Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inaktivitás bejelentő

+34
Penelope
Kanami Minagawa
Danee
Cearso
Murakumo
Kokoro
Kiwi
Hinari
Miu
Kusumi Ayani
Hayashi Yuichi
Chancery
Hitodama
Ryuninji Ren
Yuuki Asuna
Asuka
Atoru
Tetsuko Jin
RenAi
Arisu
Chitose
Malcolm
Morrigan
Michiko
Halász Alex
Yaru
Noxy
Ayse
Hürrem
Ryuu
Phobos
Anatole Saito
Koshitsu Esutel
Rosalia
38 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Yuuki Asuna Szer. Nov. 04 2015, 11:47

Mindig is meg akartam kérdezni. Hogy lehet IC inaktívkodni? Suspect

Jobbulást a fogfájósnak, és kitartást a többihez. :3

_________________
Inaktivitás bejelentő - Page 2 28inls0
Yuuki Asuna
Yuuki Asuna
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 267
Join date : 2015. Aug. 24.

http://suwun.deviantart.com

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Ryuninji Ren Szomb. Nov. 28 2015, 19:31

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Rip

_________________
Inaktivitás bejelentő - Page 2 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Hitodama Hétf. Dec. 21 2015, 20:45

Én arra jutottam, hogy folytatnám Mizukival a játékot. Mivel nem sikerült konkrét működőképes háttértörténetet kitalálnom a dologhoz, meghagynám rejtélynek, avagy karakterem se tudna semmiről. Sosem játszottam ki a halálát, mindössze kértem. Majd még körbenézek, melyik inaktív karaktereimről hoznám vissza az xpt és pénzt Mizukihoz

_________________
Inaktivitás bejelentő - Page 2 8836284Inaktivitás bejelentő - Page 2 8836319
Inaktivitás bejelentő - Page 2 11619235
Hitodama
Hitodama
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2012. Aug. 02.

Karakterlap
Szint: 10
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Chancery Hétf. Dec. 21 2015, 22:29

Én pedig itt zárom az idei évet kivételesen Smile
Userileg a költözködés megesett, csak épp a lakás még félkész állapotban sincs (főzni, mosni pl nem tudok), teljes a káosz, a mi cuccaink henteregnek az alkatrészeken és fordítva. Januárig ez pedig így is fog maradni, szóval...

A Jégszívű-t igyekszem minimum vinni, a többiben nem vagyok biztos, hogy mikor tudok írni. Ha már 2000 szót kéne írnom valahova, inkább írjatok ki, 1500 viszont talán még össze tudok néha dobni.

Chancery lelkesen a karácsonyra készül, feldíszíti a céhházat, Álomkelőt, mindent és mindenkit, meg sütöget sütiket, hogy azokat aztán adogassa szét a téren. Szilveszterkor ugyanezt szilveszteri kiadásban megismétli Very Happy
Saya elvan a szobájában, szép csendesen, néha Hugi járja a várost, meg felköszöntik egymást.
Kokoro meg megpróbálja megtanulni a könyvekből meg a céhtagjaitól, hogy egész pontosan mi is folyik mostanság errefelé, és hogy neki mit kéne csinálnia Very Happy

_________________
Színem: #993300, Álom: #999999, ferdén akkor, ha csak Chan hallja.
Chancery
Chancery
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2974
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 33
Tartózkodási hely : Itt-ott Aincrad városaiban

Karakterlap
Szint: 24
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by RenAi Kedd Feb. 02 2016, 17:07

Nos, búcsút veszek. De csak ideiglenesen. :3 Legrosszabb esetben május után leszek ismét aktív, de ha ügyi vagyok hamarabb. Szóval szorítsatok! A lényeg a lényeg, nem lépnék ki a játékokból hisz hirtelen döntés meg minden, de csak hetente- két hetente azért egy napot ideszánnék, ha tudom hozni a saját elvárásaim. Ha három körön túl lépek, küldikbe akkor én is kiírható vagyok, ismikből ha valakinek nem lenne jó a hosszú játék facen vagy valamin megoldunk valami gyors zárást. Egy picit elcsendesedek a faces-skypos életemtől is, létezem épp csak egy másik létsíkon. ^^

_________________
Információk a karakteremről:


✿ Pontok✿ Képességeim, jártasságaim✿ Felszerelésem ✿ Inventorym |✿ Előtöri ✿ Érdekességek✿ Ozi féle Karakterlap✿ Ozi-féle Leltár✿ SAO Hivatalos karakterlap


