Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aliicira vs Ayani

4 posters

Go down

Aliicira vs Ayani Empty Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Okt. 26 2014, 18:51

Nyugodtan állok a a Kezdetek Erdejének szélén támaszkodva, és csak a földet bámulom magam előtt. Tűzrózsa mellettem feküdt, de fejét fenntartotta. Nem pihent, csak leült, hogy ne gyújtsa be az alacsonyabb fák ágait, vagy leveleit. Kezem fejére támadt, és én csöndesen simogatom lángoló sörényes fejét.  Az ég felé emelem tekintetem, ám a végtelen ég helyett csak a következő szint alját pillanthatom csak meg. Tovább vakargatom a petem fejét, miközben elmerengve bámulom a talapzatot.
- Több mint 2 éve vagyunk, ennek a világnak a fogja… 2 év… Milyen hosszú idő, de mégis oly rövid… mintha csak alig pár hónapja keltél volna ki a tojásból igaz-e. – mondom, majd megvakarom a nyakát – Jól van, kislány készülj fel. Nagy feladatunk lesz ma.
Mondom, majd lehívom a menümet, és megnyitom a privát üzeneteimet. Bepötyögöm a címet, majd megkezdem az üzenet írását.

Kusumi Ayani írta:Üdv Aliicira.
Sokat hallottam felőled, és azt mondják nagyon jó játékos vagy.  Mindig is érdekelt vajon mennyi ereje van egy Sayonara tábornoknak. Viszont nem szeretnélek fölöslegesen feltartani. Csak annyi kérésem lenne, hogy állj ki ellenem… ám ha nem fogadod el a kihívásomat, akkor sem haragszom meg.

Üdvözlettel:
Kusumi Ayani

Majd rányomok, az elküld gombra. Biztos sokan azt tartják rólam, hogy őrült vagyok ilyen kis szinten nekimenni egy Sayonara tagnak, ráadásul úgy, hogy fő harci hozzáállásom a support kategória. De úgy érzem bizonyítanom, kell magamnak, hogy nem vagyok olyan szánalmas, hogy egyedül semmire sem vagyok jó. A múltkori Arénavesztés óta elég nyűgös vagyok, ha Shukaku kerül szóba, és a bossharc után már teljesen elkerülöm… viszont amikor ránézek az Aréna toplistára, azt látom, hogy napról napra lejjebb csúszok… tényleg ennyire gyenge vagyok?
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Aliicira vs Ayani Exp_bal3819/4100Aliicira vs Ayani Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Yoshiaga Vas. Nov. 02 2014, 22:21

// Hivatalos aréna szabályok szerint fog menni a harc, annyi különbséggel, hogy a passzív képességeket nem kell aktiválni és mérgek/potionok/kristályokra is van lehetőség a küzdelem előtt:
FK: 36
Kit: 28
Gyors: 88
Spec: 1

A menete: egy bevezető kört írj, majd Aliicira kezdi a harci kört. //

Körülbelül tizenöt perc késéssel megérkezik a lány. Mosolya fültől fülig ér és szinte megállás nélkül pattog, ugrál egy helyben miután megérkezik és úgy beszél hozzád.
- Szi...a! A...lii...ci...ra...va...gyok...és...na...gyon...ö...rü...lök...hogy...ki...hí...vott...vé...gül...va...la...ki...!
Ugrásai egyre magasabbak és magasabbak voltak, körülbelül kettes akrobatikai jártasságig jutottak el. Ezután megállt és továbbra is vigyorogva folytatta.
- Bocsi a késésért, csak nagyon vártam már a kiruccanásomat az új legjobb barátnőmmel ezért nem aludtam semmit és véletlenül elszunyókáltam a legvégén. - egyre gyorsabban és gyorsabban beszélt. - Képzeldgondoltamhogymegleplekdenemvoltráalkalmammivelnagyonokosanruháztálbejártasságokraésígykinulláztadalopakodásomatsőtmégajópontozásoddalapasszívképességeimetisésezértnagyonkármegahogyanannoegyvoltismerősömmondta... hú... el is felejtettem. - fejezte be szomorúan, majd újra rendes ütemben kezdett beszélni.
- Ayanicskám, mondd csak, te is izgatott vagy? Te is annyira várod a küzdelmet, mint én? Vagy hívjalak Kusuminak? - majd újra ugrálni kezdett.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Aliicira vs Ayani Exp_bal10500/10500Aliicira vs Ayani Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Szomb. Nov. 08 2014, 22:02

