Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Maou-sama!!!

+3
RenAi
Minori
Lizbet
7 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Joey Chrome Szer. Jan. 28 2015, 15:53

Közelednek!D8 KÖZELEDNEK! DD8 VÉGÜNK! D8 Legalábbis én azt hittem, ugyanis amint mindenki elfogadta az Alkony Holdat, a cicusok zöldek lettek, azaz szövetségesnek jelölte nekünk a rendszer, míg a farkasok vörösek maradtak, mint Tachimajomé. A Vérmacskák már nem morognak, viszont a Vérfarkasok csúnyán és mérgesen néznek ránk, mielőtt mindkét fél elmegy. RenAi örül, mint majom a farkának, (nem annak a farkának, ti disznajok!), majd Anat elmondja a felállást, illetve a lehetséges teendőket: Zilck után ne, pedig felrúgnám a holdra, maradjunk együtt, szerinte nézzük meg, mit takar a térképen villódzó felkiáltójel, majd mehetünk a macskák után. Mikor kérdezte a véleményünket, én felsikítottam, ahogyan egy hozzám hasonló férfias férfi szokott.
- Bocsi mindenkitől, eddig tudtam visszatartani...^^” Amúgy támogatom Anat ötletét! - hát ez tényleg nagyon meleg helyzet volt!X.X Azt hittem már, hogy kutya-macska kaja leszünk, hála annak a köcsögfejű Zilck-nek! Apropó köcsögfejű Zilck, Anat arra gyanakszik, hogy talán ő verte fel ezeket, hogy ránk szabaduljanak, s azért ne kövessük, mert ahogyan viselkedett, meg se lepődne, ha rajtunk akarna ütni. Van benne valami, plusz akkora egy paraszt volt, hogy bicskával eszi a fagyit. >.>
- Mekkora poén lesz majd, ha kiderül, hogy Maou a Vérmacskák főnöke. XP – viccelődtem. Na jó, ez nem volt jó vicc, de fordulatnak pont megfelelne, mert akkor úgy meglepne, mint Nyikolajt a tetvek! Tényleg, ki az a Nyikolaj? O.o Na mindegy, megvárom, míg a többiek összeszedik magukat, mert ha jól látom, ők is izgultak éppen eleget az előbb. Még jó, hogy itt nem csúszik a gatyába a Balaton szelet, különben büdös lenne most!

_________________
[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Lizbet Vas. Feb. 01 2015, 20:53

Mindenki lelépett, minden lény és persze Zilck is, bár ő még a leges legelején. Tudjátok merre van a város, ahonnét jöttetek, hiszen az alapból a térképeteken díszeleg és most megjelent egy felkiáltójel is fent északon, a sötét erdő kellős közepén.  Úgy döntötök, hogy megfutamodás helyett kiderítitek mit takar az a jel északon, amerre a vérmancsok visszavonultak.
amennyiben azonnal útra keltek, kissé meggyűlik a bajotok a sötétséggel ott, ahová  hold fénye a sűrű lombkoronák miatt nem ér el, feltéve ha nem használtok segédeszközt, vagy nincs látásotok. ellenség nem támad rátok, maximum pár könnyen legyőzhető mob, elvégre az első szinten vagytok mégis... csak az átlag alja nép, semmi több.
Hosszú sétálás, keresgélés után egy ösvényre leltek, amit ha követtek érdekes látvány tárul a szemetek elé. Kisebb házak, kunyhók hatalmas fák tövében, a lombkoronából is fények szűrődnek ki, mintha ott is hasonló építmények lennének. Ami még furcsa, hogy bár éjszaka van, jól láttok, mert az egész helyet megvilágítja a hold különös fénye...

