Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reginald vs Timidus - Tollzápor

3 posters

Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Ryuninji Ren Szer. Júl. 16 2014, 14:41

~ …és ezt? Ezt itt, ezt a nagyfejűt? ~ kérdezi Reginald egy kicsit nagyobb térfogattal rendelkező kardforgatóról… nem is olyan kissé az a kissé Rolling Eyes
- Neeem…. nem így értettem, amikor azt mondtam, hogy picik 
~ Akkor hogy? >.<
- Úgy, hogy gyengék..  – és ez még az egyik fele. Ha valaki meglát egy szőke srácot egy bazinagy tarka madárral, akkor egyből levágják, hogy kik is azok.  Senki nem akarja önként elveretni magát, főleg nem egy ilyen kemény valakivel,mint én Cool Mintha csak nekik lenne azzal problémájuk, hogy erősebb vagyok, mint ők.  Semmi érdekes nincs egy olyan párbajban, ami alig egy ütés. Pedig olykor még vissza is fogom magam…. nos… ez valakiről nem mondható el… és az a valaki pont itt nézelődik mellettem és ellenfelet keres. Korábban nekironott volna az első megjelenő playernek, de az óta sokat fejlődött. rájött, hogy gyengék ellen nem izgi nyomulni, és nem is jövedelmező…
~ Na és az? ~ Ezúttal egy harcost néz ki magának, aki hatalmas pallossal jár kel… nem rossz választás, de nem is az igazi…  
- Nem jó… ő is gyenge – mondom unottam. A felszerelések mindent elárulnak, akin még fityeg T1-s cucc, az nem valami nagy szám, akin már mind t2-s, azokkal már úgy ahogy el lehet játszadozni. A legjobb mégis az lenne, ha befigyelnének a t3-sok, de úgy tűnik, hogy ők ma nem akarnak párbajozni, mert egyet se látok. Mi van ma, Nagyszintűek szabadnapja? Ha igen akkor nekem erről miért nem szóltak? Suspect
~ Ghrrr… akkor híjuk ki mindet >.< ~ kezdi elveszíteni türelmét… még van hová fejlődnie, ez a párperces limit elég soványka.
- Hmmm…. ez nem is olyan rossz ötlet, viszont kétlem, hogy belemennének – sóhajtok fel, ez nem a mi napunk… talán valamelyik kazamatában lenne a helyünk nem a  párbajtéren.
- Még megnézzünk egy-két csatát és elmegyünk imba szörnyekre vadászni
~ Miért nem most?
- Hátha lesz meglepi, vannak sunyi alakok
~ Hooo *-*
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal6382/6500Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Shukaku Szer. Júl. 16 2014, 15:07

-Oké, de páncélt nem veszek fel!
-De miért nem? Még Atoru is megmondta, hogy jól áll.
-Azt mondta, hogy fura.
-Fura, de jól áll.
-Mióta érdekel téged a divat? Örülj, hogy belementem ebbe az egészbe.
-Persze, hogy belementél. Csak nézelődni kell ahelyett, hogy harcolnánk.
-Én a harc közben is csak nézelődöm, nem azért egyeztem bele.
-Akkor nem is értelek.
-Azért egyeztem bele, mert jól viselkedtél.
-Te most jutalmazol, vagy mi?
-Talán nem szabad?
-Csak nem értem. Miben viselkedtem jól? Illetve miben viselkedtem jobban mint eddig?
-Kedves voltál Atoruhoz, és nekem is elmondtad az igazat.
-Mindig elmondom az igazat. Mi ebben olyan nagyon különös?
-Csak… szerintem fejlődsz, és örülök. Hadd dicsérjelek már meg!
-Fejlődöm? Folyamatosan fejlődöm. És majd ennek meg is lesz az eredménye.
-Azért ne nőj túl nagyra, Timidus. Egy nagyobb szobát találhatunk, de ha nekem akkora leszel, mint a sárkányok a mesékben…
-Azt mondtad, hogy nem fogok akkorára nőni.
-Ha ugyanolyan ütembe növekszel mint eddig, akkor valóban nem. Mondjuk sokkal jobb lenne, ha maradnál ekkora.
-A fejlettségi szint sokat jelent nálunk. Hogyan hívom ki Vezért, ha kicsi maradok?
-Most sem vagy kicsi.
-Nem a méret a lényeg, hanem a fejlettségi szint. Nekem teljesen mindegy, hogy mekkora vagyok, úgysem akarsz a hátamra ülni. Fejlődjek, az a lényeg.
-Mindjárt megint tiert lépünk Timidus.
-Yup! Remélem ezzel a küzdelemmel meg is lesz.
-Hééé! Azt mondtad, hogy csak nézzük a küzdelmeket!
-Azt mondtam, hogy te nézed. És nem tudtam, hogy ők is itt lesznek.

És ezzel már előre is röppent, majd szépen leereszkedett a férfi mellett.
-Üdv!
Végignézett a tömegen, majd elhúzta a száját.
-Ez a felhozatal még nekünk is gyenge. Mit kerestek itt?
Ekkor ért oda a lány is, meghajolt, igyekezve nem túlságosan megbámulni a főnixet.
-Szervusz Reginald, Ren.
És ezzel lecsüccsent ő is a nézőtérre, a sárkány mellé.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal12695/10100Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Júl. 17 2014, 00:42

Hát ez gáz… ezek a srácok azt sem tudják hogyan kell izgalmassá tenni egy kis küzdelmet. Pedig nagyjából egy szinten vannak, erre csak püfölik egymást, semmi csel, egy ugrás… a taktika legkisebb jelét sem mutatják… ezek nem sunyi alakok, csak szimplán egyszerűek…
- He?! o.O – egy ismerős hangot hallok, egy olyat, amit talán nem is akartam egy ideig hallani. Legutóbb épp eleget jártatta a száját, csak akkor nem, mikor kellett volna.
- Sziasztok! – köszönök vissza és erre Reginald is felénk fordul.
~ Ezek meg kik?
- Előbb köszönj te is -.-
~ Cs’sztok >.>  Szal kik?
- Ismerősök… Chibi-chan és Tollaska – mutatom be őket az általam használt neveik alapján. Így sokkal könnyebb megjegyeznem az embereket.
- Kihívást, de az nincs
~ Az! Ren szerint ezek itt mind gyengék, vaze.  Azok ellen meg nem lehet jól harcolni >.<~ fakad ki, majd méregetni kezdi a jövevényeket.
~ Ti is gyengék vagytok mi? >.> ~ és ezzel már oda is az érdeklődése a kétfős csapat iránt facepalm Nem csípi a gyengéket, mert elrontják a szórakozását, és egyben az enyémet is.
- Tudod… azt mondták, hogy lenyomtak nem egy céhvezért és frontharcost Rolling Eyes - nyehehehe... fogalmam sincs, hogy ez tényleg igaz. A sárkány szavának nem adnék egy cseppnyi hitelt sem, de Chibi-chant ismerve nem füllentene és társának se hagyná e bűn elkövetését.
~ Ne szivassá’ ! o.O ~ hitetlenkedik egy kicsit, nem meglepő. Még azt sem tudom, hogy én elhiszem, mármint azokat a győzelmeket... azok közül sem mindegyik egyforma.
Közelebb lép a tollashoz és rendesen belenéz az arcába. Jeleket keres, egyértelmű bizonyítékot, hogy van benne bika.
~ Hmmm…~ vizsgálgatja, majd átlépdel a töpszlihez, közel hajol hozzá, megnézi magának rendesen, végül felegyenesedik
~ Hmph… tuti kamu ˇ^ˇ
- Biztos?
~ Suspect  ~ azért visszapillant rájuk, sikeresen elbizonytalanítottam…
- … és, ti mi járatban erre, hol egy céhvezér sem jár? – kérdem kuncogva… egyáltalán nem szurkálósadnak szánom, puszta érdeklődés Rolling Eyes
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal6382/6500Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Shukaku Csüt. Júl. 17 2014, 08:01

