Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

4 posters

Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Shukaku Hétf. Feb. 24 2014, 22:40


-De… tudod Hisame még mindig sokkal erősebb mint te.
-De legalább már nem nagyobb.
-De nagyobb.
-De nem annyival nagyobb, mint régen volt.
-Valóban nem. De… gondolod, hogy jó ötlet vele harcolnod?
-Persze! Miért ne lenne jó ötlet?
-Hát… a pontjait tudjuk. Nem hiszem, hogy lenne esélyünk ellene.
-Nem az a lényeg... de ha már itt tartunk, ugyan miért ne lenne?
-Mert mindene sokkal több mint a mi pontjaink.
-Álomkelőnek is sokkal több volt, mégis legyőztem.
-De… nem akarom, hogy összevesszetek.
-Shu! Ez nem összeveszés, hanem harc.
-Igen… az sokkal jobb.
-Jajj ne csináld már! Nagyon jól tudtad, hogy egyszer ki akarom majd magam próbálni ellene is.
-De… ott az erdőben… annyira örült neked. Miért akarsz vele verekedni?
-Mert tudni akarom, hogy mire képes.
-Azt… nem lehet tőle megkérdezni?
-Nem.
-Miért nem?
-Mert látni szeretném.
-De mit?
-Azt, hogy fejlődött-e mellettem valamicskét.
-Hisame?
-Tudom-tudom, eléggé reménytelen, de hátha.
-Nem az! És ne légy szemtelen! Úgy értem, hogy miért Hisame fejlődött volna? Ő az idősebb és a tapasztaltabb.
-Te igazán tudhatnád már, hogy semmit nem jelent a kor.
-De… Hisame bossokra jár harcolni.
-Igen. Buta nagy monstrumok ellen. Azokat nem nehéz eltalálni.
-Nem hiszem, hogy azok úgy működnének.
-Mindegy! Amúgy is beszélni akartam vele.
-És ahhoz harcolni kell?
-Kapkod.
-És? Hogy jön ez most ide?
-Ha harcol, akkor még inkább kapkod. El fog mondani olyan dolgokat is, amiket amúgy átgondolna.
-Szerinted Hisame hazudik nekünk valamiről?
-Nem… csak néha átgondolja a dolgokat. Ezért Kapkod, nem pedig Bunkó.
-Hogy jön ide Alex? És… ne nevezd így! Én már kibékültem vele, neked is ideje lenne már.
-Majd ha bocsánatot kér, akkor kibékülünk. De nem fog. Ahhoz túl önérzetes. De az egyetlen becsülnivaló benne, hogy kimondja amire gondol.
-És Hisame nem teszi ezt?
-De. Teszi. De csak akkor, ha kihozzuk belőle. Emlékszel a sárkányvárosos esetre? Vagy a Kenre?
-Igen… emlékszem.
-Hisame könnyen felidegesíti saját magát, és akkor butaságokat csinál. Ezt kell kihasználnom.
-Kihasználnod?
-Igen. Kihasználom, hogy megmutathassam neki, hogy ezt nem így kell.
-Ez nem a te dolgod lenne…
-Talán Peteré?
-Igen… azt hiszem ez Peter feladata.
-Hmm… akkor majd megköszönheti, hogy segítek benne neki.
-Semmivel nem tudlak lebeszélni ugye?
-Nem. Nem tudsz. És különben is már itt vagyunk. Nem fordulhatunk vissza a célvonalnál.
-Ez csak egy ajtó.
-Kopp-kopp!

Ejti ki hangosan is a hangot a sárkány, ahogy bekopog Peter szobájának bejáratán. Ahogy ajtót nyit valaki, azonnal bele is kezd a mondókájába.
-Üdv! Te velem jössz, és hozod a társadat is! Harcolni fogunk. A kertben. Tíz perc múlva. Ott várlak.
Kihúzza magát, villant egy vigyort, majd azonnal hátat is fordít, és peckes tartással és járással elindul a kert irányába. Shu nem követi, hanem vöröslő arccal áll az ajtóban, kissé összehúzza magát és a kezeit morzsolgatja.
-Sajnálom! Nem tudom, hogy miért viselkedik így. Valamiért a fejébe vette, hogy harcolni akar, és nem hajlandó elmondani, hogy miért. Remélem ti tudtok segíteni…
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal12695/10100Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Márc. 03 2014, 16:16

Az ujjaimat a tarkóm mögött kulcsoltam össze és egy pizsamanadrágban feküdtem az ágyban. Halkan fütyültem egy egyszerű dallamot, függetlenül attól, hogy egy énekes madár családjába sem soroltam volna magamat. Felkeltem már egy ideje, de nem volt még kedvem kimászni az ágyból. Amolyan lustaság, ezt gond nélkül lehetett annak nevezni. Hihi.
A kopogás kizökkentett a merengésemből, de zavartalanul, mondhatni még lelkesen is ugrottam ki az ágyból, hogy ajtót nyissak az érkezettnek.
- Ugyan. Persze, hogy tudunk segíteni. – kacsintottam a kicsi Shunak és emeltem a hüvelykujjam egy széles mosoly kíséretében – Mindjárt megyünk. – és hajtottam is vissza az ajtót, hisz hát fel kellett öltöznöm és Hisamének is szólnom kellett még.
A felöltözést nem igazán vittem túlzásba. Nadrágot cseréltem és felvettem a kötelező felszereléseket, miket fel kellett egy párharchoz. Nem tagadtam, váratlan volt az invitálás, ugyanakkor már rég tervbe volt véve egy Timudussal való küzdelem, és hogy nem is olyan rég fejlődött, úgy talán számítani is lehetett erre. Ha nem most ők, úgy pár nap múlva valószínű mi kerestük volna a sárkányt és a kicsiny lányt.
- Hisame. – épp egy szekrénybe bújó ijesztő mumust akart eljátszani. Nem kérdeztem a miértet, mert voltak dolgok, melyekről jobb volt nem tudnom és ezt egy ilyen dolognak könyveltem el.
- Hisame. Készülj. Timudus egy párharcra hívott minket. – e mondatomra nyitott szemekkel dugta ki hirtelen a fejét a szekrényből.
- Timudus? Minket?
- Ühüm. – bólogattam.
- Király! Szétverjük a pofáját. Nyehehehe!
- Hé. – nem tetszett a vad hozzáállása.
- Bocsi. Nem kérdezed meg, hogy mit csináltam a szekrényben?
- Nem.
- Kár.
- Így jártál. – húztam félre a számat, majd indultunk le a kertbe. Lassan, csoszogva, hogy meglegyen az a kért tíz perc.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal2601/2700Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Shukaku Hétf. Márc. 03 2014, 16:45