Az órámra pillantgatok kicsit feszengve. Persze nem karóra, hanem a beépített, de ez most lényegtelen. Kissé csalódott voltam. Nem hittem, hogy eljön, de azért reméltem… Szomorúan ellököm magam a fától, és már azon voltam, hogy elindulok vissza a toronyba, amikor megpillantok valakit közeledni. Végül megpillantom a lányt, aki miután ideért, szinte rögtön nekiállt pattogni, az elejéből éppen, hogy csak tudtam kibogozni ezt az, de az biztos, ha nem figyeltem volna rá egy-két dolgod tuti elfelejtettem volna. Azonban a bocsánatkérésére csak legyintettem kicsit mosolyogva.
- Ugyan, ugyan fő hogy itt vagy nem? Azért örülök, hogy pihentél. Nem lenne izgalmas küzdelem, ha elaludtál volna menet közben nem igaz? – mosolygok rá barátságosan, ám a következő hadarásánál kis híján elvesztettem a fonalat, így hozzá kellett vennem a Hallgatózást is nehogy elvesszem a fonalat. Néhányszor át kellett ismételnem magamban a mondatot, hogy megértsem, mit szeretne.
- Szóval rendelkezel legalább 1-es Lopakodással. Bár szerintem 2-essel rendelkezel, hisz végül is az elitek közé tartozol. Mellesleg tényleg ezer hála, hogy segítesz felmérni mennyire, vagyok lemaradva. Jó lesz az Ayani is, de hívhatsz nyugodtan Ayanak is Aliicira… remélem, jól mondom a neved… sajnos a memóriám nem éppen a legjobb, és kaptam is érte néhányszor egy kis fejmosást…
Eközben felmérem a lányt, hátha felfedezek egy-két ismerős itemet. Bár előfordul, hogy módosított itemet, én azért reménykedek abban, hogy ő is annak a híve, hogy mindenki tartsa meg az alapkinézetet, én legalábbis nem módosítanám őket az istenadta világon semmiért se. Bár nem is tudom, szerintem a kesztyűmet nem is tudnám, hisz végül is legendary item. Viszont ha nem akart mást csinálni, akkor máris felveszem a harci állásomat, és Tűzrózsával harcra készek leszünk.

Aliicira (Sebzés: , Minden 5. körben pihen, támadáshoz 2 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 5 vagy afölé kell dobnia.)
Aliicira
Ayani (Sebzés: 8, Pet sebzés 43, Minden 4. körben pihen, támadáshoz 3 vagy afölé kell dobnia, spec. képességhez 3 vagy afölé kell dobnia.)
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Aliicira vs Ayani Exp_bal3819/4100Aliicira vs Ayani Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Yoshiaga Vas. Nov. 30 2014, 21:30

Ha megnézed az összes felszerelése kinézetileg módosítva van és mindegyik egy mintát követ, méghozzá fehér alapon szürke csíkok és rózsaszín cica ábrák.
- Szólíthatsz nyugodtan Alcinak, Aycsi. No, de késésben vagyok egy fontos találkozóról kedvenc barátnőimmel, tehát meg is kezdem a küzdelmet. Ha akarod amúgy te is csatlakozhatnál a küzdelem után. - jegyzi meg fültől fülig érő mosollyal, majd egy nyúlhoz hasonlóan odaugrál és jobb lábával csípőn próbál rúgni, amit egy bal horgos követ.