-Shukaku és Timidus… egyébként…
Biccenti egy kicsit félre a lány a fejét helyesbítve, de egyáltalán nem hallatszik sértődöttség a hangjából, sőt még Timidusnak is elmagyarázta a találkozásuk után, hogy ezek becenevek, és teljesen kedveskedésből mondja őket Ren. Ez elég bonyolult volt, mert már azt is nehéz volt Timivel megértetni, hogy az ő neveik miért fontosak. Persze a sárkány is használt hangokat a tagok megkülönböztetésére, de ő is inkább úgy írta le őket, amiképpen Ren tette, és a te meg az ő az emberi nyelvben is bővestelen-bőven elég volt a megszólításra. És azután, hogy megszokta, hogy az emberek örülnek ha a nevükön nevezik őket, meg így illik, most kapott egy becenevet, és Ren nem használja a Shutól kapott emberi nevét. Bonyolult dolgok ezek… persze az emberek találták ki, tőlük pedig nem is várt mást, csak kuszaságot. Tollaska ismét végigtekintett a tömegen, és bólintott. A válaszát emberi nyelven közölte, hiszen tudta, hogy Shu nem érti a madár szavait, így azonban a válaszokból következtethet a kérdésekre, és bekapcsolódhat a beszélgetésbe… amit valószínűleg nem fog, hiszen már megint a harcról van szó.
-Rennek igaza van. Ha megnézed a felszereléseiket, mind egyes meg kettes tier. Okozhatnak persze meglepetéseket, de izgalmas küzdelmem nekem is csak azok ellen volt, akik ugyanolyan, vagy magasabb szintűek voltak mint mi.
A nekiszegezett kérdésnél legyint a farkával, és bólint.
-Hozzátok képest igen. Nemsokára ismét tiert lépünk, húszas szint, akkor talán több esélyünk lenne. Ha kihívást akarsz, akkor mérkőzzünk meg most, a kapott pontokból elérjük a következő szintet, és akkor úgy már kaphatsz egy értelmes visszavágót.
Ezután Ren felé fordul, és bólint.
-Nem azt mondták, hanem én mondtam, és úgy is van. Legyőztük Daneet és Judyt és Enherielt, és Peteréket is.
-Peterék közül csak Hisamét… de egyébként igen. Győzött már le Timi céhvezéreket.
-Frontharcosok közül pedig Alexet és Álomkelőt és Tűzrózsát és Villámlást.
-Hát… Alex két ütés után elszaladt… Chan és Ayani pedig a visszavágóban már egyenlítettek…
-Azt kérdezte, hogy legyőztük-e őket, nem azt, hogy ők is győztek-e már le minket. Hazudni pedig nem hazudok.

Villantja meg a szemét a madár felé. Az elsők között volt, amit a lány megtanított neki. Hazudni nem szabad. Ez olyan mélyen beépült a rendszerébe, hogy nem is tud. Elhallgat vagy eltúloz dolgokat, megoszt féligazságokat, de nem hazudik.
-Azért vagyunk itt, hogy megnézzük a felhozatalt. Elfogytak a legyőzhető frontharcosok, úgyhogy keressük a szólósokat.
-Keresed te…
-Igaz. Én keresem.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal12695/10100Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Júl. 17 2014, 10:24

- Reginald Mcgarden, a harmadik – mutatom be teljes nevén pajtikámat, így illik. Nem tudom eldönteni egyelőre, hogy találkozásunk szerencse, avagy pont az ellenkezője. Állításuk szerint erősebbek, mint az itt megjelentek, amit nem nehéz elhinnem. Őket elnézve azt mondanám, hogy lelkes amatőrök. A frontharcosokhoz képest „gyerekek” még, nem jelentenek sem kihívást, sem szórakozást, ellenben tollaskáék… talán Suspect
Reginald mindenféle ismeretség nélkül következtet, ráadásul ezt ki is jelenti. Igaz, hogy a legerősebbek közé tartozik, de ezt nem így kellene. Az a menő, ha azzal jön az ember, hogy saját maga milyen kemény Cool A másik degradálása csak akkor okés, ha nagyon nagy szálka a szemünkben Suspect
~ He?! ~ értetlenül néz a sárkányra. Chibiékkel ellentétben nálunk én döntök a felszerelésről, a pontelosztásról, meg úgy nagyjából mindenről, amihez ész is kell, ezért a madárkám nem igazán tudja értelmezni az ilyen szavakat, mint tier egyes, kettes. tudni tudja mi a az e felszerelés, de mivel ő nem hord, nem törődik vele. Elég annyit tudnia, hogy nekem kell és kész, neki innentől nincs köze hozzá… gondolja ő Rolling Eyes
- Hai-hai! De ugye nem gond, ha nem adok egyből hitelt a szavaitoknak? – előbb valamit le kell tenni az asztalra… a szavak nem sokat érnek, ha bizonyításról van szó. Majd ha a saját szememmel látom, hogy mire képesek, akkor talán… ismétlem talán, elhiszem.
~ Hmmm…Suspect ~ a pajtásom meghallgatja a másik ped mondandóját, de hogy érti is, Nem hinném, ez simán leszűrhető abból, hogy milyen fejet vág. Hírtelen nem tudja, mit mondjon. Nem csodálom, ő amolyan egyszerű lélek, nem nyom el hosszú monológokat. Löki a lényeget és ennyi, többre nincs szüksége.  Visszaaraszol hozzám, közelebb hajol és suttogni kezd.
~ Te! Ez beszólt? Suspect ~ nem sok kell, hogy elnevessem magam. A következtetése nem teljesen helytálló,  azonban így is fel lehet fogni
- Hááát… beszólásnak is fel lehet fogni Rolling Eyes - ennél több nem kell neki. A páros elé szökken. Ezúttal kicsit erélyesebben lép fel.
~ Szétszedleeeek!!!! >.< ~ szinte üvölt és le nem veszi szemét a célpontjáról, aki ezúttal a tollas. Én meg jól elkuncogok hátul… megérdemli, heheheh…  
- Úgy hiszem nincs más választásunk, Reginald már döntött… párbaj lesz
~ Ghrrrr… >.< ~  igyekszik megfélemlíteni leendő ellenfelét egy szolid morgással…. nincsenek fogai, hogy vicsorogjon, így nem olyan hatásos Rolling Eyes
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal6382/6500Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Shukaku Csüt. Júl. 17 2014, 11:01

-Harmadik?
-Kik voltak az első kettő?