Beszédszinem: orange/ff9933; Gondolat szín: eac117; Háttér/Kyubei(dőlt) színe:ffeec0
RenAi
RenAi
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1873
Join date : 2012. Aug. 26.
Age : 34

Karakterlap
Szint: 42
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

http://salume.gportal.hu , nostalehun.gportal.hu

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Hayashi Yuichi Kedd Feb. 23 2016, 14:47

Szeretném inaktivitásom bejelenteni, karakterem semmi képp sem öletném meg, még olyna kedvéért aki ennek örülne, hogy élményben kijátszhatja, ahogy véletlen mások által lelöki a szintszéléről, vagy valami olyasmi szerkezetet indít be, ami a cél személyt kinyírja, és mellé még csak hozzá sem kellett nyúlnia. Szóval ilyesmitől kérlek benneteket határolódjatok el.

Bossról a hiányzás oka, Yuichi csatlakozik a Rend azon részéhez, ami a vörösök levadászására szakosodott, és ezzel lemond hátralévő IC életében a bossharcról. Szabadidejét Nioval tölti, a szinteken és aktívan részt vesz Leo Maxweld kertészeteiben munkásként, aki egykoron mentora volt.

Egyetlen játékot folytatnék a végéig a Villámló Barlang kazamatát, a többiből kimesélhettek, Elfesben a szituáció nem adja tudom, de ha van rá lehetőség, maradjon életben a karakter. A döntései minden esetben a túlélés és a minél több ember megmentése felé irányul. Független attól, hogy mennyi játékbeli szörnyet (elfet) kell megölnie ehhez.
Under Solvik esetében pedig Nio felé húz egyértelműen valamint a küldetés és küldetés sorozat teljesítése felé.
Ami pedig a megkezdett mesét illeti Noxy és Desdemona felé, sajnálom ez már a második 3. kör előtt félbehagyott mesém. Szerettem volna végig mesélni, hiszen kész is van a sztori, de félbeszakadt és romba dőlt a játékoslétem.

JL: Köszönöm amennyit segítettetek, minden téren. Karakterem marad a céhben, mint zombi nyugodtan játszathatjátok, amennyiben szeretnétek. Én már nem fogom. A tárgyait beteszem később megemlített időpontig a bankba, és kiveszek neki gyengébb felszerelést. Még kapni fog Yuichi egy képesség frissítést, azzal kezdetét is veszi a stázisa a karakternek, vagyis átavanzsálódik  vörös vadásszá, mint a szerveződés aktív része.

El is érkeztem az időpont megnevezéséig, Villámló barlang végeztével vagy (dátum későbbi meghatározásra vár: akkor) tegyetek be inaktívba. Addig még van idő keríteni valakit aki szeretne T4-es növényló recepteket. Még 1 tasak növényszerzésre hagyok energiát, annyival könnyebbé tudom tenni a dolgot, ugyanis karakter Asuka karakternek sosem adná oda a receptjeit. Szóval Hina, ha tudsz valakit akit kinevelhetnél erre a feladatra, ha meg nem lenne jelentkező rá, akkor marad a recept égetés.


Hopp, ami kimaradt, Malus: Ha nem haragusztok meg maradjon ő is életben, cserében becsszó nem öl meg senkit. Haragot a szalamandráját tanítja a "vérszomj" képesség elsajátítására.

_________________
Adatlap

Spec:
[T4] Agni Hayashi Yuichi >> 8 tűzsebzés
Hayashi Yuichi
Hayashi Yuichi
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 1500
Join date : 2013. Apr. 23.
Age : 36
Tartózkodási hely : Void és Kezdetek Városa

Karakterlap
Szint: 33
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Kusumi Ayani Vas. Feb. 28 2016, 11:27

gondolom feltűnt, hogy mostanában csak fel-fel nézegetek... sajnos mostanság eléggé elfoglalt vagyok, és a lendület is alábbhagyott kcisit ^^" emiatt szeretném mindhárom karikat egy időre jegelni, és bár Ayaval azért még próbálom támogatni a frontot azért ne lepődjetek meg, ha egykét bossra nem megyek véletlen >.> megértést köszönöm, remélhetőleg mihamarabb ismét aktívkondi tudok ^^

_________________
Megnyitott a Főnixkönny - Fegyver és Potion Szaküzlet. T2-es érclátókat, T2-es növénylátókat keresek beszállítónak, akik részesedést kapnak az általuk hozott nyersanyagból készített, majd eladott item árából.
Kusumi Ayani
Kusumi Ayani
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1874
Join date : 2012. Aug. 14.
Age : 28
Tartózkodási hely : valahol a porban >.>

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Miu Szer. Jún. 22 2016, 21:57

Jelentem, hogy inaktív státuszba helyezem a karaktereim!

