki ideig nem volt mozgás, legalábbis nem túl intenzív, majd hirtelen egy förtelmes csörömpölő ricsajra nyitotta Akae a szemét, de mire kinyitotta már el is mozdult a csörrenés irányába. Mikor már teljesen nyitva volt a szeme látta hogy Miu éppen rúgni akart felé, de sikerült elmozdulnia. Látta hogy a csörgö dolog ami azt a furcsa zajt csapta nem volt más mint Miu kardja, Akaenak beugrott hogy az ő kasztja képes felvenni más fegyverét és itt volt az alkalom, nem tétovázott már fel is vette a fegyvert és erezte hogy kicsit fura lesz ugyan így a küzdelem, de a plusz statpontokért megérte. A kislány gyorsan meg is nézte hogy menyi is az a bizonyos annyi, és 2 az az 2 erőpontalt növekedett a statisztikája, ebből arra tudott következtetni hogy vagy 4 vagy 5 erőt adhatott a fegyver Miunak. Nem is kellet sok már Akae az ellentámadáson törte pici buciját, és ki is ötlöttet hogy mit fog csinálni. Tetszett neki a harc Miuval így nem akarta hogy gyorsan vége legyen, no meg Miu mutatott neki egy vicces dolgot, ő miért ne tehetne egy kis szívességet.
- Miu! Kapd el!
Kiabált a kislány és Miu felé dobta a kardot, majd elindult felé ő is.
- Lobbanj fel! Démonláng!
A lángok immár másodszor csaptak fel a fiatal lány pengéjén, de most megvilágítva Miu éppen repülő kardját az össze vissza villogott. És a kard már majdnem odaért Miuhoz, Akae is ott termett és vágott oldalról Miu felé. Felülről pedig esett a kard, ami még mindig csillogott villogott, de inkább az utóbbi mielőtt odaért Miuhoz. Hogy el kapta e a lány vagy sem Akae nem látta mert a támadás pillanatára becsukta a szemét hogy nem vakíthassa el a fény így azt sem látta vajon a támadása talált e.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Miu Csüt. Dec. 04 2014, 21:43

Nem jött össze amit szerettem volna. Szóval futás a kardomért…Neee!…Akae megelőzött és elvette. Hülyeség volt elhajítanom a fegyverem ezt már belátom. Most nekem egy fegyverem sincs, neki van kettő is. Innentől kezdve ragaszkodni fogok ahhoz a kardhoz, addig még nem lesz másik. A lényeg az, hogy többet nem fogom elhajigálni a kardom. Viszont az ellenfelem még sem olyan goni és visszaadta a fegyverem. Pontosabban dobta. Én meg rögtön kaptam is a levegőben szálló kardom felé. Majdnem meg volt, de közben szépen bekaptam a felém irányzott támadást is, így a kardom ismét a földön végezte. Bemutattam egy művészi hasra esést, majd az előttem felvillanó rendszer üzenetre pillantottam.
-Ezek szerint itt a vége…- tápászkodom fel a földről, majd magamhoz veszem a kardom és elteszem pihenni a tokjába- Gratulálok Akae-chan, nyertél. Én nagyon jól szórakoztam harc közben,  majd ütközzünk össze máskor is, jó?
Szokott mód nem érdekel a végkimenetel. A lényeg a szórakozás meg volt, ezen kívül semmi más sem lehet fontosabb.
-Ohh…Meg majd valamikor összefuthatnánk a harc téren kívül is, távol a küldetésektől meg a minibossoktól is…Mondjuk, majd vadászhatnánk egyszer. Imádom az állatkákat hajkurászni, meg összebarátkozni velük. Na mit szólsz? Majd beütemezzünk egyet valamikor?
Hatalmas lelkesedéssel hadarom a mondandóm. Szeretek szafarizni és izgalommal tölt el, hogy talán megint lelek egy új társat a vadászatokhoz. Remélem benne lesz. Kissé letörne, ha nemet mondana, bár nem kötelező és meg esik néha, hogy visszautasítanak. Szóval akkor se fogok padlót fogni, ha mínusz egy szafari partnerem lesz. Akkor majd elmegyünk egy cukrászdába és teletömjük magunkat sütivel, ha a vadászat nem jön be. A lényeg az, hogy legyen egy új barátom, mert barátokból és ismerősökből sosem lehet elég.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Akae Pént. Dec. 05 2014, 13:29