A lány ugyan elmosolyodott Peter biztató szavaira, de továbbra is aggódó tekintettel figyelt, és hajolt meg köszönetképpen. Ahogy meghajolt, megpróbált bekukucskálni az ajtón, de mivel a fiú pont az útjában állt, semmit nem láthatott. Azt láthatta, hogy Peteren pizsama van, és emiatt akart belesni a szobába. Kíváncsi volt, hogy Hisame is együtt alszik-e a társával. Valahogy Timidussal ezt egyértelműnek gondolta pici kora óta, és most sem változott a helyzet, hogy megnőtt. Az ágy elég volt még kettejüknek is. Azonban azt tudta, hogy Peter a lányának szokta nevezni a sárkányt, és a lányok nem nagyon alszanak már együtt az apjukkal, amikor már tinédzser korban vannak, mert ugye az ciki. Legalább is a nyilvánosság előtt biztosan. Ez is volt az oka annak, hogy nem merte megkérdezni, hiszen nem szeretett volna illetlen lenni, se megbántani nem akarta semelyiküket, de mivel Hisamével, a sárkányokkal, a petekkel kapcsolatos dolog volt nagyon-nagyon érdekelte. Hallgatózni azonban természetesen nem hallgatózott miután bezáródott az ajtó, és a kulcslukon sem leskelődött. Hátralépett az ajtóból, és természetesen ő megvárta Peteréket. Amikor a sárkány és az idomár láthatóan szép komótosan lépkedett mellette, ismét felcsillant a szeme, és rámosolygott Peterre.
-Köszönöm szépen!
~Jajj! Ennyire ismerik Timidust, hogy tudják, hogy mennyire fontos neki a pontosság. Így biztosan semmi baj nem lesz! Petert legalább annyira érdeklik a petek, mint engem, és sokkal okosabb és tapasztaltabb mint én. Biztosan tud segíteni Timidussal!~

Amikor leértek, a sárkány egy pillanatra el is csodálkozott azon, hogy Shu már kevésbé komor, és nincs annyira letörve a harcuk miatt, de betudta annak, hogy beletörődött, vagy ami még jobb, belátta azt, hogy neki van igaza. Hiszen természetesen neki volt igaza. Amikor mindenki leért, ő fellibbent az egyik kerti asztalra, és onnan köszöntötte a többieket.
-Hisame! Peter!
Hajolt meg mellsőit megrogyasztva mindkettejük felé.
-Szervusztok! Köszönöm, hogy eljöttetek! Azért gyűltünk ma itt össze…
-Timidus!
-Mi az? Ez nagyon jó szöveg! Nem rég találtam!
-Na és hol találtad?
-A könyvtárban.
-De…
-Arról kerestem, hogy mi van veled és Justinnal. Furán viselkedsz…
-Timidus!

Szólt most már halkabban, kérlelően a lány, és fülig elpirult.
-Inkább… inkább beszéljünk a harcról…
-A harcról? De hát pont arról akartam, amikor félbeszakítottál. Áh, mindegy!

Legyintett a farkával, majd mintha mi se történt volna, folytatta.
-Szóval fair küzdelmet szeretnék Hisame. Négyen vagyunk. Oszd el úgy a csapatokat, hogy egyenlő eséllyel küzdhessünk meg!
Elvigyorodott, de tekintete komoly maradt, és figyelte fajtársa reakcióját.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal12695/10100Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Márc. 06 2014, 11:36

Timidus az asztalon magasodva szólt a nézőihez, azonban engem csak egy elhangzott szó, egy információ, egy név foglalkoztatott különösebben.
- Justin? – felhúzott szemöldökkel fordultam Shu felé, majd éreztem, hogy miként teszi Hisame a vállamra a mancsát.
- Apa, te nem veszel részt ebben a küzdelemben. – taszított rajtam és emiatt hemperegtem métereket a kert földjén, majd állított meg egy kisebb fa kemény törzse. Nem fájt és felülve csak kuncogtam, hogy kocka nyelven szólva, hogyan is bannolt Hisame engem a következő küzdelemből.
- Ti ketten ellenem. – mutatott rájuk, majd mutatott magára – Így lesz egy kis izgalom, Apa nem hátráltat majd engem. – nem mondom, hogy rosszul estek a szavai, de hogy ilyen ösztönösen mondta ezt, azt kicsit gondnak éreztem.
Újra nézője lettem egy küzdelemnek és emlékeztem vissza a legutóbbi párharcunkra, mikor is azt néztem, hogy egy árnyharcos fiúval, Asasellel miként is küzdött Hisame. Akkor jó volt csak nézni, és úgy gondoltam, hogy ezt is élvezni fogom. Bár szívesen megtapasztaltam volna magam is, hogy mire képes a kicsiny páros, főleg, hogy Timidus tovább fejlődött, de talán így jobban is tudtam elemezni a történteket, hogy kicsit távolabbról szemléltem őket. Tudtam, hogy Hisame mire is képes, így volt viszonyítási alapon, tudtam kihez hasonlítani őket.
- Egy perc. – szóltam hangosabban, majd intettem magamhoz Hisamét, ki enyhén zavartan és mérgesebben lépdelt emiatt hozzám. A szarvába kapaszkodtam, majd húztam magamhoz a fejét, hogy halkan súgjak neki – Shu legyen majd leginkább a célpontod. Több élete van, mint Timidusnak és így tovább tart majd a küzdelem.
- Oké, jó. – állt vissza egyszerűen és készült fel – Ti kezdtek, de csak óvatosan, mert visszaharapok. Nyehehehe. – kuncogott magában a bolond Hisame.