Elsősorban azért, mert nincs időm! Zajlik az élet és egyszerűen nincs szabad időm, de ha még akad is, akkor se érzek hajlandóságot arra, hogy én leüljek a gép elé és írjak fórumra. Mert, ha van szabadidőm, akkor csak örülni szoktam annak, hogy élek és se ihletem, se energiám arra, hogy én postokat írogassak.

Másodsorban, pedig már nincs érdeklődésem a kariim iránt (szegény elfeledett Yoichiről pedig ne is beszéljünk x3). Miuval és Desel is szenvedés az írás. Nincsenek már ott a fejemben, így csak szenvedek velük. Többször is megfordult a fejemben a kiiktatásuk és egy új karakter megalkotása. Viszont mivel nincs időm, így nem tudom megalkotni az új karakterem úgy, ahogy azt én szeretném és összecsapott munkát se akarok kiadni a kezeim közül, csak azért, hogy legyen itt valaki, akivel játszok itt...

Na, de még mielőtt hirtelen sokat kezdenék blablázni. Miut és Desdemonát jelenleg inaktív státuszba helyezem, majd később mikor lesz időm a történetük végét is felgöngyölítem ide és újult erővel, felfrissülve fogok visszatérni ide. Wink

Addig is további jó szórakozást kívánok nektek! ^^

Ui.: Az össze megkezdet, vagy nem megkezdet, játékom kidobom a kukába. Tehát nem folytatok semmit és már elkezdeni se fogok semmit se. Ha valakinek fontos, hogy a története szép kerek egész legyen, akkor az írjon nekem és megbeszéljük, hogy mi folyt le a karik között vagy esetleg megpróbálok erőt venni magamon és pár postba le tudni a bájcsevejeket. (ezt többnyire az ismi játékaimra értem)

Mentés
Miu
Miu
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 658
Join date : 2014. May. 04.

Karakterlap
Szint: 23
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Hinari Pént. Aug. 26 2016, 19:41


Nálam most jött el az az időszak, hogy nincs időm a saoval foglalkozni. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem fogok (mielőtt bárki is nagyon megörülne vagy elszomorodna Rolling Eyes), de minimálisra kell visszaszorítanom az aktivitásom, legalább a félév végéig. Így tehát az éppen futó játékaim még befejezem, új játékokat azonban pár kivételtől eltekintve nem fogok kezdeni. Ezek a kivételek a bossharcok lesznek, és egy-két aréna, hogy megtarthassam a Katanát - ezeken felül max 1 küldi vagy kazamata, ha a mostani játékok mind véget értek, de még nem tudom hogy lesz pontosan, lehet le lesz korlátozva az egész csak a bossokra. A lila színt nem szeretem, így Hina köszöni szépen maradna kék Surprised Strea pedig Hinával együtt fog belassulni innentől; a hó eleji osztások miatt viszont senkinek nem kell aggódni, azt igyekszem belevenni az időmbe.
Ha minden jól megy, januártól újra tudok lenni. Meglátjuk.

Illetve amit elfelejtettem: az ic. Ic nem változik semmi, Hina nem tűnik el stb. Pm-ben vagy fb-n elértek, ha konkrét kérdés akad konkrét dologra vonatkozóan, egyébiránt a JL sheetben leírtak vannak érvényben Hina céhtagokkal/céhházban való tevékenységeit illetően.

