Sword Art Online Fórum Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

+11
Suzume
Hime
Shukaku
Szophie
Hinari
Jun
Mirika
Enheriel
Chancery
Kincaid
Anatole Saito
15 posters

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Jun Csüt. Szept. 04 2014, 18:53

Rábólintott az árajánlatomra. Ez a probléma azzal, hogy ha én mondok árat, akkor biztosan átvernek. Túl egyszerűen elfogadta. Túl olcsón adtam. Az aranyat át is küldte, én pedig azon nyomban hozzáláttam a három darab kristály megírásának, majd szépen egymás mellé felsorakoztattam őket az asztalon.
- Kész vannak. Használd egészséggel őket. - mosolyogtam a lányra, majd a tekintetem ismét visszatévedt a szépséges lábaira. Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy lehet valakinek ennyire szép feszes bőre. Mintha csak egy porcelán babát tapogatnék végig. Persze csak óvatosan.
- Persze nézz csak szét bármikor. Ha valami megtetszik elkészítem, és ha nincs ára akkor majd kitaláljuk, hogyan fizetsz. Razz Biztos vagyok benne, hogy találsz kedvedre való kristályokat. Ha pedig hozol nyersanyagot, beleszámítom az árba valahogyan.

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Mirika Pént. Szept. 05 2014, 11:21

- Arigatou :3 Mindig jó olyasvalakivel üzletelni, aki olvas a gondolataimban ;P - kuncogtam, elvégre jó gyorsan megszületett a megállapodás, pont olyan árat mondott, amennyit még hajlandó voltam megfizetni. A bónuszról nem is beszélve :3 Türelmesen, egyáltalán nem kapkodva húztam be a kristályokat az inventory-mba, és csak ezután szökkentem le a pultról.
- Úgy legyen :3 Én viszont azt hiszem, most megyek, de szerintem nemsokára újra találkozni fogunk ^^ - nyomtam egy puszit az arcára csintalanul, aztán kifordultam az ajtón. Biztos észreveszi, hogy a kristályok helyén hagytam egy papírfecnit, rajta az ő nevével :3
Mirika
Mirika
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 2764
Join date : 2012. Aug. 02.
Age : 27
Tartózkodási hely : Nyster

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Hinari Szer. Okt. 29 2014, 17:54


_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Szer. Okt. 29 2014, 19:57

Összesen 760 arany lesz az írás ára.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Jun Szer. Okt. 29 2014, 21:27

Reppentek a kész termékek. Köszi a vásárlást :3

_________________
"Madness is not a state of mind...

...Madness is a place, where I live"
Jun
Jun
Harcművész
Harcművész

Hozzászólások száma : 1565
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Karakterlap
Szint: 32
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Hinari Szer. Okt. 29 2014, 21:55


Énis köszi, hivatalosan is elküldve a nyersi és az arany. ^^

_________________
Adatlap
Szín: #a8a8a8 #787878 #464699 #9F703A steelblue

Ki mit és mennyit tudhat Hinariról? Információk az adatlap alján.


Figyelem! Amennyiben valaki visszaél a plot armorral (pl kari előtt öl meg játékost vagy dicsekszik azzal hogy megtette stb), annak neki magának kell megoldást találnia rá, hogy kari miért ne tudja őt megölni/börtönbe zárni - ha pedig nem tud ilyet kitalálni, vállalja annak következményeit is! Ez karakter minden játékára, tehát a bossra is vonatkozik.
Hinari
Hinari
Kardforgató
Kardforgató

Hozzászólások száma : 4967
Join date : 2012. Dec. 28.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Justice League

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Okt. 31 2014, 20:03

Csökkentett áron kaphatóak kristályaink!
> KATT <


Aktuális akciónk

100 aranyért

1 Kecses *Fegyver*
1 Nagy *Kopja/Rövid Kard/Buzogány*
2 Fémpáncél
1 Fémgyűrű
1 Sólyomgondozók Sisakja
1 Bika rúna
1 Vörös Bőrköpeny
1 Fém *Pallos/Fejsze/Pöröly*


200 aranyért

3 Nyúlcipő
1 Holdsugár Diadém
1 Rubin köpeny
1 Acélgyűrű
1 Gyorsaság rúna

1 A Tudós *Pallosa/Fejszéje/Pörölye* (+5 erő *-1 kitartás/-1 fegyverkezelés/-1 gyorsaság*, minden Tier 1-es főzésre/írásra +1 képzettségpont jár, ha a táskában van)
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Hétf. Nov. 10 2014, 22:48

Megújult az Artes pláza, bővült a kínálat!

> KATT <
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Anatole Saito Pént. Nov. 21 2014, 22:03

Megkaptam a választ, tehát az Artes pláza, na kutakodjunk egy kicsit első szint, Kezdetek Városa, Keleti rész, tehát gondolt arra, hogy akár még egyes szintű is lehetek, a találkozás előtt, sokat gondolkoztam azon, hogy kölcsönveszem Marluna maszkját a megbeszélés idejére, majd végül úgy döntöttem, hogy nincs rejtegetnivalóm, abból nem lehet probléma, ha egy céhvezér tudja hogy fegyverkovács szándékozom lenni, egyébként is Asato csak jókat beszélt róla eddig, és elindultam a megadott helyszínre, mikor odaértem a bejáratnál várakoztam egy darabig.

