Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akae

2 posters

Go down

Akae Empty Akae

Témanyitás by Akae Kedd Nov. 25 2014, 20:27

Eredeti képi:

Blue Fire: Akae fegyverét kék lángok övezik körbe 2 körön keresztül, amivel ha eltalál valakit az meggyullad és 3 körön keresztül 5 sebzést kap.
Lehűlési idő 4 kör.
Hang alapú aktiválás: Lobbanj fel! Démonláng.

Hellfire: Akae fegyvere és teste kék lángba borul, 2 körig aktív addig el kell találjam a célpontomat, ha ez sikerül akkor az ellenfél 3 körig kapja meg a F.K/3 sebet, viszont amíg a képesség aktív, tehát abban a kettő körben én az életem 10%át veszítem el körönként. CD: 4 kör
Hang alapú aktiválás: Égess hamuvá mindent! Pokoltűz.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae Empty Re: Akae

Témanyitás by Cardinal Szomb. Nov. 29 2014, 01:00

Ossu!

Elfogadom a módosítást.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae Empty Re: Akae

Témanyitás by Akae Hétf. Márc. 23 2015, 17:02

A képesség újítás:
Kegyes Halál: Akae feje fölött egy fekete láng glória jelenik majd valamint fegyvere eltűnik és helyette egy szintén fekete lángokkal égő kasza jelenik meg. Ez a forma 3 körig aktív, és ebben a 3 körben ha eltalálok 1/több célpontot az  meggyullad és (fk/3)x3 Sebzést szenved el 3 kör alatt. A három  kör alatt Akae minden körben elveszíti életének 10%-át (páncélt figyelmen kívül hagyva). Viszont ha a képességbe a három körön belül amíg aktív meghal valaki akkor Akae újabb 3 körig képes a formájában maradni valamint megjelenik a hátán 6 db fekete lángokból álló szárny (puszta díszítő elem). Ha ez sikerül a 2. 3 körös periódusra már nem érvényes a halálra vonatkozó szabály,hanem ha a 2. periódusban öl meg valakit akkor visszakap 10% hp-t az elvesztett 30%-ból.(Kis színesitő elem: Minél tovább marad Akae a képesség formájában annál agresszívabb lesz, és annál meggondolatlanabb)
CD:4 kör

A személyiség újítás (+ 1 minimális kinézet módosítás):
Akae sokkal passzívabb, és "gonoszabb" lett mint volt eleinte. A gonoszság alatt lényegében csak annyit kell érteni hogy nem tétovázik ha meg kell ölnie valakit. A kisebb "tauma" amit a börtönben átélt kihatással voltak rá és ez mind a képességén mind a kinézetén meglátszik. Világos kék szemei Vörösbe fordultak akárcsak Rey szeme, míg ragyogó kék lángjai, befeketültek és eltorzultak.