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4966
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Atoru Hétf. Feb. 27 2017, 16:00

Azt hiszem már egy ideje illett volna ide írnom. Sajnálom, hogy nem szóltam előbb, az én hibám, tényleg sajnálom. Most a SAO helyét átvette a tanulás, és a továbbtanulás, valamint a magánélet.
Szeretném Atorut NJK-vá avanzsálni. Ha visszatérek - mert szeretnék - egy új karakterrel fogom folytatni, Ato pedig élhet békében Kokoróval. A Parazitára sem tart különösebb igényt (bár a bal karja nem fog visszanőni), újrasorsolható. Ha pedig visszatérek, az legfeljebb nyáron eshet meg. Most sikerült mindent a feje tetejére állítani, így várom, hogy jövőre, érettségi mellett, hogy és mi fog menni. Very Happy

No, ha más nem, nyáron újra találkozunk. Addig is : Ato Logout

_________________
Inaktivitás bejelentő - Page 2 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 26
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Kiwi Szer. Márc. 01 2017, 11:55

Várunk, nyárra Ato. :3 Addig pedig ügyeskedj az érettségivel. :3
Jah, és új divat hogy párok játszanak, tehát nyárra be kell szerezned egy barátnőt és idecsalni őt, hogy kövesd az új trendeket. Razz

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Atoru Vas. Márc. 05 2017, 15:30

Érettségi csak jövőre lesz. Idén nyelvvizsga, versenyek, cserediákság és ami belefér. Mondhatni, ez az én szorgalmi időszakom. Very Happy
És nem fogok párosodni. Suspect Miért szeretnék csak egy embert, amikor többet is lehet? Razz A szemüveg divatot már így is követem, az is elég.

_________________
Inaktivitás bejelentő - Page 2 Angel_beats___yui_and_hinata_quote_by_mikasatifavermilion-d6die8z
If you wait until you can do everything for everybody, instead of something for somebody you'll end up not doing anything for anybody.

Atoru
Atoru
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 958
Join date : 2013. Nov. 04.
Age : 26
Tartózkodási hely : Friben/Nyster

Karakterlap
Szint: 25
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Kiwi Vas. Márc. 05 2017, 15:38

A szorgalom hasznos kis dolog. És párosodni? Ejnye rögtön tovább gondoltad a dolgot mint én, és ha már nem vagy híve a poligámiának, akkor a többi barátnődet is szívesen várjuk. Razz (Bocsi, ez azért magas labda volt! xD)

Ui.: A szemüveg menő, nekem is lesz. *-*

_________________
Kiwi
Kiwi
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 777
Join date : 2015. Jul. 22.

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Kokoro Pént. Márc. 24 2017, 22:50

Végül megesett a nagy eset.

Mármint, amilyen sok időm volt, sok ötletem, és sorra születtek a karakterek, most olyannyira nincs időm rájuk. Nem mindegyikükre. És sajnos Kokoro, akivel talán az egyik legjobb kezdésem volt, most ő bújt el az agyamban a legtávolabbi sarokba. Szeretne maradni, ez tény, mindenképp. Na de hogy küldetésekre tudjak vele járni? Sajnos kizárt. Még úgy is már erősen meg kell gondolnom az új játékok indítását a többieknél, hogy van, amelyiknek nem is fut éppen semmi...

Ez mindenképp így lesz szerintem még jó darabig. Májusig ugye elsősorban a házas életre való készülés fog lekötni, és közben ki tudja meddig, az új munka megtalálása és annak betanulása. Kétlem, hogy lenne időm annyit játszani már, mint réges-régen, és egyenlőre Kokoro-t tenném más színbe.
Ha lesz kedvem vele játszani, esetleg valaki kifejezetten őt szeretné, úgy elérhető marad, csak a fejlődésből marad ki igazából egy darabig Smile

Tehát Ato, ettől függetlenül nem menekülsz a játék elől, ha már te is újra itt leszel Razz

_________________
Inaktivitás bejelentő - Page 2 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Halász Alex Kedd Május 23 2017, 13:37

Fájó szívvel jelentem be, hogy hiába is halogatnám, be kell vallanom, hogy nem tudok írni.
Ez egy olyan állapot, ami akár egyik pillanatról a másikra megváltozhat, de olyan régóta tart, hogy ki kell mondanom.
Jegelem magam egy ideig.
Nem tudom meddig ezért számítok hosszú időre. Rákoncentrálok a sulira és azt hiszem ha azzal rendbe jövök visszatérek én is, és újra fogok tudni írni.

Addig is jó játékot. ^^
Amelyik játékom áll, de állhat még, gondolok itt a Keita-s mesére pl. Azt az én részemről majd folytatnám, de ezt majd az érintettekkel még úgyis megbeszélem. A többiből a mesélők és játékostársakra bízom magam. Sad

_________________
Inaktivitás bejelentő - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Ryuu Vas. Szept. 24 2017, 20:48

A fentebbi hszem Május 23.án erre a karira is vonatkozott, szal inkább lennék a saját színemben, vagy végső soron lilában mivel Ryuu nem halott. Neutral -.-

_________________
Inaktivitás bejelentő - Page 2 Last_www.kepfeltoltes.hu_
szint 11:
Ryuu
Ryuu
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 327
Join date : 2014. Jan. 22.