Mitot kivételesen nem küldöm el ebédszünetre, nem árt, ha ő is találkozik ezzel a Cearso nevezetű emberkével. Több szem többet lát, plusz megbízom a segédem értékítéletében, tehát számít az is, hogy neki milyen lesz az lső benyomása. És hát mivel én mostanában jó, ha heti egyszer vagyok itt a boltban, elsősorban Mito lesz az, aki találkozik és érintkezik majd a fiúval... feltéve ha létre jön az üzleti megállapodás.
A tea, gyümölcslé és a Mito által készített válogatott sütemények ki vannak készítve az egyik vendégváró asztalhoz, én magam ott várakozok a menümben pötyögve és kényelmesen ücsörögve, segédem pedig egy süteményköltemény kreálásával van elfoglalva a pult mögött.


Megérkeztem a helyszínre, és úgy néz ki itt már vártak rám, igazi terülj-terülj asztalkámmal, persze egy ideje már nem hozz lázba az ételek látványa, de akkor is szép gesztus a részükről. Odasétálok az asztalhoz, majd leülök egy szabad székre. Majd pár másodperc néma hallgatás után megszólalok: Cearso. A viselkedésemből valószínűleg már most leszűrhették, hogy nem igazán vagyok az a szociális típus.

Ahogy megérkezik a fiatalember, már csak illendőségből is kezet nyújtok neki, de a szemszíne azért elég ütős, meg kell hagyni. Nem tudom hogy fogom állni a tekinteté. Mi ez, talán kontaktlencse? O.o Nah, mindegy, Anatole, kapd már össze magad, ennél azért profibb vagy! >.<
- Üdv nálunk! - Ha elfogadta a kézfogást, utána leülök én is. Ha nem, hát az elég fura. - Anatole vagyok, a segédem pedig Mito. Teát vagy inkább valami mást innál? Mivel szolgálhatok?


A kézfogást illik elfogadni, vagy legalább is valami ilyesmiről hallottam a szüleimtől. Tehát elfogadom a kézfogást, majd egy darabig csak a zöld szemét nézem, Miért nem lehet nekem is ilyen normális szemszínem? Mondjuk már megszoktam, hogy az emberek a szememet nézik meg legelőször. És miután bemutatkozott és bemutatta a segédjét automatikusan két darab papírcetli után nyúlok, és felírom rá a neveket. - Elnézést, megszokás. És azt hiszem a tea megfelelő lesz.- Nem tudom meddig fog tartani a beszélgetés, de azért jó lenne, ha egész végig meg tudnám tartani a józanságom.

Állom a fiú tekintetét, majd elmosolyodom a cetli dolog láttán. Alapos és felkészült. Ez eddig egy jó pont. Töltök neki a kért teából, magamnak pedig a jól megszokott limonádémból. Ezután elkényelmesedek a székemben ülve, egyik lábamat keresztbe vetem a másikon.
- Nos, akkor kérlek vázold fel a távlati terveidet. A terveidet a játékban és a terveidet a kovács szakmában.


-A terveim? - kérdezem csodálkozva -Nem igen vannak terveim.- Majd hozzáteszem az utolsó szócskát: -még. Egyenlőre a legfontosabb, amit szeretnék, ha nem kerülnék a figyelem középpontjába. Azt a levelet is csak hosszú kínlódás után írtam meg magának, és nem gondoltam volna, hogy fogok rá választ is kapni. Ami a fegyverkovácsságot illeti a közeljövőben szeretném T3-ra léptetni, és már nem is kell sokat várni vele.

Végre egy fegyverkovács, aki a T3-ra lépés előtt áll. Jójó, ott van Ayani is, de a folyamatos nyersanyaghiánya és a szűkös receptfelhozatala miatt sosem számolok vele, hacsak nincs konkrét kérésem irányában. Mint mondjuk az igazság rúnája, de hát már azt is Silver készíti. Nah igen, bosszantó a JL logó annál a férfinál, kardofrgató és még kovács is. Fene. Viszont a kovács kérdést lehet másként is orvosolni. Azonban arra kíváncsi vagyok, hogy működik-e rajta a képességem, így az előre megbeszél jelzés alapján figyelmeztetem Mitot, hogy dobja be magát. A jel, hogy a pohár száján körbehúzom párszor az ujjam, mintha csak szórakozottan játszadoznék. Ezt látva nem én, hanem a segédem kezd el tovább beszélgetni, addig is van időm koncentrálni a Spionfióka képi aktiválására és a kutakodásra az adataiban.
- És hogy jövünk képbe mi? - Kérdez ezúttal vissza Mito - Alapanyag szükségleted van, vagy vevőkörödet szeretnék kiszélesíteni? - Közben könnyedén sikerül aktiválnom a képim (nem kell képipróbát dobnom hozzá) és az infók meglepőek. Ilyen alacsony szintű íjász szólósként hogy tudta ilyen könnyedén felhúzni a kovácsolását. - Kik voltak eddig a társaid? - Kérdezek ezúttal már én is, visszatérve az adathullámok tengeréből.


-Mondtam, hogy nincsenek terveim. És társaim se igazán

- Szólósként képzeled el magadat a jövőben is, vagy nem zárkózol el egy céhhez való csatlakozástól sem?