Spoiler:
Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by RenAi Pént. Feb. 06 2015, 12:46

Nos igazából nem mertem véleményt alkotni így csak összehadartam fűt fát, mindent ami az eszembe jutott és amit valamiféle lehetőségnek véltem, vélhettem. Joey kiakadt, még „nőies” sikolyát is hallgattuk miképp én majdnem egy elegáns mozdulattal kiiktattam a csapatot. Hupsz.><” Pedig én csak jót akartam. Mindenkinek jót, senki ne legyen éhes és hogy egy aprócska éjszakai piknik keretében mindent megbeszélhettünk volna. Aldo lehetett volna a mi kis tolmácsunk a macskuszok oldaláról és tuti találtunk volna valami módot hogy a farkaskák is megértsenek minket. Uhh csak az a sok volna ne volna… >.> De mindegy végül is nem lett baj és ez a legfontosabb. o/ Felsóhajtottam de mindenkinek meg volt a maga véleménye ami nagyából, sőt szinte teljesen egyezett is. Mindenki a felkiáltó jelre volt kíváncsi, én meg ugye mentem ahova a többség kívánta. Igaz Zick-hez ha találkozok vele lesz némi keresetlen szavam… ><” De előbb derítsük ki mi is ez az egész. Számomra kissé félelmetes így ez a küldetés hisz sok dologgal nem találkoztam még, mint például a küldetésen belüli küldetés választás jogával. oO Újítás, de tetszik.

Majd össze szedtük magunkat és némi kupaktanács után útnak is indultunk északnak, követve ezzel a vérmancsokat, és remélhetőleg felfedezve a bázisukat, ahol csak többet tudunk majd. A sötétségben bizonytalan toporogtam, látás híján, kellemetlen volt. Főleg hogy ha nem csináltak valahogy fényt mások akkor kelletlen meg-megbotlottam pár faágban, kiálló gyökérben, kőben, vagy épp a saját lábamban. Először még nem idegesített, de a második alkalom után magamban szitkozódva keltem fel a poros feketeföldről. Igyekeztem fény forrásokat keresni, legyen az a hold vagy a csillagok fénye. Aldo visszatükröződő szeme, vagy bármi, pár páncél csillogása. Megkíséreltem nem lemaradni, és úgy követni a többieket, a halk topogásokat, susmust és ruhák csiszolódásának a hangját miképp mentek és az egymáshoz ért. Mikor neki mentem egy alacsonyabb ágnak, felkiáltottam ijedtemben, de hamar a számra tapasztottam a kezem.
- Hopp.. bocsi csak megijedtem… egy faág. – Magyarázom el riadalmam okát, végül. Majd talán a felkiáltásom, talán a fa moccanása, de felfigyeltem egy furcsa árnyékra. A sötétben. oO
Először csak azt hittem hogy ismét a fantáziám szórakozik velem és csupán a hold és fa árnyéka amit látok. De többször feltűnt, és a végén már valami sárga kis szemecskét is láttam.
- Vigyázzatok! – Kiáltok fel, és eredek a kis lény nyomába.
- Az észlelésem, aktív… és valami van itt.. velünk. – Mondom végül hogy mindenki legyen résen. Majd követni kezdtem a kis szem-izét. :3

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Anatole Saito Vas. Feb. 08 2015, 21:26

Ahogy elvonulnak a nagy riadalom okozói, Aldo cica hajlandó végre lemerészkedni a fáról. Ő legalább szót fogadott és felmenekült. Persze arra nem számítottam, hogy ilyen könnyedén meg fogjuk mi is úszni ezt az egész hajcihőt. A Joeyból kiszakadó sikoltás arra késztet, hogy odasiessek mellé és azon nyomban befogjam a száját. Nem vagyok egy agresszív fajta, de ha ezt még egyszer megcsinálja, akkor betömöm a száját egy zoknival >.<
- Megvesztél? Most mentek el innen, máris magunkra akarod őket haragítani? Ha ennyire be vagy rezelve, akkor inkább menj haza, de nagyobb szükség van most itt rád. Maradjon aktív a nyomkövetésed. - Abban legalább nagy az egyetértés, hogy menjünk el a felkiáltójelhez, így akkor nem habozom soká, előveszek az inventorymból egy gyertya kristályt //ha többet kell aktiválnom, mint egy, akkor jelezd Liz!// hiszen nekem nincs éjjel látásom és a csapat élére állva világítom meg az utat magunk előtt, hogy ne bukdácsoljunk. A moboknak úgyis jobb a szaglása és a látása, akár felhívom magunkra a figyelmet a fénnyel, akár nem, ha el akarnak kapni bennünket, ígyis-úgyis megtalálnának bennünket. Viszont ha esetleg Zilck mégsem akkora gyökér, mint amilyennek látszott és nem is akar tőrbe csalni bennünket, hanem épp ellenkezőleg: segítségre szorul, akkor még jól is jön, hogy a fényt követve meg tud bennünket találni. De erre aligha látok esélyt. Fegyverem kéznél van, a többiek meg remélhetőleg szorosan mögöttem. Aldo mindenesetre olyat tesz, amit ritkán: felkéredzkedik a vállamra és onnan kémlel körbe. Hallgatózásom aktiválva, így én is meg tudom erősíteni Ai észrevételét.
- Jól érzékeled... léptek és morgások hangjait hallom, úgy tűnik a farkaskomák követnek bennünket. Valószínűleg ha meg akartak volna támadni, akkor már megtették volna, úgyhogy talán tőlük most nem kell tartanunk. Lehet éppen mi vezetjük el őket az ellenségeik, vagyis a macskák bázisához. - Aztán egy kiadós séta után megérkezünk a célhelyre és a látványtól teljesen elámulok. - Na és most mi legyen? Kopogtassunk be illedelmesen valahova? Razz
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Minori Hétf. Feb. 09 2015, 12:15