A lány egy pillanatra megijed, és nem is nagyon sikerül titkolnia az ijedtségét. Talán Rennek nem Reginald az első társa? Talán már kettő másik Reginaldot elvadított vagy meghaltak mellette? De… az nem lehet! Az azért látszana rajta, ha ennyire felelőtlen lenne. Még Timidussal is türelmes volt, tehát nem nézi le a peteket, és bár Reginald az első találkozásukkor nem volt ott, ami utalhat egy kis hanyagságra, de arra is, hogy vannak már annyira erősek, hogy elengedhesse egyedül… és ezt ugye ki is fejtette. Aikonnal pedig nagyon jól bánt, az kifejezetten látszott, hogy szereti azt a kiscicát. Biztos valami teljesen más van a háttérben… talán a kinti világban tartott énekesmadarakat, és utánuk nevezte el a főnixet… vagy valami… képtelen volt nem szörnyű találkozásokba bocsátkozni, de remélte, hogy a férfi majd ad valamilyen megnyugtató választ.
Timidus elvigyorodik a főnix értetlenkedésén. Ritka az a páros, ahol nem a pet lenne az értelmesebb, de azért akad, találkoztak is már ilyennel. Ők sem tökéletesek természetesen, bár Shu igyekszik annak látni őket, de Timidus tudja, hogy ez nem így van. Tűzrózsa például felvett Ayani mellett egy rakat emberi szokást, ami gyengévé tette a harcban, Reginald pedig úgy látszik már eleve rendelkezett ezekkel, és még a fejébe is szállt a dicsőség. Vele ellentétben a sárkány a korlátjaival is tisztában volt, és bár nagy volt a szája, A magasabb szintűekkel szemben tisztelettel viseltetett, vagy legalább is igyekezett, ha nem adtak okot az ellenkezőjére. Vezér és Álomkelő például nagyon magas szintre tudott emelkedni a szemében, bár ők is követtek el hibákat, de ügyesen irányították az idomárokat.
Ren szavaira Shu értetlenül, és láthatóan picit sértetten reagált, és Timidus is hátracsapta a füleit, majd szinte egyszerre szólaltak meg.
-Nem hazudunk!
Majd ezután felpörögtek az események, Shu ijedten hátrahőkölt, Timidus azonban nyugodtan állta Regi tekintetét, és nyugodtan válaszol.
-Ne idegeskedj, a harag csak azt fogja eredményezni, hogy hibázni fogsz. Ha megnyugodtál, akkor kezdhetjük a harcot, de amíg dühöngsz, addig előnybe vagyok, és az nem lenne fair veled szemben. Egy igazi harcos önbizalma nem azonos a hétköznapi önbizalommal. Az átlag az őt szemlélők tekintetében keresi a bizonyosságot, és ezt önbizalomnak nevezi. Egy igazi harcos a saját mércéje szerint törekszik a feddhetetlenségre, és ezt alázatnak hívja. Az átlag az embertársaiba kapaszkodik, amíg a harcos önmagára támaszkodik. Ábrándokat kergetsz. A hétköznapi ember önbizalma után koslatsz, holott egy harcos alázatára kellene törekedned.
-Mi a fenét mondtál neki? És honnan szeded ezeket megint?
-Semmit. Végig hallhattad, hogy mit mondtam. A többi pedig tapasztalat és Bushido.
-Akkor meg…?
-Hidd el, fogalmam nincs. Öltözz és gyere!
-Nem úgy volt, hogy én nem kellek?
-Reginald bizonyára ki mer állni kettőnk ellen is.

Na igen. Azonnal észrevette, hogy a főnixke egója picit magasan szárnyal, és ha már ezt tudja, akkor ki is fogja használni. Shu Renre nézett, és ha a férfi bólintott, akkor magára kapkodta a páncélját, és követte a sárkányt, aki újra a főnix felé fordult.
-Lesz elég helyünk a harcra, vagy elzavarod a noobokat az útból?
Fordul újra a főnix felé, de a lány máris közbeszól.
-Hé! Hol tanulsz te ilyen szavakat?
-A főtéren. Gondolom megfelel a rendes párbaj, egyszer mi támadunk, egyszer te. Melyikünk kezdjen?
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal12695/10100Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Júl. 17 2014, 11:48

Elnevetem magam a kérdésükön, ne számítottam ilyen reakciókra egy név hallatán.
- Egy aranyhal volt az első, aki éhhalál miatt vesztette életét Sad - tanúsítok mély megbánást… elvégre én felejtettem el megetetni… három héten keresztül Rolling Eyes De mentségemre legyen, hogy volt jobb dolgom is.  
- A második egy tengerimalac, és sajnos olyan helyen szaladgált, ahol nem kellett volna Suspect - erről sem én tehetek… simán kiszökött és fater ráparkolt a kocsi feljárón. Szóval ő nagyobb részben hibás, mint én… én csak egy ici-picit ˇ^ˇ Túl felelőtlenül vezetett… ennyi..
Mikor hangot adok kételyeimnek, miszerint nem tuti, hogy ők lenyomták azokat a fickókat, akiket említettek. Vagyis… nem tuti, hogy minden úgy történt, ahogy az el lett mondva nekem. a tollaska hatalmas arccal rendelkezik, könnyen kinézem belőle, hogy vetít össze vissza… még ha Chibi-chanból nem is, de ha egyszer megvezetik Suspect
- Oké… Rolling Eyes - elég határozottan tagadják, hogy hazudtak volna. Én nem is így fogalmaznék… a füllentés jobb szó lenne rá. Majd kiderül, így előre nem mondok többet, mert tuti veszekedés lenne, és ahogy elnézem a petecském, már nagyon neki akar rontani a nagyszájú sárkánynak.
~ Ghrrrr… >.< ~ csupán morog…  mindössze ennyi a válasza a kötekedésre. Reginaldot egyszer kel felidegesíteni, vagy belekötni. Onnantól kezdve az elkövető a célpont… beméri és nem nyugszik, míg harcig nem fajul a dolog. Öhm…. igaz most én vagyok a hibás, hehe Rolling Eyes
- Felesleges próbálkozni. Reginald ízig-vérig harcra termett…  Ő nem szavakkal vívja meg a catáit
~ Úgy van!!  ghrrrr… >.< ~ igazat ad nekem, de szemét le nem venné arról a kettőről. Őt nem érdekli, hogy az ellenfele kislány, vagy bomba csaj, esetleg egy lúzer, az ő szemében mind egy legyőzendő célpont….
~ Még szép! Ghrrr… >.< ~ igen, ha száz ember készülne ellene, akkor is hasonló választ adna, eltekintve az esélyeitől. Lehet, hogy egy picikét el van kényeztetve…. de csak egy kicsit Rolling Eyes
- Szerintem várj….. facepalm - Reginald tollazata hírtelen feketére színeződik, és hasonlószínű lángcsóvák tőrnek elő a testéből. Egy pillanat alatt a levegőben van és szinte bezuhan a párbajtér kellős közepére, holmi fekete üstökösként, és ad ki magából sólyomszerű, üvöltő hangokat… Ha nem tudnám mi ez, én is fejvesztve menekülnék Suspect
- Sumimasen, kicsit kölcsönvesszük a pályát Rolling Eyes - hehehe… újabb pontvesztések a népszerűségi listán…. kabbe Regi Sad
- Azt erősen kétlem… hála a nagy szádnak, ár célpont vagy. Velem ellentétben ő képtelen visszafogni magát és annyit elárulok, hogy a gyorsaságunk már majdnem eléri a nyolcvanat – adok egy kis segítséget nekik…. de ez szerintem nem lesz elég..
- … de nem kell aggódni, még nem osztottam el minden epontomat, és nem segítek neki a harcban, csak magammal törődöm… hátul Suspect - nah, így már talán jó lesz…
- A terep előállt…
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal6382/6500Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Shukaku Csüt. Júl. 17 2014, 12:24