Pontok:
Spoiler:
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal2601/2700Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Shukaku Csüt. Márc. 06 2014, 12:51


Shu inkább elfordította a tekintetét Peter kérdésére, és igyekezett leküzdeni a pirultságot az arcáról. Ezután először aggódva kapta a fejét a céhvezér után, de mivel úgy látszott, hogy Peternek nem esett semmi baja a bukfencektől, és még ő is kuncogott azon, ahogy Hisame kiállította a játékból, inkább hálásan biccentett a jégsárkány felé, amiért az rövid időre elnapolta a Justinra vonatkozó kérdést. Igaz picit aggódott, hogy Hisame azonnal keresztbe húzta a számításait azzal, hogy Petert kirakta, hiszen ő a cégvezér segítségében bízott, de nagyon remélte, hogy Hisame is jó hatással lesz majd, és szem előtt tartja a sárkány igényeit… és főleg Shu igényeit Timidussal kapcsolatban. A lány még mindig nem nagyon értette, hogy mi a célja a barátjának ezzel a harccal, de mindenesetre aggódva figyelte az eseményeket, és nem örült annak, hogy őt is beválogatták. Timidus azonban csak még inkább vigyorgott amikor leugrott az asztalról Shu mellé,  és amíg Peterék sugdolóztak, addig ő is közelebb hajolt a társához.
-Figyelj Shu! Ez a harc fontos. Nagyon fontos. Bármit, amit mondok, azt Hisamének mondom. Te meg ne merj nekem sértődni! Az csak taktika. Mint Álomkelőnél.
Ezután kacsintott is, majd elégedett hangvétellel szólalt meg, immár Hisame felé intézve a szavait.
-Jól döntöttél. A magad útjából félreállítottad az akadályokat –tekintett Peter felé-, de nekem meghagytad hátráltatónak a kölyköt.
Csapott kettőt a szárnyaival, hogy Shu fölé kerüljön, és rátette a mancsát a fejére, mintegy megpaskolva azt.
~Csak taktika, csak taktika, csak taktika…~
Zsolozsmázta magában az idomár, és igyekezett nem felhúzni az orrát a bírálatra, és a lekezelő viselkedésre. Azt persze tudta, hogy sokszor tényleg hátráltatja a sárkányt, de Timidus azt is elmondta már neki ezerszer, hogy egyedül se menne semmire, tehát betudta a harcaikat ilyen se veled, se nélküled kapcsolatnak.
-Egyébként meg vagy dicsérve Hisame. Ismered a képességed határait, és nem mersz kiállni hármunk ellen, hiszen úgy már semmi esélyed nem lenne győzni. Ahhoz túl gyenge vagy. Viszont ha már így hátrányba kerültem a csapatelosztásod miatt, akkor elmesélem, hogy mi az én előnyöm. Nemrég kaptam meg az új képességemet, és még nem mondtuk el nektek. Persze el fogjuk, hiszen csapatként kell harcolnunk sokszor, de pont emiatt vártam eddig a küzdelmünkkel. Most én tudom a te összes képességedet, láttalak is már használni őket, te viszont nem tudod, hogy én mire vagyok képes.
Újra elvigyorodott és felszegte a fejét.
-Ráadásul így nekünk négy képességünk van…
Szigorúan Shukaku felé nézett, hogy nehogy elkotyogja, hogy a sajátját még nem kapta meg.
-…neked pedig csak… hmmm...
Ráérősen számolgatni kezdett a mancsain.
-Ugye Peternek van három, de őt kiállítottad, tehát neked maradt… van ugye a fagyasztós trükköd, amit ha jól tudom egyszerre csak egyikünkre vethetsz be, illetve van az erőátadósod, amit jelenleg semmi értelme nem lenne használnod. A harmadikat még nem ismerem, mert eddig nem láttam, hogy használtad volna.
Szomorúan megcsóválta a fejét, és még cuppogott is hozzá.
-Hááát… biztosan jó választás volt ez így?
-Timidus! Nem lesz ez már picit sok?

Szólalt meg halkan Shu, és a sárkány helyett is restellve magát, bocsánatkérően nézett Hisamére.
-Dehogy lesz! Pont most jön a lényeg! Szóval persze még mindig gyengébbek vagyunk együtt is, de így legalább van esélyünk. Tehát csak azért mondtam el mindezt, hogy ezt megköszönhessem. A fogaid pedig azért vannak, hogy harapj velük. El is várjuk, hogy használd őket.
Vigyorodott el újra, majd ártatlan képet vágva hajtotta meg a fejét a fajtársának.
-Sugdolózni pedig nem illik társaságban.
Öltötte ki a nyelvét a fiú felé, hogy Hisame ne érezze magát egyedül a piszkálással, majd felröppent, és hirtelen, saját nyelvén kiáltotta el magát.
-Shu készülj.
A lány sóhajtott egyet és elküldte a párbajmeghívót. Ő a teljes életes küzdelmet választotta ki, de azért odapislantott Peter felé, hogy ő is erre gondolt-e. Nagyon remélte, hogy a céhvezér csak látszólag szállt ki a küzdelemből. Amint elfogadták a meghívást, Shu már kapta is a következő utasításokat a magasból, természetesen csipogva.
-Indulunk! Három, öt, nyolc. Egyszerre! Alul!
-De…