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Murakumo Pént. Okt. 20 2017, 20:12

Sajnos csak mostanra jutott időm, hogy inaktivitást jelentsek Murával és Takával. Őszinte leszek, a munka jobban megviselt, mint amire gondoltam. Ennyi szellemi feladat mellett még nehezebben megy az írogatás. Igazán bánom, hogy ennyit játszadoztam mások türelmével, kezdőtől kezdve minden irányba ígértem reagokat, de nem valósultak meg. Akit feltartok, az jelentse le a játékot. Ha még feltartom a mesét/ket (még olvasásra se futotta az energiámból, bevallom), rakjanak ki. Aki kezdőre vár, ne várjon. Sajnos üresen ígértem posztokat, mert erre még én sem számítottam. Remélem, hogy később lesz valami állapotváltozás, de egyelőre nem jut se idő, se energiafröccs a reagolgatásra. Minden esetre semmiképpen sem válnék meg a karakterektől, csak odébb raknám őket.
Elnézést a kellemetlenségért, további jó játékot!
Murakumo
Murakumo
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 35
Join date : 2017. Apr. 26.

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Sárga
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Kokoro Kedd Nov. 21 2017, 14:42

The menreiki is here.

Kokoro megáll.
A még futó küldetését (Hímestojás) végigviszem vele, ameddig jut, és ennyi volt vele az aktív játék. Nem ölöm meg, ám mint játékos karakter többet nem fogom hasznát venni és áttenném a Nem Játékosok közé. Nem fog neki olyan jól állni az a szín, mint a rózsa, de sajnos ez van.

Mikor Kokoro született, tudtam jól mélyen, hogy ő igazából csak egy fellángolás lesz; írói és alkotói vénám egy hatalmas lüktetése, amire örökké büszke leszek, mert amiket akkor írtam, azok mai napig kedvenceim. A karakter alapját is szeretem, de tény és való, hogy ilyen tempójú játék mellett nem hogy nem tudom kibontakoztatni, de idővel az egész átmegy inkább egy nyőgvenyelős megerőszakolásba számomra. Nem olyan könnyű már ez a stílus nekem, mint anno, és emiatt nem is érzem hitelesnek a kislányt. Na meg ahogy fogalmazott nekem valaki más; miután a párod elmegy, nem olyan jó már a játék.
Ötletem még rengeteg van, és szeretném, ha fejlődne a kicsi személyisége, amire nagy esély van Atoru oldalán.

Tehát: játéktörténetileg Kokoro megmarad ezen a szinten, a párja oldalán odahaza és az Angyaltoronyban. A fiú nélkül elég ritkán is lehet majd látni, azt is többnyire egy könyvtárban, amint beletemetkezik valamibe.
Fogok vele írni; valószínűleg Élményeket, ha egyszer végre lesz kedvem arra is, vagy valami más platformra, legrosszabb esetben csak magamnak. Szeretném leírni, ahogy okosodik, tanul, és végképp világossá válik majd előtte, hogy is élt azelőtt, mi volt ő pontosan, és hogy dolgozza fel ezt az információt.
Atoru, feléd még mindig nyitott leszek vele játékra, akárhova mész.

Kovácsolás terén továbbra is lehet majd rendelni tőle. Ha a többi fejes engedi, még abban is benne vagyok, hogy átkapcsol automatára; aki Kokorótól kér, és van nyersanyaga, az már viheti is válasz nélkül a tárgyát. Egyéb esetben őt ritkábban fogom már lesni, szóval ha sietsz, írj Chancery-nek vagy Argo-nak, hogy mit kérsz tőle Smile  Ez addig, amíg nem akarja valaki átvenni a T2-es Felszerelést, az illetőnek örömmel odaadom a receptjeit.
Aranyat a munkájáért egyáltalán ne küldjetek neki, ha mindenképp akartok, akkor valahogy az Angelic Voice-nak juttassátok el.