Most meg nevet… de legalább ad választ a kérdésre, ami egyébként nem igazán megnyugtató… bár azt ugye nem mondja el, hogy mennyi idős is volt, amikor ezek a „balesetek” történtek, mindenesetre az idomár elkönyveli magában, hogy nem a legfelelősségteljesebb férfival akadt össze a világon, de mivel láthatóan bántja a kisállatok elveszítése, így nem gonosz. Ami azonban még ennél is feltűnőbb, az az, hogy úgy tűnik, hogy Reginaldot sem sikerült nagyon megnevelnie. Ez a dolog pedig picit visszás annak tekintetében, hogy legutóbb ő kérdezte a kislánytól, hogy mikor adott parancsot utoljára a sárkánynak. Shu ugyan valóban nem parancsolgat, de ennek ellenére Timidus legtöbbször megteszi neki, ha kéri valamire, ami Reginaldról nem igazán képzelhető el, legalább is jelenlegi állapotában semmiképpen nem. A sárkány csak vigyorog. Egyre jobban tetszik neki a helyzet, és Reginald egyre mélyebbre és mélyebbre zuhan a szemében.
-Jajj ne morogj már ennyit! Úgy csinálsz, mintha bármit is eldöntene ez a küzdelem. Mindannyian tudjuk, hogy erősebb vagy, és valószínűleg te fogsz győzni, nem kell itt fitogtatni az erődet. Azért akartam harcolni veled, mert érdekesnek gondoltalak. Kihívásnak, de nem vagy az. Ennyi erővel elmehetnénk kazamatázni is egyedül, ott is csak támadnak minket, és ott sincs sok esélyünk. De megpróbáljuk. Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes. Ha esetleg veszítünk, hát veszítünk. Nem lehet mindig nyerni, de minél nagyobb az akadály, annál dicsőségesebb a legyőzése.
Hátrapillant a férfira, és szinte tudomást sem véve Reginaldról teszi fel a kérdést.
-Ha csak harcra termett, és nem is gondolkodik, akkor miben különbözik a moboktól?
-Timidus! Nem hergelted még fel eléggé?
-Nem. A nyolcvanas gyorsaság pedig szép teljesítmény, és ha nem felváltva akartok támadni, mint általában a küzdőtereken, akkor még nagy előny is.

A sárkány nyugodtan battyog be a csatatérre. Egyáltalán nincs harci pózban, vagy semmi ilyesmiben. Majdhogynem biztos abban, hogy nekik még támadni sem lesz esélyük, de ezt nem fogja megosztani a főnixszel.  Shu hálásan pillant a férfira, és csak félénken, végig a sárkány mögött lépdel, főleg ezután a bemutató után.
-Izé… nem adhatjuk fel, Timidus?
Suttog oda a barátjának.
-Minek? Úgy sem fog sokáig tartani, pontokat meg kapunk érte, és már most rengeteg információt szereztem. Ugye tudod, hogy hogyan védekezünk a gyorsaság ellen?
A lány megvonja a vállát, bólint, kicsit még megigazgatja magán a páncélt, majd egy picit pepecsel, miközben Timidus eltakarja őt a szárnyaival, ezután beáll Timidus mellé, majd elküldi a felkérést.

/Shu pálcájára felkerült egy Gyenge Paralízis Méreg./
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal12695/10100Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Júl. 17 2014, 13:20

Nem értem ezt a sárkányt, de komolyan mondom.  A sazfariban szinte áradozott arról, hogy fontos az adatok ismerete, meg a taktika és miegymás, akkor most miért dolgozik maga ellen? Már Reginald is elismerte, hogy gyengék ellen nem buli győzni, ezért már hajlandó visszafogni magát olykor, de most? Ha engem felhúznak, én sem tudom magam kontrollálni, ezért tőle sem várhatok mást. A szerencse az, hogy a dühe egyetlen petre koncentrálódik. Chibi-chant mindaddig nem fogja bántani, míg az nem kerül az útjába. Ha megtenné, akkor bizony ő is kap egy kis bemutatót Reginald erejéből.
- facepalm - és még mindig nem hagyja abba…. Valami nem stimmel a fejével az biztos, ráadásul fullra ellentmondás a mostani viselkedése azzal, amit korábban mondott…  ő győzte volna le azokat a playereket? A céhvezéreket? Hmmm… habár konkrétan nem volt arról szó, hogy párbajban, harcban kerekedett föléjük. Lehet, hogy szócsatáztak… igen… azt már simán elhiszem, mert a száját azt tudja jártatni rendesen.
- Senki sem mondta, hogy nem gondolkodik – nem bizony, csak ilyenkor az esze jóformán egy valami körül forog.  Minden más kicsit háttérbe szorul, mint például az általa nem nagyon ismert kedves szavak, vagy a felesleges dolgokra való reagálás… Bosson már szívtam meg miatta, de ő ilyen, ezt elfogadtam…  Van, hogy a dühömmel én sem tudok mit kezdeni Rolling Eyes Ki kell adnom, tomboljam magamból..
- Gondolkodik ő, de ezt majd meglátod Suspect - Mondom, miközben Reginald intézi a pályafoglalást… elég hatásos módszere van rá… csak nem mindenkinél válna be Rolling Eyes
- Nem tudom ki volt az, aki hergelte – jó, részben én is hibás vagyok, de ő még dobott rá jó pár lapáttal…
- Majd a párbajtéren megmutathatod, mit tudsz, ne szavakkal próbálkozz RazzChibi-channak azért nyomok egy buksisimit, mielőtt egyszerűen leugranék a frissen foglalt csatatérre…
~ Ghrrr… >.< ~ tovább morog… lassan lép kettőt balra, fejét előrenyújtja, és le nem veszi a szemét tollaskáról.
~ Ghrrr… ~ hármat lép jobbra… ő máris harcra kész, pedig én épp most kezdem magamra pakolni a felszereléseket, a kihívás elfogadása után. A felkészülési idő pont elegendő.  három.. kettő… egy
- o.O – Regi elszáguldott mellőlem, mint annak a rendje.. rendes kis szélvihart kavar közben. a célpontja nem más, mint az, aki „beszólt” neki Rolling Eyes  De nem támadja meg, csak simán elsüvít mellette és gazdája mellett is.
- Hoi-oi…. –  nem telik bele pár másodpercbe, míg újra elsüvít mellettük egy másik irányból… hogy aztán felemelkedhessen, és a magasból, egy jól célzott zuhanórepüléssel indít… nem kíméli az ellenfelét…
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal6382/6500Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Shukaku Csüt. Júl. 17 2014, 13:58