~Ezt még soha nem próbáltuk ki élesben, és ha elejtem a tükröt, akkor...~

-Csináld!
A lány sóhajtott, és lassan, fej leszegve járta körbe Hisamét úgy, hogy a Nap a végén a sárkány mögött legyen, miközben Timidus pont a Napkorong előtt helyezkedett el. Ezután böngészett egy picit a menüjében, hogy minden a lehető leggyorsabban történjen, majd megindította a támadást.
Előkapta a kis kézitükrét (nem fegyver, tehát elvileg lehet a kézben a fegyver mellett is), és a Nap sugarait Hisame szemébe villantotta, majd azonnal el is rakta a tükröt egy mozdulattal, és rohamra indult. Kezeit maga előtt kulcsolta össze X alakban, így a pálcájával kissé olyan hatást keltett, mint az egyiptomi fáraók a pásztorbotjukkal… csak korbács nélkül. Timidus ezalatt a Nap felől támadott, szintén elvakítva a sárkányt, és igyekezve pont egy picivel később odaérni, mint a társa, hogy reagálhasson, ha Hisame kitér Shu támadása elől, aki szintén az utolsó pillanatban tért ki valamelyik oldalra, mivel mindkét kézzel fogta a pálcát, így csak a megfelelő kezét oldalra nyújtva igyekezett sebezni a sárkányt a fegyverrel.


Shukaku HP: 65 Páncél: 28
Timidus HP: 33

Első hatos: Shu támadása
Második hatos: Timidus támadása
Római: Shu első képessége (Három körön át a sebzés fele a támadót magát is éri)
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal12695/10100Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Csüt. Márc. 06 2014, 12:51

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) 4766610511_dda12706fc_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) 4766609959_af0c0eb7c7_s

--------------------------------

#3 'Római stílusos 6-os' :
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) 4766602461_64fb5071c9_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Márc. 17 2014, 13:50

Timidus szavai nem különösebben hatották meg Hisamét. Tény, hogy ügyesen megválogatta a szavait, tény, hogy elgondolkodtató volt a hozzáállása, azonban jól tudtuk, hogy Shukaku nélkül gyengébb lett volna most ő is. Nem véletlenül említették egyként: Idomár és idomított. Bár azt mondta Hisame, hogy hátráltatnám őt, azonban mindezt csupán csak egyszerű cukkolásnak szánta nekem. Talán nem ismerte el, talán nem is fogja sosem, de kellett ez a bizonyos hátráltatás neki, hogy teher legyek a számára. Nyilván közrejátszott a döntésében az is, hogy megmutassa mennyit is ér ő egyedül ellenük. Shu imádta őt, talán Timidus is tisztelte, de kellett azért a saját jólétének az is, hogy mutasson a számukra valamit, s például egy győzelem ellenük pont ilyen mutatni való dolog volt.
Ismételten. Timidus ügyesen fogalmazott és a szavai talán használtak is volna egy olyan ellenfél ellen, kinek számított a másik véleménye, azonban Hisame nem ilyen volt. Megvolt az oka, hogy engem miért lökött félre most és nem igazán volt befolyásolható ezt illetően.
Támadtak. Csak mosolyogva szemléltem, hogy milyen csapatmunkájuk is volt és hogy milyen kis okos trükkhöz fordultak segítségül.
- Tükör és a Nap. Okos.
Hisame emelte is az egyik mellső lábát, hogy takarja a visszaverődő sugarakat és hogy hallotta ismét a meginduló lépéseket, úgy figyelt újra. Kitérni már nem tudott, túl közel kerültek már hozzá, s ügyesen sebezték mindketten őt. Tapasztalta már párszor, hogy milyen is sebzést szerezni valakitől, így nem esett kétségbe. A pontozásunknak köszönhetően mondhatni el volt kényeztetve, mi az életpontjait illette. Rögtön fordult és ahogy kértem, úgy Shu felé is mozdult. Nem kellett nagyra nyitnia az állkapcsát, hogy a lány dereka a fogai közé férjen. Ráharapott, majd lökte, dobta őt Timidus elé nem figyelve rá, hogy a támadásával saját maga is sebződött.
- Ha zavar Shu, úgy kiiktatom mellőled Tim, hogy csak ketten maradjunk. – kacsintott felé Hisame.


Egy biztos találat Shura 21 sebzéssel, a fele levonva Hisame életéből is.
Hisame HP: 52
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal2601/2700Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Shukaku Hétf. Márc. 17 2014, 15:45

-És igen!
Szakadt fel Timidusból az örömcsipogás, és természetesen megtette tiszteletkörét a levegőben.
-Láttad ezt? Mindkettő sikerült! Egyszerűen zseni vagyok!
Természetesen a sárkány mindig száz százalékig biztos volt a terveiben, de azért mégis nagyobb öröm volt az, ha látja is őket harc közben működni. És persze a mostani terve is teljesen bevált.
~Hisame van olyan önfejű, hogy tényleg elhiggye, hogy hátráltat engem Shu? Azért… nem hittem volna, hogy Peter ennyire rossz harcos lenne. Vagy… vagy éppenséggel Hisame a rossz harcos. Hmm. Vagy egyszerűen tényleg segíteni akar, mert ennyire naiv. Ezt még ki kell elemeznem, de a terv bevált. Ez a lényeg.~
Timidus csodálkozva nézett Hisamére, és mintha nagyon meglepte volna valami, úgy szólalt meg.
-Én azt hittem, hogy csak Álomkelő tud gondolatotolvasni, de ezekszerint te is. Gyorsan átláttál rajtam.
A lányt annyira meglepte a támadás, hogy még arról is elfeledkezett, hogy akrobatika jártasságát kihasználva mondjuk egy szebb földet érést is összehozhatott volna. Ehelyett csak nyekkent, mint valami rongybaba, de természetesen Timidusnak ez is a hasznára vállt, és olyan óvó szeretettel segítette föl a társát, mintha nem is ő kezdeményezte volna ezt az egész csetepatét.
-Azért dobálni mondjuk nem kellene. Úgy sem sebződik többet, ha földhöz vágod, és nem az a cél, hogy megalázd az ellenfelet. Vagy igen?
~A gyorsasággal még lesznek gondok… meg a kitartással is. Még így se sok esélyünk van, de Shunak legalább még a páncélja nem esett darabokra.~
-Elég ügyes és tapasztalt vagy ahhoz, hogy ne tudjon ellened védekezni, akármit csinál, ráadásul most nekünk pihenni kell, míg te bevihetsz egy újabb ütést is. Nem mondom, hogy fairplay, de ha az a célod, hogy még jobban elvedd a kedvét a harctól…