-Mind a két opciót el tudnám képzelni, de sajnos nem vagyok se kardforgató, se árnyharcos és a kiképzőt sem szándékozom használni.

- A kiképzőre csak azért van szükség, hogy velük lakhass - vág bele a beszélgetésbe vigyorogva Mito, és ha megfigyeled, a fiú életcskjánál nem is szerepel az Artes céh ikonja.

-Értem, de eddig azért sikerült ilyen szintre emelnem a kovácsolásom, mert nem használtam kiképzőt.- Egy pillanatra elgondolkozok, vajon mondjam el nekik? Nem, ha ennyiből nem jönnek rá, hogy mire utaltam, akkor inkább ezt meghagyom magamnak. Így is rengeteget számoltam, mikor utoljára úgy döntöttem, hogy nem használom a kiképzőt. -Mondjuk sok értelme úgysincs T3 fölé menni...

- Miért? Miért nem használtad a kiképzőt? - vág bele ismét a beszélgetésbe Mito. Neki sem állt szándékában élni ezzel a lehetőséggel, de neki erre megvolt a maga oka: nem volt rá szüksége, úgysem lépett ki a kezdetek városából, hacsak nem volt muszáj. Viszont érdekelte, hogy más miért nem teszi ezt.
- Azért nem nem akarsz T3 fölé menni, mert nincs aki T4-es fegyvert venne, vagy valami más oka van? - kérdezek már ezúttal én.


-Mondjuk azt, hogy amíg nem feltétlen szükséges, én nem szívesen használnám.- Egyszerű matek pedig, a kiképző kevesebb lehetőséget ad, mintha saját magától lépked az egész. Hiszen: -A kezdő kiképzős, nagyjából annyit ér, mint egy nyolcas szintű játékos, és amíg egy tízes szintűről nem tudod elmondani, hogy kiképzős-e, addig egy nyolcasról biztosan állíthatod, hogy nem használt kiképzőt. Mégis kit választanál: Akiről biztosan tudod a dolgokat, vagy azt akiről csak bizonytalan információid vannak. Ráadásul ha találkozol valakivel aki így kilences szintű, arról biztosan állíthatod, hogy már képes nagyobb szintű felszereléseket használni. Persze ennek a rendszernek is meg van az a hátránya, hogy a rendesen tízes szintű játékosokra szintén kevesebbet mer bízni az ember. Ami meg a másodlagos jártasságot illeti, ezentúl szeretnék másra is koncentrálni a jártasság fejlesztése helyett. Hiszen eddig olyan dolgokat áldoztam rá, amiket másra is fordíthattam volna.

- Jól látod, magam is erre a számolásra jutottam. - Bólintok egyetértően, Mito pedig inkább csöndben marad. Sosem járt még utána a kiképzőtisztnek, így nincsenek is annyira beható ismeretei az egész mechanizmusáról. A hallottakat elraktározza magában, aztán nemtörődöm módon vállat von és keni tovább a piskótát a krémmel.
- A jelvényekre gondolsz? - Ha jelvényekkel fejlesztette fel ilyen magasra a kovácsolás szintjét, akkor már az mindent megmagyaráz. Hogy miért nem kellettek hozzá neki társak és hogy mitől volt ennyire dinamikus a fejlődése. És így már az is világos előttem, hogy miért akar betársulni. Mi segíthetnénk a kovácsolása további felhúzásában, ő pedig tudna más statja fejlesztésére koncentrálni. Remek, van sütnivalója, ez nem kétséges.
- Mit szólnál akkor, ha esetleg ajánlanék neked egy céhtagságot? - Addig nem folytatom tovább a gondolatmenetet, amíg nem látom a reakcióját?


-A jelvényekre is.- bólintottam. -Mielőtt elfogadnám kérnék pár percet egy négyszemközti beszélgetéshez.- Nem szoktam a betegségemről beszélni, de azt már rég eldöntöttem, hogy ha egyszer véletlen céhközelbe kerülnék, a céhvezérnek erről beszélni fogok. Nem azért, mert ki akarom adni magamból, hanem mert erről feltétlen tudnia kell, ha az emberei között akar tudni.

- Akkor én elmentem kajálni. Csáó főni, majd jövök! - Mito ki is használja az alkalmat, hogy elslisszolhasson egy általa csak rövidkének nevezett, de amúgy legalább egy órás ebédszünetre, aminek tudom, hogy a javát úgyis a barátnőjével lógva tölti. Megszoktam már és amúgy sem tudom rendre nevelni. Csak ráhagyom, a dolgát úgyis mindig rendesen elvégzi. Még azonban mielőtt kimenne, szórakozottan megpaskolja a vállad. - Jófej vagy, remélem bevesz és látlak még itt Wink - Majd meg se várva a választ, csak rádvigyorog és már sprintel is el.
- No de mielőtt belekezdenénk, volna pár feltételem... Ha megengeded, vázolnám.