Pedig igen egyszerű kikövetkeztetni Timidus taktikáját. A sárkány más és más taktikát alkalmaz az emberekre és a petekre és a mobokra is. A petek azonban attól függően, hogy mennyire váltak emberivé az emberek mellett, három kategóriába tartoztak. Vezért vagy Álomkelőt felesleges hergelnie, hiszen ők megtartották a maguk erényeit az emberek mellett is, és ugyanúgy nem fogják elveszteni a fejüket, ahogyan ez a sárkányra sem jellemző. Velük nyugodt, megfontolt harcot kell vívni, figyelve a taktikájukat, és gondolva arra, hogy ők is gondolkodnak, így le lehet vonni következtetéseket a lépéseikből, mert logikusan építik fel a haditervüket. Hisame egy középút, aki például simán lecsapta Kent, nem gondolva arra, hogy megölheti, amikor felhergelte, nem figyelt Shu képijére sem a párbajuk közben, de Timidusnak mégsem sikerült teljesen elborítania az agyát. Figyelmetlen volt, de nem adta át magát a dühnek, és nem is kapkodott. A legutolsó kategória pedig Tűzrózsa vagy Reginald, akiknél nem számít más, csak az erőfitogtatás, vagy a győzelem. Timidus direkt kiselőadást tartott arról, hogy a páncél alapján lehet következtetni az ellenfél gyengeségére, erre a pet ügyet sem vet arra, hogy látszólag az ő páncéljaik többsége sem T3-mas. Nem érdekli semmi, csak megy előre. Ren szavaira csak legyint a farkával.
-Igen. Majd meglátom.
Pont ez a célja. Meglátni. Ő nem feltétlenül győzni akar, inkább tapasztalni, és így erősödni. Megfigyeli, hogy miként viselkedik a főnix, ha felhergelik, és képes-e hibába hajszolni… és amint látszik, természetesen képes. A lány persze azonnal megijed, ahogy a madárka szinte csak egy fénycsóvának tűnő valamiként feléjük közeledik, de szerencsére lefagy, bár a bűvös szavak így is majdnem elhagyják a száját, ha a sárkány nem szól rá.
-Swi...
-Nyugi! Nézd a támadás irányát. Csak erőfitogtatás.

Na igen. A terv működik. Reginald nem győzni akar, hanem bizonyítani… mint ha lenne mit és lenne kinek. Amikor végül a levegőbe emelkedik…
-Várj! Várj! Most!
…és Timi kiadja a parancsot, a lány pedig a támadás bevitele előtti pillanatban elkiáltja magát…
-Switch Timidus!
...és a sárkány elé ugrik, pálcáját a főnix felé szegezve. És ha a pet elképzelése helyes, akkor Regi ugyanúgy semmivel sem törődve, magabiztosan akar majd sebezni, bevállalva azt is, hogy a pálca megsebzi. Shu ugyan ezzel el is használja a támadási lehetőségét, de még ott van Timidus. Ha a lánynak sikerül bevinnie a találatot, akkor Reginald a következő körre lebénul, így a gyorsaságból fakadó előnye teljesen odalesz. Ha nem, akkor Shu megpróbálja bekapcsolni az első képijét, hogy ezzel segítsen a sárkánynak. Bármelyik variáció is működött, Timidus mindenképpen megpróbálkozik a második képesség aktiválásával, majd támadja vagy a földön fekvő ellenfelét, vagy pedig akkor, amikor a madárka azért lassul le, mert belecsapódott az idomárba.
Azaz:

Ha Shut éri sebzés: 110/0 ( Timi: 55 )
Ha nem éri sebzés: 110/45 ( Timi: 55 )
Ha a pálca talál: 5 sebzés Reginek és lebénul
Ha a pálca nem talál: Shu második képije, ha sikeres, akkor Shu ereje 17 ponttal nő, míg Regi gyorsasága ugyanennyivel csökken. (két körig hat)
Timi megpróbálkozik a második képivel: Ha sikerül, akkor kétszer támad, találatonként 46 sebzést bevíve
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal12695/10100Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Júl. 17 2014, 15:10