A felkiáltó jeles ötletet támogattam, ahogy a többiek is. A "szavazásnál" a szőke fiú sikított egy nagyot, amin halkan elnevettem magam. Mikor mindenki szavazott és eldöntöttük, hogy a felkiáltó jelhez megyünk, elindultunk. Amíg a főnök nem vett elő egy gyertya kristályt nem láttam az orromig se. Hiába volt fény, én így is nekimentem egy fának és elestem. Ekkor hirtelen "déjà vu" érzésem támadt. Elkezdtem gondolkozni, hogy honnan ismerős ez a dolog... (Közben mentem a többiek után.) Majd beugrott, még azelőttről, hogy bekerültem a játékba. Éppen sétáltattam a macskámat és már indultunk haza. Beszéltem hozzá mindenféle butaságot, és közben őt néztem. Ekkor sikeresen nekimentem egy fának, és elestem, de akkorát, hogy kificamodott a bokám. És fel kellett hívom a szüleimet, hogy jöjjenek már el értem. Régi emlékek... Ekkor RenAi felfigyelt valamire, ami követett bennünket, majd ezt a főnök is megerősítette. Még sétáltunk egy ideig, ami rettentően unalmas volt, de megérte. Kiderült, hogy a felkiáltó jel egy kis faluszerű valamit jelez. Ha nem azt, akkor valami olyat mi ebben a faluban van.
- Szerintetek itt laknak is? - Néztem a többiekre kíváncsian. Ekkor a főnök, akit amúgy Anatole-nak hívnak, de én főnöknek nevezem, megkérdezte, hogy bekopogtassunk-e valahova.?
- Nem rossz ötlet... Ha kopogtatunk akkor én arra a házra szavazok. - Mutattam a legszimpatikusabb házra, majd oda is szaladtam.  Nem tűnt olyan réginek a ház, elég jó állapotban volt, vagyis annak nézett ki. És ez arra utal, hogy lakik itt valaki. Óvatosan bekukkantottam az ablakon, de nem láttam semmit, mert sötét volt a házban.

_________________
[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Mrv8rq
Minori
Minori
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 34
Join date : 2014. Jul. 23.
Age : 27
Tartózkodási hely : Sword Art Online :33

Karakterlap
Szint: 6
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Joey Chrome Hétf. Feb. 09 2015, 18:32