-Rendben, akkor kezdd te.- fölösleges mesélnem, ha még a feltételeket sem tudnám teljesíteni

- Elfogadom és ésszerűnek tartom az indokaidat a kiképzőtiszttel kapcsolatban. A céhházunk viszont valóban a tizedik szinten van, ahogyan arra a segédem is utalt. Így tehát ahhoz, hogy valóban velünk élhess, el kell érned a tizedik szintet. Ebben tudunk segíteni, de alapvetően rajtad múlik. Azért szeretném, ha csatlakoznál hozzánk, mert egyrészt jó gondolkozású fiatalembernek tűnsz és Shu is jó véleménnyel van rólad, másrészt pedig a céhboltba értelemszerűen céhtagok kerülnek. Mito nem követi a céhem elveit, ezért nem csatlakozott hozzánk. Kérdés, hogy te egyáltalán mennyire értesz ezekkel egyet... - S hogy tisztába tegyem a dolgokat, lehívom a menüm és üzenetben átküldöm neki a céhleírásunkat.

-A többséggel egyet is értek, és ha nincs más út, a kiképzőt is szívesen igénybe venném, de mint mondottam volt nem szívesen tűnnék ki a többi játékos közül. Főleg mert az én egyediségem nem olyan, amit szívesen a világnak kürtölnék.- Megvárom mit reagál, és csak utána kezdek el mesélni a betegségemről, azt is csak akkor, ha szükséges.

- Ha komolyak a szándékaid velünk, akkor arra kérlek, hogy ismerd meg a többieket is. Nem szokásom nélkülük dönteni és ha ők is elfogadnak, csak akkor tehetem hivatalossá a tagságodat. Gondolom ez érthető, egy közösség így működik. Ami azt illeti... a céhem a kezdetekben eléggé magamutogató társaság volt, de hmar rájöttem, hogy ez nem járható út. Azóta szinte teljesen kicserélődött a gárda és ha találkoznál velük, magad is tapasztalhatnád, hogy nem éppen arról híresek, hogy hivalkodóan kitűnnek. - Lenyitom a menüm és sorra mutatok a fotókra, mint egy büszke apuka.
- Esutel a kezdetektől mellettem van, eléggé csöndes és visszahúzódó. Íjász, akárcsak te. Saya szintén íjász, egy vidám kislány a maga furcsaságaival. Amnéziás, akárcsak Gilbert, a lovagot azért hívtam magunk közé, hogy tudjanak segíteni egymásnak Sayaval az emlékeik felidézésében. Alex a legnagyszájúbb mind közül és elég keményfejű is, de ugyanúgy csupaszív ember, mint Jun. Meredith pedig... Meredith kemény dió, de könnyű őt is megkedvelni. Zseniális művész, remekül rajzol. Shut pedig már nem kell bemutatnom. Keresd fel őket és majd mondd el, hogy mi a te véleményed róluk! Benne lennél?


-Akárcsak én?- Húztam fel a szemöldökömet, hiszen nem is mondtam el, hogy íjász lennék, csak annyit mondtam, hogy nem vagyok se kardforgató, se árnyharcos, ebből hogyan jöhetett az, hogy íjász vagyok? És amikor a kis Sayát és a problémáját említi, máris máshova száll a kíváncsiságom.- Ohhh, akkor nem csak nekem vannak problémáim az emlékeimmel...-hupsz, elszóltam magam.- Akkor már el is mondom az egészet. Felveszem a komoly pózt: kihúzom magam teljesen és Anat szemébe nézek.- Van egy betegségem, még a való világból, amit Aincrad se tudott igazán meggyógyítani. Gyakran kihagy a memóriám. A helyzet az, hogy nem csak információk esnek ki, hanem egyik pillanatról a másikra minden eltűnik, és egyáltalán nem, vagy alig emlékszem az előtte történt dolgokra. Néha súlyos kellemetlenségeket tud okozni. Ha így is megkísérled, hogy a céhedbe kerüljek, szívesen találkozok a többiekkel is.

Ehh, elszóltam magam. Most kamuzzak Shuval, aki nem is biztos, hogy tudja róla, hogy íjász, vagy öntsek tiszta vizet a pohárba? Jobb az utóbbi, mert mint tudjuk, a hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát. És amúgy sem kenyerem a hazugság. - Utólagos engedelmeddel és elnézésedet kérve.... de ellenőriztem az adataid. Képesség. De nyugalom, nem szándékozom visszaélni vele. Viszont akkor már nyíltan is mondhatom: negyedik szintűként a 150-es kovácsolási szint igazán dícséretes. Viszont akkor már kérdeznék is: Hogyhogy még csak negyedik szintű vagy bő két év elteltével is?
A betegségét hallva elgondolkozom és konstatálom, hogy nagyon sok tanulnivalóm van még az orvostudományt illetőleg. - Engem nem zavar, s bár nem mondhatom, hogy segíteni tudok, de emiatt nem fog hátrány vagy megbélyegzés érni.


- Érdekes egy képesség, de ha kérdezel ezeket biztos... talán elmondtam volna. És hogy miért vagyok még csak négyes szintű? Mondjuk úgy, hogy történtek olyan dolgok a kezdetek kezdetén, amik elvették a kedvem a játéktól, és egy ideig csak a a főtéren bolyongtam, mint egy csodára várva, hátha egyszer kikerülhetünk innen, de ahogy tapasztalom ez rendes fegyverkovácsok nélkül nem igazán fog sikeredni.

Ismét csak jó a meglátása, tetszik az észjárása. Az pedig, hogy nehézkesen indult be számára az itteni élet, nem újszerű dolog és nem is ítélem el érte. - Mik a céljaid? Kivinni a játékot és kijutni? Ezért harcolnál akár a fronton is? Vagy csak szeretnél túlélni és átvészelni ezt az időszakot? Vagy csak élvezni akarod végre az életet, akkor is, ha mindezt bent kell megtenned?