- Vagy nem…  lehet követni sem bírod majd a szemeddel Rolling Eyes - nem tudom milyen gyorsak lehetnek, de a toplista szerint nincs nálunk gyorsabb, ők meg még kisebb szintűek is. Legalább kétszer gyorsabbnak kellene lennünk abban az esetben, ha támadásra is pakoltak, mert önmagában a sebességnek nem sok értelme van.  
Épphogy lejár a felkészülési idő, Reginald támad, vagyis nem. simán elreppen az ellenfelei mellett, még csak meg sem próbált támadni. Úgy veszem észre nem csak simán le akarja verni őket, hanem nagyon, hogy annak nyoma maradjon. ejj kellett itt valakinek játszani a buksikáját mi?
- Biztos vagy benne? Suspect - hallgatózásomnak hála, mindent hallok. azt is amit a tollaska mondott imént Chibi-channak. Nos, én már tudom mire készülnek, pontosabban egy részüket, de az én vagyok és nem Reginald. Azt mondtam a harc elején, hogy én nem csinálok semmit, csak itt hátul álldogálok, nézek ki a fejemből és várom a végkimenetelt. Kezeim zsebre vágom, nem kell semmihez, támadásihoz, védekezéshez, vagy akár csettintéshez.  
Regi másodjára is elhúz mellettük, csak ezután készül a támadásra. Hmmm… tehát háromszor gyorsabbak vagyunk… érdekes. Nem törődnek a sebességgel…  bár még mindig ők itt a legjobbak…. a körülöttünk lévő, tátott szájú balfékeknél legalább tízszer gyorsabbak vagyunk Rolling Eyes
Egyenesen a célpont felé száguld, egyre növekvő sebességgel, nem érdekli más, csakhogy eltalálja és egyetlen támadással véget vessen az egésznek. Ebben a helyzetben kénytelen csőrét használni, ha lábait előre helyezné, lendületet, időt és sebességet is veszítene.
Közeledik, alig két méter és…. a csőre Chibi-chan gyomrába fúródik… eme pici test nem képes megállítani a száguldó főnixet, még lelassítani se igazán. A sárkány első támadása célt téveszt, nem elég gyors… elhibázta. A lány testét rongybabaként repíti el a hatalmas erő, lendület, amivel támadója érkezett, de az sem emelkedik fel ezután. Szárnyai megmerevednek,  csőrrel előrebukik és hatalmasat „esik”  Legalább négyet bukfencezik, míg az aréna falának sem csapódik, majd elterül… nem mozdul.
- Hooo…. – lepődöm meg, mikor kijelzi a mérget… nem gondoltam volna, hogy ilyen vakmerő dolgokra is képes Chibi-chan…  kis nyámnyilának néztem, de ezek szerint tévedtem. Nem rossz.
A második támadást esélye sincs kivédeni, hisz mozdulni sem tud szegény petem Sad Egyik porcikája sem reagál, még beszélni sem tud, csak gyilkos pillantásokat vetni a lányra…
- Nice \o/ …. de… köhömm… - Reginald életcsíkjára gondolok, amely a hírtelen csökkenés után, kezd visszatöltődni.
- A passzív képességek előnye – én figyelmeztettem Rolling Eyes

Ren:
HP: 160/160
Páncél: 70/70

Regi:
HP: 80/55 (80 -5 -46+26)
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal6382/6500Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Shukaku Csüt. Júl. 17 2014, 16:27

-Az is lehet, de mint mondtam, majd meglátom.
És igen, és igen, és igen! Na jó, annyira nem igen, de majdnem minden klappolt. Reginald talán mégis figyelte a páncélzatukat, és elhitte, hogy egyetlen támadással képes véget vetni az egész küzdelemnek. Hála a páncél kinézet változtató boltnak, ha valaki ért a felszerelésekhez, és annak alapján számolja össze a pontjaikat, amit lát, úgy arra az eredményre jut, hogy az itemjeik mindössze egyetlen életpontocskát, és tizennyolc páncélpontocskát adnak. Timidus nem ment el odáig, hogy annyira hirtelenkedőnek gondolja Reginaldot, hogy az még egy pillantást sem vet a páncéljukra. Azt tudta, hogy az irányításuk nagyon magas, hiszen a legek Aincrad szerte ismertek voltak, és nem véletlenül viselte Ren a legjobb irányító címét, így minimum azzal számolt, hogy legalább akkora az irányításuk, mint az övéké, de a legrosszabb esetben is csak azt képzelte el, hogy ha Reginald háromszor olyan gyors mint ők, akkor ő bekap egy sebzést, míg az idomár felfog kettőt… de nagyon remélte, hogy Reginald majd olyan erőfitogtatásba kezd, amilyenbe kezdett is. Azt ugyan nem várta, hogy Shu ekkorát fog repülni, hiszen Hisame ellen vívott harcuk során sem repült semerre, de akkor ezek szerint a jégsárkány csak a sebzéssel foglalatoskodott, nem azzal, hogy nagyot taszítson az idomáron. Amint meglátta, hogy a méreg hatott, már röppent is Shu után, hogy összeszedje, meg persze azért is, hogy megtudja az információkat. Még nem veszítettek, tehát a lány élete még megvolt, bár az összes páncélja lehullott.
-Mennyi?
-Olyan kedves, hogy érdeklődsz, jól vagyok, köszönöm…

Tápászkodott fel Shu a hasát fogva… bár fájdalom nem volt, azért kellemesnek sem volt mondható a röptetése.
-Azt látom, hogy jól vagy. Mennyi?
Shu az életcsíkjára pillantott, de az semmit nem fogyott, így már rögtön tudta is a választ.
-Negyvenöt.
-Köszönöm.

Ekkor fordítja a fejét Shu is a madárka felé, és Ren figyelmeztetésére Timi is odanéz, majd elhúzza a száját.
-Ügyes.
Fejét a lány hóna alá nyomja, és segít neki felállni, majd lassan odasétál a földön fekvő főnixhez. Egy teljes körig bénít a méreg, ami ugye az ő támadási körük és az ellenfél támadási köre is. Idejük az van, és Timi nagyon nem hiszi, hogy Reginald kitalálta volna, hogy mit terveznek, és most tettetné a paralízist.
-Azt hiszem megint mi jövünk.
-Ugye nem akarod kihasználni a helyzetet?
-Nem.

Nyugodtan a fekvő pet mellé lépdel, és a szemébe néz.
-Ne becsüld le az ellenfeledet. Soha. Én nem alázlak meg, nem akartam megmutatni, hogy egy ütésből is le tudnálak győzni. Ha győzünk, mindenképpen visszavágót szeretnénk. Harcolj higgadtan, és akkor biztosan győzni fogsz.
Megnyalja a száját, amivel aktiválja az ő első képességét, majd a fejével int a lány felé, aki finoman végighúzza a pálcáját a főnix tollán, persze a támadó mozdulatsort megejtve közbe, de nem akar erősen döfni, hiszen az felesleges. Ha Timi képije sikeres, akkor ő is csak kettőt bök a karmaival a főnixbe.

Shu: 110/0
Timi: 55

Shu támad: Ha sikeres, Regi 5 pontot sebződik.
Timi első képije: használja magán a Gyenge Gyors Ütés Potiont, ha sikeres, akkor kétszer támad, támadásonként negyvenhat pontnyit sebezve.