A sárkány elröppent az útból, és szinte felkínálta a lányt, mint célpontot, akit még csal pár másodperce kapart össze a fűből.
- …akkor csak tessék. Te jössz!
Elvigyorodott, Shu pedig értetlenkedve pislogott hol Timidusra, hol Hisamére, és még Peterre is, és nem igazán értette, hogy ez miféle taktika lehet.
-Biztos jó lesz ez így Timidus?
Kérdezte, miközben beállt valamiféle védelmi pozícióba. Ő még nem számolta ki, hogy Hisame minden ütése találni fog, ha éppen Kayaba nem avatkozik közbe.
-Jó lesz-e? Én Hisaméra bíztam az elején is, hogy úgy ossza el a csapatot, hogy tiszta küzdelem legyen. Most is rábízom a döntést. Eddig persze minden ellenfelemmel felváltva küzdöttem –jegyezte meg csak úgy mellékesen, a bűntudatkeltés mindenfajta jele nélkül-, de majd Hisame eldönti. Ő sokkal tapasztaltabb ilyen téren, biztosan jobban tudja.


Pihikör.

Shukaku HP: 65 Páncél: 7
Timidus HP: 33

Képi még két körig él.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal12695/10100Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Peter Worker Hétf. Márc. 17 2014, 16:34

Nem volt kellemes látni, hogy Shu miként is ért földet, azonban ez nem a megalázásról szólt. Egyszer sem alázta meg egy ellenfelét sem Hisame és nem is állt szándékában sosem. Harcolt már olyan fiúval, ki szintekkel volt alatta és volt már olyan ellenfele, ki ellenkezőleg, szintekkel volt épp felette, azonban majd mindegyik ellenfeléhez ugyanúgy állt hozzá és ez alól ők sem voltak kivétel.
Mosolyogtam továbbra is Timidus szavain és jöttem rá, hogy neki ez is a fegyvere volt. Sajnáltam részben, hogy most csak nézője voltam ennek a küzdelemnek, ugyanakkor kíváncsi voltam arra is, hogy Hisame egyedül miként is reagál Timidus szavaira. A tollassárkány fairplay-ről beszélt, miközben igazából tényleg ez a felosztás volt a leginkább igazságosabb. Hisame életsávja a felénél járt szinte, miközben Shu páncéljából még ezek után is lehetett egy kevés arról nem is beszélve, hogy Tim sérülni sem sérült még.
Hogy ők most pihentek, az a küzdelem része volt. Nem igazságtalan előny, ha lehetett előnynek nevezni egyáltalán. Nyilván, hogy mi a kitartásra tettünk többet, úgy másból veszítettünk. Lehet nem voltunk olyan gyorsak, mint mások, vagy lehet nem voltunk olyan speciálisak, mint ők. Ez volt a mi taktikánk és ezt elhagyni, ezt nem kihasználni ostobaság lett volna, s e hosszú idő után talán csak most tudtuk, vagyis csak tudta Hisame kiélvezni ezt.
Hisame most Shu mellkasát ütötte, de csak épp olyan erővel, hogy elesni ne essen el, azonban támadásnak titulálja a rendszer. Hisame életéből újra csökkent. A lány egyik képessége lehetett ez, és talán ezért is kínálta Timidus olyan nyíltan őt. Az újabb sérülését sem vette észre Hisame, továbbra sem tanulta meg, hogy figyelje az életerejét.
- Egy küzdelem nem a gyengédségről szól. Azért mert ti nem tudtok így megütni engem, ne kérd, hogy én se tegyek így. – Hisame sértődötten hátrált, majd fordult újra feléjük – Gyertek ismét. – állt most ő a Napnak háttal.


Egy biztos találat Shura 21 sebzéssel, a fele levonva Hisame életéből is.
Hisame HP: 41
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal2601/2700Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Shukaku Hétf. Márc. 17 2014, 17:52