-A lehető legkevesebb kár okozásával a lehető legtöbbet megtapasztalni.- Hiszen én végül is elsősorban programozó vagyok, és csak utána íjász.- Ha nem szükséges nem fogok beleavatkozni a világgal való küzdelmetekbe, persze mint fegyverkovács támogatni foglak benneteket.

- Ez így rendben van, ehhez mérten támasztok feléd elvárásokat. Azonban most már térjünk ki arra, hogy neked milyen elvárásaid vannak velem és a céhemmel szemben!

- Ismét csak ismételni tudom magamat, nincsenek terveim, és emiatt elvárásaim sem igazán. Majd én megpróbálok igazodni a kialakult helyzethez.- Ráadásul eredetileg nem is terveztem belépni a céhbe, de ez is az alkalmazkodási folyamat része lett.

- Akkor elmondom inkább én az ajánlataimat, vagy nevezzük inkább támogatásnak a céh részéről. A cuccaid egészen jók, de ha igényelnél jobbakat, segíthetek beszerezni őket. T2-től pedig már biztosítjuk neked a legkorszerűbb, legjobb kompakt felszerelést. Ami pedig a kovácsolásodat illeti: Gondoskodok arról, hogy minél előbb fel tudd húzni magad T3-ra. Az érclátóink közül többen is T2-es szinten vannak, szóval lesz alapanyag. Milyen receptjeid vannak?

- Nekem nincs receptem, vagy erről nem adott információt a képességed? Ne aggódj, a T3-as fegyverkovácsolást már biztosítottam magamnak. Már csak várnom kell egy keveset.

- Nem, ennyire részletekbe menően nem tudok informálódni, de köszönöm, hogy beavattál. Viszont azt is láttam, hogy a kovácsolás mellett a kristályírás is érdekelne. A céhemben van két író is, egy T1-es és egy T2-es is. Az írásodat is fel akarod húzni Tier 3-as szintre, vagy megelégednél az egyes szint összes receptjével?

-Ha kéred, és szükség is van rá, akár felvihetem T3-ra is, de ez már nem menne önerőből. Persze ehhez sincs receptem.- Teszem hozzá tájékoztató jelleggel.

- Nem szükséges. Jun hamarosan T3 szintre tud lépni, Shunak is megvan a szintje a T2-höz, így megkaphatnád az összes receptjét. Persze ez csak egy elmélet, ezt velük is meg kellene beszélnem, de szerintem nem lenne ellenükre, főleg ha ezzel neked és a céhnek is segítenek.

-Látod, erre nem is gondoltam. Nem vagyok hozzászokva a csoportmunkához.

- Akkor... mindez megfelel így neked? Van még hozzáfűznivalód, ellenvetésed a ma elhangzottakkal kapcsolatban?

-Igen, ez teljesen megfelel, egyetlen kérésem lenne, ha lehet, a betegségemet kezeld bizalmasan.

- Természetesen. Rád bízom kit avatsz be és mennyire, de ha javasolhatom, akkor bátran kezdeményezz beszélgetést Sayaval és Gilberttel. Sayaval könnyebben fog menni, Gilbert nehezebben nyílik meg.

-Rendben, köszönöm a lehetőséget. Ha nincs más, amiről beszélnünk kéne, akkor én távoznék.- Várok pár másodpercet. Majd ha nem mond semmit, akkor felállok a székből és távozok.

Felállok én is és mosolyogva kezet rázok vele. - Örülök, hogy partnerek lehetünk. Csomagolok süteményt. - Majd miután átadom neki a kis csomagot, kikísérem az ajtóig.
Anatole Saito
Anatole Saito
Harcos
Harcos

Hozzászólások száma : 2965
Join date : 2012. Sep. 10.
Tartózkodási hely : örök vadászmezők

Karakterlap
Szint: 35
Indikátor: Zöld
Céh: Artes Liberales, Sayonara

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Szophie Vas. Nov. 23 2014, 21:25

Nem szeretem még a lábamat sem tenni az Ates közelébe, de hát az üzlet az üzlet, és nekem szükségem van dolgokra. Így hát.. Itt az ideje körülnézni itt is. Meg hát csak nem minden tag szakállas.Suspect Hisz Raven-kun és Esutel-chan is milyen kis kedves..
Ezen felbuzdulva nyitottam be az ajtón, és pislogtam nagyokat, amikor szembe találkoztam Shukakuval.
- Ohh.. szia.^^ - köszöntöm őt mosolyogva.
- Ezekre lenne szükségem.. - teszek le elé egy tele írt lapot, és mutatok azon a T1-es kristályok rublikájára.