Anat megint a számra rakta hatalmas mancsát, s rám szólt, hogy ne sikítsak. Ja meg maradjon aktív a nyomkövetésem.
- mmpff (oké). - mondtam amennyire tudtam, mert még mindig a számon volt a keze. De legalább mindenki a felkiáltójelre szavazott, így Anat ment előre, utána Ai, utána Minori, utána én, aktív nyomkövetéssel. Naná, hogy nekem sikerült lemaradnom, s sietés közben orra esnem egy kiálló kő miatt. ><
- UFF, beszéltem!X.X – próbáltam elviccelni az elesésemet, bár a morgások, amiket a többiek állítólag hallannak, bőven elég volt, hogy utánuk rohanjak még mindig. Közben Ai is majdnem felsikkantott egy ág miatt, de nem tette végül. De közben alaposan idegeskedek a követő valamire, ugyanis ahogy korábban említettem, Ai és Anatole jelezte, hogy valami követ minket. Én, mivel én voltam az utolsó, hátrafelé néztem néha, hogy meg ne lepjenek és meg ne egyenek végül. Tényleg, vajon az emberevő mobok hogy eszik meg a játékosokat? O.o Szívószállal felszipózzák a repkedő pixeleket, vagy mi? O.o ezen azonban nem tudtam sokat töprengeni, mert megállt a csapat, én meg szépen nekik mentem.
- Naaa, mi van, miért álltunk meg? - közben előre másztam, hogy lássam a fantasy könyvekbe illő látványt.
- Azt a büdös, mocskos, rohadt élet! Melyik könyvbe kerültünk mi meg? O.O – pislogtam, mint hal Vazul néni szatyrában.
- Biztos nem, csak felépítették, s tovább álltak... Na mit gondolsz a világítás alapján? - feleltem Minori igen okos kérdésére. Majd bebizonyította, hogy belül buta szőke, nem boldog szőke, mint én: Amikor Anat poénból megkérdezte, hogy kopogtassunk-e, erre ez a lány elindult az egyik házhoz kopogni!
- Hé, álljál meg, csak vicceltek! D8 – próbáltam utána menni, hogy elkapja, de amilyen két ballábas vagyok ilyenkor, nemes egyszerűséggel megbotlottam valamiben, s tanyáztam. Áú. X.X

_________________
[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Karakter47

Adatlap|Bolt|NJK-k|Trófeák|Szoba

Színek:
Mesélés (olive), Joey (yellowgreen), Haru/Grifi (seablue), Ichiro/Ichi (peru), Eiji (slategray)
[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Simple

Gyűjtögetés aktiválva lesz: 2019. 01. 01.
Joey Chrome
Joey Chrome
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 934
Join date : 2013. Feb. 11.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Kayaba Akihiko Pént. Ápr. 10 2015, 21:01

A küldetést inaktivitás miatt lezárom. Amennyiben a mesélő még történetileg is be szeretné fejezni a küldetést, szóljon PÜ-ben és megnyitom a küldetést, hogy beírjon egy zárót. Plusz ha valaki küldetésre járó bónuszt használt fel itt, akkor utólag is szólhat még. A jutalmakat Anat helyett Malcolm kapja. Joey szóljon, ha záráskor növénylátása nem T1 hanem T2. (Tehát zárás előtt léptetett tiert.)

Jutalom: 50 exp + 10 exp bónusz, azaz összesen 60 exp és 70 arany

Céhbónusz:

Artes Liberales: +35 arany, Esutel +0 exp, Shukaku +0 exp, Alex +0 exp, Meredith +8 exp, Saya +8 exp, Jun +7 exp, Raven +7 exp

White Rose: +35 arany, Akae +5 exp, Minori +7 exp, Enheriel +6 exp, Ryutoshi +6 exp, Jin +6 exp

Justice League: +35 arany, Hinari +4 exp, Szophie +4 exp, Yuichi +4 exp, Silver +4 exp, RenAi +4 exp, Ozirisz +5 exp, Shizuka +5 exp

Unity: +35 arany, Chancery +5 exp, Jay +5 exp, Desdemona +5 exp, Jade +5 exp, Shakan +5 exp, Joey +5 exp

Jártasság:
(fele jutalommal a kevés kör miatt)

RenAi sikeresen talált egy itemet: Vörös Bika Potion

Malcolmnak Anatole Saito: Erős Koboldgyűrű, Holdkő Gyűrű Recept, 4 Fekete Holdkő 2 Pikkely 1 Orichalcum 3 Platinum

RenAi: Potion/Méregfőzés: nincs megtanulható recept
Növénylátás: 53 -> 68, 5 Kis Tövisgyökér 2 Faeno Levél 1 Barna Gomba 1 Tövisgyökér 1 Vörös Pitypang

Joey: Érclátás: 93 -> 100, 3 Bronzérc 3 Munkálatlan Bőr 2 Halvány Rubin 2 Vasérc
Növénylátás: 2 Kis Tövisgyökér 1 Faeno Levél 1 Barna Gomba 1 Tövisgyökér 5 Vörös Pitypang
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Maou-sama!!! - Page 3 Empty Re: [Küldetés] Maou-sama!!!

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.