~Oh! Még sem annyira kedves, mint hittem. Ezt nagyon jó látni.~
~Hisame?~

Igazából Shu sem hitte, hogy a sárkány támadni fog, amikor így, teljesen kiszolgáltatottan áll meg előtte, de ezek szerint tévedett.
~Peter nem szidta le túlságosan azután az eset után. Nagyon féltem, hogy Hisame teljesen megváltozik. Nem lenne jó, ha félne attól, hogy Peter újra bepirosodhat, és emiatt nem merné megvédeni. De… most tényleg haragszik, vagy ő is csak játszik? Talán kölcsönösen akarnak egymás idegeire menni… sokszor láttam már ilyet, hogy egyre nagyobbra és nagyobbra fújják magukat az állatok amikor viaskodnak. Mégis csak sárkány mindkettő, és… talán ezért fontos ez annyira Timidusnak. Egy házban élnek, mindkettő nőstény, Timidus pedig már nagyobb is. Persze sokkal okosabbak ők mint az állatok, de amikor harcolnak… még az emberek is vérszemet szoktak kapni, és ők is védik a területüket, meg fitogtatják az erejüket. Meg… Timidus nem is akar ember lenni, és én sem akarom, hogy az legyen. Sokkal jobb neki így.~
A sárkány eközben unottan próbálta egyensúlyozni a pálcáját a mancsán, ami még többé-kevésbé sikerült is neki, igaz ide-oda kellett mindig mozgatnia, hogy ne dőljön el, de bűvészkedés jártasság híján –és persze karmos mancsokkal-, amikor ezt a trükköt az ujján próbálta, már semmi sikerélményt nem adott, így hát abba is hagyta. A cél megvolt, bemutatta, hogy mennyire nem érdekli az, hogy Hisame támadja Shukakut, meg azt is, hogy mennyire magabiztos. Persze magabiztosnak magabiztos volt, csak a győzelmet nem tudta még a magáénak érezni.
-Én? Kérni?
Vágott sértődött fejet ő is, de igazából nagyon örült annak, hogy máris sikerült felhúznia Hisamét.
-Én aztán nem kértem semmi ilyesmit! Ha meg akarsz ütni, akkor megütsz. Én csak annyit mondtam, hogy te döntesz. De ha már az is baj, hogy neked adom a döntés jogát…
Fújt egyet, és ő is elfordult, hogy a fajtársa ne láthassa a hatalmas vigyort a pofiján.
-Egyébként… látom a taktika nem az erősséged. Meg persze a következetesség sem. általában nagy butaság elárulni az ellenfélnek, hogy hol rontja el a dolgait, meg ha hibázik, azt engedni kell neki, de mivel barátok között vagy, így most segítek neked.
És a hanghordozása egyszerre volt szívélyes és kioktató… olyan tenyérbemászó, amit mindenki péklapáttal jutalmazott volna.
-Szóval… nem véletlenül sebez Shu ilyen keveset. Ha mondjuk engem támadnál, aminek ugye sokkal több értelme lenne, akkor hamarabb végezhetnénk a harccal. De ugye ezt mi is tudjuk, így Shu mindig felfogja az ütéseket, amik engem érnének. Ez egy nagyon jó taktika.
Azt persze nem tette hozzá, hogy erre még régesrégen Danee hívta fel a figyelmüket, és nem ő ötlötte ki.
-Viszont így el is veszik a köre. Tehát hiába pakolna ő is az erőre, igazából felesleges lenne, hiszen csak a pajzs szerepét játssza, és így nem fecsérlünk rá pontot. Plusz amúgy sem szeret harcolni. Kellemeset a hasznossal. Arról már nem is beszélek, hogy hogyan mondhattál akkora butaságot, hogy kiiktathatod Shut, hogy ketten harcolhassunk. Az előbb dicsértelek meg azért, hogy szépen elosztottad a csapatot, erre tessék.
Ingatta meg színpadiasan, sajnálkozva a fejét.
-Azért az már tényleg sok lenne, hogy te többször is jössz, biztos is a találatod… na de ugye ez mindegy is.
Legyintett a farkával, hogy jelezze, ezek tényleg említésre se méltó dolgok.
-A fontos az, hogy ha Shu kiesik, akkor vége lesz a mérkőzésnek, és én is veszítek. Szóval attól függetlenül, hogy pajzs, nekem vigyáznom kell rá, nem hagyatom úgy eltűnni, mint ahogy most Shuról eltűnt…  
-Timidus… most ezt miért kell? Inkább… inkább legyünk rajta gyorsan túl.
-Ne aggódj, gyors leszek. Még csak annyit fűzök hozzá…

Eleresztett el egy széles vigyort, és nagyon remélte, hogy Hisame unja már a locsogását.
- …hogy azzal, hogy háttal állsz a Napnak, nem küszöböltél ki semmit. Az én támadásomtól tartasz jobban, hiszen az én sebzésem a nagyobb, és így még a hátad mögül, és még a Nap felől is támadhatok. Persze azért megkérlek, hogy legközelebb ne sértegess azzal, hogy feltételezed, hogy egymás után ugyanazt a taktikát vetnénk be ellened. Mi se nézünk olyan butának téged, hogy azt higgyük, hogy ez beválna.
~No… azt hiszem többet már nem is tudok mondani. A Bunkó ettől már rég a falra mászott volna. Ez eddig egyedül csak Álomkelőnél nem vált be. Persze Álomkelő a legokosabb harcos, akivel valaha találkoztam.~

-Shu! Kettő, hét!
És megindultak. Szépen. Lassan. Komótosan a sárkány felé. Szemből, látszólag semmi cselt nem használva, nem cikázva össze-vissza, bár ez ilyen sebességnél érdekes is lett volna. Amikor Hisame elé értek, akkor Timidus kaparni kezdte a földet. Ásott egy kis gödröt, körülbelül akkorát, hogy a feje beleférjen. Gyorsan kellett dolgoznia, hiszen a kiásott föld hamar elpixeleződött, ha nem temették vissza. Ezt a taktikát akkor találták ki, amikor Shu a kertészkedés jártasságát latba vetve igyekezett valami élhető környezetet kialakítani. Ahogy felgyülemlett egy elég nagy kupac föld, Timidus beállt szembe Hisamével, Shu elővett egy üvegcsét és belemártotta a pálcáját. Ezután a sárkány kitárta a szárnyait, visszaszámolt háromtól, majd egy légáramlattal felkavarta az éppen pixelekké bomló földet, ezzel valamicskét eltakarva magukat, és támadtak. Timidus is előrelendült, és megpróbált harapni.
 

Első kocka: Shukaku
Második kocka: Timidus

Shukaku HP: 51 Páncél: 0
Timidus HP: 33

Elhasználtam egy Gyenge Fárasztó Mérget


A hozzászólást Shukaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 17 2014, 20:42-kor.
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal12695/10100Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Kayaba Akihiko Hétf. Márc. 17 2014, 17:52

The member 'Shukaku' has done the following action : Kockadobás

#1 '6-os dobókocka' :
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) 4766612103_86ee832108_s

--------------------------------

#2 '6-os dobókocka' :
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) 4767251444_0f76bf2817_s
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Peter Worker Csüt. Május 08 2014, 03:01