// Ütésenként 50 sebzés //
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Aliicira vs Ayani Exp_bal10500/10500Aliicira vs Ayani Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Kayaba Akihiko Vas. Nov. 30 2014, 21:30

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Aliicira vs Ayani 4766609959_af0c0eb7c7_s Aliicira vs Ayani 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Csüt. Jan. 01 2015, 18:27

A felszerelése igen érdekesnek néz ki…. hát ízlések és pofonok. Az összes felszerelését módosította, egy kicsit hülye mintára (szerintem), de hát ha neki ez tetszik, akkor had hordja, nem szeretek mások érzéseibe belegázolni, ha csak nem érdemli meg a másik személy. És Aliicira kedves lánynak tűnik. Első ránézésre meg tudom mondani, persze, hogy szereti a cicákat, de hát, na, én rólam meg lerí, hogy nem épp sebzésre megyek… legalábbis a módosítatlan felszereléseimről könnyen úgy tűnhet. Kicsit tartok tőle, hogy nagyon rossz lesz a harc kezdete, és nagyon reméltem, hogy nem fog leütni egy-két ütéstől. Azt mondta örülne, ha sietnénk. Mosolyogva indult el felém… ugrálva, mint valami nyúl, de végül amint a közelembe ért, szinte száguldottak a támadásai. Szinte fel sem fogtam az időt, ami alatt lába egy hatalmas rúgást mér a csípőmre. Arrébb léptem az ütés erejétől, és megrogyott a lábam. Azonban az újabb csapása elől, jobbra billenve arrébb gurultam. Fél térdre állva megállok, majd bár, kissé zavart mosollyal, de válaszolok, ha már nem hagyott elég időt nekem.
- Ne haragudj… nem tudtam, hogy programod lesz. Nem akartalak feltartani, igazság szerint… Persze szívesen elkísérlek, ha szeretnéd a harc után, és megtisztelsz azzal, hogy elhívsz. De nem szeretnélek zavarni… nem tudom, mennyire örülnének, ha odaállítanál egy idegennel. Viszont… bocsi, de ha nem haragszol nem fogom vissza majd magamat… így is látszik, hogy sokkal erősebb vagy nálam, így nem harcolhatok félvállról, mert az rád nézve sértés lenne. Tűzrózsa tisztulás!
Parancsolom petemnek, hogy próbálja meg aktiválni a képességét. Ha ez sikerül az ellenfelemet tűzgyűrű fogja körülvenni, mely ki fog segíteni. Ám rögtön utána, már szaladunk is. Öklömmel megpróbálom gyomron ütni, ha ezzel hátrálásra kéztetem, már az is előnyt ad, mivel Tűzrúzsa megpróbál átgázolni rajta.

215 HP 0 P

// képességpróba (3+ esetén), fölső én, alsó Tűzrózsa (3+ esetén talál), ha képesség sikeres 3 körön keresztül minden támadásom után bónusz 10 sebzést okoznak Aliicirán //

előző körben elvelejtettem jelezni, de ha még szabályos, akkor itt vannak a potik, mérgek… ha meg nem, akkor szólj, és akkor nem használok őket

Spoiler:
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Aliicira vs Ayani Exp_bal3819/4100Aliicira vs Ayani Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Jan. 01 2015, 18:27

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Aliicira vs Ayani 4766604173_492736719c_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Aliicira vs Ayani 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#3 '6-os dobókocka' :
Aliicira vs Ayani 4766612103_86ee832108_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Yoshiaga Csüt. Feb. 26 2015, 19:45

- Jajcsy, ne legyél ennyire negatív. Boldogság van! És öröm! És nyuszik! Csak, mert miért ne! - ugrálni kezd, miközben megpróbálja aktiválni képességét és ha sikerül, izomzata megnő. Láthatóan.
- Meg ütések! - folytatja, miközben két ütést indít.

// Képességpróba (5+) támadások 50-es sebzés (képességgel +10) //
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Aliicira vs Ayani Exp_bal10500/10500Aliicira vs Ayani Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 26 2015, 19:45

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'6-os dobókocka' :
Aliicira vs Ayani 4767251444_0f76bf2817_s Aliicira vs Ayani 4767249862_5877ffd2ef_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Yoshiaga Csüt. Feb. 26 2015, 19:45

// és képesség, amit elfelejtettem dobni //
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Aliicira vs Ayani Exp_bal10500/10500Aliicira vs Ayani Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Feb. 26 2015, 19:45