A képesség története:
Miután Akae kiszabadult a cellából ahol eltöltött egy kis időt elégé rosszul érezte magát, nem találta a helyét világban. Mikor hazaért egyből az ágya felé vette az irányt hogy végre puha ágyban aludhasson egy jót és elfelejtse a szörnyű tapasztalatokat, de mikor elhaladt a tükör előtt feltűnt neki hogy szeme olyan vörös volt mint a frissen kioltott vér. Ettől kicsit megijedt és remegve feküdt le az ágyába ahonnan másnap reggelig fel sem kelt. Ismét belenézett a tükörbe ,de szeme még mindig vörös volt és nem tudta hogy miért lehet ez... Benézett az inventoryába, és észrevette hogy elfogyott az elemózsiája. Elindult hogy szerezzen egy kis húst... Kis idő múlásával ki is ért a rétre ahol mint mindig a vaddisznók csak úgy hemzsegtek. Akae arra gondolt mi történne ha egyből megsütné a vaddisznókat? hátha sült húst kap rögtön.
- Égess hamuvá mindent! Pokoltűz.
Kiáltott fel a kislány, de a vár ragyogással ellenben még csak egy kis szikra sem gerjedt szavai végeztével. Ez már tényleg nagyon megijesztette a kislányt és összeroskadt a mező közepén.
- A l-lángjaim.... eltűntek...
Mondta majd egy árva könnycseppel az arcán, ránehézkedve kaszájára felkelt. Megtörtént a megtörténhetetlen Akae egy furcsa kissé csilingelő, de mégis zord hangot hallott aki egyfolytában azt kántálta hogy:
"Ez a kegyes halál, tedd amit tenned kell... benned van csak elő kell hívnod... használd a hatalmad... ne félj tőle"
A kislány körbenézett de egy árva lelket sem látott, már kezdett attól félni hogy talán megőrült és csak képzeli a hangot. Ugyan ez közel állt az igazsághoz, de  a pici lány ezt tagadta mint minden élő aki ilyesmit tapasztal. Leült  a mezőn, várva hogy hátha abba marad a csengés, de az csak erősödött és erősödött benne amég annyira fel nem zaklatta hogy válaszolt annak a bizonyos hangnak.
- Nem félek a saját erőmtől... meg amúgy is eltűnt... nincs többé.
Majd a hang a fejében kicsit elcsendesült és a már már megszokott szövegétől eltérve felelt.
"Ha nem félsz... Csukd le a szemed és fogadj el mintha én is a részed lennék..."
Felelt a hang, majd Akae bizonyításvágya miatt szinte egyből lecsukta a szemét. A szeme előtt egy sötét alak jelent meg akinek hat darab feketén lobogó szárnya és egy szintén feketén lobogó gloryája volt. A vörösen izzó szeme csak fokozta kinézetének drámaiságát. Ott álltak szemtől szemben az árny és Akae , de nem történt semmi. A csendet végül Akae törte meg egy kérdéssel mely így szólt:
Azt mondtad fogadjalak el? Mér tenném ezt meg? Hisz te nem én vagyok...
Gondolta Akae, és a hang már válaszolt is neki.
"Tévedsz... Én vagyok a te képességed, én vagyok te fogadj el és együtt leszünk a leghatalmasabb harcosok az egész szerveren."
Majd egy kis csönd követte a rövid párbeszédet.
- Te én? te vagy a képességem? ezt nem értem... Mit akarsz mit tegyek? Egyáltalán mit keresel te a tudatomban? És hogyan kerültél ide?
Dobálta a kérdéseit a meglepődött kislány.
"Én mindig is itt voltam... mit tegyél? Csak nyisd ki a szemed és mond amit mondok neked"
Mondta az árny. Akae kinyitotta a szemét és még mindig a mezőn volt a vaddisznók között.
"Csak mond: Kegyes Halál!"
Akae vonakodott ettől így inkább csak egy kérdést tett fel ismét.
- Miért bíznék benned?
De a hang csak pár perc elteltével felelt neki.
"Hatalmat akarsz? Te akarsz lenni a legerősebb? Akkor fogadj el... Mond ki a szavakat és a többit már tudni fogod"
Akae nagyon is erősebb akart lenni,de még mindig kicsit tartott attól hogy vajon mi történik ha ki ejti a száján azokat a szavakat, de végül a kíváncsisága és hatalomvágya felülkerekedett félelmén és felbátorodottan csak annyit mondott.
- Kegyes Halál!
Akae feje felett megjelent az a bizonyos feketén lángoló golórya és kaszáját fekete lángok borították be. Azzal ellentétben amit az árny mondott neki, nem tudta most mit kellene csinálnia, de a hang ismét biztatta.
"Ölj meg egy disznót, gyerünk.... ne félj."
Akae azonnal nekirontott egy vadkannak aki a támadásától lángrakapott és azonnal szörnyethalt. Majd a kislánynak szembetűnt hogy hasonlóan az eredeti képességéhez most is fogy az élete. A körök múltak és elérkezett a 3. kör, életének 30%-a már hiányzott, de ekkor történt valami. Akae hátából fekete lángoló szárnyak nőttek ki, és a hang egyre erősödött a fejében.
"Ölj! Gyerünk!"
És Akae meg is fogadta új barátjának tanácsát és végzett egy disznóval, feltűnt neki hogy élete megnőtt. A várva várt sérülés helyett amit eddig minden körben elszenvedett visszakapta egy töredékét az eddig elvesztettnek. A további két körben még megölt egy pár vadkant, de nem történt semmi, nem fogyott az élete, és még csak nem is nőtt. A 6 körrel a képesség aktiválás után, a kislánynak eltűntek a szárnyai, ás minden egyéb elváltozása amit az elmúlt 6 körben szerzett. A csata végén a hang ismét felszólalt.
"Ügyes voltál... Mától partnerek leszünk... az én nevem Thanatos (Görög mitológiában, Thanatos volt a kegyes halál istene ezt Akae nagyon is jól tudta így dolgozta össze az új képességet a belső hangjával.)"
Majd a kislány kicsit fáradtan ugyan, de hazament a frissen szerzettennivalóval és egy új ismerőssel, valamint egy új képességgel gazdagodva. A hang attól a naptól fogva már csak álmaiban szólalt fel, az árny képében.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae Empty Re: Akae