Fagytér Kristály (A kristályt a földnek kell vágni, miután széttört, ötven méteres körzetben a talajt fagyossá, csúszóssá, a vizeket pedig jéggé változtatja. A területen belül ettől még nem fog senki sem fázni, tehát csak színesítő elem)
Gyenge Lökés Kristály (Aktiválásakor gyengéden meglöki ellenfeled, a lökés nem tudja hátralökni, csak zavarni )
Hullám Kristály (A földnek kell vágni és a három legközelebbi mobot vagy játékost (beleértve téged és társakat is, így megéri messze dobni) meglöki, a lökés csak annyira erős, hogy a figyelmetlen célpontok elessenek.)
Denevér Kristály (Aktiválásakor egy nagy rakás denevér repül neki az ellenfélnek. Nem sebez, csak zavaró hatású)
Halvány Füst Kristály (a földnek vágva egy füstöt képez, amiben csak a látás jártassággal rendelkezők látnak, a füst két körig tart)
Magasugrás Kristály (aktiválása után a használó egy ugrás erejéig kétszer olyan magasra ugorhat)
Hangrögzítő Kristály (rögzíti és visszajátssza a vele felvett hangokat)
Farkasagyar (A kristály aktiválás után a játékos szintjének megfelelő számú farkas illúzióját kelti. Ezek az állatok nem sebeznek, át lehet haladni rajtuk, érintésre szeretefoszlanak, viszont félelemkeltőek, zavaró hatásúak.)
Gyors Futás Kristály (aktiválása után a használója egy körig akármilyen felületen sétálhat és gyorsasága megnő 4-el)

_________________
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 0510Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 1110Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 0310
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Vas. Nov. 23 2014, 21:33

Shu boldogan köszönti az első kedves vásárlóját az új helyen, és bár egy kicsit meg kell vitatni, hogy mire is akar Szophie használni egy-két kristályt, ám amikor kiderül, hogy nem a szegény mobocskák ellen, avagy nem a bossra, Shu készségesen elkészít minden darabot. Persze ez egy picit sokáig tart, így hát Szophienak zenét kell hallgatnia, vagy újságot olvasnia, amíg készülnek a darabok, ám megéri, hiszen Shu szépen mindegyiket egyenként becsomagolja, és úgy adja át a vásárlónak.
-Köszönjük szépen a vásárlást, használjátok egészséggel. Illetve... mivel ilyen sokat vásároltál, csomagoltam mellé Vezérnek egy kis pástétomot is. Saját készítésű, nyulas és kacsás. Remélem ízleni fog neki. ^^

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Szophie Vas. Nov. 23 2014, 21:44

Kissé különös érzés volt az egész, hiszen én csak abban a pillanatban döbbentem rá, hogy Shukaku az Artes tagja. Tény, buta voltam, hogy nem figyeltem - de tényleg, eddig egyáltalán nem tűnt fel. Pedig annyira kézen fekvő lett volna egyszerűen az indikátorra pillantani. Így hát teljesen meglepődve vártam, hogy elkészülhessenek a kristályok, mindeközben Vezérrel beszélgettem.
- Ohh.. Én köszönöm, nagyon szépen. Biztosan ízleni fog neki.- rebegem megilletődve a plussz ételen, közben érzem, hogy Vezér már a hátamat böködi.
- Muti! Muti! - pattog, és már szaglászik is.
- Majd kint, majd kint! - intem türelemre, ezzel elköszönök az idomárlánytól, és távozunk.

_________________
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 0510Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 1110Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 0310
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Tachi10
Szophie
Szophie
Árnyharcos
Árnyharcos

Hozzászólások száma : 2853
Join date : 2012. Nov. 21.
Age : 27
Tartózkodási hely : "pokemonok mellett"

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Vörös
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Hime Hétf. Nov. 24 2014, 11:03

Kissé félve teljesítettem céh vezérem Danee kívánságát. Hisz újra találkoznom kellett Shukakuval, akivel nem volt túl jó a kapcsolatom.
Lassan el is értem a boltig, és kicsit remegő térdekkel léptem be a hatalmas építménybe, majd hamarosan meg is találtam a keresett kis boltocskát.
- Szép jó napot. Szia Shu, szia Timidus. Shu ha szabad, szeretnék venni öt darab pajzs kristályt.- Mosolyogtam félénken a lányra.
- Majd elő vettem 500 aranyat és nyújtottam a lány felé.
- Nem tudom, ennyi elég lesz rá?- Néztem kicsit elbizonytalanodva.

_________________
Páncélom::



Statjaim::



Képesség::
Hime
Hime
Lovag
Lovag

Hozzászólások száma : 427
Join date : 2013. Jun. 11.
Age : 33

Karakterlap
Szint: 13
Indikátor: Zöld
Céh: Anarchisták

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Hétf. Nov. 24 2014, 12:12

Shu egy kicsit meglepődik ugyan a vendégen, de láthatóan örül, hogy nem a Black Iron Castle emlékművén látja viszont a depis lányt, hanem így élőben, és még a kérése is teljesíthető.
-Szép napot Hime! Öt darab Pajzs Kristály, azonnal készítem.
Arra, hogy elég lesz-e ennyi pénz, bőszen bólogat. Igazából sokallja is, de megbeszélték Timidussal, hogy akkor sem szól, ha valaki túl sokat ad, és akkor sem, ha szerinte adhatna többet is. Ha valaki osztja a pénzt, bizonyára sok van neki, és szívesen ad.
-Már készen is van, használd egészséggel, és vigyázz magadra!
Adja át a becsomagolt darabokat, egy kis meghajlással kísérve.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Suzume Kedd Dec. 30 2014, 22:47

- Tudod a dolgod, nem először csinálod! Hozz nekem fotó kristályokat. Tíz darab elég lesz. - Nyújtom át a fiúnak az aranyat. - Százharminc arany a többi a tied. - A srác csak bólintott.
- Ha megvan küld el nekem a kristályokat. - Ismét bólintott majd hátat fordított és elment. Már csak várnom kell.