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

'Római stílusos 6-os' :
Aliicira vs Ayani 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Kusumi Ayani Kedd Márc. 03 2015, 14:51

- Ja egy nyuszit én is látok, itt ugrándozik előttem. – mosolygok rá a lányra.
Tényleg nem tudtam eldönteni, hogy most a lelkessége lelomboz, vagy éppen felfrissít. De az biztos, hogy piszkosul teli van lelkesedéssel… meg persze kitartás pontokkal. Egyelőre tényleg csodálkoznék azon, ha egyáltalán a páncélját leveszem. Elég szép számmal sebez, és túl gyakran támadhat. Még egy-két ilyen támadás, és hamarosan nagy pácban leszek. Bár mondjuk a láncaim még elég sokáig ki fog tartani, ha így megy tovább. No nem baj. Összecsapom a tenyerem, és azon filózom, hogy aktiváljam-e a képességemet, hogy egy pöppedt felturbózzam az életsávomat. Ha most töltenék, kábé az első támadását semlegesíthettem, vagy jobban mondva értéktelenné tettem. Bár…. jó kérdés… végül is nem tettem sok mindent, csak felhealtem volna magamat, szóval igazság szerint ugyanott tartanánk, mert csak 1 kört szinte semlegesítettem, de sok dolgot ez nem old meg, csak elhúzza a dolgokat. És van egy olyan érzésem, hogy nem húzom még olyan sokáig, de hát kitudja. Lehet mákom lesz, és luftol még egy párat. A harc viszont nem áll meg. És ő sem fog megvárni. Hm… akkor viszont jöhet a D terv…. D mint Dühös. Így rögtön aktiváltam is a kesztyűm funkcióját, hogy egy kis bónuszsebzést hozzak össze magamnak. A célom egyszerű. Minél több sebzést kiosztani a lánynak, amíg még tart a láncom hatása. Előbbrébb szökkenek, és megpróbálok egy ütést bevinni egy gyomrost, majd rögtön utána arrébb is vetődök, hogy elkerüljem Tűzrózsa futását, amivel frontálisan próbálja meg letarolni a lányt. Már jó lenne lesebezni picit, mert ez így elég gáz lesz. És pesszimizmus ide vagy oda, ez tényleg gáz lenne…

// Dühös aktiválva +6 sebzés Tűzrózsának, ha bármelyik támadásom talál, akkor az előző kör láncai miatt +10 sebzés //
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Exp:
Aliicira vs Ayani Exp_bal3819/4100Aliicira vs Ayani Exp_ures  (3819/4100)
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Márc. 03 2015, 14:51

The member 'Kusumi Ayani' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Aliicira vs Ayani 4767251444_0f76bf2817_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Aliicira vs Ayani 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Yoshiaga Csüt. Május 07 2015, 17:34

// Bocsi, nagyon nem tudok mit írni. Very Happy //

A lány kikerüli a támadásod, majd két ütéssel kontráz és tovább próbálja növelni izomzatát.

// Támadás 2+, Képi 5+, ütésenként 60 sebzés, ha a képi sikeres ütésenként 80 //

EDIT: elvileg 35 HP-d maradt


A hozzászólást Yoshiaga összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 07 2015, 17:34-kor.
Yoshiaga
Yoshiaga
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 172
Join date : 2012. Nov. 11.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Aliicira vs Ayani Exp_bal10500/10500Aliicira vs Ayani Exp_ures  (10500/10500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Május 07 2015, 17:34

The member 'Yoshiaga' has done the following action : Kockadobás

#1 'Római stílusos 6-os' :
Aliicira vs Ayani 4766604805_c1598fabbe_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Aliicira vs Ayani 4766612103_86ee832108_s Aliicira vs Ayani 4766610511_dda12706fc_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Cardinal Hétf. Júl. 13 2015, 19:10

Ossu!

Kilenc hónap alatt négy kör, nem rossz. Inaktivitás miatt lezárom a párbajt, Ayani jutalma 45 exp és 120 arany.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Aliicira vs Ayani Exp_bal0/0Aliicira vs Ayani Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Aliicira vs Ayani Empty Re: Aliicira vs Ayani

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.