Mikor hátrafordul a kislány látja hogy egy pillanatra felvillan ugyan Miu, de rögtön utána egy üzenetet ad ki a konzol.
- Jupíííííííí
Örvendezett Akae majd ránézett Miura hogy vajon megviselte e a vereség, de látta rajta hgy nem nagyon foglalkozik vele sőt még azt is megkérdezte hogy harcolnék e vele máskor is, mert nagyon élvezte a harcot. Ennek a kislány nagyon megörül és válaszolt is.
- Persze, nagyon szeretnék még harcolni majd veled Miu-neechan.
Mosolygott Akae majd mikor Miu feldobta az ötletet a szafarira a kis lánykának rögtön Shuval töltött pillantok.
- Majd küldj egy üzenetet ha alkalmas lesz az idő rá oké?
Kérdezte Akae, majd küldött Miunak egy barátfelkérést, és feltette kapucniját.
- Remélem mihamarabb újra találkozunk, de addigra talán már erősebb leszek a mostaninál.... remélem.
Jegyezte meg a utolsó kis szavacskát kicsit letört hangulatban.
- Én szeretnék lenni a legerősebb harcműész egész Aincradban, de egyelőre ez a cél elérhetetlennek tűnik. Első lépésként meg fogom szerezni magamnak a jelenlegi legerősebb harcművészfegyvert a Gladiátor *fegyvert*, majd beszerzek egy két kiegészitőt még hozzá és akkor talán lesz egy kis esélyem arra hogy a legerősebb lehessek.
Mesélte el álmait Miunak Akae.
Majd megfordult integetett Miunak és elment a küzdőtérről. Ám mire a harcuknak vége lett már a nap is kezdett nyugovóra térni így Akaenak sietnie kellet hogy ne esteledjen rá hisz annak beláthatatlan következményei lennének. Végül azért csak csak sikerült oda érni a kapuhoz és haza is ért, de mivel már viszonylag fáradt volt és nagyon sokat koncentrált a harc folyamán inkább csak fogta magát és lefeküdt aludni.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Miu Vas. Dec. 07 2014, 18:04

Akae nagyon örült a győzelmének. Bár igaz is ennek örülni szokás nem pedig bánkódni miatta, csak én vagyok olyan, hogy nem érdekel se a győzelem, se a vereség. Egyik sem hat meg nagyon. Bármelyik megtörténhet, bármikor és mindkét esetet tudomásul kell venni és elfogadni kész. De azért ez egy mókás harc volt. Szeretem mikor olyanokkal kerülök össze, akik nem piszkálnak a buta húzásaim miatt, egyszerűen elfogadják és harcolnak a maguk sémája szerint, miközben követik az enyémet. A feltett jövőbeli meghívásaimra pedig pozitív válaszokat kaptam. Ennek nagyon örültem, kint olyan nehezen ment az embereket magam köré gyűjtenem és itt ismét sikerült egy új barátot szereznem. Pedig itt sikerült rögtön beszereznem a legnagyobb rossz pontot, de még ennek ellenére is vannak olyanok akik közel engednek magukhoz. Amint megkaptam a barátfelkérést gyorsan el is fogadtam azt.
-Persze. Amint kit járok valahol a vadász mezőkön, akkor majd dobok neked egy üzenet. Innentől te is felkerültél a lehetséges zaklatható személyek közé a listámon.
Jelentem ki kissé viccelődve. Majd érdeklődve hallgattam végig a lányka beszámolóját az álmáról.
-Ohh…Ez egész szép cél. Én drukkolok neked és ha tudok segíteni neked az elérésben, akkor csak szólj és én már megyek is segíteni. Szóval bármikor hívhatsz aréna vagy küzdőtéri harcokra. Bár igaz én nem vagyok egy nagy pvp harcos, de egész jól el lehet szórakozni az ilyen harcok közben is, tehát nyugodtan elrángathatsz néha ilyesmikre és akkor egyúttal fejlődhetünk együtt. ^^
Hadartam még el gyorsan Akaénak a dolgokat. Majd el is köszöntünk egymástól. Fel sem tűnt, hogy így eltelt az idő és, hogy már esteledik. Bár ennek ellenére nem siettem haza, már úgy is profin tudok a sötétben bolyongani, tehát nincs miért sietnem, majd haza érek, mikor haza érek.
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Cardinal Kedd Dec. 16 2014, 23:47

Ossu!

Lezárom a küzdőteret, 25 xp és 50 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae vs. Miu Empty Re: Akae vs. Miu

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.