/Shu-chantol vennék 130 aranyért tíz darab kristályt./

_________________
Suzume
Suzume
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 569
Join date : 2014. May. 26.

Karakterlap
Szint: 26
Indikátor: Vörös
Céh: White Rose

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Kedd Dec. 30 2014, 22:59

A kisfiú nem látott vendég volt a boltban, és amikor ilyen sok kristályt akart rendelni, akkor Shu azért rákérdezett, hogy mire is kell neki, de az ártatlan válasz annyira megnyugtatta, hogy szép díszcsomagolásban adta át az itemeket, és még egy sütit is csomagolt titokban a dobozba.
-Itt is vannak. Jó fényképezgetést, köszönjük szépen a vásárlást! ^^

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Enheriel Szer. Dec. 31 2014, 17:42

Ismét beléptem Villámlással együtt az Artes Liberales boltjába, de ezúttal Shukaku-hoz. Meglepett, hogy átment ebbe a céhbe, de Anatnál talán jobb helye lesz. A táskában 1000 arany és a Kristálylevél lapult hálám jeléül Shukaku-nak. Amikor beléptem, azonnal megtaláltam a kislányt, akire mosolyogtam.
- Szia Shu!^^ Elhoztam neked, amit ígértem a szafari-ban. ^^

_________________
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Szer. Dec. 31 2014, 18:05

Ugyan csak Chizu volt bent az üzletben, de leültette Enhiéket, majd azonnal riasztotta Shut, aki hála a Hazatérés Kristálynak, perceken belül meg is érkeztek a helyszínre.
-Szia Enhi, Chizu megírta, hogy miről is lenne szó, szóval útközben már be is váltottam a jelvényt. Itt vannak a felszerelés, amit kértél, és örülök, hogy sisakot végül is találtál. Remélem hasznát tudod majd venni. És...
Itt egy kicsit közelebb húzódik a lányhoz, hogy Chizu ne hallgatózzon.
-Már Darkness ügyében is intézkedtünk, beszéltem Anattal és Mirikával. Csak... csak annyi, hogy vigyázz a vörösökkel, addig ne nagyon engedj senkit a közeledbe tőlük, amíg ennek nem lesz vége. Nem tudhatod, hogy ki Darkness szövetségese... azóta mi is találkoztunk még egy gyilkossal... többen vannak, mint gondoltuk...

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Enheriel Szer. Dec. 31 2014, 18:16

- Értem Shu. Vigyázni fogok magamra. Ha ne adj isten elkerülhetetlen lenne, amire kértél, akkor szólni fogok azonnal valakinek, hogy ne legyek egyedül. De kérlek, te is vigyázz magadra meg Timidusra. Félek, hogy valaki felbéreli azt a gyilkost, hogy végezzen ki titeket is.

_________________
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Karakter9


Adatlap|Bolt|NJK-k|Gyűjtemény

Színeim:
Enheriel (violet), Lulu (hotpink), Villámlás (khaki), Snowcat (#9999FF), Regina (cyan)
Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 109305_01fd22b0eb72872c_P
Enheriel
Enheriel
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 1188
Join date : 2012. Dec. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : nem mondom meg:P

Karakterlap
Szint: 30
Indikátor: Zöld
Céh: Artes

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Szer. Dec. 31 2014, 18:20

-Anatole, Mirika, Hinari, Szophie. Nekik szólj, ők elég erősek ahhoz, hogy megvédjenek. Vagy ha ők nem... akkor mondjuk nekünk... és mi majd hívunk még valakit. Ránk pedig vigyáznak, ne aggódj.
Engedett meg egy mosolyt, na persze azt nem mondta el, hogy rájuk közvetlenül Kayaba Bácsi vigyáz odaföntről. Azt nem kell mindenkinek tudnia.

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Benedict Arata Pént. Jan. 02 2015, 14:30

Ismerkedjünk meg Shu-channal
Avagy túl sok a pénz? Szórjuk el....
Ugyan én már valamennyire megismerhettem Shu-chant és Timidust, de ők még csak egy npc-vel találkoztak, amit természetesen nem szándékoztam elárulni. Az egyik legnagyobb fegyverem és titkom, ciki lenne lebukni vele. Az Artes Plázába vettem az irányomat, mert szükségem is lenne néhány kristályra, amit egyelőre még nem tudok magamnak legyártani. Ezek egy kis része jó poén, mint például a bohóc kristály. Azonban nagyobb részük remekül jönne, ha menekülni, vagy megzavarni kellene valakit. Belépve nem kellett sokat keresgélnem meglehetősen szemet gyönyörködtető helyük volt. Egyenesen odasétáltam a többi bolttal nem is foglalkozva. Kicsit körbeforgattam a fejem, majd rámosolyogva köszöntem.
-Szia Shu-chan, Timidus. Had mutatkozzam be Arata vagyok. Hogy vagytok?
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Pént. Jan. 02 2015, 16:03

A kicsiny csengettyű vígan köszöntötte az érkező vendéget, majd kisvártatva a páros is hasonlóképpen cselekedett. Ugyan Shu meglepődött azon, hogy az idegen honnan tudja a nevüket, de ez nem tántorította el attól, hogy nekikezdjen a szokásos udvarias üdvözlőszövegnek.
-Köszöntjük az Artes Plázában, miben lehetünk a segi... izé... köszönjük szépen, jól... vagyis... ismerjük egymást?