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 17 2014, 17:49-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal12695/10100Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Ryuninji Ren Csüt. Júl. 17 2014, 17:34

- jujuujujjj… -  hű de nagyot taknyol  ez a  Reginald. szerencse, hogy nincs csonttörés Aincrad-ban, mert most a nyakát törte volna, meg jó pár másik csontját. is. Nem gondoltam volna, hogy mérgekhez nyúlnak, de nincs megtiltva.  Csak mi vagyunk olyanok, hogy nem szívesen használjuk, maximum tétmeccsen ahol a vereség nem megengedett. Nem rossz taktika egy önfejű pet ellen, az viszont már teljesen más kérdés, hogy elégnek bizonyul-e.
- Chibi-chan, jól vagy? – érdeklődöm az állapota iránt. Nyilván nem sérült meg, de reppent egy szép nagyot… hmmm.. mi tagadás, azért elég kényelmesre veszik a figurát.. beszélek én. Még jóformán meg sem mozdultam ióta elkezdődött ez a párbaj. Ennyi erővel maradhattam volna a lelátón is >.> mindegy, legalább megvizsgálhatom a tollaska állítását… Bevallom vannak jó trükkjei, de csak ennyire lenne képes? Mondjuk az a duplatámadásos képessége nem volt rossz….. legalábbis gondolom, hogy képesség volt, mert nem kaptam debuffot, mégis dupla attack-ot nyomott a gyorsaság különbség ellenére is. Nem nehéz kikövetkeztetni.
Hallok mindent… A sárkány érdeklődik, Chibke mond egy számot, bla-bla-bla. Nekem valamiért túl magabiztosnak tűnnek, pedig  nem egyszer lettek figyelmeztetve.
- Ugyan, ez szinte semmi Rolling Eyes - és valóban semmiség.. Ilyenkor. Ha én is harcolnék, akkor nem tudná healelni magát, csak azokban a körökben, amikor én magam nem használok képességet. Talán pont ezért akar mindig egyedül harcolni mostanában, mert tudatosult benne, hogy nélkülem mindig gyógyul Suspect  A kis szemtelen…
Amikor azt hallom: Próbálkozz a kettessel, kapok egy debuffot, ami nem kevesebb, mint 17 egész ponttal csökkenti a gyorsaságom és ezzel a petem ugyanezen értékét is… hmmm…. szóval debuff képije is van… 61-es gyorsi, szégyellem magam. Sad  Reginald továbbra is mozdulatlan, csupán szemében fellelhető féktelen düh az, ami aggodalomra adhatna okot. Képessége aktív, így gyógyulni, de hamarosan újabb támadás éri Chibikétől, ez 5 egész ponttól szabadítja meg. Hát, így nem sokáig húzod pajti… Rolling Eyes
Tollaska újabb monológba fog, nem tudom, mit akar most ezzel. Nálam arrogánsabb létformával ritkán találkozom… ő közel állhat az én szintemhez. Éles karmait belemélyeszti a még mindig magatehetetlen állatba. A hp csíkja rohamosan csökken, míg el nem éri párbaj elvesztéséhez szükséges szintet. Hamarosan emg is jelenik a vesztettél felirat az oroom előtt.  Reginald mocorog, majd mint egy őrült pattan fel és elüvölti amgát... újfent feke színben pompázik.
~ Aaarghhhh... nem ért... csaltak.. >.< ~ kel ki magából és szárnyaival vadul csapkodni kezd.
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal6382/6500Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Shukaku Csüt. Júl. 17 2014, 19:23

Shu félve ugrik hátra. Timidus most tényleg betartotta az ígéretét, és nem kezdett szentbeszédbe arról, hogy mennyire is volt könnyű kitalálnia ezt a taktikát, mennyire ügyesen járt túl Reginald eszén. Nem kezd bele idézetekbe, és semmi ilyesmit nem tesz. Még el is mondja a petnek, hogy miért veszített, ezzel segítve a javulását, a fejlődését, amit egyébként nem igazán szokott, hiszen nem akarja előnyös helyzetbe juttatni a lehetséges ellenfeleit azzal, hogy csak egy keveset is ragaszt rájuk a tehetségéből, most azonban úgy érzi, hogy tartozik ennyivel Ren felé azért, amit a tónál tett. Ritka eset az, hogy ne a pet legyen az okosabb, az pedig még ritkább, hogy még hátráltassa, veszélybe is sodorja az idomárt. A peteknek pont az a feladatuk, az a létük értelme, hogy az idomárjaikat, a melléjük rendelt idomárokat védjék, és ezt Timidus egyrészt ösztönösen, másrészt azon a belátáson alapulva, hogy ha Shu meghal, akkor ő egyszerű mobbá zsugorodik, akiket a petek alatt tart számon, készségesen meg is tesz. Ezen kívül persze az is fontos, hogy az idomár kiérdemelje a pet támogatását, hiszen egy olyannak, aki rosszul bánik vele, nem becsüli meg, egyáltalán nem segítene. Itt tényleg be kell látnia a sárkánynak is, hogy az emberi érzések ismételten csak nekik kedveznek. Ren akkor is képes Reginald mellett maradni, ha annak makacssága nem egyszer az életébe kerülhetne, vagy éppenséggel csak nem vet rá jó színt, míg egy pet nem tudna megmaradni egy olyan idomár mellett, ahol maga az idomár akadályozza a feladatában. Álomkelő ugyan még védi Chant, de ha a lány sokáig elmélkedik még az öngyilkosságon, akkor még az a hűséges és kitartó társ, a cica is el fog pártolni mellőle. Az emberek nem képesek megbecsülni semmit és senkit, de a megbocsájtás egy nagy erényük. A hirtelen feléledésre Shu megijed, de ahelyett, hogy elugrana, újfent csak védelmezően a társa elé lép, de Timidus nyugodtan bújik ki a karjai alatt, és a főnix szemébe néz.
-Ha azt állítod, hogy csaltunk, akkor bizonyára jó okod van ezt állítani, és bizonyítékaid is vannak. Biztos vagyok benne, hogy feleslegesen nem vádaskodnál, ugye?
Shu csak nyel egyet, és segélykérően pislant Ren felé.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal12695/10100Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Júl. 18 2014, 11:30

Ahogy arra számítani lehetett, Regi nagyon nem örül a vereségnek. ez van, majd talán rájön valamire, igaz nem arra kellene, amire a tollas gondol. Nekem semmi bajom nincs azzal, hogy megakarja alázni az ellenfelét, nem érdekel a vérmérséklete… mármint harcban Suspect
- Nem csaltak. Senki nem mondta, hogy nem lehet mérgeket használni a párbaj alatt
~ De akkor is… mi sosem használunk…. >.< ~ próbálkozik tovább… dühös pillantásokat vetve hol az egyik, hol a másik félre.
- Jah, mi nem szoktunk, de attól még nincs megtiltva
~ De…
- Nincs de, és most nincs mi. Nem mi vesztettünk, hanem te vesztettél. Rájöhetnél már magadtól is…  attól, hogy hallhatatlan vagy, még nem legyőzhetetlen – az utóbbi időben egyedül akar harcolni, hála Ai-channak, aki veszített ellene, pedig nem sokon múlott Suspect  Nagyon örülnék neki, ha rájönne, egyedül nem olyan menő a harc, mint mikor velem van Cool Én gondolok mindenre, míg ő csak csapkod… ez egyáltalán nem tuti Suspect
~ Én akkor is…. >.<
- Erősebb vagy, igen –szakítom újra félbe. Simán tudom, mikor mire gondol, annyira egyszerű teremtmény Suspect
- Ketten vannak, mérgeket használnak és képességeket. Ez mind megengedett, nem kötöttél ki semmit sem a harc elején. Mentél előre, mint egy faltörő kos Rolling Eyes  Pedig egy árva támadó skilled sincs >.>
~ Hagyjááá’ Baaaka!!! >.< ~  dühösen nekem ront, és fellök, majd ingerülten távozik a helyszínről… .
-  Cöh… kis szemtelen >.> - Hagyom, had menjen, majd legyügszik. Felkelek, leporolom magamról a nem létező port, amolyan megszokásként, majd a győztes páros felé fordulok. 
- Nagyon ügyi voltál Chibi-chan – kap egy alapos buksisimit, amivel összekócolom a hajacskáját. Tollaska felé fordulva viszont megváltozik a tekintetem.
- Mikre nem veszed rá ezt a szegény lányt. A fizika törvényei itt is érvényesek…. – igaz másként, de akkor is >.>
- Ez olyan, mint egy száguldó vonat elé állítani szegénykét –  még mindig megy a buksisimit… ég nem elég kócos a hajacsaka, heheh.
- Szép nagyot repültél Rolling Eyes
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal6382/6500Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Shukaku Pént. Júl. 18 2014, 12:06