Az egyebeket majd Bejelentőbe fogom tisztázni a Hímestojás után.
"Kijelentkezés"

Wonder if I'll kill any of my characters... >.>;

_________________
Inaktivitás bejelentő - Page 2 2u6h8qu
Kokoro
Kokoro
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 402
Join date : 2014. Feb. 15.
Age : 26
Tartózkodási hely : Angelic Tower

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: Angelic Voice

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Cearso Csüt. Dec. 28 2017, 13:20

Nyup. Egy picit öszegyültek IRL a dolgok. (kövi félévben csak három versenyre és vizsgára kell készülnöm, meg még más dolgok.) Májusig tényleg csak elvétve leszek megtalálható.
Ha valami nagyon SOS, aki akar, az megtalál.
Tehát Cear és Marluna is egy picit visszavonulnak a közéletből.

Addig is Cear a céhházban szinte mindig megtalálható. Bárkinek szívesen segít, vagy megmutatja a céhet, ha éppen arra kéri, de a céhházból megfelelő indok nélkül nem lép ki. Árnyék pedig folyton ott ólálkodik körülötte, ha pedig mégsem, a szafariban csinálja, amit egy farka csinálni szokott.


Marluna meg továbbra is bujkál... úgy nagyjából mindig, mindenki elől.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Hinari Csüt. Dec. 28 2017, 23:25


Sziasztok,
A helyzet az, hogy több tervem is van 2018-ra, de a sao, legalábbis a jelenlegi formájában, nincsen köztük. Adtam és még adok is egy kis időt magamnak, de egyre erősebb az az elhatározásom, mely a végleges befejezés felé húz.
Streával egyelőre maradok. Addig biztos, amíg Hinával be nem fejezem a futó játékaim (remélhetőleg január végére – max februárra), úgyhogy addig lehet kérdezni tőlem css dolgokat meg designt és egyebet pm-ben – ha pedig a staff még ez előtt talál valakit, úgy szívesen átadom neki a feladataim. A meséléseket is végigviszem, de egy rövidített forgatókönyvvel vagy ha nagyon nem haladnak, úgy egyszerűen lezárva őket.

Nos, Hinával kissé bonyolultabb a helyzet. Ami az ooc-t illeti, ooc kovácsolásokat amíg lila, lehet kérni tőle pm-ben. In game szempontból, az időrendem szerint EZ az utolsó reagom és ez az utolsó alkalom is, amikor lehetett még hallani a karakter felől. (A félreértések elkerülése végett: a kari hangját Eiki és Sil nem hallotta, tehát Hina ott nem teleportált el.) Amennyiben RenAi használni akarja a Switch Back képességét, írjon Streának egy pm-et és egy 3-5 körös minimesét lemesélek neki, ugyanis a skill aktiválódni fog. Ha bármelyik céhtag felkeresi Hoorát, szintúgy írjatok pm-et és leírom a kari reakcióját, ha van konkrét kérdés/szituáció. (Ha nem keresitek, az eltűnést követő nagyjából másfél-két hét múlva ő fog feltűnni a céhháznál, káromkodásokkal teletűzdelve kifejti a véleményét a kommuniáció hiányáról, majd ha nem tartjátok ott, ott is hagy titeket.) Nestort Hina távollétében Alra bízom.
Amíg végig nem viszem a most futó játékaim, maradnék kék, utána pedig átkérném magam lilába. A kari megöletésével még várok, de ha megtörténne (amit majd külön jelzek), akkor a legit Ozinak adom, a céhet pedig annak, akit a tagok ic megszavaznak. A jelenleg futó vagy zárásra váró játékaim:
Egy szoknya egy nadrág – küldi; Klein jutalombeírásra vár
Csibucsibu és a nagy gondolatok – ismi; Ozi záróhszre majd Kura tárgyleokézásra vár
Ophélia – küldi; ezt végigvinném mégis, de ha lehet rövidítetten
Hóvihar – küldi; erre kérnék egy zárást vagy kimesélést, Eikitől függően, de záróhszt írnék még rá
Silence – ismi; ezt rendesen végigvinném
A kertek bosszúja – kazamata; Klein zárásra vár
28.boss – nem lépek ki, de ha meg tudjátok oldani úgy, hszt már nem írnék rá – vagy ha mégis kellenék, Ozi írj rám facén és megoldom

Ha ezek mind véget érnek, határozatlan ideig elköszönök a saotól. Köszönöm nektek ezt a kereken öt évet és mindenkinek boldog, a mostaninál szebb új évet kívánok!

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4966
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Halász Alex Kedd Jan. 30 2018, 10:10

No. Sweetek, tudom, van egy két fontos (számomra is fontos) játékom, amiért maradnom kellene. Van, ami miattunk játékosok miatt áll, van ami nem, de most ráteszek még egy lapáttal.

