Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[Küldetés] Abigail

4 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

[Küldetés] Abigail - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Abigail

Témanyitás by Ayse Vas. Nov. 16 2014, 20:04

Kezd kiakasztani, ez a küldés vagy álom vagy akármi… >.> Nem azért mert nem tudok vele mit kezdeni, inkább a klissés összeválogatás miatt. Bár Bertold, egyedi az tény, hisz egy ilyen alakot csakis beszívott fejjel lehet megalkotni, hisz még npc-nek is rossz nemhogy viccnek >.> Páran már az elején megpattantak, Utahime, meg furcsán csendes… Talán  letablózta a küldi, vagy a két játékos halála amikor ők megmondták hogy nem vesznek részt ebben… Fel tudtam fogni hogy nagyon más választásunk nem igen akad, így kénytelen kelletlen de belementem én is a küldetés elfogadásába. El is indultam a két társam köhöm „társam” után, mikor visszanézve a mind a táborhely, mind az npc de még Utát sem látom sehol. Aggasztott egy kicsit a dolog, bár ismerem a lányt, baja nem lesz az biztos. Talán túl lemaradtam a többiektől, hisz miután észrevettem magam, hiába indultam meg síetősebben az úton akkor sem értem utól őket, bár nagy segítség amúgysem lettek volna, hisz nincs rájuk szükségem. Egyedül a pengém ami kell nekem, semmi más.  Cirógattam meg kardocskám markolatát. Majd magam sem tudom mikor végre találtam valami használhatót. Egy épület, akarom mondani egy eléggé komor kastélyszerű építmény, amit hát hadjuk meg… ilyesztő picit, de mivel ez csupán egy játék nincs mitől tartsak. Az életem amúgyis véges, vicces lenne egy ilyen helyen kísérteni. Noh, de félre a tréfát, szemem sem rebben a hangok hallatán, mint ahogy a látvány sem kelt bennem különösebb rémületet, inkább csak bámulatot a régi épület szabályszerű felépítése. Az árnyékok játéka, és a hangok dallamos kíséete, mint valami szonáta ami az érkezésemet köszönti.
- Megjöttem. – Vigyorodtam el. Majd benyitottam az ajtón.

_________________
[Küldetés] Abigail - Page 2 V74586
Betűszinem:#971140
Háttér szinem:#954863

Pontos adataim: Itt.
Ayse
Ayse
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 420
Join date : 2014. Feb. 20.
Tartózkodási hely : Mögötted. :P

Karakterlap
Szint: 19
Indikátor: Zöld
Céh: Liberators

Vissza az elejére Go down

[Küldetés] Abigail - Page 2 Empty Re: [Küldetés] Abigail

Témanyitás by Lizbet Pént. Jan. 02 2015, 03:40

A küldetést lezárom

Ayse jutalma 60 exp, 80 arany
Utahime jutalma 35 exp, 45 arany

Céhjutalmak:
Liberators 40 arany
Drake Haru: 6 exp
Asuka: 6 exp
Ayse: 6 rxp
Tachibana Makoto: 6 exp
Cellindir: 6 exp

Young Justice: 23 arany
Minden tag 2 exp, Shakan és Jade 4 exp

Kristályírás(T1): Alap Repülő Segéd Kristály Recept: 4 Faeno Levél + 6 kis Tövisgyökér
Növénylátás (T1):  41-->55 3 Kis Tövisgyökér 2 Faeno Levél 2 Barna Gomba 1 Tövisgyökér 2 Vörös Pitypang

Lizbet
Lizbet
Mesélő
Mesélő

Hozzászólások száma : 740
Join date : 2013. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.