Shu csak ide-oda kapkodja a fejét, többször szólásra nyitja a száját, hogy bocsánatot kérjen a főnixtől, vagy érdeklődjön, vagy elmondja, hogy nagyon szépen harcolt… de ugye félbeszakítani sem akarja a párbeszédüket az idomárral, így mire végre szóhoz jutna, addigra Regi már el is repül, ő pedig csak szomorúan néz Renre.
-Sajnálom… nem akartuk megbántani… vagy megsérteni… vagy nem is tudom…
-Nem te bántottad meg, hanem az, hogy veszített.
-De… de akkor is… ha tudtam volna, hogy ennyire megbántja, akkor szívesen…
-Ugye nem azt akarod mondani, hogy direkt veszítettél volna?

A lány megvonja a vállát.
-Nem tudom… lehet… eleve azt mondtad, hogy nem fogunk győzni.
-Nem sok esélyünk volt, de a tervem működött, és amíg nem képes higgadtan gondolkodni, addig működni is fog. Tudod jól, hogy ahogyan az idomár sem képes jól teljesíteni a pet nélkül, úgy a pet sem képes az idomár nélkül. Ezt meg kell tanulnia.
-És…

Ren felé sandít.
-Ki kért meg téged arra, hogy te tanítsd meg neki?
-Ren segített neked, amikor szomorú voltál, most viszonoztam.

A lány csak csóválja a fejét, bár kissé ellágyult a sárkány szavaira, hiszen mint kiderült, Timidus megint csak jót akart. Persze eközben figyeli a férfit, hogy mennyire zavarják a történtek, de szerencsére az elmondása alapján, és amit a szavaiból leszűrt, ő is ezt a konklúziót vonta le… és még a kis idomár is ezt látja, csak ő nem szólt volna bele a kettejük ügyébe ilyen nyíltan. A dicséretre elpirul, és a már szokásossá vált buksisimi ellen sem tesz semmit… itt még a frizurája is hamar visszaáll az eredeti állapotába.
-Hát… én csak tettem, amit Timi mondott… remélem tényleg nem okoztunk semmi komoly problémát…
A sárkány csak értetlenül pislog a megfeddésre, és már automatikusan fordul is a lány felé.
-Fizika? Vonat?
Shu kuncog, és megtapogatja az oldalát.
-Semmi baj, tényleg. Itt nincs fájdalom, és tudom, hogy Timidus soha nem kérne olyat tőlem, ami veszélyes lehet.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal12695/10100Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Ryuninji Ren Pént. Júl. 18 2014, 22:20

Reginald elreppen, duzzog egy kicsikét, nem úgy sikerültek számára a dolgok, ahogy szerette volna. Milyen kár Rolling Eyes Kezelhetné felnőtt módjára a dolgot, ahogy én szoktam Rolling Eyes
- Semmi baj Chibi-chan, majd megnyugszik – remélhetőleg előbb, mint utóbb… trééé beismerni, de pet nélkül nem vagyok olyan imba Suspect   Ha Regi nincs velem, akkor ugranak a küldik, a párbajok és jóformán minden, amiért járna egy kevés exp Sad Az tuti kellemetlen lenne…. remélem érerttebb, mint amit feltételezek róla..
- Ha ő győzött volna, szerintem még jobban elbízza magát. Arra meg nekem végképp nincs szükségem – Akkor aztán tényleg mindent egyedül próbálna elintézni, simán elhinné, hogy ő a valaki, és abból csak a bajok, problémák születnének….
Tollaska és Chibike elbeszélgetnek még egy kicsit…. valamit megint félreért az egyik. Meg sem lepődöm…
- Ez nem teljesen így van tollaska… Nem szükséges higgadtnak maradnia, nem szükséges gondolkodnia sem. Annyi a dolga, hogy azt tegye, amit én akarok, ennyi. Ha közben felhúzza magát, nem érdekel mindaddig, míg velem szótért…  Az én véleményem szerint előnnyel jár, ha alaposan feltüzeli magát – menjen és aprítson a parancsomra, a többiről meg gondoskodom én magam. ezelőtt is így csináltuk és ezután  is így fogjuk, ha végre megint hallgatni fog rám.  Elég idegesítő az, amint egy harc kezdeténél egyből támad és csak a saját képességét használja, nem enged engem is szóhoz jutni, képizni… nem csoda, hogy sokat romlanak az esélyeink...
- Én ugyan nem Suspect - semmit nem kértem a sárkánytól, meg úgy általában senkitől sem szoktam. Kérni valamit az lealacsonyító dolog, nem fér össze az egómmal, elképzelhetetlen: arrogant:
- Ugyan-ugyan! Nem sok kislány mert volna egy veszélyes madárka elé ugrani. – nem mondom neki, de még én sem tenném, ha nem lennének az erre megfelelő képességeim. Ha egy harcban a földre kerülsz, azt már veheted verthelyzetnek.
- Ohooo.. szóval ezeket a szavakat nem érted? – cukkolom egy picikét, mert megérdemli, heheh… buta tollas ˇ^ˇ
- Jó-jó, de azért csak figyelj oda… sosem lehet tudni… - például egy szakadékba lökik bele, vagy valami… itt minden megtörténhet.
- Na, ideje mennem….. – felelm, amjd előpattintom a minimappot, hogy belőjem merre száguldozik sértődött petem Rolling Eyes
- Legközelebb megmutatom az igazi erőnket Cool hehe, ezek az igazi búcsúszavak… ennél jobb nekem nem kell.. egy gyors intés, már le is lépek…

// THX a játékot ^^ //
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal6382/6500Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (6382/6500)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Cardinal Vas. Júl. 20 2014, 18:07

Ossu!

Lezárom a párbajt, 50 xp és 150 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_bal0/0Reginald vs Timidus - Tollzápor  Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Reginald vs Timidus - Tollzápor  Empty Re: Reginald vs Timidus - Tollzápor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.