Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[14. boss]

+15
Hinari
Tachibana Makoto
Hayashi Yuichi
Kusumi Ayani
Yurihime
Halász Alex
Szophie
Noxy
Phobos
Rita Hanami
Peter Worker
Koshitsu Esutel
Anatole Saito
Mirika
Kayaba Akihiko
19 posters

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

[14. boss] - Page 4 Empty Re: [14. boss]

Témanyitás by Ryuninji Ren Kedd Jan. 21 2014, 23:09

Különösebben nem ráz meg a dolog, hogy testem lekerül a föld alá. Engem egyáltalán nem zavar, pontosabban nem annyira, mint az, hogy az ellenfelünk nem ezúttal sem valami nagy szám.
- Csupán egy gyáva féreg vagy. Kötekedni is csak a tehetetlenekkel mersz - a piri tisztában van vele, hogy alaposan megszívta volna, ha velem próbálkozik. Ezidő alatt Reginald rendíthetetlenül támadja tovább a boss-t. Jellemző, megint én maradok ki a buliból, báááár... ezt nem nevezhetném annak, nagyon távol áll tőle... dögunalom az egész, főleg ilyen helyzetben...
Körülnézek, felmérem a terepet, mi, hogy merre és hány méter... hát egy kicsit siralmas Rolling Eyes 
- Csapatmunka? Stratégia? - kérdezem szinte mindenkitől. Ennyi infóval a kezükben is ez a vége, annak ellenére is, hogy e boss nem nagy szám...
- Tsumaranai!! - nagyot sóhajtok... nekem elegem van ebből az egészből. Nincs értelme a további vesződésnek, időhúzásnak és a minden bizonnyal bekövetkező unatkozásnak.
A főnixem addig tiszta és fényes lángjai átcsapnak oly feketébe, mint az éjszaka. Beméri célpontját, ki ezúttal Miri-chan. A fekete lángok körülölelik a pici testet, hogy felruházzák őt az erővel, mely képes véget vetni az érdektelenné vált csatának..
- Az utolsó alkalom, hogy e páncél téged szolgál... használd ki! -túlságosan erős, értékes ahhoz, hogy avatatlan kezek tudjanak bánni vele.


3x44 sebzés a bossra, képesség használva Mirikán, aki veszít 25 hp-t kapásból

_________________
[14. boss] - Page 4 741488085N_vtelen-3_www.kepfeltoltes.hu_
Ryuninji Ren
Ryuninji Ren
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1619
Join date : 2012. Dec. 18.

Karakterlap
Szint: 40
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

[14. boss] - Page 4 Empty Re: [14. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Kedd Jan. 21 2014, 23:21

A boss készül. (1/2)

Kazuma, Ryuninji Ren, Hayashi Yuichi, Kusumi Ayani és RenAi 20 sebzést szenvedtek el.

Hayashi Yuichi kiesett. Ha volt burka az elhasználódott, ha nem volt kérem PÜ-ben írjon.

A többiek 10 sebzést szenvedtek el.

Boss: -2230 HP, sárga (5 seb)
-------------------
Kazuma: 45 HP (Nem tud támadni)
Ryuninji Ren: 65 HP (Nem tud támadni)
Mirika: 65 HP
Anatole Saito: 117 HP
Hinari: 120 HP
Halász Alex: 70 HP
Hayashi Yuichi: halott
Szophie: 100 HP
Raven: 119 HP
Rita Hanami: 40 HP
Peter Worker: 140 HP
Koshitsu Esutel: 100 HP
Kincaid: 135 HP
Kusumi Ayani: 21 HP (Nem tud támadni)
Judy Noxia: 60 HP
Yurihime: 50 HP
RenAi: 145 HP (Nem tud támadni)
Tachibana Makoto: 70 HP
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[14. boss] - Page 4 Empty Re: [14. boss]

Témanyitás by Mirika Szer. Jan. 22 2014, 00:34

Ez a rohadt saláta kiszívta minden energiám és koncentrációm, egyre nehezebb volt szem előtt tartani, kinek mikor van szüksége gyógyításra, és az alapján irányítani a jónépet. Arról nem is beszélve, hogy egyre többen és többen kerültek necces szituba, féltem tőle hogy egy-két percen belül már akármit csinálunk, menthetetlenné válnak a társaink és választani kell közülük, ki maradjon és ki burkoljon ki >.> Annak sem örültem, hogy a vörös indikátoros fazon kapásból ellentéteket kavart, a legkevésbé erre a feszültségre volt szükségünk.
- Ennek nem most van itt az ideje! - próbáltam erélyesen rászólni a háborgókra - Ren, add Ayaninak a köröd, kérlek! - kiáltottam a srác felé szinte transzban darálva a szöveget, és a fejemben már megvolt az is, ahogy én Ayanit gyógyítom, majd jön Anat, és menti a földbe döngölt Kazumát, aztán... aztán... móóó >.> De nem, hirtelen arra lettem figyelmes, hogy Regi a zöldség körül kering és támad. És akkor Yuichi?
- Ren! - kiáltottam kétségbeesetten, de ahogy a kardforgató srác felé kaptam a fejem, őt már körbevette a burok - Csessze meg! - dühöngtem idegesen toppantva egyet. Csak nem úsztuk meg, és nem csak az mérgesített fel, hogy Ren nem hallgatott rám, hanem az is, hogy hiába az erőfeszítéseim, nem úsztuk meg. Azonban még mielőtt leteremthettem volna a fiút, ismerős páncél épült rám, a fejemben pedig meghallottam a főnix vérszomjas hangját, ahogy szinte szuggerál, hogy csapjuk le a nagyra nőtt gazt. Felemás érzésekkel telve lódultam meg a nehéz, átláthatatlan páncélban, amiben még az akrobatikámmal együtt is úgy éreztem magam, mint egy teknős, pedig az állapotjelzőim szerint még gyorsaságbuffom is lett. Csupa indulattal telve csapkodtam a bosst, egészen addig, amíg csak volt erőm hozzá, és végül fáradtan dőltem össze, zuhantam el a füvön. Jártányi erőm se maradt...

// Ren képije ad +13 erőt, gyorsaságot és kitartást, valamint 2x44 erőbónuszt a fegyveremre. Így ötször támadok, minden hatodik körben pihenek, a sebzésem pedig 128/kés. 4x2 támadás és pihenőkör, valamint 8 tűzsebzés szintén Ren képijéből a bossra=1032 sebzés //
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

[14. boss] - Page 4 Empty Re: [14. boss]

Témanyitás by Kayaba Akihiko Szer. Jan. 22 2014, 13:52

Gratulálok! Legyőztétek a 14. bosst!
Volt halál \o/

Jutalom: 20 exp és 1 szabadon elosztható pont

Mirika item jutalma majd PÜ-ben érkezik.
Kayaba Akihiko
Kayaba Akihiko
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 19623
Join date : 2012. Jul. 29.

Vissza az elejére Go down

[14. boss] - Page 4 Empty Re: [14. boss]

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.