Alexel volt egy fellángolásom, meg voltak ötleteim hozzá, amik megvannak, jó mélyen eltemetve egyelőre bennem Razz
Kis bonyodalomba ütköztem ic-ooc és irl-is, és hát így nehezen tudom magam tartani. Most rákoncentrálok a rendes feladataimra. Levizsgázom meg ilyenek, és utána majd visszanézek!

Leonard: bocsi. Egyszer megejtjük mindenképp!
Yuuki: szintén bocsi.
Klein: Akkor majd nyáron visszatérünk, addig gyűjtsd az időt ránk, nem felejtünk ám el.
Strea: bocsi, már megint kiléptem egy küldidből Sad (ez már viccesen kezd felvenni egy mintát....~mint a sorozatgyilkosoknál ~)
Ozi/Tachi : *sajnálja*
Hinari: Majd kijátszuk az eltűnős és a megmentős sztorit egybe, mikor mindketten visszajöttünk, mit szólsz? x D

Al IC.
Kulcsra zárja a közös lakosztályt és nem megy be utána a palotába.
(megfogadja, hogy addig nem alszik ott, amíg meg nem találja Hinarit)
Nem lép ki a céhből, vörös sem lesz, Yuukit is oktatja ha a lány felkeresi, a map-en is látszódik, csak inaktívvá válik a céh számára.
Egész nap kívül van. Hoorát meg Tachit meg kb mindenkit nyasztat a témával.
Este pedig a Virágmezőn van, vagy a még meg nem nyílt Menedékhelyen, vagy a Tulipános mezőn tölti az éjszakát. (ahol megkérte Hinari kezét)


Hm, kb ennyi. Smile

_________________
Inaktivitás bejelentő - Page 2 698kise_ryouta_ryouta_kis
"Alex a minden lében kanál karakter"
by Ranmaru
flamberg:
Zafírszálas fejpánt:

Statok
Alex és FalánkAlex Flamberggel
Halász Alex
Halász Alex
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 1731
Join date : 2012. Dec. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : JL palota; Hinari és Al közös lakrésze

Karakterlap
Szint: 36
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Cearso Hétf. Aug. 27 2018, 07:45

Azt hiszem egy kicsit lecsillapodtak körülöttem a dolgok és Cear visszatérne az inakti/halott státuszból.
Azt hiszem már nem leszek olyan aktiv mint anno voltam, így szeretném ha ez a multijaimat egyenlőre még nem érintené. (Akik nem tudják melyek ezek, azoknak ezt nem szeretném elárulni)
Majd később meglátom mihez kezdek velük.
Köszönöm a megértést es elnézést a kellemetlenségekért.

_________________
1.:

2.:

3.:

4.:

lvl 38:
Cearso
Cearso
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 2010
Join date : 2014. Aug. 25.
Age : 25

Karakterlap
Szint: 38
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Danee Szomb. Szept. 29 2018, 16:34

Danee visszatérne inaktív státuszból. Many thanks!

_________________
I'MMORTAL
#A32F42


"Erdőn át, hegyen át" - bónusz: 7


"A barátnőm azt mondta a múltkor az ágyban, hogy pedofil vagyok. Azt válaszoltam: Nagy szavak ezek egy kilenc éves kislánytól!"
Danee
Danee
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 1932
Join date : 2013. Jul. 06.
Age : 32
Tartózkodási hely : Pest

Karakterlap
Szint: 43
Indikátor: Zöld
Céh: Unity

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Kanami Minagawa Pént. Okt. 12 2018, 11:08

Üdv!

Inaktív státuszba szeretném magamat kérni, akivel fut küldetésem, ismerkedésem vagy kazamatám, attól elnézést kell kérnem, amiért sajnos ily hirtelen befejeződik.

Köszönöm a megértést!

_________________
Inaktivitás bejelentő - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Kanami Minagawa Hétf. Nov. 12 2018, 12:55

Visszatértem Smile

_________________
Inaktivitás bejelentő - Page 2 538AV1

Karakter dala:Bad girls
Kanami Minagawa
Kanami Minagawa
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 329
Join date : 2017. Nov. 29.
Tartózkodási hely : Sötét pince sarkában

Karakterlap
Szint: 28
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Inaktivitás bejelentő - Page 2 Empty Re: Inaktivitás bejelentő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.