Ha egy könyvbe íródott volna ez a küzdelem, úgy Timidus szavait többször is át kellett volna olvasnom, hogy felfogjam mit is mondott most. Nem mintha olyan nehezen értettem volna meg a dolgokat és nem mintha olyan bonyolultan fogalmazott volna a sárkány, de mégis irtó sokat beszélt. Nyilván volt jelentősége, azonban ennek két következménye lehetett. Vagy valóban figyelt rá az kinek a mondanivalóját szánta, vagy nem. Egyik esetben talán meginoghatott az ellenfél, elbizonytalaníthatták a szavai, a másik esetben pedig minden történt tovább úgy, mint előtte történt. Esetünkben a második esett lett a nyertes. Dicséretes volt Timidus taktikája, ezt nem lehetett tagadni, de olyanhoz szólt épp, ki egy mondatomat alig szokta meghallani, nem hogy ilyen hosszan tudjon figyelni valakire is. Vagy csak velem szokott kivételezni.
Mindenesetre azt elérte Timidus, hogy Hisame szavak nélkül maradt, nem szólt most. A páros megindulását figyelemmel követte. Timidus ásása meglepte, s prüszkölt is a homok miatt, de elvétették így ők is a támadást. Talán kölcsönösen nem láttak a felvert porfelhőben.
Ahogy a por leülepedni látszódott, úgy Hisame lendült támadásba. Timi – új becenév – tett megjegyzést arra is, hogy Shu lett támadva és nem ő, de nem foglalkozott vele a sárkány. Megindulva hamar a homlokával lökte fel a lányt, de nem volt olyan vad, mint korábban. Csak taszított rajta, s csak Shun múlt, hogy talpon maradt e, vagy sem.  
- Ehhez mit szólsz? - fordult Tímea felé – Egy elhibádzott támadás. Ez igencsak kellemetlen lehet most. - és öltötte gyerekesen a hosszú nyelvét. Na ez Hisamés volt, tagadni sem tudta volna a nyavalyás lányom.

Egy biztos találat Shura 21 sebzéssel, a fele levonva Hisame életéből is.
Hisame HP: 30
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal2601/2700Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Shukaku Csüt. Május 08 2014, 06:45

Timidus vigyorgott. Nem tűnt úgy, mintha nagyon kellemetlen lenne számára az, hogy nem sikerült a támadása. Persze nem örült neki, de azért nem is igazán izgatta.
-Tudod Hisame, egy elhibázott támadás mindig kellemetlen. Elég ritka az, hogy valaki direkt akarja elvéteni a célpontját. A mi esetünkben azonban ez egy picit bonyolultabb. Ha lenne esélyem ellened győzni, akkor még sajnálnám is, de így csak örülök ennek, mert szerintem neked is ugyanaz a célod, mint nekem. Az, hogy minél tovább húzzuk a küzdelmet. Megvan a megfelelő taktikád ahhoz, hogy legyőzz minket, és biztos vagyok abban, hogy ezzel te is tisztában vagy. Ne felejtsd el, hogy ismerlek téged és ismerem a képességeidet. Nem lenne nehéz lefagyasztani Shut, és azután engem támadni, és csakhamar vége is lenne a küzdelemnek. A szintkülönbség miatt csaknem lehetetlen olyan taktikát kidolgoznunk, amivel nyerhetünk ellened, és bármennyire is visszafogod magad, talán mindig is erősebb maradnál, amíg nem érünk fel hozzátok szintben. Addig viszont igyekszem minél többet tanulni, fejlődni, és a huszadik szinten is ki foglak hívni, és a huszonötödiken is, és így tovább és tovább. Szeretek veled gyakorolni.
Timidus vidáman füttyentett egyet, Shu viszont értetlenkedve pislantott hol a sárkányra, hol Peterre, és még Hisamére is, hátha pont tőle kapja meg a választ.
-De… akkor mi a fenének kell hergelni, ha csak gyakorlunk?!
Fakadt ki végül, és persze itt nem csak Hisamére gondolt, hiszen Timi az ő idegein is előszeretettel táncolt az ilyen csaták közben.
-Miért, miért? Azért mert az, hogy fair küzdelemben nem győzhetek, nem jelenti azt, hogy nem is szeretnék győzni. Egyszerűen felhasználom a megszerzett tudásomat.
Elégedetlenül fújt egyet, majd a lánynak kezdte el magyarázni a taktikát.
-Emlékszel arra, amikor Hisame felöklelte Kent? Vagy amikor te nekimentél annak a vezérnek? Mindketten rossz döntést hoztatok, mert kiélezett volt a helyzet. Téged ugye nem nehéz feldühíteni, mert ember vagy, Hisame azonban sárkány. Őt talán lehetetlen feldühíteni. Azt hiszem Kent is csak azért támadta meg, hogy rendre utasítsa. Hisame most is ügyes, elengedi a füle mellett a sértéseket. Ezt jó tudni. Könnyebb lesz később harcolni az oldalán, ha tudom, hogy képes nyugodt maradni.
Timidus taktikát váltott. Ezúttal a dühítés helyett a hízelgéssel szerette volna altatni az ellenfelét, és persze a múlt elhibázott lépéseit sem kizárólag tanító szándékkal említette meg. Rápislantott Shu életpontjaira, majd legyintett egyet a farkával.
-Most megint pihenünk. Te jössz.

Shukaku HP: 30 Páncél: 0
Timidus HP: 33

Újra pihikőr. :3
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal12695/10100Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Peter Worker Szer. Jún. 04 2014, 10:48

Vége volt a küzdelemnek. Jó volt nézni, ezt be kellett vallanom magamnak, hisz hát olyan küzdelmet produkáltak minek eddig csak a részese lehettem, látni nem igazán láthattam külső szemmel. Fél óra telt el és nem éreztem úgy hogy bármelyik fél is alul maradt volna a küzdelemben. Nyilván valakinek nyernie kellett, de nem ez fogott meg engem. Fél óra telt el és egyik sárkányon sem mutatkozott meg különösebben, hogy nem is olyan rég még egymás ellen küzdöttek. Nyilván Timidusról és Hisaméről volt szó, de nem volt harag, gyűlölet egyikőjükben a másik iránt. Sárkányok voltak, nem holmi alávaló emberek, kik olyan gyakran szeretik hangoztatni az érzelmeiket.  Ők sárkányok voltak... na jó, talán annyira nem is különböztek tőlünk leszámítva a külső jegyeket, de jó volt azt gondolni, hogy mégis, hogy ők fentebb állnak a ranglétrán.
A kert egyik fájának tövében ültem Shuval, s a két sárkány egymással beszélgetett a Nap sugarai alatt. Bár játéknak indult, most inkább csak beszélgettek egymással. Nem hallottam őket, csak elképzelni tudtam, hogy miről is társaloghattak, ugyanakkor mellettem is volt valaki, nem figyelhettem csak a sárkányokra. Törökülésbe helyezkedtem és nyújtottam a tálcát Shunak. A tálcán    gyümölcsök volt, szeletelt almák, s szőlőfürtök. Egy pár perccel ezelőtt hozta ki nekünk Lea.
- Ügyesek voltatok Timidussal. - csíptem le egy szőlőszemet az egyik fürtről – Jó látni, hogy erősödtettek. Visszagondolva a találkozásunk napjára, nagy változáson mentettek keresztül. - mosolyogtam rá, majd dobtam fel egy szőlőszemet, s ahogy leesett, úgy azt a számmal kaptam el – Persze van egy olyan érzésem, hogy én bőven kevés dologról tudok. - kuncogtam és dőltem neki a fa törzsének az ölembe véve még egy fürtöt. Finom volt a szőlő.