Témanyitás by Cardinal Vas. Márc. 29 2015, 12:32

Ossu!

Elfogadom a pályázatot!
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae Empty Re: Akae

Témanyitás by Akae Szomb. Júl. 25 2015, 01:42

Akae képessége egyre jobban kezdett elkallódni és már már ő sem tudta kordában tartani azt, így arra a döntésre jutott hogy elmegy és felkeres valakit aki képes neki segíteni. A nagy bolyongások közepette már már azt sem tudta hogy melyik szinten is van, de meglátott egy furcsa öregembert félmeztelenül amint  éppen egy fát rugdosott.
- Bácsi itt a fák elpusztíthatatlanok, miért rugdossa?
De az a bizonyos öregúr csak ránézett a kislányra és rémület ült arcára, majd így felelt.
- Lányom a benned lévő erő ártalmas és nem megfelelő... Én segíthetek neked de ehhez velem kell jönnöd.
Akae kicsit oldalra biccentve fejét jelezte hogy nem igazán érti miről is van szó.
- Te egyszerűen képtelen vagy kezelni ezt a hatalmas erőt, de én segíthetek hogy felülkerekedj azon. Egyetlen feltétele van annak hogy segítek neked... Húszas szintűvé kell válnod és többet soha nem forgathatsz pengét a kezedbe.
Akae kicsit rémülten nézett az öregre, de ő maga is tisztában volt vele ha nem tesz valamit akkor a saját ereje fogja őt elemészteni.
- Bácsi... Én még csak 10-es szintű vagyok, nem igazán tudom hogy hirtelen hogyan lehetek 20-as.
Erre az öreg csak annyit felelt.
- Emlékezz hogyan lettél 10-es szintű. De ne feledd a nehezebb döntés nem a szint ugrás, hanem a fegyvered letétele lesz. Ahhoz hogy legyőzhesd a benned lakozó félelmet először a saját erődre kell támaszkodj. Nem is akármilyen módon... Ahhoz hogy ezt a lépést meg tedd először velem kell jönnöd és meg kell tanulnod használni a kezed és a lábadat.
Akae csak bólogatott ámbár nem igazán tudta hogy az öreg mit ért az alatt hogy "Megtanulni használni a kezed és a lábad". Arra gondolt hogy talán valami harcművészet lesz ez, de nem volt benne biztos. Eközben az öreg a kezét nyújtotta a kislány felé biztatva arra hogy mennyen vele. Akae ugyan kissé vonakodva, de elindult az öreggel aki egy vízeséshez vezette.
- Kisasszony azt kérem tőled hogy ülj le a vízesésbe és hunyd le a szemed... a fegyvered pedig hagyd csak itt nálam.
Akae szófogadó kislány lévén megtette amit az öregúr tanácsolt neki és le is ült a vízesésnél és fegyverét otthagyta a parton. Majd kis idő elteltével egy ismerős hang szólalt meg a fejében ami arra biztatta hogy ölje meg az öreget és mennyen innen. A lány nem hallgatott az ismerős hangra így az egy pár óra elteltével el is hallgatott. Az öreg besétált hozzá és így szólt:
- Jól van most már elég lesz. Gyere most egy kicsit edzeni fogunk. utána pedig majd eldöntöd hogy szeretnéd-e ezt vagy inkább mégsem, rendben?