_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Benedict Arata Pént. Jan. 02 2015, 16:20

Ismerkedjünk meg Shu-channal
Avagy túl sok a pénz? Szórjuk el....
Kedvesen mosolygok, majd kacsintok válaszadáskor, miközben azért jobbra-balra lépek egyet-kettőt, ahogy a kínálatukban kutakodom.
-Még nagyon nem, ezért is mutatkoztam be. Örülök, hogy megvagytok. Az előbbit pontosítva én azért ismerlek titeket picit. Mondhatni sokakat ismerek, és sok dologról tudok. Például arról a kicsit furcsa npc-ről Rehcra-ról. Meg ugye a frontharcosok legjobbjait, illetve a kedves kis párost, akik sok helyen segítenek ki ne ismerné?
Kicsit körbefordulok, aztán megnyitom a menümet, és eléggé egyértelműen látszik ahogy magamban számolgatok. Nem sokkal később visszagördítem, majd újra Shu-chanra összpontosítom minden figyelmem, hátha megvárta amíg befejezem a dolgom. Azután, hogy feltette esetleges kérdéseit megjegyzek egy kis bókot a boltra.
-Igazán szép boltot hoztál össze. Azok a képek?
Kérdezek rá a fotókra amiken mintha vásárlók szerepelnének.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Shukaku Pént. Jan. 02 2015, 16:35

Shu egyik pirulásból a másikba esett ezekre a dicsérő szavakra, arra pedig még a szeme is felcsillant, hogy Arata is ismerné Rehcra-t. Ezek szerint nem csak ők azok, akik foglalkoznak a városlakókkal, márpedig ez rendkívül örvendetes dolog.
-Ön is ismeri Rehcra-t! Húúú! És minden rendben van velük? Ugye tudja, hogy ha még szüksége van ételre neki, vagy a többieknek, akkor csak szólnia kell. Meg… izé… frontharcosok? Nem… mi nem vagyunk frontharcosok.
Rázza meg a fejét bizonytalanul.
-De… de segíteni tényleg igyekszünk… örülök, hogy… hogy valaki végre észreveszi…
Még inkább elpirul, és már akkora csönd keletkezik, hogy Timidus is megszólal.
-Honnan szerzed az információidat?
-Jajj Timidus! Biztos onnan, ahonnan te is. Az emberek pletykásak. A képek pedig az elégedett vásárlók. Ha Ön vásárol, és szeretne felkerülni, és elégedett, akkor Önt is felteszem.


_________________
ADATLAP

Statok:

Shu és Timidus Kristályboltocskája
Shukaku
Shukaku
Állatidomár
Állatidomár

Hozzászólások száma : 5959
Join date : 2013. Apr. 27.

Karakterlap
Szint: 50
Indikátor: Zöld
Céh: Jumpy Vigor

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Benedict Arata Pént. Jan. 02 2015, 16:58

Ismerkedjünk meg Shu-channal
Avagy túl sok a pénz? Szórjuk el....
Hihetetlenül aranyos egy kis csaj, ha nem lenne ez a házisárkány, akkor lehet felkapnám és hazavinném. Azonban kicsit a kelleténél morcosabbra sikerült ezt az Ai, így már kapás lövés megölné a dolgot a beszólásaival, meg aztán nem tudnám eltűrni 0-24ben.
-Őszintén szólva nem volt hibátlan a generálása, és úgy furcsa Rehcra, ahogy van. Például mond ki a nevét visszafelé: Archer, vagyis íjász. Valószínűleg ez lett volna az eredeti neve. Abban biztos vagyok, hogy jól van, hisz tud küldetéseket adni, meg amit egy npc-nek kell. Szóval nem kell aggódnod miatta.
A kis bátortalan megjegyzésére csak kedvesen bólogatok. Aztán Timidus kérdésére elgondolkodom. Fogós, de kezdő kérdés. Shu-chan leszólására meg csak intek, hogy semmi gond.
-Innen-onnan-amonnan. Ez üzleti titok Timidus. Nos, ami a vásárlást illeti, ebből kérnék meg abból és amabból is, meg abból is jöhet, de az se maradjon ki, áh abból is viszek...
Végeredményben összeszedtem:
-Azt mondja, hogy becsületkassza... hm... jól van legyen ennyi, tessék.
Legördítettem a menümet, és pár gyors mozdulattal elküldtem a csereablakot, amiben átadok 1600 aranyat.
-Oh, az megfelel, ha itt várom meg a kristályokat?
Mosolygok rá, és már léptem is kettőt, s amint rábólint lehuppanok az ülőalkalmatosságra. Inkább őt figyelem, mintsem az olvasnivalót nézegetem.
Benedict Arata
Benedict Arata
Íjász
Íjász

Hozzászólások száma : 198
Join date : 2014. Nov. 16.

Karakterlap
Szint: 20
Indikátor: Zöld
Céh: -

Vissza az elejére Go down

Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály - Page 3 Empty Re: Artes pláza [T4]páncél, [T2]potion, [T2] és [T1] kristály

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.