Elnézést, hogy miattam kell, hogy véget érjen.
Peter Worker
Peter Worker
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1008
Join date : 2012. Sep. 28.
Age : 31

Karakterlap
Szint: 26
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal2601/2700Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (2601/2700)
Céh: Young Justice

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Shukaku Szer. Jún. 04 2014, 11:36

Timidus győzött. Ez még annyira nem is lett volna különös dolog, hiszen a sárkány eddig egyetlen, Álomkelővel folytatott küzdelmen kívül végig győzedelmeskedett. A furcsa az volt, hogy ezt a győzelmet ezúttal nem követte semmilyen ünneplés, de még egy tiszteletkör sem, mindössze egy meghajlás Hisame és Peter felé, hiszen a fiú is kivette a részét abból, hogy ez így alakuljon. Talán a petek közül mindketten tisztába voltak avval, talán csak Timidus látta így, de nem tekintette ezt a győzelmet összehasonlíthatónak a többivel. Persze azt egy pillanatig sem gondolta, hogy Hisame hagyta volna őket győzni, de abban biztos volt, hogy még így, a Peter által fairnek ítélt küzdelemben is ha ő lett volna Hisame helyében, akkor legyőzte volna önmagukat. Ez korántsem fellengzés volt, bár valóban rávilágított arra is, hogy a kis sárkány talán jobb taktikus nagyobb társánál. Azonban megmutatta ennek az ellenkezőjét is, mégpedig azt, hogy Hisame sokkal erősebb mint Timidus. Persze volt köztük elég sok szint, és ez úgy, hogy ez egy tízes átlépést is jelentett, tehát plusz képességeket és tier váltást, csak még nagyobbá emelte a köztük lévő szakadékot. Azonban ennek a gyengeségnek a megtapasztalása nagyon jót tett most a petnek. A legnagyobb örömet viszont az jelentette Timidusnak, hogy nem sikerült kihoznia a sárkányt a sodrából. Ugyan az feltűnt neki, hogy Hisame nem vette észre Shu képességét, de ettől eltekintve a harc alatt végig nyugodt volt, precíz, és legtöbbször nem ült fel Timidus próbálkozásainak. Hisame is harcos volt, és ez megnyugtatta a sárkány. Nyugodtan feküdt le fajtársa mellé, és néha-néha onnan pislantott rá a másik társára, aki viszont Peter mellett foglalt helyet.
-Remek küzdelem volt. Ha elérjük a huszas szintet, megismételjük. Örülök, hogy ti vagytok a céhvezérek. Jó döntés volt idejönni.
Ez persze csak a konklúzió levonása volt, de nagyon fontos következtetés, és hála kinyilvánítása, és ezt bizonyára Hisame is tudta. Timidus legfontosabb feladata a lány megvédése volt, és ebben rengeteget segített a céh, amit Hisamének és Peternek köszönhetett. Ezen felül persze még számos dolgot meg kellett beszélnie a sárkánnyal, de ezek már csak magánügyek voltak, és ezért is vonultak félre. Ezalatt Shu már nem volt ilyen közlékeny. Ő végig a peteket figyelte, gyönyörködött a sárkányokban, és csak néha-néha fordult a céhvezér felé, amikor az hozzá szólt. Örült a nyugalomnak, és örült Peter társaságának. Ritkán tették meg, hogy csak úgy összeültek és beszélgettek… persze ez mind Peter elfoglaltságából, mind Shu rendkívüli szociális képességéből adódott… de most valahogy minden jól alakult.
-Köszönjük. Hisame is nagyon ügyes volt. És…
Igen. Peter is érezte azt, amin előbb a lány elgondolkodott, és talán így akarta tudtára adni, hogy őt is bántja, hogy viszonylag keveset beszélgetnek azok után, ahogyan ez az egész kapcsolat indult.
-Tudod, hogy… bármikor szívesen látunk a szobában… és szívesen elmesélünk mindent. Bár… velünk biztosan nem történnek olyan érdekes dolgok mint veletek, de azt tudom, hogy Timidus általában kikérdezi Hisamét a bossharcokról. Örülök, hogy jóban vannak…
Tovább figyelte a sárkányokat, és mosolygott. Egy megvalósult álom, ez a világ.

Örülök, hogy nem befejezetlenül lett lezárva. Köszönöm szépen a játékot. ^^
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal12695/10100Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (12695/10100)
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Cardinal Szer. Jún. 04 2014, 14:18

Ossu!

Sajnálom a szakadást és a befejezést, kíváncsi lettem volna mi történik, ha nem a halál-korona dönt. Így viszont fogjuk rá, hogy balladai homály. Lezárom a küzdőteret, 50 xp és 160 arany a jutalmatok.
Cardinal
Cardinal
Moderátor
Moderátor

Hozzászólások száma : 3346
Join date : 2012. Dec. 16.

Karakterlap
Szint: ?
Exp:
Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_bal0/0Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Exp_ures  (0/0)
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus) Empty Re: Tanuljunk valamit... (Hisame & Timidus)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.