Akae csak bólogatott majd kimentek a partra és az öreg mutatott neki pár alapállást és stílust. A lányka nagyon sokat gondolkozott közben hogy tényleg szeretné-e ezt de miközben tanult és edzett rájött hogy igen erre neki szüksége van és tetszik is neki. El is indult hát a már jól ismert kiképzőtiszt felé akinél az újonnan megjelent 20-as szint opciót kiválasztotta. Nem is kellet sok idő a szintje már a 10 helyett 20 volt, ám az xp-je egy fikarcnyit sem nőtt. Visszament az öregúrhoz akit innentől kezdve csak mesternek szólított.
- Mester szerinted hogy osszam el a pontjaimat? Mire lenne leginkább szükségem?
Az öreg csak ált és nézett egy darabig majd megszólalt.
- Sok fegyverkezelésre lesz szükséged, sok erőre, és mérsékelt gyorsaságra... Az a technika amit tanítok neked nem okoz vágást nem okoz külső sérülést. Egyből a szervek felé veszik az irányt... Erős és pontos támadásokra lesz szükséged, és az sem utolsó ha ezt gyorsan meg tudod csinálni. Érted már?
Akae csillogó szemei mindent elárult anélkül hogy akár egy árva hang elhagyta volna hangszálait. A kislány és az öreg rengeteg időt töltöttek mesze a civilizációtól és nem is nagyon kommunikáltak senkivel. Minden nap együtt keltek, reggeliztek majd edzettek és lefeküdtek hogy kipihenjék a nap fáradalmait. Pár hét edzés után Akae képessége eltűnt és egy másik jelent meg a helyén. Juken: (passzív) Akae 1. Ütèse nem sebez csak megálapítja hogy cèlpontjának menyi páncèlja van. Eközben szeme szürkès fehèrrè változik. A 2. Ütèsènek a fele már közvetlen a cèlpont èletèt károsítja. Eközen a szeme mellet kidagadnak az erek. A 3. Ütès ès azt követőek már teljessen átmennek a páncèlon. A kislány boldogan futott oda mesteréhez és mutatta meg újdonsült képességét majd pedig szaladt vissza és folytatta az edzést. Másnap reggel az öreg sokkal előbb fent volt mint fiatal tanítványa és készített neki reggelit aminek az illatára a kislány kipattant az ágyból.
- Nagyon fincsinek tűnik...
Az öreg elmosolyodva nézett a kis tanítványra majd kinyitotta a ház ajtaját ahol a besütő naptól csak a sötét körvonala látszódott.
- Én átadtam neked a tudásomat ezzel az én feladatom lejárt... Élj tovább és eddz hogy még erősebb lehess. Bizonyítsd be hogy pengék nélkül is lehet küzdeni ebben a világban. Majd az öreg kilépett az ajtón és soha többé nem látta sem Akae sem pedig más. Egy levél hevert az asztalon amit  kislány kíváncsian ki is nyitott, de csak az állt benne hogy:
"Ha szükséged lesz rám én ott leszek veled"
Akae ezek után folyton mosolygott és nem fogott többé pengét a kezébe.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae Empty Re: Akae

Témanyitás by Cardinal Hétf. Aug. 03 2015, 12:57

Osu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae Empty Re: Akae

Témanyitás by Akae Szomb. Aug. 22 2015, 20:44

Akae betöltötte a kellő xp-t ahhoz hogy végre kitanulhassa mestere második technikáját. El is indult a kislány hogy felkeresse a hegyi bölcset és megkérje hogy had fejlessze tovább tudását.  Nem is kellet sok idő és már ott is volt mestere titkos edzőtermébe ahova előző edzése alkalmából is ment.
- Üdv mester! A cél amiért itt vagyok az a képességeim fejlesztése. Meg szeretném tanulni tőled a következő technikát amit a stílusod rejt.
Majd a mester odafordult a lányhoz.
- Ifjú tanítványom... úgy érzem még nem vagy felkészülve hogy elsajátítsd a lágy ököl következő technikáját.
Akae kicsit aggódó tekintettel meredt mesterére.
- De-de... Én készen állok...
A mester szigorú tekintettel ráförmed.
- Ha készen állsz azt én tudom meg először, és nem pedig te. Ha úgy érzed készen állsz hűt üss meg... ne fogd vissza magad.
Akae szót fogad mesterének és felkészül a támadásra, majd meg is kezdni azt. Első ütése nem sebzett semmit, majd mikor a második ütésre készült mestere egy igen érdekes állást vett fel. Jobb keze derék mélységbe előre nyújtva míg bal keze feje magasságában hátul. Lábai elég széles terpeszben és meg volt dőlve előre. Akae ahogyan odaért úgy érezte telibe találta mesterét. A mestert egy kék örvényszerű pajzs vette körül amit Akae csak akkor vett észre mikor már nem tudta megállítani támadását. Az örvény egy az egyben visszaverte a támadást a támadóra, és ellökte azt magától.
- Ez-ez mi volt?
Majd a mester odasétált hozzá és felsegítette.
- Ez az amire még nem állsz készen... nem vagy elég fegyelmezett, és az egyensúlyod sem megfelelő még, de ezen változtatunk. Gyere velem gyermekem.
Elindult kifelé, a kislány pedig utána. Kiértek egy kicsit nyíltabb placcra ahol magas cölöpök álltak egymás mellett.
- Ugorj fel!
Akae engedelmesen felugrott és dülöngélt a cölöpökön, majd mestere is felugrott. Ő egy lábon állt a cölöpön.
- Védekezz!
Kiáltott mestere és már támadt is a kislány felé aki az első ütéstől leesett a cölöpről.
- Áúcs.
- Gyere vissza! Küzdj tovább!
A kislány visszaugrott és ezt kereken egy teljes hétig folytatták. A hét leteltével a mester magához hívatta.
- Úgy érzem elértél arra a szintre hogy megtanulhasd a képességet. Készülj fel és állj alapállásba!
Akae így is tett.
- Most állj úgy ahogyan azt én tettem a próbádnál.
A kislány felvette azt a bizonyos pózt és beleélte magát hogy használni fogja a képességet, de ehelyett egy jókora sallert kapott.
- Upc... Bocsáss meg elfelejtettem tudomásodra adni hogy apró ütésekkel kell magad körül a levegőt vibráltatni és így tudod visszaverni a támadásokat.
Kis nevetés utána a következő hárítás már sikeres volt. Pár után keresztül kitapasztalták hogy pontosan hány körönként képes használni a támadást és így a pontos érték 4 kör volt.
A kislány megköszönte mestere fáradozásait és új képességével együtt hazasétált.

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae Empty Re: Akae

Témanyitás by Cardinal Csüt. Aug. 27 2015, 11:51

Ebből a pályázatból csak egyvalami hiányzik: maga a képesség Very Happy
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae Empty Re: Akae

Témanyitás by Akae Csüt. Aug. 27 2015, 19:24

Pótlás:
Név: Kaiten!
Aktiválás körében a használó nem képes a képesség aktiválásán kívül mást csinálni. Az aktiválást követő körben bekapott összes sebzést reflektálja az azt kiosztó játékosra vagy lényre.
CD: 4 kör

_________________
Statok:


Fegyver képi:


Képi:
Akae
Akae
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 196
Join date : 2014. Sep. 26.
Age : 27

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Akae Empty Re: Akae

Témanyitás by Cardinal Vas. Aug. 30 2015, 11:08

Osu!

Elfogadom a pályázatot.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Akae Empty Re: Akae

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.